کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف sooratak الإثنين أغسطس 02, 2010 4:30 pm

این هم فیلم شناسی فریدون ابوضاء
http://www.iranact.com/Cinema/Artists/people/5340.htm
جالبه من هم مثل شما اون موقع ها اون رو با ناصر آقایی اشتباه می گرفتم به خصوص در فیلم پرواز پنجم ژوئن.
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف Amir56 الأربعاء أغسطس 04, 2010 12:59 am

1- سریال بوژست به همین نام تو ایران نمایش داده شد اینم لینکش
http://www.imdb.com/title/tt0084984/

2- اینم جوخه های ببر
http://www.imdb.com/title/tt0166036/

3- فریدون ابوضیا به جرم جاسوسی برای بیگانگان محکوم شد همیشه دلم می خواست بدونم سرنوشتش چی شد

4-واقعاً یاد دسیسه بخیر با واکسن کوجک

Amir56

تعداد پستها : 28

پست من طرف siavash الأربعاء أغسطس 04, 2010 1:58 am

سلام دوستان ... من در این بحث شرکتی نداشتم ولی حکم اون بازیگری که صحبتش بود رو از لینک زیر در روزنامه همشهری میتونید بخونید...

http://www.hamshahrionline.ir/hamnews/1375/750503/havad25.htm
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف ariangirl الخميس أغسطس 05, 2010 8:21 am

یه تله تئاتر هم یادم میاد البته به سختی
که یه آدم فضایی اومد روی کره زمین . یادمه احمد آقالوی مرحوم هم توش بازی میکرد
آخر تئاتر آدم فضایی داشت می مرد . زنه گفت اون داره میمیره
آقالو گفت نه اون نمیمیره داره مثل یه شمع تمام میشه (یا یه همچین چیزی ) فقط یادمه که آدم فضاییه یه لباس خیلی براق مثل فویل پوشیده بود .
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف آزاده الجمعة أغسطس 06, 2010 10:29 am

ramin نوشته است:یک سوال- کسی سریال عزالدین قسام رو یادش هست؟ یک سریال عربی که بار اول سال ۶۱ پخش شد و بعد هم تکرارش کردند؟ موسیقی تیتراژ اولش مثل یک مارش جنگی بود که ظاهرا زمان یکی از جنگ های اعراب و اسراییل ساخته شده. کسی می دونه که اسم این آهنگ چیه و یا کجا می تونم پیداش کنم؟‌هر چی سعی کردم توی youtube چیزی پیدا کنم نتیجه نداد.
بله من عزالدین قسام یادمه .... همه خونواده میشستن میدیدن. من خیلی کوچیک نبودم ولی در حدی هم نبودم که ازش چیز زیادی بفهمم. ولی خونواده م همه شون میدیدن. اتفاقا چند وقت پیش هم یادش رو کردیم.... خیلی پر طرفدار بود اون موقع .البته نه در حد اوشین ....
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف آزاده الجمعة أغسطس 06, 2010 10:40 am

درود . این فیلم جزو کابوس بچگی من بود . نمیدونم چرا خواهر و دامادم که داشتن میرفتن سینما .... منو خواهرمو هم با خودشون بردن .
شبها تا مدتها تنهایی حتی به دستشویی هم نمیرفتم فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Icon_redface
صحنه های آخرش که مرده وحشیانه میخواست خانومه رو بکشه ... یادمه توی سینما سر پا وایسادم ... هنر پیشه هاش هم ... مهدی فخیم زاده .
اصلا فخیم زاده جون میده واسه این نقشها . اسم فیلم هم میراث من جنون بود
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty چند كلامي از اميد...

پست من طرف Indiana Jones الثلاثاء أغسطس 10, 2010 12:17 pm

سلام دوستان
اميد عزيز بعد از مدتي بازگشته و چند نكته را در جهت تكميل اطلاعات درج‌شده پيشين برايم نوشته كه عيناً برايتان نقل مي‌كنم:
زمان پخش برنامه‌ي سفره ايراني يكشنبه‌ها بود و از سال 1362 آغاز به پخش شد كه قابل مقايسه با برنامه‌هاي پخت و پز فعلي نبود.
فيلم سينمايي "قرنطينه‌ي خونين" مربوط به انجام آزمايشات مرگبار روي زندانيان يك كشور اوروپاي شرقي بود و در شهريور 1363 به نمايش در آمد.
فيلم سينمايي "كشتار شكارچيان" با داستان استثمار روستائيان توسط اربابها در منطقه بايرن آلمان و قيام يك روستايي با نام آندرياس اشنايدر ، زارع مزرعه‌ي مولر برعليه آنها اولين بار در نوروز 1364 از تلويزيون به نمايش درآمد.
فيلم تلويزيوني ايراني "دسيسه" براي اولين بار در عيد فطر سال 1364 از تلويزيون پخش شد. اين فيلم تلويزيوني در پاييز همان سال مجدداً به نمايش درآمد.
با تشكر
افشين

اين مطلب آخرين بار توسط Indiana Jones در الجمعة أغسطس 13, 2010 5:57 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف slevin(HAMID الأربعاء أغسطس 11, 2010 5:28 am

سلام به دوستای گلم
من دوتا برنامه رو طاقچه ذهنم بیداد می کنه
اولی که یه برنامه بود که یه سطل آشغال(مث همین سطل آشغال برنامه زباله دان تاریخ)وجود داشت که وقتی توش می رفتند یه اتفاقی میفتاد(به آینده یا گذشته می رفتند)
ببخشید خیلی مبهمه
دوم سریال ایرانی بود که چند تا نوجوان بازی می کردند.
تو یه قسمتش تو زیرزمین یکی از بچه ها می خواستند صابون بسازند که گند زدند.
ممنون میشم کمکم کنید.
قربون همه
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Indiana Jones الأربعاء أغسطس 11, 2010 10:40 pm

slevin نوشته است:سلام به دوستای گلم
اولی که یه برنامه بود که یه سطل آشغال(مث همین سطل آشغال برنامه زباله دان تاریخ)وجود داشت که وقتی توش می رفتند یه اتفاقی میفتاد(به آینده یا گذشته می رفتند)
ببخشید خیلی مبهمه
ممنون میشم کمکم کنید.
قربون همه

سلام بر دوستان
راستي اين بخش دوم پيام دوستمون من رو به ياد همچين سريالي انداخت كه توش سه تا پسر نوجوان بازي ميكردند و قصد داشتند كارهايي رو به انجام برسونند. چيزي كه بصورت خيلي مشخص يادمه اينه كه يكيشون كه چهره‌ي بامزه‌اي هم داشت (خوش‌تيپ بود) به عنوان نماينده ميرفت كه با يك مغازه‌دار صحبت كنه و موافقتش رو براي چيزي بگيره. بقيه بيرون منتظر بودند و اين رو مغازه‌داره هي پسره رو از مغازه‌اش مي‌انداخت بيرون و اين مثلاً هي پرت ميشد و مي‌خورد زمين و بعد پاميشد و مي‌گفت نه اين بار ديگه راضيش مي‌كنم و باز ميرفت تو و خلاصه تا سه مرتبه اين قضيه تكرار شد و دوستانش هم نگرانش بودند تا اينكه بالاخزه خوشحال و خندان بيرون اومد و گفت درست شد بريم! حالا نميدونم كسي بين شماها اين برنامه رو يادش هست يا نه؟
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف S@M الخميس أغسطس 12, 2010 1:42 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 %3Cimg%20style=

ببخشید خیلی مبهمه
ممنون میشم کمکم کنید.
قربون همه
سلام بر همه دوستان فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Icon_sunny
فکر میکنم این سریالی که منظور شماست درخانه هستش که قبلاً پروفسور(!)Emilliano در این پست همراه با عکس زحمتش رو کشیده:

تهیه کننده و کارگردان: بیژن بیرنگ - مسعود رسام
بازیگران:شهلا ریاحی - رویا افشاری نسب - اسماعیل پوررضا - اکبر عبدی - بابک بادکوبه و...
محصول: ۱۳۶۵شبکه دوم سیما
و یک طوطی به نام فندق که همش می گفت: «آروم بگیر...آروم بگیر! فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 232740
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف slevin(HAMID الخميس أغسطس 12, 2010 10:44 am

ممنون
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Thumbnailaspxy
کاملا درسته
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 PhotoGalleryOfPeopleاسماعیل پور رضا پدریکیشون بود فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 PhotoGalleryOfPeople
اما قسمت اولو کسی میتونه جواب بده!
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 %3Cimg%20style=

S@M نوشته است:
ببخشید خیلی مبهمه
ممنون میشم کمکم کنید.
قربون همه
سلام بر همه دوستان فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Icon_sunny
فکر میکنم این سریالی که منظور شماست درخانه هستش که قبلاً پروفسور(!)Emilliano در این پست همراه با عکس زحمتش رو کشیده:

تهیه کننده و کارگردان: بیژن بیرنگ - مسعود رسام
بازیگران:شهلا ریاحی - رویا افشاری نسب - اسماعیل پوررضا - اکبر عبدی - بابک بادکوبه و...
محصول: ۱۳۶۵شبکه دوم سیما
و یک طوطی به نام فندق که همش می گفت: «آروم بگیر...آروم بگیر! فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 232740
slevin(HAMID
slevin(HAMID

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty همه با هم!

پست من طرف Indiana Jones الجمعة أغسطس 13, 2010 6:08 am

Indiana Jones نوشته است:
سلام بر دوستان
راستي اين بخش دوم پيام دوستمون من رو به ياد همچين سريالي انداخت كه توش سه تا پسر نوجوان بازي ميكردند و قصد داشتند كارهايي رو به انجام برسونند. چيزي كه بصورت خيلي مشخص يادمه اينه كه يكيشون كه چهره‌ي بامزه‌اي هم داشت (خوش‌تيپ بود) به عنوان نماينده ميرفت كه با يك مغازه‌دار صحبت كنه و موافقتش رو براي چيزي بگيره. بقيه بيرون منتظر بودند و اين رو مغازه‌داره هي پسره رو از مغازه‌اش مي‌انداخت بيرون و اين مثلاً هي پرت ميشد و مي‌خورد زمين و بعد پاميشد و مي‌گفت نه اين بار ديگه راضيش مي‌كنم و باز ميرفت تو و خلاصه تا سه مرتبه اين قضيه تكرار شد و دوستانش هم نگرانش بودند تا اينكه بالاخزه خوشحال و خندان بيرون اومد و گفت درست شد بريم! حالا نميدونم كسي بين شماها اين برنامه رو يادش هست يا نه؟
افشين

به قول معروف خود گويي و خود خندي ، عجب مرد هنرمندي! حالا من خودم مي‌خواهم پاسخ سئوال خودم را تايپ كنم كه البته پاسخش در اصل از سوي اميد ارسال شده بود اما از آنجائيكه Emiliano‌ اين موارد را در ليست‌هاش درج مي‌كنه (براي ثبت در تاريخ) من اطلاعات رو كامل مي‌نويسم:

سريالي 3 يا 4 قسمته با نام "همه با هم" كه طي اون مدرسه‌اي بعلت فرسوده بودن آماده تعطيلي و احتملاً تخريب ميشود. بچه‌هاي اين مدرسه (با عمده بودن نقش چندتايي‌شان) تلاش مي‌كنند تا مدرسه را با كمك اهالي محل بازسازي كنند. مدير مدرسه حميد جبلي است و نقش صاحب مغازه‌ي رنگ‌فروشي را ناصر عفراني‌فر بازي مي‌كند كه طبق روايت من يكي از پسربچه‌ها چندين بار به مغازه‌ي او ميرفت و هر بار با اردنگي (!) بيرون انداخته ميشد تا اينكه رضايت صاحب مغازه را جلب ميكرد.(تاريخ پخش : شهريور 1363 از شبكه يك ، جمعه‌ها بعد از ظهر)

امير جان ثبت كن!
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف babak السبت أغسطس 14, 2010 1:41 pm

افشین جان
عکسی از این سریال را توی فروم قبلی گذاشته بودم.فکر کنم ناصر غفرانی فر مدیر مدرسه بود.حمید جبلی آبدارچی یا معلم تربیتی بود و محسن زهتاب مغازه داره بود.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف sina السبت أغسطس 14, 2010 9:23 pm

سلام

من تازه با این فورم آشنا شدم و چه لحظات زیبایی رو توی همین مدت کوتاه گذروندم. مخصوصا وقتی بعد از سال ها تونستم اسم سریال جزیره گریز رو که یادم رفته بود اینجا ببینم و کلی اطلاعات درباره اش به دست بیارم و کلی هم خاطره برام زنده شد. اینجا می تونید آرم اول این سریال رو ببینید:‏

https://www.youtube.com/watch?v=zWRa1SRl-tY&playnext=1&videos=RD9QJNRTo1o

از همه تون بابت یادآوری خاطرات خوب گذشته ممنونم. یک سوال هم دارم درباره سریالی که همون دهه 60 پخش میشد و درباره جنگ جهانی دوم بود و مبارزه ملل تحت اشغال با آلمان نازی. ماجراش این بود که گشتاپو یکی از روسای یکی از این گروه ها رو می گرفت و به جای اینکه نگهش داره، 48 ساعت بعد آزاد می کرد.
بعد همه بهش مشکوک شدن که حتما همکاری کرده و خبرچین شده. حتی زنش.‏

کسی می دونه اسم این سریال چی بود؟ ممنون میشم.‏

sina

تعداد پستها : 5

پست من طرف Emiliano الأحد أغسطس 15, 2010 4:11 am

Indiana Jones نوشته است:
Indiana Jones نوشته است:
سلام بر دوستان
افشين

به قول معروف خود گويي و خود خندي ، عجب مرد هنرمندي! حالا من خودم مي‌خواهم پاسخ سئوال خودم را تايپ كنم كه البته پاسخش در اصل از سوي اميد ارسال شده بود اما از آنجائيكه Emiliano‌ اين موارد را در ليست‌هاش درج مي‌كنه (براي ثبت در تاريخ) من اطلاعات رو كامل مي‌نويسم:

سريالي 3 يا 4 قسمته با نام "همه با هم" كه طي اون مدرسه‌اي بعلت فرسوده بودن آماده تعطيلي و احتملاً تخريب ميشود. بچه‌هاي اين مدرسه (با عمده بودن نقش چندتايي‌شان) تلاش مي‌كنند تا مدرسه را با كمك اهالي محل بازسازي كنند. مدير مدرسه حميد جبلي است و نقش صاحب مغازه‌ي رنگ‌فروشي را ناصر عفراني‌فر بازي مي‌كند كه طبق روايت من يكي از پسربچه‌ها چندين بار به مغازه‌ي او ميرفت و هر بار با اردنگي (!) بيرون انداخته ميشد تا اينكه رضايت صاحب مغازه را جلب ميكرد.(تاريخ پخش : شهريور 1363 از شبكه يك ، جمعه‌ها بعد از ظهر)

امير جان ثبت كن!
افشين

1. "افشین" جان، فکر می کنم اینی که می گید، "همه با هم" نیست و "از نو بسازیم"ه؛ که، قبلاً "بابک" عزیز ازش عکس گذاشت:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Hdxbmc5djcfduofpa7uk_thumb
2. "بابک" هم اشاره کرد.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف babak الأحد أغسطس 15, 2010 9:47 am

sina نوشته است:سلام

من تازه با این فورم آشنا شدم و چه لحظات زیبایی رو توی همین مدت کوتاه گذروندم. مخصوصا وقتی بعد از سال ها تونستم اسم سریال جزیره گریز رو که یادم رفته بود اینجا ببینم و کلی اطلاعات درباره اش به دست بیارم و کلی هم خاطره برام زنده شد. اینجا می تونید آرم اول این سریال رو ببینید:‏

از همه تون بابت یادآوری خاطرات خوب گذشته ممنونم. یک سوال هم دارم درباره سریالی که همون دهه 60 پخش میشد و درباره جنگ جهانی دوم بود و مبارزه ملل تحت اشغال با آلمان نازی. ماجراش این بود که گشتاپو یکی از روسای یکی از این گروه ها رو می گرفت و به جای اینکه نگهش داره، 48 ساعت بعد آزاد می کرد.

سریال نبود آقا سینا یه فیلم سینمایی بود به اسم هدف متحرک .دو تا پارتیزان رو گرفتن و اونی که همه رو لو داد اعدام کردن و اونی که حرف نزد رو آزادش کردن تا اینجوری یا خود پارتیزانها بکشنش و یا این که طرف بخاطر نجات جونش از دست پارتیزانها مجبور به همکاری با گشتاپو بشه اما آخرش حقیقت معلوم شد و طرف نجات پیدا کرد
babak
babak

پست من طرف sina الأحد أغسطس 15, 2010 10:08 am

babak نوشته است:
sina نوشته است:سلام

سریال نبود آقا سینا یه فیلم سینمایی بود به اسم هدف متحرک .دو تا پارتیزان رو گرفتن و اونی که همه رو لو داد اعدام کردن و اونی که حرف نزد رو آزادش کردن تا اینجوری یا خود پارتیزانها بکشنش و یا این که طرف بخاطر نجات جونش از دست پارتیزانها مجبور به همکاری با گشتاپو بشه اما آخرش حقیقت معلوم شد و طرف نجات پیدا کرد

خیلی ممنونم از توضیحت. موضوع فیلم دقیقا همینه که نوشتی اما لینکی که گذاشتی داستان کاملا متفاوتی داره و اون نیست. میشه دوباره چک کنی؟

ممنونم

sina

پست من طرف babak الأحد أغسطس 15, 2010 4:52 pm

لینک درست نبود و من تقریبا بلافاصله برش داشتم تو کی دیدیش؟!
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Icon_question
babak
babak

پست من طرف babak الأحد أغسطس 15, 2010 5:06 pm

سلام

می خوام از یه فیلم دیگه یادی بکنم و از یک صحنه تکان دهنده که منو اون موقع مبهوت کرد
فیلم عروج یا "Voskhozhdeniye" ساخته لاریسا شپیتکو
داستان دو پارتیزانی که به یه خونه روستایی پناهنده شدن و بعد از دستگیر شدنشون دهاتی ها را هم به جرم پناه دادن به پارتیزانها جلوی چشم پارتیزان ها یکی یکی دار زدن تا اونها رو مجبور به اعتراف کنن
هیچ وقت اون صحنه را فراموش نمی کنم که دختر کوچکی رو آوردن پای چوبه دار و چون قدش به طناب نمی رسید روی سکوی اعدام و زیر پاش یه جعبه چوبی دیگه گذاشتن تا اعدامش کنن.
بعدها که فهمیدم کارگردان این فیلم یک زن بوده بیشتر تعجب کردم!
این خشونت اون هم چهل سال بعد از جنگ جهانی نوبر بود

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Voskhozhdeniye%2001
http://www.imdb.com/title/tt0075404/
babak
babak

پست من طرف sina الأحد أغسطس 15, 2010 5:37 pm

babak نوشته است:لینک درست نبود و من تقریبا بلافاصله برش داشتم تو کی دیدیش؟!
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Icon_question

همون موقع که گذاشتی دیدم. ولی به هر حال خیلی دوست دارم بدونم آیا این فیلم در ایران اسمش عوض شده؟ اسم اصلیش چیه؟ چون هر چی سعی کردم با نام هدف متحرک به هیچ زبانی این فیلم رو پیدا نکردم! به هر حال ممنون میشم اگر کسی اطلاعات بیشتری در مورد پیدا کنه.‏

sina

پست من طرف SMAM الإثنين أغسطس 16, 2010 3:05 pm

سینا خودتی؟ یا من دارم اشتباه میکنم.
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sina الإثنين أغسطس 16, 2010 3:07 pm

SMAM نوشته است:سینا خودتی؟ یا من دارم اشتباه میکنم.

والله من سینا هستم ولی فکر کنم داری اشتباه می کنی Smile

sina

پست من طرف SMAM الإثنين أغسطس 16, 2010 3:14 pm

با پوزش دوست گرامی. دوستی به همین نام دارم که مانند من هم طرفدار فوتبال هست وهم علاقه مند به آلمان جنگ جهانی دوم.این اشتباه نتیجه همین شباهت بود.
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sina الإثنين أغسطس 16, 2010 3:16 pm

SMAM نوشته است:با پوزش دوست گرامی. دوستی به همین نام دارم که مانند من هم طرفدار فوتبال هست وهم علاقه مند به آلمان جنگ جهانی دوم.این اشتباه نتیجه همین شباهت بود.

مهم نیست. اینجا همه علایق مشترک داریم و با هم دوست هستیم Smile

sina

پست من طرف slevin(HAMID الثلاثاء أغسطس 17, 2010 2:25 am

کسی سوال منو جواب نداد.
سطل آشغال جادویی!که وقتی توش می رفتن به گذشته یا آینده می رفتند.شایدم گربه های فضایی بود که تو سطل آشغال می رفتن کارتونی می شدند؟
ضمنا کسی از سریال باغ گمشده اسم و رسمی نداره؟
ممنون
slevin(HAMID
slevin(HAMID

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة