کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 14 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Empty كتاب اصلي كه كارتون خانواده دكتر ارنست از روي آن ساخته شد...

پست من طرف Indiana Jones الجمعة ديسمبر 09, 2011 7:47 am

با سلام
در ادامه مطلبي كه درخصوص سريال خانواده دكتر ارنست در بخش "امواج صوتي گمشده" نوشته بودم توجه شما را به اين لينك هم جلب مي‌كنم.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Do.php?imgf=13234275521

http://www.4shared.com/document/1NR4TGnk/Johann_David_Wyss_-_Swiss_Fami.htm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 1qj4ykgxvlg68l7rdp1k

ارادتمند
افشين

اين مطلب آخرين بار توسط Indiana Jones در السبت ديسمبر 10, 2011 2:25 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 10, 2011 12:42 pm

SMAM نوشته است:من اصلا" این "صندلی چرخ دار" رو ندیدم چون ربطی به کودک و نوجوان نداشت حتی اگه در باکس برنامه کودک و نوجوان از شبکهء کودک سیماآفتاب پخش شده باشه.تنها نام کارگردانش رو یافتم
Elisabetta Lodoli

1. "اسمم" عزیز، اول از همه متکشرم؛ بخاطر "جزیره ی گریز"، "تیزپا" و "پرده ی جادو".
خیلی عالی بودن و خاطره انگیزناک.

2. "صندلی چرخدار" رو هم به کمک سرنخی که دادی، پیدا کردم. احتمال 99.99 درصد می شه:
Più Leggero Non Basta
اما، چه خوب که ازش عکس کپچر کردم؛ چون، عکسی ازش تو وب ندیدم.
3. راس می گی. خیلی از کارهای پخش شده اصلاً به کودک مربوط نمی شه. این شبکه قرار بود "شبکه ی کودک" شه مثلآً؛ ولی، از هدف اصلیش خیلی دور شده.
کاش مث شبکه های "تهران" و "آموزش" و "شما" و ... شبکه ی 1 بی مزه هم برنامه ی کودکش رو قطع نمی کرد و ادامه می داد. چه خاطراتی داشتیم باهاش.

4. راستی، یه سؤال: توی ثانیه های آخر فایل "تیزپا" چهره ی اون افسر چاقه خیلی خیلی برام آشنا می زد. اون رو دیگه تو چه سریالی دیدیم؟ "الیور توییست"، "آرزوهای بر باد رفته" یا ...؟ یا شاید هم فقط تو همین سریال!

5. اوه، راستی، پنج شنبه، 17 آذر، شبکه ی 2 "بلیک و مورتمیمر" رو داده بود و دستگاه من ضبطش کرده بود.
باز هم مثل همیشه اصلاً رغبت دیدنش رو نداشتم. از یه کارتون که خوشم نیاد، دیگه نمی یاد. نمی دونم چرا!
به هرحال، "اسمم" جان، من که قسمت هاییش رو کات کردم برای یادگاری. شما هم اگه زحمتی بود آپلودش برات، بگو، بنده بذارم.

...................................................

6. پیرمرد و پرنده

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 24i5q3tgnfhl10p9gx6s_thumb

7. روزنه ی اسرار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Ceu35ks5n1lesdu57uiv_thumb

Emiliano

تعداد پستها : 1670

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Negin 2 الأحد ديسمبر 11, 2011 4:43 am

با سلام خدمت دوستان گرامی
کارتونهای دوبله شده و خاطره انگیز کودکی تقدیم به شما عزیزان

کارتون برادران رایتhttp://s1.picofile.com/file/7209462575/baradarane_Rite.wmv.html

کارتن مامفیhttp://s1.picofile.com/file/7209464294/Movie.wmv.html

برای مشاهده بخش هفتم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (وسایل زندگی) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف SMAM الأحد ديسمبر 11, 2011 7:59 pm

Emiliano نوشته است:
1. "اسمم" عزیز، اول از همه متکشرم؛ بخاطر "جزیره ی گریز"، "تیزپا" و "پرده ی جادو".
خیلی عالی بودن و خاطره انگیزناک.
2. "صندلی چرخدار" رو هم به کمک سرنخی که دادی، پیدا کردم. احتمال 99.99 درصد می شه:
Più Leggero Non Basta
اما، چه خوب که ازش عکس کپچر کردم؛ چون، عکسی ازش تو وب ندیدم.
3. راس می گی. خیلی از کارهای پخش شده اصلاً به کودک مربوط نمی شه. این شبکه قرار بود "شبکه ی کودک" شه مثلآً؛ ولی، از هدف اصلیش خیلی دور شده.
کاش مث شبکه های "تهران" و "آموزش" و "شما" و ... شبکه ی 1 بی مزه هم برنامه ی کودکش رو قطع نمی کرد و ادامه می داد. چه خاطراتی داشتیم باهاش.
4. راستی، یه سؤال: توی ثانیه های آخر فایل "تیزپا" چهره ی اون افسر چاقه خیلی خیلی برام آشنا می زد. اون رو دیگه تو چه سریالی دیدیم؟ "الیور توییست"، "آرزوهای بر باد رفته" یا ...؟ یا شاید هم فقط تو همین سریال!
5. اوه، راستی، پنج شنبه، 17 آذر، شبکه ی 2 "بلیک و مورتمیمر" رو داده بود و دستگاه من ضبطش کرده بود.
باز هم مثل همیشه اصلاً رغبت دیدنش رو نداشتم. از یه کارتون که خوشم نیاد، دیگه نمی یاد. نمی دونم چرا!
به هرحال، "اسمم" جان، من که قسمت هاییش رو کات کردم برای یادگاری. شما هم اگه زحمتی بود آپلودش برات، بگو، بنده بذارم.
3.دربارهء شبکهء به اصطلاح کودک چیزی ندارم که بگم.یادت باشه همون روزی که (14 فروردین88)اومدم و گفتم باکس برنامهء کودک شبکه1 حذف شده(و یکسال پیشش هم باکس صبحگاهی به اصطلاح خردسالان)اینم گفتم که دست کم اون یک ساعت عصر باید بمونه تا بار برنامهء کودک روی یک شبکه نباشه چون کشش و جنبه شو نداره.راستی با این نوشته ات یک پرسشی برای من پیش اومد.مگه شبکهء"شما" هم برنامه کودک داره(چون پیگیری نمیکنم).شبکهء تازهء"نمایش"هم هر روز 3تا5 پس از ظهر کارتون و یا فیلم ویژهء کودکان و نوجوانان داره که البته همه اش میشه گفت تکراری هست و آشنا.یک آرزویی که الان دارم اینه که با راه افتادن سیستم دیجیتال دست کم الان بشه یک شبکهء کودک مستقل ایجاد کرد.
4.اون افسر چاق در بسیاری از سریالها و فیلمهای انگلیسی بازی کرده.چیزی که الان یادمه"ارتش سری"هست که نقش مهمان داشت و یک افسرگشتاپو در حد چند دقیقه در برخی قسمتها با صدای خدابیامرز"حسین باغی"بود.
5.میشه خواهش کنم نام داستان "بلیک و مورتیمر" رو اگه میدونی بگی.توی این دههء محرم تقریبا" بیخیال برنامهء کودک شدم.اگه آپلودش کنی که منت سر من گذاشتی.
6.خوب میبینم که حسابی دیگه در کار ضبط و ... برنامه ها به ویژه با این سیستم دیجیتال راه افتادی.نکتهء بسیار منفی هفتهء گذشته برنامهء بچه های دیروز بود که عملا" "نیمرخ نامه"بود و بدترین برنامه اش تا به امروز
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sahra_7 الإثنين ديسمبر 12, 2011 5:33 am

ariangirl نوشته است:سریال وضعیت سفید هم که تمام شد !
یه سوال : کسی خودکار فشنگی نداره عکسش رو بذاره ؟
یه مژده به علاقه مندان سریال آینه . به زودی پخش این سریال شروع میشه البته از شبکه های ماهواره ای .
و چند سوال دیگه :
1- ساخت فلزیاب دستی و بی سیم دستی از کارهای کتاب حرفه و فن قدیم بوده ؟
2- آیا به شما هم پیدا کردن قبله از روی ستاره ها رو یاد میدادن ؟
اینا چند موردی بود که تا بحال درموردش بحثی نشده بود (البته زیاد هم مهم نبود به جز خودکار فشنگی ) و تنها تو سریال وضعیت سفید دیدم این موارد رو ...

منم کم و بیش دنبال میکردم سریالشو . میتونست خیلی بهتر از اینا باشه. کشش زیادی نداشت داستانش.
فقط چون یادآور بعضی خاطرات بچگی بود دوست داشتم ببینم. دقیقا مربوط به دوره ای بود که خوب یادمه!

Negin 2 نوشته است:کارتن خاطره انگیز ووک 1981

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Vbhhkyiw8e3t4rj3y22c_thumb

http://s2.picofile.com/file/7195763866/Vuk_The_Little_Fox.wmv.html

کارتن عروسکی بهترین مادربزرگ دنیا 1982 (اگر اسمش را درست گفته باشم؟؟؟)

برای مشاهده بخش ششم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (تبلیغات قدیمی ) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

مرسی نگین جان خیلی خوب بود رز زحمت کشیدی

Emiliano نوشته است:

1. ببینید چی پیدا کردم!
"ووک" دوبله.
2. دانلود کنید و بگید "امیلیانو" دستت درد نکنه!

http://s2.picofile.com/file/7199126555/Vuk_2_Dubbed.rar.html

عالیه ! دست دست

من خیلی از این خمیریا خوشم میومد. به نظرم آخرین برنامه ای بود که بعد از ظهرای جمعه نشون میداد و یه جورایی منو یاد درس و مدرسه شنبه میندازه! دندانها
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف Emiliano الثلاثاء ديسمبر 13, 2011 1:06 pm

1. محمد زکریای رازی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Ijinlr700zt03w1umsem_thumb

2. رستم و اسفندیار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Hgnldsk8j5q4qhjjdnet_thumb

3. مروارید سرخ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Vvze5hzd9p48ezz7reik_thumb

...........................................

4. در ادامه ی پرونده ی کارتون های کمتر کار شده (که اولش خیلی استقبال شد و بعد نمی دونم چرا کسی ادامه نداد!) امروز "سگ و گربه" رو براتون آماده کرده م:
5. اسم اولیه ی این کار رو "حمید م." عزیز (با آی دی "صورتک") اولین بار پیدا کرد. قرار بود ایشون زودتر از اینا به ما سر بزنه؛ ولی، انگار خیلی گرفتاره.

6. سگ و گربه
نام اریجینال: Pies Kot I

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Efy0i7dcs27qrdo2ihlk_thumb
7. بخش هایی از کار:

http://s2.picofile.com/file/7212063973/Pies_Kot_I.rar.html

8. این کار رو به شخصه خیلی دوس داشتم و عاشق گربه ی بدجنس بودم. شلختگی و متفاوت بودن کار و طرح ها هم خودش ابداع جالبی بود.
9. "59" عزیز، کجایی، آقا؟

10. "اسمم" جان، اول از همه، در مورد "بلیک و مورتیمر": جداً شرمنده ت شدم. دو روز پیش یکی از دوستان 500 گیگ فیلم رو هارد برام فرستاد؛ که، به دلیل کم آوردن هارد (از 2 ترا هارادم کمتر از 2 گیگش خالی موند!)
این روزها هم که نمی شه هارد خرید؛ وگرنه، حتماً آپگریدش می کردم.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 N2i6g1fruc32d79ok54e_thumb

مجبور شدم تعدادی از کارهایی رو که فکر می کردم به درد نمی خورن یا می شه بعداً گیر آورد، پاکشون کنم. اتفاقاً یکی شون همین مورد بود؛ که، پاک کردم و اگه می دونستم شما می خوای، هرگز این کارو نمی کردم. باز هم شرمنده.
و باز هم چون رغبتی به دیدنش نداشتم، نگاهش هم نکرده بودم؛ که، لااقل بهت بگم کدوم قسمته. ببخشید.
سری بعد، در خدمتم.

11. آره. شبکه ی "شما" تا قبل از تعطیلات مناسبتی هفته ی پیش بین ساعت 17 تا 18 (خیلی دقیق نبود) از کارای استانی چیزهایی می داد. کارایی؛ که، یا خیلی هاشون از شبکه ی 2 قبلاً داده شده بودن ("دختر دانا"، "قلی و گلی" و ...) یا سه تا صد تومنی و کیلویی بودن.
من مرتب دنبال نمی کنم و هروقت با کنترل تو شبکه ها چرخ بزنم، نیگاش می کنم. این هفته هم به احتمال زیاد بین همین ساعت ها داره می ده؛ هرچند، ندیدم و نمی تونم مشخصاً بگم.
این شبکه چون روی کارای استان های ایرانی کار می کنه، خیلی جالب نیست. دیروز "آتش دل" اصفهان رو می دادن و 50 دقیقه گذاشته م رو ضبط که تصنیف زیبای آخرش رو با کیفیت بالای صدا ضبط کنم، می بینم همون رو هم حذف کرده ن و جاش یه موسیقی بی مزه ی غیر بیات اصفهان گذاشته ن! نمی دونم چرا.
12. در مورد شبکه ی نمایش، خیلی شبکه ی خوبیه. اولش که اومد، ازش دلخور بودم؛ چون، افتاد روی "جام جم 1" و من چند تا کار اون شبکه رو خیلی دوس داشتم؛ مثلاً، "دوستان" رو بخاطر "سارا رسول زاده" یا اون یکی برنامه ی مشابه، با اجرای "فائزه" جون!
اما، حالا می بینم که شبکه ی بی نظیری شده و می شه روش امید داشت.
راستی، توی روزنامه ها و وبسایت های خبری خوندم همون هفته ی اول انگار یه سوتی هم داده و کلیپ های "شعله" رو کامل پخش کردن؛ البته، فقط و فقط بی صدا! Smile
شما تیکه های حرکات موزون "هما مالدینی" (؟) ("بسنتی") رو روی شیشه داری؛ که، از این شبکه باشه؟

13. در مورد شبکه ی یک درست می گی. یادمه، اون موقع هم گفتی. فکر نمی کردم شبکه ی دو بزنه زیر حرفش و "شبکه ی کودک" رو به "شبکه ی کودک و خانواده" تبدیل کنه تا باز بشه همون آش و ....
به هر حال، سر بچه ها کلاه خیلی گشادی گذاشتن. کارتون کمتر، قاطی بودن برنامه ها، بی مزه شدن کارها، افزایش برنامه های به قول خودت "نیمرخی" و .... کاش همون یه ساعت برنامه بود؛ اما، بود!
یا به قول شما، کاش شبکه ی واقعی کودک (یه چیزی دقیقاً تو مایه های "نمایش") تأسیس شه، نه مثل اینی که هست.

14. اما، حالا که صحبت از کارتون های "نمایش" شد، کارتون کُره ای (؟) "دریا سالار" رو من دیروز برای اولین بار از نصفه هاش دیدم و به نظرم تکراری می یومد. شاید هم با یه کارتون دیگه از همین کشور اشتباه گرفتم. این اسمش چیه؟ این که به نظر سریال می یومد تا فیلم، درسته؟

16. در مورد اون آقا تپله، دمت گرم. خودشه. اکثر هم دوبلورش "حسین عرفانی" بود.
17. "بچه های دیروز" هم دیگه چنگی به دل نمی زنه. تا وقتی از 45 دقیقه 25 الی 30 دقیقه "پینوکیو" و "سندباد" بدن، من که باهاش حال نمی کنم.

18. "نگین" عزیز؛ بخاطر، دو فایل اخیرت ازت متشکرم.
"مامفی" رو بی صبرانه منتظرم دانلودش تموم شه، نیگاش کنم؛ اما، "برادران رایت" کدومه؟ احتمالاً باید اپیسودی از "مشاهیر بزرگ جهان" باشه؟ اونو هم خیلی دوس دارم ببینم چی بوده.
19. راستی، یکی، دو هفته ی پیش از "افسانه های هندی" هم قسمت باحال و خاطره انگیزی رو "بچه های دیروز" داد؛ که، من ضبطش کرده م و به زودی همین جا می ذارم.
داستان میمونی به نام "صورت قرمز"؛ که، با تمساحی دوس می شه و تمساح می خواد ببردش گولش بزنه، دست به

قلبش بزنه و مابقی ماجرا رو می دونید. Smile
ضمناً نریشن زنده یاد "کنعان کیانی" هم خالی از لطف نیست.

20. شبکه ی 2 خودشو مسخره کرده با این فیلمای تلوزیونیش! چرا "ململ" نمی ده؟ خیلی بهتر از این فیلمای بی مزه و تکراریه.
"فاطمه امینی" بهترین و بامزه ترین مجری کودکیه؛ که، تا به حال دیده م. چرا نباید دیگه باشه.

21. بخشی از هنرنمایی زوج هنری "فاطمه امینی" ("گلی جون") و "ململ":
(دانلود نکنی، از جیبت رفته!)

http://s2.picofile.com/file/7212056555/Malmal_29_Gholi_At_School.rar.html

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الأربعاء ديسمبر 14, 2011 3:25 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Hebsjh68u6w012nub7hf_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Hebsjh68u6w012nub7hf

و اما معرفی انیمه محبوب من!
Ganbare kickers
یا همون فوتبالیستها!!! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Smiley-sport006

مانگای گانباره کیکرز(مانگا در واقع همون کمیک ژاپنی رو میگن) در فاصله سالهای 1985 تا 1989توسط noriaki nagai کشیده شده و در مجله coro coro comic منتشر میشد . این سری در سال 1987 جایزه بهترین مانگای کودک رو در shogakukan manga award برنده شد. گانباره کیکرز در ژانر کمدی درام ورزشی و shonen قرار میگیره. به انیمه و یا مانگاهای پسرونه شونن میگن. یعنی بیشتر طرفدارای اون پسران 13 سال به بالاست.

مانگا در سالهای 1986 تا 87 توسط استودیو pierrot به کارگردانی akira sugino تبدیل به انیمه شد. 26 قسمت 25 دقیقه ای و یک قسمت ویژه 40 دقیقه ای . اما به دلیل پخش بد و همزمانی با سری کاپتان سوبا تو خود ژاپن خیلی مورد استقبال قرار نمیگیره و فقط 21 قسمت اون پخش میشهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 169. اما پخش اون در خاورمیانه و اروپا بویژه آلمان و اتریش با موفقیت هایی همراه میشه.
اینم اسامی گانباره کیکرز در کشورای مختلف.

But pour Rudy (French)
Ganbare! Kickers (Japanese)
Kickers (German)
Palla al centro per Rudy (Italian)
Piłkarze (Polish)
Supergol: Campeones 2 (Spanish)
الهداف (Arabic)

جالبه من فکر میکردم فقط کشورای عربی کارتونا رو وطنیش میکنن و اسامی رو تغییر میدن ولی دیدم تو ورژن آلمانی و فرانسه و اسپانیایی اونا هم اسامی کاراکترا رو تغییر دادن . خوبه حالا تلویزیون ما اینکارو دیگه نمیکنه ! البته نمیتونن وگرنه شایدم ....

و اما کمی درباره داستان

داستان درباره تیم فوتبال مدرسه ابندایی کیتاهارا ست که بدون یک بازیکن نوک حمله خوب بازیهای ضعیفی انجام میده. اونا به تیم همیشه بازنده معروفن چون مدت زیادیه که هیچ بازی رو نبردن وحتی نتونستن یه گل بزنن.
تا اینکه خانواده کاکرو دایچی به اون شهر میان . کاکرو قبلا عضو تیم معروف و قوی فالکون بوده و عاشق یازی فوتباله. اون بلافاصله عضو تیم امید کیتاهارا میشه ولی چون هیچ تیمی حاضر نمیشه با اونا مسابقه بده کاکرو تصمیم میگیره با قویترین تیمی که تو منطقه هست یعنی شیاطین سرخ نانیو مسابقه بده. کاکرو با سماجت و پشتکار خودش کاپیتان تیم نانیو یعنی یوسوجی رو مجبور میکنه تا با تیم امید مسابقه بدن.
به لطف وجود کاکرو و روحیه فوق العاده ش تیم امید کم کم پیشرفت میکنه و به این ترتیب ما گام به گام با داستان فوتبالیستها همراه میشیم.

گانباره کیکرز بیشتر حالت تمرینی و آماده سازی داره. در کنار فوتبال داستانای قشنگی هم داشت. اگر مسابقه ای هم بود معمولا تو همون یک قسمت تموم میشد و خیلی مسابقات کش داده نمیشد و خیلی شسته رفته است.
من اون قسمتی که یه مربی برای تیم امید اومده بود رو خیلی خوشم میومد.

منبع

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=480
http://en.wikipedia.org/wiki/Ganbare,_Kikka-zu!

و خودم!

اینم تیتراژ اورجینال ابتدایی و انتهایی. تیتراژ ابتداییش یه کم کیفیتش پایینه شاید بعدا یه دونه بهترشو بزارم.

http://s2.picofile.com/file/7198171177/ending.wmv.html

http://s2.picofile.com/file/7198187311/opening.wmv.html

اینم دوتا کلیپ از قسمت اول یه تیکه هاییشو احتمالا ندیدین! البته دوبله آلمانیه

http://s1.picofile.com/file/7198043652/ganbare_1_21.wmv.html

http://s1.picofile.com/file/7198150000/akina_kakeru_1.wmv.html

یه سری مطالب دیگه هم هست که سر یه فرصت دیگه جمع و جورش میکنم. در مورد شخصیتا و دوبله و ...

sahra_7
sahra_7

پست من طرف 59 الأربعاء ديسمبر 14, 2011 8:35 am

Negin 2 نوشته است:با سلام خدمت دوستان گرامی
کارتونهای دوبله شده و خاطره انگیز کودکی تقدیم به شما عزیزان

کارتون برادران رایتhttp://s1.picofile.com/file/7209462575/baradarane_Rite.wmv.html

کارتن مامفیhttp://s1.picofile.com/file/7209464294/Movie.wmv.html

برای مشاهده بخش هفتم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (وسایل زندگی) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.
سپاسگذارم برای دو فایل تصویری خاطره انگیزی که قرار دادید
و همچنین " تصویر زندگی در دهه ۶۰ (وسایل زندگی)".
سلامت باشید.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف 59 الأربعاء ديسمبر 14, 2011 8:38 am

sahra_7 نوشته است:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Hebsjh68u6w012nub7hf_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Hebsjh68u6w012nub7hf

و اما معرفی انیمه محبوب من!
Ganbare kickers
یا همون فوتبالیستها!!! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Smiley-sport006

مانگای گانباره کیکرز(مانگا در واقع همون کمیک ژاپنی رو میگن) در فاصله سالهای 1985 تا 1989توسط noriaki nagai کشیده شده و در مجله coro coro comic منتشر میشد . این سری در سال 1987 جایزه بهترین مانگای کودک رو در shogakukan manga award برنده شد. گانباره کیکرز در ژانر کمدی درام ورزشی و shonen قرار میگیره. به انیمه و یا مانگاهای پسرونه شونن میگن. یعنی بیشتر طرفدارای اون پسران 13 سال به بالاست.

مانگا در سالهای 1986 تا 87 توسط استودیو pierrot به کارگردانی akira sugino تبدیل به انیمه شد. 26 قسمت 25 دقیقه ای و یک قسمت ویژه 40 دقیقه ای . اما به دلیل پخش بد و همزمانی با سری کاپتان سوبا تو خود ژاپن خیلی مورد استقبال قرار نمیگیره و فقط 21 قسمت اون پخش میشهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 169. اما پخش اون در خاورمیانه و اروپا بویژه آلمان و اتریش با موفقیت هایی همراه میشه.
اینم اسامی گانباره کیکرز در کشورای مختلف.

But pour Rudy (French)
Ganbare! Kickers (Japanese)
Kickers (German)
Palla al centro per Rudy (Italian)
Piłkarze (Polish)
Supergol: Campeones 2 (Spanish)
الهداف (Arabic)

جالبه من فکر میکردم فقط کشورای عربی کارتونا رو وطنیش میکنن و اسامی رو تغییر میدن ولی دیدم تو ورژن آلمانی و فرانسه و اسپانیایی اونا هم اسامی کاراکترا رو تغییر دادن . خوبه حالا تلویزیون ما اینکارو دیگه نمیکنه ! البته نمیتونن وگرنه شایدم ....

و اما کمی درباره داستان

داستان درباره تیم فوتبال مدرسه ابندایی کیتاهارا ست که بدون یک بازیکن نوک حمله خوب بازیهای ضعیفی انجام میده. اونا به تیم همیشه بازنده معروفن چون مدت زیادیه که هیچ بازی رو نبردن وحتی نتونستن یه گل بزنن.
تا اینکه خانواده کاکرو دایچی به اون شهر میان . کاکرو قبلا عضو تیم معروف و قوی فالکون بوده و عاشق یازی فوتباله. اون بلافاصله عضو تیم امید کیتاهارا میشه ولی چون هیچ تیمی حاضر نمیشه با اونا مسابقه بده کاکرو تصمیم میگیره با قویترین تیمی که تو منطقه هست یعنی شیاطین سرخ نانیو مسابقه بده. کاکرو با سماجت و پشتکار خودش کاپیتان تیم نانیو یعنی یوسوجی رو مجبور میکنه تا با تیم امید مسابقه بدن.
به لطف وجود کاکرو و روحیه فوق العاده ش تیم امید کم کم پیشرفت میکنه و به این ترتیب ما گام به گام با داستان فوتبالیستها همراه میشیم.

گانباره کیکرز بیشتر حالت تمرینی و آماده سازی داره. در کنار فوتبال داستانای قشنگی هم داشت. اگر مسابقه ای هم بود معمولا تو همون یک قسمت تموم میشد و خیلی مسابقات کش داده نمیشد و خیلی شسته رفته است.
من اون قسمتی که یه مربی برای تیم امید اومده بود رو خیلی خوشم میومد.

منبع

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=480
http://en.wikipedia.org/wiki/Ganbare,_Kikka-zu!

و خودم!

اینم تیتراژ اورجینال ابتدایی و انتهایی. تیتراژ ابتداییش یه کم کیفیتش پایینه شاید بعدا یه دونه بهترشو بزارم.

http://s2.picofile.com/file/7198171177/ending.wmv.html

http://s2.picofile.com/file/7198187311/opening.wmv.html

اینم دوتا کلیپ از قسمت اول یه تیکه هاییشو احتمالا ندیدین! البته دوبله آلمانیه

http://s1.picofile.com/file/7198043652/ganbare_1_21.wmv.html

http://s1.picofile.com/file/7198150000/akina_kakeru_1.wmv.html

یه سری مطالب دیگه هم هست که سر یه فرصت دیگه جمع و جورش میکنم. در مورد شخصیتا و دوبله و ...

پست جامع و خوبی را انجام دادید.
سپاسگذارم.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف Emiliano الجمعة ديسمبر 16, 2011 11:12 am

1. سلام.
2. این هم قولی که داده بودم: "افسانه های هندی":
اگه دوس دارید برید به 25، 30 سال پیش و صدای زیبای "کنعان کیانی" به عنوان نریتور رو بشنوید، تو دانلود شک نکنید:

http://s1.picofile.com/file/7214991612/Afsanehaye_Hendi.rar.html
...................................

3. "صحرا"ی عزیزم، بی نهایت متشکرم؛ بخاطر، نوشته ی عالی و بی کم کاستت درباره ی "فوتبالیست های 1".
4. منتظر سری های بعدی مقالاتت، برای سری های 2 و 3 این کارتون هم می مونیم، دوست خوبم.

Emiliano

پست من طرف SMAM السبت ديسمبر 17, 2011 7:50 pm

10. "اسمم" جان، اول از همه، در مورد "بلیک و مورتیمر": جداً شرمنده ت شدم. دو روز پیش یکی از دوستان 500 گیگ فیلم رو هارد برام فرستاد؛ که، به دلیل کم آوردن هارد (از 2 ترا هارادم کمتر از 2 گیگش خالی موند!)
این روزها هم که نمی شه هارد خرید؛ وگرنه، حتماً آپگریدش می کردم.مجبور شدم تعدادی از کارهایی رو که فکر می کردم به درد نمی خورن یا می شه بعداً گیر آورد، پاکشون کنم. اتفاقاً یکی شون همین مورد بود؛ که، پاک کردم و اگه می دونستم شما می خوای، هرگز این کارو نمی کردم. باز هم شرمنده.و باز هم چون رغبتی به دیدنش نداشتم، نگاهش هم نکرده بودم؛ که، لااقل بهت بگم کدوم قسمته. ببخشید.سری بعد، در خدمتم.
11. آره. شبکه ی "شما" تا قبل از تعطیلات مناسبتی هفته ی پیش بین ساعت 17 تا 18 (خیلی دقیق نبود) از کارای استانی چیزهایی می داد. کارایی؛ که، یا خیلی هاشون از شبکه ی 2 قبلاً داده شده بودن ("دختر دانا"، "قلی و گلی" و ...) یا سه تا صد تومنی و کیلویی بودن.
من مرتب دنبال نمی کنم و هروقت با کنترل تو شبکه ها چرخ بزنم، نیگاش می کنم. این هفته هم به احتمال زیاد بین همین ساعت ها داره می ده؛ هرچند، ندیدم و نمی تونم مشخصاً بگم.
این شبکه چون روی کارای استان های ایرانی کار می کنه، خیلی جالب نیست. دیروز "آتش دل" اصفهان رو می دادن و 50 دقیقه گذاشته م رو ضبط که تصنیف زیبای آخرش رو با کیفیت بالای صدا ضبط کنم، می بینم همون رو هم حذف کرده ن و جاش یه موسیقی بی مزه ی غیر بیات اصفهان گذاشته ن! نمی دونم چرا.
12. در مورد شبکه ی نمایش، خیلی شبکه ی خوبیه. اولش که اومد، ازش دلخور بودم؛ چون، افتاد روی "جام جم 1" و من چند تا کار اون شبکه رو خیلی دوس داشتم؛ مثلاً، "دوستان" رو بخاطر "سارا رسول زاده" یا اون یکی برنامه ی مشابه، با اجرای "فائزه" جون!
راستی، توی روزنامه ها و وبسایت های خبری خوندم همون هفته ی اول انگار یه سوتی هم داده و کلیپ های "شعله" رو کامل پخش کردن؛ البته، فقط و فقط بی صدا! Smile
شما تیکه های حرکات موزون "هما مالدینی" (؟) ("بسنتی") رو روی شیشه داری؛ که، از این شبکه باشه؟
13. در مورد شبکه ی یک درست می گی. یادمه، اون موقع هم گفتی. فکر نمی کردم شبکه ی دو بزنه زیر حرفش و "شبکه ی کودک" رو به "شبکه ی کودک و خانواده" تبدیل کنه تا باز بشه همون آش و ....
به هر حال، سر بچه ها کلاه خیلی گشادی گذاشتن. کارتون کمتر، قاطی بودن برنامه ها، بی مزه شدن کارها، افزایش برنامه های به قول خودت "نیمرخی" و .... کاش همون یه ساعت برنامه بود؛ اما، بود!
یا به قول شما، کاش شبکه ی واقعی کودک (یه چیزی دقیقاً تو مایه های "نمایش") تأسیس شه، نه مثل اینی که هست.
14. اما، حالا که صحبت از کارتون های "نمایش" شد، کارتون کُره ای (؟) "دریا سالار" رو من دیروز برای اولین بار از نصفه هاش دیدم و به نظرم تکراری می یومد. شاید هم با یه کارتون دیگه از همین کشور اشتباه گرفتم. این اسمش چیه؟ این که به نظر سریال می یومد تا فیلم، درسته؟
17. "بچه های دیروز" هم دیگه چنگی به دل نمی زنه. تا وقتی از 45 دقیقه 25 الی 30 دقیقه "پینوکیو" و "سندباد" بدن، من که باهاش حال نمی کنم.

10-این مشکل رو خودم حلش کردم.همون چند ثانیه آغاز "بلیک و مورتیمر" رو تونستم از سایت"ایریب سیما" ببینم درست شد.
12-شبکه نمایش روزهای نخست تنها برای تهران پخش شد.حتما" شعله هم مال همون زمان بوده چون من چیزی ندیدم.
14-کارتون دریاسالار 52قسمتی مال شبکه5 بود که چندسال پیش پخش میشد و همین امسال تابستون هم از برنامه" تن تن کارتون" دوباره پخش شد.شاید با کارتون"نابغهء کوچک" که از شبکه1 خدابیامرز پخش میشد و کره ای بود اشتباه گرفتی

SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Negin 2 الإثنين ديسمبر 19, 2011 2:14 am

کارتونهای خاطره انگیز کودکی تقدیم به شما عزیزان

کارتون عروسکی پادینگتون
http://s2.picofile.com/file/7216669565/padington.mp4.html

تیتراژ صندوق پست با اجرای ایرج طهماسب
http://s2.picofile.com/file/7216667632/sandooghe_post.wmv.html

برای مشاهده بخش هشتم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (وسایل تزیینی و دکوری) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

راستش من از عکسهای این بخش خیلی لذت می برم و خیلی از خاطرات کودکی با دیدن آنها در ذهنم تازه و زنده می شوند.پیشنهاد می کنم حتما به این بخش سری بزنید.بخصوص با توجه به سرد شدن هوا از بافتنی و قلاب بافی های هنر دست مادربزرگها بهره ببرید.وقتی با تکیه بر خاطرات خوش کودکی درونمان گرم باشد سرمای بیرون چندان سوزناک نخواهد بود..
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano الإثنين ديسمبر 19, 2011 12:09 pm

1. ماجراهای من و استاندارد

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Yleax7h46engi7y3rk6_thumb

2. خانواده ی متهم
نام اریجینال: ؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Roqeaud4wtwjub8gb9w_thumb

.....................................

3. "صحرا" جان، باز هم بخاطر فایل های "فوتبالیست ها" ازت ممنونم؛ بخصوص، دقایق شروع قسمت اول و آشنا شدن "کاکرو" با دوستش. صحنه ای رو هم که کاپیتان تیم رقیب ("یوسوجی" ؟ درست می گم؟) گفت قبلول، باهاشون مسابقه می ده خوب یادمه.
راستی به نظر رسید که دوست دختر "کاکرو" باید خواهر (آبجی Smile) "یوسوجی" باشه، آره؟
4. من "فوتبالیست های 1" ("کاکرو") رو خیلی بیشتر از "سوباسا" دوس داشتم. هم کوتاه تر بود و هم نقاشی هاش؛ بخصوص، "کاکرو داییچی" خیلی خوشگل تر و جذاب تر بودن.
5. راستی، یه سؤال: "تیم عقاب" و "تیم شاهین" توی "فوتبالیست های 2" ("سوباسا") بودن؟

6. کلاً یه کم بیشتر از شخصیت ها می نویسی؟ اسم اون دماغ کوفته ای چی بود؟ یا اون چاقه؟ یا عینکیه و سایرین؟
"برادران تاچیبانا" ("تاچیوانا" ؟) تو این سری بودن؟

7. ضمناً من "فوتبالیست های 3" رو یه قسمتشو هم ندیدم؛ اما، به نظر می رسید همون دنباله ی 2 باشه و "سوبا" بزرگ شده بود، درسته؟

SMAM نوشته است:
این روزها هم که نمی شه هارد خرید؛ وگرنه، حتماً آپگریدش می کردم.مجبور شدم تعدادی از کارهایی رو که فکر می کردم به درد نمی خورن یا می شه بعداً گیر آورد، پاکشون کنم. اتفاقاً یکی شون همین مورد بود؛ که، پاک کردم و اگه می دونستم شما می خوای، هرگز این کارو نمی کردم. باز هم شرمنده.و باز هم چون رغبتی به دیدنش نداشتم، نگاهش هم نکرده بودم؛ که، لااقل بهت بگم کدوم قسمته. ببخشید.سری بعد، در خدمتم.

10-این مشکل رو خودم حلش کردم.همون چند ثانیه آغاز "بلیک و مورتیمر" رو تونستم از سایت"ایریب سیما" ببینم درست شد.
12-شبکه نمایش روزهای نخست تنها برای تهران پخش شد.حتما" شعله هم مال همون زمان بوده چون من چیزی ندیدم.
14-کارتون دریاسالار 52قسمتی مال شبکه5 بود که چندسال پیش پخش میشد و همین امسال تابستون هم از برنامه" تن تن کارتون" دوباره پخش شد.شاید با کارتون"نابغهء کوچک" که از شبکه1 خدابیامرز پخش میشد و کره ای بود اشتباه گرفتی

8. داداش "اسمم"، عزیز مایی.
9. درسته؛ فقط، شبکه ی تهران می داده. راستی، این هم سنداش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Nr2jl582b1cvgzuvv6f_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 N4v4f3ttyrif16pk9jrx_thumb

10. یاد اون جوک معروف افتادم که یکی ساعت سه ی نصف شب زنگ می زنه به صدا و سیما، می پرسه الآن تموم وزیرا خوابن؟ ....

Smile

11. در مورد اون سریال، نه. با "جانگ بوگو، فرمانروای دریاها" قاطی کرده بودم. خوب، اینم از این.
12. آقا، حالا که صحبت از "نابغه ی کوچک" کردی، اسم بازی ای، که می کردن و پسره درش نابغه بود، چی بود؟ به فارسی؟ "دوز" که نمی گفتن؟

.....................................

13. آقا، چرا مدتیه اینجا و سایر تاپیک ها این قدر سوت و کور شده؟Sad

کارتونهای خاطره انگیز کودکی تقدیم به شما عزیزان

کارتون عروسکی پادینگتون
http://s2.picofile.com/file/7216669565/padington.mp4.html

تیتراژ صندوق پست با اجرای ایرج طهماسب
http://s2.picofile.com/file/7216667632/sandooghe_post.wmv.html

برای مشاهده بخش هشتم عکسهای تصویر زندگی در دهه 60 (وسایل تزیینی و دکوری) به بخش همشاگردی سلام مراجعه فرمایید.

راستش من از عکسهای این بخش خیلی لذت می برم و خیلی از خاطرات کودکی با دیدن آنها در ذهنم تازه و زنده می شوند.پیشنهاد می کنم حتما به این بخش سری بزنید.بخصوص با توجه به سرد شدن هوا از بافتنی و قلاب بافی های هنر دست مادربزرگها بهره ببرید.وقتی با تکیه بر خاطرات خوش کودکی درونمان گرم باشد سرمای بیرون چندان سوزناک نخواهد بود..

14. "نگین" خانوم، هم عکس های اون تاپیک و هم دو کلیپ اینجاتون بی نظیر بودن. اینا رو قبلاً "بچه های دیروز" داده؟ چون از تابستون به الآن که مشهد اومده، خیلی چنگی به دل نزده.
بی نهایت متشکرم از شما؛ بخاطر، سهیم کردن داشته های زیباتون با بچه ها.
همین طور همه ی دوستان دیگه؛ که، واقعاً اینجا ما هدفی هم جز این نداریم.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الأربعاء ديسمبر 21, 2011 4:38 am

من طرف Emiliano في الإثنين ديسمبر 19, 2011 4:09 pm

3. "صحرا" جان، باز هم بخاطر فایل های "فوتبالیست ها" ازت ممنونم؛ بخصوص، دقایق شروع قسمت اول و آشنا شدن "کاکرو" با دوستش. صحنه ای رو هم که کاپیتان تیم رقیب ("یوسوجی" ؟ درست می گم؟) گفت قبلول، باهاشون مسابقه می ده خوب یادمه.
راستی به نظر رسید که دوست دختر "کاکرو" باید خواهر (آبجی Smile) "یوسوجی" باشه، آره؟
4. من "فوتبالیست های 1" ("کاکرو") رو خیلی بیشتر از "سوباسا" دوس داشتم. هم کوتاه تر بود و هم نقاشی هاش؛ بخصوص، "کاکرو داییچی" خیلی خوشگل تر و جذاب تر بودن.
5. راستی، یه سؤال: "تیم عقاب" و "تیم شاهین" توی "فوتبالیست های 2" ("سوباسا") بودن؟

6. کلاً یه کم بیشتر از شخصیت ها می نویسی؟ اسم اون دماغ کوفته ای چی بود؟ یا اون چاقه؟ یا عینکیه و سایرین؟

7. ضمناً من "فوتبالیست های 3" رو یه قسمتشو هم ندیدم؛ اما، به نظر می رسید همون دنباله ی 2 باشه و "سوبا" بزرگ شده بود، درسته؟

3. درسته آکینا خواهر کوچکتر یوسوجیه
4. موافقم . به نظر گرافیک بهتری داشت. داستاناش هم جالبتر بود. کلا کاکرو دایچی به عنوان نقش اول دوست داشتنی تر بود!

5. بله عقاب و شاهین مربوط به کاپیتان سوباست. تیم امید و نانیو مربوط به گانباره کیکرزه.

6. همونجور که گفتم یه سری مطلب دیگه هست که شامل کاراکترا هم میشه. جمع و جورش که کردم میذارم. نه برادران تاچیبانا مربوط به کاپتان سوباست. البته تو گانباره کیکرز هم یه دوقلو بود تاکشی و کیوشی

7. اوایلش که تقریبا خلاصه همون 128 قسمت سری قبلی بود. درواقع بیشتر سعی شده بود با کیفیت بهتر و جدیدتر باشه یه جور بازسازی بود. ولی ادامش داستانای جدیدتری بود و کاراکترا بزرگتر شدن
sahra_7
sahra_7

پست من طرف Emiliano الأحد ديسمبر 25, 2011 4:04 am

sahra_7 نوشته است:

3. درسته آکینا خواهر کوچکتر یوسوجیه
4. موافقم . به نظر گرافیک بهتری داشت. داستاناش هم جالبتر بود. کلا کاکرو دایچی به عنوان نقش اول دوست داشتنی تر بود!

5. بله عقاب و شاهین مربوط به کاپیتان سوباست. تیم امید و نانیو مربوط به گانباره کیکرزه.

6. همونجور که گفتم یه سری مطلب دیگه هست که شامل کاراکترا هم میشه. جمع و جورش که کردم میذارم. نه برادران تاچیبانا مربوط به کاپتان سوباست. البته تو گانباره کیکرز هم یه دوقلو بود تاکشی و کیوشی

7. اوایلش که تقریبا خلاصه همون 128 قسمت سری قبلی بود. درواقع بیشتر سعی شده بود با کیفیت بهتر و جدیدتر باشه یه جور بازسازی بود. ولی ادامش داستانای جدیدتری بود و کاراکترا بزرگتر شدن

3. متشکرم، "صحرا، گل زیبا".
4. البته، اینو از خیلی ها شنیده م که "کاکرو" براشون تودل بروتر بوده. "سوبا" بد نبود؛ اما، "کاکرو" یه چیز دیگه بود!
خودت هم که آواتارات داد می زنه کیو دوس داشتی و داری.
5 و 6. خیلی ممنون. پس بی صبرانه منتظر خوندن اون مطلبت هم می مونم.
7. باز هم ممنون، دوست گلم.

8. جزیره ی چالاک
(اینو قبلاً یه بار از شبکه ی 1 سابق دیده بودم و یادم رفته بود ازش عکس بگیرم.)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Ag9gzi3ahkpcg2vb1vy_thumb

9. تپه ی عقاب ها

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Yb30oc49709yd15ohh4_thumb

10. داستان زال

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Oabse5krzq7hxo4vxilm_thumb

11. افسانه ی گل نور

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Xmacgtjxize9cx946rb3_thumb

12. شهر بادکنک ها

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 8rnx5gxog6nss15c8bs8_thumb

13. کشتی گیر
نام اریجینال: Legendary

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Tx9kt1kpv7wo3q7nuvu_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Legendary

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الثلاثاء ديسمبر 27, 2011 11:03 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف SMAM الأحد ديسمبر 25, 2011 12:59 pm

درباره این سری کارتونهای فوتبالیستها یک چیزی بگم که توی همه سری کارتونهایی که با داستانهای ورزشی(به ویژه فوتبال) و حتی اونهایی هم که شخصیتهای اصلیش دختر هستن دیدم ثابت هست و اون اینکه دوست شخصیت اصلی(بسته به جنسیتش)همشیره یا برادر رقیب شخصیت اصلی درمیاد و همیشه هم نفر سومی هست که نماد حسادت هست.توی سری سوباسا خواهر جون میزوکی بود که خواهش اون سبب شد سوباسا جلوی میزوکی شل بازی کنه و نفر سوم هم اون دختره(آنگو) بود که به اصطلاح امروزی "لیدر سکوها" بود که هی پرچم تکون میداد وقتی سوباسا رو با خواهر میزوگی میدید از عصبانیت سر پسرهای دیگه داد میکشید دندانها توی سری کاکرو هم وقتی اون 3تا دختری که بچه های تیم امید کیتاهارا رو تشویق میکنن میفهمن کاکرو با آکینا دوست شده هی بهش بدوبیراه میگن.نیاز به گفتن این نیست که بیشتر این قسمتها رو به ما نشون ندادن lol! یک نمونه بسیار خوب دیگه هم هست توی همین سری کاکرو.اون قسمتهایی که "هایودو" اون پسر تکرو که به همه دستور میداد و زور میگفت برای اینکه کاپیتان تیم بشه و ماسارو رو از کاپیتانی کنار بذاره وقتی دید ماسارو هیچ جوری زیر بار نمیره یک دسته گل سرخ به خواهر کاکرو "آیامی" میده که نسبت به ماسارو(و بالعکس)احساسهایی داره و سبب میشه دیگه غیرت ماسارو به جوش بیاد و حاضر بشه برای کاپیتانی مسابقه بده خنده
یادآوری کنم که من به جز این 2 سری" کاکرو" و "سوباسا" 2سری دیگه هم از فوتبالیستها با کاراکترهای دیگه البته به زبانهای غیر دوبله دیدم که همین ماجراها بوده.
نتیجهء اخلاقی:پسرها اگه میخوان فوتبالیست بشن مراقب همشیرهء رقیب مقابل باشن که اغفال نشن خندیدن (هر وقت اینو میگم یاد داماد خدابیامرز ناصر حجازی میفتم"سعید رمضانی" که توی هر تیمی بازی میکرد به تیم مقابل که مربیش حجازی بود گل میزد) و اگه دخترها میخوان فوتبالیست(یا هر ورزشکار دیگه ای)بشن مراقب برادر خودشون باشن که با رقیب دوست نشه مردم
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الثلاثاء ديسمبر 27, 2011 11:04 am

1. احسن "اسمم" جان. این نوشته تو بارها خوندم و خندیدم. مرسی!
ضمناً این موضوع منحصر به کارتون ها نمی شه و تو فیلم ها هم صادقه.
2. "فوتبالیست ها"ی 1 و 2 خیلی شبیهن:
یکیش همینی؛ که، خودت اشاره کردی.
یکیش اونی که "صحرا" اشاره کرد (تو هر دو دوقلوهایی هستن).

3. چیزای دیگه ای هم هست:
تو هر دو یه نمک باید باشه؛ که، مثل "میری" و "ارحام صدر" و "علی صادقی" می مونن! یعنی، با حذفشون هیییییییییییچ اتفاق خاصی نمی افته! Smile
منظورم "ایشی زاکی" و "کنتا" بود.

تو هر دو تیم ها از فرش به عرش می رسن! ("خالی بندیه، به جججون مادرم خالی بندیه!")
و ....

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 31, 2011 12:09 pm

1. سلام.
2. زنده باد میهن
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Njihalh38gnpsi4pu8ga_thumb

3. طنزهای طلایی
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Qqdovcv3dr92m6glk_thumb

4. بیشتر توجه کنیم
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Jxesvk28eznujjb008_thumb

...............................

5. ویدئویی از "ململ" و "فاطمه امینی" ("گلی")؛ که، آخر کرکر خنده ست:

http://s1.picofile.com/file/7230803331/Malmal_21_.rar.html

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء يناير 03, 2012 9:25 am

[quote="Emiliano"][quote="sahra_7"]

4. البته، اینو از خیلی ها شنیده م که "کاکرو" براشون تودل بروتر بوده. "سوبا" بد نبود؛ اما، "کاکرو" یه چیز دیگه بود!
خودت هم که آواتارات داد می زنه کیو دوس داشتی و داری.
5 و 6. خیلی ممنون. پس بی صبرانه منتظر خوندن اون مطلبت هم می مونم.
7
[/b]

4. میگم یه چند وقتیه از دوست جان ما آرین گرل خبری نیست. کجاییی؟؟ فکر کنم آرین گرل طرفدار یوسوجی بود!

SMAM نوشته است:درباره این سری کارتونهای فوتبالیستها یک چیزی بگم که توی همه سری کارتونهایی که با داستانهای ورزشی(به ویژه فوتبال) و حتی اونهایی هم که شخصیتهای اصلیش دختر هستن دیدم ثابت هست و اون اینکه دوست شخصیت اصلی(بسته به جنسیتش)همشیره یا برادر رقیب شخصیت اصلی درمیاد و همیشه هم نفر سومی هست که نماد حسادت هست.توی سری سوباسا خواهر جون میزوکی بود که خواهش اون سبب شد سوباسا جلوی میزوکی شل بازی کنه و نفر سوم هم اون دختره(آنگو) بود که به اصطلاح امروزی "لیدر سکوها" بود که هی پرچم تکون میداد وقتی سوباسا رو با خواهر میزوگی میدید از عصبانیت سر پسرهای دیگه داد میکشید دندانها توی سری کاکرو هم وقتی اون 3تا دختری که بچه های تیم امید کیتاهارا رو تشویق میکنن میفهمن کاکرو با آکینا دوست شده هی بهش بدوبیراه میگن.نیاز به گفتن این نیست که بیشتر این قسمتها رو به ما نشون ندادن lol! یک نمونه بسیار خوب دیگه هم هست توی همین سری کاکرو.اون قسمتهایی که "هایودو" اون پسر تکرو که به همه دستور میداد و زور میگفت برای اینکه کاپیتان تیم بشه و ماسارو رو از کاپیتانی کنار بذاره وقتی دید ماسارو هیچ جوری زیر بار نمیره یک دسته گل سرخ به خواهر کاکرو "آیامی" میده که نسبت به ماسارو(و بالعکس)احساسهایی داره و سبب میشه دیگه غیرت ماسارو به جوش بیاد و حاضر بشه برای کاپیتانی مسابقه بده خنده
یادآوری کنم که من به جز این 2 سری" کاکرو" و "سوباسا" 2سری دیگه هم از فوتبالیستها با کاراکترهای دیگه البته به زبانهای غیر دوبله دیدم که همین ماجراها بوده.
نتیجهء اخلاقی:پسرها اگه میخوان فوتبالیست بشن مراقب همشیرهء رقیب مقابل باشن که اغفال نشن خندیدن (هر وقت اینو میگم یاد داماد خدابیامرز ناصر حجازی میفتم"سعید رمضانی" که توی هر تیمی بازی میکرد به تیم مقابل که مربیش حجازی بود گل میزد) و اگه دخترها میخوان فوتبالیست(یا هر ورزشکار دیگه ای)بشن مراقب برادر خودشون باشن که با رقیب دوست نشه مردم

مرسی مرسی ! نتیجه ی اخلاقیش خیلی جالب بود ممنون!
آره دیگه اصول کلی تو اینجور کار تونا همینه!
میگم اون خواهر میزوگی همون دوستش نبود؟! من همش اینجوری به نظرم میومد.
البته نه. اون سه تا مشوق تیم امید در واقع طرفدار ماسارو بودن! یکی از قسمتایی که پخش نشد سر بلاییکه این سه تا سر ماسارو میارن! ماسارو از دست اینا فرار میکرد که سر یه اتفاق با آیومی خواهر کاکرو آشنا میشه و اوضاع بدتر میشه. کلیپشو حتما میذارم!

کلا گانباره کیکرز و کاپتان سوبا از جهاتی خیلی شبیه هم بودن ولی گانباره کیکرز روال منطقیتری داشت
sahra_7
sahra_7

پست من طرف SMAM الثلاثاء يناير 03, 2012 8:52 pm

البته نه. اون سه تا مشوق تیم امید در واقع طرفدار ماسارو بودن! یکی از قسمتایی که پخش نشد سر بلاییکه این سه تا سر ماسارو میارن! ماسارو از دست اینا فرار میکرد که سر یه اتفاق با آیومی خواهر کاکرو آشنا میشه و اوضاع بدتر میشه. کلیپشو حتما میذارم!
چه سوتی بزرگی دادم سر این 3تا(امروز دوباره رفتم پس از 4-5سال زبان اصلیشو دیدم فهمیدم چه سوتی بزرگی بود)آره درسته به ماسارو گیر میدن.اما احساسی هم که به من دست داد(اصلا"هم برام مهم نیست که دختربچه هستن و گناه دارن و ازین حرفها)این بود که دلم میخواست اینجور بچه پرروها رو با طناب بهم ببندم و از درخت وارونه آویزونشون کنم که مانند آونگ همینجور تاب بخورن.مانند بلاهایی که تو پسرشجاع سر اون3تا"شیپورچی-خرس قهوه ای - روباه" میاد! lol!
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sahra_7 الأربعاء يناير 04, 2012 11:59 am

[quote="SMAM"]

[b]چه سوتی بزرگی دادم سر این 3تا(امروز دوباره رفتم پس از 4-5سال زبان اصلیشو دیدم فهمیدم چه سوتی بزرگی بود)آره درسته به ماسارو گیر میدن.اما احساسی هم که به من دست داد(اصلا"هم برام مهم نیست که دختربچه هستن و گناه دارن و ازین حرفها)این بود که دلم میخواست اینجور بچه پرروها رو با طناب بهم ببندم و از درخت وارونه آویزونشون کنم که مانند آونگ همینجور تاب بخورن.مانند بلاهایی که تو پسرشجاع سر اون3تا"شیپورچی-خرس قهوه ای - روباه" میاد! lol!

وای مردم

ام ... خب فکر کنم اون سه تا خیلی شانس آوردن که ماسارو یه کم مهربون بود!!! دندانها برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 14 Yahoowink
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl السبت يناير 07, 2012 11:56 am

سلام به دوستای گلم
من کلا به یه شهر دیگه اسباب کشی کردم . اینجا اینترنت خیلی کند و وحشتناکه اصلا یه صفحه درست باز نمیشه
حالا یه اشتراک پر سرعتتر گرفتم ایشالا که بتونم بیشتر سر بزنم
بازم شرمنده اخلاق خاطره بازان فروم ....
با کمال خوشحالی میبینم که صحرای عزیزم معرفی فوتبالیستها رو شروع کرده
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ariangirl السبت يناير 07, 2012 12:06 pm

[quote="sahra_7"][quote="Emiliano"]
sahra_7 نوشته است:

4. میگم یه چند وقتیه از دوست جان ما آرین گرل خبری نیست. کجاییی؟؟ فکر کنم آرین گرل طرفدار یوسوجی بود!

کلا گانباره کیکرز و کاپتان سوبا از جهاتی خیلی شبیه هم بودن ولی گانباره کیکرز روال منطقیتری داشت[/b]

ممنون از اینکه مثل همیشه به یادم بودی دوست عزیزم
اون کلیپ رو حتما بذار البته من خودم دارمش اگه میفرمایید که من میذارمش کلا قول چند تا کلیپ رو هم بهت داده بودم دوستی
من گانباره کیکرز و سوباسا (من برخلاف شما بهش میگم کاپیتان ماجد ! ) رو نگاه کردم و حتی یه کمی هم این کاپیتان ماجد رو دوست داشتم ولی از قسمتهای 125 به بعد دیگه کشش نداشتم که بشینم و نگاش کنم
در کشورهای عربی سوبا به نام «کاپیتان ماجد » معروف هست چون عربها در کمال مسخرگی اسم و همه چیز کارتون رو عوض میکنن این بلا رو سر این کارتون هم آوردن و خلاصه اون اسمهای عربی خیلی خنده دار بود

ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف Negin 2 الأحد يناير 08, 2012 3:49 am

یادی از دو هنرمند خاطره ساز کودکیهای ما که حالا برف پیری بر سرشان نشسته

مجید بزاز(بچه مرشد) در سال 90

http://s2.picofile.com/file/7240231284/razaz.wmv.html

کاظم افرندنیا در سال 90
http://s1.picofile.com/file/7240231070/kazeme_afrandnia.avi.html

خبر خوش: با توجه به پخش سریال دوست داشتنی آیینه از شبکه IFILM خواهشمند است جهت کسب اطلاعات پخش به بخش فیلمهای روی طاقچه ذهن کودکی مراجعه فرمایید.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف 59 الأحد يناير 08, 2012 7:31 am

یادی از دو هنرمند خاطره ساز کودکیهای ما که حالا برف پیری بر سرشان نشسته

مجید بزاز(بچه مرشد) در سال 90

http://s2.picofile.com/file/7240231284/razaz.wmv.html

کاظم افرندنیا در سال 90
http://s1.picofile.com/file/7240231070/kazeme_afrandnia.avi.html

خبر خوش: با توجه به پخش سریال دوست داشتنی آیینه از شبکه IFILM خواهشمند است جهت کسب اطلاعات پخش به بخش فیلمهای روی طاقچه ذهن کودکی مراجعه فرمایید.
بسیار بجا و خاطره انگیز.
چهره ی این دو هنرمند پیشکسوت برای ما بزرگ شدگان دهه ی شصت،
یاد آور دهه فجر در آن سالها میباشد، یاد آور آن زمانی که وقتی از مدرسه به خانه میامدیم،
برنامه های سرگرم کننده و سریالهای جذاب با شرکت ایشان، خستگی درس و مشق را از تنمان درمیاورد.
و نکته جالب اینکه، در فیلمهای و سریالهای دهه شصت، بجای "کاظم افرندنیا "،
دوبلور توانا "حسین عرفانی" صحبت میکرد و صدای این دو در اصل بسیار بهم نزدیک میباشد.
یاد آوری بسیار بجایی داشتید.
سلامت باشید.
59
59

صفحه 14 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة