کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابهاي گمشده

+31
aliver
KavehTT
sahar varesh
mahyarshoze
slevin(HAMID
aghaghi
fazel1994
venus arian
zahra.art
Ishpateka
Mohsensad
ali71
mahmood666
raha
kave
hasti_p
hadish
sin
Petsi
M@zdak
shelimaan
آزاده
ariangirl
mohammad
Hossein
siavash
@p@d@n@
faridonline
Emiliano
Shervin
babak
35 مشترك

صفحه 4 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

کتابهاي گمشده - صفحة 4 Empty رد: کتابهاي گمشده

پست من طرف Shervin الإثنين مايو 23, 2011 2:41 pm

mahmood666 نوشته است:
Shervin نوشته است:
mahmood666 نوشته است:من دنبال یه داستان توی مجله کیهان بچه ها هستم با عنوان پلی از رنگین کمان .گمونم تو کیهان بچه های سال 58 چاپ شده بود و تو 2 قسمت بود جلد یکی از اون شماره هایی که میخوام هم نارنجی مایل به قهوه ای بود.داستانش فوقالعاده بود.

محمود جان من فکر میکنم همه شماره های سال 58 رو داشته باشم، ولی ای کاش یه مشخصات واضح تری از شماره های مورد نظرت میدادی تا بتونم پیداشون کنم! مثلا" یادت هست عکس رو جلدشون چی بود؟
متاسفانه اصلا یادم نیست من خودم شماره های سال 56 تا سال 60که مال خواهرم بود و از طرف دیگه 66 تا 71 که مال خودم روبه طور کامل داشتم (شاید حداکثر 10 تا شمارش ناقص بود)وهمشون رو هم خونده بودم.متاسفانه مادر بنده در هنگام نبود من تقریبا همه رو به کاسه بشقابی فروخت و به جاش شاید یه چیزی تو مایه های آبکش گرفت!
شروین جان دو تا کامیک استریپ توشون بود که خیلی عالی بودن .یکیشون فکر کنم اسمش بود جنون سرعت که ماجرای یه پسر شیطون باخانوادش بودو یه چیزی تو مایه های کارتون دنیس بود.یکی دیگش که نیمه کاره موند و یه دفعه سریش متوقف شد یه کامیکی بود که فکر کنم اسمش بود لودویک وگردباد سبز(تو اسم لودویکش شک دارم) .اگه بتونی حداقل از هر کدوم حداقل یه صفحه هم بزاری ممنون میشم.چون نزدیکه 20 ساله که ندیدمشون!

محمود جان مساله آپلود کردن یک صفحه دو صفحه نیست، من اگه شماره مورد نظرت رو پیدا کنم کل مجله رو برات اسکن و آپلود میکنم، این فقط به شرطی هست که بتونم پیداش کنم، متاسفانه در حال حاضر هیچ مشخصاتی از مجله نداریم، حتی سالش رو هم مطمئن نیستیم، فقط تنها راهش اینه که من بشینم دونه دونه مجله های سال 58 (تازه اگر سال 58 باشه!) رو ورق بزنم تا داستان مورد نظرت رو پیدا کنم که متاسفانه پتانسیل این کار رو ندارم!
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف mahmood666 الإثنين مايو 23, 2011 5:44 pm

بابا بی خیالش .من یه دفعه یادم اومد نوشتم .الان به دلایلی چند روزی ه بیکارم و یه دفعه فیلم یاد هندستون کرد .در اینکه ماله سال 58 بودن مطمئنم ولی من با این تصور بودم که شاید تو هم اینا رو خونده باشی..الانم یه عالمه فکر کردم اسم اون شخصیته کامیک که واقعا دلم میخواست داستانش رو بخونم ولی کیهان بچه ها نصفه گذاشتش بود یادم اومد.اول نوشتم اسمش لودویک بود ولی الان یادم اومد اسمش ماندارکبود.من واقعا ازت عذر میخوام.
mahmood666
mahmood666

تعداد پستها : 47

پست من طرف ali71 الثلاثاء مايو 24, 2011 2:57 am

سلام دوستان

خیلی خوشحالم که این تاپیک رو دیدم و فهمیدم تنها نیستم!

میخواستم بپرسم کسی کتاب سند باد بری و بحری رو نداره

متا سفانه هیچ مشخصاتی ازش یادم نیست ولی فکر میکنم ترجمه نبود

ممنونم
ali71
ali71

تعداد پستها : 12

پست من طرف Shervin الثلاثاء مايو 24, 2011 5:54 am

دوست عزیز با اجازتون پستتون رو به تاپیک مربوطه که این تاپیک باشه منتقل کردم:

ali71 نوشته است:سلام دوستان

من میخواستم ببینم کسی کتاب مرد شش میلیون دلاری رو داره.
قبلا آپلود شده ولی حذف شده
من عاشق این کتاب بودم و همیشه آهنگش رو با دهن میزدم و اسلو موشن حرکت میکردم!

کسی داره این کتابو؟

3 تای دیگه هم هست

سندباد در سرزمین کشتی های پرنده (کلی خاطره بود)

کتابهای طلایی-صدفها

خرسی که میخواست خرس باقی بماند

ممنونم

اگر زیاد درخواست کردم ببخشید!

ممنون

کتابهای درخواستی شما همه به غیر از خرسی که میخواست خرس بماند قبلا" آپلود شده، متاسفانه کارهای قبلی رو مجددا" در سایت قرار نمیدیم، مگر اینکه لینک آپلودش موجود باشه که تقدیمتون میکنیم، وگرنه کتابها دوباره اسکن نمیشه
کتاب خرسی که میخواست خرس بماند رو فکر کنم داشته باشم، انشالا در آینده اسکن خواهم کرد
Shervin
Shervin

پست من طرف ali71 الثلاثاء مايو 24, 2011 11:44 am

Shervin نوشته است:دوست عزیز با اجازتون پستتون رو به تاپیک مربوطه که این تاپیک باشه منتقل کردم:

ali71 نوشته است:سلام دوستان

من میخواستم ببینم کسی کتاب مرد شش میلیون دلاری رو داره.
قبلا آپلود شده ولی حذف شده
من عاشق این کتاب بودم و همیشه آهنگش رو با دهن میزدم و اسلو موشن حرکت میکردم!

کسی داره این کتابو؟

3 تای دیگه هم هست

سندباد در سرزمین کشتی های پرنده (کلی خاطره بود)

کتابهای طلایی-صدفها

خرسی که میخواست خرس باقی بماند

ممنونم

اگر زیاد درخواست کردم ببخشید!

ممنون

کتابهای درخواستی شما همه به غیر از خرسی که میخواست خرس بماند قبلا" آپلود شده، متاسفانه کارهای قبلی رو مجددا" در سایت قرار نمیدیم، مگر اینکه لینک آپلودش موجود باشه که تقدیمتون میکنیم، وگرنه کتابها دوباره اسکن نمیشه
کتاب خرسی که میخواست خرس بماند رو فکر کنم داشته باشم، انشالا در آینده اسکن خواهم کرد

ممنونم

امیدوارم که لینکی آپلود هم موجود باشه

خیلی لطف کردی
ali71
ali71

پست من طرف ali71 الثلاثاء مايو 24, 2011 11:49 am

راستی یه سوال

کتابهای
دختری به نام رز
جزیره مرجان

رو کسی داره؟ اینها مال بنگاه ترجمه و نشر کتاب بود.البته کتابهای نسبته حجیمی بودند (لا اقل برای اسکن تا جایی که یادم میاد)
ali71
ali71

پست من طرف ali71 الثلاثاء مايو 24, 2011 11:55 am

کتاب سند باد اسمش
سفرهای سندباد بود
نویسنده : محمد علی سپانلو تصویرگر: علی اکبر صادقی

اینهم جلدش

[img]کتابهاي گمشده - صفحة 4 B967 [/img]
ali71
ali71

پست من طرف faridonline الثلاثاء مايو 24, 2011 3:12 pm

Shervin نوشته است:
mahmood666 نوشته است:
Shervin نوشته است:
mahmood666 نوشته است:من دنبال یه داستان توی مجله کیهان بچه ها هستم با عنوان پلی از رنگین کمان .گمونم تو کیهان بچه های سال 58 چاپ شده بود و تو 2 قسمت بود جلد یکی از اون شماره هایی که میخوام هم نارنجی مایل به قهوه ای بود.داستانش فوقالعاده بود.

محمود جان من فکر میکنم همه شماره های سال 58 رو داشته باشم، ولی ای کاش یه مشخصات واضح تری از شماره های مورد نظرت میدادی تا بتونم پیداشون کنم! مثلا" یادت هست عکس رو جلدشون چی بود؟
متاسفانه اصلا یادم نیست من خودم شماره های سال 56 تا سال 60که مال خواهرم بود و از طرف دیگه 66 تا 71 که مال خودم روبه طور کامل داشتم (شاید حداکثر 10 تا شمارش ناقص بود)وهمشون رو هم خونده بودم.متاسفانه مادر بنده در هنگام نبود من تقریبا همه رو به کاسه بشقابی فروخت و به جاش شاید یه چیزی تو مایه های آبکش گرفت!
شروین جان دو تا کامیک استریپ توشون بود که خیلی عالی بودن .یکیشون فکر کنم اسمش بود جنون سرعت که ماجرای یه پسر شیطون باخانوادش بودو یه چیزی تو مایه های کارتون دنیس بود.یکی دیگش که نیمه کاره موند و یه دفعه سریش متوقف شد یه کامیکی بود که فکر کنم اسمش بود لودویک وگردباد سبز(تو اسم لودویکش شک دارم) .اگه بتونی حداقل از هر کدوم حداقل یه صفحه هم بزاری ممنون میشم.چون نزدیکه 20 ساله که ندیدمشون!

محمود جان مساله آپلود کردن یک صفحه دو صفحه نیست، من اگه شماره مورد نظرت رو پیدا کنم کل مجله رو برات اسکن و آپلود میکنم، این فقط به شرطی هست که بتونم پیداش کنم، متاسفانه در حال حاضر هیچ مشخصاتی از مجله نداریم، حتی سالش رو هم مطمئن نیستیم، فقط تنها راهش اینه که من بشینم دونه دونه مجله های سال 58 (تازه اگر سال 58 باشه!) رو ورق بزنم تا داستان مورد نظرت رو پیدا کنم که متاسفانه پتانسیل این کار رو ندارم!

شروين عزيز خداوند پتانسيل امثال شما رو از سر ما كم نكنه رفيق . خوش اومدی خوش اومدی
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

پست من طرف Shervin الثلاثاء مايو 24, 2011 4:28 pm

ali71 نوشته است:کتاب سند باد اسمش
سفرهای سندباد بود

اینهم جلدش

من این کتاب رو دارم، مال کانونه، اگر عمری موند در آینده ای نزدیک براتون اسکن و آپلود میکنم
Shervin
Shervin

پست من طرف Shervin الثلاثاء مايو 24, 2011 4:38 pm

farid نوشته است:
شروين عزيز خداوند پتانسيل امثال شما رو از سر ما كم نكنه رفيق . خوش اومدی خوش اومدی

نظر لطفته فرید جان، ولی دیگه پیر شدم بابا بزرگ
Shervin
Shervin

پست من طرف ali71 الثلاثاء مايو 24, 2011 8:13 pm

Shervin نوشته است:
ali71 نوشته است:کتاب سند باد اسمش
سفرهای سندباد بود

اینهم جلدش

من این کتاب رو دارم، مال کانونه، اگر عمری موند در آینده ای نزدیک براتون اسکن و آپلود میکنم

ممنونم شروین جان
ali71
ali71

پست من طرف ali71 الأربعاء مايو 25, 2011 4:53 am

جزیره مرجان . اثر ر. م. بلنتین؛ ترجمه عباس یمینی شریف . تهران : بنگاه ترجمه و نشر کتاب ، ١٣٣٦ .

٣٦٧ ص . مصور ، نقاشی (سياه‏ و سفيد) ( بنگاه ترجمه و نشر کتاب؛ ٥٣: برای جوانان؛ ٩ )

عنوان اصلی‌: [The Coral island]

چاپ اول: ١٣٣٦ . ١٥٠٠ن . ٥⁄٢٠*١٤س.م. . ٩٠ ریال .

زبان فارسی .

سه پسر نوجوان راهی سفر دریایی می‌شوند. كشتی آنها دچار حادثه می شود و به جزیره ای متروك مى روند. در آنجا زندگی جمعی در طبیعت را تجربه مى کنند و با ماجراهای بسیار روبه رو می‌شوند. مهم‌ترین حادثه برای آنها، بر خورد با بومیان آدمخوار است كه گاهی به جنگ و ستیز می انجامد. آن‌ ها به تبلیغ مسیحیت در میان بومیان می پردازند.

کسی اینو خونده یا داره؟
ali71
ali71

پست من طرف ali71 الخميس مايو 26, 2011 9:30 am

من همین کتاب جزیره مرجان رو انگلیسیش رو گیر آوردم ولی اون فارسیه نمیشه!
ali71
ali71

پست من طرف ali71 الخميس مايو 26, 2011 9:35 am

راستی کیهان بچه ها یه سری کامیک استریپ داشت که یه میمون قهرمانش بود .یه سرس هم پینوکیو.که خیلی قشنگ بود.البته نمیدونم هنوز هم قشنگ باشه!
اونا رو سراغ دارید؟
ali71
ali71

پست من طرف babak الخميس مايو 26, 2011 8:27 pm

سلام به همه مخصوصا این بابابزرگ پیری که اسمش شروینه! مردم
اون داستان میمونه به اسم کتاب مصور و به پیوست توی ورقهای وسط مجله چاپ میشد که مثلا بتونیم جمعشون کنیم و بکنیم یه کتاب.اسم میمونه چرا یادم نمیاد نمیدونم.
پینوکیوش برخلاف داستان مصور میمونه که گمانم هندی بود،یه کامیک رنگی بود که داستانش نعل به نعل کتاب بود.مثلا اون بخشی که پای پینوکیو توی اجاق سوخت وژپتو دوباره براش پا درست کرد یا قسمتی که پینوکیو جیرجیرک را کشت.هنوز لکه سبز -یعنی همون جیرجیرک له شده- روی دیوار یادمه.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف babak الخميس مايو 26, 2011 8:37 pm

از جمله این کتابهای ضمیمه،داستان یک آدم چقدر زمین میخواهد بود با ترجمه وحید نیکخواه آزاد داستان "پاهوم" کشاورزی که به طمع زمین به سرزمینی میرفت که از طلوع تا غروب خورشید باید با دویدن ،مساحت زمینی که میخواست بخرد را تعیین می کرد.تصویر آخر داستان پاهوم بود که به نقطه شروع نرسیده و قزاقهایی که با خوشحالی پا روی کیسه پول پاهوم گذاشته بودند و آخرش قبر پاهوم!
خیلی دلم به حال پاهوم می سوخت اون موقع،بنظرم فقط داشت تلاش می کرد زندگی بهتری داشته باشه و این مردن حقش نبود.اندیشه های سوسیالیستی شوروی فقط به دلیل تعارض با آمریکا در قالب این داستانها به خورد ما داده می شد.
babak
babak

پست من طرف babak الخميس مايو 26, 2011 8:43 pm

شروین جان یه نگاه بکن ببین یکی دو تا صفحه از این چند تا داستان دناله دار کیهان بچه ها میتونی برام پیدا کنی؟

1- واسیا سگ را در گونی خرید:داستان پسری که رفت خوک بخره بجاش یه توله سگ بهش قالب کردن
2- ایندرانی:دلم میخواد دوباره عکس "راجاگابارسینگ" را ببینم
3-اسم این یکی یادم نیست ولی هول و هراسش یادم نرفته،داستان آتش سوزی بزرگ لندن بود،اسم دختر قهرمان قصه راشل بود.
4-داستان خوکچه هندی،همونی که اسم دوستش نوئل بود،یه گربه سیاه
babak
babak

پست من طرف ali71 الجمعة مايو 27, 2011 1:48 am

babak نوشته است:سلام به همه مخصوصا این بابابزرگ پیری که اسمش شروینه! مردم
اون داستان میمونه به اسم کتاب مصور و به پیوست توی ورقهای وسط مجله چاپ میشد که مثلا بتونیم جمعشون کنیم و بکنیم یه کتاب.اسم میمونه چرا یادم نمیاد نمیدونم.
پینوکیوش برخلاف داستان مصور میمونه که گمانم هندی بود،یه کامیک رنگی بود که داستانش نعل به نعل کتاب بود.مثلا اون بخشی که پای پینوکیو توی اجاق سوخت وژپتو دوباره براش پا درست کرد یا قسمتی که پینوکیو جیرجیرک را کشت.هنوز لکه سبز -یعنی همون جیرجیرک له شده- روی دیوار یادمه.

آره حالا یادم اومد! وسط مجله چاپ میشد.اون لکه سبز هم یادمه!
جالب بود
ali71
ali71

پست من طرف Shervin الجمعة مايو 27, 2011 1:52 am

babak نوشته است:شروین جان یه نگاه بکن ببین یکی دو تا صفحه از این چند تا داستان دناله دار کیهان بچه ها میتونی برام پیدا کنی؟

1- واسیا سگ را در گونی خرید:داستان پسری که رفت خوک بخره بجاش یه توله سگ بهش قالب کردن
3-اسم این یکی یادم نیست ولی هول و هراسش یادم نرفته،داستان آتش سوزی بزرگ لندن بود،اسم دختر قهرمان قصه راشل بود.

سلام بابک جان رز
فقط یه لطفی کن بگو این چهارتا مربوط به چه سالی میشه که برم سراغ آرشیو همون سال، چون همینجوری بدون هیچ اطلاعاتی پیدا کردنشون غیرممکن هست!
قربانت
Shervin
Shervin

پست من طرف babak الجمعة مايو 27, 2011 7:04 pm

این سوال سختیه،کیهان بچه ها از قبل از من توی خونه ما حضور داشته و در بینش هم چند سالی بهش دسترسی نداشتم و وقتی برگشتم خوندمشون به احتمال زیاد باید بین سالهای1359تا62 باشه.حالا همین جوری رندوم یه نگاهی بنداز شاید چیزی دیدی نمیخوام بابتش به زحمت بیفتی میدونی که اهل تعارف نیستم و اگر مهم بود بیشتر از این اصرار می کردم

قربانت
babak
babak

پست من طرف mahmood666 السبت مايو 28, 2011 3:53 am

babak نوشته است:شروین جان یه نگاه بکن ببین یکی دو تا صفحه از این چند تا داستان دناله دار کیهان بچه ها میتونی برام پیدا کنی؟

متاسفانه من دیگه هیچ کدوم از کیهان بچه هایی رو که داشتم ندارم ولی میتونم در موردشون یه راهنمایی هایی بکنم.
ایندرانی مربوط به سال 63 میشه و یه سریال 10 یا 12 قسمتیه.
واسیا خیلی اشنا ست ولی دقیق یادم نیست.
اون خوکچه هندیه هعم اسمش اولگا داپولگا بود که 12 قسمت بود و اتو سال ها ی58 و 59 چاپ شده بود .البته تو دهه هفتاد دوباره تو کیهان بچه ها چاپ شد.
متاسفم نمی تونم بیشتر کمک کنم.
داستان یه آدم چقدر زمین میخواد مال لئو تالستوی بود که کتاب قصه اون رو دارم که مال انتشارات پروگرسه و اگه تونستم به زودی تو سایت میزارم.
و حالا سوال بنده
من یه کتاب ونوارداشتم که هیچوقت گوشش نکردم چون همون روز که خریدمش،مادرم به کسی هدیه دادش وهیچ وقت نفهمیدم چی بود .حتی اسم و انتشاراتش رو نمی دونم(چون اون موقع سواد نداشتم).فقط شکل ظاهر و جلدش یادمه.کتابش به اندازه ی قطع a4بود که به صورت افقی باز میشد.رنگ روی جلدش سرمه ای بود و عکس اسمون تو شب بود و یه ماه خیلی خوشگل زرد رنگ در گوشه سمت چپش(ببخشید احساساتی شدم).پشت جلدش هم زرد رنگ بود و عکس چند تا کوتوله رنگارنگ پشتش بود.یادمه اسم کتابش تو مایه های ماه خانوم یا همچین چیزی بود.کتابش شامل دو داستان بود و نقاشی های خیلی قشنگی داشت.شروین جان .فکر کنم تو بتونی کمک کنی
mahmood666
mahmood666

تعداد پستها : 47

پست من طرف Mohsensad الثلاثاء أغسطس 09, 2011 3:26 am

اون قدیما یه کتاب برای من گرفته بودن که کمیک استریپ بود و داستان در مورد یه گاوبیخیال و تنبل با چشمای ضعیف بود که دوستاشش براش عینک خریده بودن داستان توی اسپانیا اتفاق می افتاد و جای این گاو بیخیال با یه گاو مسابقه عوض میشه و دنباله ماجرا با آدم بدا و مسابقه گاو بازی با یه ماتادور بداخلاق کسی این کتاب رو سراغ داره یا حداقل اسمش یادش هست
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 09, 2011 5:37 am

Mohsensad نوشته است:اون قدیما یه کتاب برای من گرفته بودن که کمیک استریپ بود و داستان در مورد یه گاوبیخیال و تنبل با چشمای ضعیف بود که دوستاشش براش عینک خریده بودن داستان توی اسپانیا اتفاق می افتاد و جای این گاو بیخیال با یه گاو مسابقه عوض میشه و دنباله ماجرا با آدم بدا و مسابقه گاو بازی با یه ماتادور بداخلاق کسی این کتاب رو سراغ داره یا حداقل اسمش یادش هست
یه داستان مصور بود.توی کیهان بچه ها هم چاپ شد.گاوه کلا موجود باحال و صلح طلبی بود.از اونا که یه گل مینای سفید رو میندازن گوشه لپشون و با حوصله مشغول جویدن میشن.از قضا روزی که ماتادورها اومدن برای گاوبازی گاو وحشی انتخاب کنن ، وقتی که گاو قصه مون -اسمش فردیناند بود- میاد یه گل بو کنه یه زنبوز دماغش را نیش میزنه اون هم شروع می کنه به ورجه ورجه کردن و بالا پایین پریدن.به جای گاو وحشی می برنش تا با ماتادور ها مبارزه کنه.
کتابهاي گمشده - صفحة 4 Ferdinand

این هم جلد دو کتابی که در این مورد توی ایران چاپ شده اند.
کتابهاي گمشده - صفحة 4 633540467800688750_297256_sar-gozashte-ferdinandکتابهاي گمشده - صفحة 4 Ama-ferdinand_0

اين مطلب آخرين بار توسط babak در الثلاثاء أغسطس 09, 2011 6:32 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
babak
babak

پست من طرف Mohsensad الثلاثاء أغسطس 09, 2011 6:18 am

خیلی ممنون فکر کنم همین کتاب بود توی داستان یه توپ پرنده هم بود که یه چیزی بین بشقاب پرنده و ربات ، یه آدم بد هم داشت و چند تابچه که یکشون دختر بود و به گاوه کمک میکردن ، تا اون رو از توطئه ای که براش چینده بودن نجات پیدا کنه ، کتاب هم رتگی بود و جلد و کاوری شبیه کتابای تن تن داشت اینا همون کتابه ؟ و آیا کسی اون رو سراغ داره و یا صفحاتی از اون هست ؟
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 09, 2011 7:53 am

mahmood666 نوشته است:

متاسفانه من دیگه هیچ کدوم از کیهان بچه هایی رو که داشتم ندارم ولی میتونم در موردشون یه راهنمایی هایی بکنم.
ایندرانی مربوط به سال 63 میشه و یه سریال 10 یا 12 قسمتیه.
واسیا خیلی اشنا ست ولی دقیق یادم نیست.
اون خوکچه هندیه هعم اسمش اولگا داپولگا بود که 12 قسمت بود و اتو سال ها ی58 و 59 چاپ شده بود .البته تو دهه هفتاد دوباره تو کیهان بچه ها چاپ شد.
متاسفم نمی تونم بیشتر کمک کنم.
داستان یه آدم چقدر زمین میخواد مال لئو تالستوی بود که کتاب قصه اون رو دارم که مال انتشارات پروگرسه و اگه تونستم به زودی تو سایت میزارم.
و حالا سوال بنده
من یه کتاب ونوارداشتم که هیچوقت گوشش نکردم چون همون روز که خریدمش،مادرم به کسی هدیه دادش وهیچ وقت نفهمیدم چی بود .حتی اسم و انتشاراتش رو نمی دونم(چون اون موقع سواد نداشتم).فقط شکل ظاهر و جلدش یادمه.کتابش به اندازه ی قطع a4بود که به صورت افقی باز میشد.رنگ روی جلدش سرمه ای بود و عکس اسمون تو شب بود و یه ماه خیلی خوشگل زرد رنگ در گوشه سمت چپش(ببخشید احساساتی شدم).پشت جلدش هم زرد رنگ بود و عکس چند تا کوتوله رنگارنگ پشتش بود.یادمه اسم کتابش تو مایه های ماه خانوم یا همچین چیزی بود.کتابش شامل دو داستان بود و نقاشی های خیلی قشنگی داشت.شروین جان .فکر کنم تو بتونی کمک کنی
از کمکت ممنونم عزیز
babak
babak

صفحه 4 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة