کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 20 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الجمعة ديسمبر 31, 2010 5:31 am

ariangirl نوشته است:
خانم افشار تو شبکه دو بودن . حالا شما یادت نمیاد . بقیه چی ؟ واقعا کسی انگیزه ای نداره که بدونه اون خانم الان کجاست ؟
این برنامه های نوستالژیک پرستی سیما هم خیلی حال بهم زن شده . همش تکرار تکرار ..... کاش به جای اینهمه بارباپاپا ، یه بار با خانم افشار مصاحبه میکردن . من دیگه خیلی کنجکاو شدم بدونم الان کجاست و چه میکنه.....
اون تیتراژی که گفتی مال شبکه یک بود .... تیتراژ بخش نقاشی بود دیگه . وقتی میخواستن نقاشی هارو پخش کنن اون تیکه رو اولش میذاشت..... اتفاقا من ایمیل و اس ام اس دادم به شبکه که اگه میخواید نقاشی براتون بفرستیم ، تیتراژ اولیه اش رو که یه اردک بدون رنگ سیاه و سفید بود و وقتی رنگی میشد خوشحال میشد رو برامون بذارید . درواقع براشون شرط گذاشتم . اونا هم میگن چشممممممم

1. "افشار"ها همه هنرمندن!
بنده حداقل ده، دوازده تا "افشار" می شناسم؛ که، هیچ کدوم هم با هم خویشاوندی ندارن و همه شون هم هنرمندن.

2. آره. من هم همین رو می گم. باز هم می گم: اگه قراره هر هفته "هادی و هدی" و هر هفته "گنجشکک اشی مشی" و "بارباپاپا" و "مدرسه ی موش ها" داده بشه، دیگه چه نیازی به برنامه ی ویژه؟ لابلای "ململ" و "عمه پورنگ" بدن، بره!
کاش یه کم از "نقره" یاد می گرفتن؛ که، کوتاه بود؛ اما، جاودانه.
3. یادمه بچه های اینجا اون قدر از "گیتی خامنه" نوشتن؛ که، پیدا شد و دوباره اومد تو تلوزیون.
4. درسته! آفرین. قبل از نقاشی ها بود. یادته گاهی وسط نقاشی ها دست دیده می شد؟ Smile

sahra_7 نوشته است:
اون تیتراژ رو هم اصلا یادم نیست!
حالا که صحبت از مجریا شد من امروز یاد اون خواهر برادر دوقلویی افتادم که جمعه ها صبح برنامه اجرا میکردن. برنامه فکر کنم تازه ها بود شاید. این دوتا هم تا اونجاییکه یادمه شدیدا تپق میزدن و اجرای خوبی نداشتن. یهو یادش افتادم. اسمی چیزی ازشون دارین؟

5. مگه متولد چه سالی هستی، "صحرا" جان؟
البته، شاید این سؤال برای شما زیاد جالب نباشه!
6. راستی، یه فضولی! جریان این 7 آخر آی دیت چیه؟

7. آفرین! "تازه ها". یادمه گاهی هنگام اجرا به هم دیگه نگاه می کردن و از این تیکه ش خیلی خوشم می یومد.
این تازه ها تقریباً همزمان با سری اول "مسابقه ی محله" پخش می شد.
بعد از تموم این حرفا، باید عرض کنم متأسفانه عکسی از این دو نداریم.

.......................................................

8. حالا که صحبت از مجری ها شد، بهتره از یه مجری دیگه هم یادی بکنم: دختر سفید و تپلی ای در شبکه ی یک؛ که، اغلب جمعه ها بعدازظهر می یومد. صدای گرفته ای داشت و اکثر اجراهاش هم ضبط شده و توی پارک بود و درحالی که صحبت می کرد، رو به دوربین می یومد.
دندوناش هم مث اکثر تین ایجرها کمی خرگوشی بود.
اکثر هم کاپشن هایی با رنگ شاد می پوشید.
یه هفته این تپلیه اجرا داشت و یه هفته "شیده معاونی".

کسی یادشه؟

babak نوشته است:
بهتره بگیم میثم و مانیا میگانی بچه های مهدی میگانی گوینده دم دراز مدرسه موشها
خانم افشار چشمهای روشنی-گمونم سبز- داشت .مجری شبکه دو بود.اوایل که آمده بود به زور به دوربین نگاه می کرد و صداش تقریبا شنیده نمی شد بعدها بهتر و به قول شما خنده رو شد.اواخر مجری برنامه نوجوانها بود با سید محمد سادات اخوی .فکر می کنم اسم کوچکش هم مریم بود مطمئن نیستم

9. ممنون "بابک" جان؛ ولی، منظورت "عینکی" بود، دیگه؟
10. بنده باز هم خانوم "افشار" یادم نمی یاد و تنها مجری چش روشن گوشه ی ذهن من "زهرا ادیب" بود؛ که، هنوز هم گاهی تو برنامه های خانواده ی شبکه ی 2 دیده می شه.

sooratak نوشته است:
سلام به همه
1- امیر عزیز ممنونم
2- می دونی که من خیلی گرفتارم اما اینجا رو یام نمی ره
3- دیدم حمید جدید هم دارید مبارکه
4- به همه دوستان سلام
5- من خانم افشار رو نمی دونم کدومه اما یک خانمی بود مدتی شبکه 2 سالهای 70 به بعد نمی دونم چند. برادرم می گفت این دانشگاه تهران درس م یخونه فکر کنم علوم سیاسی می خوند.
منظورتون همونه؟
الان هم سالهاست که دیگه نیست
موفق باشید

11. "حمید" جان، دوستان همه برای من عزیزن. هرچه قدیمی تر بهتر. دوستان جدید هم انصافاً دارن عالی کار می کنن و از همه شون متشکرم.
12. من باز هم تا این خانوم "افشار" رو نبینم، همه ش یاد "رؤیا" و "مهناز" و "بهاره"و "فائزه" و "سیما" و "نادره" و ... می افتم!

ariangirl نوشته است:
بابک و صورتک عزیز ممنون از توجهتون . ولی خانم افشاری که من میگم این نبود !!! از همون دهه شصت تو تی وی بودش
ولی یواش یواش تو شک و تردید افتادم .... نکنه اصلا خانم افشار نبوده . یکی دیگه بودههههه ....
اون که چشمای رنگی داشت که خانم محمدی یا محمدی خواه بود .... اون یکی هم که چشمای رنگی داشت این نبودددد!!!!
اصلا شما یادتونه مجری شبکه دو تو سالهای شصت کی بود؟

13. آی گفتی! دقیقاً با این مشخصاتی؛ که، دوستان گفتن من هم همه ش یاد "اکرم محمدی خواه" می افتم!

SMAM نوشته است:
در آغاز باید بگم درگذشت "حسین باغی" که یکی از بهترین دوبلورهای تیپ گوی کارتونهای دوران ما بوداونقدر منو شوکه کرده بود که چند روزی حوصلهء تایپ کردم نداشتم. میدونستم بیماره.اما اینکه به این زودی بره....
خدمتان دوستان بگم که من هم خانم افشار یادمه(که تا اواسط دهه هفتاد هم مجری برنامه کودک شبکه2 بود)و هم اون تیتراژ برنامه کودک شبکه 2 که موسیقی سریال "سلطان و شبان" روش بود.نمیدونم توی این خرت و پرتهایی که در آرشیو دارم تصویری یا چیزی از خانم افشار دارم یا نه.اگه بود میذارم

14. درسته. من هم خیلی متأثر شدم. خیلی حیف شد. تریلرهای فیلم ها بدون "باغی" دیگه مزه ای ندارن؛ حتا، با شنیدن صداهای عزیزانی؛ مثل، "ناصر طهماسب"؛ که، خیلی دوسشون دارم.
"حسین باغی" بی نظیر بود.

15. سعی کن پیداش کنی، "اسمم" جان. من هم خیلی اعصابم خورده؛ که، چرا یادم نمی یاد. اگه پیداش کنی، یه جایزه پیش من داری.

ariangirl نوشته است:
وای خدا رو شکر که همه یادشون اومد. دیگه داشتم ناامید میشدم....
خانم افشار رو خیلی دوست داشتم چون روزهایی که اجرا داشت سرندیپیتی و بارباپاپا میذاشت و بنر ....
تیتراژ برنامه کودک هم کسی یادش نیست یه همه پرسی دیگه باید بذارم
یادتون نیست اولش یه چیزی مثل دو تا ستون نورانی میذاشت که توی یه صفحه سیاه بود و روی صفحه وسط ستونها می نوشت برنامه کودک و نوجوان ....
بعد یه سری تصاویر قاطی و پاطی از ورزش کردن بچه ها میذاشت . مثلا یه بچه باستانی کار که روی پاهاش میچرخید (ببخشید اسم تکنیکش رو نمیدونم !) بعد یه سری بچه که رزمی کار بودن و اینا ... خدا چیزی یادم نمیاد دیگه . شما هم کمک کنید.

16. این تیتراژ یادم نیست؟ کی می دادن؟ قبل از "بگ بگ بگ بگ بگ"؟
منظورت "نیمرخ" که نیست؟ فکر کنم نیمرخ بود؛ که، "شقایق دهقان" اولش بازی می کرد دیگه؟ درسته؟ با لباس و چادر سفید. همه ش هم می دوید.

ariangirl نوشته است:
وای من امروز چقدر اومدم اینجا
اینهم یه خبر :
خالق و نویسنده سریال انیمیشنی وامبلز که در ایران با نام خانواده خرس ها شناخته می شود درگذشت.به گزارش شبکه تلویزیونی بی بی سی،الیزابت برسفورد خالق و نویسنده سریال انیمیشنی مشهور تلویزیونی وامبلز روز شنبه در سن هشتاد و چهار سالگی در بیمارستانی در شهر آلدرنی در انگلیس درگذشت.
وی متولد هزار و نهصد و بیست و شش بود و بسیاری از شخصیت های داستانهایش را از زندگی واقعی خود برگرفته بود.وی در بیشتر داستانهایش بر روی موضوع محیط زیست تاکید داشت .سریال انیمیشنی وامبلز تا کنون به چهل زبان مختلف در جهان ترجمه شده است.
اونموقع خانواده خرسها رو زیاد دوست نداشتم . ولی حالا خیلی دلم واسش تنگ میشه

17. البته، تلفظ درستش "ووملز" هستش و اولین باری که خبر رو توی تله تکست دیدم و دیدم این جوری نوشته، خیلی شوکه شدم.
18. هفته ی پیش هم "بلیک ادواردز"، کارگردان "پلنگ صورتی"، فوت شد.

SMAM نوشته است:
اسم اون پسره در سریال پسر فیلبان هم "تومای" هست.اسم فیلش"کالان" و برادرش"رانجیت"

19. "اسمم" جان، از این سریال چند تا عکس حسابی می ذاری، یه حالی به ما، که مدت هاست کیفور نشدیم، بدی؟ ممنون می شم.

آزاده نوشته است:
درود دوستان کسی اسم اون کارتون که میگم اسمش رو یادشه؟؟؟؟؟
یه فیل کوچولو میخواست نمیدونم کجا بره که صدای آآآآآآب آآآآآآآآآب شنید و با خرطومش به یه گل آب داد ..... بعد یه جونور بود که میخواست فیله رو بگیره ..... و وقتی به فیله نزدیک میشد هی با اون صدای وحشتناکش میگفت : گرم شد ...گرمتر شد ... گرمتر شد !!! عاقبت لحظه ای که جونوره میخواست فیله رو بگیره فیله گنار گله بود که گله یهو تبدیل به یه درخت درخشان میشه و فیله رو نجات میده

20. البته که یادمونه، "آزاده" جان.

فانتیک.
با نام اریجینال: Fantik

این هم عکسش:

http://www.4shared.com/photo/3-QOYV81/Fantik__Fantik_.html

21. کسی از دوستان می تونه این کارتون رو پیدا کنه؟ فکر می کنم بعد از کشف "پرشیانا"ی عزیز، خود ایشون لینک دانلودشو گذاشت؛ اما، خیلی حجیم بود و به شخصه نتونستم اون زمان دانلودش کنم.
22. "سیاوش" جان، کجایی؛ که، این کار فکر کنم کار خودت باشه.

23. این خانوم "پرشیانا" هم یه کوچولو سر زد و قول داد بیاد و رفت که بیاد! امیدوارم تب گوگلیسم ایشون رو به اینجا بکشونه:
"کجایی "پانتی فرهنگی" عزیز؟

24. دلم برای "رامین" عزیز هم تنگ شده. خیلی وقته افتخار نمی ده و به ما سر نمی زنه.

ariangirl نوشته است:
4shared.com /file/2NMsOMAJ/Nasser_Cheshm_Azar_-_Khaharan_.html
اینهم لینک دانلود آهنگهای فیلم خواهران غریب ، قولی که داده بودم
تمام آهنگها ، بوی ماه مهر ، انار ، مادر من ، قهر نکن تو با من ، بیکلام ، با کلام ، ای نام تو بهترین سراغاز، خلاصه هم
چی .

25. ممنون "ارین گرل" عزیز. خیلی لطف کردی. هنوز نگرفتمشون؛ اما، پیشاپیش متشکرم.
26. عکسی هم، که از "همشهری جوان" گذاشتی، اند خاطره بود.

mld_msm نوشته است:
سلام دوستان عزیزم
راجع به خانم افشار من دوتا مجری یادم میاد که دوتاشون خیلی جوون بودن یکی شون گونه های برجسته و چشماشم کشیده و گربه ای مانند بود صدای خیلی خاصی داشت شبیه صدای آن شرلی نسخه ی فیلمی اش. یکی دیگه هم خیلی نمی تونم توضیح بدم فقط می تونم بگم خیلی مهربون و با شخصیت بود. به نظر لاغر و قد بلند می اومد.احتمال خیلی زیادی می دم که هر دو مال شبکه دو بودن چون شبکه یک رو بیشتر با خانم خامنه ای یادم میاد.اون خانمی هم که چشمهای روشنی داشت و همش می خندید و یه مدتی هم مجری برنامه ی آدم بزرگا تو به خانه بر می گردیم شبکه پنج (حالا اگه اسم برنامه رو اشتباه نکرده باشم) مطمئنم که اسمشون رضایی نبود.یادمه یه بار با دایی ام رفته بودیم کلبه ی شادی بولینگ عبدل که تو شریعتی تهران هست و ایشون اومده بودن اونجا و من از ذوق داشتم سکته می کردم اما روم نشد برم سلام کنم)

27. سلام "ملودی" خانوم. خوشحالم که دوباره می بینمت.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الجمعة ديسمبر 31, 2010 5:54 am

Emiliano

پست من طرف ariangirl السبت يناير 01, 2011 9:07 am

1- به تقلید از امیلیانو : این خانم افشار مدتها مجری شبکه دو بود . یه مدتی اصلا تنها مجری شبکه دو بود . بعدش خانم محمدی خواه و غیره اومدن . اگه ببینید حتما یادتون میاد . خیلی مهربون و خنده روبود . سرش رو هم زیاد تکون میداد...
4! _ آره وسط نقاشی ها دست دیده میشد . تکون هم زیاد میخورد
7- یه بار پشت صحنه برنامه تازه ها رو تو شما وسیما نشون میدادن . میثم و مانیا داشتن اسم بچه هایی که با شبکه دو تماس گرفته بودن رو میخوندن . مانیا تو خوندن هی تپق میزد . بعد میثم یهو وسط ضبط گفت: همه رو اشتباه خوند !!! من این تیکه رو رو کاست داشتم . ولی مرض قند داشتم پاکش کردم . عذر میخوام .(اینهمه نوشتم که اینو بگم)
16- تیتراژی که میگم نیم رخ نبود... خیلی قبل از تولد نیم رخ پخش میشد... سال 68 و 69 هم داشتیمش گفتم که در سال 73 ورش داشتند و اون تیتراژ سه بعدی که بچه هه میدوید دنبال پروانه به جاش گذاشته شد . بابا قبل از اون بچه که میدوه ،تیتراژ برنامه چی بود؟ به همین سوال فکر کنید جواب یادتون میاد
17- یه مدت نیستم . به خانم افشار و تیتراژ شبکه دو فکر کنید .... یه برنامه عروسکی هم هست که هر چی میگم کسی یادش نمیاد .سال 66 تو ویژه برنامه های دهه فجر دادنش ... یه حالت حماسی داشت . یه مردی به نام کوشا بود . دیگه هیچی یادم نیست. تورو خدا به یاد بیارید اینم خیلی رو اعصابمه... تا بعد خدانگهدار
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ariangirl السبت يناير 01, 2011 11:51 am

آها در آخرین لحظات عکسش رو یافتم . تیتراژی که قبل از این تو شبکه دو داشتیم رو میگم
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Titraj-old%20tv%202
ariangirl
ariangirl

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Empty پسر فیلبان

پست من طرف SMAM الأحد يناير 02, 2011 9:26 am

از اسمم به امیلیانو
اینجور عکسها خوبه؟
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Photo-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Photo-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Affiche-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-1
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف babak الأحد يناير 02, 2011 6:29 pm

ariangirl نوشته است:1- به تقلید از امیلیانو : این خانم افشار مدتها مجری شبکه دو بود . یه مدتی اصلا تنها مجری شبکه دو بود . بعدش خانم محمدی خواه و غیره اومدن . اگه ببینید حتما یادتون میاد . خیلی مهربون و خنده روبود . سرش رو هم زیاد تکون میداد...
7- یه بار پشت صحنه برنامه تازه ها رو تو شما وسیما نشون میدادن . میثم و مانیا داشتن اسم بچه هایی که با شبکه دو تماس گرفته بودن رو میخوندن . مانیا تو خوندن هی تپق میزد . بعد میثم یهو وسط ضبط گفت: همه رو اشتباه خوند !!! من این تیکه رو رو کاست داشتم . ولی مرض قند داشتم پاکش کردم . عذر میخوام .(اینهمه نوشتم که اینو بگم)
16- تیتراژی که میگم نیم رخ نبود... خیلی قبل از تولد نیم رخ پخش میشد... سال 68 و 69 هم داشتیمش گفتم که در سال 73 ورش داشتند و اون تیتراژ سه بعدی که بچه هه میدوید دنبال پروانه به جاش گذاشته شد . بابا قبل از اون بچه که میدوه ،تیتراژ برنامه چی بود؟ به همین سوال فکر کنید جواب یادتون میاد
17- یه مدت نیستم . به خانم افشار و تیتراژ شبکه دو فکر کنید .... یه برنامه عروسکی هم هست که هر چی میگم کسی یادش نمیاد .سال 66 تو ویژه برنامه های دهه فجر دادنش ... یه حالت حماسی داشت . یه مردی به نام کوشا بود . دیگه هیچی یادم نیست. تورو خدا به یاد بیارید اینم خیلی رو اعصابمه... تا بعد خدانگهدار
این کوشا یه چیزی تو مایه های کاوه آهنگر نبود؟ ریشو و پشمالو؟ من یه چیزی این ریختی یادم میاد.راستش مغزم داشت هی این کوشا و خرش یا نمیدونم اسبش رو یادآوری می کرد یهو کاروانسرای کویری عین خروس بی محل اسکیت زد روش.تازه داره آهنگش هم توی مخم ریپیت میشه هی!
با کاروان قصه رسیده ایم اینجا
با قصه قشنگی که می کنیم تماشا(بی محل!)
من چه میدونم
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف sahra_7 الإثنين يناير 03, 2011 8:54 am

. مگه متولد چه سالی هستی، "صحرا" جان؟

7. آفرین! "تازه ها". یادمه گاهی هنگام اجرا به هم دیگه نگاه می کردن و از این تیکه ش خیلی خوشم می یومد.

سلام
ها امیلیانو این که پرسیدن نداره!!! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoobiggrin ما که همش 18 سالمونه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoowink حالا یه چند سال اینور اونور !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Gigglesmile

این عددد 7 هم راستش قضیه خاصی نداره. همینجوری 7 رو دوست دارم. اگه قرار به انتخاب عددی باشه 7 رو انتخاب میکنم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoosmile

. حالا که صحبت از مجری ها شد، بهتره از یه مجری دیگه هم یادی بکنم: دختر سفید و تپلی ای در شبکه ی یک؛ که، اغلب جمعه ها بعدازظهر می یومد. صدای گرفته ای داشت و اکثر اجراهاش هم ضبط شده و توی پارک بود و درحالی که صحبت می کرد، رو به دوربین می یومد.

کسی یادشه؟

من اینو یادمه. تو برنامه جمعه بعد از ظهرا ,دختره تیپ مدرسه ای داشت. گاهی هم فکر کنم دوتا بودن. نمیدونم یکیشون همین زینب ابوطالبی بود یا اون مربوط به یه موقع و یه برنامه دیگه میشد.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoothinking

حالا من فکر کنم اسامی رو قاطی کردم
الان این خانمه خانم محمدیه ؟!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 89

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 35411003737223079396_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 75524444445177754233_thumb

راستی چند تا دیگه از برنامه های یه کم قدیمی هم داره دوباره پخش میشه. مجید دلبندم رو فکر کنم سه شنبه داد

این سریال آفتاب و عزیز خانم رو هم نشون میده . من خیلی دوسش داشتم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Pinkglassesf

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 37266102454658617238_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 67580186121827533832_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 70880471054340520886

sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف sahra_7 الإثنين يناير 03, 2011 9:47 am

آزاده نوشته است:درود دوستان کسی اسم اون کارتون که میگم اسمش رو یادشه؟؟؟؟؟
یه فیل کوچولو میخواست نمیدونم کجا بره که صدای آآآآآآب آآآآآآآآآب شنید و با خرطومش به یه گل آب داد ..... بعد یه جونور بود که میخواست فیله رو بگیره ..... و وقتی به فیله نزدیک میشد هی با اون صدای وحشتناکش میگفت : گرم شد ...گرمتر شد ... گرمتر شد !!! عاقبت لحظه ای که جونوره میخواست فیله رو بگیره فیله گنار گله بود که گله یهو تبدیل به یه درخت درخشان میشه و فیله رو نجات میده

. البته که یادمونه، "آزاده" جان.

فانتیک.

این هم عکسش:

4shared.com /photo/3-QOYV81/Fantik__Fantik_.html

21. کسی از دوستان می تونه این کارتون رو پیدا کنه؟ فکر می کنم بعد از کشف "پرشیانا"ی عزیز، خود ایشون لینک دانلودشو گذاشت؛ اما، خیلی حجیم بود و به شخصه نتونستم اون زمان دانلودش کنم.

من که تا عکساشو ندیده بودم یادم نیومد
راستی فانتیک رو میتونین اینجا ببینین البته اگه چیز نباشه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoosmile
فانتیک
sahra_7
sahra_7

پست من طرف mld_msm الإثنين يناير 03, 2011 1:59 pm

سلام دوست جوناااااا
وای خدا یعنی من الان چیکار کنم؟دقیقا همون دوتا مجری که من درباره شون نوشته بودم رو پیدا کردم.من الان می خوام جیغ بزنم.اون که گفتم چشماش شبیه گربه ای بود و گونه های برجسته ای داشت شیده معاونی بود و اون که گفتم خیلی مهربون و با شخصیت بود همین که صحرا جونم گذاشته بود، بود.وای خیلی مهربونید آخه من نمی دونم چجوری تشکر کنم.در ضمن آفتاب و عزیز خانومم آرزو داشتم یه بار دیگه ببینم.خیلی خیلی ممنونم.کی نشونش می ده؟
من با اجازه تون این عکسهای جدید رو می ذارم تو فیسبوکم البته مثل همیشه با ذکر منبع.خیلی دوستتون دارم. رز

شیده معاونی عزیز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 2afgy0k

mld_msm

تعداد پستها : 19

پست من طرف Emiliano الأربعاء يناير 05, 2011 6:34 am

ariangirl نوشته است:1- به تقلید از امیلیانو : این خانم افشار مدتها مجری شبکه دو بود . یه مدتی اصلا تنها مجری شبکه دو بود . بعدش خانم محمدی خواه و غیره اومدن . اگه ببینید حتما یادتون میاد . خیلی مهربون و خنده روبود . سرش رو هم زیاد تکون میداد...

1. سلام. امیدوارم زودتر برگردی، "ارین" جان.
2. مواردی رو که گفتی، من هم یادم نمی یاد؛ به هر حال، می ذارمشون تو ورژن بعدی لیست های معروف.

[quote="SMAM"]از اسمم به امیلیانو
اینجور عکسها خوبه؟
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Photo-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Photo-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Affiche-Toumai-elephant-boy-Elephant-Boy-1972-1
[/quote

3.""اسمم" جان، دستت درد نکنه. شما با دادن روش ماهیگیری، کار رو تموم کردی.
پس اسم اریجینالش شد: Toumai, Elephant Boy

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 J311149-g
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Image_sorties_id
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 19074929
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 ElephantBoy06

4. و:
http://www.planete-jeunesse.com/sources/series.php3?cle=1109&sec=5

5. این دایره المعارف کارتون رو هر کی زیر و رو کنه، مطمئنم نود درصد "لیست سیاه"ی های خارجی مون کشف می شه. حیف که من وقت و اینترنت پرسرعتشو ندارم.

sahra_7 نوشته است:
. مگه متولد چه سالی هستی، "صحرا" جان؟

سلام
ها امیلیانو این که پرسیدن نداره!!! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoobiggrin ما که همش 18 سالمونه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoowink حالا یه چند سال اینور اونور !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Gigglesmile

این عددد 7 هم راستش قضیه خاصی نداره. همینجوری 7 رو دوست دارم. اگه قرار به انتخاب عددی باشه 7 رو انتخاب میکنم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoosmile

. حالا که صحبت از مجری ها شد، بهتره از یه مجری دیگه هم یادی بکنم: دختر سفید و تپلی ای در شبکه ی یک؛ که، اغلب جمعه ها بعدازظهر می یومد. صدای گرفته ای داشت و اکثر اجراهاش هم ضبط شده و توی پارک بود و درحالی که صحبت می کرد، رو به دوربین می یومد.

کسی یادشه؟

من اینو یادمه. تو برنامه جمعه بعد از ظهرا ,دختره تیپ مدرسه ای داشت. گاهی هم فکر کنم دوتا بودن. نمیدونم یکیشون همین زینب ابوطالبی بود یا اون مربوط به یه موقع و یه برنامه دیگه میشد.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoothinking

حالا من فکر کنم اسامی رو قاطی کردم
الان این خانمه خانم محمدیه ؟!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 89

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 35411003737223079396_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 75524444445177754233_thumb

راستی چند تا دیگه از برنامه های یه کم قدیمی هم داره دوباره پخش میشه. مجید دلبندم رو فکر کنم سه شنبه داد

این سریال آفتاب و عزیز خانم رو هم نشون میده . من خیلی دوسش داشتم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Pinkglassesf

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 37266102454658617238_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 67580186121827533832_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 70880471054340520886

6. ممنون. آره. "اکرم محمدی خواه" خود جنسه! بابت ماجراهای "آفتاب و عزیز خانوم" هم خیلی خیلی ممنونم. عشق رز
7. دیگه این که اون خانوم "زینب ابوطالبی" نبود، "رؤیا حسینی" بود؛ که، توی "النگ و دولنگ" بخش کتابش رو اجرا می کرد. "زینب"ه می شه گفت فنچه، هنوز..

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الأربعاء يناير 05, 2011 7:07 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يناير 05, 2011 6:36 am

sahra_7 نوشته است:
آزاده نوشته است:درود دوستان کسی اسم اون کارتون که میگم اسمش رو یادشه؟؟؟؟؟

فانتیک.

این هم عکسش:

4shared.com /photo/3-QOYV81/Fantik__Fantik_.html

راستی فانتیک رو میتونین اینجا ببینین البته اگه چیز نباشه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoosmile
فانتیک

1. متأسفانه، حتا ببینینش تو ایران چیزه.
2. اما، من دیدمش؛ ولی، می خوام داشته باشمش. کسی لینک دانلود "فانتیک" رو نداره؟

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يناير 05, 2011 7:02 am

1. بوسه بر آسمان

http://www.4shared.com/photo/DulZrbBn/Bouseh_Bar_Aseman.html

2. قند تلخ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 P-VCD-202
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Ghande_talkh_l_128628
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 431370_orig
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 100901394644
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 A0348220
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 682816-44-44

Emiliano

پست من طرف SMAM الأربعاء يناير 05, 2011 8:48 pm

از اسمم به امیل
اسم ارجینالش تنهاElephant Boy هست.(چون تیتراژش رو دارم)اما در نسخه های فرمت تصویری(ویدیویی) یا پوستر و عکس فیلم نام"تومای" هم در آغازش نوشته شده
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Vlcsna16

اين مطلب آخرين بار توسط SMAM در الجمعة يناير 07, 2011 2:30 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
SMAM
SMAM
Admin

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Empty مجری ها!!!!

پست من طرف SMAM الجمعة يناير 07, 2011 2:28 pm

خب زین پس کاری یا برنامه ای یا هرچی که هست رو میخوام آغاز کنم(آهسته و پیوسته و نه تند و خسته) که یک سه گوش درست میکنه از آرشیوم(که ازش میاد) به اینجا(که ارائه میشه) و میره به یکی از فهرستهای تاپیک سیاه و سفید و خاکستری.بسیاریش هم به فرمت فایل فشرده آپلود میکنم که در نتیجه زحمت دانلودش میفته گردن دوستان.رفته رفته هدف این کار روشن میشه و دوستان کم کم به ژرفای داستان پی خواهند برد.خرفهای بیشتر برای آینده.

در آغاز دوستان گرامی عکسهای زیر رو داشته باشن به ویژه اونایی که مخ ما رو خوردن lol!
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Afshar10
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Mojri10
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف ariangirl الجمعة يناير 07, 2011 7:17 pm

babak نوشته است:-
این کوشا یه چیزی تو مایه های کاوه آهنگر نبود؟ ریشو و پشمالو؟ من یه چیزی این ریختی یادم میاد.راستش مغزم داشت هی این کوشا و خرش یا نمیدونم اسبش رو یادآوری می کرد یهو کاروانسرای کویری عین خروس بی محل اسکیت زد روش.تازه داره آهنگش هم توی مخم ریپیت میشه هی!
من چه میدونم [/quote]

وای خدا رو شکر . یکی یادش اومد کوشا رو . من آخرین قسمتش فقط یادمه . کوشا از زنش خداحافظی کرد تا به جنگ پادشاه بره . زنش بهش گفت در همه کارها کوشا بودی ... سوار اسبش شد و رفت . اره اسب بود آقا بابک...

یعنی اسمم...... چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون خانم افشاره دیگه .. خب چرا زودتر رو نکردی تا مخت خورده نشه ؟ خیلی ممنونم خیلی دلم واسش تنگ شده بود . ولی اینجا گویا شاد نیستن خانم افشار . معمولا خنده رو بودن ایشون . راستی من نرفته برگشتم ... البته می ارزید ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl السبت يناير 08, 2011 5:21 pm

اسمم بازم ممنون دی:
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Shervin السبت يناير 08, 2011 5:50 pm

پس خانوم افشار اینه؟؟؟؟؟؟؟؟ Shocked اصلا" فکر نمیکردم این باشه! چه قیافه زاری هم داره!

پس اونی که تو ذهن من و بابک مونده کیه؟؟؟؟ confused خیلی دوست دارم دوباره ببینمش

Shervin نوشته است:
babak نوشته است:

خانم افشار چشمهای روشنی-گمونم سبز- داشت .مجری شبکه دو بود.اوایل که آمده بود به زور به دوربین نگاه می کرد و صداش تقریبا شنیده نمی شد بعدها بهتر و به قول شما خنده رو شد

منم چیزی که به عنوان خانوم افشار تو ذهنم مونده همینیه که بابک عزیز بهش اشاره کرد، یه خانوم با چشمای سبز که صدا و چهرهء مهربونی هم داشت، فکر نمیکنم کارش به دهه 70 کشید، همون یه مدت نسبتا" کوتاه تو دهه 60 فعالیت کرد و یهو غیب شد!
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف mld_msm السبت يناير 08, 2011 11:02 pm

آرین گرل عزیز اسم این خانم رو متاسفانه نمی دونم اما ایشون هم مدتی مجری برنامه کودک بود و چشماشونم روشنه.این همون خانمی هست که من تو کلبه بازی دیدمشون.ببین گمشده شماس؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 14vpc9f

mld_msm

پست من طرف Emiliano الإثنين يناير 10, 2011 6:14 am

SMAM نوشته است:خب زین پس کاری یا برنامه ای یا هرچی که هست رو میخوام آغاز کنم(آهسته و پیوسته و نه تند و خسته) که یک سه گوش درست میکنه از آرشیوم(که ازش میاد) به اینجا(که ارائه میشه) و میره به یکی از فهرستهای تاپیک سیاه و سفید و خاکستری.بسیاریش هم به فرمت فایل فشرده آپلود میکنم که در نتیجه زحمت دانلودش میفته گردن دوستان.رفته رفته هدف این کار روشن میشه و دوستان کم کم به ژرفای داستان پی خواهند برد.خرفهای بیشتر برای آینده.

در آغاز دوستان گرامی عکسهای زیر رو داشته باشن به ویژه اونایی که مخ ما رو خوردن lol!
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Mojri10

1. سلام.
2. خوب، من سه بار جمله ی اولتو خوندم، چیزی دستگیرم نشد. فکر می کنم می خوای مث سابق آس ها رو یواش یواش رو کنی، دیگه، درسته؟
پیشاپیش ازت ممنونم.

3. خانوم افشار رو که به هیچ وجه یادم نمی یادو نیومد؛ اما، اون یکی همون دختر تپله ست؟ کاش اسمی هم ازش داشتیم؛ به هرحال، ازت ممنونم، "اسمم" جان.
4. راستی، انگار این "خانوم افشار" غمگین همه رو ناراحت کرده. عکس دیگه ای ازش نداشتی، دوست جون؟

ariangirl نوشته است:
babak نوشته است:-
من چه میدونم

وای خدا رو شکر . یکی یادش اومد کوشا رو . من آخرین قسمتش فقط یادمه . کوشا از زنش خداحافظی کرد تا به جنگ پادشاه بره . زنش بهش گفت در همه کارها کوشا بودی ... سوار اسبش شد و رفت . اره اسب بود آقا بابک...

یعنی اسمم...... چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون خانم افشاره دیگه .. خب چرا زودتر رو نکردی تا مخت خورده نشه ؟ خیلی ممنونم خیلی دلم واسش تنگ شده بود . ولی اینجا گویا شاد نیستن خانم افشار . معمولا خنده رو بودن ایشون . راستی من نرفته برگشتم ... البته می ارزید ...[/quote]

5. بنده باز این "کوشا" خان رو یادم نمی یاد؛ اما، می ذارمش تو "لیست".

....................................................................................

6. جنگل دره ی سپید

http://www.irupload.ir/images/655id0qhb1mklpffvsz.jpg

7. داستان های تقی

http://www.irupload.ir/images/eohcc784i6v93pp1v244.jpg

8. پسر ترکمن

http://www.irupload.ir/images/hvopwyvgorublukn0c59.jpg

Emiliano

پست من طرف Emiliano الإثنين يناير 10, 2011 6:17 am

mld_msm نوشته است:آرین گرل عزیز اسم این خانم رو متاسفانه نمی دونم اما ایشون هم مدتی مجری برنامه کودک بود و چشماشونم روشنه.این همون خانمی هست که من تو کلبه بازی دیدمشون.ببین گمشده شماس؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 14vpc9f

1. ایشون "زهرا ادیب"ه.
2. تولدت هم مبارک، "ملودی" جون. رز

Emiliano

پست من طرف ariangirl الإثنين يناير 10, 2011 11:20 am

من این عکس رو ندیدم ملودی جونم .... یعنی برا من باز نمیشه
ariangirl
ariangirl

پست من طرف sahra_7 الإثنين يناير 10, 2011 12:31 pm

mld_msm نوشته است:سلام دوست جوناااااا
وای خدا یعنی من الان چیکار کنم؟دقیقا همون دوتا مجری که من درباره شون نوشته بودم رو پیدا کردم.من الان می خوام جیغ بزنم.اون که گفتم چشماش شبیه گربه ای بود و گونه های برجسته ای داشت شیده معاونی بود و اون که گفتم خیلی مهربون و با شخصیت بود همین که صحرا جونم گذاشته بود، بود.وای خیلی مهربونید آخه من نمی دونم چجوری تشکر کنم.در ضمن آفتاب و عزیز خانومم آرزو داشتم یه بار دیگه ببینم.خیلی خیلی ممنونم.کی نشونش می ده؟
من با اجازه تون این عکسهای جدید رو می ذارم تو فیسبوکم البته مثل همیشه با ذکر منبع.خیلی دوستتون دارم. رز

شیده معاونی عزیز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 2afgy0k

سلام
ملودی جان خوشحالم خوشت اومد.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Flower4 ببخشید دیر شد , آفتاب و عزیز خانم رو شنبه ها حدود ساعت 3 بعد از ظهر میده. چه خوبه که دوباره اینجا سر میزنی

[quote="Emiliano"]
sahra_7 نوشته است:
آزاده نوشته است:[size=18]د

فانتیک.

این هم عکسش:

2

[b]فانتیک

1. متأسفانه، حتا ببینینش تو ایران چیزه.
2. اما، من دیدمش؛ ولی، می خوام داشته باشمش. کسی لینک دانلود "فانتیک" رو نداره؟

البته اونموقع عجیب بود برام باز میشد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoothinkingولی دانلودش تا نصفه میرفت نشد دانلود کنم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoosad

SMAM نوشته است:[b]خب زین پس کاری یا برنامه ای یا هرچی که هست رو میخوام آغاز کنم(آهسته و پیوسته و نه تند و خسته) که یک سه گوش درست میکنه از آرشیوم(که ازش میاد) به اینجا(که ارائه میشه) و میره به یکی از فهرستهای تاپیک سیاه و سفید و خاکستری.بسیاریش هم به فرمت فایل فشرده آپلود میکنم که در نتیجه زحمت دانلودش میفته گردن دوستان.رفته رفته هدف این کار روشن میشه و دوستان کم کم به ژرفای داستان پی خواهند برد.خرفهای بیشتر برای آینده.

/b]

به به دستتون درد نکنه. فقط اگه امکانش باشه یه فایل صوتی هم از صدای این خانم افشار بذارین خیلی خوب میشه ها !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahooloser شاید بیشتر یادمون بیاد.
چه خوب پس باید منتظر باشیم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 Yahoodaydreaming
sahra_7
sahra_7

پست من طرف mld_msm الإثنين يناير 10, 2011 12:36 pm

1.خیلی ممنونم امیلیانو ی عزیزم.
2.آرین گرل از یه سرور دیگه آپلود می کنم که بتونی ببینیش.
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 20 82883706966365007513

mld_msm

پست من طرف SMAM الإثنين يناير 10, 2011 2:00 pm

Emiliano نوشته است:
1. سلام.
2. خوب، من سه بار جمله ی اولتو خوندم، چیزی دستگیرم نشد. فکر می کنم می خوای مث سابق آس ها رو یواش یواش رو کنی، دیگه، درسته؟
پیشاپیش ازت ممنونم.
3. خانوم افشار رو که به هیچ وجه یادم نمی یادو نیومد؛ اما، اون یکی همون دختر تپله ست؟ کاش اسمی هم ازش داشتیم؛ به هرحال، ازت ممنونم، "اسمم" جان.
4. راستی، انگار این "خانوم افشار" غمگین همه رو ناراحت کرده. عکس دیگه ای ازش نداشتی، دوست جون؟

1-و علیکم السلام و رحمت الله رفیق خنده
2-کمی فسفر بسوزونی دستگیرت میشه lol! شوخی بود.کم کم که یک کارهایی کردم روشن میشه
3-نه انگار فسفره بدجور کم اومده.یک دهه بیشتر مجری برنامه کودک2 بود خانم افشار.اسم دختره یادم نیست.همونی هست که جمعه ها میومد برنامه کودک1
4-شرمنده همین"تک شات"رو تونستم از ژرفای آرشیوم پیدا کنم.

پ.ن:شرمنده از دوستانی که دنبال عکس خانم افشار بودن.همه داشته های من همین عکس بود که درحال تماشای تیتراژ پایانی" دژ فضایی" هست.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف mld_msm الإثنين يناير 10, 2011 3:04 pm

وای اسمم جان چیکار کردیا.اصلا داغونم کردی. این خانومو از ته ته ته ته حافظه ی بلند مدتم کشیدی بیرون.تا چند ثانیه ی اول متوجه نشدم داستان چیه.اما یهو جرقه زد و صورت ماه خانم اقشار تو ذهنم پدیدار شد.خیلی ممنونم ازت.خیـــــــــــــلی.وای یکی منو ورداره.من دارم ولرزم(عین گوشی که رو ویبره اس) Razz

mld_msm

صفحه 20 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة