کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+44
payam27
yaghesh
@p@d@n@
alan45
shahraampesar
kazvash
معصومه خلیلیان
maysmays
lorca
aghaghi
jasonbourne
heidiii
Heidii
Azadeh Brown
booklover
Heidi
m3hd1-r351d3nt
zerocold
babak
rozaa48
ali71
kave
blue2012
Koochooloo
modi1362
pooria.kianoush
SMAM
amirarsalanroomi
نجمه
آزاده
mahyarshoze
eideh
Indiana Jones
tisto
faridonline
علی موسویان
mohammad
fazel1994
Shervin
erfan
Mohsensad
mahmood666
Emiliano
S@M
48 مشترك

صفحه 2 از 20 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 11 ... 20  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف erfan الإثنين أكتوبر 24, 2011 7:43 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Ym50jmyd6v3wuvatk8c5

سلام
كتاب گوژپشت نتردام اثر ويكتور هوگو از انتشارات توسن تقديم به شما

لينك دانلود:
http://s2.picofile.com/file/7165986020/notrdam.pdf.html

erfan

تعداد پستها : 119

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Mohsensad الثلاثاء أكتوبر 25, 2011 4:29 am

عرفان جان ممنون زحمت کشیدی.....
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

پست من طرف erfan الثلاثاء أكتوبر 25, 2011 7:43 am

Mohsensad نوشته است:عرفان جان ممنون زحمت کشیدی.....

خواهش ميكنم محسن گرامي
قابل شما رو نداره عشق

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty قطار-نشر گلفام- بهار 1368

پست من طرف S@M الجمعة أكتوبر 28, 2011 8:55 am

سلام بر دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Weathermanf4
کتاب قطار از نشر گلفام تقدیم به همگی I love you
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlieکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Acharlie
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Qqqpp8h9eebf4car0kkx
لینک: http://www.4shared.com/file/hNmuBb_j/ghatar.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Trainanimalfun
Like a Star @ heaven روز خوش Like a Star @ heaven
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Mکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Aکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 S
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty دونالد کوهنورد

پست من طرف Shervin السبت أكتوبر 29, 2011 6:41 am

سلام دوستان رز

کتاب "دونالد کوهنورد" تقدیم به شما عزیزان Smile

(انتشارات شهریاری - چاپ 1361)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 430ef0blze0u92jbano

http://www.4shared.com/file/iFE1UCK-/Donalde_Koohnavard.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty کیهان بچه ها

پست من طرف Shervin الخميس نوفمبر 17, 2011 4:21 pm

سلام رز

شمارهء دیگه ای از مجلهء "کیهان بچه ها" تقدیم به شما دوستان عزیزم Smile

(شماره 150 - بیست و ششم مرداد ماه 1361)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Gb1yawjfkt609zrgw0

http://www.4shared.com/file/tojMrbfg/Keyhan_Bache_ha__No150_26th_Mo.html

* مجلهء فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

پست من طرف eideh الأحد نوفمبر 20, 2011 1:36 am

سلام به همه دوستان عزیز امیدوارم به خاطر این همه تاخیر منو ببخشید .یک سری کتاب پیدا کردم که براتون میذارم امیدوارم تکراری نباشه
خانه اسرارآمیز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Nc4m9kkk9y2034fqix12
http://www.4shared.com/file/3hvi3PNp/khane_asrar_amiz.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

پست من طرف eideh الأحد نوفمبر 20, 2011 1:50 am

رنگ آمیزی گوریل انگوری
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 8f58q8k794r9v5zqfi4hhttp://www.4shared.com/file/THCLB6Uy/gooril.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأحد نوفمبر 20, 2011 6:02 am

eideh
eideh

پست من طرف eideh الإثنين نوفمبر 21, 2011 1:36 am

eideh
eideh

پست من طرف eideh الإثنين نوفمبر 21, 2011 1:52 am

eideh
eideh

پست من طرف eideh الإثنين نوفمبر 21, 2011 1:59 am

eideh
eideh

پست من طرف eideh الثلاثاء نوفمبر 22, 2011 2:33 am

باسلام کتاب قصه های شیرین
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Gsuhciniz3wshtucesthttp://s2.picofile.com/file/7190586555/gese_shirin.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الثلاثاء نوفمبر 22, 2011 4:12 am

رنگ آمیزی پلنگ صورتی
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 573m43cqvqa7lihlcfw4کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Palang.rar
http://s1.picofile.com/file/7190582896/palang.rar.html
eideh
eideh

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty رستوران آقا میمون

پست من طرف Shervin الجمعة ديسمبر 02, 2011 6:11 am

سلام رز

کتاب "رستوران آقا میمون" تقدیم به شما دوستان خوبم Smile

(انتشارات پدیده - چاپ 1352)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Hhjtstj0yyb841gishoa

http://www.4shared.com/file/vD65om80/Restoorane_Agha_Meymoon.html

Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty کک به تنور

پست من طرف mohammad الثلاثاء ديسمبر 06, 2011 1:36 am

سلام به همه رز
در درجه اول لازم می‏دونم ایام سوگواری امام حسین (ع) رو تسلیت بگم.
و اما بعد . . . کتابی که برای امروز آماده کردم به بیانی ساده و نمادین به انتقاد از یه سری کارهایی پرداخته که به اسم عزاداری انجام میشه. داستان کتاب از حکایت‏های عامه گرفته شده و سعی می‏کنه به بچه‏ها آموزش بده که قبل از انجام هر کاری ببینند اصلاً انجام اون منطقی هست یا خیر. جای همچین کتاب‏هایی امروزه خیلی خالیه.

نام كتاب: كك به تنور
از سري كتاب‌هاي لاك‌پشت
اسكن‌شده با رزولوشن 200 dpi و ابعاد 1700 * 2338 پيكسل
ذخيره‌شده به صورت عكس با فرمت .jpg
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Kak
لينك دانلود:
http://www.4shared.com/file/v-LbsljM/Kak_be_Tanoor.html

* فايل فوق داراي پسورد بوده كه براي دوستان همكار به صورت پيام خصوصي فرستاده مي‌شود *
mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty شلغم گردن کلفت

پست من طرف Shervin الجمعة ديسمبر 23, 2011 4:45 am

سلام رز

کتاب "شلغم گردن کلفت" تقدیم به شما دوستان خوبم Smile

(انتشارات قصه جهان نما - چاپ 1364)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Ijpwt0tj5cuokegjzkp

http://www.4shared.com/rar/DF6diT0c/Shalghame_Gardan_Koloft.html

Shervin
Shervin

پست من طرف mahyarshoze الخميس ديسمبر 29, 2011 8:08 am

با سلام خدمت همگی دوستان و تشکر بابت زحمات بی شائبه همگی علی الخصوص آقا شروین ، محمد و ایده عزیز . می خواستم خواهش کنم اگه صلاح می دونید پسورد کتابها را برای من هم بفرستین .

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

پست من طرف Shervin الخميس ديسمبر 29, 2011 3:15 pm

mahyarshoze نوشته است:با سلام خدمت همگی دوستان و تشکر بابت زحمات بی شائبه همگی علی الخصوص آقا شروین ، محمد و ایده عزیز . می خواستم خواهش کنم اگه صلاح می دونید پسورد کتابها را برای من هم بفرستین .

سلام مهدی جان
پسوردها براتون ارسال شد
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty کرم ابریشم-انتشارات لاکپشت-1366

پست من طرف S@M الخميس ديسمبر 29, 2011 3:34 pm

سلام بر همگی رز
Like a Star @ heaven کتاب کرم ابریشم-انتشارات لاکپشت تقدیم به شما Like a Star @ heaven
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Pichak.net-70کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Pichak.net-70کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Pichak.net-70
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Nhx2mhr3gj3bnvnkt798
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Pichak.net-33کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Pichak.net-33
لینک: http://www.4shared.com/rar/PhBSBDsh/felfeli.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Mکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Aکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 S
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف erfan الأحد يناير 01, 2012 8:00 am

سلام دوستان

مدتي اين مثنوي تاخير شد

از همه دوستاني كه در اين مدت به ياد من بودند و نيز دوستاني كه برايم پسورد ارسال كردند صميمانه ممنونم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Zcvt3tg7xb9l0crv9n

كتاب دو سال در تعطيلات اثر ژول ورن انتشارات توسن سال 1364 تقديم به شما

لينك دانلود:
http://hotfile.com/dl/139331709/c94ae8d/do_sal.pdf.html

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty لاله سياه از انتشارات توسن

پست من طرف mohammad الجمعة يناير 06, 2012 10:33 am

سلام بچه‌ها رز
انتشارات توسن يكي از ناشرهاي نسبتاً پركار دهه 60 بود كه متن خلاصه‌شده تعداد زيادي از رمان‌هاي مشهور جهان رو براي نوجوانان چاپ مي‌كرد. دوست خوبمان عرفان عزيز تا الان شش كتاب از مجموعه كتاب‌هاي اين انتشارات رو اسكن كرده‌اند:
جزيره گنج (رابرت لوئي استيونسن)
شاهزاده و گدا (مارك تواين)
گوژپشت نتردام (ويكتور هوگو)
رابين هود
رستم و سهراب
و دو سال در تعطيلات (ژول ورن)
من هم به نوبه خودم براي اينكه در اسكن اين مجموعه مفيد و خاطره‌انگيز سهمي داشته باشم كتاب زير رو تقديم مي‌كنم:

نام كتاب: لاله سياه
نوشته الكساندر دوما (الكساندر دوماي پدر)
چاپ‌شده توسط انتشارات توسن، 1368
تعداد صفحات: 124 صفحه
ذخيره‌شده به صورت فايل پي دي اف.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Black_Tulip_by_Alexandre_Dumas_Pere

لينك دانلود:
http://www.4shared.com/rar/ly9hxMlw/Black_Tulip__by_Alexandre_Duma.html

* فايل فوق داراي پسورد بوده كه براي عزیزان همكار به صورت پيام خصوصي فرستاده مي‌شود *

mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف erfan الإثنين يناير 09, 2012 7:53 am

سلام
كتاب بيست هزار فرسنگ زير دريا اثر ژول ورن از سري كتابهاي مصور انتشارات اوريژينال در سال 1361 تقديم به شما خوبان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Y5kijbf38zra27ew6b06

لينك دانلود:
http://s1.picofile.com/file/7241836876/farsang.pdf.html

erfan

پست من طرف mahyarshoze الثلاثاء يناير 17, 2012 1:47 pm

با سلام و خسته نباشید خدمت آقا شروین ، عرفان ، محمد ، ایده و بقیه دوستان عزیز فروم . شروین جان لطفا راهنمایی کنید که کتاب تن تن در سرزمین طلای سیاه (چاپ قدیم) تا حالا آپلود شده یا نه ؟ چون یکی از معدود کتابهای دوره بچگیمه که برام باقی مونده ، البته من هرچی که توی اینترنت گشتم فقط به چاپ جدیدش برخوردم . پاینده باشید.

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

پست من طرف Shervin الثلاثاء يناير 17, 2012 3:19 pm

mahyarshoze نوشته است:
با سلام و خسته نباشید خدمت آقا شروین ، عرفان ، محمد ، ایده و بقیه دوستان عزیز فروم . شروین جان لطفا راهنمایی کنید که کتاب تن تن در سرزمین طلای سیاه (چاپ قدیم) تا حالا آپلود شده یا نه ؟ چون یکی از معدود کتابهای دوره بچگیمه که برام باقی مونده ، البته من هرچی که توی اینترنت گشتم فقط به چاپ جدیدش برخوردم . پاینده باشید.

سلام مهدی جان
فکر نمیکنم این کتاب آپلود شده باشه، خیلی ممنون میشیم زحمتشو بکشی و به نوبهء خودم بابت همه ء زحمتهایی که در فروم میکشی ازت بی نهایت تشکر میکنم رز
Shervin
Shervin

صفحه 2 از 20 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 11 ... 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة