کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف SMAM الخميس يونيو 17, 2010 6:09 am

siavash نوشته است:سلام دوستان فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 915632 ... چند تا عکس از فیلم دو قسمتی همه چیز در پایان است ، محصول 1987 فرانسه که حدوداً نوروز سال 72 یا 73 از شبکه اول پخش شد و بعد از چند روز به خاطر تقاضای بینندگان مجدداً پخش شد ... داستان یه مردی که تمام افرادی رو که باهاشون مشکل داشت سر میز شام بعد از اینکه سم خوردند کشت و بعد از روشون یه اثر هنری رو خلق کرد ! این فیلمو که سالها بود دنبالش بودم از اسمم عزیز گرفتم ولی اون موقع که نگاه میکردم خیلی ترسناک میومد بنظرم مخصوصاً اون صحنۀ اجساد سر سفرۀ شام ! بد نیست یادی هم از دوبلۀ زیبای این فیلم با صدای بهرام زند ، مرحوم خسرو شایگان ، حسین یاغی ، ناصر نظامی و ... بکنیم ... بدرود فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 915632

برای دیدن عکسها در اندازۀ بزرگتر ، روی عکسها کلیک کنید :

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 003tot.th فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 002kw.th فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 001it.th فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 004qa.th

میگم این عکسها فکر نکنم مال اون نسخه ای باشه که من داشتما فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 232740
از همه دوستان هم خواهش دارم هرکسی نسخه کامل و غیردوبله این فیلم رو پیدا کرد منم آگاه کنه.قراره یکی از بچه هایی که در کار صداگذاری با رسانه های تصویری همکاری داره اینو وارد بازار کنه ودنبال نسخه کاملش هست
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف siman1 الجمعة يونيو 18, 2010 5:01 am

Indiana Jones نوشته است:فیلمی با این داستان که بچه های مدرسه یک روستا برای گردش علمی بهمراه معلمشان به شهر می روند. در شهر حال معلم بد شده و در بیمارستان بستری می شود و بچه ها به سرپرستی ارشد شان با قطار به روستا برمی گردند که در راه قطار در میان توده برف گرفتار می شود و ...

§ نام فیلم و کشور سازنده

§ تاریخ نخستین و دومین پخش آن

§ نام تعدادی از هنرمندان صداپیشه که در آن صحبت کرده اند.

به چند تصوير از اين فيلم توجه كنيد:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 80vtg810 فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 36048610

سلام دوستان
اينهم يه تعداد از جوابهاي اين سوال سخت :

نام فيلم : Train in the Snow (ترن در برف)

كشور سازنده : يوگسلاوي - 1976
http://imdb.com/title/tt0076893

siman1
siman1

تعداد پستها : 5

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty آفرين!

پست من طرف Indiana Jones الأربعاء يونيو 23, 2010 12:28 pm

siman1 نوشته است:
Indiana Jones نوشته است:فیلمی با این داستان که بچه های مدرسه یک روستا برای گردش علمی بهمراه معلمشان به شهر می روند. در شهر حال معلم بد شده و در بیمارستان بستری می شود و بچه ها به سرپرستی ارشد شان با قطار به روستا برمی گردند که در راه قطار در میان توده برف گرفتار می شود و ...

§ نام فیلم و کشور سازنده

§ تاریخ نخستین و دومین پخش آن

§ نام تعدادی از هنرمندان صداپیشه که در آن صحبت کرده اند.

به چند تصوير از اين فيلم توجه كنيد:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 80vtg810 فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 36048610

سلام دوستان
اينهم يه تعداد از جوابهاي اين سوال سخت :

نام فيلم : Train in the Snow (ترن در برف)

كشور سازنده : يوگسلاوي - 1976
http://imdb.com/title/tt0076893

پاسخ صحيح است و شما برنده هستيد!
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty توضيحات بيشتر در مورد پاسخ مسابقه‌ي اميد

پست من طرف Indiana Jones الأربعاء يونيو 23, 2010 12:33 pm

با سلام خدمت دوسنان و عزيزان
در ابتداي امر اشاره كنم جهت ايجاد انگيزه در شركت در اينگونه مسابقات (كه توسط اميد عزيز طراحي شده‌اند) با تساهل و تسامح (!) برنده را اعلام كردم. اما به اميد قول ميدهم كه از اين پس به اين راحتي از كيسه خليفه نبخشم و جايزه‌ها را به اعضاي دوست‌داشتني فاروم عطا نكنم. اما دوستان از حق نگذريم پاسخ اين سئوال كمي هم سخت بود.
باقي اطلاعات خواسته شده بدين قرار مي‌باشند:
اولين زمان پخش: بعنوان فيلم سينمايي دوشنبه شبهاي شبكه اول تلويزيون و در زمستان سال 1359
پخش دوم اين فيلم نيز در مهرماه 1360 ، در قالب فيلم سينمايي جمعه عصرهاي شبكه اول تلويزيون بوده است.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 0117

نام دوبلورها: گوينده تيتراژ فيلم خانم مينو غزنوي ، ساير دوبلورها: مهوش افشاری، نادره سالار پور و احتمالاً ناهید امیریان و پری هاشمی.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 0214

در توضيح فيلم اميد چنين مي‌نويسد: اگر بیاد داشته باشید با شروع جنگ عراق بر علیه ایران، سیل نمایش فیلمهای بلوک شرق سابق در سیما آغاز شد که در این میان یوگسلاوی سابق حجم زیادی را به خود اختصاص داده بود. فیلم بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است: بچه های مدرسه ای روستائی برای گردش علمی به شهر می روند (احتمالاً زاگرب). در آنجا حال معلم بد شده و بستری می شود و بچه ها به سرپرستی ارشدشان با قطار به روستا باز می گردند. در راه برگشت قطار در میان برف گرفتار شده و از حرکت باز می ماند. بچه ها با دستهایشان برفها را کنار می زنند، اما سرما مانع آنها می شود. در اینجا یکی از بچه ها که با ارشد رقابت و کدورت داشت چیزهائی شبیه به بشقاب را که بهمراه داشت بین آنها پخش می کند تا برفها را کنار بزنند. سر انجام ریل از برف پاک شده و قطار ادامه مسیر می دهد. موضوع محوری فیلم مانند سایر آثار مشابه بلوک شرق، کار گروهی و دسته جمعی است.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 27046110

از آنجاكه فيلم موضوع مسابقه‌ي اين بار ما يك فيلم با مضمون كمونيستي بود جايزه را هم در همين فرم و قالب به همه اعضاي عزيز اعطا مي‌كنيم. خود فيلم!

http://www.filestube.com/b954d3b3ee47617d03e9,g/Vlak-u-snijegu.html

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 27046110

افشين و اميد
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty فیلمهایی که واقعا نوک زبونمون هستن ....

پست من طرف ariangirl السبت يونيو 26, 2010 12:09 pm

پستم رو از اون یکی فروم کپی کردم اینجا .
نکته جالب اینه که ادم وقتی درباره یه کارتون یا فیلم قدیمی میخونه دقیقا
اتفاقات اون وقتی که این فیلم رو دیده یادش میاد . مثلا اینکه مهمان داشتیم
یا مهمانی بودیم یا غیره . من در کودکی چند سالی خارج از ایران زندگی میکردم ولی باز هم یه
سری فیلمهایی که وقتی خیلی کوچیک بودم یادم میاد . نمیدونم شما فیلم خانه
اسپاگتی یادتون هست یا نه ؟ مردی ایتالیایی که رستوران داشت و میخواست
رستورانش رو به خانه اسپاگتی تبدیل کنه .....
یا دوتا آدم فضایی که دو
تا پسر عین هم بودن و به جای حرف زدن به وسیله تله پاتی ارتباط برقرار
میکردن و یه دختر اول اونا رو دید و کسی نمیتونست بهشون دست بزنه (انگار
دستشون میسوخت ) دوتا ادم فضایی بدجنس نبودن و با تله پاتی نحوه دنیا
آمدنشون رو تعریف کردن . یادمه تو یه صدف دنیا میاومدن . صدفه اول باز میشد
یه نینی تو ش بود بعد بسته میشد و وقتی باز میشد یه نوجون توش بود . اونها
آخر فیلم به فضا برگشتن.....
یه سریال هم یادم هست که تو یه جزیره بود و
یه سری بچه بودن و یه گروهبان بود که اسمش گروهبان کرکر (من اینجوری
میشنیدم) به سختی صحنه ها ش یادم میاد.
و یه فیلم درباره واکسن کوجک :
این واکسن رو روی ادمهای بیگناه امتحان میکردن . ...فقط اسم کوجک یادمه
در
آخر میخوام یادی کنم از سریال آینه .... که توش خانم رویا افشار (ایشون
قالی کرمان هستن؟!!) توش بازی میکردن و رضا بابک و مهین شهابی و عده ای
دیگر از مرحومین....
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ariangirl السبت يونيو 26, 2010 1:43 pm

یه اسپم هم بذارم
بابام خیلی از فونتامارا یاد میکنه اگه عکسهای دیگه ای ازش دارید بذاری من نشونش بدم ذوق کنه . آخه بابام هم خیلی تو این چیزا پایه است
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ramin السبت يونيو 26, 2010 10:32 pm

ariangirl نوشته است:
یا مهمانی بودیم یا غیره . من در کودکی چند سالی خارج از ایران زندگی میکردم ولی باز هم یه
یا دوتا آدم فضایی که دو
در
دیگر از مرحومین....

Spaghetti House

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Rita-Tushingham-Spaghetti-House-Coffee-642x476

اون سریال یک سریال استرالیایی بود به اسم جزیره گریز و الان به اسم اصلی اش دسترسی ندارم.
واکسن کوجک هم مربوط به فیلم تلویزیونی دسیسه (حسین فردرو) بود .

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف Emiliano الأحد يونيو 27, 2010 4:53 am

ramin نوشته است:
ariangirl نوشته است:
یا دوتا آدم فضایی که دو
در
دیگر از مرحومین....

Spaghetti House

اون سریال یک سریال استرالیایی بود به اسم جزیره گریز و الان به اسم اصلی اش دسترسی ندارم.
واکسن کوجک هم مربوط به فیلم تلویزیونی دسیسه (حسین فردرو) بود .

1. سلام.
2. "رامین" جان، اسم اریجینال "جزیره ی گریز" رو از کارتون بازها بپرس:

Runaway Island

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 6h40nwo

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 82nv150

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف ariangirl الأحد يونيو 27, 2010 9:23 am

ممنونم . خانه اسپاگتی محصول 1982 است که انگار تازه تازه بوده و ایران پخشش کرده !! کسی اون آدم فضایی ها یادش نیست ؟
فیلم روت رو که گذاشتید خیلی ذوق کردم . وقتی فیلم رو میذاشت دختر دائیم خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بود . من داشتم با اسباب بازیهام بازی میکردم حتی یادمه اسباب بازیم خیلی بوی پرتقال میداد . فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Icon_razz
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ramin الإثنين يوليو 05, 2010 3:14 am

یک سوال- کسی سریال عزالدین قسام رو یادش هست؟ یک سریال عربی که بار اول سال ۶۱ پخش شد و بعد هم تکرارش کردند؟ موسیقی تیتراژ اولش مثل یک مارش جنگی بود که ظاهرا زمان یکی از جنگ های اعراب و اسراییل ساخته شده. کسی می دونه که اسم این آهنگ چیه و یا کجا می تونم پیداش کنم؟‌هر چی سعی کردم توی youtube چیزی پیدا کنم نتیجه نداد.

ramin

پست من طرف ariangirl الأربعاء يوليو 07, 2010 11:38 am

یه سریال یا فیلم خیلی تو ذهنمه و فقط یه صحنه اش یادمه . پسری به نام آنتونیو که مجسمه ای از یه کودک یا یه کیوپید بدون بال داشت که اونو تو یه جعبه قایم کرده بود و هر بار میرفت درش می آورد و نگاش میکرد که مامانش صداش میزد و او هم با عجله میذاشتش سر جاش و میرفت . اون مجسمه دو انگشت اشاره و وسط رو به علامت پیروزی بالا آورده بود .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Amir56 الأربعاء يوليو 07, 2010 12:43 pm

SMAM نوشته است:شگفتا!!!سرانجام شد که بیام چندتا پست بزنم

Amir56 نوشته است:من دنبال به سریال انگلیسی می گردم که شبکه 2 پخش می کرد به نام قدم به قدم که داستان یه دامپزشک تو یه دهکده بود که یه مورگان سبز داشت و والی زاده جایش صحبت می کرد

تو یکی از قسمت ها وقتی می یاد خونه می بینه مادرش فوت کرده

کسی این رو یادشه
آقا میدونم که دیر به دیر اینجا سر میزنی.اما باورت میشه بگم الان هر روز ظهر داره شبکه4 اینو پخش میکنه.جزو ویژه برنامه های تابستونی هست فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Lol

سلام اسمم عزیز

با تشکر از شما از آنجاییکه ایران نیستم میتونی اسم اوریجینال این سریال رو به من بگی؟

Amir56

تعداد پستها : 28

پست من طرف Amir56 الأربعاء يوليو 07, 2010 12:55 pm

ramin نوشته است::

یکیش فیلمی هست که توی تلویزیون به اسم سامورایی و سکه طلا نشون دادند. کسی چیزی از داستان این فیلم یادش می آد؟

.

مشخصات فیلم
http://www.imdb.com/title/tt0199473/

Amir56

پست من طرف Amir56 الأربعاء يوليو 07, 2010 12:57 pm

ramin نوشته است:!

باز یک فیلم دیگه یادم افتاد که به نظرم توی سینماها به اسم دایی جان بشقاب پرنده(!) نشون دادند و سال ها بعد هم تلویزیون پخش کرد و یادمه که یک حلقه اش رو هم جابه جا پخش کرده بودند! چیزی که یادم می آد اینه که شخصیت های فیلم توی یک قسمت -انگار وقتی داخل بشقاب پرنده می رفتند- به صورت انیمیشن در می اومدن.

مشخصات فیلم

http://www.imdb.com/title/tt0066747/

Amir56

پست من طرف Amir56 الأربعاء يوليو 07, 2010 1:11 pm

راستی دو تا فیلم دیگه هم هست که البته خوب یادمه که چی بودن ولی تا به حال نتونستم مشخصاتشون پیدا کنم: یکی یک فیلم مجار به اسم قرنطینه خونین که توش یک پروفسور رو به جای یک شخص دیگه ای به یک اردوگاه کار اجباری می برن و بعد اون می فهمه که اونجا دارن از زندانی ها به عنوان موش آزمایشگاه استفاده می کنن- .

اینا مواردیه که ذهن منو خیلی درگیر کرده ولی هیچ وقت نتونستم جوابشونو پیدا کنم.

مشخصات فیلم

http://www.imdb.com/title/tt0350229/

Amir56

پست من طرف SMAM الجمعة يوليو 09, 2010 9:10 am

Amir56 نوشته است:
SMAM نوشته است:شگفتا!!!سرانجام شد که بیام چندتا پست بزنم

Amir56 نوشته است:من دنبال به سریال انگلیسی می گردم که شبکه 2 پخش می کرد به نام قدم به قدم که داستان یه دامپزشک تو یه دهکده بود که یه مورگان سبز داشت و والی زاده جایش صحبت می کرد

تو یکی از قسمت ها وقتی می یاد خونه می بینه مادرش فوت کرده

کسی این رو یادشه
آقا میدونم که دیر به دیر اینجا سر میزنی.اما باورت میشه بگم الان هر روز ظهر داره شبکه4 اینو پخش میکنه.جزو ویژه برنامه های تابستونی هست فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Lol

سلام اسمم عزیز

با تشکر از شما از آنجاییکه ایران نیستم میتونی اسم اوریجینال این سریال رو به من بگی؟

http://www.imdb.com/title/tt0086773/
متاسفانه تنها 6 قسمتش رو پخش کردن نامردا فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 511565
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف ramin السبت يوليو 10, 2010 2:30 am

ariangirl نوشته است:یه سریال یا فیلم خیلی تو ذهنمه و فقط یه صحنه اش یادمه . پسری به نام آنتونیو که مجسمه ای از یه کودک یا یه کیوپید بدون بال داشت که اونو تو یه جعبه قایم کرده بود و هر بار میرفت درش می آورد و نگاش میکرد که مامانش صداش میزد و او هم با عجله میذاشتش سر جاش و میرفت . اون مجسمه دو انگشت اشاره و وسط رو به علامت پیروزی بالا آورده بود .

یک فیلم اسپانیایی بود که اواخر سال ۶۳ نشونش دادند. اگر کسی مجله فیلم شماره نوروز سال ۶۴ رو در دسترس داشته باشه می تونه مخشصاتش رو اونجا پیدا کنه.

ramin

پست من طرف ramin السبت يوليو 10, 2010 2:35 am

Amir56 نوشته است:

یکیش فیلمی هست که توی تلویزیون به اسم سامورایی و سکه طلا نشون دادند. کسی چیزی از داستان این فیلم یادش می آد؟

.

مشخصات فیلم

Thank you so much!!!! I was going nuts over finding the right title for this one. How on earth did you find it?!!!!!

ramin

پست من طرف Amir56 السبت يوليو 10, 2010 12:54 pm

ramin نوشته است:
Amir56 نوشته است:

.

مشخصات فیلم

Thank you so much!!!! I was going nuts over finding the right title for this one. How on earth did you find it?!!!!!

You'r welcome

Nothing , It was just A PIECE OF CAKE فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Icon_lol

I hope hope you like the other titles which you are searching for, be sure they are the same movies you are looking for.

good luck

اين مطلب آخرين بار توسط Amir56 در الأحد يوليو 11, 2010 1:50 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Amir56

پست من طرف Amir56 السبت يوليو 10, 2010 12:56 pm

SMAM نوشته است:

http://www.imdb.com/title/tt0086773/
متاسفانه تنها 6 قسمتش رو پخش کردن نامردا فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 511565

مرسی اسمم عزیز

Amir56

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty كارتون قزاقها

پست من طرف amirarsalanroomi الأحد يوليو 11, 2010 6:19 am

با سلام خدمت دوستان
زماني كه من
كوچك بودم يك كارتون پخش ميشد كه فكر ميكنم اسمش قزاقها بود
ومضمونش هم
اين بود كه تعدادي از قزاقها براي بازي فوتبال به جاهاي مختلف سفر
ميكردند
وبا تيم هاي مختلفي كه هر كدام هم به سبك بخصوصي بازي ميكردند
مواجه
ميشدند كارتون خيلي قشنگي بود اگه كسي از دوستان اسمشو ميدونه يا اونو داره

منو راهنمايي كنه با تشكر البته الان كه موقع جام جهاني است ياد اين
كارتون افتادم
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

پست من طرف ramin الإثنين يوليو 12, 2010 11:31 pm

amirarsalanroomi نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
زماني كه من
ومضمونش هم
ميكردند
مواجه

كارتون افتادم

این یک سری کارتون اوکراینی بود ساخته ولادیمیر داخنو با عنوان اصلی "kak kazzak...". انیمیشن مورد نظر شما این هست: http://www.imdb.com/title/tt1230144

می تونید فیلم رو در این لینک ببینید: https://www.youtube.com/watch?v=8r5XoT4ztUg&translated=1

ramin

پست من طرف Emiliano الخميس يوليو 15, 2010 11:57 am

ramin نوشته است:
amirarsalanroomi نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
زماني كه من
ومضمونش هم
ميكردند
مواجه

كارتون افتادم

این یک سری کارتون اوکراینی بود ساخته ولادیمیر داخنو با عنوان اصلی "kak kazzak...". انیمیشن مورد نظر شما این هست: http://www.imdb.com/title/tt1230144

می تونید فیلم رو در این لینک ببینید: https://www.youtube.com/watch?v=8r5XoT4ztUg&translated=1

1. سلام.
2. البته، بنده هفته ی پیش جواب این دوستمون رو دادم، نمی دونم چرا دوباره سؤال کرده!

https://koodaki-nojavani.forumfa.net/montada-f1/topic-t8-40.htm#758

Emiliano

تعداد پستها : 1670

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 4 Empty لیلا و لیلی

پست من طرف tisto الثلاثاء يوليو 20, 2010 3:24 pm

سلام دوستان
یه فیلم 5 دقیقه ای از کودکیهای لیلا حاتمی و لیلی رشیدی (حدودا 12 سالگی) زمانی که با مرضیه برومند در یک برنامه تلویزیونی کار می کردند ، توی وبگردیهام پیدا کردم ....فیلم از برنامه نقره ضبط شده.....حتما نگاه کنید خیلی با مزست رز

tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف mahyarshoze الثلاثاء يوليو 27, 2010 6:07 am

سلام دوستان. من تازه توي فروم شما عضو شدم ، داشتم يه نگاهي به قسمتهاي مختلف مي كردم توي صفحه اول اين تاپيك به يكي از نوشته هاي بابك عزيز برخوردم كه راجع به يك فيلمي صحبت كرده بود كه كابوس دوره كودكي اش شده بوده راجع به مردي كه توي كابين تلفن گير مي كنه . راستش من يك آرشيو نسبتا كامل ماهنامه فيلم را دارم كه توي دهه 60 تنها مجله سينمايي اي بود كه چاپ مي شد و واقعا براي دوستداران سينما نعمتي بود، از جمله بخشهاي مجله «يك ماه سينما در تلويزيون» بود كه توي چند صفحه مستقل فيلمهاي پخش شده ماه قبل شبكه هاي تلويزيون دولتي را كه البته اون زمان تعدادشون هم خيلي كم بود معرفي و نقد مي كرد.خيلي دوست دارم كه بتونم يك سري از اون شماره هاي قديمي را براتون اسكن كنم و منتظر وقت هستم كه برم اسكنر بخرم و كار را شروع كنم. اما غرض از اين مطلب اينكه فيلم مورد نظر بابك عزيز كه ردش را توي شماره23 ماهنامه فيلم پيدا كردم اسمش هست «اتاقك تلفن» محصول سال 1972 تلويزيون اسپانيا و اولين بار هم دي ماه 1363 صدا و سيماي ما اون را پخش كرد http://www.imdb.com/title/tt0065513/. اما دوتا سئوال :1-كسي از دوستان فيلم «ماجراهاي دلتاي دانوب» را يادش مي آد و بگيد اسم شخصيت اول فيلم چي بود البته خودم جواب سئوال را دارم ولي قضيه يه خورده نوستالژيكه. 2- يك مدل اسكنر خوب و به صرفه به من معرفي كنين. مهدي

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة