کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 21 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Negin 2 الإثنين أكتوبر 15, 2012 7:14 am

نمایی از پشت صحنه «مدرسه موشها
حمید جبلی و ایرج طهماسب سالها پیش از این در مجموعه «مدرسه موشها» در کنار هم فعالیت می کردند. جبلی عروسک گردان «کپل» بود و به جای این شخصیت حرف می زد و طهماسب هم به جای «دم باریک»!

نفر سمت راست تصویر ایرج طهماسب است، کناری وی فاطمه معتمدآریا(صداپیشه «نارنجی» و «خواهر عینکی») و نفر بعدی هم حمید جبلی است. کارگردانی «مدرسه موشها» برعهده مرضیه برومند بود.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 F596ceupuf147b8cymqc
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف babak الأربعاء أكتوبر 17, 2012 2:09 am

عکس خاطره انگیزی بود نگین جان
مخصوصا قیافه سیمین معتمد آریا که شاید آن موقع خواب بازیگر شدن را هم نمی دیده است!
اما باید عرض کنم که نفر سمت راست "ایرج طهماسب" نیست. ایشون مهدی میگانی هستند
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Negin 2 الأربعاء أكتوبر 17, 2012 2:50 am

babak نوشته است:عکس خاطره انگیزی بود نگین جان
مخصوصا قیافه سیمین معتمد آریا که شاید آن موقع خواب بازیگر شدن را هم نمی دیده است!
اما باید عرض کنم که نفر سمت راست "ایرج طهماسب" نیست. ایشون مهدی میگانی هستند

بابک جان ممنونم از لطف و تصحیح بجای شما.موفق باشید.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Negin 2 الأربعاء أكتوبر 17, 2012 2:52 am

برای دیدن بخش چهاردهم تصویر زندگی در دهه 60 (بازیها سرگرمیهای بچه های دهه 60) به تاپیک همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano السبت أكتوبر 20, 2012 12:04 pm

1. بچه های شیرکوه:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Lmhjqsdnovujo0qq8sj2_thumb

2. عسل آباد

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 0m6a1o5fvnmb3fpmt4ps_thumb

3. "نگین" عزیز، من هم از شما بخاطر عکس "مدرسه ی موش ها" خیلی ممنونم. و ایضاً از "بابک" خان؛ که، اگه روشنگری نمی کرد، عمراً نمی دونستم اون آقا کیه. ممنون از هر دوی شما.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف babak الخميس أكتوبر 25, 2012 5:58 pm

سلام دوستان
این لینک دانلود انیمیشن زال و سیمرغ اثر استاد علی اکبر صادقی است.
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Zal-o-simorgh
http://www.mooweex.com/content/video/Zal-and-Simorgh.flv
نکته جالب توجه موسیقی این اثر است که کار مجید انتظامی جوان و مستعد در سال 1356 است.
و برای ما هم آشناست!
چرا؟
چون بارها و بارها موقع تماشای سریال بچه های آلپ و مارکوپولو آنها را شنیده ایم و لذت برده ایم. صدای سنتور زیبای تیتراژ بچه های آلپ و موسیقی هیجان انگیز بخش دوم مارکوپولو که سفیدپوش و سوار بر اسب از مکانهای مختلف می گذشت ساخته آقا مجید موسیقی ایران برای فیلم زال و سیمرغ بوده

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 L02cr2nfix9ch5txjihz
babak
babak

پست من طرف Emiliano السبت أكتوبر 27, 2012 1:42 pm

1. دختر من

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Thj7xkto5b1c4pi1ghf_thumb

2. جام فینگیل ها

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 82ht4e9tl1xbth3kl07_thumb

Emiliano

پست من طرف Davood الجمعة نوفمبر 02, 2012 6:19 pm

سلام دوستان
ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم . نمیدونستم باید کجا این سوال رو بپرسم. من توی فاروم خیلی گشتم اما اثری از برناه کودک "سفر به افریقا" پیدا نکردم. کسی میدونه اسم واقعی این برنامه چیه و مهمتر از اون کسی آهنگ تیتراژ شروع برنامه رو داره یا میتونه اثری از اون به من نشون بده. منظورم از سفر به افریقا برنامه تن تن و میلومیلو نیست. برنامه کودک "سفر به آفریقا" که درباره چند کودک و چند دانشمند که در یک جنگل در آفریق هستند و با بومیان و سفیدپوستای تبه کار درگیر میشند. به هرحال اگه کسی پاسخی داره بسیار سپاسگزار خواهم بود.

Davood

تعداد پستها : 1

پست من طرف Emiliano الأحد نوفمبر 04, 2012 12:02 pm

Davood نوشته است:سلام دوستان
ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم . نمیدونستم باید کجا این سوال رو بپرسم. من توی فاروم خیلی گشتم اما اثری از برناه کودک "سفر به افریقا" پیدا نکردم. کسی میدونه اسم واقعی این برنامه چیه و مهمتر از اون کسی آهنگ تیتراژ شروع برنامه رو داره یا میتونه اثری از اون به من نشون بده. منظورم از سفر به افریقا برنامه تن تن و میلومیلو نیست. برنامه کودک "سفر به آفریقا" که درباره چند کودک و چند دانشمند که در یک جنگل در آفریق هستند و با بومیان و سفیدپوستای تبه کار درگیر میشند. به هرحال اگه کسی پاسخی داره بسیار سپاسگزار خواهم بود.

Sophie And Virginie

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 I65nzm3tfebse1p6kfst_thumb

Emiliano

پست من طرف Negin 2 الإثنين نوفمبر 05, 2012 4:50 am

دوستان گرامی سلام
متاسفم که این روزها به دلیل مشغله فراوان فرصت خواندن یا ارائه مطالب را ندارم و از این بابت پوزش می خواهم .فقط هدفم اطلاع رسانی و دادن این مژده بود که چند روزی ست با سایتی آشنا شدم که اکثر سریالهای خاطر انگیز دهه 70 و 80 از جمله سریالهای خانه سبز، سرزمین سبز، در پناه تو، روزی روزگاری،آینه عبرت و ....را به رایگان برای دانلود در اختیار مراجعین نهاده مراجعه به سایت زیر مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود.
http://www.irtvserial.in/?p=2023
ضمنا برای دوستانی که تازه به فروم پیوسته اند و نیز یادآوری جهت دوستان قدیمی ،سایت راسخون مجموعه کامل تری از دانلود کارتونها را ارائه داده که پیشنهاد می کنم به آن هم مراجعه فرمایید.
http://www.rasekhoon.net/media/2861/
در این روزهای پاییزی ، کنار چای و شیشه های باران خورده و خاطرات ، زیباترین و لطیف ترین ساعات را برایتان آرزومندم.
کاش میفهمیدی در خزانی که از این دشت گذشت، سبزها باز چرا زرد شدند، سیل خاکستری لک لکها در افقهای مسی رنگ غروب تا کجاهای کجا کوچیده ست....(کیومرث منشی زاده)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 3c392xgrq6yqacgmk8uv
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano الثلاثاء نوفمبر 13, 2012 12:39 pm

1. سلام.
2. ژولی و مولی
نام اریجینال: ؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Cw9tz2a4i443hlzmx12p_thumb

Emiliano

پست من طرف SMAM الإثنين نوفمبر 26, 2012 5:52 pm

خب من باز اومدم دندانها
این تیزرها شاید برخی دوباره هست که آپلود کردم.اما چون لینکهای پیشین هم از کار افتادن و منم یادم نمونده که چی بودن باز هم آپلود کردم.بیشترش مال برنامه های کودک خدابیامرز شبکه1 هست.

تیزر
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الأحد ديسمبر 02, 2012 1:35 pm

1. "به به، ببین کی اومده!"
2. عالی بود، "اسمم" جان؛ مخصوصاً، "اژینو"؛ که، ازش فقط یه عکس کوچولو داشتم.
ضمناً تکراری هم نبود.

3. آقا، حالا که هستی، این روزا "شبکه ی پویا" داره "جنگجوی نوجوان" رو می ده. بین ساعت 18 تا 19.
جالب این که آخرش می نویسه: شبکه ی اول، سال 1381 و من حتا یه قسمتشو هم ندیده بودم!
می خواستم ببینم اسم اریجینالشو داری یا می ره تو لیست؟

.............................

4. از "فاضل" عزیز، قبلاً هم تو وبلاگش بخاطر انیمیشن "تبر" تشکر کرده بودم؛ اما، گفتم باز هم ارادت خودمو به این دوست عزیز و خوش قول همین جا عرض کنم تا حمل بر بی توجهی نشه.

Emiliano

پست من طرف 59 الثلاثاء ديسمبر 04, 2012 2:45 pm

باز مدرسم دیر شد - ۱۳۶۰ (کامل)
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 37035904757044681128
تا بحال در اینترنت قسمتهایی از سریال "باز مدرسم دیر شد" بصورت گسترده قرار داده شده است
که هیچکدام کامل نیستند و تنها بخش های کوتاهی از این سریال ۳ ساعته را در بر دارند.
از سویی دیگر، شرکت سروش مدتها پیش اقدام به انتشار سی دی های سریال نموده،
که علاقمندان میتوانند در صورت دسترسی، با خرید آنها هم به قانون ناشر و تولید کننده
احترام بگذارند و هم آرشیو نوستالژیک خود را پر بار سازند.

با این حال و با نگاه به چند سطر بالا و اهمیت نهادن و تشویق نمودن دوستان،
به تهیه ی آثار صوتی و تصویری بصورت اورجینال،
سریال کامل و ۳ ساعته ی "باز مدرسم دیر شد"
با کوچکترین اندازه ی استاندارد تصویر "۲۴۰ * ۳۲۰ " پیکسل،
و حجم مناسب ۲۰۰ مگابایت در یک فایل فشرده آماده و تقدیم میگردد،
که فایل اصلی و با کیفیت اورجینال آن توسط یکی از سایتها،
که نامش بر روی فیلم هست، جمع آوری و ادیت گردیده است.

موسیقی بسیار دلنشین و هنرمندانه ی این سریال،
از ساخته های " استاد محمد شمس " میباشد.

.
.
.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 88355971652551168138_thumb

سریال کامل "باز مدرسم دیر شد - ۱۳۶۰" (سه ساعت) در یک فایل فشرده:
http://www.4shared.com/rar/oWVRfL-U/Baz_Madresam_Dir_Shod__Kamel__.html

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 9:30 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj2005h@yahoo.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف SMAM الخميس ديسمبر 13, 2012 1:38 pm

Emiliano نوشته است:
ضمناً تکراری هم نبود.

3. آقا، حالا که هستی، این روزا "شبکه ی پویا" داره "جنگجوی نوجوان" رو می ده. بین ساعت 18 تا 19.
جالب این که آخرش می نویسه: شبکه ی اول، سال 1381 و من حتا یه قسمتشو هم ندیده بودم!

من همچنان از بالا یا بهتره بگم از پشت پرده ناظر بر اعمال و رفتار دوستان هستم دندانها
با شرمندگی باید بره توی فهرست(جنگجوی نوجوان رو میگم).هیچی تو تیتراژش نیست که به درد بخوره.لی لی دختر استثنایی هم در همین راستا پخش شد که منم هیچکدومش رو حتی یک قسمت ندیدم.گرچه الان تنها شبکه ای که پیگیری میکنم همین پویا هست و بس
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 15, 2012 1:23 pm

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
ضمناً تکراری هم نبود.

من همچنان از بالا یا بهتره بگم از پشت پرده ناظر بر اعمال و رفتار دوستان هستم دندانها
با شرمندگی باید بره توی فهرست(جنگجوی نوجوان رو میگم).هیچی تو تیتراژش نیست که به درد بخوره.لی لی دختر استثنایی هم در همین راستا پخش شد که منم هیچکدومش رو حتی یک قسمت ندیدم.گرچه الان تنها شبکه ای که پیگیری میکنم همین پویا هست و بس

1. سلام بر تو ای حاضرِ غایب و ای غایبِ حاضر! Smile
2. من سری اولش "جنگجوی نوجوان" رو ندیده بودم؛ اما، وقتی اولین بار اونو دیدم خیلی به نظرم آشنا اومد و حدس می زدم شبکه ی 1 داده ش.
تنها حدسم اینه که مثلاً تو خیابون یا پاساژی داشتم می رفتم و اینو از ال سی دی های مغازه ها دیدم؛ اما، این که بشینم و نیگاش کنم، نه.
3. اما، "دختر استثنایی" رو یادمه. خیلی خوب! چون، از اون دست کارتوناییه؛ که، آدم دوس داره ببینه!
اسمش هست:
Pippi Longstockings
[img=http://img.overpic.net/thumbs/h/y/x/xhyx2wxhefb1g1smp1kk3_s.jpg]
"پی پی جوراب بلند". جالب این که کتابش به همین نام همه جا هست؛ اما، تو کارتونش اسمش شده "لی لی"!

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 29, 2012 5:10 am

1. روستای ما (II)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Qwe05vcpund5q2tptzgz_thumb

2. هزار و یک داستان

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 15ph1xv8pes85xx1k0ve_thumb

Emiliano

پست من طرف Negin 2 الإثنين ديسمبر 31, 2012 3:44 am

59 نوشته است:

باز مدرسم دیر شد - ۱۳۶۰ (کامل)
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 2kbg459gc0yry482nrj5
[color=darkblue]تا بحال در اینترنت قسمتهایی از سریال "باز مدرسم دیر شد" بصورت گسترده قرار داده شده است
که هیچکدام کامل نیستند و تنها بخش های کوتاهی از این سریال ۳ ساعته را در بر دارند.

[b][size=16].
.
.
شاد و سلامت باشید.

دوست خوش ذوق و زحمتکش ما! من با اشتیاق در حال دانلود فایل هستم و بابت لطف افزونی که به دوستانتان دارید و این هدیه را به ما پیشکش می کنید کمال تشکر را دارم.لحظاتتان سرشار از لطافت باران.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف 59 الثلاثاء يناير 08, 2013 8:13 am

Negin 2 نوشته است:
دوست خوش ذوق و زحمتکش ما! من با اشتیاق در حال دانلود فایل هستم و بابت لطف افزونی که به دوستانتان دارید و این هدیه را به ما پیشکش می کنید کمال تشکر را دارم.لحظاتتان سرشار از لطافت باران.
نظر لطف شما هست.
تا آنجا که در توان دارم انجام وظیفه میکنم.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف babak الثلاثاء يناير 15, 2013 4:34 pm

چنل فور بعد از سی سال شب کریسمس هدیه ای خاص به بینندگانش داد که با استقبال زیاد بچه های دیروز انگلستان روبرو شد .
این انیمیشن و مخصوصا موسیقی آن بخشی از حافظه کودکان چهل ساله انگلیسی است. آدم برفی قدیمی انیمیشن " Snowman" دوباره برگشت و کوچولوی دیگری را بعد از سی سال به دنیای زیبای آدم برفی ها در شب کریسمس برد.
این موضوع بازتاب جالبی در میان مردم انگلیس داشت و مردم بدون توجه به تکراری بودن و تغییر اندک داستان با خوشحالی به تماشای روایت جدید این انیمیشن نشستند.
این استقبال به قدری شدید بود که بلافاصله نسخه بازی اون هم ساخته شد و به بازار آمد.ای کاش تلویزیون ایران هم یاد می گرفت و یکی از برنامه های قدیمی را با یک بازسازی و یا روایت تازه به بچه های دیروز ایرانی هدیه می داد تا بفهمه چقدر راحت میشه رضایت مخاطب را جلب کرد.
نمای شروع نسخه بازی
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 Snowman-snowdog-android-1-small

نمایی از فیلم
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 The_Snowman_and_Snowdog

فیلم کامل را از اینجا ببینید
https://www.youtube.com/watch?v=tIvyw4Ky2RE
babak
babak

پست من طرف 59 الثلاثاء يناير 29, 2013 5:50 pm

پیشگفتار:

امیر جان بسیار خرسندم که پست "مجریان اعلام برنامه تلویزیون" مورد توجه قرار گرفته،
و در همینجا مراتب سپاس خود رو برای لطف و دلگرمی که همیشه داری بیان میکنم.
سخن از بازنشستگی بمیان نیاورید که حتی شنیدن و بشوخی گفتنش هم
به خوشیهایمان در این فروم رویایی، پیشوند " نا " میافزاید.

پستها و مطالب آماده ی بسیار زیادی هستند که جای گفتگو و بررسی دارند
و در آتی بترتیب تقدیم خواهند شد. با کسب اجازه، نزدیک به ٣- ٤ هفته ای،
در خدمت نخواهم بود و امیدوارم که پس از آن، افتخار همنشینی با شما و یاران همراه،
در این سرای دلنشین را همچنان داشته باشم.
با سپاس.

--------------------------

بهمن عبدی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 18477792150613176227_thumb

بهمن عبدی (زادهٔ ۲۹ بهمن ۱۳۳۰ در نوشهر) کاریکاتوریست، گرافیست و پویانمای ایرانی است.
وی کشیدن نقاشی را از سال ۱۳۴۸ آغاز کرده‌ است. در دبیرستان رشته طبیعی خوانده‌ و در سال ۱۳۵۰،
موفق به کسب دیپلم شده‌ است. علیرغم میل باطنی در رشته مدیریدت دانشکده مدیریت لاهیجان به ادمه تحصیل پرداخت
که در همان سالها چند نمایشگاه فردی و گروهی در دانشگاه نیز برگزار می کند. وی اولین و دومین کتاب‌های کودک را
در همین سال‌ها تصویر گری می‌ کند. در سال ۱۳۵۶ به استخدام شبکه ۲ تلویزیون ایران در می‌آید و تا سال ۱۳۸۰،
در این سازمان مشغول به فعالیت می‌شود. وی به مدت ۵ سال نیز در "موسسه فرهنگی هنری صبا"،
مشغول به فعالیت بوده‌ است. او هم‌اکنون در "خانه کاریکاتور ایران"، به تدریس هنر کاریکاتور مشغول است.
(از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد)

--------------------------

درباره ی استاد بهمن عبدی، امیر گرامی قبلن در بخش "سیاه، سفید، خاکستری" مطلب نوشته بودند،
و همچنین در همین بخش از فروم رویایی، عکسهایی از آن برنامه را قرار داده بود:

" ١٣٩. (یک تابلو، یک خاطره): "بهمن عبدی"، نقاش و کاریکاتوریست قابل ایرونی،
به حالت سه رخ روی چارپایه ای می نشست و بومی هم روبروش بود. بعد راوی،
قصه ای از وقایع انقلاب ١٣٥٧ می گفت و این تند و تند با ماژیک یا راپید مشکی،
شروع به کشیدن نقاشی هایی بین رئال و کاریکاتور می کرد. برای هر قصه،
هفت - هشت صحنه رو می کشید. بعدها این قضیه توی ماه های رمضون و در مورد قصه هایی
از رمضان ادامه پیدا کرد. دهه های فجر اواخر دهه ی ٦٠ ".

.
.
.

بجز برنامه ی خاطره انگیز "یک تابلو، یک خاطره"،
مجموعه انیمیشن های کوتاه داستانی - آموزشی در سال ١٣٦٨ و چند سال بعد از آن،
از برنامه ی کودک تلویزیون پخش میشدند که به سفارش "سازمان ترافیک تهران"،
توسط بهمن عبدی طراحی پرسوناژ شده و تلفیقی از شخصیت های انیمیشنی با فیلم زنده بودند.
تک کادرهای خاطره انگیز زیر از آن مجموعه ی "فیلم - انیمیشن"میباشند.

ورود ممنوع (١٣٦٨):
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 61025960663295944650_thumb

دوچرخه مقرراتی (١٣٦٨):
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 16961612327181699179_thumb

عابر پیاده (١٣٦٨):
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 21 10701974947847947864_thumb

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 9:27 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف SMAM الثلاثاء فبراير 05, 2013 9:38 pm

اینم یک تیزر دیگه
بهار 1376
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano السبت فبراير 16, 2013 12:55 pm

SMAM نوشته است:اینم یک تیزر دیگه
بهار 1376

1. عالی بود "اسمم" جان.
خاطرات خوشی رو زنده کردی، دوست من.
فقط، طبق معمول چند سؤال:

2. اسم اریجینال "رؤیای کودکانه" و "مزرعه داران" رو احتمالاً می دونی؟
3. یا داستان اونا رو؛ بخصوص، اولی چی بود؟ به نظر می یاد مستند باشه، درسته؟

4. ضمناً سوتیِ "قلعه ی هزار کودک" هم خیلی باحال بود! Smile

Emiliano

پست من طرف SMAM السبت فبراير 16, 2013 7:30 pm

Emiliano نوشته است:
SMAM نوشته است:اینم یک تیزر دیگه
بهار 1376

1. عالی بود "اسمم" جان.
خاطرات خوشی رو زنده کردی، دوست من.
فقط، طبق معمول چند سؤال:

2. اسم اریجینال "رؤیای کودکانه" و "مزرعه داران" رو احتمالاً می دونی؟
3. یا داستان اونا رو؛ بخصوص، اولی چی بود؟ به نظر می یاد مستند باشه، درسته؟

4. ضمناً سوتیِ "قلعه ی هزار کودک" هم خیلی باحال بود! Smile

مزرعه داران

از رویای کودکانه چیزی یادم نیست اما از قلعهء هزار کودک چرا دندانها
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Negin 2 الأحد فبراير 17, 2013 3:23 am

دوستان گرامی سلام
برای دیدن عکسهای بخش پانزدهم تصویر زندگی در دهه 60 (اسباب بازیهای بچه های دهه 60) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.
Negin 2
Negin 2

صفحه 21 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة