کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 22 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الإثنين فبراير 18, 2013 6:04 am

1. خبر بسیار فوری و مهم:

شبکه ی "پویا" این روزا رأس ساعت 18 داره "خانواده ی خرس ها" رو می ده. یه حرکت زیبا از این شبکه، بعد از تکرار ضدکارتون های حال بدکن.
امیدوارم این حرکت ها ادامه داشته باشه.
"پویا" دوستت داریم.

3. خانواده ی خرس ها
نام اریجینال: The Wombles

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Wj8v063skbql9vqjk8ze_thumb

4. پی اس:
دوستان، تونستید ضبط کنید برای من هم بذارید؛ چون، این روزا خونه نیستم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف SMAM الإثنين فبراير 18, 2013 3:51 pm

از اسمم به امیل confused !!!!
ضبط کردم به موقعش ردیف میکنم.اما یک پرسش:این خانوادهء خرسها در کدوم فهرست از فهرستهای 3گانه بود که ندیدمش؟

یک ایتم هم از خاکستری به سفید رسید(چون الان چک کردم هنوز توی خاکستری بود)

حیوانات بازیگوش
Animal Crackers

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Animal_Crackers
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 1255617804-Animal_default
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 68880
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الخميس فبراير 21, 2013 1:21 pm

1. داداشی، در مورد "لیست سفید" خارجی ها، به علت همکاری نکردن دوستان، بقیه شو ادامه نداده م و اگه دقت کنی، همچنان ناقصه.
2. اما، "خانواده ی خرس ها" استثنائاً تو یافته های خودم بود، تا همین چند هفته ی پیش؛ اما، نه تنها یافته های خودمو؛ بلکه، مال همه رو به محض پخش مجددشون و دیده شدن تیتراژشون، از لیست ها حذف می کنم (و در این زمینه خیلی بی رحمم!)؛ مگه این که، تیتراژشون ناقص پخش شه، یا اسمش باز هم مخفی بمونه.

3. در مورد "حیوانات بازیگوش" دمت گرم به توان هزار. خیلی عالی بود.
4. باز هم از اون تیزرهای خوبت، بذار، لطفاً. درشون چیزای خوبی دیده می شه و به قول "59" عزیز، جنس فیلم هاش، می بردت به گذشته ها. خیلی دوسشون دارم.

Emiliano

پست من طرف Negin 2 الأربعاء فبراير 27, 2013 4:49 am

با سلام خدمت دوستان گرامی بخصوص جناب ایمیلیانو
راستش من سالها قبل که در فروم عضو شدم از جناب ایمیلیانو راجع به فیلمی به مشخصات زیر سوال پرسیدم و ایشان فیلم را در لیست سیاه قرار دادند دیشب سری به لیست زدم و با کمال تعجب مشخصات گفته شده را در لیست سیاه نیافتم..جناب ایمیلیانو می خواستم بدونم فیلم مورد نظر پیدا شده و در لیست سفیده یا اینکه از قلم افتاده و همچنان ازش عکس یا اطلاعاتی نداریم ؟
مشخصات فیلم: یکی از فیلمهای دهه 60 در بخش کودکان که حدس می زنم کار کانون پرورش فکری بود با داستان اینکه جهانگیر الماسی مدیر یک مدرسه بود و پسری به نام شامل پسر شیطونی بود که مدام باعث دردسر اولیای مدرسه میشد تا جاییکه یک روز بارانی، او را در زیرزمین مدرسه زندانی کردند.بعد از این ماجرا، جهانگیر الماسی علیرغم مخالفت اولیای مدرسه تصمیم گرفت شامل را نماینده کلاس کند و بعد از آن شامل پسر منظم و سر به راهی شد.در پایان این فیلم یک آهنگ خاطره انگیز پخش میشد:
یک و دو و سه و چهار، از خواب غفلت بیدار/ دو و سه و چهار و پنج، کار و کوشش را بسنج / چهار و پنج و شش و هفت ، باید سوی خدا رفت و ....
از دوستان اگر کسی مشخصات یا عکس یا ویدئویی از فیلم داره لطفا اطلاع رسانی کند.

Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Emiliano السبت مارس 02, 2013 2:23 pm

Negin 2 نوشته است:با سلام خدمت دوستان گرامی بخصوص جناب ایمیلیانو
راستش من سالها قبل که در فروم عضو شدم از جناب ایمیلیانو راجع به فیلمی به مشخصات زیر سوال پرسیدم و ایشان فیلم را در لیست سیاه قرار دادند دیشب سری به لیست زدم و با کمال تعجب مشخصات گفته شده را در لیست سیاه نیافتم..جناب ایمیلیانو می خواستم بدونم فیلم مورد نظر پیدا شده و در لیست سفیده یا اینکه از قلم افتاده و همچنان ازش عکس یا اطلاعاتی نداریم ؟
مشخصات فیلم: یکی از فیلمهای دهه 60 در بخش کودکان که حدس می زنم کار کانون پرورش فکری بود با داستان اینکه جهانگیر الماسی مدیر یک مدرسه بود و پسری به نام شامل پسر شیطونی بود که مدام باعث دردسر اولیای مدرسه میشد تا جاییکه یک روز بارانی، او را در زیرزمین مدرسه زندانی کردند.بعد از این ماجرا، جهانگیر الماسی علیرغم مخالفت اولیای مدرسه تصمیم گرفت شامل را نماینده کلاس کند و بعد از آن شامل پسر منظم و سر به راهی شد.در پایان این فیلم یک آهنگ خاطره انگیز پخش میشد:
یک و دو و سه و چهار، از خواب غفلت بیدار/ دو و سه و چهار و پنج، کار و کوشش را بسنج / چهار و پنج و شش و هفت ، باید سوی خدا رفت و ....
از دوستان اگر کسی مشخصات یا عکس یا ویدئویی از فیلم داره لطفا اطلاع رسانی کند.

1. خیر "نگین" خانوم.
بنده همون لحظه ای؛ که، سؤال شما رو خوندم، اونو توی "لیست سیاه" گذاشتم و الآن مدت هاست همونجاست و سیاهه (متأسفانه).
تو آخرین آپدیت این لیست هم سؤال شماره ی 105 "لیست سیاهه" و اگه شما ندیدیش، شاید علتش با عجله خوندنتون بوده؛ وگرنه، اگه تو صفحات اینترنتی (اگه با IE کار می کنید) کنترل +F (یعنی Find) رو بزنید، می تونید مطلبی رو تو همون صفحه سرچ کنید.
2. به هر حال، این آیتم هنوز هم اونجاست و تنها کاری که می تونم انجام بدم، آپدیت کردن خود سؤال شماست؛ تا، شاید روزی پیدا بشه.
ارادتمندیم.

Emiliano

پست من طرف Negin 2 السبت مارس 02, 2013 6:22 pm

1. خیر "نگین" خانوم.
بنده همون لحظه ای؛ که، سؤال شما رو خوندم، اونو توی "لیست سیاه" گذاشتم و الآن مدت هاست همونجاست و سیاهه (متأسفانه).
تو آخرین آپدیت این لیست هم سؤال شماره ی 105 "لیست سیاهه" و اگه شما ندیدیش، شاید علتش با عجله خوندنتون بوده؛ وگرنه، اگه تو صفحات اینترنتی (اگه با IE کار می کنید) کنترل +F (یعنی Find) رو بزنید، می تونید مطلبی رو تو همون صفحه سرچ کنید.
2. به هر حال، این آیتم هنوز هم اونجاست و تنها کاری که می تونم انجام بدم، آپدیت کردن خود سؤال شماست؛ تا، شاید روزی پیدا بشه.
ارادتمندیم.
[/quote]
جناب ایمیلینو نمیدونم چرا در لیست سیاه بین شماره های 76 تا 123 آیتمها حذف شدند و قابل دیدن نیستند برای همین من نتونستم آیتم شماره 105 را ببینم.هم با اینترنت اکسپلورر و هم با گوگل کوروم امتحان کردم ولی همین اتفاق تکرار شد.ممنون میشم پیگیری کنید.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Heidi الإثنين مارس 11, 2013 5:37 pm

سلام دوست عزیز. من فکر می کنم این سریال را یادم می آید. البته اسمش را نه. ولی یادمه که مادر پسره کتایون ریاحی بود و صحنه ای از فیلم یادمه که مادره تو حیاط سر تشت نشسته بود و لباس می شست. احتمال داره اسم این فیلم "نمره انضباط صفر" باشه که خود جهانگیر الماسی کارگردانش بود.

Negin 2 نوشته است:

1. خیر "نگین" خانوم.
ارادتمندیم.
جناب ایمیلینو نمیدونم چرا در لیست سیاه بین شماره های 76 تا 123 آیتمها حذف شدند و قابل دیدن نیستند برای همین من نتونستم آیتم شماره 105 را ببینم.هم با اینترنت اکسپلورر و هم با گوگل کوروم امتحان کردم ولی همین اتفاق تکرار شد.ممنون میشم پیگیری کنید.[/quote]
Heidi
Heidi

تعداد پستها : 129

پست من طرف SMAM الخميس مارس 21, 2013 8:17 am

سال نو رو بر همه دوستان شادباش میگم.باز هم همون آرزوهای همیشگی برای همه.آرزوی ویژه هم برای اینجا بودن در کنار هم تا سالیان سال هست.
SMAM
SMAM
Admin

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty تبریک سال نو خدمت دوستان

پست من طرف amirarsalanroomi الثلاثاء مارس 26, 2013 7:05 am

با عرض تبریک سال نو خدمت دوستان یک ویدیوی بسیار جالب از ساخت انیمیشن های دهه 60 روبهتون هدیه میدهم

http://s2.picofile.com/file/7704019886/242030_508.flv.html
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

پست من طرف Emiliano الثلاثاء مارس 26, 2013 10:43 am

1. سلام به همه ی دوستان.
سال نوی همگی مبارک.

2. این هم آخرین سری برنامه های کودک تا اول فروردین 1392:
این به هیچ وجه به معنای تموم نشدن کار بنده یا گروه نیست؛ اما، به علت گرفتاری، شلوغ شدن شبکه ها و تمومی نداشتن برنامه ها، برنامه ها رو دیگه شخصاً ادامه نمی دم؛ اما، اگه آیتمی از لیست های سیاه و خاکستری پیدا شه، خوشحال می شم و استقبال می کنم.
روزهای خوبی پیش رو داشته باشید.

3. ریو
نام اصلی: Rio

[img=http://img.overpic.net/thumbs/x/q/a/xxqaqrijc6m2fa36ycgik_s.jpg]

4. آب پریا

[img=http://img.overpic.net/thumbs/s/k/1/xsk1rf8gduz312eyinbyy_s.jpg]

6. کلاه قرمزی 92

[img=http://img.overpic.net/thumbs/o/o/m/xoomcd55od134vv72evl_s.jpg]

6. لباسی برای خدمت

[img=http://img.overpic.net/thumbs/0/p/e/x0peosjty3czz0htzq3jk_s.jpg]

7. کاغذک

[img=http://img.overpic.net/thumbs/u/3/e/xu3em5oabawcieug0019_s.jpg]

Emiliano

پست من طرف babak الأربعاء مارس 27, 2013 6:45 pm

وب سایت بوی اکتورز اختصاص داره به پسر بچه های تاریخ سینما و تلویزیون و تقریبا تمام بچه هایی که ما توی فیلمهای مختلف دیدیم اونجا با مشخصات و شناسنامه هنریشون قابل جستجو هستند. سری بزنید بد نیست
http://www.boyactors.org.uk/index.php

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 1396برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 208برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 64
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف omidsilver7 الإثنين أبريل 01, 2013 4:29 am

سلام شبکه نمایش از شنبه کارتون نیلز رو پخش میکنه از صبح ساعت 9 خواستم بپرسم کسی کیچرش کرده؟ دندانها از اینجا میتونید نگاه کنید ولی ندونستم چطوری دانلود کنم عینکی http://telewebion.com/fa/hourly_archive

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 06840141765178572213
omidsilver7
omidsilver7

تعداد پستها : 10

پست من طرف SMAM الأحد أبريل 07, 2013 12:02 pm

با یادآوری این نکته که چون لینکهای گذشته یا از بین رفته یا قابل دسترسی نیست و دوباره باید آپلود کنم تیزر زیر رو میذارم که اگه تکراری هست برای همینه
تیزر2
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف omidsilver7 الثلاثاء أبريل 09, 2013 3:03 pm

ممنون اسمم جان از تیزر عالیتون . اون قسمت اسب سیاه رو دیدم یاد سریالی افتادم حدود 10 سال قبل اینا شبکه 2 جمعه شب ها میداد فکر کنم کانادایی بود یک پسر با مادرش زندگی میکرد یک اسب سیاه هم داشت اسمش مشکی بود مادرش هم با یه مردی دوست بود اسمش نیک بود دندانها اسم اصلیش رو کسی میدونه؟
omidsilver7
omidsilver7

تعداد پستها : 10

پست من طرف aghaghi السبت أبريل 13, 2013 7:42 am

سلام خسته نباشید.
الان داشتم لیست سیاهتون رو نگاه می کردم دیدم رویاهای سلولوئیدی رو تو لیست سیاه گذاشتین.
الان شبکه پویا این انیمیشن رو پخش می کنه من چند بار خواستم ضبط کنم نتونسنستم یه مشکلی هست که هنگام ضبط کردن تو شبکه دیجیتال دچار خش می شه.
در ضمن بعضی شبها هم خانواده خرسها رو پخش می کنه که یه خانواده خرس عروسکی بودن که همه جای خونشون روزنامه بود.
شبکه دو هم دو سه روز پشت سر هم سری اول باغچه سبزیجات رو پخش کرد.

aghaghi

تعداد پستها : 14

پست من طرف 59 الأحد أبريل 21, 2013 8:02 am

قصه‌ های مجید

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 43069767451579631401_thumb

قصه‌های مجید نام داستانهایی است بقلم هوشنگ مرادی کرمانی که در سال ۱۳۵۳ برای اولین بار انتشار یافتند
و در همان سال روزهای پنچشنبه، از ساعت ده و نیم تا یازده صبح، در رادیو ایران، توسط "پرویز بهادر"،
و بعدها با صدای "علی تابش" اجرا میشدند. مرادی کرمانی خود در باره ی قصه‌هایش چنین میگوید:
"مجید، کودکی و نوجوانی مرا در خود دارد. شخصیت او با همه ی علاقه‌ها و ضعف‌ها، تنهایی‌ها و بی‌کسی‌ها،
بسیار شبیه شخصیت من است ولی همه ی قصه‌ ها، قصه ی زندگی من نیست".

مجید که نوجوانی اهل کرمان است، پدر و مادر خود را از دست داده و با بی بی، مادر بزرگش زندگی می کند.
آنان با حقوق باز نشستگی پدر بزرگ روزگار می گذرانند ولی "بی بی" با بافتن ژاکت و فروش آن ها
و "مجید" با کار در نانوایی در بعد از ظهرها و روزهای تابستان، کمک خرج خانه و گذران زندگی نیز هستند.
مجید در برخی از درس ها ضعیف است ولی انشاء خوب می نویسد و آرزو دارد روزی نویسنده شود.
او زیاد کتاب می خواند، عاشق فیلم و بازیگری است، اما یتیم است و دستش هم تنگ است. همه این موارد،
همراه با شیرینکاری های دیگر او دستمایه ای برای خلق قصه‌ های مجید است. داستان ها از طنز خوبی
برخوردار هستند که با نثر عامیانه و زبان صمیمی به دل می نشینند. زبان عامیانه ی بکار رفته در داستانها،
به زنده کردن و یاد آوری بسیاری از واژه ها، نکته ها و زبانزدهای شیرین، در زبان پارسی کمک می کند.
قصه های مجید هم در یک مجلد و هم به صورت پنج جلد جداگانه منتشر شده است و تاکنون،
"بیست و سه بار" بازنشر گردیده و همچنین، جایزه ی کتاب برگزیده سال ۱۳۶۴ را نیز به خود اختصاص داده است.

در طی سالهای ١٣٧٠ و ١٣٧١، یک سریال ١٢ قسمتی با نام اصلی این داستانها، یعنی "قصه‌های مجید"
و سه فیلم بلند سینمایی با نامهای: شرم (۱۳۷۰)، صبح روز بعد (۱۳۷۱) و  سفرنامه ي شيراز (۱۳۷۱)
که بر اساس "داستانهای مرادی کرمانی" بودند، بکارگردانی و تهیه کنندگی "کیومرث پوراحمد" ساخته گردیدند
که با استقبالی چشمگیر از سوی مخاطبان در تمام گروه های سنی در تلویزیون و سینما مواجه گشتند.
ناگفته نماند که یکی از تفاوتهای میان ساخته های تصویری "پور احمد" و آنچه که "مرادی کرمانی" نوشته بود را،
میتوان در تغییر زادگاه و اصلیت قهرمان داستان، "مجید" یافت که بجای شهر کرمان، در اصفهان زندگی میکند
و دارای گویشی اصفهانیست. اما در مجموع، روایت تصویری "قصه های مجید"، به متن اصلی آن وفادار هست.
مهدی باقربیگی، بازیگر نقش "مجید"، در یکی از مصاحبه هایش اینچنین میگوید:
"به قول آقای پوراحمد، «قصه های مجید» یک اتفاق بود که دیگر هم تکرار نخواهد شد".

منابع بکار رفته در متن بالا (با ویرایش و تکمیل):
http://fa.wikipedia.org/wiki/قصه‌های_مجید_(مجموعه_تلویزیونی)
http://ketabak.org/tarvij/node/1924
http://www.parand.se/ketab-h-moradi-kermani.htm
http://bestbooks.blogfa.com/post-376.aspx

------------------------------------------

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 87717734299429429920_thumb

نظر دوستان گرامی به دیدن یک قسمت از سریال قصه های مجید با نام "اردو - ١٣٧٠ (که البته کامل نیست)"
و همچنین فیلم سینمایی "سفرنامه شیراز - ١٣٧١" جلب مینمایم که در میان آثار تلویزیونی و سینمایی
ساخته شده توسط "کیومرث پوراحمد و گروه خوب فیلمسازی اش"، توجه کمتری نسبت به آنها شده است.
(با سپاس از شبکه ی آموزش).

قصه های مجید - "اردو - ١٣٧٠" و "سفرنامه شیراز - ١٣٧١" در   یک   فایل فشرده:
http://elmond.persiangig.com/(ghese%20haye%20majid)%20.%20ordou%20-%20(1370)%20%26%20safarname%20shiraz%20-%20(1371).rar

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت نوفمبر 02, 2013 4:43 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj2005h@yahoo.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف SMAM الأحد أبريل 21, 2013 6:15 pm

omidsilver7 نوشته است:ممنون اسمم جان از تیزر عالیتون . اون قسمت اسب سیاه رو دیدم یاد سریالی افتادم حدود 10 سال قبل اینا شبکه 2 جمعه شب ها میداد فکر کنم کانادایی بود یک پسر با مادرش زندگی میکرد یک اسب سیاه هم داشت اسمش مشکی بود مادرش هم با یه مردی دوست بود اسمش نیک بود دندانها اسم اصلیش رو کسی میدونه؟

خواهش میشه قابلی نداشت.
سریالی که نام اسبش مشکی بود "ماجراهای اسب سیاه" بود که سال 76 از شبکه3 سه شنبه شبها برای نخستین بار پخش شد.3سال پیش زمستون هم از شبکه 2 هرشب ساعت حدود 7 پخش شد.
The Adventures of the Black Stallion
The New Adventures of the Black Stallion

aghaghi نوشته است:سلام خسته نباشید.
الان داشتم لیست سیاهتون رو نگاه می کردم دیدم رویاهای سلولوئیدی رو تو لیست سیاه گذاشتین.
الان شبکه پویا این انیمیشن رو پخش می کنه من چند بار خواستم ضبط کنم نتونسنستم یه مشکلی هست که هنگام ضبط کردن تو شبکه دیجیتال دچار خش می شه.
در ضمن بعضی شبها هم خانواده خرسها رو پخش می کنه که یه خانواده خرس عروسکی بودن که همه جای خونشون روزنامه بود.
شبکه دو هم دو سه روز پشت سر هم سری اول باغچه سبزیجات رو پخش کرد.

اینجا کمی نیاز به شفاف سازی هست دندانها

اینی که چند قسمتش تازگیها از شبکه2پخش شد نام درست فارسیش "گیاهان" هست که رنگی پخش شد
The Herbs

اما اونی که ما با نام "باغچهء سبزیجات" میشناسیم برای ما سیاه و سفید پخش میشد
The Adventures of Parsley

خالق هر دو اثر هم "مایکل باند" هست
Michael Bond

اینم عکس
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Images?q=tbn:ANd9GcRniuU3vUZ_5jvW7YoTUXS93PuKRacNdyrot5AhTOMX0eUyta4Z
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 MainPhoto

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 New009%20027
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 AdvensParsleyBack
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف aghaghi الإثنين أبريل 22, 2013 2:25 am

ولی اونی که شبکه دو نشون داد همون سیاه و سفیده بود با دوبله قدیمی اش . برای همین برای من جالب بود.

aghaghi

تعداد پستها : 14

پست من طرف slevin(HAMID الأحد مايو 12, 2013 6:25 am

سلام به همه دوستان.
من از این عکس یاد یه انیمیشن افتادم.دقیقا مثل همین و با همین مضمون که ماهی ها جمع شدن و کوسه یا نهنگ رو بلعیدن.شما چیزی یادتون میاد؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Dont-panic

اين مطلب آخرين بار توسط slevin(HAMID در الخميس مايو 23, 2013 4:42 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

آدرس پستي : تهران

پست من طرف Emiliano الإثنين مايو 13, 2013 4:53 am

1. سلام "حمید" جان.
2. کافیه این نام رو بسرچی:

Swimmy

Emiliano

پست من طرف slevin(HAMID الخميس مايو 23, 2013 4:41 am

Emiliano نوشته است:1. سلام "حمید" جان.
2. کافیه این نام رو بسرچی:

Swimmy

ممنون امیلیانو عزیز.دیدم ویدئوشو.اما میگم فقط همین یک نسخه ازش بوده؟ یعنی اونی که می دیدیم این بود؟ یا یکی دیگه.چون بنظرم خیلی جذاب تر از این بود

slevin(HAMID
slevin(HAMID

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty خرداد کودکی . .1367

پست من طرف kave الخميس يونيو 06, 2013 3:13 am

درود بر دوستان ناب ونایاب
مطمئنا دیدن این صفحات خالی از لطف نیست .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 M8j1asxbx1blri34g

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 2ncbx9gcu7k5ls54g
kave
kave

تعداد پستها : 60

پست من طرف slevin(HAMID الخميس يونيو 06, 2013 5:49 am

kave نوشته است:درود بر دوستان ناب ونایاب
مطمئنا دیدن این صفحات خالی از لطف نیست .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 M8j1asxbx1blri34g

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 2ncbx9gcu7k5ls54g

خیلی ممنون.اما کاش عکس بزرگتری میذاشتی تا حروف کوچک نیز خوانا باشند بهر حال خاطره انگیز بود.منتظر تصاویر بزرگ این قسمت و تصاویر دیگری هستیم.ممنون
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف kave الخميس يونيو 06, 2013 10:52 am

عزیزم لینک مدیا فایره . دانلودش کن کیفیت عکسها بالاست .
kave
kave

تعداد پستها : 60

پست من طرف 59 الخميس يونيو 06, 2013 3:46 pm

کاوه جان،
هر دو صفحه، بسیار خاطره انگیز بودند.
سپاس فراوان. سلامت باشید.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj2005h@yahoo.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

صفحه 22 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة