کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 33 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف ariangirl الثلاثاء يناير 17, 2012 8:05 am

نگین جان مثل همیشه عالی بود
امیلیانو شبکه آی فیلم کلا همینجوری همه رو خوشحال میکنه خیلی پخش خوبی داشته تا حالا
59 عزیز من سریال آینه به سختی یادم میاد برای همین نمیتونم کمکی بهتون بکنم فکر میکنم بقیه بچه ها بتونن بگن
که این قسمتهایی که ما میبینیم کدومه .
در هر حال من فقط اسباب و اثاثیه و گریمها و لباسها رو نگاه میکنم
و .... البته دیالوگها
انگار قدیمها مردم یه خورده بی ادب بودن !!
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف 59 الثلاثاء يناير 17, 2012 11:01 am

بازیگران سریال خاطره انگیز آیینه

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 45978140242598438084_thumb

در اپتدا سپاسگذارم از نگین گرامی برای به اشتراک گذاشتن قسمت سوم از سریال آیینه.
بازی ها، دکورها، لباسها و ...، همه در نهایت سادگی، اما با وقار و تاتیر گذار. براستی که
نه نوجوانی، نه جوانی و نه حال که اسمش بزرگسالیست، کودکی بهترین بود، همان کودکی.

امیر جان، بسیار خرسندم که مطالب مورد توجهت قرار میگیرند.

آرین گرل گرامی، از شما هم سپاسگذارم برای اهمیت نهادن به سوال مطرح شده.

-----------------------------------

با کسب اجازه از دوستان گرامی، بیوگرافی کوتاه برخی از بازیگران" آیینه " تقدیم میگردد
که بر خلاف بازیهای درخشان و تاثیر گذارشان در دهه ی شصت خورشیدی
کمتر مورد توجه رسانه ها قرار گرفته اند و در نتیجه و با هجوم بی رویه ی نابازیگران
در عرصه هنرهای نمایشی ایران، دیگر شاید برای همیشه به فراموشی سپرده شوند!.

.
.
.

جواد خدادادی (۱۳۲۳ - ۱۳۸۷)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 76242241112895704992_thumb

متولد سال ۱۳۲۳ و کارمند ساده اداره تئاتر بود که به واسطه استعدادش در بازيگري به اين رشته روي آورد.
اواخر دهه ۱۳۴۰ بود که جواد خدادادی توانست از شغل دفترداری اداره تئاتر به رده بازيگري نمايش هاي
روشنفکرانه آن دوران برسد. او درس خواند، ديپلم گرفت و وارد دانشکده هنرهاي دراماتيک آن زمان شد،
در حالي که تا پيش از آن در يک پيراهن دوزي کار مي کرد. در سال ۱۳۵۰ نخستين تجربه بازيگري اش را
در نقش کوتاهي در تله تئاتر در شاهراه به کارگرداني ايرج راد با موفقيت به انجام رساند و استعدادش را ثابت کرد.
تا پيش از انقلاب اسلامي، خدادادي در تله فيلم مسافرت (عزت الله انتظامي) ظاهر شد و در سال هاي بعدي
در بحبوحه روزهاي جنگ در نمايش هاي مختلفي مانند جانشين غلامحسين ساعدي، سربازها (هرمز هدايت)،
مرواريد (عزت الله مهرآوران)، تجاوزگران (اکبر زنجان پور) و ... بازي کرد. او در نمايش هاي دکتر فاستوس
درکنار جميله شيخي و پرويز پور حسيني و دکتر کنوک نوشته ژول درمن (هر دو به کارگرداني ايرج راد)
در نقش اصلي خوش درخشيد. در سال هاي دهه ۱۳۶۰ خورشیدی بود که غلامحسين لطفی با سپردن يکي از
نقش هاي اصلي سريال معروف و موفق آیينه به جواد خدادادي باعث شهرت و محبوبيت او در دوراني شد
که برنامه هاي سرگرم کننده در اقليت بودند. در دهه ۱۳۸۰، به خاطر بيماري همسرش ناچار به مهاجرت
به کشور آلمان شد و همين موضوع باعث شد تا حقوقش در مرکز هنرهاي نمايشي به دليل غيبت بيش از
شصت روز قطع شد و نامه نگاري هاي او هم به جايي نرسيد. در مدت حدود هشت سال زندگی در آلمان،
به همراه ایرج زهری در سال ۲۰۰۴ میلادی نمایشی را در هامبورگ و بر اساس نوشته یک نویسنده لهستانی
روی صحنه برد. وی همچنین نمایشنامه ای از آنتوان چخوف را کارگردانی کرد که در جشنواره کلن هم
شرکت داده شده بود. وی در شهریور سال ۱۳۸۷ در پی عارضه ی قلبی در بیمارستانی در دورتموند آلمان
درگذشت و در همان جا به خاک سپرده شد. یادش گرامی.

برگرفته از : ("سالنامه فيلم - ش ۱۸" و "ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد")

اسماعیل محرابی

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 49722964869497033417_thumb

اسماعیل محرابی سال ۱۳۲۳ در تهران متولد شد.
وی لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۴۹ می باشد.
بازی در سینما را از سال ۱۳۵۹ با «کرکسها می میرند» به کارگردانی «جمشید حیدری» شروع کرد.
او در سالهای اپتدایی و میانی دهه ی ۱۳۸۰ خورشیدی ديگر در هيچ سريال و فيلمي ايفاي نقش نمي‌كرد
و مقيم يكي از شهرهاي شمالي شده بود. اسماعیل محرابی در کارنامه ی هنری خود،
بجز سریالها و تاترهای تلویزیونی، ۱۲ فیلم سینمایی بلند را در مقام بازیگر دارد.
آشا محرابی - بازیگر و دوبلور، دختر وی میباشد.

بمانی (منیژه) دلدارگلچين

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 89659771217817396979_thumb

بماني دلدار گلچين (خواهر مرجانه گلچين و دختر عموي ناديا گلچين) در سال ۱۳۳۵ در رشت متولد شد.
او ديپلم خود را از دانش سراي هنر دريافت كرد و در رشته كارگرداني سينما به تحصيل پرداخت.
(کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره؛ ۱۳۷۹ و دریافت نشان درجه ۴ هنری
از شورای ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی). از سال ۱۳۵۴ به خدمت اداره تئاتر درآمد
و از همان سال به فعاليت در زمينه بازيگري و حركات موزون پرداخت. او همچنين به عضويت
در گروه تئاتر ملي ايران درآمد و به همراه اين گروه به منظور اجراي تئاتر به خارج از كشور اعزام شد.
گلچين در سال ۱۳۶۲ موفق به ايفاي نقش در تلويزيون شد و پس از آن با فاصله اي اندك
در سال ۱۳۶۳ حضور در سينما را نيز تجربه كرد. بمانی گلچین در سال ۱۳۷۷ به اجرای نمایش "جزیره"
نوشته "چیستا یثربی" با : " کارگردانی، بازی، آهنگسازی و طراحی حرکت " توسط خودش،
در تئاترشهر، تالار سایه پرداخت.

.
.
.

شاد و سلامت باشید.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف morteza3274 الأربعاء يناير 18, 2012 6:59 pm

سلام
کسی اگر فیلم وصیت نامه دکتر مابوزه که چند سال پیش از شبکه 3 پخش شد رو داره برای دانلود بزاره.
ممنون

morteza3274

تعداد پستها : 4

پست من طرف morteza3274 الأربعاء يناير 18, 2012 7:00 pm

چرا سریال آیینه دانلود نمیشه؟

morteza3274

پست من طرف ariangirl الأربعاء يناير 18, 2012 8:03 pm

59 عزیز
ممنون از اطلاعات خوبی که درباره بازیگران سریال آینه دادید ...
حالا سوال اینه که آیا این سریال کامل پخش میشه ؟
چون صداو سیما حالا که سریالهای قدیمی رو میذاره خیلی از قسمتهای این سریالها رو
سلیقه ای کنار میذاره نمونه اش هم سریال طولانی همسران که
از هر ده قسمت یک قسمتش پخش میشه

ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الأربعاء يناير 18, 2012 8:07 pm

بی صبرانه منتظر جمعه هستم که قسمت آخر سریال در پناه تو رو ببینم
این سریال هم مثل سریال آینه دیالوگهای به یادماندنی ای برای من داشت
که حتی اگه دیگه سریال رو نمیدیدم هیچ وقت فراموششون نمیکردم
به خصوص دیالوگ آخر سریال : سه سال بعد ، دردی شاد وجود مریم را فرا گرفته بود ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف 59 الأربعاء يناير 18, 2012 9:26 pm

morteza3274 نوشته است:چرا سریال آیینه دانلود نمیشه؟
با درود خدمت شما.

تمام لینکهای سریال آیینه که توسط "نگین گرامی" آماده و در فروم قرار گرفته اند سالم هستند،
منظورم (سه قسمت از سریال آینه و در مجموعه ۶ لینک) تا بحال هست.
اما ظاهرن در چند روز گذشته بنا به دلیلی، اختلال در شکل ظاهری آدرسهای مدیا فایر صورت گرفته
و یک قسمت اضافی در اپتدای آدرس فایلها اضافه شده. برای بارگیری این ۳ قسمت از سریال
از فایل نوشتاری زیر آدرسها را بردارید (البته با کسب اجازه از همکارمان).

http://s2.picofile.com/file/7255010535/Serial_e_Ayine_3_Ghesmat_.rar.html

سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الأربعاء يناير 18, 2012 9:35 pm

ariangirl نوشته است:59 عزیز
ممنون از اطلاعات خوبی که درباره بازیگران سریال آینه دادید ...
حالا سوال اینه که آیا این سریال کامل پخش میشه ؟
چون صداو سیما حالا که سریالهای قدیمی رو میذاره خیلی از قسمتهای این سریالها رو
سلیقه ای کنار میذاره نمونه اش هم سریال طولانی همسران که
از هر ده قسمت یک قسمتش پخش میشه
نظر لطف شما هست، بسیار خرسندم که مورد توجهتون قرار گرفته.
بله درست میفرمایید، بویژه که سریال آیینه اهمیت بسیار زیادی دارد
و جزو "مجموعه های تلویزیونی زرین" بشمار میاید.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف Negin 2 الخميس يناير 19, 2012 6:16 am

دانلود قسمت چهارم سریال آینه با بازی جواد خدادادی-مهین شهابی-نادیا گلچین و .... داستان رفتن به کوه با خانواده و تعمیرات منزل

آیینه قسمت چهارم-105 مگابایت

http://www.mediafire.com/?89jijja7praao9r

قسمت پنجم سریال آیینه-با بازی رضا بابک-ثریا قاسمی-داستان ازدواج مجدد در میانسالی

قسمت پنجم-بخش اول -94 مگابایت
http://www.mediafire.com/?32bjlmauv7fl6yg

قسمت پنجم-بخش دوم-95 مگابایت
http://www.mediafire.com/?4fl973az8piybqg

توجه مهم: مشکل در لینکهای دانلود سریال آیینه
همانطور که دوست عزیزمان جناب 59 فرمودند لینکهای دانلود سریال آیینه سالم هستند .دوستان می بایست برای دانلود قسمت اول و دوم آدرس را حذف نموده و تنها از قسمت آخر آدرس جهت دانلود استفاده نمایند چون آدرس ابتدایی آدرس تبلیغات و آدرسی که در ادامه می آید، تکرار سایت مدیافایر است.قسمت آخر آدرس شامل mediafire.com به همراه آدرس اصلی است .پس با حذف دو آدرسی که ابتدای لینک قرار دارد به راحتی می تونید وارد صفحه مورد نظر شده و فایل را دانلود کنید.

خدمت دوستان بخصوص 59 گرامی عرض کنم که تا جایی که من پرس و جو کردم این سریال در 3 سری ساخته شده همانطور که مشاهده می کنید بعضی قسمتها برای ما آشنا و برخی نا آشنا هستند.قسمتهای با موضوع زندگی شیرین می شود احتمالامربوط به بخش سوم سریال می باشد که برای ما ملموس تر است.در ضمن حدس من این است که شبکه IFILM بطور پراکنده و بدون توجه به شماره سریال در سری های مختلف اقدام به پخش آن می کند.ولی داستانهایی که نویسنده آن احمد بهبهانی است برای ما نماد سریال آیینه در زمانی بود که آن را می دیدیم و خاطرات این داستانها در ذهنمان ماندگارتر است.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف 59 الجمعة يناير 20, 2012 8:34 am

Negin 2 نوشته است:دانلود قسمت چهارم سریال آینه با بازی جواد خدادادی-مهین شهابی-نادیا گلچین و .... داستان رفتن به کوه با خانواده و تعمیرات منزل

قسمت پنجم سریال آیینه-با بازی رضا بابک-ثریا قاسمی-داستان ازدواج مجدد در میانسالی

همانطور که دوست عزیزمان جناب 59 فرمودند لینکهای دانلود سریال آیینه سالم هستند .دوستان می بایست برای دانلود قسمت اول و دوم آدرس را حذف نموده و تنها از قسمت آخر آدرس جهت دانلود استفاده نمایند چون آدرس ابتدایی آدرس تبلیغات و آدرسی که در ادامه می آید، تکرار سایت مدیافایر است.قسمت آخر آدرس شامل mediafire.com به همراه آدرس اصلی است .پس با حذف دو آدرسی که ابتدای لینک قرار دارد به راحتی می تونید وارد صفحه مورد نظر شده و فایل را دانلود کنید.

خدمت دوستان بخصوص 59 گرامی عرض کنم که تا جایی که من پرس و جو کردم این سریال در 3 سری ساخته شده همانطور که مشاهده می کنید بعضی قسمتها برای ما آشنا و برخی نا آشنا هستند.قسمتهای با موضوع زندگی شیرین می شود احتمالامربوط به بخش سوم سریال می باشد که برای ما ملموس تر است.در ضمن حدس من این است که شبکه IFILM بطور پراکنده و بدون توجه به شماره سریال در سری های مختلف اقدام به پخش آن می کند.ولی داستانهایی که نویسنده آن احمد بهبهانی است برای ما نماد سریال آیینه در زمانی بود که آن را می دیدیم و خاطرات این داستانها در ذهنمان ماندگارتر است.
برای قرار دادن این دو قسمت بسیار خاطره انگیز
و همچنین توضیح خوبتان درباره ی سریال آیینه سپاسگذارم.
بسیار جالب هست که دیدن این سریالهای قدیمی،
همانند ورق زدن آلبومهای عکس قدیمی هست. قسمتهایی از سریال که قبل تر
و همانطور که فرمودید برای سری اول "آیینه" هستند، برای هم سن و سالان ما،
یاد آور ۳-۴ سالگی میباشند و قسمتهای دیگر از سری دوم و یا سوم، ۸-۹ سالگی را.
باز هم سپاسگذارم برای ضبط، آمده سازی و به اشتراک گذاشتن این سریال نوستالژیک.
سلامت باشید.

59
59

پست من طرف Negin 2 السبت يناير 21, 2012 7:24 am

دانلود قسمت ششم سریال آینه با بازی مهین شهابی-رضا بابک-پورانداخت مهیمن-نادیا گلچین و ....
داستان اختلافات خانوادگی
عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 40003635983375041357_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 54127284613854026044_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 26910966598221836654_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 67460973159866222453_thumb

آیینه قسمت ششم-بخش اول-89 مگابایت
http://www.mediafire.com/?gugp2p373fp2tsh

قسمت ششم-بخش دوم-94 مگابایت
http://www.mediafire.com/?88amvuj88l1h83h

اين مطلب آخرين بار توسط Negin 2 در السبت يناير 21, 2012 7:36 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Negin 2 السبت يناير 21, 2012 7:31 am

59 نوشته است:
Negin 2 نوشته است:دانلود قسمت چهارم سریال آینه با بازی جواد خدادادی-مهین شهابی-نادیا گلچین و .... داستان رفتن به کوه با خانواده و تعمیرات منزل

برای قرار دادن این دو قسمت بسیار خاطره انگیز
و همچنین توضیح خوبتان درباره ی سریال آیینه سپاسگذارم.
بسیار جالب هست که دیدن این سریالهای قدیمی،
همانند ورق زدن آلبومهای عکس قدیمی هست. قسمتهایی از سریال که قبل تر
و همانطور که فرمودید برای سری اول "آیینه" هستند، برای هم سن و سالان ما،
یاد آور ۳-۴ سالگی میباشند و قسمتهای دیگر از سری دوم و یا سوم، ۸-۹ سالگی را.
باز هم سپاسگذارم برای ضبط، آمده سازی و به اشتراک گذاشتن این سریال نوستالژیک.
سلامت باشید.

خواهش می کنم.من احساس خوبی دارم که لحظات به یاد ماندنی سریال را با دوستان به اشتراک می گذارم.همانطور که دوستان این فروم و نیز شما خیلی از فیلمها،کارتونها و آهنگهای گمشده ذهن مرا در سایت قرار دادند بطوریکه تصاویر مه آلودی که در ذهنم بود به واقعیتی شفاف و ملموس تبدیل شد.حس شما و دوستان گرامی را کاملا درک می کنم و همین باعث می شود که جد و جهد کنم و زمانی از روزم را به آماده کردن فایلها اختصاص دهم تا دوستان مشتاق بتوانند این مهم را در گنجینه خود داشته باشند.خاطراتتان پاینده باد.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف morteza3274 السبت يناير 21, 2012 11:48 am

با تشکر از زحات شما دوستان گرامی

morteza3274

پست من طرف morteza3274 السبت يناير 21, 2012 4:49 pm

سلام کسی فایلهای برنامه قصه ظهر جمعه رو داره بزاره ؟ خیلی باحال بو

morteza3274

پست من طرف 59 السبت يناير 21, 2012 8:16 pm

Negin 2 نوشته است:دانلود قسمت ششم سریال آینه با بازی مهین شهابی-رضا بابک-پورانداخت مهیمن-نادیا گلچین و ....
داستان اختلافات خانوادگی
عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 40003635983375041357_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 54127284613854026044_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 26910966598221836654_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 67460973159866222453_thumb

بسیار عالی، سپاس همیشگی خدمت شما.
در یکی از مصاحبه ها خانم "رویا افشار" درباره ی "آیینه" گفته بودند که
هر نمایش رو نزدیک به یک هفته تمرین میکردند و سپس برای ضبط آماده میشدند.
این سریال در مقایسه با آن دوران و دیگر سریالهای ساخته شده، با کمترین امکانات
اجرا و ضبط میگردیده است، با این حال نتیجه ی کار بسیار درخشان و تاثیر گذار هست.
بازی های زنده یادان "جواد خدادادی"، "مهین شهابی" و هنرمند ارجمند "رضا بابک"
نشان کاملی است از درک نیکوی هنری و دراماتیک ایشان.
"آیینه" یعنی : نمایش تلویزیونی به معنای کامل.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 السبت يناير 21, 2012 8:17 pm

morteza3274 نوشته است:سلام کسی فایلهای برنامه قصه ظهر جمعه رو داره بزاره ؟ خیلی باحال بو
دوست گرامی برای دیدن پاسخ،
به بخش مربوط به درخواستتان (امواج صوتي گمشده) تشریف بیاورید.
59
59

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Empty تغيير فرهنگ...

پست من طرف Indiana Jones الأحد يناير 22, 2012 4:02 am

با سلام خدمت دوستان
ديشب قسمتي كه سالهاي سال از سريال تلويزيوني آيينه در ياد و خاطر داشتم پخش شد. "عروسك" كه به نظرم با اين قسمت ما با مرجانه گلچين آشنا شديم. آن زمان كه سريال را ديدم به نظرم رسيد چقدر مرجانه خانم محكوم است و بقيه سربلند. الان كه سريال را تماشا مي‌كنم مي‌بينم ديگر نمي‌توانم چنين چيزي بگويم. به نظرم اسماعيل محرابي شوهري كله خشك و بي‌فكر رسيد. شوهري كه گويي به جاي زن يك كلفت را به خانه آورده است. اينكه سرظهر دو تا از رفيقهايت را به خانه بياوري و بگويي خانم غذا چي داريم اين دوستانم را توي اداره ديدم و گفتم بيارمشان خانه تا غذا بخوريم! چقدر احمقانه بود. چون دوست ندارم سناريو و چهارچوب داستان را مورد ايراد قرار بدهم اين رفتار را براي آن روزگار (حداقل به ظن فيلمنامه‌نويسان سريال) عادي تلقي مي‌كنم و خوشحالم كه فرهنگ مردم در حال حاضر بالاتر از سي‌سال پيش رفته است. ديكتاتورمسلكي و اينكه حرف حرفِ مرد خانه است. اينكه زن بايد تبعيت كند. زن بايد همه فن حريف باشد تا مبادا خرجي (دقيقاً خرج و هزينه‌اي) به آقاي خانه تحميل شود و مهم نيست كه اين خانم پس‌فردا چشمش ضعيف شود ، مفاصلش آرتروز بگيرند و هزار و يك مشكل براي سلامتي‌اش بوجود بيايد. دوستان بياييد دقيق‌تر به اين سريال نگاه كنيم. بازي بازيگران فوق‌العاده است اما عجب جوي در آن روزگار بر جامعه حاكم بوده...
ارادتمند
افشين

59 نوشته است:
Negin 2 نوشته است:دانلود قسمت ششم سریال آینه با بازی مهین شهابی-رضا بابک-پورانداخت مهیمن-نادیا گلچین و ....
داستان اختلافات خانوادگی
عکسهای این قسمت

بسیار عالی، سپاس همیشگی خدمت شما.
در یکی از مصاحبه ها خانم "رویا افشار" درباره ی "آیینه" گفته بودند که
هر نمایش رو نزدیک به یک هفته تمرین میکردند و سپس برای ضبط آماده میشدند.
این سریال در مقایسه با آن دوران و دیگر سریالهای ساخته شده، با کمترین امکانات
اجرا و ضبط میگردیده است، با این حال نتیجه ی کار بسیار درخشان و تاثیر گذار هست.
بازی های زنده یادان "جواد خدادادی"، "مهین شهابی" و هنرمند ارجمند "رضا بابک"
نشان کاملی است از درک نیکوی هنری و دراماتیک ایشان.
"آیینه" یعنی : نمایش تلویزیونی به معنای کامل.
سلامت باشید.
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Empty قصه ظهر جمعه

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين يناير 23, 2012 4:32 am

morteza3274 نوشته است:سلام کسی فایلهای برنامه قصه ظهر جمعه رو داره بزاره ؟ خیلی باحال بو

من چند وقت پیش تعدادی از این قصه ها رو با صدای محمدرضا سرشار از سایت ایران صدا خریدم و اینجا قرار دادم

http://11tir88.blogfa.com/post-17.aspx

http://11tir88.blogfa.com/post-16.aspx

میتونید دانلود کنید
اما دوستان اگه میتونند بقیه رو بخرند و واسه استفاده عموم بگذارن.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Negin 2 الإثنين يناير 23, 2012 8:15 am

قسمت هفتم سریال آیینه-با بازی جواد خدادادی-رضا بابک-مهین شهابی-فرزانه خدادادی داستان خساست پدر

عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 59310870516433767885_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 14556788148682461765_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 60226394802657241945_thumb

آیینه قسمت هفتم-بخش اول-93 مگابایت
http://www.mediafire.com/?6gu5wmypemlwwt8

قسمت هفتم-بخش دوم-95 مگابایت
http://www.mediafire.com/?bs93gbqp7hqhhgn

قسمت هشتم سریال آیینه-با بازی مهین شهابی-رضا بابک-جواد خدادادی-پوراندخت مهیمن-مرجانه گلچین و ... داستان قلب درد مادر(مهین شهابی) که فرزندان با توجیه معده درد مادر از پیگیری درمان او سرباز می زدند.

عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 71385153407551324395_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 62223301336428120233_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 07059855629469116497_thumb

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 00857587717907875706_thumb

آیینه قسمت هشتم-بخش اول-100 مگابایت
http://www.mediafire.com/?5f3umrrj8p2f2r8

قسمت هشتم-بخش دوم-95 مگابایت

http://www.mediafire.com/?ho04de3fvolfn4u

در کنار سریال آیینه، تعطیلات درخشانی را برایتان آرزومندم.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Marcello الإثنين يناير 23, 2012 3:11 pm

با سلام دوباره بعد یه مدتی‌ دوری

دوستان من از کسی‌ شنیدم یه فیلم بوده دهه ۶۰ راجع به جنگ و این چیزا

که یکی‌ زندانی بوده آخرش نگهبان رو صدا میزانه میگه : نگهبان اجازه بده من پرواز کنم !!!
بعدم میره خلاصه با هواپیما شهید میشه انگار آخرش
که تو این فیلم آهنگ خلبانان ملوانان ... که کلیپش با صدای جمشید نجفی تو یوتوب هست پخش میشه

کسی‌ میدونه این چه فیلمی بوده یا اینجا آپلود شده ? اگه آره کدوم فیلمه بگید بگیرم برای کسی‌ میخوام میگه خیلی‌ دنبالش بوده نیافته چنین چیزی رو ، این رفیقمون ۵۹ اگه کمک کنه ممنون میشم

مرسی‌
Marcello
Marcello

تعداد پستها : 5

پست من طرف ars_53 الإثنين يناير 23, 2012 10:00 pm

با سلام
لطف می کنید فیلم شوق یا بازی جهانگیر الماسی و جمشید مشایخی که برای سال 1366 یود را برای دانلود قرار بدید
فوق العاده فیلم جالب و عرفانی با موزیک زیبایی بود
با تشکر

ars_53

تعداد پستها : 1

پست من طرف 59 الأربعاء يناير 25, 2012 6:41 am

Negin 2 نوشته است:قسمت هفتم سریال آیینه-با بازی جواد خدادادی-رضا بابک-مهین شهابی-فرزانه خدادادی داستان خساست پدر

عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 59310870516433767885_thumb

آیینه قسمت هفتم-بخش اول-93 مگابایت
http://www.mediafire.com/?6gu5wmypemlwwt8

قسمت هفتم-بخش دوم-95 مگابایت
http://www.mediafire.com/?bs93gbqp7hqhhgn

قسمت هشتم سریال آیینه-با بازی مهین شهابی-رضا بابک-جواد خدادادی-پوراندخت مهیمن-مرجانه گلچین و ... داستان قلب درد مادر(مهین شهابی) که فرزندان با توجیه معده درد مادر از پیگیری درمان او سرباز می زدند.

عکسهای این قسمت

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 71385153407551324395_thumb

آیینه قسمت هشتم-بخش اول-100 مگابایت
http://www.mediafire.com/?5f3umrrj8p2f2r8

قسمت هشتم-بخش دوم-95 مگابایت

http://www.mediafire.com/?ho04de3fvolfn4u

در کنار سریال آیینه، تعطیلات درخشانی را برایتان آرزومندم.
بسیار عالی و خاطره انگیز همانند همیشه.
سپاس فراوان خدمت شما.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الأربعاء يناير 25, 2012 6:47 am

Marcello نوشته است:با سلام دوباره بعد یه مدتی‌ دوری

دوستان من از کسی‌ شنیدم یه فیلم بوده دهه ۶۰ راجع به جنگ و این چیزا

که یکی‌ زندانی بوده آخرش نگهبان رو صدا میزانه میگه : نگهبان اجازه بده من پرواز کنم !!!
بعدم میره خلاصه با هواپیما شهید میشه انگار آخرش
که تو این فیلم آهنگ خلبانان ملوانان ... که کلیپش با صدای جمشید نجفی تو یوتوب هست پخش میشه

کسی‌ میدونه این چه فیلمی بوده یا اینجا آپلود شده ? اگه آره کدوم فیلمه بگید بگیرم برای کسی‌ میخوام میگه خیلی‌ دنبالش بوده نیافته چنین چیزی رو ، این رفیقمون ۵۹ اگه کمک کنه ممنون میشم

مرسی‌
با درود.
راستش هیچ اطلاعی درباره ی این فیلم ندارم.
البته اگر اسم یکی از بازیگران اصلیش رو بخاطر بیارید،
حتمن میتونیم نامش رو اول پیدا کنیم و بعد بدنبال خودش بگردیم.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الأربعاء يناير 25, 2012 7:02 am

ars_53 نوشته است:با سلام
لطف می کنید فیلم شوق یا بازی جهانگیر الماسی و جمشید مشایخی که برای سال 1366 یود را برای دانلود قرار بدید
فوق العاده فیلم جالب و عرفانی با موزیک زیبایی بود
با تشکر
با درود.
دوست گرامی، تا آنجا که من اطلاع دارم، فیلمی با این نام در سینمای ایران ساخته نشده.
و از آنجا که نام دو بازیگر ارجمند رو عنوان کردید، ایشان در فیلم " آوار - ۱۳۶۴"
با هم ایفاگر نقش بودند که قبلن این فیلم در فروم قرار گرفته و البته دیگر تا بحال
مهلت بارگیری آن به پایان رسیده.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف Emiliano الأربعاء يناير 25, 2012 1:07 pm

1. تیتراژ "بدون شرح":

http://s2.picofile.com/file/7264882896/Bedoune_Sharh.rar.html

2. چند عکس بسیار زیبا از "سینمای کمدی":

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Qtavj6k5l618zgg7pzyw_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 1c64sxx3hkrz6rh86ky_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 1ucmac2ol6p6lt3rqqid_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Vmftkga1rqaxygwfmwwv_thumb

(منبع عکس های بالا: "کافه سینما")

3. سری پیش دوست خوبمون، "59"، از گوینده ی قدیمی خبر، خانوم "ایران شاقول" عکس زیبایی گذاشت. بنده هم این عکس ها رو از فایلی، که باز هم همین دوست عزیز، "59"، قبلاً زحمتشو کشیده بود، کپچر کرده و می ذارم.
اسم تعدادی رو می دونم و می نویسم. لطفاً بقیه رو هر کی می دونه، بگه، من و سایرین استفاده کنیم:
(انصافاً تعدادی رو الآن اصلاً یادم نمی یاد! مثلاً اون ابرو قشنگه، که خبر ورزشی شبکه ی 3 رو می گه و جوونتره، خودمو می کُشم تا اسمش یادم بیاد، نمی یاد!)

3.1. آقای "افشار":
(اسم کوچیکش چی بود؟)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 623jpqx8zkq4api9fh6_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 5iu08dyizh1mcz3gsifx_thumb

3.2. "محمد رضا حیاتی" و "ایران شاقول":

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Mqnbgtzpe9pbr4go4j0_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 0b0tx33yznpsdjubthsw_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 T5o5in9mznmzebl76fr_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Su84e1e2wxaw7qyzez4v_thumb

3.3. "فؤاد بابان":
(خانوم کناریش در عکس دوم کیه؟)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 5my25yls0nhrty4niu2c_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 2np95feb99hcvqndj60i_thumb

3.4. ؟

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Ft4w4bwn46puifymyakq_thumb.

3.5. "مهناز شیرازی" و "علی اکبر معصومی":

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Cbm1o7eszbgh2klur4i9_thumb

3.6. "مرتضی حیدری":
(خانوم کناریش کیه؟)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 J4d2gkmmvsfxr1s773m7_thumb

3.7. ؟

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Kt1q7ul9sylqr8cqcoop_thumb

3.8. "مری نورمحمدی":

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 K8lhv9ug7a4so3100g_thumb

3.9. ؟

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Dw3ijyiboiimakicjr_thumb

3.10. ؟

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Ncstmygfzxwwb5zuzf1_thumb

3.11. خانوم "اصغری":
(اسم کوچیکش چی بود؟)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 S26l4worm90qfqaxt7f1_thumb

3.12. ؟

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 33 Xv02sbnmatfbntgf1l_thumb

4. پست اسکریپت: اسم اون مجری ابرو قشنگ "دهقان" باید باشه (؟).

5. دست همگی دوستان؛ بخصوص، "نگین" خانوم که با جدیت تموم داره گنجینه ی "آیینه" رو می ذاره، درد نکنه. بنده فقط قسمت های باحالش رو گلچین می کنم (تقریباً مث اکثر سریالایی که دارم).

Emiliano

تعداد پستها : 1670

صفحه 33 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة