کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 5 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 29, 2011 8:00 am

1. سلام.
2. جایزه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Tuvj4l4zcv78ylqo4hwt_thumb

3. عکاس خانه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Ax2t60h02wan9xky7hia_thumb

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف SMAM الجمعة يوليو 01, 2011 12:13 pm

خب.... دندانها
این فیلم پیش از این در سال 1380 با نام(درست تر)"در انتظار معجزه" در همین باکس برنامه کودک که امروز با دوبلهء تازه(دوبلهء دوم) و با نام"تعطیلات در اردوگاه تابستانی" نشون داده شد پخش شده بود
اسنادش هم موجوده(در آرشیو خودم) lol!

Looking for Miracles 1990
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Zeaf5fkasybtxvo81z0x
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 V11003rwddk
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano السبت يوليو 02, 2011 6:28 am

1. سلام.
2. امروز و فردا

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Djtxorcgcndocv5eu79l_thumb

3. داستان های دوستانه
نام اریجینال: The Book Of Pooh

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 O686rsok05bupmmk669s_thumb

4. بچه های بازیگوش
نام اریجینال: Outnumbered

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 51c34axydose3k41err7_thumb

5. بازیگوش های شنی
نام اریجینال: Outnumbered

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Kxgde56vvbb4mjtzbix_thumb

...............................
...............................

6. راستی، اسم اریجینال "چو و روبات ها" رو؛ که، قبلاً "صحرا"ی عزیز پیدا کرده بود (اگه اشتباه می کنم و کس دیگه ای بوده، دوستان حتماً کمکم کنن) فعلاً به عنوان اریجینال می پذریم:
7. چو و روبات ها
نام اریجینال: Tashowsky Wa Alayoon

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 25r10r77a27uo95kqewz_thumb

SMAM نوشته است:خب.... دندانها
این فیلم پیش از این در سال 1380 با نام(درست تر)"در انتظار معجزه" در همین باکس برنامه کودک که امروز با دوبلهء تازه(دوبلهء دوم) و با نام"تعطیلات در اردوگاه تابستانی" نشون داده شد پخش شده بود
اسنادش هم موجوده(در آرشیو خودم) lol!

Looking for Miracles 1990
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Zeaf5fkasybtxvo81z0x
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 V11003rwddk

8. دیدن قیافه ی کوچولوی "زاکاری بنت" ("زاخاری بنت")، بازیگر نقش" فلیکس کینگ"("فیلیکس کینگ") در "قصه های جزیره") در اولین بازیش خیلی بامزه بود.

9. با اجازه ی "بابک":
10. "زاکاری بنت" الآن این شکلیه:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Zachary-bennett.wCY

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الإثنين يوليو 04, 2011 11:34 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف S@M السبت يوليو 02, 2011 9:03 am

8. دیدن قیافه ی کوچولوی "زاکاری بنت" ("زاخاری بنت")، بازیگر نقش "الکس کینگ" در "قصه های جزیره") در اولین بازیش خیلی بامزه بود.

Emil جان، اون الکس نبود فلیکس بود دندانها
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف Emiliano الإثنين يوليو 04, 2011 11:38 am

1. سلام.
2. المپیک
(زبر و زرنگ شماره ی 2!)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Qwnyyrepj7znj68othi_thumb

3. پنجره

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 8fuvw870saka51vl4jl5_thumb

.........................................

4. سرود بچه های آباده - رضا رضا:

http://www.mediafire.com/?dwmhjfm4mgy

5. حجمش کمی بالاست؛ اما، باحاله. از همه بیشتر اون اُرگ کاسیویه حال داد! Smile

S@M نوشته است:
8. دیدن قیافه ی کوچولوی "زاکاری بنت" ("زاخاری بنت")، بازیگر نقش "الکس کینگ" در "قصه های جزیره") در اولین بازیش خیلی بامزه بود.

Emil جان، اون الکس نبود فلیکس بود دندانها

6. خیلی ممنون از توجهت، "سم" عزیز. تصحیحش کردم.

Emiliano

پست من طرف ariangirl الثلاثاء يوليو 05, 2011 5:16 pm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 DSC09068a

من این سریال رو یادم نمیاد ...
"مدرسه مادربزرگها "
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 DSC09061a

ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ariangirl الثلاثاء يوليو 05, 2011 5:18 pm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 DSC09066a
اغلب بازیگرهای سریال مرحوم شدن ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 06, 2011 11:12 am

1. سلام.
2. یکی دیگه از آیتم های "سیاه"مون هم کشف شد:

51. فیلمی شبیه بالایی و امریکایی (؟) از پدری با صدای "منوچهر والی زاده" (؟) که طراح اسباب بازی بود. یه قسمتش بچه ها درِ اتاق اداره شو بسته بودن و با سایه بازی می خواستن اونجا رو مهم و شلوغ جلوه بدن.

3. زبل ها
نام اریجینال: The Brainiacs.com

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Exdaefwp46nzxygqrujm_thumb

4. "اسمم"، می کُشمت. تو این ها رو داری و لیست ها رو نمی خونی!

5. شاخه نبات

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 36ubvz3ehygqvfszx31_thumb

ariangirl نوشته است:برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 DSC09068a

من این سریال رو یادم نمیاد ...
"مدرسه مادربزرگها "
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 DSC09061a

6. چطور یادت نمی یاد؟ دهه ی 70ی بود.
7. و البته، ژانر آدم بزرگا و نه برنامه ی کودک. من از "شبکه ی خراسان رضوی" نگاش می کردم؛ فقط، به خاطر "الهام پاوه نژاد"! دندانها
8. همه ی همه که نه. "الی" جون هنوز زنده ست. "مژگان عظیمی" و "پری امیر حمزه" و "پرویندخت یزدانیان" و ... هنوز هستن.

Emiliano

پست من طرف SMAM الخميس يوليو 07, 2011 3:08 pm

Emiliano نوشته است:
1. سلام.

51.فیلمی شبیه بالایی و امریکایی (؟) از پدری با صدای "منوچهر والی زاده" (؟) که طراح اسباب بازی بود. یه قسمتش بچه ها درِ اتاق اداره شو بسته بودن و با سایه بازی می خواستن اونجا رو مهم و شلوغ جلوه بدن.

3. زبل ها
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Exdaefwp46nzxygqrujm_thumb
شوخی میکنی!!!!اینو که سال 87 یا 88 شبکه1 پخش کرد درش آورده بودیم از لیست سیاه.خوب یادمه جز فیلمهای سینمایی ویژه تابستون در روزهای 5شنبه از شبکه1 بود.از روی کارگردانش رفتم پیداش کردم.تنها اون "دات کام" پایانش رو فراموش کرده بودم بذارم.اگر توی سررسیدهایی که نوشتم پیدا کردم حتی میتونم روز و ساعت دقیق پخشش رو هم بگم.
الان مثلا" میگم 2 قسمت از سریال"ماجراهای شهر عجیب" این هفته بین ساعت12تا12.5 ظهر پخش شده.نمیدونم ازش عکس داشتیم یا نه.اما پیداش کرده بودیم.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الخميس يوليو 07, 2011 4:56 pm

به مناسبت پخش در برنامهء بچه های دیروز و به یاد هوشنگ لطیف پور

قصهء گلها
Flower Stories
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Khepel
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano السبت يوليو 09, 2011 3:52 am

1. سلام.
2. جزیره ی نیم
نام اریجینال: Nim's Island

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 54xfcy4n745xf20ljxr_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Nims-island-FL01
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Nims_island_poster_pic_936

http://l.yimg.com/a/p/i/bcst/channel7/2327/61428150.jpg

3. افسانه ی 98
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Wjbvujh4tjf2e81uswrf_thumb

4. ماهرخ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Xet23l1is4lebwuycl5t_thumb

5. روباه و کلاغ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 4vjb3jlzuf1hy1ell0ny_thumb

......................................

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
1. سلام.

51.فیلمی شبیه بالایی و امریکایی (؟) از پدری با صدای "منوچهر والی زاده" (؟) که طراح اسباب بازی بود. یه قسمتش بچه ها درِ اتاق اداره شو بسته بودن و با سایه بازی می خواستن اونجا رو مهم و شلوغ جلوه بدن.

3. زبل ها
شوخی میکنی!!!!اینو که سال 87 یا 88 شبکه1 پخش کرد درش آورده بودیم از لیست سیاه.خوب یادمه جز فیلمهای سینمایی ویژه تابستون در روزهای 5شنبه از شبکه1 بود.از روی کارگردانش رفتم پیداش کردم.تنها اون "دات کام" پایانش رو فراموش کرده بودم بذارم.اگر توی سررسیدهایی که نوشتم پیدا کردم حتی میتونم روز و ساعت دقیق پخشش رو هم بگم.
الان مثلا" میگم 2 قسمت از سریال"ماجراهای شهر عجیب" این هفته بین ساعت12تا12.5 ظهر پخش شده.نمیدونم ازش عکس داشتیم یا نه.اما پیداش کرده بودیم.

6. جدی؟ من یادم نبود.
7. آره. اینو یادمه و داشتمش. این روزها هم مرتب می ده ش؛ آخه، این و "بلیک و مورتیمر" و "جوجه سیاه زبل" و یه چند تا سریال دیگه رو فقط روزهای خاص و مناسبتی می دادن.

Emiliano

پست من طرف ariangirl السبت يوليو 09, 2011 8:22 am

من اون سریال مادر بزرگها رو که اصلا یادم نیست . چون قبل از برنامه کودک پخشش میکردن من فکر بچگونه است ..
لیست سیاه یه ادبیاتی داره که من فکر میکنم باعث میشه ذهن بچه ها از بعضی از آیتم هاش دور بشه ... من نظرم اینه که درباره لیست سیاه یه کمی تبادل نظر کنیم .... چون بعضی هاشون وقتی پیدا میشه آدم میبینه که اصلا تو ذهنش یه چیز دیگه است . البته اینم بگم که بیشتر آیتم هاش رو انگار خودمون نوشتیم و دقیقا همین صحنه ها تو ذهنمون هست ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl السبت يوليو 09, 2011 8:27 am

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.224129840931689.66225.223860687625271

این صفحه فیس مال کیه ؟
خیلی از عکسهاش مال بچه های فرومه
ariangirl
ariangirl

پست من طرف sahra_7 الأحد يوليو 10, 2011 9:14 am

Emiliano نوشته است:

6. راستی، اسم اریجینال "چو و روبات ها" رو؛ که، قبلاً "صحرا"ی عزیز پیدا کرده بود (اگه اشتباه می کنم و کس دیگه ای بوده، دوستان حتماً کمکم کنن) فعلاً به عنوان اریجینال می پذریم:
7. چو و روبات ها
]
0.
[
[/quote]

سلام
نه امیلیانو من پیدا نکردم این عکسارو امید سیلور گذاشته. با این اسم عربی هم به جایی نرسیدیم. چرا پیدا نمیشه ؟!!!

SMAM نوشته است:به مناسبت پخش در برنامهء بچه های دیروز و به یاد هوشنگ لطیف پور

قصهء گلها
Flower Stories

وای این قسمت رو خیلی خوشم اومد نشون داد. چه تیپ خاصی داشت انیمیشن و نقاشیاش.
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty هفت روز هفته

پست من طرف SMAM الأحد يوليو 10, 2011 3:11 pm

SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف babak الثلاثاء يوليو 12, 2011 3:53 pm

اندی رابسون
اسمش یهو توی مخم جرقه زد و بعدش فضای سرد و انگلیسیش و اون کاراکتر اصلیش که به نظرم چشماش غیر طبیعی درشت بودن و سبز
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13186
داستان پسری که بخاطر محکوم شدن پدر و زندانی شدنش مجبور به ترک شهر و زندگی توی یه روستا میشه با یکی از همکلاسیهای شر و قلدرش درگیر میشه و ....
http://www.imdb.com/title/tt0184213/
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Emiliano الأربعاء يوليو 13, 2011 5:09 am

ariangirl نوشته است:من اون سریال مادر بزرگها رو که اصلا یادم نیست . چون قبل از برنامه کودک پخشش میکردن من فکر بچگونه است ..
لیست سیاه یه ادبیاتی داره که من فکر میکنم باعث میشه ذهن بچه ها از بعضی از آیتم هاش دور بشه ... من نظرم اینه که درباره لیست سیاه یه کمی تبادل نظر کنیم .... چون بعضی هاشون وقتی پیدا میشه آدم میبینه که اصلا تو ذهنش یه چیز دیگه است . البته اینم بگم که بیشتر آیتم هاش رو انگار خودمون نوشتیم و دقیقا همین صحنه ها تو ذهنمون هست ...

ariangirl نوشته است:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.224129840931689.66225.223860687625271

این صفحه فیس مال کیه ؟
خیلی از عکسهاش مال بچه های فرومه

1. سلام به همه.
2. "ارین" جان، "لیست سیاه" چه مشکلی داره؟ حتماً حتماً بگو، تا در اسرع وقت تصحیحش کنم.
من اصلاً ناراحت نمی شم. می شه با چند تا مثال بگی؟

3. در مورد اون صفحه ی "فیس بوک"، این نه اولین باریه؛ که، از عکس های اینجا دزدی می شه، نه آخرین بار. شما هم خودتو ناراحت نکن، دوست خوبم.

.....................................
.....................................

4. با مشاهیر

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 I7zceszr3ygtwzyuqgm1_thumb

5. گوسفند بلا

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Gpl76oyb5j11xry6u7z_thumb

6. خروس و روباه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Fsphf73kn0luixtodf_thumb

7. سنجد کجاست، خبر دارین؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 3ihdzaci3p66okxq0ggz_thumb

sahra_7 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

7. چو و روبات ها
]
0.
[

سلام
نه امیلیانو من پیدا نکردم این عکسارو امید سیلور گذاشته. با این اسم عربی هم به جایی نرسیدیم. چرا پیدا نمیشه ؟!!!

SMAM نوشته است:به مناسبت پخش در برنامهء بچه های دیروز و به یاد هوشنگ لطیف پور

قصهء گلها
Flower Stories

وای این قسمت رو خیلی خوشم اومد نشون داد. چه تیپ خاصی داشت انیمیشن و نقاشیاش. [/quote]

8.""صحرا" جان، خیلی ممنون از توجهت.

9. عالی بود، "اسمم" جان. دستت درد نکنه.
من اینا رو هیچ وقت کامل نشنیده بودم و همه ش "چهارشنبه"، "پنج شنبه" و "جمعه"ش رو می دیدم.
"چهارشنبه توی کیفش یه مشت ستاره داره/ به جای صفر هر بیست، یک ستاره می ذاره".

babak نوشته است:اندی رابسون
اسمش یهو توی مخم جرقه زد و بعدش فضای سرد و انگلیسیش و اون کاراکتر اصلیش که به نظرم چشماش غیر طبیعی درشت بودن و سبز
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13186
داستان پسری که بخاطر محکوم شدن پدر و زندانی شدنش مجبور به ترک شهر و زندگی توی یه روستا میشه با یکی از همکلاسیهای شر و قلدرش درگیر میشه و ....
http://www.imdb.com/title/tt0184213/

10. خوب، من اینو خیلی یادم نمی یاد.همه ش یاد "جانی جونز" می افتم. این تو همون مایه ها بود، "بابک"جان؟

Emiliano

پست من طرف babak الأربعاء يوليو 13, 2011 11:30 am

بله امیر جان همون فضای انگلیسی جنگ جهانی دوم،روستاها و جاده ها با پرچینهای کنارش و گوسفندا
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف SMAM الأربعاء يوليو 13, 2011 1:00 pm

Emiliano نوشته است:9. عالی بود، "اسمم" جان. دستت درد نکنه.
من اینا رو هیچ وقت کامل نشنیده بودم و همه ش "چهارشنبه"، "پنج شنبه" و "جمعه"ش رو می دیدم.
امیدوارم تونسته باشی(و البته دوستان دیگه)بدون دردسر همشون رو دانلود کنی.چون خودم تست نکردم ببینم لینکهاش درسته یا نه.درهمین باره میخواستم خواهشی داشته باشم که میدونم زحمت و دردسر هم داره.البته با توجه به سابقهء درخشان lol! در تنظیم فهرست"سیاه و سفید و خاکستری"
همونطور که یادته تعدادی از کارهای بچه های دیروز (ویژهء نوروز) و همینطور تیزرها و آنونسهایی از آرشیوم(مانند میگی نه نگاه کن و ... که در این ردیفه)آپلود کرده بودم.اما ادامه ندادنش برای این بود که چون یک سری کارها رو دوستان زحمت کشیدن و آپلود کردن و منم که اینها رو دانلود نمیکنم درست نمیدونم چه کارهایی بوده میخواستم خواهش کنم اگه بشه یک فهرست(مشابه سیاه سفید خاکستری) از کارهایی که دوستان و من آپلود کردیم و خودت دانلود(از همه کارهایی که بالا گفتم) تهیه کنی تا ببینم چی هست و چی نیست تا آیتم تکراری آپلود نکنم.حتی کارهایی که خودم آپلود کردم هم درست یادم نیست چون پراکنده بوده.شرمنده دیگه اما در اینگونه کارها خودت بهتر میدونی بهتر از تو کسی نیست دوست خوبم(حیف که اسمایلی "هندونه زیر بغل" نداریم خنده )
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الثلاثاء يوليو 19, 2011 4:13 am

1. سلام.
2. کاشی 313

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Re87f71nbllmt65ny7i_thumb

3. زمینی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Q82xv4p105km96lcheq_thumb

4. دایی هانس
نام اریجینال: Plotzlich Onkel

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 50tv1ntb4ipn1cf6d4zz_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13714_ploetzlich_onkel2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 1194712_m3t1w225h225q75v16740_200943_222933_1_024
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13715_ploetzlich_onkel10
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13717_ploetzlich_onkel3
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 13719_ploetzlich_onkel12

5. رامونا و بیزوس
نام اریجینال: Ramona And Beezus

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 C25r9d7prbcm4te9nb5a_thumb

http://o.aolcdn.com/os/kol/Entertainment-2/Movies/ramona-and-beezus552.jpg
http://i2.listal.com/image/813861/936full-ramona-and-beezus-screenshot.jpg
http://img-static.brasildownloads.net/522114cf55.jpg
http://images.allmoviephoto.com/2010_Ramona_and_Beezus/2010_ramona_and_beezus_001.jpg
http://images.allmoviephoto.com/2010_Ramona_and_Beezus/2010_ramona_and_beezus_002.jpg
.
.
.
http://images.allmoviephoto.com/2010_Ramona_and_Beezus/2010_ramona_and_beezus_007.jpg
http://eiris.edublogs.org/files/2010/11/selena-gomez-20080904-4518101-qpyved.jpg
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Selengomez

"سلنا گومز"و حال کردید؟

6. و بالأخره، نسخه ی چهارم از "پینوکیو" به کارگردانی "استیو بارون"، تقدیم به همه ی "پینوکیو"دوستان؛ و بخصوص، "شروین" عزیز:

پینوکیو (IV)
نام اریجینال: The Adventures Of Pinocchio

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Ujqlcad07yyu48hkznl_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 51ACATTKNHL._SL500_AA300_
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 180px-Adventures_of_pinocchio_ver1
http://www.thefancarpet.com/uploaded_assets/images/gallery/948/The_Adventures_of_Pinocchio_11293_Medium.jpg

7. دوستانی که موفق به دیدن این انیمیشن زیبا نشدن، می تونن به بایگانی برنامه های صدا وسیما (http://iribsima.com/) مراجعه کنن و ساعت 14:30 روز شنبه، 25 تیر 1390، شبکه ی دو، رو ببینن.

8. کوهستان امید
نام اریجینال: Courage Mountain
(نسخه ی دیگه ای از "هایدی".)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Ty5d97pg6ym02vwy8_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Courage_Mountain_film_poster
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 114004

9. بچه ها، من اینو متأسفانه آخراشو دیدم و فکر می کنم جدید هم بود؛ یعنی، برای اولین بار از تلوزیون ما پخش می شد. من اشتباه می کنم یا این نسخه با سه نسخه ی قبلی "هایدی" فرق داشت. اینجا صحبت از جنگ و خونریزی بود و خبری هم از دخترک روی ویلچر نبود، درسته؟
چرا؟

.................................

10. خبر خیلی مهم:

سی دی های "ببخشید شما"ی "مهران مدیری" عزیز داره می یاد به بازار. مربوط به سال 77 و اوج کارهای "مهران مدیری"ه.
"مدیری" تو "ببخشید شما" تابوی مجری ها رو به هم ریخت و سبک جدیدی از اجرا در ایران آورد؛ سبکی که، بعدها کلاغ هایی مثل "احسان علیخانی" خواستن تقلیدش کنن و موفق نبودن. حتماً ببینیدش.
(شرمنده اگه ربطی به برنامه ی کودک نداشت!)

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:9. عالی بود، "اسمم" جان. دستت درد نکنه.
امیدوارم تونسته باشی(و البته دوستان دیگه)بدون دردسر همشون رو دانلود کنی.چون خودم تست نکردم ببینم لینکهاش درسته یا نه.درهمین باره میخواستم خواهشی داشته باشم که میدونم زحمت و دردسر هم داره.البته با توجه به سابقهء درخشان lol! در تنظیم فهرست"سیاه و سفید و خاکستری"
همونطور که یادته تعدادی از کارهای بچه های دیروز (ویژهء نوروز) و همینطور تیزرها و آنونسهایی از آرشیوم(مانند میگی نه نگاه کن و ... که در این ردیفه)آپلود کرده بودم.اما ادامه ندادنش برای این بود که چون یک سری کارها رو دوستان زحمت کشیدن و آپلود کردن و منم که اینها رو دانلود نمیکنم درست نمیدونم چه کارهایی بوده میخواستم خواهش کنم اگه بشه یک فهرست(مشابه سیاه سفید خاکستری) از کارهایی که دوستان و من آپلود کردیم و خودت دانلود(از همه کارهایی که بالا گفتم) تهیه کنی تا ببینم چی هست و چی نیست تا آیتم تکراری آپلود نکنم.حتی کارهایی که خودم آپلود کردم هم درست یادم نیست چون پراکنده بوده.شرمنده دیگه اما در اینگونه کارها خودت بهتر میدونی بهتر از تو کسی نیست دوست خوبم(حیف که اسمایلی "هندونه زیر بغل" نداریم خنده )

11. "اسمم" جان، این درخواستت خیلی سخته؛ به چند دلیل:
11.1. من همه ی فایل ها رو دانلود نمی کنم؛ فقط و فقط، اون هایی رو می گیرم، که یا ندارم، یا باهاشون خاطره دارم. این شامل کتاب ها و مجلات هم می شه.
11.2. این که حالا بعد از گذشت نزدیک به هفت، هشت سال بشینم، اون هایی رو که از فورم های مختلف از شما یا سایر دوستان گرفتم، از کارهایی؛ که، از دوستان گرفته م، خریده م، یا از طریق های دیگه ای دستم اومده، جدا کنم، تقریباً محاله؛ اما، من دو تا کار دیگه می تونم انجام بدم:
یکی این که اون هایی رو که اخیراً قرار بوده بذاری و نذاشتی (و "محمد" عزیز لینک Iribsima می داد، ما آنلاین می دیدیم) بگم و شما زحمتشونو بکشی، بذاری و ما سیو کنیم. (که، این کار پایین تر صورت گرفته.)

و یکی این که تاپیکی بزنیم و دارایی هامون رو درش لیست کنیم. این کار چند تا حُسن داره:
اول این که می دونیم چه چیزهایی داریم و چه چیزهایی نداریم.
دوم این که می شه با سرچ در اون صفحه، بشه فهمید چه چیزهایی آپلود شده.
سوم این که اگه دوستان مایل به تبادل از طریق پُست باشن، می تونن ببینن که چه کسی چی داره.

12. در صورت موافقت، من چنین لیستی رو آماده دارم.
13. البته، دوستان هم باید با چنین تاپیکی موافق باشن و فقط بنده ی نوعی لیست نذارم.
دیگه این که قول بدن، هر از چند گاهی، لیستشون رو به روز کنن.
منتظر نظرتون می مونم.

.................................

14. داشت یادم می رفت. "اسمم" عزیز، فایل های ویدئویی؛ که، هنوز آپلود نشده ن، اینان:

14.1. آرزوی پردردسر
(معروف به "نی لبک جادویی"؛ همون که، "آتش تقی پور" کوچیک می شد؛ اما، صداش خف بود!)

14.2. بچه های عروسکی
(معروف به "اوستا بابا").

14.3. بهار بهار

(تیتراژ عروسکیش؛ که، عروسک های "لجوج" و "عجول" و "خجول" رو می داد و اجراهای "فخرالدین صدیق شریف".)

ضمناً، یه نکته ی مهم؛ که، تو وبلاگ زیبا و عالی "عرفان" دیدم؛ که، می شه گفت داره به دائرة المعارف کاملی از سریال های ایرونی تبدیل می شه و همین جا به ایشون تبریک می گم:

و اون هم این که ما دو تا برنامه نداریم به نام های "بهار بهار" و "بهار در بهار".
همه ش یه برنامه ست به نام "بهار بهار"؛ که، "محمد مطیع" ("وزیر اعظم"!) کارگردانی کرده.
آیتم "وحید و حمید" بخشی از این جُنگ بوده و برنامه ی جداگونه ای نبوده.
با تشکر از "عرفان".
(منبع: http://iranianserials.blogfa.com)

14.4. ق مثل قلقلک

(تیتراژ "آقا اجازه هلم نکن" به علاوه ی بخش هایی از بازی "حسین محب اهری" ("آقا معلم") در کلاس).

14.5. اتوبوس شماره ی 99

15. دیگه موردی یادم نمی یاد و چون؛ متأسفانه، به شبکه ی تهران دسترسی ندارم، نمی دونم از "لیست سیاه" چیزی داده شده یا نه.
("محمد محمودی" جان، کجایی؟)

16. راستی، "اسمم"، من تموم فایل های "شنبه" تا "جمعه" رو بدون مشکل دانلود کردم و از این بابت باز هم از تو، دوست خوبم، متشکرم. یادگاری زیبایی بود.
17. فعلاً.

Emiliano

پست من طرف SMAM الثلاثاء يوليو 19, 2011 3:42 pm

Emiliano نوشته است:
6.نسخه ی چهارم از "پینوکیو" به کارگردانی "استیو بارون"، تقدیم به همه ی "پینوکیو"دوستان؛ و بخصوص، "شروین" عزیز:
9. بچه ها، من اینو متأسفانه آخراشو دیدم و فکر می کنم جدید هم بود؛ یعنی، برای اولین بار از تلوزیون ما پخش می شد. من اشتباه می کنم یا این نسخه با سه نسخه ی قبلی "هایدی" فرق داشت. اینجا صحبت از جنگ و خونریزی بود و خبری هم از دخترک روی ویلچر نبود، درسته؟
چرا؟
10. خبر خیلی مهم:
سی دی های "ببخشید شما"ی "مهران مدیری" عزیز داره می یاد به بازار. مربوط به سال 77 و اوج کارهای "مهران مدیری"ه.
"مدیری" تو "ببخشید شما" تابوی مجری ها رو به هم ریخت و سبک جدیدی از اجرا در ایران آورد؛ سبکی که، بعدها کلاغ هایی مثل "احسان علیخانی" خواستن تقلیدش کنن و موفق نبودن. حتماً ببینیدش.
(شرمنده اگه ربطی به برنامه ی کودک نداشت!)
11. "اسمم" جان، این درخواستت خیلی سخته؛ به چند دلیل:
11.1. من همه ی فایل ها رو دانلود نمی کنم؛ فقط و فقط، اون هایی رو می گیرم، که یا ندارم، یا باهاشون خاطره دارم. این شامل کتاب ها و مجلات هم می شه.
11.2. این که حالا بعد از گذشت نزدیک به هفت، هشت سال بشینم، اون هایی رو که از فورم های مختلف از شما یا سایر دوستان گرفتم، از کارهایی؛ که، از دوستان گرفته م، خریده م، یا از طریق های دیگه ای دستم اومده، جدا کنم، تقریباً محاله؛ اما، من دو تا کار دیگه می تونم انجام بدم:
یکی این که اون هایی رو که اخیراً قرار بوده بذاری و نذاشتی (و "محمد" عزیز لینک Iribsima می داد، ما آنلاین می دیدیم) بگم و شما زحمتشونو بکشی، بذاری و ما سیو کنیم. (که، این کار پایین تر صورت گرفته.)
و یکی این که تاپیکی بزنیم و دارایی هامون رو درش لیست کنیم. این کار چند تا حُسن داره:
اول این که می دونیم چه چیزهایی داریم و چه چیزهایی نداریم.
دوم این که می شه با سرچ در اون صفحه، بشه فهمید چه چیزهایی آپلود شده.
سوم این که اگه دوستان مایل به تبادل از طریق پُست باشن، می تونن ببینن که چه کسی چی داره.
12. در صورت موافقت، من چنین لیستی رو آماده دارم.
13. البته، دوستان هم باید با چنین تاپیکی موافق باشن و فقط بنده ی نوعی لیست نذارم.
دیگه این که قول بدن، هر از چند گاهی، لیستشون رو به روز کنن.
منتظر نظرتون می مونم.
14. داشت یادم می رفت. "اسمم" عزیز، فایل های ویدئویی؛ که، هنوز آپلود نشده ن، اینان:

14.1. آرزوی پردردسر
(معروف به "نی لبک جادویی"؛ همون که، "آتش تقی پور" کوچیک می شد؛ اما، صداش خف بود!)

14.2. بچه های عروسکی
(معروف به "اوستا بابا").

14.3. بهار بهار

(تیتراژ عروسکیش؛ که، عروسک های "لجوج" و "عجول" و "خجول" رو می داد و اجراهای "فخرالدین صدیق شریف".)

ضمناً، یه نکته ی مهم؛ که، تو وبلاگ زیبا و عالی "عرفان" دیدم؛ که، می شه گفت داره به دائرة المعارف کاملی از سریال های ایرونی تبدیل می شه و همین جا به ایشون تبریک می گم:

و اون هم این که ما دو تا برنامه نداریم به نام های "بهار بهار" و "بهار در بهار".
همه ش یه برنامه ست به نام "بهار بهار"؛ که، "محمد مطیع" ("وزیر اعظم"!) کارگردانی کرده.
آیتم "وحید و حمید" بخشی از این جُنگ بوده و برنامه ی جداگونه ای نبوده.
با تشکر از "عرفان".
(منبع: http://iranianserials.blogfa.com)

14.4. ق مثل قلقلک

(تیتراژ "آقا اجازه هلم نکن" به علاوه ی بخش هایی از بازی "حسین محب اهری" ("آقا معلم") در کلاس).

14.5. اتوبوس شماره ی 99

15. دیگه موردی یادم نمی یاد و چون؛ متأسفانه، به شبکه ی تهران دسترسی ندارم، نمی دونم از "لیست سیاه" چیزی داده شده یا نه.
("محمد محمودی" جان، کجایی؟)

16. راستی، "اسمم"، من تموم فایل های "شنبه" تا "جمعه" رو بدون مشکل دانلود کردم و از این بابت باز هم از تو، دوست خوبم، متشکرم. یادگاری زیبایی بود.

خب امیل جون من در 3 بخش پاسخهایی رو که باید بدم دسته بندی کردم که البته به ترتیب شماره گذاری نیست
بخش1:خبر مهم مربوط به مهران مدیری و ببخشید شما.پس از نوروز "وی سی دی" هاش اومده بود و الان 4ماهی میشه در ویترین نمایندگیهای پخش سروش موجوده.اما اگه "دی وی دی" بود اونوقت واقعا" مهم بود که متاسفانه نیست.
بخش2:درباره فیلمهایی که گفتی تازه پخش شده باید بگم چند موردش تازه نیست(شاید همونطور که مدتی هست من زیاد به لیست سیاه دقت نمیکنم تاکید میکنم دقت نمیکنم نه اینکه نمیخونم تو هم به اون فهرست آغازین آرشیو نوارهای ویدیو که در تاپیکهایی که زدم در پستهای نخست و درون"اسپویلر" میذارم دقت نکردی.وگرنه نام چند تا از این فیلمها رو میدیدی)
ماجراهای پینوکیو بار نخست تابستون سال 77 از برنامه کودک شبکه1 در ویژه برنامهء تماشا که مربوط به فیلمهای سینمایی میشد پخش شده.اینکه پس از اون بازم پخش شده یا نه نمیدونم.همون یکبار دیدم
کوهستان امید(که کوهستان بیباکی هم ازش نام برده شده)هم نخستین بار نوروز 78 در برنامهء تماشا شبکه1 پخش شد.والبته نسخه ای دیگه ای از"هایدی" نیست.بلکه داستانی در ادامهء داستان هایدی از نویسنده ای دیگه هست(مانند رمان"اسکارلت" که ادامه ای بر رمان"برباد رفته" هست) که در جنگ جهانی اول رخ میده وبیشتر به مشکلات هایدی در مهاجرت دوباره به شهر درگیر جنگ هست.اون پسر چوپان"پیتر" هم بزرگ شده و به جبهه رفته که نقشش رو "چارلی شین" بازی میکنه.و اینم بگم مطمئنم این یکی از سوالاهای لیست سیاه بوده که یادم نیست کدوم یکی از دوستان پرسیده بود چون نتونستم پیداش کنم.
دایی هانس هم پیش از نوروز 90 در یکی از جمعه ها ساعت 17:30 پخش شده بود.
بخش3:درباره کارهای آپلودی اینجور بگم منظور من کارهایی هست که از بهمن سال گذشته به اینور و تنها مربوط به کارهای کودک بوده مورد نظرمه.تا جایی که یادمه باید بالای 90درصدش رو دانلود کرده باشی چون اونطوری که خودت گفته بودی هیچ کدومش رو نداشتی.گرچه من هیچ پافشاری ندارم که برای اینکار به زحمت بیفتی.تنها برای جلوگیری از آپلودهای تکراری خواستم.وگرنه در هر حالتی رفاقت چندین ساله مون پابرجاست و با این چیزا نه سست میشه و نه تاثیر داره
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف ariangirl الخميس يوليو 21, 2011 8:43 am

امیلیانو منظورم این نیست که لیست سیاه رو بد نوشتی ....
بلکه باید درباره لیست سیاه تبادل نظر بشه . همین . وگرنه لیست سیاه که خیلی خوبههههه
ariangirl
ariangirl

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty محله بهداشت (1362)

پست من طرف Indiana Jones الخميس يوليو 21, 2011 11:57 am

برنامه‌اي جالب و ديدني و عبرت‌آموز
يا
محله بهداشت

كارگردان : داريوش مؤدبيان - حسين فردرو
بازيگران:
فردوس كاوياني - رضا ژيان - رضا رويگري - فاطمه نقوي - اكبر رحمتي - مرتضي ضرابي - هادي مهدي چوپان - محمود جعفري - حميد جبلي - آتيلا پسياني -
اكبر عبدي - مجيد كربلايي نجف - حسين پناهي - حسين محب اهري

تهيه كننده: مسعود رسام
نويسنده : بيژن بيرنگ
موسيقي : مهرداد جهانفر
شعر : شكوه قاسم‌نيا
تصوير بردار: حسين ستوده - اكبر عنبري
سال ساخت : 1362

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Ypqrzwtzio8i95zkk3k5 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Kwax97o2aliky141lm1j برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Pc5elr46yvlgi9cdcheb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Uum1grnl6zhnvxf4t1bi برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Jm4shnpg8d06njaz7fe7 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Cb2d8wi6ivobw78m0jz برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 74d2anqdo5182b5drld برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Kmo6qusstwz3wpl5fkji برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Ir6ud94ckk2mcrwv6dz برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 R6yzskz4wg99w09caeal برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Zaidn2kaihzrzhf1fn برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Wpgjf0hxohujizg4ap22 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Mozd940zs5e001jslbwm برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 91xsglkrj238c0ucny5h

براي دانلود تيتراژ اين سريال تلويزيوني زيبا به اين لينك برويد:

http://s1.picofile.com/file/6999254524/Mahaleh_ye_Behdasht_main_titles.mov.html

ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف 59 الجمعة يوليو 22, 2011 6:36 am

سپاسگذارم افشین جان،
بسیار خاطره انگیز بود.
در ضمن مدتهاست که سال ساخت "محله بهداشت" و ترتیب پخش اون رو میخواستم بدونم،
یعنی اینکه آیا بلافاصله بعد از "محله برو بیا" در سال ۱۳۶۲ ساخته و بروی آنتن رفته
یا قبل از آن؟.
چون راستش در ذهن کودکانه و نوستالژیک من،
"محله بهداشت" خیلی کم رنگ نقش بسته،
درعوض "محله برو بیا" رو بسیار خوب و شفاف بخاطر دارم
بخصوص آنکه بازی و صدای زنده یاد "رضا ژیان"
صبح های جمعه در آن روزگاران، خیلی من رو میترسوند.
سلامت باشی.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 5 Empty اول برو بيا و بعد بهداشت...

پست من طرف Indiana Jones الجمعة يوليو 22, 2011 8:25 am

59 نوشته است:سپاسگذارم افشین جان،
بسیار خاطره انگیز بود.
در ضمن مدتهاست که سال ساخت "محله بهداشت" و ترتیب پخش اون رو میخواستم بدونم،
یعنی اینکه آیا بلافاصله بعد از "محله برو بیا" در سال ۱۳۶۲ ساخته و بروی آنتن رفته
یا قبل از آن؟.
چون راستش در ذهن کودکانه و نوستالژیک من،
"محله بهداشت" خیلی کم رنگ نقش بسته،
درعوض "محله برو بیا" رو بسیار خوب و شفاف بخاطر دارم
بخصوص آنکه بازی و صدای زنده یاد "رضا ژیان"
صبح های جمعه در آن روزگاران، خیلی من رو میترسوند.
سلامت باشی.

سلام بر 59 عزيز
بله. ابتدا محله‌ي برو بيا پخش شد و بعد محله‌ي بهداشت. تا جايي كه خاطرم هست محله‌ي بهداشت بطور ناگهاني قطع شد و شايعه‌اي بود مبني بر اينكه جلويش را گرفتند. حالا چرا خدا عالم است. اگر دقت كنيد همان كارآكترها در محله‌ي بهداشت عيناً تكرار شده بودند. ياد همگي‌شان بخير. خدا وكيلي جواني چقدر خوب است و پيري عجب بد مصيبتي است. همه‌شان در جواني بشاش و شاداب بوده‌اند. حالا نگاهشان كنيد.
راستي به نظر من كه عصرهاي جمعه (يا پنجشنبه) اين برنامه‌ها پخش ميشدند. پخش برنامه‌هاي كودك آن هم صبح‌ها از اواسط دهه 60 شروع شد و آن هم مختص برنامه‌هاي تابستانه بود (مثلاً سريال بچه‌هاي آلپ را آن زمان صبح‌ها پخش مي‌كردند) اما تا قبل از آن تقريباً هيچ برنامه‌اي صبح‌ها پخش نميشد.
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

صفحه 5 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة