کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 7 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sooratak السبت أغسطس 21, 2010 9:17 am

راستی در اون عکس قصه های کوچه ی ما فقط بادکوبه قابل شناسایی بود. بقیه رو شما می شناسید؟
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف ariangirl الأحد أغسطس 22, 2010 12:45 pm

تیتراژ هادی و هدی . میدونم تکراریه ولی گفتم شاید دوستای جدید اینجایی نشنیده باشن : http://www.4shared.com/audio/2Ywl59ez/3Jokes_Hadi_Hoda.html
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف sooratak الأحد أغسطس 22, 2010 4:08 pm

سلام
می خواستم چند تا از عکس های خاطره انگیز خرگوش و خارپشت رو برای تجدید خاطره بذارم اینجا

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Ugrif%C3%BCles3
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 A%20legkisebb%20ugrif%C3%BCles
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 2006050236
این یکی رو یادتونه ؟ اون موش خرما بود چی بود اونقدر خورده بود که لپ هاش باد کرده بود. بعد گنجشک ها می زدند روی لپ هاش تا بریزه بیرون؟
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 UGRIFULES-5
این هم تیتراژش بود که ...

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Ugrif%C3%BCles1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Legkisebb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 M2-23022-03203900
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الأحد أغسطس 22, 2010 4:18 pm

سلام
در مورد تیلز بلای جان گربه ها هم این اسم اصلی کارتونه:
Frakk, a macskák réme
این هم چند تا عکس:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Rajzfilm01-3
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Frakk
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 FRAKKAMACSKKRME
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Frakk2
sooratak
sooratak

پست من طرف tisto الأحد أغسطس 22, 2010 5:01 pm

سلام
آقا موسیقی، تیتراژ یا فایل صوتی چیزی ازاین دوتا انیمیشن (خرگوش و خارپشت و تیلز بلای جان گربه ها ) یافت نمی شود ؟ ....هیچوقت لحن کشدار گربه هه زمانی که می گفت " هی سِرنـــــا " یادم نمیره ، دوبلورش کی بود کسی می دونه؟
با سپاس رز
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 7:33 am

sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 7:40 am

امیرخان سلام
این که گردوی دانش نیست نه؟
اونجا لباس های غواصی داشتند؟
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 1251669920_32
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 7:47 am

sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 8:03 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Mese_hoho
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 8:07 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Misimokus
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 23, 2010 8:43 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 1206483843_28
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 1206483966_03
sooratak
sooratak

پست من طرف babak الإثنين أغسطس 23, 2010 5:33 pm

tisto نوشته است:سلام
آقا موسیقی، تیتراژ یا فایل صوتی چیزی ازاین دوتا انیمیشن (خرگوش و خارپشت و تیلز بلای جان گربه ها ) یافت نمی شود ؟ ....هیچوقت لحن کشدار گربه هه زمانی که می گفت " هی سِرنـــــا " یادم نمیره ، دوبلورش کی بود کسی می دونه؟
با سپاس رز

من فکر می کنم مرحوم مهدی آژیر بود دوبلور اون گربه سیاهه
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف siavash الثلاثاء أغسطس 24, 2010 1:44 am

سلام دوستان cheers ... یه سری عکسهای خاطره انگیز و در حد عتیقه از برنامه های کودک و نوجوان شبکه 2 در اواسط دهه 60 براتون آماده کردم که از یکی از مجلات قدیمی سروش مربوط به سال 65 اسکن کردم بقیه شونو هم طی روزهای آینده آپلود میکنم ... این عکسها برای اولین باردرفروم و اینترنت قرار داده میشه Basketball ... تقدیم به شما دوستان رز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 97823468

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 62710538
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Empty مداد جادو

پست من طرف siavash الجمعة أغسطس 27, 2010 6:35 am

سلام دوستانcheers ... در ادامۀ عکسهایی از برنامه های قدیمی کودک امروز یه عکس خاطره انگیز از کارتون مداد جادو رو میگذارم که از مجلات قدیمی سروش اسکن کردم خنده رز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 10815539
siavash
siavash

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 28, 2010 4:06 am

sooratak نوشته است:راستی در اون عکس قصه های کوچه ی ما فقط بادکوبه قابل شناسایی بود. بقیه رو شما می شناسید؟

1. در این زمینه اگه "بابک" عزیز جواب بده، داده و فکر نمی کنم سایر بچه ها یادشون باشه.
2. کدوم یکی "بابک بادکوبه"ست؟ من که همون رو هم نمی تونم بشناسم. مطمئنی، "حمید" جان؟
3. به خاطر دو عکس تیتراژ آغازین و پایانی "خرگوش و خارپشت" دستت درد نکنه. هر دو یه جور عالی بودن.

sooratak نوشته است:
امیرخان سلام
این که گردوی دانش نیست نه؟
اونجا لباس های غواصی داشتند؟

4. گمون نمی کنم "حمید" جان. "گردوی دانش" پسره خیلی نازتر از این بود و این یکی انگار کپی بی مزه ای از همون جُنگ باشه.
تا جایی که یادمه و توی "لیست ها" هم توضیح داده م پسره شبیه "کوچولو" در کارتون "کوچولو و کارلسون" بود.
5. اگه "کوچولو و کارلسون" رو یادت نمی یاد، با این نام بهش می رسی:

Junior And Karlson

6. "کوووووچووووولوووو" گفتنای "اصغر افضلی" که یادت هست؟
7. باز هم به خاطر همه ی عکسا ازت ممنونم. تعداد زیادیش با این که قبلاً کشف شده بودن، آپدیت شدن؛ بخصوص، عکس جدیدی که از "شکارچی بزرگ" گذاشتی؛ همون، پیرمردی که سوار شتره، بی نظیر بود.
8. "هیوگو، اسب آبی کوچولو" و "بوب و بوبک" هم عکساشون به روز بود و به شخصه خیلی خوشم اومد.
9. راستی، "حمید" مطمئنی این عروسکیو تلوزیون ما داده:

Cicavízió és futrinka utca

آخه دیدم ازش لینک گذاشتی.

siavash نوشته است:سلام دوستان cheers ... یه سری عکسهای خاطره انگیز و در حد عتیقه از برنامه های کودک و نوجوان شبکه 2 در اواسط دهه 60 براتون آماده کردم که از یکی از مجلات قدیمی سروش مربوط به سال 65 اسکن کردم بقیه شونو هم طی روزهای آینده آپلود میکنم ... این عکسها برای اولین باردرفروم و اینترنت قرار داده میشه Basketball ... تقدیم به شما دوستان رز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 97823468

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 62710538

10. درسته، "سیاوش" جان. این عکسا رو شما اولین باره داری توی اینترنت می ذاری و برای این که آرشیوت کامل شه و به عکسای بنده هم؛ که، رنگی ان، برسی، من هم این ها رو واسه ی تو، دوست گلم، می ذارم. امیدوارم تکراری نباشه:

10.1. اینو شنیدین

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 I1c2lhtlwl8wni87i9q_thumb

10.2. از مدرسه تا مدرسه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Ghg1g049t1xtw521pe7w_thumb

11. همون طور که می بینید و تقریباً همه مون یادمونه، بعد از "امیر محمد صمصامی"، "مجید قناد" مجری این مسابقه ی پُرخاطره شد. همون "قناد"ی که "پنج و پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنج" و "دَه و دَه" گفتنای کشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده ش سر زبونا افتاده بود!

12. "سیاوش"، حالا که به "سروش"ها رسیدی، بگرد، ببین از "لیست سیاه" چیزی پیدا نمی کنی؟
من خوب یادمه 2 تا عکس رو اسکن کردم؛ اما، نمی دونم یارو، مسؤول کتابخانه ی حرم، اشتباه کرد یا چی شد، نبودن:

12.1. در دندانت لانه دارم؛ که، عکسش خیلی کوچولو بود؛ اما، جواب می داد و مشخص بود مربوط به کدوم کارتونه.
12.2. پسرعموها.

13. به هر حال، شما لطفاً آرشیوتو اسکن کن و پیشاپیش هم ازت ممنونم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 28, 2010 4:11 am

siavash نوشته است:
سلام دوستانcheers ... در ادامۀ عکسهایی از برنامه های قدیمی کودک امروز یه عکس خاطره انگیز از کارتون مداد جادو رو میگذارم که از مجلات قدیمی سروش اسکن کردم خنده رز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 10815539

1. "سیاوش" جان، نام اریجینال "مداد جادو" هستش:

Zaczarowany Olowek

2. و باهاش می شه به تموم عکسا و لینک هاش رسید؛ اما، اگه می خوای با عکسا و نوشته های "سروش" خاطره بازی کنی، حسابش جداست.
3. پیشنهاد بنده اینه که اول اون هایی رو بذاری که هنوز کشف نشده ن و توی "لیست"ن. بی نهایت ممنونم. رز

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 28, 2010 4:12 am

1. کاوشگران نوجوان

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 0miqpznkvh4lka8d75id_thumb

2. ماجراهای الک و دولک

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Ow5m0rr6o6rf45bos0q_thumb

.........................................

3. میمون جنگجو
نام اریجینال: Havoc In Heaven
یابنده: رامین

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Whlt2ow4gfztcyt9axt3_thumb

4. "رامین" جان، تو وبگردی هام دیدم شما اینو پیدا کردی و به ما هم هیچ خبری ندادی. اگه باز هم از این ها داری، رو کن، پسر. اصلاً معلوم هست مدتیه کجایی؟

Emiliano

پست من طرف siavash السبت أغسطس 28, 2010 8:11 am

سلام امیر جان رز ... خیلی ممنون بابت عکسها ... خیلی جالبه که عکس اینو شنیدین ؟ که گذاشتی نسخه رنگی همون عکسی هست که من از سروش اسکن کردم ...هدفم از اسکن اینها زنده کردن یکسری خاطرات و خوشحال کردن شما دوستان هست ، سعی میکنم عکسهایی رو در اولویت قرار بدم که فکر میکنم هنوز کشف نشده Wink ارادتمند رز
siavash
siavash

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 28, 2010 11:46 am

1. سلام.
2. درخت سیب 1

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Afaopnr8qmu6gzbipwy_thumb

3. با تشکر از "محمد محمودی" عزیز.

4. درخت سیب 2

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Rciz2nvxy3pcuo1uuhg_thumb

siavash نوشته است:سلام امیر جان رز ... خیلی ممنون بابت عکسها ... خیلی جالبه که عکس اینو شنیدین ؟ که گذاشتی نسخه رنگی همون عکسی هست که من از سروش اسکن کردم ...هدفم از اسکن اینها زنده کردن یکسری خاطرات و خوشحال کردن شما دوستان هست ، سعی میکنم عکسهایی رو در اولویت قرار بدم که فکر میکنم هنوز کشف نشده Wink ارادتمند رز

5. خواهش می کنم "سیاوش" جان. من هم از تو ممنون و منتظر آس هات هستم.

Emiliano

پست من طرف sooratak السبت أغسطس 28, 2010 12:02 pm

سلام امیر عزیز
فقط می تونم بگم ... چاکریم قابلی نداشت
البته اون مورد آخر رو مطمئن نیستم که تی وی نشون داده باشه
sooratak
sooratak

پست من طرف babak السبت أغسطس 28, 2010 5:03 pm

Emiliano نوشته است:
sooratak نوشته است:راستی در اون عکس قصه های کوچه ی ما فقط بادکوبه قابل شناسایی بود. بقیه رو شما می شناسید؟

1. در این زمینه اگه "بابک" عزیز جواب بده، داده و فکر نمی کنم سایر بچه ها یادشون باشه.
2. کدوم یکی "بابک بادکوبه"ست؟ من که همون رو هم نمی تونم بشناسم. مطمئنی، "حمید" جان؟
3. به خاطر دو عکس تیتراژ آغازین و پایانی "خرگوش و خارپشت" دستت درد نکنه. هر دو یه جور عالی بودن.

بابک بادکوبه اون موقع طفل تپلی بیش نبود.توی این برنامه اصلا بیاد نمیارمش.اما اون مبصر لاغر و دماغ درازشون ،اکبررا الان هم می تونی ببینی.کجا؟ توی سریال جراحت.مقیمی،همسایه معتاد کامیار همون اکبره که فکر می کنم حضورش با حضور کریم اکبری مبارکه توی این سریال ، بی ریط نباشه
babak
babak

تعداد پستها : 318

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Empty سری سوم تیتراژ کارتونهای قدیمی

پست من طرف siavash الأحد أغسطس 29, 2010 2:29 am

با سلام رز ... سری سوم از تیتراژهای کارتونهای قدیمی که بعضی هاشون برای اولین بار هست که آپلود میشه و به غیر از دو مورد آخر همونی هستند که از تلوزیون خودمون پخش شده... تقدیم به دوستان عزیزم رز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Nir7xbcy00n75mykmdt9

تیتراژ آغازین افسانه سه برادر :

http://www.4shared.com/video/xc1XYYjN/Afsaneye_3_Baradar__opening_.html

تیتراژ پایانی افسانه سه برادر :

http://www.4shared.com/video/UQrG0zLx/Afsaneye_3_Baradar__end_.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 18mubcers33shqxch6n

تیتراژ آغازین افسانه سه برادر ( نسخۀ عروسکی ) :

http://www.4shared.com/video/4sIe1D-x/Afsaneye_3_Baradar__aroosaki_.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 F2pww8i144kr0ijt0w8k

تیتراژ آغازین ماجراهای مارکوپولو :

http://www.4shared.com/video/ogWX1X5x/Majarahaye_Marcopolo__opening_.html

تیتراژ پایانی ماجراهای مارکوپولو :

http://www.4shared.com/video/Bg4WSJP1/Majarahaye_Marcopolo__end_.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Gmmi0v4w1gsovbpbzmr8

تیتراژ آغازین ماجراهای گالیور :

http://www.4shared.com/video/zgmWpvzo/The_Adventures_Of_Gulliver.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Yizzqfsrtprusuvwsop

تیتراژ آغازین مسافر کوچولو :

http://www.4shared.com/video/WtuzARdX/Mosafere_Koochooloo.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 3ft9a7nc3l8wxz3fjbg

تیتراژ آغازین هایدی :

http://www.4shared.com/video/bxPcB8Db/Heidi__opening_.html

تیتراژ پایانی هایدی :

http://www.4shared.com/video/vl2DDZ0X/Hedi__end_.html
siavash
siavash

پست من طرف نگين الأحد أغسطس 29, 2010 2:47 am

وااااااااااااااااااااي چه کار خوبي کردين که از مسافر کوچولو تيتراژ گذاشتين .واقعا ناب و خالصه.بسيار ممنون.

نگين

تعداد پستها : 8

پست من طرف slevin(HAMID الأحد أغسطس 29, 2010 5:31 am

آزاده نوشته است:
babak نوشته است:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Mumfie-2برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Mumfie-1برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Mumfie-3
آزاده نوشته است:
درود . این کارتون رو همین دیروز شبکه دو داشت پخش میکرد منظورم عکس زیر هست که یکی از دوستان اینجا گذاشته بود )-
من یه لحظه فکر کردم یه کارتون عروسکی قدیمی دوران خودمه . کسی یادش میاد ؟ یه فیل بود با یه شلوار یکسره فکر کنم جین . به اسم مامفی یا مانفی . یه جادوگر هم توش بود که روی جارو با دسته بلند سوار میشد .

سلام

مامفی رو توی یوتیوب به راحتی میتونی پیدا کنی همراه با روپرت خرسه و باغچه سبزیجات کافیه کلمه"Here Comes Mumfie" (1975) رو سرچ کنی
این هم تیتراژش
http://tv.cream.org/specialassignments/themes/mumfie.mp3
البته نکته آخر این که مامفی هم به سرنوشت روپرت دچار شد و نسخه جدیدترش بجای عروسکی به صورت دو بعدی ساخته شد

درود
ممنون .... روزم رو واقعا ساختین . سپاس .سپاس . راستی آدرسی که توی پست بعدی گذاشتین باز نشد .
اصلا همین که یکی حس آدمو درک میکنه برای آدم شادی بخشه . به روز و بهروز باشید
.

عجب کارتونی بود.من خیلی می ترسیدم.مرموز بود.خصوصا اون جادوگر
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف SMAM الأحد أغسطس 29, 2010 5:34 am

اینبار نوبت من شده که یک معمای پیچیده که خودمم پاسخش رو نمیدونم بذارم تا شاید دوستان بتونن کمکی کنن تا بهش دست یابیم.داستان اینجوریه
این فیلم چینی سالهاست که در آرشیوم هست.اما چون هرگز نام فارسی براش برده یا گذاشته نشده و همه تیتراژ و نوشته ها هم چینی هست هیچ چیزی نتونستم ازش دربیارم.تنها راه حل این بود که با دوست قدیمیمون که دیگه مدتهاست به ما سر نمیزنه و به کارهای شرقی وارده"پرشیانا" تماس برقرار کنم.اما همه راههای ارتباطی باهاش بسته هست و نمیشه پیداش کرد.بنابراین اینجا راه حل پایانی هست.تا بحال چندین بار این فیلم رو تماشا کردم.اما افسوس که هرگز نتونستم نامش رو پیدا کنم.حود پخش این فیلم هم داستانی داره برای خودش.دوبار در گذشته پخش شد(اگه بیشتر هم پخش شده باشه من ندیدم در اوایل دهه70).نخستین بار در برنامه کودک شبکه2 (به همین سبب هم میشه اینجا گذاشت)در یکی از روزهای تعطیل جشن و عید بود و کادوی عید بود.اما بار دوم در یکی از شبهای شهادت و وفات برای آدم بزرگها!!!.ژانر فیلم هم میشه نوعی فانتزی-سورئال در نظر گرفت.بدبختی اونجایی هست که حتی روی تیتراژ هم کسی صحبت نمیکنه تا نام فیلم رو بگه
چکیده داستان(چون اصلش مفصلتر از اینه):به سبب رها شدن اکسیژن فشرده از چند تانکر اتمسفر زمین دچار بی تعادلی شده و سوراخی بزرگ در جو زمین به وجود اومده که موجودات زنده به ویژه حیوانات رو داره بسوی مرگ میبره.این همزمان هست با نقطهء اعتدال بهاری و پسر بچه ای متوجه میشه از ساعت9 صبح تا شب میتونه زبان حیوانات رو بفهمه و باهاشون حرف بزنه.گربهء این پسر بچه توضیح میده همیشه در یک لحظهء مشخص از سال که نقطهء اعتدال بهاری درست منطبق میشه با بیشترین تابش خورشید یکی از انسانها میتونه به مدت 12ساعت(9صبح تا شب)با حیوانات حرف بزنه.بنابراین از پسر بچه میخواد که بره و منبع آلودگی رو پیدا کنه و اونو نابود کنه تا حیوانات کره زمین از خطر مرگ رها بشن.پسر بچه به کمک حیوانات مختلف که راهنماییش میکنن رفته رفته به منبع آلودگی که تانکرهای اکسیژن فشرده مرگبار هستن نزدیک میشه و زمانی که میخواد با انفجار اونها با مرگ روبرو بشه سگی که در راه همراهش بوده مشعل رو از دستش می قاپه و خودش رو به تانکرها میرسونه و به قیمت مرگ خودش تانکرها رو منجر میکنه.چندتا عکس به ویژه از تیتراَژ چینی فیلم میذارم تا شاید نتیجه ای بدست بیاد

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Vlcsna13
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Vlcsna14
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 7 Vlcsna15
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

صفحه 7 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة