کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 5 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الإثنين يوليو 26, 2010 2:46 am

mld_msm نوشته است:امیر جان زیر سایه شماییم.هر روز میام سر می زنم.اما می دونی که دستم خالیه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 105251

1. خوش اومدی. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 915632

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
5. سه کارآگاه و قصر وحشت
نام اریجینال: Die Drei Fragezeichen Teaser

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 38365094

مگه اینکه یک همچین اتفاقی بیفته من سروکلم پیدا بشه
امیل جان این مورد یک اصلاحیه میخواد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 232740 چرا؟ الان میگم
در ایام نوروز فیلمی پخش شد (در باکس برنامه کودک)بنام "3کارآگاه" که این بود که محصول المانه و البته نام آلمانی هم داره
T3I: The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island یا The Three Investigators and the Secret of Skeleton Island
که نام المانیش همونی هست که نوشتی

اما این چیزی که منظور تو بوده اینه
T3I: The Three Investigators 2 - The Secret of Terror Castle یا The Three Investigators and the Secret of Terror Castle
که نام آلمانیش هم اینه
Die drei ??? - Das verfluchte Schloss

تا آینده ببینم چه زمانی میتونم کار مفید انجام بدم که بیام

2. درسته. بی نهایت ممنون "اسمم" جان. همینی که شما آخر نوشتی، این درسته. حالا اون سه تا علامت سؤال رو چه کار کنم که نمی شه برای نام فایل گذاشت؟

sooratak نوشته است:سلام به همگی
امیر
اسمم
بهرام
سجاد
فروغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملودی
افشین
امید
(همگی عزیز)
یه برنامه دیگه یادم اومده . ایرانی بود. داستان های چند تا پسربچه که آخرش می رفتند پیش یک پیرمرد که نمی دونم پدربزرگشون بود یا همسایه شون... تنها چیزی که از اون برنامه یادمه همون پیره مرده است. حالتی روحانی داشت با موها و ریش های سپید. بازیگرش هم در فیلم های دیگه کم بازی نکرده. پیره مرده رو صدا می کردند بابا ابوذر یا شاید هم یک چیزی تو یهمین مایه ها...
خیلی کم و مبهم یادمه ازش... فکر کنم یک طوطی هم داشتند.
(امیرجان منظورم از طوطی فندق نبود ها!!!)
کسی یادشه؟

3. من متأسفانه این موردی رو که گفتی، اصلاً یادم نیست "حمید" جان. باید بقیه ی دوستان؛ مثل، "بابک" و "رامین" هم بیان. اونا شاید یادشون باشه.
4. جواب پی امتو همین جا می دم!
سلام. خوبم. خوبی؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 232740

5. اگه کار خاصی داشتی، با پی ام در خدمتم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sooratak الثلاثاء يوليو 27, 2010 3:34 am

سلام امیرخان جان
این قضیه گزاره چی بوده که ما خبر نداریم.
http://gozareforum.com/archive/index.php/thread-663-2.html
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

پست من طرف babak الثلاثاء يوليو 27, 2010 4:58 pm

sooratak نوشته است:سلام به همگی
امیر
اسمم
بهرام
سجاد
فروغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملودی
افشین
امید
(همگی عزیز)
یه برنامه دیگه یادم اومده . ایرانی بود. داستان های چند تا پسربچه که آخرش می رفتند پیش یک پیرمرد که نمی دونم پدربزرگشون بود یا همسایه شون... تنها چیزی که از اون برنامه یادمه همون پیره مرده است. حالتی روحانی داشت با موها و ریش های سپید. بازیگرش هم در فیلم های دیگه کم بازی نکرده. پیره مرده رو صدا می کردند بابا ابوذر یا شاید هم یک چیزی تو یهمین مایه ها...
خیلی کم و مبهم یادمه ازش... فکر کنم یک طوطی هم داشتند.
(امیرجان منظورم از طوطی فندق نبود ها!!!)
کسی یادشه؟
سلام چاکریم

اون بابا بزرگه پرویز شاهین خو بود
طوطیه یه اسمی مث قندون یا قندک داشت
اونا چند تا پسر بچه نبودن. کمند امیر سلیمانی و لهراسب غفرانی فر بودن و گاهی هم سپند امیر سلیمانی، معمولا براشون یه مشکلی پیش میومد و پیش پدربزرگ میرفتن که اون هم با یه داستان معمولا مذهبی و نکته اخلاقیش اونا رو به راه راست ارشاد میفرمود.به این دلیل احساس میکنی بابابزرگه حالت روحانی داشت که همیشه یه عبا روی دوشش بود و یه عرقچین روی سرش آدم یاد کسایی می افتاد که تازه از مکه برگشتن.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 28, 2010 9:37 am

sooratak نوشته است:سلام امیرخان جان
این قضیه گزاره چی بوده که ما خبر نداریم.
http://gozareforum.com/archive/index.php/thread-663-2.html[/quote]

1. سلام "حمید" جان.
2. من و تالارهای گپ؟ مگه علافم؟
اون آی دی هم اگه دقت کنی، من نیستم، حمید جان.

.........................................................................

3. جی فورس
نام اریجینال: G Force

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 G-force-pics-20090408044302943_640w
http://cinemaverytasty.com/wp-content/uploads/2009/07/g-force_still01.jpg
http://mac.softpedia.com/screenshots/G-Force-3D_1.jpg
http://www.thefilmchair.com/images/tfc/g-force.jpg
http://www.usccb.org/movies/images/GForce2.jpg

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 28, 2010 10:40 am

mld_msm نوشته است:من یه حدس کوچولو می زنم.اون چندتا بچه کوچولوها نیستن که تو میان برنامه ها نشون می دادن؟نمی دونم چجوری توصسف کنم.اما توی تهران نزدیک بیمارستان کودکان یه عکسی ازش کشیده بودن رو دیوار

1. ملودی جون، منظورت اون آدمک های بامزه ایه که بین آگهی های بازرگانی می دادن؟

2. البته، اینا تو ژانر کودک نبودن؛ ولی، به خاطر این که به عکس های بیشتری برسی و اسمشون هم همیشه یادت باشه، این اسم اریجینال تقدیم به تو، نازنین:
Die Mainzelmaennchen

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mainzelmaennchen04145225340600

3. طبعاً اسمش داد می زنه که محصول آلمانه.

Emiliano

پست من طرف sooratak الخميس يوليو 29, 2010 5:39 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Parviz_ShahinKhoo_p

بابک عزیز ممنون
دقیقا
البته من بچه ها رو یادم نمی آد اما داستان دقیقا همونه که گفتی
با اطلاعاتی که دادی سرچ کردم و اسم طرف رو پیدا کردم :بابا علی
این هم جملاتی که خود شاهین خو در مورد اون سریال گفته:
...نقش ديگري هم كه گل كرد باباعلي بود كه من بودم و دو بچه كوچك كه در آن سريال نوه هايم بودم. يكبار رفته بوديم بندرعباس، توي راه مي خواستيم نوشابه بخوريم. پسر مغازه دار داشت مي گفت نداريم كه يكدفعه مرا شناخت و داد زد باباعلي
...
این هم مصاحبه اش
http://www.hamshahrionline.ir/hamnews/1383/830120/Irshahr/yeksh.htm
منظورم از روحانی بیش تر جنبه معنوی عرفانی صورتش و صداش بود.
یادش به خیر بابا علی
ممنون خیلی عالی به یاد داشتی
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الخميس يوليو 29, 2010 5:42 am

سلام بر امیر خان
می خواستم ببینم خودت از این قضیه خبر داشتی که یکی خودش رو جای تو جا زده؟همین
sooratak
sooratak

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 30, 2010 9:49 am

sooratak نوشته است:سلام بر امیر خان
می خواستم ببینم خودت از این قضیه خبر داشتی که یکی خودش رو جای تو جا زده؟همین

1. حالا که شما و "بابک" گفتید "پرویز شاهین خو" یه چیزای مبهمی خاطرم اومد؛ اما، کامل نه.
2. بعدها دوستان دقیقاً همین صفحه رو به خودم نشون دادن وکلی خندیدم. اصلاً مهم نبود.
...........................................................
3. چارلی و کارخانه ی شکلات سازی
نام اریجینال: Charlie And The Chocolate Factory
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 James_fox4
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Charlie_Chocolate_Factory_05
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 ChocolateFactor_JohnnyDepp
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Charlie-and-the-chocolate-factory-4
4. خیلی دوسش دارم .یکی از علتای دوس داشتنش صدای "مهسا عرفانی" روی اون دختر بلونده بود که بد جور مچ بود.
http://weblog.rp.sg/wp-content/uploads/2007/09/annasophiarobbfan_com-charlieandthechcolatefactory-stills009.jpg

5. بالأخره رسماً از شبکه ی کودک دادنش.

Emiliano

پست من طرف sooratak الجمعة يوليو 30, 2010 11:35 am

سلام بر امیر خان
بابا ما هر جا می ریم که اثری از کارتون هست می بینیم شما قبلا بودین
این بهشت انیمه و مانگا هم که پاتوق بوده گویا
بابا علی رو به یاد آوردی؟
sooratak
sooratak

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty امید و آرزو

پست من طرف SMAM الأحد أغسطس 01, 2010 8:15 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Jankenmanبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 569709_7962_front

امروز برای دومین بار قسمت نخستش در یک ماه گذشته پخش شد!!!!!
امید و آرزو
Jankenman
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 03, 2010 5:38 am

sooratak نوشته است:سلام بر امیر خان
بابا ما هر جا می ریم که اثری از کارتون هست می بینیم شما قبلا بودین
این بهشت انیمه و مانگا هم که پاتوق بوده گویا
بابا علی رو به یاد آوردی؟

1. چاکریم.
2. حالا تعریف از خود نباشه، هر چی هم سرچ کنی به بچه های اینجا، که خودم کوچیکشونم، می رسی. جدیداً در زمینه ی کتاب هم که کتاب بازها دارن غوغا می کنن و کلاً فکر کنم گروه شکل گرفته، اسیدی.
3. بععععععله. "علی شو"ی عزیز.

SMAM نوشته است:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Jankenmanبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 569709_7962_front

امروز برای دومین بار قسمت نخستش در یک ماه گذشته پخش شد!!!!!
امید و آرزو
Jankenman

4. آره. من چند روز پیش دیدمش.
5. ضمناً این می شه "امید و آرزو 2"؛ آخه، 1ش توی "لیست سیاه"ه و اینم توضیحاتش:

30. امید و آرزو: "امید" اسم پسره (با صدای "رزیتا یاراحمدی") و "آرزو" اسم دختره (با صدای "آزیتا یاراحمدی") بود که سوار بر تختخواباشون به جاهای مختلف سفر می کردن. دوست این دو "نی نی" (با صدای "محمد عبادی") و بدمن داستان جونوری شبیه طوطی یا "فلو" در "قطره ی باران" (با صدای "تورج نصر") بود. اسم تعدادی از قسمت هاش: "امید و آرزو و دریای عجیب"، "امید و آرزو در شهر ساندویچی"، "امید و آرزو در شهر زمان"، "امید و آرزو در شهر خیس"، امید و آرزو در شهر چراغانی" و "امید و آرزو در شهر حباب ها". پخش مجدد: تابستون 86.
........................................................................................

6. جوجه های بازیگوش
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 99666337
7. قصه های دهخدا
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 37694348

........................................................................................
8. هدیه ی امروز:
بخشی از "کلاه قرمزی 88"؛ که, طنزی که درش نهفته ست بسیار عالی به مجری هایی مث "ملیکا زارعی" ("خاله شادونه")، "عمه پورنگ" و هرچی عمه و خاله و دایی و عمویه، ریشخند زده.
حتماً ببینید:

http://www.4shared.com/file/wLeeqRWU/Kolah_Ghermezie_88.html

Emiliano

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 03, 2010 5:44 am

1. مجدد سلام.
2. یافتم!
3. ماجراهای کوندو (سؤال شماره ی 34 از "لیست خاکستری"):

34. ماجراهای کوندو: برنامه ای عروسکی و احتمالاً ژاپنی (؟) از موجودی شبیه اورانگ اوتان و گوریل، با صدای "محمد عبادی" که با دختربچه ای با موهای طلایی و صدای "مهتاب تقوی" دوست بود و دختره به اون غوله و در واقع بیننده، آموزش رنگ ها و ... رو می داد. "جواد پزشکیان" هم نقش های فرعی رو می گفت. بهار و تابستان 88، شبکه ی 2.
4. نام اریجینالش هست:
The Slow Norris

5. جداً باید به این صدا و سیما فحش عالم رو بدیم؛ آخه، چرا "نوریس" شده "کوندو"؟ حالا اگه برعکسش می بود، می گفتی حق دارن!
6. مث "کاتری" ("کتری") و "هنا" در "هنا، دختری در مزرعه"!

7. بگذریم. این هم عکسای باکیفیتش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 2687c27a02a008fd5c128110.L._SL500_AA300_
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 600_norris

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Slownorris_hl

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 51PMKX4FF6L._SL500_AA300_

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 51RR42P6EBL._SL500_AA300_
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 915632

Emiliano

پست من طرف SMAM الثلاثاء أغسطس 03, 2010 5:47 am

امیل جون برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 232740 میگم آیا از این قهرمانان اتومبیل رانی که الان داره پخش میشه و بار اول نوروز 1378 پخش شد چیزی داریم؟
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 03, 2010 6:01 am

SMAM نوشته است:امیل جون برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 232740 میگم آیا از این قهرمانان اتومبیل رانی که الان داره پخش میشه و بار اول نوروز 1378 پخش شد چیزی داریم؟

1. بععععععله!
2. قهرمانان اتومبیل رانی
نام اریجینال: Michel Vaillant

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Michel3

4. الآن سی انم و برم خونه، عکس بسیار دقیق تر و کامل ترشو واسه ت می یارم؛ البته، اسمشو سرچ کنی، بهش می رسی. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 915632

Emiliano

پست من طرف SMAM الثلاثاء أغسطس 03, 2010 6:10 am

با سپاس همین کافیه.میخواستم از یک چیزی مطمئن بشم نتونستم تو هارد خودم پیدا کنم.بازم سپاس
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sooratak الأربعاء أغسطس 04, 2010 6:33 am

سلام امیر جووووووووووووووووووووووون
ممنون از کلاه قرمزی
بابا چرا پسورد می ذاری داداش
ما از کجا باید بدونیم رمز امیر جونه اون هم با یک اسپیس؟
ممنون
sooratak
sooratak

پست من طرف آزاده الأربعاء أغسطس 04, 2010 6:51 am

درود . این کارتون رو همین دیروز شبکه دو داشت پخش میکرد منظورم عکس زیر هست که یکی از دوستان اینجا گذاشته بود )-
من یه لحظه فکر کردم یه کارتون عروسکی قدیمی دوران خودمه . کسی یادش میاد ؟ یه فیل بود با یه شلوار یکسره فکر کنم جین . به اسم مامفی یا مانفی . یه جادوگر هم توش بود که روی جارو با دسته بلند سوار میشد .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 2687c27a02a008fd5c128110.L._SL500_AA300_

اين مطلب آخرين بار توسط آزاده در الأربعاء أغسطس 04, 2010 6:16 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف آزاده الأربعاء أغسطس 04, 2010 6:59 am

وای خدای من . تا این عکس رو اینجا ندیده بودم هیچی ازش توی ذهنم نبود . من میخواااااااام ببینمش دوباره .
کی پخش میشد ؟ اصلا یادم نیست . عاشق جنگلبان بودم

3. جنگلبان جوان و گوزن بادپا
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_rendeer برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_rendeer برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_rendeer برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_rendeer
آزاده
آزاده

پست من طرف babak الأربعاء أغسطس 04, 2010 7:56 pm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-2برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-1برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-3
آزاده نوشته است:
درود . این کارتون رو همین دیروز شبکه دو داشت پخش میکرد منظورم عکس زیر هست که یکی از دوستان اینجا گذاشته بود )-
من یه لحظه فکر کردم یه کارتون عروسکی قدیمی دوران خودمه . کسی یادش میاد ؟ یه فیل بود با یه شلوار یکسره فکر کنم جین . به اسم مامفی یا مانفی . یه جادوگر هم توش بود که روی جارو با دسته بلند سوار میشد .

سلام

مامفی رو توی یوتیوب به راحتی میتونی پیدا کنی همراه با روپرت خرسه و باغچه سبزیجات کافیه کلمه"Here Comes Mumfie" (1975) رو سرچ کنی
این هم تیتراژش
http://tv.cream.org/specialassignments/themes/mumfie.mp3
البته نکته آخر این که مامفی هم به سرنوشت روپرت دچار شد و نسخه جدیدترش بجای عروسکی به صورت دو بعدی ساخته شد
babak
babak

پست من طرف babak الأربعاء أغسطس 04, 2010 8:07 pm

سلام دوستان

سری به اینجا بزنید خالی از لطف نیست
------> http://www2.tv-ark.org.uk/childrens/itv_a-l.html
babak
babak

پست من طرف آزاده الخميس أغسطس 05, 2010 2:27 am

babak نوشته است:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-2برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-1برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mumfie-3
آزاده نوشته است:

سلام

مامفی رو توی یوتیوب به راحتی میتونی پیدا کنی همراه با روپرت خرسه و باغچه سبزیجات کافیه کلمه"Here Comes Mumfie" (1975) رو سرچ کنی
این هم تیتراژش
http://tv.cream.org/specialassignments/themes/mumfie.mp3
البته نکته آخر این که مامفی هم به سرنوشت روپرت دچار شد و نسخه جدیدترش بجای عروسکی به صورت دو بعدی ساخته شد

درود
ممنون .... روزم رو واقعا ساختین . سپاس .سپاس . راستی آدرسی که توی پست بعدی گذاشتین باز نشد .
اصلا همین که یکی حس آدمو درک میکنه برای آدم شادی بخشه . به روز و بهروز باشید
.
آزاده
آزاده

پست من طرف Emiliano الخميس أغسطس 05, 2010 12:27 pm

1. سلام.
2. عکس به روز شده، تقدیم به "اسمم":

3. قهرمانان اتومبیلرانی
نام اریجینال: Michel Vaillant

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 1288913365

4. این هم جدیده:
من و اسب ها
نام اریجینال: Star Hill Ponies

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Starhill_Ponies2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Starhill-1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 3336933628
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Starhill-3

......................................................

5. سایر دوستان عزیزم، شرمنده. من دارم می رم. جوابتون بمونه برای سری بعدی که می یام. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 915632

Emiliano

پست من طرف sooratak الجمعة أغسطس 06, 2010 3:48 am

سلام
الان داداشم یه کارتونی رو تعریف کرد من که یادم نمی آد شما چی؟
"یه فرشته یا پری به یه مردی یک تبر می ده که هر وقت آرزویی داره اون تبر رو م ی اندازه داخل اون پری می آد و برآورده می کنه ... مثلا تبرش رو تبدیل به طلا می کنه"
راستی امیر جان داداشم می گه همون پوست پلنگ صحیح تر است
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الجمعة أغسطس 06, 2010 4:06 am

راستی امیر جان
از اون عروسکی های ژاپنی خیلی صحبت کردیم اما نم یدونم از اون هروسکیه که غاز یا مرغابی شکار می کرد عکس پیدا کردین یا نه؟
امروز برادرم به اون اشاره ای می کرد و می گفت اسم شخصیت اصلی "گومبه" بوده و وقتی مرغابی ها اون رو بلند کرده و به آسمون برده مردم داد می زدند: گومبه تو آسمونه گومبه تو آسمونه
sooratak
sooratak

پست من طرف آزاده الجمعة أغسطس 06, 2010 10:16 am

بله من یادمه ولی کتابشو .... فکر نمیکنم کارتونش رو دیده باشم.
شما که اینقدر اکتیوین .... مداد جادو پرفسور بالتازار ... رو هم بزارین . راستی ..... به داداشتون بگبن یادشه هم زمان با کارتون الفی اتگینز یه کارتون میداد به اسم سوزی .... که اولش ممیگفت .... این یه دختره ! اینم گوشاش .... اینم چشاش ..... اینم دستاش اینم پاهاش .... مامانو باباشو هم نشون نمیداد فقط پاهای گنده شو نشون میداد . سوزی هم بدنش یه سه گوش بود . موهاش هم دوطرف صورتش دو گوشی بود .... هیچکی یادشه ؟
یه کارتون هم بود به اسم ژوپیتر .... پسره بادکنکشو باد میکرد و شبها میرفت توی آسمون ...
وای .... چه قدر من تخلیه اطلاعاتی شدم برادر . !! نه؟
؟
؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Icon_sunny
آزاده
آزاده

صفحه 5 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة