کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 02, 2010 10:38 am

1. سلام.
2. دفترچه ی نقاشی های من
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 46668730
3. ایران تا ثریا
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 70755956
4. کوچولوها 1
نام اریجینال: Ookikunaruko
یابنده: بابک
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 58876718

5. کوچولوها 2
نام اریجینال: Cotoons

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Smoby-cotoons-baby-bath-time
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Cotoons-16_150
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Cotoons-08_150
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Cotoons-Miasteczko_Smoby,images_big,7,SM227418
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Cotoons_smoby
http://pasgar.files.wordpress.com/2009/03/cotoons_n1_activite1.jpg
http://pasgar.files.wordpress.com/2009/03/cotoons_n1_activite2.jpg
http://pasgar.files.wordpress.com/2009/03/cotoons_n1_activite3.jpg
http://pasgar.files.wordpress.com/2009/03/cotoons_n1_activite4.jpg
http://pasgar.files.wordpress.com/2009/03/cotoons_n1_activite5.jpg

omidsilver7 نوشته است:شبكه دو داره كارتونهاي قديمي رو پخش ميكنه ديروز ايكيو سان رو داد با جكي و جيل و امروز هم سندباد رو نشون داد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Lol

6. شبکه ی 2 انگار داره کولاک هم می کنه:
6.1. سنجاب کوچولو (همون "بنر")
6.2. پسر شجاع
6.3. ماجراهای سندباد

و ....

همه و همه هم از قسمت اولشون!

7. "اسمم" من موسیقی "سنجاب کوچولو" رو از تو می خوام، ها. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 915632

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 02, 2010 10:51 am

1. باز هم سلام.
2. یوووووووووووووووووووووووووورییییییییییییییییییییکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:

3. جزیره ی قلقلی ها
نام اریجینال: The Beeps
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Now_TheBeeps1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Now_TheBeeps2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Now_TheBeeps3
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 TheBeeps_HBig
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 TheBeeps_EBig
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Smellybeep-02
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 51spzv1SubL._SL500_AA300_

Emiliano

پست من طرف omidsilver7 الجمعة يوليو 02, 2010 10:51 am

اين ساعات پخش كارتونهاي قديمي هست كه يكي از بچه هاي سايت انيم ورلد نوشته بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Bliss

1-سنجاب کوچولو دوشنبه ها
2- ایکیوسان سه شنبه ها
3-سندباد چهارشنبه ها
4-پسر شجاع پنج شنبه ها

بین ساعت 13:30 تا 16
omidsilver7
omidsilver7

تعداد پستها : 10

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 02, 2010 12:24 pm

1. امروز "امیلیانو" می خواد بهتون فاز اساسی بده:
2. دانلود کنید؛ که، هم خاطره ست و هم کرکر خنده ("اسمم" جان، پیشنهاد می کنم هر چی رو که دانلود نمی کنی، اینا رو دان کنی.)
3. سه سوتی "سعید شیخ زاده" در "هر چی شما بگین"، که خیلی زود به خاطره ها پیوست (منظورم این برنامه ست.) و تیکه های بامزه ی "حسین رفیعی":
http://www.4shared.com/file/tNDB8SAk/Har_Chi_Shoma_Begin__1_.html
http://www.4shared.com/file/eKxMcA9B/Har_Chi_Shoma_Begin__3_.html
http://www.4shared.com/file/MvOwYD5x/Har_Chi_Shoma_Begin__4_.html

4. پسورد هر سه:
Emiliano

omidsilver7 نوشته است:اين ساعات پخش كارتونهاي قديمي هست كه يكي از بچه هاي سايت انيم ورلد نوشته بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Bliss

1-سنجاب کوچولو دوشنبه ها
2- ایکیوسان سه شنبه ها
3-سندباد چهارشنبه ها
4-پسر شجاع پنج شنبه ها

بین ساعت 13:30 تا 16

5. تأیید می شه. ممنون، دوست خوبم.

Emiliano

پست من طرف ariangirl الجمعة يوليو 02, 2010 12:53 pm

احتمالا صدا و سیما میخواد این بازار داغی که از فروش این کارتونها این روزا راه افتاده رو کساد کنه.
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 02, 2010 2:49 pm

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان عزيز
مسابقه‌ي شماره پنج را به همت اميد آماده كرده‌ايم كه لينك دانلود فايل صوتي‌اش را در زير مشاهده مي‌كنيد:

http://www.4shared.com/audio/DEl-acuB/Unknown5.html

دوستان زحمت بكشند و پاسخ دهند اين موزيك تيتراژ چه برنامه‌اي بوده. براي راهنمايي بيشتر عرض مي‌كنم اين تيتراژ مربوط به برنامه‌ي بسيار مشهوري است و از اسفند 1362 تا مهرماه 1363 پخش ميشده و پس از آن تيتراژ برنامه‌ي يادشده عوض شد و تا حداقل ده سال تيتراژ جديدتر پخش شد كه همگي از تيتراژ بعدي خاطرات زيادي داريم و در خواب و روياهايمان آن را مي‌بينيم! اما در هر صورت اول اين تيتراژ كه لينكش را در بالا گذاشته‌ام پخش ميشده...
فكر مي‌كنم راهنمايي‌هام زيادي زياد شد! حالا شايد توي دفعات بعدي كمي از راهنمايي‌هارو پاك كنم...
افشين

1. سلام.
2. همین الآن رسیدم خونه و اینو گوش کردم.
3. پاسخ:
تقاشی های مداد آبی

4. ازش عکس ندارید، "افشین" جان؟

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأحد يوليو 04, 2010 4:03 am

1. دانلود کنید و حالشو ببرید:
2. باز مدرسه م دیر شد
کیفیت: بیست
http://www.jahannews.com/images/docs/files/000067/nf00067168-1.flv
.......................................
3. خانواده ی من
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 3255407

4. به چه فکر می کنی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 15a

Emiliano

پست من طرف SMAM الأحد يوليو 04, 2010 6:41 pm

از اسمم به امیل
موسیقی سنجاب کوچولو رو میذازم(دیر و زود داره و سوخت و سوز نه).اما اون فایلهای صوتی رو به یک دلیل دانلود نخواهم کرد.چرا؟ چون صدای 90 درصدش رو همون زمان روی نوار کاست ضبط صوت ضبط کردم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 232740
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف omidsilver7 الأربعاء يوليو 07, 2010 7:51 am

سلام تو یک فروم عکس یک فیلم سینمایی کارتونی رو دیدم که تلوزیون پارسال پخشخش کرده بود خواستم بدونم میدونید اسمش چیه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Connie_mini_magnify

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 48288231174819013418_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 84392844547885148993_thumb
omidsilver7
omidsilver7

تعداد پستها : 10

پست من طرف Emiliano الخميس يوليو 08, 2010 9:54 am

1.سلام. عکس آپدیت شده ی امروز:
2. مهمان کوچولویی از فضا
نام اریجینال: Chlorfilla Vom Blauen Himmel
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 22690706
3. اسم اریجینالشو با این هم می تونید پیدا کنید:
Clorofilla Da Cielo Blu
4. مادر چوبین! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Icon_smile

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 57648

منبع: دوستان خوب دیگه م در http://gozareforum.com/
..................................................................

5. صندوقخانه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 18671428</A>
6. ترافیک
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 26417085
7. مشاغل
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 92388502
8. قصه های مزرعه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 56455680
9. مثل چشم های بابا
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 4097720
10. ده دقیقه با علم
نام اریجینال: ؟
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 6691630
11. چهار فصل زندگی لودویک
نام اریجینال: Four Seasons In The Life Of Ludovic

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Ludovic-Des-vacances-chez-grand-papa-tv-small
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Ludovic_un-vent-de-magie-tv-small

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 35882_00085522_picon_96x72

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 50914_00043603_picon_96x72
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 50442_00061929_picon_96x72
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 35567_00061729_picon_96x72

12. خانه ی درختی نی نی
نام اریجینال: Nini's Treehouse

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 51DW8RNQB9L._SL500_AA300_
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 _knitmittsبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Ninistreehouselogo

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Knitmitts_2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Knitmitts_1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 51BZDWZWKWL._SL500_AA300_

13. بازی
نام اریجینال: Geri's Game

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Pixar02
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 13PixarShorts_BRD_gerisgame
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Geris_game
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Tale_left
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 I331251_geris.game.1997.720p.bluray.x264sinners002035002636

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الخميس يوليو 08, 2010 10:20 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الخميس يوليو 08, 2010 10:01 am

SMAM نوشته است:از اسمم به امیل
موسیقی سنجاب کوچولو رو میذازم(دیر و زود داره و سوخت و سوز نه).اما اون فایلهای صوتی رو به یک دلیل دانلود نخواهم کرد.چرا؟ چون صدای 90 درصدش رو همون زمان روی نوار کاست ضبط صوت ضبط کردم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 232740

1. ممنون. و منتظرم.
2. "اکشالی نداره."

omidsilver7 نوشته است:سلام تو یک فروم عکس یک فیلم سینمایی کارتونی رو دیدم که تلوزیون پارسال پخشخش کرده بود خواستم بدونم میدونید اسمش چیه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Connie_mini_magnify

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 48288231174819013418_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 84392844547885148993_thumb

3. بله. این کارتون حداقل دو یا سه بار از شبکه ی یک داده شد:
"کو، دایناسوری از اعماق اقیانوس ها".
نام اریجینال: Coo Of The Far Seas

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 A1943-10
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Vlcsnap2009111418h35m41

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 11639_normal_1ecf8
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 PCVG10143_l

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 4525699
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 20091128202410

Emiliano

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Empty اشتباه است

پست من طرف Indiana Jones الخميس يوليو 08, 2010 1:25 pm

Emiliano نوشته است:
مسابقه‌ي شماره پنج را به همت اميد آماده كرده‌ايم كه لينك دانلود فايل صوتي‌اش را در زير مشاهده مي‌كنيد:

دوستان زحمت بكشند و پاسخ دهند اين موزيك تيتراژ چه برنامه‌اي بوده. براي راهنمايي بيشتر عرض مي‌كنم اين تيتراژ مربوط به برنامه‌ي بسيار مشهوري است و از اسفند 1362 تا مهرماه 1363 پخش ميشده و پس از آن تيتراژ برنامه‌ي يادشده عوض شد و تا حداقل ده سال تيتراژ جديدتر پخش شد كه همگي از تيتراژ بعدي خاطرات زيادي داريم و در خواب و روياهايمان آن را مي‌بينيم! اما در هر صورت اول اين تيتراژ كه لينكش را در بالا گذاشته‌ام پخش ميشده...
فكر مي‌كنم راهنمايي‌هام زيادي زياد شد! حالا شايد توي دفعات بعدي كمي از راهنمايي‌هارو پاك كنم...
افشين

1. سلام.
3. پاسخ:
تقاشی های مداد آبی

امير جان
متأسفانه پاسخت اشتباه بود. البته در جهت همدردي ذكر مي‌كنم كه پاسخ من هم به اميد همين بود كه شما گفتين. اما ظاهراً چنين نيست.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano الإثنين يوليو 12, 2010 5:23 am

1. سلام.
2. عکس های آپدیت شده:

3. ترافیک
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 17483248

4. بازی 1
نام اریجینال: Igra

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 83623354
5. بازی 2
نام اریجینال: Geri's Game

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 57405340
6. این هم هدیه ی امروز من؛ که، یکی از بهترین یکی از عکساییه که تا حالا دیده م:
خودم که باهاش کلللللللللی حال می کنم؛ بخصوص، با اسبه:

7. قشنگ ترین قصه های دنیا
نام اریجینال: Le Piu Belle Fiabe Del Mondo
یابنده ی اولیه: بابک

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 40792754

Indiana Jones نوشته است:
Emiliano نوشته است:

افشين

1. سلام.
3. پاسخ:
تقاشی های مداد آبی

امير جان
متأسفانه پاسخت اشتباه بود. البته در جهت همدردي ذكر مي‌كنم كه پاسخ من هم به اميد همين بود كه شما گفتين. اما ظاهراً چنين نيست.
افشين

8. واقعاً؟ پس دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه. خیلی سخته، انصافاً.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 21, 2010 3:14 am

افشين

1. سلام.
2. "افشین" جان، انگار این مسابقه هم خیلی سخت بوده. بی زحمت خودت جوابشو بگو.

Emiliano

پست من طرف sooratak الأربعاء يوليو 21, 2010 4:46 am

سلام به همگی
خوب هستید؟
بالاخره نفهمیدیم کجا بنویسیم ... اینجا؟... اونجا؟... کجا؟
موفق باشید
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 21, 2010 5:00 am

sooratak نوشته است:سلام به همگی
خوب هستید؟
بالاخره نفهمیدیم کجا بنویسیم ... اینجا؟... اونجا؟... کجا؟
موفق باشید

1. سلام "حمید" جان.
2. اینجا! ما 95 درصد اینجاییم و 5 درصد سر می زنیم به اونجا؛ که، جواب دوستانی مث شما نمونه.
3. خوش اومدی. در خدمتیم. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 915632

Emiliano

پست من طرف sooratak الأربعاء يوليو 21, 2010 5:11 am

حالا سوالتم رو امیر جان از اونجا کپی کنم بیارم اینجا/
sooratak
sooratak

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 21, 2010 5:17 am

sooratak نوشته است:حالا سوالتم رو امیر جان از اونجا کپی کنم بیارم اینجا/

1. سلام.
2. نه. به هیچ وجه. ادامه ی بحث ها رو اینجا پیگیری می کنیم.
3. فعلاً. ممکنه چند روزی نباشم.

Emiliano

پست من طرف sooratak الأربعاء يوليو 21, 2010 5:44 am

Emiliano نوشته است:
sooratak نوشته است:حالا سوالتم رو امیر جان از اونجا کپی کنم بیارم اینجا/

1. سلام.
2. نه. به هیچ وجه. ادامه ی بحث ها رو اینجا پیگیری می کنیم.
3. فعلاً. ممکنه چند روزی نباشم.
ممنون امیرجان
تا بعد
sooratak
sooratak

پست من طرف mld_msm الأربعاء يوليو 21, 2010 12:26 pm

من یه حدس کوچولو می زنم.اون چندتا بچه کوچولوها نیستن که تو میان برنامه ها نشون می دادن؟نمی دونم چجوری توصسف کنم.اما توی تهران نزدیک بیمارستان کودکان یه عکسی ازش کشیده بودن رو دیوار

mld_msm

تعداد پستها : 19

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Empty تيتراژ برنامه‌ي كودك و نوجوان شبكه‌ي يك بود!

پست من طرف Indiana Jones الخميس يوليو 22, 2010 11:32 am

Emiliano نوشته است:

افشين

1. سلام.

اميرجان
تيتراژ برنامه‌ي كودك و نوجوان شبكه‌ي يك بود! بعدش بود كه اون انيميشن پسر پيرهن سفيد منتظر الكارتون پخش شد. حقيقتش خودم درست يادم نبود. من هم ياد همون مدادرنگي‌ها مي‌افتادم.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano السبت يوليو 24, 2010 11:06 am

Indiana Jones نوشته است:
Emiliano نوشته است:

افشين

1. سلام.

اميرجان
تيتراژ برنامه‌ي كودك و نوجوان شبكه‌ي يك بود! بعدش بود كه اون انيميشن پسر پيرهن سفيد منتظر الكارتون پخش شد. حقيقتش خودم درست يادم نبود. من هم ياد همون مدادرنگي‌ها مي‌افتادم.
افشين

1. جداً؟ من که اصلاً یادم نمی یاد.
2. اون وقت چجوری بود؟ اگه یادت نیست، از "امید" خان سؤال می کنی؟
3. به هر حال، ممنون "افشین" عزیز.

..........................................................

4. "ملودی" جان، کجایی؟

..........................................................

5. سه کارآگاه و قصر وحشت
نام اریجینال: Die Drei Fragezeichen Teaser

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 38365094

6. سفرهای دور و دراز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 57769599

Emiliano

پست من طرف mld_msm السبت يوليو 24, 2010 12:42 pm

امیر جان زیر سایه شماییم.هر روز میام سر می زنم.اما می دونی که دستم خالیه من چه میدونم

mld_msm

تعداد پستها : 19

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 Empty اصلاحیهء شماره3394274853475

پست من طرف SMAM السبت يوليو 24, 2010 4:45 pm

Emiliano نوشته است:
5. سه کارآگاه و قصر وحشت
نام اریجینال: Die Drei Fragezeichen Teaser

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 38365094

مگه اینکه یک همچین اتفاقی بیفته من سروکلم پیدا بشه
امیل جان این مورد یک اصلاحیه میخواد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 4 232740 چرا؟ الان میگم
در ایام نوروز فیلمی پخش شد (در باکس برنامه کودک)بنام "3کارآگاه" که این بود که محصول المانه و البته نام آلمانی هم داره
T3I: The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island یا The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island
که نام المانیش همونی هست که نوشتی

اما این چیزی که منظور تو بوده اینه
T3I: The Three Investigators 2 - The Secret of Terror Castle یا The Three Investigators and the Secret of Terror Castle
که نام آلمانیش هم اینه
Die drei ??? - Das verfluchte Schloss

تا آینده ببینم چه زمانی میتونم کار مفید انجام بدم که بیام
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sooratak الأحد يوليو 25, 2010 9:19 am

سلام به همگی
امیر
اسمم
بهرام
سجاد
فروغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملودی
افشین
امید
(همگی عزیز)
یه برنامه دیگه یادم اومده . ایرانی بود. داستان های چند تا پسربچه که آخرش می رفتند پیش یک پیرمرد که نمی دونم پدربزرگشون بود یا همسایه شون... تنها چیزی که از اون برنامه یادمه همون پیره مرده است. حالتی روحانی داشت با موها و ریش های سپید. بازیگرش هم در فیلم های دیگه کم بازی نکرده. پیره مرده رو صدا می کردند بابا ابوذر یا شاید هم یک چیزی تو یهمین مایه ها...
خیلی کم و مبهم یادمه ازش... فکر کنم یک طوطی هم داشتند.
(امیرجان منظورم از طوطی فندق نبود ها!!!)
کسی یادشه؟
sooratak
sooratak

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة