کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 13 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sahra_7 الجمعة نوفمبر 18, 2011 9:40 am

Indiana Jones نوشته است:سلام
بالاخره اين مشكل هم حل شد. اين شما و اين هم صفحه‌اي كه از طريق اون مي‌توانيد نسخه‌هاي اورجينال سيزده آدم برفي كوچولو رو دانلود كنيد. من به اين صفحه ميگم طلاي ناب. فقط و فقط همين! البته مسلماً مناسب‌تر بود به زبان فارسي بودند. اما اگر يادتون باشه ما يك زماني حاضر بوديم به زبان افغاني و بصورت سياه و سفيد بخش‌هايي از اين انيميشن عروسكي چك رو تماشا كنيم.

http://www.vipfile.cz/5nrzlk/snehulkovia-katulik-kf-praha-1977-avi

ارادتمند
افشين

فوق العاده بود. ممنون من یکیشو دیدم. خیلی خوب بود رز

Emiliano نوشته است:

1. بچه ها، مدتیه دچار یه سردرگمی تو تصاویر کارتون ها شده م. یه سؤال از دوستای قدیمی تر، "بابک"، "افشین"، "حمید" و دوستان دیگه:
2. آیا کارتونی بود که درش آدمک عابر چراغ راهنمایی سبز رنگ بیرون می یومد و راه می رفت و براش ماجراهای رخ می داد؟ یا من با یه کارتون دیگه (مثلاً "ایست") قاطی کرده م؟

3. دلم لک زده برای "ساتورنن". کاش "بچه های دیروز" اینو بخونه و این هفته "ساتورنن" رو بده.
ساتورنن
نام اریجینال: Saturnin

منم اون آدمک چراغ راهنمایی رو یادمه. خیلیم خوشم میومد از کارتونش. اونموقعا از این چراغای آدمکی برای پیاده ها نبود. اتفاقا هروقت این چراغا رو میبینم یاد اون کارتونه میفتم! دندانها

ساتورنن رو یادمه تو یکی از برنامه های بچه های دیروز نشون داد. سیاه و سفید بود. رنگیشم تلویزیون میداد؟!! من رنگی یادمه انگار مشکوک

59 نوشته است:
Emiliano نوشته است:
[b]

[b]امیر جان من جزو بچه های دیروز هستم، اما از آن "بچه های دیروز" نیستم!،
به هر حال آماده سازی این فایل تصویری (تیتراژ + یک قسمت تقریبن کامل)
از دست من بر میامد، تقدیم به شما و همه دوستان گرامی :

.
.
.

ساتورنین - این جوجه اردک

کارگردان : ژان تورانه
محصول : فرانسه
سال ساخت : ۱۹۶۴ میلادی

http://s2.picofile.com/file/7184713545/Saturnin_le_petit_canard_1964.wmv.html

.
.
.
یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

ممنون خیلی خوب بود گل

ariangirl نوشته است:[URL=]
«فاطیما » کوچولوی بهارمست ! چه کوچولوی شیرین زبانی بود من هم خیلی دوستش داشتم یادمه تو یه برنامه که اومده بود با پورنگ برنامه اجرا میکرد اینقدر اجراش قوی بود که پورنگ گفت : اجازه بده منم حرف بزنم
البته عکسهای خیلی زیادی تو نت هست که دیگه امیلیانو این راهو شروع کرده و انشالا به فاطیما هم میرسیم . من هم این برنامه رو که دیدم خیلی از دیدن چهره فاطیما متعجب شدم برای همین عکس رو گذاشتم امیدوارم تکراری نباشه

آره واقعا خیلی خوب اجرا میکرد. وقتی کوچولوتر بود خوشم میومد. الان هم شبکه آموزش برنامه داره

Emiliano نوشته است:

11. "صحرا"ی عزیز، با توجه به آواتار شما و علاقه ی وافری، که به "فوتبالیست ها" دارید، مدت هاست ازتون می خوام در مورد سه سری "فوتبالیست ها" و شخصیت هاشون مطلب بنویسید و اگه ممکنه، این زحمت رو بکشید.
سپاسگزارم.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 5020
بله بله ! کارتون محبوبمه! دندانها
انشاا... در اولین فرصت مطلبشو آماده میکنم

sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Indiana Jones الجمعة نوفمبر 18, 2011 1:11 pm

59 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

4. این نهایت لطف و مرام شما رو می رسونه، "59" عزیز؛ که، با این که از این کار خاطره ای نداری، باز هم زحمتشو کشیدی.
به شخصه، نمی تونم با کتاب، کارتون یا فیلمی؛ که، خاطره ندارم ارتباط برقرار کنم و شما برای چندمین بار بزرگواری تونو ثابت کردید.
عالی بود، عاااالی!

لطف داری امیر جان، انجام وظیفه هست.
راستش من "ساتورنین - این جوجه اردک" را در آن زمان نگاه میکردم،
اما دیندش برام کمی خسته کننده بود و ارتباط حسی نمیتوانستم با آن برقرار کنم.
ولی بهر حال اکنون دیگر جزو خاطرات هست، خاطراتی خاکستری و ابرآلود.
سلامت باشی.

سلام
ظاهراً پيش از انقلاب پخش‌كننده تلويزيون ايران سياه و سفيد بوده و مسئولين آن دوره بسياري از كارتون‌هاي قديمي رو بصورت سياه و سفيد خريداري كرده بودند. از جمله ساتورنن ، باغچه‌ي سبزيجات ، ماجراهاي تنسي تاكسيدو و چاملي و از اين قبيل. ساتورنن را يادم هست و اينكه براي من بامزه بود. فكر مي‌كنم كتاب قصه‌هايش هم درآمده بود.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Negin 2 السبت نوفمبر 19, 2011 2:25 am

[quote="59"]
Emiliano نوشته است:

[b]امیر جان من جزو بچه های دیروز هستم، اما از آن "بچه های دیروز" نیستم!،
به هر حال آماده سازی این فایل تصویری (تیتراژ + یک قسمت تقریبن کامل)
از دست من بر میامد، تقدیم به شما و همه دوستان گرامی :

.
.
.

Saturnin, le petit canard - 1964

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 87j1ggn0frsp4me9lq9e_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 C3scn1labh3m7us0mlf6_thumb

ساتورنین - این جوجه اردک

کارگردان : ژان تورانه
محصول : فرانسه
سال ساخت : ۱۹۶۴ میلادی

http://s2.picofile.com/file/7184713545/Saturnin_le_petit_canard_1964.wmv.html

.
.
.
یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

بسیار جالب و دیدنی بود.ممنون از ززحمتی که می کشید.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Emiliano السبت نوفمبر 19, 2011 4:16 am

1. سلام.
2. دوست من، برنارد
نام اصلی: My Friend, Bernard

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 7a5xcdj72270zkw7dpc_thumb
http://s1.picofile.com/file/6213696176/T_F_F_My_friend_bernard.jpg
3. کسی از بچه ها فیلم اریجینال اینو دیده؟ آخه، به نظر می رسید "برنارد" و سایر حیوون ها درست مث سریالش، صحبتی نمی منن؛ اما، تو ایران دوبله شده بود.
حدسم درسته؟

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف 59 السبت نوفمبر 19, 2011 4:19 pm

از لطف دوستان گرامی "صحرا" و "نگین" سپاسگذارم،
بسیار خرسندم که "ساتورنین - این جوجه اردک" مورد توجهتون قرا گرفته.
انجام وظیفه هست.
سلامت باشید.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف stalker الأحد نوفمبر 20, 2011 2:54 am

Emiliano نوشته است:

14. "محمد محمودی" عزیز، کجایی؟ دلمون واسه ت تنگ شده.

امیر جان. شرمنده. دستم هم خالیه. من فقط فایل صوتی جمع می‌کنم و هر چی دستم می‌رسه می‌ذارم رو سایت صدای کودکی که الان در وضع خوبیه. فکر کنم فقط یه سری آدم با فکر می‌خواد که فایل‌ها رو برچسب بزنن. الان اینطوره که اگه روی هر برچسبی کلیک کنی کل فایل‌های با اون برچسب لیست می‌شن.

این آلبوم تمبر که ازش عکس گذاشتی
http://img.7setare.com/viewer.php?file=ig3ovdennkumzpmgoyp.jpg
خیلی فاز داد. یادمه با «عسک عسک» گفتن اون پسره با لهجه یزده دلم براش می‌سوخت...

Negin 2 نوشته است:کارتون داستانهای پروفسور کیتزل با دوبله فارسی
http://s2.picofile.com/file/7181337739/profesor.wmv

یک قسمت کامل از کارتون عروسکی دکتر با
http://s2.picofile.com/file/7181345264/Doctor_ba.wmv.html

13 آدم برفی –سورتمه سواری
http://s2.picofile.com/file/7181358060/13_adam_barfi_soortme.wmv.html

برای مشاهده بخش پنجم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (تلفنها و وسایل گرمایشی -سرمایشی) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

یکی از یکی باحال‌تر...
دستتون درد نکنه.

stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف SMAM الأحد نوفمبر 20, 2011 12:10 pm

Emiliano نوشته است:
8. داداش "اسمم"، یه مطلب دیگه. خودم رو کُشتم تا یادم اومد:
اسم برادر و خواهر "جزیره ی گریز" به ترتیب "جیمی مک کلود" و "جما مک کلود" بود، درسته؟
اگه بگی بله، می تونم به حافظه ی خودم کمی امیدوار شم.
9. و باز اگه درست یادم بود، یه جایزه هم به من بده! با اجازه ت خودم می گم چی! (بچه پُررو!)
این که لطف می کنی کمی از "بچه های کوه آتشفشان" و شخصیت هاش بنویسی. من بیشتر تصاویر و جلوه های طبیعیش یادم مونده تا داستانش.
پسره ی شخصیت اصلیش خیلی شبیه به "سانی" (؟)، پسری که "اسکیپی" رو نگه می داشت، بود.
10. راستی، نام "سانی" رو هم درست گفتم؟
متشکرم.
چه عجب من اومدم دندانها !!!
8.داداش من خودکشی نمیخواد خنده توی هر سوراخ سمبه ای مانند "آی ام دی بی" یا "ویکیپدیا" پیدا میشه.میگی نه نگاه کن(البته خودت زحمتش رو بکش lol! ).آره درسته
9.اینم توی یک پست جدا مینویسم.اما الان که داشتم میگشتم دیدم تلویزیون نیوزلند سایت اختصاصی زده و محصولاتش رو داره به فرمت دی وی دی(از جمله همین بچه های کوه آتشفشان)میذاره برای فروش.سرانجام یکیشون یک تکونی خورد.
اون پسره "تام" هم هیچ ارتباطی با"سانی"(که درست اشاره کردی)نداره.حدود یک دهه و نیم فاصله بین این 2 سریال هست که "اسکیپی" استرالیایی هست و این یکی نیوزلندی و محصولاتشون هم جدا از هم ساخته میشه
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Negin 2 الثلاثاء نوفمبر 22, 2011 3:21 am

دوستان گرامی
مدتی ست که در اکثر سایتها این نوشته تحت عنوان نسل سوخته دیده می شود با توجه به فضای خاصی که در این نوشته به تصویر کشیده شده مناسب دیدم شما را به مطالعه آن دعوت کنم.از نویسنده متن بی اطلاع هستم
.

ما بچه های کارتون های سیاه و سفید بودیم
کارتونهایی که بچه یتیم ها قهرمانهایش بودند
ما پولهایمان را می ریختیم توی قلک های نارنجکی و می فرستادیم جبهه
دهه های فجر مدرسه هایمان را تزئین می کردیم
توی روزنامه دیواری هایمان امام را دوست داشتیم
آدمهای لباس سبز ریش بلند قهرمان هایمان بودند
آنروزها هیچکدامشان شکمهای قلمبه نداشتند
و عراقی های شکم قلمبه را که می کشتند توی سینما برایشان سوت می زدیم
شهید که می آوردند زار زار گریه می کردیم
اسرا که برگشتند شاد شاد خندیدیم

ما از آژیر قرمز می ترسیدیم
ما به شیشه خانه هایمان نوار چسب می زدیم از ترس شکستن دیوار صوتی
ما توی زیر زمین می خوابیدیم از ترس موشک های صدام
ما چیپس نداشتیم که بخوریم
حتی آتاری نداشتیم که بازی کنیم
ما ویدیو نداشتیم
ما ماهواره نداشتیم
ما را رستوران نمی بردند که بدانیم جوجه کباب چه شکلی است
ما خیلی قانع بودیم به خدا

صحنه دارترین تصاویر عمرمان عکس خانم های مینی ژوب پوشیده بود توی مجله های قدیمی
یا زنانی که موهایشان باز بود توی کتاب های آموزش زبان

زنها توي فیلمهای تلويزیون ما، توی خواب هم روسری سرشان می کردند
حتی توی کتابهای علوم ما زنها هم باحجاب بودند
ما فکر می کردیم بابا مامانهایمان، ما را با دعا کردن به دنیا آورده اند
عاشق که می شدیم رویا می بافتیم، موبایل نداشتیم که اس ام اس بدهیم
جرات نداشتیم شماره بدهیم، مبادا گوشی را بابایمان بردارند
ما خودمان خودمان را شناختیم
بدنمان را، جنسیتمان را یواشکی و در گوشی آموختیم
هیچکس یادمان نداد

و حالا گیر افتاده ایم بین دو نسل

نسلی که عشق و حالهایشان را توی «شهرنو»ها و کاباره های لاله زار کرده بودند
و نسلی که دارد با «فارسی وان» و «من و تو» و «ایکس باکس» و «فیس بوک» بزرگ می شوند
و جالب كه هیچکدامشان ما را نمی شناسند و نمی فهمند

ما واقعاً نسل سوخته هستيم، انصافاً
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano الخميس نوفمبر 24, 2011 5:25 am

1. سلام "اسمم" عزیز و دوستان خوبم.
2. متشکرم از روشنگری های خوبت. لطفاً اگه می شه، فایل تصویری "جزیره ی گریز" رو قبل از "بلیک و مورتیمر" بذار. دلم لک زده واسه ی دیدنش.

..............................................

3. بوستان سعدی (II)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 35b52tqp9iz7btdhatc_thumb

4. عملیات فاو

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 We5yyg4a11zuxutzrj_thumb

Emiliano

پست من طرف arsenal.fc.g الخميس نوفمبر 24, 2011 5:58 am

*
* تشغيل/تعطيل الإقتباس المتعدد
* پاسخگويي به اين موضوع بهمراه نقل قول
*
*
*
*

هفت روز هفته

پست من طرف SMAM في الأحد يوليو 10, 2011 1:11 pm
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

سلام.
با تشکر از سایت قشنگتون خیلی زحمت میکشید و انصافا اینجا خیلی فضای خوب و قشنگی داره.
من خیلی دنبال این 7 تا کلیپ بودم مخصوصا چهار شنبه و پنجشنبه. اما متاسفانه از شانس من لینک کلیپای چهار شنبه و پنجشنبه که مدیا فایر هست خرابه. میشه برام یه جا دیگه آپلود کنین لطفا؟
خیلی برام مهمه.
ممنون از لطفتون.

arsenal.fc.g

تعداد پستها : 1

پست من طرف ariangirl الجمعة نوفمبر 25, 2011 6:18 pm

سریال وضعیت سفید هم که تمام شد !
یه سوال : کسی خودکار فشنگی نداره عکسش رو بذاره ؟
یه مژده به علاقه مندان سریال آینه . به زودی پخش این سریال شروع میشه البته از شبکه های ماهواره ای .
و چند سوال دیگه :
1- ساخت فلزیاب دستی و بی سیم دستی از کارهای کتاب حرفه و فن قدیم بوده ؟
2- آیا به شما هم پیدا کردن قبله از روی ستاره ها رو یاد میدادن ؟
اینا چند موردی بود که تا بحال درموردش بحثی نشده بود (البته زیاد هم مهم نبود به جز خودکار فشنگی ) و تنها تو سریال وضعیت سفید دیدم این موارد رو ...
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف Emiliano السبت نوفمبر 26, 2011 12:44 pm

1. سفر به روستای کوچولوها
نام اریجینال: ؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Vmcmuhap8k99yxz6dgvm_thumb

2. من و دوست فیلم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Wbsfmqsjk83wlrj00b6_thumb

....................................

3. بخشی کوتاه، به یادموندنی و جالب انگیزناک آلود از "سفر جادویی":
(دانلود نکنی، پشیمون می شی.)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Lxj2b6za1ii3kns3mfe4_thumb

http://s1.picofile.com/file/7195267739/Safare_Jadouee.rar.html

ariangirl نوشته است:سریال وضعیت سفید هم که تمام شد !
یه سوال : کسی خودکار فشنگی نداره عکسش رو بذاره ؟
یه مژده به علاقه مندان سریال آینه . به زودی پخش این سریال شروع میشه البته از شبکه های ماهواره ای .
و چند سوال دیگه :
1- ساخت فلزیاب دستی و بی سیم دستی از کارهای کتاب حرفه و فن قدیم بوده ؟
2- آیا به شما هم پیدا کردن قبله از روی ستاره ها رو یاد میدادن ؟
اینا چند موردی بود که تا بحال درموردش بحثی نشده بود (البته زیاد هم مهم نبود به جز خودکار فشنگی ) و تنها تو سریال وضعیت سفید دیدم این موارد رو ...

4. من متأسفانه (یا شاید هم خوشبختانه؟) "وضعیت سفید" رو دنبال نمی کردم. خوشم نیومد ازش؛ البت، به جز تیتراژش؛ که، عالی بود.
5. آره. یادمه تو کتاب "آمادگی دفاعی" دوره ی راهنمایی و دبیرستان ما پسرها، این موارد رو داشتیم.

Emiliano

پست من طرف ariangirl السبت نوفمبر 26, 2011 11:01 pm

که اینطور .
البته من هم این سریال رو دنبال نمیکردم . صحبت کردن ادمها ، لباسهاشون ، حجاب خانمها و تکیه کلامهاشون اصلا به آدمهای اون موقع شبیه نبود ... به نظرم کارگردان محترم باید یه خورده سریال روزی روزگاری یا کیف انگلیسی یا همین سریال آئینه رو مطالعه میکرد تا متوجه تطبیق دیالوگها با زمان سریال بشه ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Negin 2 الأحد نوفمبر 27, 2011 5:49 am

ariangirl نوشته است:سریال وضعیت سفید هم که تمام شد !

آریان گرل عزیز چه خبر خوبی در مورد پخش مجدد سریال آینه دادی لطفا آدرس دقیق شبکه و زمان پخش را هم به موقع اطلاع بده تا من برنامه را ضبط کرده آماده کنم و در اختیار دوستان مشتاق بذارم.مطمئنم خیلی از ما آرزوی دیدن صحنه های سریال آینه را داریم.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Negin 2 الأحد نوفمبر 27, 2011 5:51 am

کارتن خاطره انگیز ووک 1981

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Vbhhkyiw8e3t4rj3y22c_thumb

http://s2.picofile.com/file/7195763866/Vuk_The_Little_Fox.wmv.html

کارتن عروسکی بهترین مادربزرگ دنیا 1982 (اگر اسمش را درست گفته باشم؟؟؟)

توليد وودلند انيميشن به سفارشBBC در 13 قسمت پنج دقيقه اي
داستان مادر بزرگي سر زنده كه همواره دنبال كارهاي سرگرم كننده با نوه اش جيم ( در ايران جي) بود.مادربزرگ زن ماجراجويی بود از كارهايش مي توان به نگهداري حيوانات خطرناك باغ وحش در خانه اشاره كرد.در مقابل ، نوه اش جيم كسالت آور و خسته كننده بود.مادر بزرگ توليد زيباي ديگري از وودلند انيميشن بود كه توسط جوان و مايكل كول خلق شد. بر اساس گفته هاي آنها شخصيت مادر بزرگ بر اساس شخصيت مادر بزرگ لو و آلسيون كول نوشته شد. پيرزني عاشق سرگرمي كه تا سن 101 سالگي عمر كرد. صداي نوشابه امیری به مادربزرگ شوری دوست داشتنی میداد.ی
ادش بخیر.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Npteryi55ogbqpzdo8fp_thumb

http://s2.picofile.com/file/7195748816/Gran_Knits.wmv.html

برای مشاهده بخش ششم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (تبلیغات قدیمی ) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano الإثنين نوفمبر 28, 2011 12:23 pm

1. سلام به همه.
2. "نگین" خانوم عزیز، بی نهایت ممنون؛ بخاطر، دو فایل "ووک" و "مادربزرگ". اسم دومی همین بود: "مادربزرگ" و این عنوان رو خانوم "نوشابه امیری" عزیز می گفت.
3. ضمناً ایشون روی "جِی"؛ یعنی، نوه صحبت می کرد، با همون لحن لوس و دوس داشتنیش؛ شبیه به، "کونا" در "جزیره ی ناشناخته".
اسمش هم بر وزن شهر "ری" تلفظ می شه. (Jay).

4. من الآن دارم این فایل ها رو دانلود می کنم و هنوز ندیدمشون؛ اما، اگه دوبله باشن، خیلی خیلی عالی تر می شه و هیچ وقت این لطفتون از یادم نمی ره.

.............................................

5. راستی، "اسمم" جان، کجایی؟ قرار بود "مامفی" رو هم بذاری.
6. "نگین" خانوم، شما "مامفی" رو نداری؟ انگار "بچه های دیروز" داده و من از دستش داده مش.

Emiliano

پست من طرف ariangirl الثلاثاء نوفمبر 29, 2011 10:06 pm

نگین عزیز ممنون به خاطر ووک و مادربزرگ البته این دومی اسمش "مادربزرگ و جی " بود . با همون صدای خانم امیری ....
سریال آینه هنوز پخشش مشخص نشده ولی شبکه آی فیلم قرار پخشش رو داره ... در ضمن این شبکه به زودی آرایشگاه زیبا رو هم قراره بذاره که فکر کنم منظورشون از به زودی بعد از ماه محرم هست چون فکر نکنم تو این ماه دیگه اینا رو پخش کنن . در مورد ساعت پخش هم در اولین فرصت خبر میدم . کلا این شبکه آی فیلم خیلی از سریالهای قدیمی رو پخش میکنه شبکه محبوب من هستش ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الأربعاء نوفمبر 30, 2011 1:05 pm

1. ببینید چی پیدا کردم!
"ووک" دوبله.
2. دانلود کنید و بگید "امیلیانو" دستت درد نکنه!

http://s2.picofile.com/file/7199126555/Vuk_2_Dubbed.rar.html

Emiliano

پست من طرف Negin 2 الخميس ديسمبر 01, 2011 1:36 am

Emiliano نوشته است:

1. ببینید چی پیدا کردم!
"ووک" دوبله.

احسنت.دست شما درد نکنه.محشر بود.من مادربزرگ و ووک رو از یوتیوب گرفتم و متاسفانه نسخه دوبله شده اونها رو ندارم.ولی فکر کردم داشتن نسخه اصلی و دیدن دوباره این کارتونها خالی از لطف نیست.مامفی رو دارم و در اسرع وقت تقدیم دوستان می کنم.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف SMAM الخميس ديسمبر 01, 2011 2:45 pm

Emiliano نوشته است:
6. "نگین" خانوم، شما "مامفی" رو نداری؟ انگار "بچه های دیروز" داده و من از دستش داده مش.
به جان خودم گرفتارم نمیرسم به کارهای آپلودی(به ویژه با این سرعت فوق نور اینترنت!!).اما هر روز تلاش میکنم به اینجا سر بزنم.پیشاپیش هم از نگین خانم سپاسگزارم که "مامفی" رو ردیف و باز هم من رو شرمنده کنن
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف slevin(HAMID الأحد ديسمبر 04, 2011 5:07 am

slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Emiliano الأحد ديسمبر 04, 2011 12:22 pm

1. به سوی نور

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Y2cm9e6hvet7e9lxtfn4_thumb

2. خاکستر و پروانه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 4vrxrvywlefigxkmucv8_thumb

3. صندلی چرخدار
("اسمم" جان، کمکم کن!)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 3xxzv8zm1gf835m5dvcy_thumb

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
به جان خودم گرفتارم نمیرسم به کارهای آپلودی(به ویژه با این سرعت فوق نور اینترنت!!).اما هر روز تلاش میکنم به اینجا سر بزنم.پیشاپیش هم از نگین خانم سپاسگزارم که "مامفی" رو ردیف و باز هم من رو شرمنده کنن

Negin 2 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

1. ببینید چی پیدا کردم!
"ووک" دوبله.

احسنت.دست شما درد نکنه.محشر بود.من مادربزرگ و ووک رو از یوتیوب گرفتم و متاسفانه نسخه دوبله شده اونها رو ندارم.ولی فکر کردم داشتن نسخه اصلی و دیدن دوباره این کارتونها خالی از لطف نیست.مامفی رو دارم و در اسرع وقت تقدیم دوستان می کنم.

4. بسیار خوب. منتظریم، "نگین" خانوم.

.....................................

5. "حمید" عزیز، دو فایل آخرت خیلی قشنگ و خاطره انگیز بود، دوست خوبم. متشکریم.
بیشتر ببینیمت، دوست جون.

Emiliano

پست من طرف SMAM الإثنين ديسمبر 05, 2011 4:38 pm

این چند مورد(که امیدوارم ادامه پیدا کنه)نتیجهء کالبد شکافی پس از نبش قبر توی آرشیوم هست مشکوک و شاید نمونه های خوبی باشن از کارهایی که استفاده شدنی نیست و اینکه چرا هنوز و تا اکنون بیرون نیومده
نمونه 1
نمونه 2
خورشید
اشعهء کیهانی
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الأربعاء ديسمبر 07, 2011 6:33 am

SMAM نوشته است:این چند مورد(که امیدوارم ادامه پیدا کنه)نتیجهء کالبد شکافی پس از نبش قبر توی آرشیوم هست مشکوک و شاید نمونه های خوبی باشن از کارهایی که استفاده شدنی نیست و اینکه چرا هنوز و تا اکنون بیرون نیومده
نمونه 1
نمونه 2
خورشید
اشعهء کیهانی

1. سلام.
2. بچه های ابری

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 13 Fz59g07728vz84485_thumb

3. "اسمم" جان، بیشتر ببینیمت، عزیز.
4. دارم فایل ها رو می گیرم. دو تای آخری "پرده ی جادو" هستن، دیگه؟ تو، بی نظیری، دوست خوبم!

5. آقا، ضمناً اسم اریجینال فیلم ایتالیایی (؟) "صندلی چرخدار" رو گیر نیاوردی؟

Emiliano

پست من طرف SMAM الأربعاء ديسمبر 07, 2011 11:37 am

من اصلا" این "صندلی چرخ دار" رو ندیدم چون ربطی به کودک و نوجوان نداشت حتی اگه در باکس برنامه کودک و نوجوان از شبکهء کودک سیماآفتاب پخش شده باشه.تنها نام کارگردانش رو یافتم
Elisabetta Lodoli
SMAM
SMAM
Admin

صفحه 13 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة