کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+34
stalker
Milassyui
aghaghi
S@M
arman
alimontaz
Heidii
Mihakralj
volant
slevin(HAMID
keyvanmoeini
abnbat
SMAM
jasonbourne
پل کوچولو
ASDALIREZA105
erfan
ramin
edo
Clover
Heidi
sahra_7
Negin 2
Indiana Jones
mehrnaz_sadeghi86
Ishpateka
fazel1994
afsoon520
ahmad1300mo
Emiliano
kazvash
faridonline
babak
59
38 مشترك

صفحه 37 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف Milassyui الجمعة يونيو 06, 2014 8:34 am

از لطف شما بي نهايت سپاسگذارم جناب ميحا واقعا بزرگواري فرموديد خيلي متشكرم انشالله كه به زودي اين ها زيبا را پيدا مي شوند خيلي ممنونم از اين كه نسبت به بنده اين همه محبت داريد دست شما دردنكنه فقط دوستان گفتند مرحوم روبيك منصوري از اثار ميكيس تئودوراكيس هم در فيلم هاي ايراني بهره گرفتند موفق باشيد
Milassyui
Milassyui

تعداد پستها : 49

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف 59 الجمعة يونيو 06, 2014 8:56 am

Emiliano نوشته است:
1. بله. در هنرمندی جناب "جلیلوند" شکی نیست و همیشه صدای جوون و رسای ایشون رو دوست داشته م؛ چه، زمونایی که فیلمفارسی می دیدم (خیلی کم؛ اما، این طور نبود که نبینم و دهه ی 70؛ که، نسل سی دی به کشور وارد شد، کنجکاو بودم ببینم پدرانمون چی می دیدن؛ البته، با کمتر فیلمفارسی ای حال کرده م) و چه الآن پس از این همه سال.

2. ببخشید که اذیت شدی. تقدیم به شما، "59" عزیز:

http://sonati-dl.blogfa.com/post/84

البته، این کد "میدیا فایر" نیست؛ اما، لینک بلاگیه؛ که، بنده تونستم موسیقی کامل فیلمو ازش بگیرم و دستش هم درد نکنه هر کی این گنجینه رو آپلود کرده. کاور آلبوم رو هم داره.

تم موسیقی بسیار بسیار ساده ست؛ اما، از شنیدنش اصلاً خسته نمی شی و هنر یعنی این.

3. در مورد "رضا کیانیان" و بازیش حق با شماست؛ اما، بنده به شخصه ازش بدمم نمی یاد.

4. من "نسل سوخته" رو همون سال ها دیدم و عجیب این عبارت س زبونا افتاد و از ضرب المثل هم رد شد و یه جورایی تو سال های اخیر حال به هم زن شده، متأسفانه. شنیدن این عبارت تو حرفای جدی کسی، درست مث این می مونه که یکی بگه "جوونای روغن نباتی" یا "سال 48" یا "دلار 7 تومنی"! Smileبه قول شما دوس داری "مشت" رو بکوبونی دهنش و بری تو افق محو شی.

اما متأسفانه، آلبوم "رامین بهنیا"ی عزیز رو نه شنیده م و نه دارم و الآن هم کمی سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم. لطفاً اگه جریان هاردت ردیف شد، اینو جزو اولین کارهات بذار، دوست خوبم. خیلی دوس دارم بشنوم؛ چون، در نزدیک بودن سلیقه ی موسیقیایی خودم و خودتون شکی ندارم و نشنیده مطمئنم از اون دست کارایی باشه که خوشم می یاد.

امیر گرامی‌ با درود.

- هنرنمایی استاد جلیلوند در فیلمفارسی‌ ها هم، عالی‌ بوده.
اما!، من همون سالهای ۷۶-۷۷، وقتی‌ اولین بار فیلم "سازش-۱۳۵۳"،
با بازی و صداسازی بسیار خوب  بهروز و.  در دو نقش رو دیدم، با خودم گفتم،
کاش اصلن کسی‌ نقشهای ایشون رو در دیگر فیلمها هم دوبله نمیکرد،
چون در "سازش"، خود جناب بهروز خان، با دو صدا سازی بجای خودش صحبت میکنه.
در فیلم "تنگسیر-۱۳۵۲" هم، صدای خودش رو می‌شنویم در فیلم، که درخور توجه هست.
ایشون در اپتدای فعالیت هنریش، دوبلور بوده، بعد وارد سینما میشه.

- خواهش می‌کنم، هیچ اذیت شدنی نبوده.
بسیار ممنونم. هم اکنون فایل موسیقی‌ متن فیلم رو دریافت کردم،
۲۱ آهنگ فایل موسیقی‌ هست. در اولین فرصت با اشتیاق خواهم شنید.
بازهم ممنون شما هستم برای معرفی‌ این آلبوم ارزشمند.

- بله، برخی‌ از واژه سازی ها، خیلی‌ زیاده روی شد در استفاده و شنیدنش.
درست مثل همین کار ناشایستی که تلویزیون ایران با فیلم استاد حاتمی "مادر" انجام میده!.
باور کنید اگر خود آقای حاتمی زنده بودن، از تلویزیون شکایت میکردن.
فیلم رو تکه پاره می‌کنن، هر نیم سکانسش رو، بعنوان یک ضرب المثل نشون میدن.
همین برنامه ی "یادگاری" یا "یاد درشکه"، شد قاتل این فیلم.

- چشم، آلبومی که گفتم، حتمنه حتمن تقدیم میگردد.
ما اول دستمون به هارد برسه، بعد دنیایی از فایلهای صوتی و تصویری،
جاری میشه در فضای نیلگون فروم رویایی. (لبخند) ... سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الجمعة يونيو 06, 2014 9:23 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف 59 الجمعة يونيو 06, 2014 9:02 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 0_Poster_B_R_SH_D

برف روی شیروانی داغ - ۱۳۸۹
،
یکی‌ دیگر از معدود فیلمهای خوشساخت از دهه ی هشتاد خورشیدی ست،
که بی‌ شک، نام و یاد نسل سینمای شصت ایران را زنده ساخت. ...
بازی مسلط و دراماتیک هنرمند خوشصدا و گزیده کار -
جناب آقای "فرخ نعمتی"، از نکات قوت آن میباشد. ...
این فیلم سینمایی، با شیوه ی صدا سر صحنه، فیلبرداری شده است،
اما بگمانم افکت‌ های لازم صوتی را، بعدن در پروسه ی صداگذاری به آن اضافه کرده اند،
که این مهم، کمک شایانی به قرار دادن تماشاگر، در فضای حسی و محیطی‌ فیلم را ایفا میکند.
سینما یعنی‌ شعبده بازی رئالیستی، یعنی‌ آمیختن لایه‌ های گوناگون هنرها با یکدیگر، برای رسیدن به هدف اصلی‌.
"هنر سینما" این نیست که شخصی‌ با نام اصلی‌ کیارستمی یا نام مستعار خائن، فیلمبردار را با دوربینش برمیداشته،
میبرده به جلوی درب مدرسه ای، و خودش با صدایش، از بچه‌ ها میپرسد که الان درس چی‌ دارید؟، حالا کجا میرید ؟ و ....
در همین فروم خودمان، گاهی برای ساخت و انجام یک کلیپ کوتاه ترکیبی‌ دو دقیقه ای، که آماتوری نیز بشمار می‌‌آید،
بیش از دو ساعت زمان صرف میشود. حال حساب کنید که برای فیلم ۹۰ دقیقه‌ ای سینمایی و حرفه ای،
دیگر چقدر باید کار و تلاش مفید و سازنده انجام گیرد، تا‌ نتیجه ی کار، مطلوب و ماندگار شود. ...

(هنرمند عکاس: "حبیب مجیدی")
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

* فیلم خوشساخت "برف روی شیروانی داغ - ۱۳۸۹" - (نوشته و کارگردانی "محمد هادی کریمی‌") - (۸۳ مگابایت) .:
http://s5.picofile.com/file/8125288518/Barf_Ruye_Shirvani_Dagh_1389.rar.html

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء يونيو 17, 2014 10:29 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است. (السبب : ویرایش ....)
59
59

پست من طرف Milassyui السبت يونيو 07, 2014 2:35 am

Milassyui
Milassyui

پست من طرف 59 السبت يونيو 07, 2014 11:55 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

عیار ۱۴ - ۱۳۸۷ ...،
یکی‌ دیگر از فیلمهای ماندگار از دهه ی هشتاد خورشیدی ست،
که نام و یاد سینمای شصت را زنده ساخت. ... فضای رئالیستی جاری در ساختار فیلم،
و همچنان شیوه ی صدابرداری و افکت گذاری آن، همچون "برف روی شیروانی داغ"،
هنایش شایان توجهی‌ را بر تماشاگر و مخاطب داراست، و او را به فضای درونی‌ خود میکشاند ....
"عیار ۱۴"، شاید تنها محصول سینمایی ‌ست، که سبک بازی محمد رضا فروتن در آن، برایم خوشایند است.
در کنار او، بازیگری دکتر پوریا پورسرخ نیز، همگام با فضای فیلمنامه، و باورپذیری دراماتیک انجام شده.
قبلن هم گفته بودم که دکتر پورسرخ، بموقع و خوش هنگام، خود را در دنیای بازیگری، به جایگاه حرفه‌ ای رساند.
... و البته تمام نکات مثبت یاد شده به آدرس فیلم "عیار ۱۴"، مرهون جناب آقای "پرویز شهبازی" میباشد،
که خودشان، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده ی آن هستند. ... فیلم عیار ۱۴، در بیست و هفتمین دوره،
از جشنواره فیلم فجر (۱۳۸۷)، در بخش مسابقه سینمای ایران، جایزه ویژه هیات داوران را دریافت نمود.
مراتب سپاس خود را خدمت جناب آقای پرویز شهبازی و تمامی عوامل این فیلم، بیان میدارم.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

* فیلم خوشساخت "عیار ۱۴ - ۱۳۸۷" - (نوشته و کارگردانی "پرویز شهبازی") - (۸۹ مگابایت) .:

http://s5.picofile.com/file/8125765976/Ayare14_1387.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء يونيو 17, 2014 10:31 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف ahmad1300mo السبت يونيو 07, 2014 2:49 pm

سلام دوست عزیز ممنون بابت قرار دادن موسیقی زیبای فیلم انتقام .  اگر امکانش هست و در دسترس دارید موسیقی فیلم دوئل ساخته همین کارگردان " سرجیو نیکلائسکو " را هم برای دانلود بگذارید واقعا  این فیلم موسیقی زیبا و غمگینی  داشت .

ahmad1300mo

تعداد پستها : 34

پست من طرف Milassyui الأحد يونيو 08, 2014 1:55 am

اين هم موسيقي متن فيلم دوئل تقديم به دوست بزرگوارم اقا احمد:
http://s5.picofile.com/file/8125833768/Alan_Parsons_Project_Lucifer.mp3.html
Milassyui
Milassyui

پست من طرف 59 الأحد يونيو 08, 2014 7:53 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 000

- یادی داشته باشیم از خسرو ی سینمای ایران،
بازیگر نقشهای احساسی‌ و درونگرایانه،
زنده یاد خسرو شکیبایی ....
۷ فروردین ۱۳۲۳ - ۲۸ تیرماه ۱۳۸۷.

http://fa.wikipedia.org/wiki/خسرو_شکیبایی

.
.
.

فیلم سینمایی "زندگی‌"، محصول سال ۱۳۷۶ خورشیدی ‌ست،
که بدست جناب آقای "اصغر هاشمی" نوشته و کارگردانی شده است.
سوژه و داستان این فیلم، ایرانی با طعم تلخ تازیست، از اینرو شاید حتا مبتذل بشمار آید.
اما ساختار سینمایی آن، ساده و شیرین است. ... برای همین در زمان اکران یعنی‌ سال ۷۷،
دو بار این فیلم را در سینما تماشا کردم. ... نقش آفرینی باورپذیر و صمیمانه ی خسرو شکیبایی،
و همچنین زبان طنزی که پرسوناژ همسایه - "همتی"، با بازی بامزه ی زنده یاد "امیر پایور" ایجاد مینمایند،
از نکات دیدنی‌ و خوشایند "زندگی‌" میباشد. دیدگاه یاران ارجمند را به تماشای دوباره ی این فیلم جلب مینمایم.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

* فیلم خاطره انگیز "زندگی‌ - ۱۳۷۶" / (نوشته و کارگردانی "اصغر هاشمی") / (۱۰۶ مگابایت) .:
http://s5.picofile.com/file/8125869992/Zendegi_1376.rar.html

.
.
.

- فراسوی ۵۹ در "پیکو فایل" نیز به آخر رسید،
اما خیال یادمانه سرشت، هنوز بمنزل نرسید ....

(photo & Graphic by 59 - 1379)

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

S@M نوشته است:
و اما راجع به سرهم نویسی از اونجایی که ناف ما ایرانیها رو با افراط و تفریط بریدن، الان برخلاف دوران گذشته آموزش و پرورش به شدت روی جدانویسی تأکید داره و حتی کلماتی مثل خوشحال و خوشبخت رو هم جدا مینویسه. ولی تعصب فرهنگستان هم به این شدت نیست و در رسم الخطی هم که دکتر علی اشرف صادقی (که همانطور که مستحضرید از بزرگان زبان شناسی و عضو فرهنگستان هستند) نوشتن، اینطور افراطی نیست. ولی خب اینجا هرکس ساز خودش رو میزنه!

راستی خیلی وقته میخواستم یه خواهشی بکنم: لطفاً دیگه کلمۀ گاهن رو به کار نبرید من کهیر میزنم! آخه از شما با این علاقه تون به زبان فارسی بعیده که اون تنوین بدترکیب عربی رو بچسبونید به اون کلمۀ زیبا! بابا بزرگ

خانم سم، خواهش می‌کنم، ممنونم از توضیحات شما.
- دیگه "خوشحال" و "خوشبخت" اگر جدا نوشته بشه، ...!!!.
حالا باز یک دهه ی دیگه، همه چیز میشه همانند دوران ما.
چند روز پیش بود که فهمیدم نظام آموزش متوسطه در ایران،
شده مثل زمان پدر مادرهامون. خیلی‌ تعجب کردم. ...
دوران "راهنمایی" چه شد؟، ... آن دوره ی آشفتگی‌‌ ها چه شد؟ (لبخند).
- درباره ی "گاهن" حق با شماست. پوزش میخواهم. دیگه تکرار نمی‌شه.
اما از این جهت که یک واژه هست، کمتر از "برخی‌ زمانها"، "بعضی‌ وقتها" و یا "گاهی‌ اوقات"،
جای میگیره در متن، برای این بود که استفاده میکردم. اما بهترین قید زمان، همانگونه که فرمودید، "گاهی‌" هست.
فرمایش شما متین هست. سپاسگزارم از گوشزد بجایی که داشتید. ... سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الخميس يونيو 19, 2014 8:37 pm ، و در مجموع 10 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين يونيو 09, 2014 8:02 am

سلام..چرا تصاویر جناب 59 رو نمی بینم..مخصوصا عکسهای سفرهای کودکی
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف ahmad1300mo الإثنين يونيو 09, 2014 9:46 am

Milassyui نوشته است:اين هم موسيقي متن فيلم دوئل تقديم به دوست بزرگوارم اقا احمد:
http://s5.picofile.com/file/8125833768/Alan_Parsons_Project_Lucifer.mp3.html

دوست عزیز خیلی لطف کردی این اهنگ رو گذاشتی  خیلی زیبا بود اگر امکانش هست  موسیقی تیتراژ پایانی فیلم دوئل را هم قرار دهید واقعا این آهنگ  خاطره انگیز و کمیاب است . تقریبا یکی دو ماه پیش این سه فیلم " کمیسر متهم میکند - انتقام - دوئل " به ترتیب از شبکه نمایش پخش شدند ولی فکر کنم تغییراتی در قسمت پایانی فیلم دوئل داده بودند یعنی موسیقی آخر فیلم را عوض کرده بودند .

ahmad1300mo

پست من طرف 59 الإثنين يونيو 09, 2014 12:42 pm

slevin(HAMID نوشته است:

با درود.

سرور "۷ ستاره" بازهم امروز قطع شده،
برای همین تمام تصاویر و عکسهایی که آنجا بارگذاری کردم، اکنون نمایش داده نمیشن.
اگر تا دو- سه‌ روز آینده وصل نشد، تصاویر را در جایی‌ دیگر آپلود کرده و خدمت فروم تقدیم میگردند.

اما چون سخن از عکس پست "سفرهای کودکی" بمیان آوردید، این عکس بوده:

(سفر‌های کودکی ... "اتوبوس - ۱۳۷۱") .:
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Otobus_1371

(اصلن از اول باید می‌رفتیم سراغ سرورهای خارجی‌ آپلود عکس)

با سپاس از توجه شما.

59
59

پست من طرف ahmad1300mo الثلاثاء يونيو 10, 2014 11:25 am

سلام دوست عزیز موسیقی پایانی فیلم دوئل این است ولی ناقص است و کیفیتش هم خوب نیست اگر کامل و کیفیت اورجینال این آهنگ را دارید خیلی ممنون میشوم برای دانلود بگذارید .

http://uplod.ir/2ogpq19vk89c/Duelul_-funeral_theme.com.mp3.htm

ahmad1300mo

پست من طرف Milassyui الثلاثاء يونيو 10, 2014 12:47 pm

ahmad1300mo نوشته است:سلام دوست عزیز موسیقی پایانی فیلم دوئل این است ولی ناقص است و کیفیتش هم خوب نیست اگر کامل و کیفیت اورجینال این آهنگ را دارید خیلی ممنون میشوم برای دانلود بگذارید .

سلام دوست بزرگوار اين هم اهنگي كه درخواست كرديد:
http://s5.picofile.com/file/8126115992/Cerrone_In_The_Smoke.mp3.html
Milassyui
Milassyui

پست من طرف slevin(HAMID الأربعاء يونيو 11, 2014 4:29 am

سلام...به بهانه تکرار سریال نوستالژیک و زیبای خیرالله صندوقچه اسرار

سریالی که همیشه حتی یادش حس دهه شصت و قبل رو منتقل می کنه...خصوصا لباسها و لوکیشن ها و وسایل خونه ها....
یاد گاری های آشغالی و نفتی های سیار و تمام المان های دهه شصت....
بهترین قسمتی که همیشه به یادم هست قسمت طلاهای تشک عمه خانم بود...
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Capture5-300x224
سریال نوستالژیک و زیبای خیرالله صندوقچه اسرار در سالهای ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۲ به کارگردانی داریوش مودبیان تولید و در پایان سال ۱۳۷۲ از شبکه دوم سیما پخش گردید و توانست به واسطه موضوع جالبی که داشت خاطرات خوبی را برای بینندگان رقم بزند.
از زیباترین سریال های دهه ۷۰ است که خاطرات زیادی را برای ما زنده می کند.

خلاصه داستان: خیرالله رفتگر با ذوق و خوش مرامی است که در یکی از محلات قدیمی تهران به رفتگری مشغول است. در هر قسمت اتفاقاتی که در سالهای دور و در زمان قبل از انقلاب در محل افتاده است را روایت می کند…

بازیگرانی: علی نصیریان، اکبر رحمتی، فتحعلی اویسی، فردوس کاویانی, مهوش افشار پناه, بیوک میرزایی
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف slevin(HAMID الأربعاء يونيو 11, 2014 5:06 am

59 نوشته است:

slevin(HAMID نوشته است:

با درود.

سرور "۷ ستاره" بازهم امروز قطع شده،
برای همین تمام تصاویر و عکسهایی که آنجا بارگذاری کردم، اکنون نمایش داده نمیشن.
اگر تا دو- سه‌ روز آینده وصل نشد، تصاویر را در جایی‌ دیگر آپلود کرده و خدمت فروم تقدیم میگردند.

اما چون سخن از عکس پست "سفرهای کودکی" بمیان آوردید، این عکس بوده:

(اصلن از اول باید می‌رفتیم سراغ سرورهای خارجی‌ آپلود عکس)

با سپاس از توجه شما.

ممنون از شما...این اتوبوس های بنز 302 یک زمانی واسه خودش سالاری بودن....راه شوسه هم جالب بود...دو چیز وقت استادن این اتوبوسا آدمو از خواب بیدار می کرد...صدای خرت و خرت ماسه حاشیه جاده زیر چرخ ماشین و صدای قیژ قیژ سه باره ترمز دستی اتوبوس...
یاد گذشته ها بخیر
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 11, 2014 5:11 am

slevin(HAMID نوشته است:سلام...به بهانه تکرار سریال نوستالژیک و زیبای خیرالله صندوقچه اسرار

سریالی که همیشه حتی یادش حس دهه شصت و قبل رو منتقل می کنه...خصوصا لباسها و لوکیشن ها و وسایل خونه ها....
یاد گاری های آشغالی و نفتی های سیار و تمام المان های دهه شصت....
بهترین قسمتی که همیشه به یادم هست قسمت طلاهای تشک عمه خانم بود...
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Capture5-300x224
سریال نوستالژیک و زیبای خیرالله صندوقچه اسرار در سالهای ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۲ به کارگردانی داریوش مودبیان تولید و در پایان سال ۱۳۷۲ از شبکه دوم سیما پخش گردید و توانست به واسطه موضوع جالبی که داشت خاطرات خوبی را برای بینندگان رقم بزند.
از زیباترین سریال های دهه ۷۰ است که خاطرات زیادی را برای ما زنده می کند.

خلاصه داستان: خیرالله رفتگر با ذوق و خوش مرامی است که در یکی از محلات قدیمی تهران به رفتگری مشغول است. در هر قسمت اتفاقاتی که در سالهای دور و در زمان قبل از انقلاب در محل افتاده است را روایت می کند…

بازیگرانی: علی نصیریان، اکبر رحمتی، فتحعلی اویسی، فردوس کاویانی, مهوش افشار پناه, بیوک میرزایی

1. سلام.
2. من هم امروز متوجه این سریال از "شبکه ی تماشا" شدم و قسمت سومش بود؛ یعنی، قسمتی که "حمید جبلی" فرش 12 متری خونه رو عوض می کرد.
خواستم خبر بدم، دیدم "حمید" خان پیشدستی کرده و دم ایشون هم گرم.

3. سریال ها و کلاً کارهای "داریوش مؤدبیان" رو همیشه دوس داشته م: بی نظیر، ساده، بی پیرایه، با رگه های طنز و دارنده ی رگ خواب بیننده.
"خیرالله و صندوقچه ی اسرار" بی نهایت آدم رو یاد "باجناق ها" می ندازه؛ چون، تو همون سبکه، با این تفاوت که، این دومی تک قسمتی بود و ماجراهای رفتگر محترم، سریالی اپیسودیک.

تماشای این سریال رو به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم. من که ساعت گوشی مو کوک کرده م برای دیدنش.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف 59 الأربعاء يونيو 11, 2014 9:00 am

slevin(HAMID نوشته است:

ممنون از شما...این اتوبوس های بنز 302 یک زمانی واسه خودش سالاری بودن....راه شوسه هم جالب بود...
دو چیز وقت استادن این اتوبوسا آدمو از خواب بیدار می کرد... صدای خرت و خرت ماسه حاشیه جاده زیر چرخ ماشین
و صدای قیژ قیژ سه باره ترمز دستی اتوبوس...
یاد گذشته ها بخیر

با درود. ... بله، کاملن درست هست.
به موارد نوستالژیک و ریزبینانه‌ ای اشاره داشتید، ممنون هستم.
... و در ضمن، آن پارچ آب پلاستیکی‌ بهمراه لیوانش،
که چند باری از اپتدا تا انتهای اتوبوس، تشنگان را سیراب میکرد نیز،
با آنکه اصلن بهداشتی نبود، اما یاد تماشایش اکنون خاطره‌ گشته ....
سلامت باشید.

59
59

پست من طرف 59 الأربعاء يونيو 11, 2014 9:05 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Avatar60

پیراک - ۱۳۶۳
(با سپاس از "فیلم فارسی‌" در یو.تیو.ب.)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 00_Pirak_1363

نویسنده و کارگردان: کوپال مشکات
مدیر فیلمبرداری: اصغر رفیعی جم
موسیقی: علی درخشان
سرپرست گویندگان: استاد ایرج رضایی
بازیگران: جمشید مشایخی، عنایت بخشی ، زنده یاد حمیده خیرآبادی،
شهاب عسگری، گوهر گلکار، کاظم افرندنیا، زنده یاد محمدتقی کهنمویی، و ...
تدوین: زنده یاد روح اله امامی
چهره پرداز: کسری مشکوه
ژانر: حادثه ای
سال ساخت: ۱۳۶۳
مدت: ۸۳ دقیقه

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Imageفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Image

فیلم کامل "پیراک - ۱۳۶۳" در یک فایل فشرده (اندازه و کیفیت تصویر مناسب):
http://s5.picofile.com/file/8126203968/Pirak_1363.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء يونيو 17, 2014 10:44 am ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف Emiliano الخميس يونيو 12, 2014 2:25 pm

1. سلام.
2. تقدیم به دوست عزیزم، "59"، و با تشکر از همه ی لطف هایی که توی انجمن دارن:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 O1xxi18wjdbj3ds8ek09_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 3qurl9ckp1i5ji1wfl1v_thumb

3. با تشکر از دوست خوبم، "کریم".

Emiliano

پست من طرف ahmad1300mo الخميس يونيو 12, 2014 5:23 pm

Milassyui نوشته است:
ahmad1300mo نوشته است:سلام دوست عزیز موسیقی پایانی فیلم دوئل این است ولی ناقص است و کیفیتش هم خوب نیست اگر کامل و کیفیت اورجینال این آهنگ را دارید خیلی ممنون میشوم برای دانلود بگذارید .

سلام دوست بزرگوار اين هم اهنگي كه درخواست كرديد:
http://s5.picofile.com/file/8126115992/Cerrone_In_The_Smoke.mp3.html

داداش خیلی خیلی لطف کردید هیچ فکر نمیکردم موسیقی این فیلم پیدا شود انهم با این کیفیت و کامل ، واقعا زیبا وخاطره انگیز بود . یادش بخیر اون موقع فیلمهایی که ساخته میشد واقعا موسیقی را که روی فیلم میگذاشتند به آن فیلم میآمد و هر فیلم موسیقی مخصوص خودش را داشت که جذابیت خاصی به فیلم میداد .

ahmad1300mo

پست من طرف 59 الخميس يونيو 12, 2014 8:38 pm

Emiliano نوشته است:
1. سلام.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 O1xxi18wjdbj3ds8ek09_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 3qurl9ckp1i5ji1wfl1v_thumb

امیر گرامی با درود.
- از لطف شما ممنونم.
- پوسترهای روزنامه ای عالی‌ بودند ... دست مریزاد.
فیلم "یوزپلنگ - ۱۳۶۴"، ساختار نوستالژیکی داره.
بویژه سکانس اولش، که جمشید خان آریا، مشغول نگاه کردن تلویزیون هست.
خاطرات نوستالژیک رو بازهم زنده ساختید.
از شما همیشه به ما رسیده ... سپاسگزارم ... سلامت باشید.

* در رابطه با آفیش فیلم "یوزپلنگ - ۱۳۶۴
چون هنوز اپتدای دهه ی شصت بوده!،
در زیر نامهای سینماها،
اسمهای اصلی‌ شون رو هم،
همراه با پسوند "سابق" می نوشتن!.

.........................

* در دهه ۶۰، ویژگی‌ دیداری فیلم: "رنگی‌، واید اسکرین" ....  یعنی‌: "عالی و جوندار".
اما در زمان حال، ... ویژگی‌ فیلم: "دیجیتال، وایتکس نشان" ... یعنی‌: "بیخود و بد بو".

59
59

پست من طرف Emiliano الجمعة يونيو 13, 2014 1:57 am

1. "59" عزیز، پوسترها قابل شما رو نداشت، گرامی.
2. نکات قشنگ و بکری رو درباره ی پوسترها بیان کردید. کاملاً موافقم. احسن.

3. لطفاً اینجا رو حتماً حتماً ببینید و دانلود کنید. آخر خاطره ست:

http://eirib.ir/lastnews/75679-%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7----%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-75--.html

چنانچه لینک بالا باز نشد، http://eirib.ir/، فایل "نوروز 75"؛ یعنی، جدیدترین فایل تا به امروز، جمعه، 23 خرداد.

Emiliano

پست من طرف Milassyui الجمعة يونيو 13, 2014 9:34 am

59 نوشته است:

Emiliano نوشته است:
1. سلام.

امیر گرامی با درود.
- از لطف شما ممنونم.
- پوسترهای روزنامه ای عالی‌ بودند ... دست مریزاد.
فیلم "یوزپلنگ - ۱۳۶۴"، ساختار نوستالژیکی داره.
بویژه سکانس اولش، که جمشید خان آریا، مشغول نگاه کردن تلویزیون هست.
خاطرات نوستالژیک رو بازهم زنده ساختید.
از شما همیشه به ما رسیده ... سپاسگزارم ... سلامت باشید.

* در رابطه با آفیش فیلم "یوزپلنگ - ۱۳۶۴
چون هنوز اپتدای دهه ی شصت بوده!،
در زیر نامهای سینماها،
اسمهای اصلی‌ شون رو هم،
همراه با پسوند "سابق" می نوشتن!.

* در دهه ۶۰، ویژگی‌ دیداری فیلم: "رنگی‌، واید اسکرین" ....  یعنی‌: "عالی و جوندار".
اما در زمان حال، ... ویژگی‌ فیلم: "دیجیتال، وایتکس نشان" ... یعنی‌: "بیخود و بد بو".

باتشكر از توضيحات شما جناب"59 عزيز"
البته ناگفته نماند اين فيلم موسيقي متن زيبائي هم دارد كه يورا يوسفي از اثار ديويد شاير در اين فيلم بهره گرفته است
http://s5.picofile.com/file/8126418818/David_Shire_Earth_Space_Space_Odyssey_2010_.mp3.html
Milassyui
Milassyui

پست من طرف 59 الجمعة يونيو 13, 2014 5:27 pm

امیر گرامی با درود.
- از دیدگاه مهر شما ممنونم.
- لینک هم باز شد، "نوروز ۷۵"، ...
سپاسگزارم از اطلاع رسانی بجای شما همانند همیشه.
فایل رو هم اکنون کامل دیدم. ممنونم. آقای داریوش کاردان،
کلن کارهای طنز رادیویی شون، حرف نداشت، اما نمیدونم چرا،
با اینکه تیپشون مناسب بود، ولی‌ طنز تلویزیونی ایشون وقتی‌ بازیگر بودند، بدل نمی‌نشست.
از این موارد که بگذریم، خود نام "نوروز ۷۲، ۷۳، ۷۴ و ۷۵"، نوستالژیک هست.
در ضمن، از همان اپتدای دهه ی هفتاد که این جنگ های نوروزی به میدان آمدند،
و بگمانم تا سال ۷۷ هم حتا ادامه داشتند، سال بسال، سطح کیفی آنها افت کرد!.
یعنی‌ هنوز هم، جنگ بیاد ماندنی "نوروز ۷۲"، سلطان طنز مناسبتی ایران بشمار می‌‌آید،
مجموعه ای که کارگردانش، جناب آقای داریوش کاردان بودند!. ... سلامت باشید.

.
.
.

Milassyui گرامی‌ با درود.
- از لطف و توجه شما ممنون هستم. نام آقای "یورا یوسفی" هم نوستالژیک هست برای ما.
در اصل سپاسگزار امیر گرامی‌ هستیم، که همیشه جریانات نوستالژیک رو پدید می‌‌آورن.
- بله، یادآوری بجا و خوبی‌ داشتید. ... خیلی‌ هم ممنونم برای فایل صوتی که به اشتراک قرار دادید.
هم اکنون فایل رو شنیدم، در اصل، بازنوازی از همان ملودی هست که در سال ۲۰۱۰ انجام شده.
در دقیقه ی ۰۱:۰۸، تغییر گامی‌ که صورت میگیره، یک جورهایی، شناسنامه ی"یوزپلنگ - ۱۳۶۴" هست.
یعنی‌ با شنیدنش، همان سکانسن آغازین و جمشید آریا که تلویزیون نگاه میکرد، در ذهن تداعی میشه.
این فیلم دو سال پیش، در فروم تقدیم شده بود. ... نمیدونم که جای دیگری در اینترنت هست یا نه‌.
اما اگر یاران ارجمند درخواست داشتن، با کمال میل، دوباره قرار میگیره، چون بر روی DVD هست.
راستش از دیشب که امیر گرامی‌ پوستر این فیلم رو قرار دادن، هوس تماشای دوباره اش بسراغم آمد.
سکانس اولش رو هم که خیلی‌ دوست دارم. ... اکنون هم با موسیقی‌ که قرار دادید، این حس بیشتر شد!.
بسیار هم عالی‌. ... سلامت باشید.

.
.
.

* بچه‌ ها بیاین باهم دعا کنیم، که سرور ۷ ستاره، حالش خوب بشه.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 15852

* با سپاس از امیر گرامی‌، برای معرفی‌ سایت "http://xum.ir"

.
.
.

* از تمامی بچه‌ های خوب برای دعا‌هاشون ممنونم،
چرا که ۱۰ دقیقه نگذشت، و "۷ ستاره" دوباره به دامان اینترنت قدم نهاد.
سپاسگزارم. ... اینرو هم جدی میگم، آرزوی سلامتی و موفقیت دارم برای همگی‌.

من و بی‌خوابی،
در این حجم سیاه سکوت،
بازتابیست از نگاه سپیده،
در پس خلوتی مبهوت.

آینه را با خیال شستم،
تا بنگرم به فردایی مکتوب.

.......................
.......................
.......................

.
.
.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Kazem_Afrand_Niya

پی‌ نوشت:

- جای بسی‌ تاسف است، وقتی‌ بازیگرانی که سرمایه‌ های راستین سینما و تلویزیون هستند،
همچون جناب آقای "کاظم افرندنیا"، که تا کنون در ۶۰ فیلم سینمایی و تعداد زیادی سریال،
ایفای نقش کرده اند، با چنین مشکلات مالی‌ دست بگریبان باشند ...:

* (کاظم افرندنیا: چکم را برگشت زدند و ...) .:
http://www.donya-e-eqtesad.com/news/742295

- بیش از یک سال پیش، مطلبی با نام "پاسداشت آفرینه ها" در دو بخش تقدیم شده بود.
بخش دوم آن با نام "ساولی کرامارف" در لینک زیر قرار دارد که مطلب آن،
خلاصه ی دو مقاله ی روسی و یک برنامه ی مستند تلویزیونی از مسکو بود،
درباره ی آقای "کرامارف"، که آنها را به فارسی برگردانده بودم.
نکات قابل توجهی‌ در آن متن هست، که ارتباط مستقیم با صحبتهای آقای افرندنیا دارد .:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 1934_1995

* پاسداشت آفرینه ها (بخش دوم) - "ساولی کراماروف" *
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t24p120-topic

.
.
.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء يونيو 17, 2014 10:11 am ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 14, 2014 5:29 am

1. "59" عزیز، کاملاً حق با شماست.
طنزهای "داریوش کاردان" با توجه به تخصص و کار وی، همه رادیویی بود و هر چه هم به این ور می یومدیم، ضعیف تر می شد.
از وختی هم که گروه "مدیری" و طنزهای تلویزیونی شون ترکوند، ضعف کارهای ایشون و کلاً دیدگاه بیننده ها عوض شد و تازه فهمیدن این همه سال تو تلویزیون و سینما و فیلمفارسی های درپیتی، چه کلاه گشادی به سرشون رفته.
البته، وقتی صحبت از "فیلمفارسی" می شه، مسلماً همون فیلمفارسی ها مد نظره؛ وگرنه، تو هر 200 تا فیلم اون زمان، یکی بود که سرش به تنش می ارزید.

2. در زمینه ی "نوروز 72" هم باز کاملاً حق با شماست و انگار بیشتر از سایر دنباله ها تو ذهن ها مونده. حق هم داره! اولین بود، نه دنباله.

3. در مورد پوسترها، این کمترین کاریه که حقیر می تونم انجام بدم و ذره ای جبران محبت های شما و سایر دوستان رو نمی تونه انجام داده باشه.

4. اما، می رسیم به بحث آقای "افرندنیا"ی عزیز.
راستش، ضمن احترام به ایشون و شما، مگه ایشون طفل 7 ساله ی سرد و گرم نچشیده ی روزگارن؛ که، چک می کشن؟
رو چه حسابی؟
اصلاً تقصیر کشور ایرانه؛ که، فرهنگ چک رو برای مردم جا ننداخته! آقا، چک در تمام دنیا مساویه با پول نقد و کشیدن بی محل اون یا کشیدن مدت دار اون، یعنی جرم. اینو کِی ما باید متوجه شیم؟ وختی رفتیم پشت میله ها؟
در تمام دنیا، چک رو جزو وجوه نقد (cash) محسوب می کنن و معنیش اینه که شما در حال حاضر این موجودی رو تو جیبت نداری؛ اما، در حساب داری.

متأسفانه خیلیا مث جناب "افرندنیا" فکر می کنن و هر بلایی سرشون بیاد، حقشونه.
بخصوص این که ایشون بی هوا و روی حرف دیگران چک رو کشیده.
امیدوارم مشکلشون حل شده باشه؛ اما، همیشه نباید همه ی تقصیرات رو به گردن این و اون بندازیم و هنروری و کارای ایشون ربطی به نظم یا بی نظمی زندگی شخصی شون نمی تونه داشته باشه.

Emiliano

صفحه 37 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة