کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 7 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 18, 2010 11:13 am

slevin نوشته است: کسی سوال منو جواب نداد.
سطل آشغال جادویی!که وقتی توش می رفتن به گذشته یا آینده می رفتند.شایدم گربه های فضایی بود که تو سطل آشغال می رفتن کارتونی می شدند؟
ضمنا کسی از سریال باغ گمشده اسم و رسمی نداره؟
ممنون

1. "گربه های فضایی" اینه:

Space Cats

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Spacecatslogo

2. اگه منظورتون "باغ مخفی"ه اینه:

The Secret Garden

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 The-Secret-Garden

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف ramin الإثنين أغسطس 23, 2010 1:09 am

sooratak نوشته است:
در مورد یک فیلم که هنر هفتم پخش کرد سوال داشتم. یک شخصیت داشت به نام تونکن. یه پیره مرد بود که طلاهای خانوادگی رو در پاندول ساعت مخفی کرده بود. یک جوان خوش تیپ هم بود که از شهر اومده بود. دختری که معشوقه ی تونکن بود می خواست با اون ازدواج کنه. تونکن هم دیوانه شد... یادتونه؟

فیلمی که گفتید گوپی سرخ دست یکی از اولین ساخته های ژاک بکر فیلمساز معروف فرانسوی هست.

لینکش رو اینجا چک کنید:

http://www.imdb.com/title/tt0035951/

http://filmsdefrance.com/FDF_Goupi_mains_rouges_rev.html

عکس های بیشتر رو هم اینجا ببینید:

http://www.toutlecine.com/images/film/0013/00133901-goupi-mains-rouges.html

یکی دیگه از بهترین فیلم های این فیلمساز به اسم حفره Le trou رو هم تلویزیون همون سال ها نمایش داد.

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف slevin(HAMID الأحد أغسطس 29, 2010 5:29 am

Emiliano نوشته است:
slevin نوشته است: کسی سوال منو جواب نداد.
سطل آشغال جادویی!که وقتی توش می رفتن به گذشته یا آینده می رفتند.شایدم گربه های فضایی بود که تو سطل آشغال می رفتن کارتونی می شدند؟
ضمنا کسی از سریال باغ گمشده اسم و رسمی نداره؟
ممنون

1. "گربه های فضایی" اینه:

Space Cats

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Spacecatslogo

2. اگه منظورتون "باغ مخفی"ه اینه:

The Secret Garden

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 The-Secret-Garden

ممنون امیلی عزیز
اما1-گربه فضایی میدونم اینه.اما انچه تو ذهن من مونده فیلم یا کارتونی بود که وقتی تو سطل آشغال می رفتند بازگشت به گذشته یا آینده داشتند و یا اینکه اتفاق خارق العاده ای میفتاد.
می دونم مبهمه.اما باید یادتون بیاد چنین چیزی...
2-این فیلمه باغ مخفیه.اون چه من یادمه یه سریال بود که تو برنامه کودک صبح نشون می دادند.یه کلید تو این باغ بود که دری رو به باغ مخفی باز می کرد.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف SMAM الإثنين أغسطس 30, 2010 3:56 pm

شایدم اینه
رویای باغ در نیمه شب
Tom's Midnight Garden
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Tom
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Tom

اگه اینه کلی ازش عکس اینجا هست
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الإثنين سبتمبر 06, 2010 4:57 am

1. سلام بچه ها.
2. یادش به خیر "فرار به سوی پیروزی". چه حالی می کردیم "ادسون آرانتس دوناسیمنتو" رو توی تلوزیون می دیدیم. منظورم همون "پله"ست.
و حسابی کففف می کردیم وقتی می دیدیم "رمبو" ("سیلوستر استالونه") توی دروازه گلره!

3. دوستان فیلم باز، اسم اریجینال "فرار به سوی پیروزی" چی بود؟

Emiliano

پست من طرف siavash الإثنين سبتمبر 06, 2010 7:30 am

سلام امیر جان فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Bye... اتفاقاً فیلمی رو که گفتی"Victory" یا "Escape to Victory" یکی از فیلمهای مورد علاقۀ من هم هست و کارگردانش هم جان هیوستن بود ... برای اینکه این پست خشک و خالی نباشه رفتم از یکی از مجلات سینمایی مربوط به اون دوران پوستر این فیلم در ایران رو هم اسکن کردم که در ادامه مطلب هست ... فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Coffeecupفیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Wavey

لینک فیلم در imdb :

http://www.imdb.com/title/tt0083284

پوستر این فیلم در ایران در اوایل دهۀ 60 برای دیدن اندازۀ اصلی روی عکس کلیک کنید :

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 71803541
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف ariangirl الأربعاء سبتمبر 08, 2010 4:25 pm

یه سریال هم سالهای 73 پخش میشد که اسمش نامزدی بود. انزو و لوچیا با هم نامزد بودن و بعد یه سری مسائل براشون پیش اومد و از هم دور شدن و بعد به هم رسیدن ... ایتالیایی هم بودش .
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف tisto الخميس سبتمبر 09, 2010 7:06 pm

سلام
من فیلم فرار بسوی پیروزی رو تو سینما دیدم. یه یه سینمای قدیمی اونزمان تو مشهد بود که فیلمای خارجی نمایش میداد( اسمش یادم نیس). با دو تا برادرام نشستیم ردیف آخر و فیلم و تماشا کردیم . هیچوقت صحنه های فوتبالی این فیلم یادم نمیره ! وقتی پله اون گل قیچی برگرد و زد، همه از جمله من ، از خوشحالی به هوا پریدیم ، یادش بخیر....
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف Emiliano الجمعة سبتمبر 10, 2010 9:54 am

tisto نوشته است:سلام
من فیلم فرار بسوی پیروزی رو تو سینما دیدم. یه یه سینمای قدیمی اونزمان تو مشهد بود که فیلمای خارجی نمایش میداد( اسمش یادم نیس). با دو تا برادرام نشستیم ردیف آخر و فیلم و تماشا کردیم . هیچوقت صحنه های فوتبالی این فیلم یادم نمیره ! وقتی پله اون گل قیچی برگرد و زد، همه از جمله من ، از خوشحالی به هوا پریدیم ، یادش بخیر....

tisto نوشته است:سلام

1. "تیستو"ی عزیز، سلام.
2. تو هم مشهدی بودی، نمی دونستم؟ خوشحالم، پسر!
3. اون سینما "سینما فلسطین" بود، تو کوچه ی پشت "جنت" و بین "جنت" و "چهار طبقه. تموم فیلم های کارتونی و خارجی رو اونجا می دیدم. با چیپس های بلند و دست سازی که مزه ی فیلم ها بود. اون موقع ها هنوز این چیپس های بهداشتی و تیتیشی نبودن.
4. خوب یادمه این ها رو اونجا دیدم:
4.1. فوتبال قزاق ها.
4.2. هفت دلاور.
4.3. عملیات مرداب.
4.4. خشم اژدها.
و ....

Emiliano

پست من طرف ariangirl الجمعة سبتمبر 10, 2010 11:05 am

یه نفر طاقچه ذهن منو گرد گیری کنه .... فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Gk5vk07la6aiud7jpi4
شیرازی نداریم اینجا ؟ من فکر میکردم همه تهرانی هستین .... فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Staunugly
ariangirl
ariangirl

پست من طرف edo الخميس سبتمبر 16, 2010 7:39 pm

سلام دوست عزیز
من خیلی دنبال اسم این برنامه و مجری توانای اون بودم.مرسی که راهنماییم کردی.حیف که دستمون به دوبله فارسیش نمیرسه.

edo

تعداد پستها : 8
آدرس پستي : edmond10775@yahoo.com

پست من طرف نگين الإثنين سبتمبر 20, 2010 1:14 am

سلام.کسي فيلمه ديار فراموش شده رو يادشه؟جريان يه فراري بود که به يکي از دهکده هاي ايتاليايي پناه برد و با يه خانواده که پسري کوچکي داشتند دوست شد.چون او عينک ميزد پسر هميشه ازش مي ترسيد.يادمه که آهنگ خيلي قشنگي داشت.کسي آهنگشو داره؟

نگين

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Empty نورمن ويزدوم در 95 سالگي درگذشت...

پست من طرف Indiana Jones الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 2:55 pm

سلام بر دوستان
جا دارد يادي كنيم از نورمن ويزدوم و فيلم‌هايش كه در دوران سخت جنگ براي ما بچه‌ها خاطرات شيريني به ارمغان مي‌آورد. فيلم زيباي "سر بزنگاه" را به ياد داريد؟ تا دري به تخته مي‌خورد و مناسبتي پيش مي‌آمد تلويزيون نسخه‌ي مثله‌شده‌ي سربزنگاه را پخش ميكرد. نورمن دوست داشت پليس شود. مثل پدرش. اما نورمن با هيچ متري قادر به پليس شدن نبود... و چقدر خنديديم وقتي نورمن دچار سوتفاهم شده و رئيس پليس را با شلنگ فشار قوي آب خيس ميكرد. به اين كليپ صوتي گوش كنيد:
http://www.4shared.com/audio/-a9bMjIy/On_The_Beat__1962_.html
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 2009-010
نورمن به مرور پير شد و اين اواخر دچار آلزايمر شديد شده بود. ماشالله حسابي عمر كرد. خودش تعريف كرده بود كه حمله‌ي هواپيماهاي آلماني را در جنگ جهاني اول به ياد دارد!
مشروح خبر مرگ او را در اين لينك ببينيد:
http://www.4shared.com/file/dcmQQd_0/Norman_Wisdom_passed_away_in_9.html
خدايش بيامرزاد...
افشين

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 Norman10
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف babak الخميس أكتوبر 07, 2010 12:01 pm

نگين شوکتيان نوشته است:سلام.کسي فيلمه ديار فراموش شده رو يادشه؟جريان يه فراري بود که به يکي از دهکده هاي ايتاليايي پناه برد و با يه خانواده که پسري کوچکي داشتند دوست شد.چون او عينک ميزد پسر هميشه ازش مي ترسيد.يادمه که آهنگ خيلي قشنگي داشت.کسي آهنگشو داره؟
سلام نگین عزیز
اسم اصلی این فیلم که در ایران تبدیل به سریال شد هست"مسیح هرگز به ابولی نیامد" ساخته فرانچسکو روزی اطلاعاتش را می تونی اینجا ببینی
http://www.imdb.com/title/tt0079010/
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 7 MV5BMjA1NjQyMDY2OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzgwNTMyMQ@@._V1._SY314_CR4,0,214,314_
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف ariangirl الإثنين أكتوبر 11, 2010 10:25 am

کسی سریال نامزدی یادش نیست ؟ یعنی کسی این سریال رو نمیدید؟ همه درس خون بودیدها!!!!!!
ariangirl
ariangirl

پست من طرف نگين الأربعاء أكتوبر 13, 2010 5:29 am

سلام از اطلاعاتتون بابت فيلم مسيح هرگز به ابولي نيامد متشکرم.

نگين

پست من طرف nama الخميس أكتوبر 28, 2010 4:52 am

با سلام لطفا به من هم كمك كنيد
سالها پيش فيلمي بود كه چندين بار از تلويزيون پخش شد
در اين فيلم يك خلبان حضور داشت كه افرادي را با يك هواپيماي جنگي منتقل مي كرد يا فرار مي كردند..نمي دانم.البته اين افراد شخصي بودند (نظامي نبودند) وظاهرا نظامياني هم دنبال آنها بودند .صحنه ي آخر فيلم كه بيشتر در ذهنم مانده آنست كه يك زن كه در هواپيما هم بود در آخر كشته مي شود وجسدش در روي يك جيپ با خوني خشكيده بر گوشه ي لبانش پديدار مي شود
ممنون

nama

تعداد پستها : 1

پست من طرف hadish الثلاثاء نوفمبر 16, 2010 10:38 am

سلام
کسی از کارتون عروسکی مثل آباد چیزی یادش هست همون که قلی دسته گل به آب میداد آخرشم مادر بزرگ می گفت قلی جون این یه ضرب المثله cheers

hadish

تعداد پستها : 3

پست من طرف reza_c00lboy الجمعة نوفمبر 26, 2010 6:21 pm

سلام یه برنامه تلویزیونی بود که اسمش یادم نیست اما توی یه باغ بود و یه اژدها توش بود(عروسکی) و یه پسر بچه و فکر کنم حسین محب اهری مجریش بود توی عید پخش شد.کسی میدونه اسمش چی هست؟

reza_c00lboy

پست من طرف edo الإثنين نوفمبر 29, 2010 6:36 pm

nama نوشته است:با سلام لطفا به من هم كمك كنيد
سالها پيش فيلمي بود كه چندين بار از تلويزيون پخش شد
در اين فيلم يك خلبان حضور داشت كه افرادي را با يك هواپيماي جنگي منتقل مي كرد يا فرار مي كردند..نمي دانم.البته اين افراد شخصي بودند (نظامي نبودند) وظاهرا نظامياني هم دنبال آنها بودند .صحنه ي آخر فيلم كه بيشتر در ذهنم مانده آنست كه يك زن كه در هواپيما هم بود در آخر كشته مي شود وجسدش در روي يك جيپ با خوني خشكيده بر گوشه ي لبانش پديدار مي شود
ممنون
سلام دوست عزیز
این فیلم با بازی روژه حنین roger hanin هستش. اسمش هم اگر اشتباه نکنم: پرنده آهنین.

edo

آدرس پستي : edmond10775@yahoo.com

پست من طرف f222f الإثنين ديسمبر 13, 2010 9:26 pm

سلام دوستان
از مجموعه های "آتیش به سر" و "شهر قصه" مرحوم بیژن مفید عکس یا فیلم می خوام...خیلی ممنون

f222f

پست من طرف Roham السبت فبراير 05, 2011 1:44 pm

ariangirl نوشته است:کسی سریال نامزدی یادش نیست ؟ یعنی کسی این سریال رو نمیدید؟ همه درس خون بودیدها!!!!!!
سلام . من خاطرم هست که در اوایل کار شبکه سوم سیما سریال های زیبایی پخش می‌شد که یکی از آنها سریال نامزد بود (داستانش مربوط به قرن 17 میلادی بود به نظرم) . یادمه پسر و دختر جوانی با هم نامزد بودند و قرار بود ازدواج کنند . اما یکی از اشراف زادگان جوان منطقه که آدم عیاشی هم بود دختر رو می‌بینه و ازش خوشش میاد و گیر میده که باید با اون ازدواج کنه . فکر کنم با اون دختر ازدواج کرد ولی در آخر فیلم که طاعون همه جا منتشر شده بود ، این اشراف زاده هم از طاعون مرد .
سریالهایی که شبکه 3 اوائل کارش پخش کرد و زیبا بود عبارتند از : خانواده ویال ، نامزد ، گاریبالدی و یه برنامه ورزشی به نام تمرین با بزرگان فوتبال که خیلی جذاب بود .
در ضمن من هم تقریبا شیرازی هستم !!!
Roham
Roham

تعداد پستها : 12
آدرس پستي : roham79@gmail.com

پست من طرف Roham السبت فبراير 05, 2011 2:12 pm

ariangirl نوشته است:یه تله تئاتر هم یادم میاد البته به سختی
که یه آدم فضایی اومد روی کره زمین . یادمه احمد آقالوی مرحوم هم توش بازی میکرد
آخر تئاتر آدم فضایی داشت می مرد . زنه گفت اون داره میمیره
آقالو گفت نه اون نمیمیره داره مثل یه شمع تمام میشه (یا یه همچین چیزی ) فقط یادمه که آدم فضاییه یه لباس خیلی براق مثل فویل پوشیده بود .
تله تأتری بود که در شش اپیزود با داستانهای مستقل از هم و از شبکه اول سیما پخش شد . جریاناتش هم در آمریکا اتفاق میفتاد . اونهایی که آدم فضائی رو پیدا کردند فهمیدند که هر چقدر که تاس بریزه ، جفت شش میاره ، به همین دلیل از اون برای قماربازی در کازینوها استفاده کردند . متأسفانه اسمش خاطرم نیست .
Roham
Roham

تعداد پستها : 12
آدرس پستي : roham79@gmail.com

پست من طرف siman1 الخميس فبراير 10, 2011 4:39 am

Roham نوشته است:
ariangirl نوشته است:کسی سریال نامزدی یادش نیست ؟ یعنی کسی این سریال رو نمیدید؟ همه درس خون بودیدها!!!!!!
سلام . من خاطرم هست که در اوایل کار شبکه سوم سیما سریال های زیبایی پخش می‌شد که یکی از آنها سریال نامزد بود (داستانش مربوط به قرن 17 میلادی بود به نظرم) . یادمه پسر و دختر جوانی با هم نامزد بودند و قرار بود ازدواج کنند . اما یکی از اشراف زادگان جوان منطقه که آدم عیاشی هم بود دختر رو می‌بینه و ازش خوشش میاد و گیر میده که باید با اون ازدواج کنه . فکر کنم با اون دختر ازدواج کرد ولی در آخر فیلم که طاعون همه جا منتشر شده بود ، این اشراف زاده هم از طاعون مرد .
آره، يادمه . سريال واقعا قشنگي بود. كسي اطلاعات بيشتر يا اسم اصلي اون رو داره؟
siman1
siman1

تعداد پستها : 5

پست من طرف SMAM الخميس فبراير 10, 2011 11:02 am

از من که سریال بین تر نبوده.منتها چون به تاپیکهای دیگه(به جز 2-3تایی که باید سر بزنم)نمیرسم سر بزنم.بازیگرهای بزرگی بازی میکردن.فرانکو نرو -برت لنکستر - آلبرتو سوردی- اف موری آبراهام. و البته جوان اولش"دنی کوئین"پسر "آنتونی"

Roham نوشته است:
سریالهایی که شبکه 3 اوائل کارش پخش کرد و زیبا بود عبارتند از : خانواده ویال ، نامزد ، گاریبالدی و یه برنامه ورزشی به نام تمرین با بزرگان فوتبال که خیلی جذاب بود .
در ضمن من هم تقریبا شیرازی هستم !!!

تمرین با بزرگان فوتبال که مجریش"کارل هاینس رومنیگه"بود از بهترین برنامه های آموزشی فوتبال بود که پس از قهرمانی آلمان غربی1990 تهیه شده بود و ستاره های اون تیم بیشترین حضور رو در برنامه داشتن.
منم 50درصد شیرازیم خنده

siman1 نوشته است:آره، يادمه . سريال واقعا قشنگي بود. كسي اطلاعات بيشتر يا اسم اصلي اون رو داره؟

اینم مشخصات سریال
I promessi sposi (TV mini-series 1989)/The Betrothed
http://it.wikipedia.org/wiki/I_promessi_sposi_(sceneggiato_televisivo_1989)
http://www.imdb.com/title/tt0094530/
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

صفحه 7 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة