کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 37 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف ahmad1300mo الثلاثاء أبريل 24, 2012 11:58 am

اوایل دهه 60 سریالی از تلویزیون پخش شد بنام " غارتگران " ساخته محمد متوسلانی با بازی بهزاد جوانبخش - عنایت بخشی _ جلال پیشواییان - جهانگیر فروهر - احمد قدکچیان - توران مهرزاد و بازیگران دیگری که الان در خاطرم نیست کارگردان این سریال زیبا محمد متوسلانی بود واهنگ بسیار زیبایی که در ابتدای فیلم پخش میشد ساخته " فرهاد فخرالدینی " بود . احتمال اینکه کسی این سریال را داشته باشد ضعیف است ولی موسیقی که در هنگام شروع فیلم پخش میشد بسیار زیبا بود اگر کسی از دوستان در دسترس داشت برای دانلود بگذارد بسیار بسیار لطف کرده است .

ahmad1300mo

تعداد پستها : 34

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty شب به ياد ماندني (محصول 1958) بريتانيا...

پست من طرف Indiana Jones الجمعة أبريل 27, 2012 10:56 am

با سلام
از شما دوستان دعوت مي‌كنم جهت خواندن مطلبي كه در ارتباط با فيلم شب به ياد ماندني در وبلاگم درج كرده‌ام به آدرس زير تشريف بياوريد:
http://indianajones2.blogfa.com/post-70.aspx
ارادتمند
افشين

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Tlpfxuae31zb296y08u فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 946cqwvc7eoygn6l2xu فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Bhrlgt5kr9t443b7hbb7 فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Yv5soj7cqt39b6c0fmql

بعنوان اشانتيون اين كليپ كوتاه را تماشا كنيد تا فيلم بيادتان بيايد:

https://youtu.be/jzrDBhYkVjg

Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف ahmad1300mo الأربعاء مايو 02, 2012 12:38 pm

از دوستان هرکسی فیلم "دؤل" سرجیو نیکلایسکو را دارد لطف کند برای دانلود بگذارد .ممنون

ahmad1300mo

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty نام اين فيلم چي بود؟...

پست من طرف Indiana Jones الخميس مايو 03, 2012 3:25 pm

با سلام
دوستان چندي پيش داشتم فكر ميكردم آيا نام اين فيلمي كه شرحش را مدتها پيش داده بودم (البته در فاروم كودكي) را يافته بوديم يا خير؟
ببينيد بدين ترتيب بود:
تعطيلات تابستاني يك پسر نوجوان ژاپني شروع ميشود و والدينش براي وي يك تلسكوپ مي‌خرند. او هيجان زده شده و شبها براي تماشاي ستارگان به پشت‌بام خانه ميرود تا اينكه شبي پدر و مادرش صداي افتادنش را مي‌شنوند. او اذعان ميدارد كه لبه پشت‌بام را نديده و براي همين افتاده. والدين اين پسر مشكوك ميشوند و او را براي چك‌آپ به دكتر مي‌برند . روش چك كردن دكتر هم جالب بود. او يك خودكار گرفت و از پسر خواست بدون چرخاندن سرش قلم را با چشم تعقيب كند و به محض اينكه آن را نديد اين موضوع را اعلام نمايد. پسر با يكي از چشمها زودتر از موعد اعلام ناپديد شدن قلم را ميكرد. بالاخره مشخص شد يك تومور بدخيم توي سر پسر است. او شيمي‌درماني را شروع كرد و موهاي سرش ريختند. فصل بازگشايي مدارس شد اما او ديگر نمي‌توانست به مدرسه برود. دوستانش براي ديدار از او به خانه‌شان آمدند و نهايتاً پسر در غم زياد درگذشت. دوبلور اين پسر ، خانم نوشابه اميري بودند.
كسي اسم اين فيلم يادش هست؟
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف tisto الخميس مايو 03, 2012 7:09 pm

اسم فیلم " دریا سیاه نیست " بود افشین جان ... وچ فیلم سیاهی...
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف Indiana Jones الجمعة مايو 04, 2012 2:16 am

tisto نوشته است:اسم فیلم " دریا سیاه نیست " بود افشین جان ... وچ فیلم سیاهی...

تصحيح ميشود. نام فيلم بنا بر گفته‌ي اميد عزيز هست: "ستاره‌ي جاودان" و تاريخ پخشش هم تابستان 1364 مي‌باشد. كسي ممكنه نام اورجينالش و يا لينكش در imdb‌رو پيدا كنه؟
و اما تيستوي عزيز اميد مي‌گويد فيلم دريا سياه نيست اينچنين بوده: در زمستان 1363 به نمایش در آمد. یک پسر کارخانه دار بود که مادر نداشت و دچار نوعی سرطان بود که روند درمان خوب پیشرفت داشت که ناگهان ورق برگشت و بیماری عود کرد و مرد! مثل بیشتر فیلم های آن دوره و زمانه که پر از مرگ و میر و بچه های مادر مرده و مادر گم کرده بود!
افشين

اين مطلب آخرين بار توسط Indiana Jones در الجمعة مايو 04, 2012 1:40 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Indiana Jones
Indiana Jones

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty نام اين يكي فيلم چي بود؟

پست من طرف Indiana Jones الجمعة مايو 04, 2012 2:37 am

با سلام مجدد
اول از همه بگم كه اين اطلاعاتي كه اينطور پشت سر هم مي‌پرسم و جمع مي‌كنم را براي يك سورپرايز جالب كه تدارك ديده‌ام و اميدوارم بتوانم به انجامش برسونم. شما در حال حاضر بيشترين كمكتان هميني است كه در يافتن نام فيلمها به من كمك كنيد:

دهكده‌اي فرانسوي در زمان اشغال جنگ دوم جهاني. اهالي اين دهكده به پارتيزان‌ها كمك مي‌كنند تا بر عليه نازي‌ها مبارزه نمايند. فيلم شرح رشادت‌هاي اينان است. در جوار داستان اصلي گروهي پسربچه‌ي نوجوان هستند كه دوبلور سردسته‌ي آنها خانم نادره سالارپور مي‌باشد. اين بچه‌ها سراپا شور و شوق و انرژي هستند. پسربچه‌اي كه خانم سالارپور به جايش حرف ميزنند پدربزرگي دارد كه همراه بقيه پيرمردهاي دهكده مي‌نشينند و گپ ميزنند و بچه‌ها را نصيحت مي‌كنند. بهرحال نهايتاً نازي‌ها كه از حمله‌هاي پارتيزان‌ها مستاصل شده‌اند تصميم به قتل عام مي‌گيرند. ساكنين دهكده را يكجا جمع مي‌كنند و از زن و مرد و بچه و پيرمرد و پيرزن را در خرابه‌اي سرپا نگاهداشته و احتمالاً از آنها مي‌خواهند كه پشتشان را به گروه سربازان مسلسل بدست بكنند. اين ميان پسربچه‌ي شيطان سر برميگرداند و سربازان آماده‌ي شليك را مي‌بيند اما پدربزرگش روي او را برگردانده و نمي‌گذارد كه به پشت سر نگاه كند. سربازان شليك مي‌كنند و باران تير همه ساكنين را از پاي در مي آورد. از كشته پشته درست شده و اين ميان مي‌بينيم پسربچه‌ي شيطان در حالي كه تير خورده و نيمه جان است خود را كشان كشان روي زمين مي‌كشد و اين جمله را مي‌گويد كه : "پدربزرگ... تو كه گفتي تير خوردن درد نداره... اما اينكه خيلي درد داره..." و جان مي‌دهد.

كسي نام اين فيلم را به خاطر دارد؟
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف ahmad1300mo الأحد مايو 06, 2012 10:14 am

از دوستان کسی فیلم " ماجراهای دلتای دانوب " را به یاد دارد اگر کسی بتونه قسمتهایی از این فیلم را تعریف کنه ممنون میشم .

ahmad1300mo

پست من طرف ahmad1300mo الأحد مايو 06, 2012 11:23 am

http://uplod.ir/x5nvkruf1kz2/A10________.MP3.htm موسیقی سریال قدیمی میشل استروگف خدمت دوستان

ahmad1300mo

پست من طرف erfan الإثنين مايو 07, 2012 4:10 am

ahmad1300mo نوشته است:از دوستان کسی فیلم " ماجراهای دلتای دانوب " را به یاد دارد اگر کسی بتونه قسمتهایی از این فیلم را تعریف کنه ممنون میشم .

سلام

فيلم " ماجراهای دلتای دانوب " يك فيلم به ياد ماندني است. من در اوايل دهه 60 يك مجله فيلم داشتم كه شرح آن در اين مجله بود ولي حال چيزي به خاطر ندارم ولي عكسي كه بر روي جلد اين مجله بود هنوزم در ياد است:بابوشكا سوار بر يك قايق

براي اطلاعات بيشتر مي تواني به اين آدرس از فروم كودكي و نوجواني سر بزني:
http://koodaki.forumotion.com/spa/babak110/167668934/240

erfan

تعداد پستها : 119

پست من طرف Mohsensad السبت مايو 12, 2012 6:35 am

سلام
یه فیلم بود که توش یه فولکس واگن زرد بود که حرف می زد و کارای عجیب غریب می کرد و می ره توی مسابقه اتومبیل رانی و عده ای می خان با تقلب و خرابکاری جلوی برنده شدنش رو بگیرند خود ماشینه هم چند جا باهاشون درگیر می شه توی دوبله فیلم اسم ماشین دوودوو بود و یه صحنه داشت که می خوره به سبد خرید یه پیر زن و هر چی توش یود رو پخش زمین می کنه بعد از روی زمین ماکارونی های ریخته شده رو جمع می کرد و از طرف دیگه بسته بندی شده می انداخت بیرون یه چیزی تو مایه های herbie میدونید اسم دقیق این فیلم چیه
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty اسم فیلم

پست من طرف Mohsensad الثلاثاء مايو 15, 2012 4:50 am

خوب به لطف یکی از دوستان پیداش کردم ببینم کسی به نسخه دوبله این فیلم دسترسی داره ؟

فیلم آلمانیه،
نام فیلم اینه: DuDu, Das verrückteste Auto der Welt
یا نام انگلیسی آن:
Superbug, the Craziest Car in the World - 1975

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Dudu
تیکه های از فیلم
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

پست من طرف kazvash السبت مايو 19, 2012 12:58 am

با سلام خدمت دوستان عزيز
اميدوارم هميشه تندرست و شاد باشيد
يادم هست كه فيلمي با بازي ميكي روني به نام توماس اديسون جوان در ساليان دور از تلويزيون پخش ميشد
آيا ازبين دوستان ، خاطره يا عكس يا فيلمي در اختيار دارند؟
قربانتان
kazvash
30/02/1391
kazvash
kazvash

تعداد پستها : 60

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty اديسون جوان محصول 1940

پست من طرف Indiana Jones السبت مايو 19, 2012 9:19 am

kazvash نوشته است:با سلام خدمت دوستان عزيز
اميدوارم هميشه تندرست و شاد باشيد
يادم هست كه فيلمي با بازي ميكي روني به نام توماس اديسون جوان در ساليان دور از تلويزيون پخش ميشد
آيا ازبين دوستان ، خاطره يا عكس يا فيلمي در اختيار دارند؟
قربانتان
kazvash
30/02/1391

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Tjbd2xet9rj733pao0e

http://www.imdb.com/title/tt0033289/

Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف kazvash الثلاثاء مايو 22, 2012 3:07 am

با سلام خدمت همه دوستان
و با تشكر از افشين عزيز
شايد قبلاً نيز گفته ام كه نحوه آشنايي من با اين فروم ، افشين عزيز ميباشد
افشين جان خيلي دلم ميخواهد نسخه قديمي و دوبله شده آن را داشته باشم
اگر امكان دارد نحوه تهيه و خريد آن را برايم بنويس
اميدوارم همه شما دركمال سلامتي و نشاط باشيد و همچنين به اميد بازگشت 59 عزيز به اين فروم
ارادتمند
kazvash
02/03/1391
kazvash
kazvash

تعداد پستها : 60

پست من طرف babak الجمعة مايو 25, 2012 7:14 am

سلام دوستان
یکی از برنامه های مورد علاقه همه ما معماهای پلیسی بود و یکی از بهترین سریالهای از این دست به نظرم سریال "رقیبان شرلوک هلمز" بود.هر قسمتش یه نفر بود با یه معماکه آخرش حل میشد.و فقط یکیش با مرگ قهرمان داستان یا حل کننده معما تموم شدقسمتی که اسمش " راز شکارچی روباه " بود با بازی "درک یاکوبی" بازیگر و نریتور توانمند انگلیسی.تماشای فیلم "اژدها وجود دارد" و بازی زیبای ایشون منو دوباره به یاد این سریال انداخت.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 MV5BNjg5MTk5Mzk5OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM4MzgxMw@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_

http://www.imdb.com/title/tt0167703/
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Roozbeh_vb الإثنين مايو 28, 2012 1:56 am

خدمت دوستان عزيز سلام.
مي خواستم واسه دو تا فيلم من رو راهنمايي كنيد. اولي فيلمي بود كه تو دهه 70 پخش كرده بودن. اسم فيلم بود مردان خاكستري. موضوعش هم اين بود كه يك گروه از ماموران مخفي خاكستري پوش دنبال چند تا بچه بودند. اين گروه هميشه سيگار ميكشيدن. اگه يه بار سيگارشون تموم ميشد مي مردن. يه صحنه فيلم رو يادمه كه رئيس اونا براي مجازات يكي از زير دستاش سيگارش رو ميگيره بعد ماموره مي ميره.
دومي فيلم ملكه ي برفي بود كه دهه شصت مدام از تلويزيون پخش ميشد (مخصوصاً جمعه ها).
مي خواستم اگه كسي اسم اصلي اين فيلمها رو داره بذاره اينجا. ممنون ميشم. Very Happy

Roozbeh_vb

تعداد پستها : 3

پست من طرف najmak الثلاثاء مايو 29, 2012 9:15 am

سلام به همگی
جدی چه فروم دوست داشتنی و خاطره انگیزی راه انداختین. خیلی از سوالام به جواب رسید. از همه متشکرم. 2 تا فیلم هست که
دوست دارم اسماشون رو بدونم یا لینک imdb
1. داستان پسر بچه ای که مادرشو به تازگی از دست داده و با پدر و برادر کوچیکش زندگی میکنه. پدر هم چون همسرشو خیلی دوست داشته خیلی ناراحته و به پسرش خیلی توجه نداره. یه بار متوجه میشه پدرش از مادرش صدای ظبط شده داره. یواشکی بهش گوش میده که باغث میشه پاک هم بشه. برادر کوچکتر یه کمی مریضه برای همین همه توجه ها سمت اونه. آخر فیلم هم این پسربچه می میره.
2. داستان قتل یک دختر نوجوان هستش که زن بابا مظنون هست ولی هرگز اعتراف نمیکنه. شب حادثه برفی بوده که آثاری از رد پا هم دیده نمیشه!
مرسی از راهنمایی ها

najmak

تعداد پستها : 8

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty پخش سریال بادبانهای برافراشته از شبکه یک سیما

پست من طرف Negin 2 الأربعاء مايو 30, 2012 1:42 am

با سلام
دوستان گرامی شبکه یک سیما از پنج شنبه هفته جاری مورخ 91/3/11 هر شب اقدام به پخش سریال بادبانهای برافراشته را می کند.برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به جدول زمان بندی پخش این سریال به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

http://www.iribtv.ir/index.php?option=com_scheduler&ch=C0001&week=0&diff=5
[b]
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف babak الخميس مايو 31, 2012 11:56 am

Roozbeh_vb نوشته است:خدمت دوستان عزيز سلام.
مي خواستم واسه دو تا فيلم من رو راهنمايي كنيد. اولي فيلمي بود كه تو دهه 70 پخش كرده بودن. اسم فيلم بود مردان خاكستري. موضوعش هم اين بود كه يك گروه از ماموران مخفي خاكستري پوش دنبال چند تا بچه بودند. اين گروه هميشه سيگار ميكشيدن. اگه يه بار سيگارشون تموم ميشد مي مردن. يه صحنه فيلم رو يادمه كه رئيس اونا براي مجازات يكي از زير دستاش سيگارش رو ميگيره بعد ماموره مي ميره.
دومي فيلم ملكه ي برفي بود كه دهه شصت مدام از تلويزيون پخش ميشد (مخصوصاً جمعه ها).
مي خواستم اگه كسي اسم اصلي اين فيلمها رو داره بذاره اينجا. ممنون ميشم. Very Happy
سلام دوست عزیز فیلمی که دنبالش هستی "مومو و مردان خاکستری" است.البته کتابش برای ما خاطره انگیزتره
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Momo_poster
برای اطلاعات بیشتر هم میتونی به
http://www.imdb.com/title/tt0091537/plotsummary
یا
http://en.wikipedia.org/wiki/Momo_(film)
مراجعه کنی
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف ramin الخميس مايو 31, 2012 10:21 pm

najmak نوشته است:سلام به همگی
جدی چه فروم دوست داشتنی و خاطره انگیزی راه انداختین. خیلی از سوالام به جواب رسید. از همه متشکرم. 2 تا فیلم هست که
دوست دارم اسماشون رو بدونم یا لینک imdb
1. داستان پسر بچه ای که مادرشو به تازگی از دست داده و با پدر و برادر کوچیکش زندگی میکنه. پدر هم چون همسرشو خیلی دوست داشته خیلی ناراحته و به پسرش خیلی توجه نداره. یه بار متوجه میشه پدرش از مادرش صدای ظبط شده داره. یواشکی بهش گوش میده که باغث میشه پاک هم بشه. برادر کوچکتر یه کمی مریضه برای همین همه توجه ها سمت اونه. آخر فیلم هم این پسربچه می میره.
2. داستان قتل یک دختر نوجوان هستش که زن بابا مظنون هست ولی هرگز اعتراف نمیکنه. شب حادثه برفی بوده که آثاری از رد پا هم دیده نمیشه!
مرسی از راهنمایی ها

فیلم اول ساخته لوییجی کومنچینی هست:

http://www.imdb.com/title/tt0060538/

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Incompreso-4

فیلم دوم هم در ایران به اسم راز شب ژانویه به نمایش درآمده بود. اگر کسی به مجله های فیلم سال ۶۶ یا ۶۷ دسترسی داشته باشه می تونه مشخصاتش رو پیدا کنه.

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 37 Empty تشكر

پست من طرف Roozbeh_vb السبت يونيو 02, 2012 2:06 am

babak نوشته است:
سلام دوست عزیز فیلمی که دنبالش هستی "مومو و مردان خاکستری" است.البته کتابش برای ما خاطره انگیزتره
.....
دستت درد نكنه دوست عزيز. يك دنيا ممنون! cheers

Roozbeh_vb

پست من طرف Roozbeh_vb السبت يونيو 02, 2012 2:11 am

دوستان اگه اسم اصلي فيلم ملكه برفي رو مي دونن به ما بگن. اين فيلم تو دهه 60 زياد پخش ميشد. تو گوگل كه سرچ ميكنم يه فيلم كره اي مياد!

Roozbeh_vb

پست من طرف mehrnaz_sadeghi86 الأحد يونيو 03, 2012 11:26 am

Roozbeh_vb نوشته است:
babak نوشته است:
.....
دستت درد نكنه دوست عزيز. يك دنيا ممنون! cheers

مرسییییییییییییییییییی منم خیلیییییییییی دنبال این فیلم بودممممممممممممممم ممنونننننننننننننننننننننم

mehrnaz_sadeghi86

تعداد پستها : 7

پست من طرف ramin الأحد يونيو 03, 2012 12:23 pm

Roozbeh_vb نوشته است:دوستان اگه اسم اصلي فيلم ملكه برفي رو مي دونن به ما بگن. اين فيلم تو دهه 60 زياد پخش ميشد. تو گوگل كه سرچ ميكنم يه فيلم كره اي مياد!

از داستان ملکه برفی دو نسخه روسی در سال های دهه شصت در سینماها نمایش داده شد که بعد هم در تلویزیون به نمایش درآمد.
يکی نسخه انیمیشن ساخته لو آتامانف http://www.imdb.com/title/tt0050987/
و دیگری یک نسخه زنده: http://www.imdb.com/title/tt0254782/

نسخه اول رو اینجا روی Youtube می تونید ببینید با زیرنویس انگلیسی: https://www.youtube.com/watch?v=tpM6JPRBQHE
نسخه دوم اینجا روی  Youtube قرارداده شده بدون زیرنویس: https://www.youtube.com/watch?v=QPj0VNyPtZU&feature=watch-now-button&wide=1

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

صفحه 37 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة