کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+44
payam27
yaghesh
@p@d@n@
alan45
shahraampesar
kazvash
معصومه خلیلیان
maysmays
lorca
aghaghi
jasonbourne
heidiii
Heidii
Azadeh Brown
booklover
Heidi
m3hd1-r351d3nt
zerocold
babak
rozaa48
ali71
kave
blue2012
Koochooloo
modi1362
pooria.kianoush
SMAM
amirarsalanroomi
نجمه
آزاده
mahyarshoze
eideh
Indiana Jones
tisto
faridonline
علی موسویان
mohammad
fazel1994
Shervin
erfan
Mohsensad
mahmood666
Emiliano
S@M
48 مشترك

صفحه 5 از 20 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Indiana Jones السبت مايو 19, 2012 9:16 am

mohammad نوشته است:
علی موسویان نوشته است:راستی ..
کتاب تله شیطان .. کسی میدونه اسم اصلی کتاب چیه و نویسندش کیه ؟
به نام Devil's Trap هیچ چیزی تو نت پیدا نکردم .

سلام دوست عزيز رز
كتابي كه به اون اشاره كرديد (تله شيطان - انتشارات يونيورسال)، از روي يك كتاب فرانسوي ترجمه‌شده كه اسم اصلي اون « Le Piège Au Diable » هست. اين كتاب رو فردي به اسم Greg نوشته و تصويرگري اون رو هم آقاي Paul Cuvelier بر عهده داشته. اين آقاي Cuvelier بلژيكي الاصل بوده و در طول دوره فعاليت حرفه‌اي خودش با افراد بزرگي نظير ژرژ رمي (نويسنده و تصويرگر سري تن‌تن)، ادگار پير ژاكوب (نويسنده و تصويرگر سري بليك و مورتيمر) و همچنين مجله تن‌تن همكاري داشته. كتاب مورد بحث رو انتشارات Lombard در سال 1968 منتشر كرده؛ اما متأسفانه در مورد اين كه به انگليسي هم ترجمه شده يا نه، اطلاعي ندارم.

طرح جلد نسخه فارسي: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 10gn0xf_thumb طرح جلد نسخه فرانسوي: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Line02_thumb

بخشي از آثار Paul Cuvelier و همچنين زندگي‌نامه ايشون در ويكي‌پديا انگليسي:
http://www.bdcouvertes.com/collection/ser_line.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Cuvelier

با آرزوي موفقيت براي شما دوست گرامي رز

پي‌نوشت:
جا داره كه همينجا يادي هم از دوست عزيزمون سهراب‌خان بكنيم. براي اولين بار ايشون بودند كه در سال 1384 نسخه فارسي اين كتاب رو اسكن كردند و روي اينترنت براي استفاده عموم قرار دادند.

دستت درد نكنه محمدجان. مدتها بود يادي از اين كتاب نكرده بودم. يادش بخير. كاش ميشد خودش رو هم دانلود ميكردم.
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty تله شيطان از انتشارات يونيورسال

پست من طرف mohammad السبت مايو 19, 2012 2:13 pm

Indiana Jones نوشته است:
دستت درد نكنه محمدجان. مدتها بود يادي از اين كتاب نكرده بودم. يادش بخير. كاش ميشد خودش رو هم دانلود ميكردم.
ارادتمند
افشين
به روي چشم افشين جان. البته شايد بهتر باشه اين جور پست‌ها رو توي تاپيك «کتابهای فروم کودکی سابق - بدون پسورد» قرار بديم، اما نظر به حفظ پيوستگي مطالب، ترجيح دادم اين پست رو در ادامه پست‌هاي قبلي همينجا بگذارم. دوستان اگه صلاح دونستن خودشون اون رو منتقل كنند.

قبل از ارائه لينك دانلود، لازم به توضيح مي‌دونم كه به تأثير مجله تن‌تن (Le journal de Tintin) در رشد و گسترش كميك بخصوص در فرانسه و بلژيك اشاره كنم. اين مجله كه «براي جوانان 7 تا 77 ساله» منتشر مي‌شده، در طول دوران انتشارش بين سال‌هاي 1946 تا 1993 توانست به بسياري از طراحان كميك ميدان بده و اونها رو مطرح كنه.
كميك‌هاي استخوان‌دار و قرص و محكمي نظير سري «بليك و مورتيمر»، «اسپيرو و فانتازيو»، و حتي همين «ماجراهاي پلنگ دم‌دراز» كه اين اواخر از تلويزيون ايران پخش مي‌شد، همه و همه از اين مجله مطرح شدند و بعدها به صورت كتاب مستقل يا سريال‌هاي تلويزيوني درآمدند.
يكي از مجموعه‌هايي كه از دل مجله تن‌تن بيرون آمد همين ماجراهاي لين (Les Aventures De Line) بود. كتاب تله شيطان (Le Piège Au Diable) كه اگه اشتباه نكنم شماره دوم از اين مجموعه بود، ابتدا در سال 1966 در هقت شماره از "مجله تن‌تن" به چاپ رسيد و سپس در سال 1968 توسط همون انتشارات لمبارد (كه چاپ مجله تن‌تن رو بر عهده داشت) به‌صورت يك كتاب مستقل منتشر شد.
انتشارات يونيورسال كه دست به انتشار بخش‌هايي از مجموعه تن‌تن زده بود، قبل از توقف انتشارش، سري هم به مجموعه‌هاي چاپ‌شده زير نظر "مجله تن‌تن" زد و اين كتاب رو براي ترجمه انتخاب كرد. نسخه اسكن‌شده اين كتاب به اين وسيله تقديم مي‌شود:

نام كتاب: تله شيطان
انتشارات يونيورسال
اسكن‌شده توسط سهراب‌خان به‌صورت فايل .pdf
طرح جلد نسخه فرانسوي كتاب: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Le_Piege_Au_Diable_03_thumb طرح جلد ترجمه دانماركي: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Fart_og_tempo_album_5_thumb
نمونه‌اي از صفحات نسخه فرانسوي: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Le_Piege_Au_Diable_02_thumb کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Line_Paul_Cuvelier_1_thumb طرح جلد نسخه فارسي: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 10gn0xf_thumb

لينك دانلود (نسخه فارسي):
http://www.4shared.com/office/FQkYLZoK/Devils_Trap__Persian_Language-.html

پي نوشت: آخرين آواتار آپادانا كه اميدوارم حتي اگه مشغله‌هاي كاري بهش اجازه نمي‌ده مثل سابق فعاليت كنه، حداقل هر از چند وقت يه سري به فروم بزنه. کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Apadana
mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف علی موسویان السبت مايو 19, 2012 2:40 pm

از آقا محمد خیلی ممنونم .
کاملترین جوابی رو که انتظار میرفت گرفتم . بسیار ممنون .

علی موسویان

تعداد پستها : 14

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty ميكي در جشن‌ها و بازي‌ها

پست من طرف mohammad الأربعاء مايو 30, 2012 9:21 am

سلام. رز كتاب ميكي در جشن‌ها و بازي‌ها رو براي امروز آماده كردم. قبلاً از اين سري، كتاب "سفرهاي ميكي" رو هم اسكن كرده بودم و گذاشته بودم. اين هم دومين كتاب از همون سري هست كه تقديمتون مي‌كنم:

نام كتاب: نقاشي والت ديسني (بچه‌ها در جشن‌ها و بازي‌ها)
چاپ‌شده توسط انتشارات سحاب كتاب، 1362
اسكن‌شده با رزولوشن 200 dpi و ابعاد 1700*2253 پيكسل
ذخيره‌شده به صورت عكس .jpg
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Micky_in_Games__Celebrations
لينك دانلود:
http://www.4shared.com/rar/qiVSzYKq/Micky_in_Games__Celebrations.html

* فايل فوق داراي پسورد بوده كه براي دوستان همكار به صورت پيام خصوصي فرستاده مي‌شود *

پي‌نوشت:
علی موسویان نوشته است:از آقا محمد خیلی ممنونم .
کاملترین جوابی رو که انتظار میرفت گرفتم . بسیار ممنون .
خواهش مي‌كنم دوست عزيز، خوشحالم كه تونستم كمكي كنم.
mohammad
mohammad

پست من طرف modi1362 الأربعاء يونيو 06, 2012 9:08 am

سلام
نوار قصه گرگ و روباه پوستین دوز رو می خواستم
لینکهای این نوار قصه پاک شده
اگه براتون امکان داره دوباره اپ کنید
و یه بخشی از خاطرات کودکیم رو برام زنده کنید مرسی
modi1362
modi1362

تعداد پستها : 3

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty کتاب داستان پری کوچک دربائی

پست من طرف Koochooloo الأحد يونيو 10, 2012 5:00 pm

دوستان برایتان داستان پری کوچک دریائی را در نظر گرفتم که امیدوارم بپسندید. لینک دانلود :
http://www.mediafire.com/?xlu4ady0l7qw4zj

[url=[URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/407/29816726.jpg/]کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 29816726[/URL

Koochooloo

تعداد پستها : 9

پست من طرف erfan الإثنين يونيو 11, 2012 5:29 am

سلام دوستان

كتاب مرواريد آبي از انتشارات پديده سال 1348 تقديم به شما

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 39777203602190295847_thumb

لينك:
http://www.uploadbaz.com/degzvgwb1sdc

erfan

تعداد پستها : 119

پست من طرف Koochooloo الأحد يونيو 17, 2012 1:10 am

pooria.kianoush نوشته است:مجموعه کامل و بی نظیر کتابهای طلایی انتشارات امیر کبیر (86 جلد کتاب کامل و بی نقص)

داستانهایی از معروفترین نویسندگان جهان: هانس کریستین اندرسن، شارل پرو، برادران گریم، مارک تواین، ژول ورن، چارلز دیکنز، آنتوان چخوف، الکساندر دوما، کارلو کولودی، سر وانتس، جک لندن، دانیل دفو، راجر گرین، پاول باژوف، جوناتان سویفت، او هنری، ادگار آلن پو و ...
مترجمین: محمد رضا جعفری، هومان قشقایی، نیره و ناهید جعفری، ایرج قریب، حسن پستا، کوروش مهربان، حسن وحید، زهرا حاج سید تقی و ....
چاپ سالهای 1358-1342

پوریا جان ممنون از زحماتت. ولی متاسفانه هیچکدامشان قابل دانلود نیست و مرتبا با تبلیغات 4Shared برای دریافت آیپاد و غیره مواجه میشویم و هیچ راه خلاصی یافتن و Skip نمودن هم وجود ندارد.
در ضمن آیا مجموعه کامل کتابهای سری داستانهای بهارک از انتشارات کورش را برای دانلود دارید؟
ممنون از توجهتان
کوچولو

Koochooloo

پست من طرف mahyarshoze الإثنين يونيو 18, 2012 8:56 am

pooria.kianoush نوشته است:مجموعه کامل و بی نظیر کتابهای طلایی انتشارات امیر کبیر (86 جلد کتاب کامل و بی نقص)

داستانهایی از معروفترین نویسندگان جهان: هانس کریستین اندرسن، شارل پرو، برادران گریم، مارک تواین، ژول ورن، چارلز دیکنز، آنتوان چخوف، الکساندر دوما، کارلو کولودی، سر وانتس، جک لندن، دانیل دفو، راجر گرین، پاول باژوف، جوناتان سویفت، او هنری، ادگار آلن پو و ...
مترجمین: محمد رضا جعفری، هومان قشقایی، نیره و ناهید جعفری، ایرج قریب، حسن پستا، کوروش مهربان، حسن وحید، زهرا حاج سید تقی و ....
چاپ سالهای 1358-1342

آقا پوریا ممنون از زحمتی که کشیدی .خیلی وقت بود که دلم می خواست مجموعه کامل کتابهای طلایی را داشته باشم و حالا به لطف شما و البته عزیزانی که در طول چند سال این مجموعه را آماده کردن به یکی از آرزوهام رسیدم. انشاءاله که توی همه کارهات موفق باشی ضمنا امیدوارم که بعضی کتابهای دیگه ای را هم که سابقا توی فروم تهیه شدن و الان دیگه قابل دسترس نیستن بصورت مجموعه برای استفاده دوستانی که بعدا عضو فروم شدن و از جمله خود من قرار بدی.بازم ممنون از کار ارزشمندت.

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty سیندرلا

پست من طرف Shervin الإثنين يونيو 18, 2012 3:18 pm

سلام دوستان رز

کتاب "سیندرلا" از انتشارات کورش (سری داستانهای بهارک) تقدیم به شما Smile

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 57258378433279171624

http://www.4shared.com/rar/5STk4MVx/Cinderella__Kurosh_.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty سیندرلا

پست من طرف Koochooloo الجمعة يونيو 22, 2012 6:10 pm

سلام دوستان , داستان سیندرلا رو برایتان آپلود نمودم که امیدوارم خوشتان بیاید.
لینک دانلود:http://www.4shared.com/office/JFglrx0D/Cinderella.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Cinderellav

Koochooloo

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty فلوت زن

پست من طرف Koochooloo السبت يونيو 23, 2012 3:37 am

سلام عزیزان, امیدوارم از داستان فلوت زن نهایت لذت را ببرید.
لینک دانلود: http://www.4shared.com/office/AgujrJGD/Foloot_Zan.html

[url=کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 97570690][

Koochooloo

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty یک خواهش کوچولو از طرف کوچولو!

پست من طرف Koochooloo السبت يونيو 23, 2012 3:59 am

شروین عزیز , خسته نباشی. من خارج از کشور زندگی میکنم و فعالیت کاریم مانند شما عزیزان نخواهد بود. با این وجود سعی میکنم تا حد امکان به این سایت دوست داشتتی کمک کنم. جسارتا میتونم خواهش کنم فقط رمز این کتاب را که مادر عزیزم برایم خریدند ولی برادر کوچکم زمانیکه مدرسه بودم از کتابخانه ام برداشت و تکه پاره کرد را برایم بفرستی؟ چون همانطور که میدونی چاپ آن قدغن و نایاب شد و من هنوز چشمم به دنبال آن است. اگر این لطف را در حقم نمائی , بینهایت سپاسگزار و ممنونت خواهم شد. من فقط استثنا رمز این کتاب را میخواهم و میدانم برای دسترسی به رمز کتابهای دیگر باید فعالتر باشم.
با سپاس کوچولو

اين مطلب آخرين بار توسط Koochooloo در الأحد يونيو 24, 2012 10:08 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Koochooloo

پست من طرف Koochooloo الأحد يونيو 24, 2012 10:06 pm

شروین عزیز , با سلام و تشکر فراوان , خیلی خیلی باعث خوشحالیم شدی و بقول معروف , روزمو ساختی. منو بردی به سالهای 59 و 60 و دوباره همان حالی بهم دست داد که گویا مادرم این کتابو همین حالا برایم خریدند. امیدوارم به تمام آرزوهایت برسی و همانطور که موجب شادی من شدی, هر روزت سرشار از شادی باشد.
بازهم ممنون
کوچولو

Koochooloo

پست من طرف Shervin الإثنين يونيو 25, 2012 2:06 am

Koochooloo نوشته است:شروین عزیز , با سلام و تشکر فراوان , خیلی خیلی باعث خوشحالیم شدی و بقول معروف , روزمو ساختی. منو بردی به سالهای 59 و 60 و دوباره همان حالی بهم دست داد که گویا مادرم این کتابو همین حالا برایم خریدند. امیدوارم به تمام آرزوهایت برسی و همانطور که موجب شادی من شدی, هر روزت سرشار از شادی باشد.
بازهم ممنون
کوچولو

خواهش میکنم دوست عزیز، کاری نکردم، وظیفه بود
خوشحالم که کتاب مورد پسندتون واقع شده، منم از خوشحالیه شما خوشحالم و امیدوارم در این خونهء کوچیک ما به شما هم خوش بگذره Smile
Shervin
Shervin

پست من طرف blue2012 الجمعة يونيو 29, 2012 8:40 am

[b]با درود بي‏پايان به همه دوستانی كه اين مجموعه های ماندنی در پس خاطرات كودكی و نوجوانی را همچنان ماندگار ميسازند؛ حتماً دوستان بياد دارند كه در دههء شصت مجموعه كتابهايی با عنوان *مجموعه تاريخ برای نوجوانان* انتشار مي‏يافت، اولين جلد از آنرا در آستانه نوجوانی بنام *داروين* هديه گرفتم، چون بزبان ساده و قابل فهمی بود، تصميم به گردآوری آن كردم و ساليان بعد اين مجموعه از دسترسم خارج شد؛ از عزيزانی كه به اشتراك اينگونه كتابها اهتمام ميورزند، تقاضا دارم در صورت امكان اين مجوعه ارزشمند تاريخی را نيز برای كودكان و نوجوانان ديروز و امروز مجدداً به اشتراك گذارند؛ ممنون
blue2012
blue2012

تعداد پستها : 11

پست من طرف Shervin الجمعة يونيو 29, 2012 9:01 am

blue2012 نوشته است:با درود بي‏پايان به همه دوستانی كه اين مجموعه های ماندنی در پس خاطرات كودكی و نوجوانی را همچنان ماندگار ميسازند؛ حتماً دوستان بياد دارند كه در دههء شصت مجموعه كتابهايی با عنوان *مجموعه تاريخ برای نوجوانان* انتشار مي‏يافت، اولين جلد از آنرا در آستانه نوجوانی بنام *داروين* هديه گرفتم، چون بزبان ساده و قابل فهمی بود، تصميم به گردآوری آن كردم و ساليان بعد اين مجموعه از دسترسم خارج شد؛ از عزيزانی كه به اشتراك اينگونه كتابها اهتمام ميورزند، تقاضا دارم در صورت امكان اين مجوعه ارزشمند تاريخی را نيز برای كودكان و نوجوانان ديروز و امروز مجدداً به اشتراك گذارند؛ ممنون

سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم امکانش باشه که کل مجموعه رو اینجا به اشتراک گذاشت! ولی اگر شمارهء خاصیش مد نظرتونه یا براتون خاطره انگیز تره بفرمایید تا در صورت موجود بودن تقدیمتون کنم
Shervin
Shervin

پست من طرف mohammad الجمعة يونيو 29, 2012 1:19 pm

Shervin نوشته است:
blue2012 نوشته است:با درود بي‏پايان به همه دوستانی كه اين مجموعه های ماندنی در پس خاطرات كودكی و نوجوانی را همچنان ماندگار ميسازند؛ حتماً دوستان بياد دارند كه در دههء شصت مجموعه كتابهايی با عنوان *مجموعه تاريخ برای نوجوانان* انتشار مي‏يافت، اولين جلد از آنرا در آستانه نوجوانی بنام *داروين* هديه گرفتم، چون بزبان ساده و قابل فهمی بود، تصميم به گردآوری آن كردم و ساليان بعد اين مجموعه از دسترسم خارج شد؛ از عزيزانی كه به اشتراك اينگونه كتابها اهتمام ميورزند، تقاضا دارم در صورت امكان اين مجوعه ارزشمند تاريخی را نيز برای كودكان و نوجوانان ديروز و امروز مجدداً به اشتراك گذارند؛ ممنون

سلام دوست عزیز
فکر نمیکنم امکانش باشه که کل مجموعه رو اینجا به اشتراک گذاشت! ولی اگر شمارهء خاصیش مد نظرتونه یا براتون خاطره انگیز تره بفرمایید تا در صورت موجود بودن تقدیمتون کنم

در تأييد صحبت شروين عزيز عرض مي‌كنم كه البته اين مجموعه رو ما به‌صورت كامل در اختيار نداريم. دوست بسيار عزيزمون سهراب‌خان چند وقت پيش تعداد زيادي از مجلدهاي اين مجموعه رو اسكن كرد كه تصوير جلدشون رو مي‌تونيد اينجا ببينيد:
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 55417015169890446041_thumb
دو-سه تاي ديگه هم بعدها توسط من و ساير بچه‌ها اضافه شد از جمله:
انقلاب علمي (شماره 10)
نيه‌رره و نكرومه (شماره 11)
آدام اسميت، مالتوس و ماركس (شماره 13)
اقتصاد جهاني (شماره 32)
انقلاب مكزيك (شماره 40)

بقيه شماره‌هاي اين مجموعه هنوز اسكن نشده‌اند. اگر شما يا ديگر دوستان مايل به همكاري در اسكن و آپلود اونها هستيد با كمال ميل استقبال مي‌كنيم.
موفق باشيد رز
mohammad
mohammad

پست من طرف erfan السبت يونيو 30, 2012 4:09 am

سلام
دوست عزيزمون محمد از من خواست كه دو كتاب صندوق پرنده و زنگ دوچرخه را دوباره آپلود كنم چون گويا در فضاي قبلي يعني davas قابل دانلود نبود من هم اطاعت كردم:

لينك صندوق پرنده:
http://s3.picofile.com/file/7423149030/box.pdf.html
لينك زنگ دوچرخه:
http://s3.picofile.com/file/7423153010/zang.pdf.html

erfan

پست من طرف blue2012 السبت يونيو 30, 2012 4:58 am

با تشكر فراوان از شروين و محمد عزيز بابت حسن توجهتون؛ در جواب شروين عزيز عرض كنم كه اين مجموعه واقعاً ارزشمند در دههء ۶۰ برای نوجوانان بود و من خودم آنزمان در ايران ۹ يا ۱۰ سالم بود كه با دريافت اولين شماره آن شروع به مطالعه و جمع آوری آن كردم؛ ناگفته نماند همان زمان نيز بعضی از كتابهای اين مجموعه همچون *ابن‏سينا*،*انسان و دين*،*محمد و امپراتوری عرب* و ... كمياب بودند و من هرگز موفق به خريد آنها نشدم و با جمع‏ كردن پولهام و رساندن آنها به ۱۰ و ۱۵ تومن به كتابفروشی ميرفتم و شروع به خريدن چند جلد از اين مجموعه همچون*انقلاب روسيه*،*آدام اسميت، مالتوس و ماركس*،*مائوتسه-تونگ*،*روشنگري*،*انقلاب صنعتي* و ... و ... ميكردم؛ ناگفته نماند كه با جمع كردن پول توجيبی برای مدرسه و ... در ماه بيشتر از چند جلد نميتونستم بخرم ولی مشتری ثابت كتابفروشی بودم ، تا جايی كه هر از گاهی ۱ يا ۲ تومن تخفيف نصيبم ميشد و من با ته مانده جيبم همان موقع دوباره يه كتاب از همين مجموعه بر ميداشتم؛ اين روند همينطور ادامه داشت تا اينكه در ۱۱ يا ۱۲ سالگی ارتباطم با بقيه شماره‏های اين مجموعه قطع و ملخ كتابهای برادر بزرگترم از *داستايوفسكي*،*تولستوي*،*آنتوان چخوف*،*دوما*،*عزيز نسين* و ... شدم؛ خلاصه سرتون رو درد نيارم غرض از اين مقدمه چينی چگونگی نحوه ارتباطم با اين مجموعه و قطع شدن تدريجی آن بود؛ و با طرح دوباره آن قصد داشتم كه با كمك همديگر اين مجموعه تاريخی را در اين فروم طلايی زنده كنيم ؛ و اما در جواب محمد عزيز خيلی ممنون برای اطلاعاتی كه دادی ، حتماً صفحات قبلی رو نگاه ميكنم؛ و ديگر اينكه متاسفانه مجموعه‏ای كه من داشتم از دسترس خارج شده و ارتباطم تنها از طريق وب است؛ ولی باز با اين وجود هر جا شماره‏ای از اين مجموعه ديدم كه در اينجا نباشه حتماً به اشتراك خواهم گذاشت؛ موفق و پاينده باشين
blue2012
blue2012

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty انقلاب چين

پست من طرف blue2012 السبت يونيو 30, 2012 6:49 am

گويا كم‏كم اينجا داره به چراغ جادوی دوران كودكی ما تبديل ميشه؛ با راهنمايی محمد عزيز و جستجوی بيشتر در فروم، كتابهای زيادی از *مجموعه تاريخ برای نوجوانان* رو ديدم كه توسط آپادانای عزيز به اشتراك گذاشته شده؛ پيشنهاد ميكنم فهرستی از اين مجموعه تهيه و به تكميل آن اهتمام بورزيم؛ آپادانا عزيز بسيار حرفه‏ای و از همان شماره اول شروع كرده، جای شماره سوم بنام *انقلاب چين* خالی بود كه من با اجازتون لينكشو ميذارم

انقلاب چين - از سری تاریخ برای نوجوانان ۳ ، نوشته :انتونی وستون ، ترجمه: فرخی ، ۳۴ صفحه ، انتشارات مازیار ، تهران ۱۳۵۸

لينك دانلود

http://www.4shared.com/office/R2AMYUIv/3_online.html

من هنوز با نحوهء پست گذاشتن و كار با آن در اين فروم آشنا نيستم، لطفاً اگر مشكلی داشت كمك كنيد تا در رفع آن بكوشيم؛ ممنون
blue2012
blue2012

پست من طرف mohammad السبت يونيو 30, 2012 3:15 pm

erfan نوشته است:سلام
دوست عزيزمون محمد از من خواست كه دو كتاب صندوق پرنده و زنگ دوچرخه را دوباره آپلود كنم چون گويا در فضاي قبلي يعني davas قابل دانلود نبود من هم اطاعت كردم:

لينك صندوق پرنده:
http://s3.picofile.com/file/7423149030/box.pdf.html
لينك زنگ دوچرخه:
http://s3.picofile.com/file/7423153010/zang.pdf.html
ممنون عرفان جان. واقعاً محبت كردي دوست عزيز رز

blue2012 نوشته است:گويا كم‏كم اينجا داره به چراغ جادوی دوران كودكی ما تبديل ميشه؛ با راهنمايی محمد عزيز و جستجوی بيشتر در فروم، كتابهای زيادی از *مجموعه تاريخ برای نوجوانان* رو ديدم كه توسط آپادانای عزيز به اشتراك گذاشته شده؛ پيشنهاد ميكنم فهرستی از اين مجموعه تهيه و به تكميل آن اهتمام بورزيم؛ آپادانا عزيز بسيار حرفه‏ای و از همان شماره اول شروع كرده، جای شماره سوم بنام *انقلاب چين* خالی بود كه من با اجازتون لينكشو ميذارم

انقلاب چين - از سری تاریخ برای نوجوانان ۳ ، نوشته :انتونی وستون ، ترجمه: فرخی ، ۳۴ صفحه ، انتشارات مازیار ، تهران ۱۳۵۸

لينك دانلود

http://www.4shared.com/office/R2AMYUIv/3_online.html

من هنوز با نحوهء پست گذاشتن و كار با آن در اين فروم آشنا نيستم، لطفاً اگر مشكلی داشت كمك كنيد تا در رفع آن بكوشيم؛ ممنون
در درجه اول، لازم مي‌دونم به نوبه خودم از لطفي كه درجهت تكميل كار بچه‌ها انجام داديد تشكر كنم. رز
و اما در مورد پيشنهاد شما مبني بر تهيه ليست كتاب‌ها هم بايستي بگم تنها ليستي كه در حال حاضر از كتاب‌ها موجوده، ليستي هست كه دو-سه سال پيش از كتاب‌ها تهيه كردم؛ ولي متأسفانه به خاطر يه سري گرفتاري‌هاي شخصي فرصت نكردم اون رو تكميل كنم. اين ليست از تاريخ 1/11/88 تا به حال به‌روز نشده، يعني هيچ كدوم از كتاب‌هايي كه توي فروم فعلي آپلود شده در ليست نيستن. اميدورام فرصتي فراهم بشه كه بتونم كتاب‌هاي اين فروم رو هم به ليست اضافه كنم.
از اونجايي كه احتمالاً لينك اكثر كتاب‌هاي فروم قبلي تا به حال پاك شده‌اند، اگه كتابي از اين ليست براي شما خاطره‌انگيزه مي‌تونيد اون رو از فرد آپلودكننده يا از مديران فروم درخواست كنيد.
ليست قديمي رو مي‌تونيد از اينجا دانلود كنيد:
http://www.4shared.com/office/m2STUyJ0/List__Version_21_.html
mohammad
mohammad

پست من طرف erfan الثلاثاء يوليو 03, 2012 9:05 am

سلام

كتاب مرد دهقان و بلدرچين از سري كتابهاي قصه هاي ديروز براي بچه هاي امروز تقديم به شما

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 75488739838525238469

لينك دانلود:
http://s3.picofile.com/file/7426205371/MARD.pdf.html

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Empty مجموعه داستانهای پریان برای کودکان

پست من طرف Koochooloo الأربعاء يوليو 04, 2012 9:41 pm

دوستان عزیز , این کل مجموعه داستانهای پریان برای کودکان میباشد.
در صورت تمایل بگوئید تا بقیه را هم به تدریج آپلود کنم.
باسپاس از زحمات همگی
کوچولو

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 5 Majmooedastanhayepariya

اين مطلب آخرين بار توسط Koochooloo در الخميس يوليو 05, 2012 9:58 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Koochooloo

پست من طرف modi1362 الخميس يوليو 05, 2012 11:40 am

سلام
لطفا در خواست منو هم جواب بدین
من نوار قصه گرگ و روباه پوستین دوز رو می خواستم لطفا
قبلا توی فروم قبلی بوده که لینکش پاک شده
اگر کسی از دوستان اون رو دوباره آپ کنه خیلی لطف بزرگیه
modi1362

تعداد پستها : 3

صفحه 5 از 20 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة