کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواستها و نیازمندیها

+46
sirus
immortality
majid_barca
raymand
amir-che
o m i d
Iceboy
abnbat
پل کوچولو
فرامید
bahmanyari
setzii
farhad666
robotech
blue2012
tamarajoon
میچکا
shahla678
allii110
saeeds1360
dro9gba
arashmidos200x
sahra_7
Abdollah0098
zerocold
kave
ozaroos
behroozabedi
babak
Medium
amirarsalanroomi
shnbv
zizo
liu kang
alirad
naztoole
آزاده
ariangirl
tisto
Emiliano
mohammad
S@M
@p@d@n@
siavash
Shervin
SMAM
50 مشترك

صفحه 2 از 7 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Empty رد: درخواستها و نیازمندیها

پست من طرف @p@d@n@ السبت أبريل 17, 2010 10:39 am

SMAM
جان ، ممنون ، تا حالا که اصلاحات خوب و بجا و مفیدی اعمال کرده اید، از سیاوش هم تشکر فروان می کنم.جمله سم هم که مناسب و زیبا بود.
دکمه تشکر فعاله اما بصورت یک بعلاوه و منها که خیلی ریز در گوشه سمت چپ هر پست دیده می شه و کمتر کسی بهش توجه می کنه.اگر بشه بصورت یک دکمه واضح در زیر هر پست نمایش داده بشه ، خیلی عالی می شه.یادمه قبلا دکمه های متفاوتی برای اینکار بود که می شد در ستینگ اصلی ، انتخابشون کرد.
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف @p@d@n@ الإثنين أبريل 19, 2010 10:25 pm

هدر انجمن بسیار زیبا از آب در اومده که با توجه به تمیزی کار و دقتی که در آن صرف شده ، باید از کارهای عمو سیاوش باشه که واقعا تبریک داره.الان دیگه انجمن نوستالژیکترین سردر ، فروم های فارسی رو داره !!!
همچنین منبع خوبیه برای اعضای جدیدی که در آینده به فروم خواهند پیوست ، تا براحتی از بین کارکترهای موجود در آن ، آواتار مورد علاقه را انتخاب کنند. راستی عمو سیاوش آواتار خودت هم با طیارش ، اون وسط ، خوب جلو ه ای داره درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Icon_wink

یه فکری اگه به حال عکس هایی که مستقیما بصورت بزرگ و حجیم در تاپیکها قرار می گیره ، بشه ، خوبه.سنگین شدن صفحات بد مشکلیه که حتی دوستان دارای اینترنت پرسرعت رو با مشکل مواجه می کنه ، دیگه چه برسه به عزیزانی که با دایل آپ به اینترنت متصل می شوند.
@p@d@n@
@p@d@n@

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أبريل 20, 2010 4:00 am

1. سلام به همه ی دوستان.
2. تموم نوشته های قشنگتون رو خوندم.
3. من هم با برگشت مجدد به "کودکی" مخالفم. دوس ندارم پیشی "سم" عزیز هم بترسه. پس همین جا رو آباد می کنیم تا ببینیم چی می شه.
4. در مورد چند مدیریتی فکر عالی ایه. تموم فورم های تخصصی این مدلیه و تک مدیریتی می شه همون بلایی که سر "کودکی" اومد و به قهقرا رفت.
5. پس از "اسمم" عزیز می خوام مدیرها و دستیاراشو از بچه های فعال انتخاب کنه. حداقل 3 نفر:
5.1. کتاب بازها.
5.2. کارتون بازها.
5.4. غیره (متفرقه)؛ شامل، موسیقی، فیلم، دانلود نرم افزار و ... (در صورت تمایل).
6. لطفاً هر چی کم گفتم، بگید.
7. راستی، پیشنهاد من برای نام یا عبارت اینجا:
"بازگشت به کودکی"
یا
"خاطرات کودکی".
البته، خودم از هیچ کدوم زیاد راضی نیستم و منتظر عبارت شیک تری ام.
8. یه By the way دیگه:
دکمه ی "تشکر" جاش خیلی خالیه. باور کنید باعث می شه کلی پست الکی حذف شه.

9. پی اس:
امروز دیدم نوشتید: "کودکی تا همیشه". به نظر من که خیلی عالیه.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أبريل 20, 2010 4:04 am

1. بچه های کتاب باز، مجدد سلام.
2. آقا، یه چیزی می خوام بگم، بهم نخندید:
3. کی از "نهال انقلاب"های دهه ی 60 جلدی داره؟ شدیداً دلم واسه ی شده یه شماره ش تنگ شده. باور کنید هر جلدش یه صفحه جوک بی مزه و خنک داشت و معمولاً سه تا هم بودن؛ که، الآن دلم همون ها رو می خواد!

Emiliano

پست من طرف tisto الثلاثاء أبريل 20, 2010 5:18 am

Emiliano نوشته است:
1. بچه های کتاب باز، مجدد سلام.
2. آقا، یه چیزی می خوام بگم، بهم نخندید:
3. کی از "نهال انقلاب"های دهه ی 60 جلدی داره؟ شدیداً دلم واسه ی شده یه شماره ش تنگ شده. باور کنید هر جلدش یه صفحه جوک بی مزه و خنک داشت و معمولاً سه تا هم بودن؛ که، الآن دلم همون ها رو می خواد!

من کلی از این نهال انقلابا داشتم...بچه که بودم با مادرم دعوام شد همشونو پاره کردم... درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Icon_sad راستش از نهال انقلاب هیچ خوشم نمیومد ولی الان میگم کاش یه جلد نگه میداشتم درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Icon_neutral
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف @p@d@n@ الثلاثاء أبريل 20, 2010 6:35 am

Emiliano نوشته است:
1. سلام به همه ی دوستان.
2. تموم نوشته های قشنگتون رو خوندم.
3. من هم با برگشت مجدد به "کودکی" مخالفم. دوس ندارم پیشی "سم" عزیز هم بترسه. پس همین جا رو آباد می کنیم تا ببینیم چی می شه.
4. در مورد چند مدیریتی فکر عالی ایه. تموم فورم های تخصصی این مدلیه و تک مدیریتی می شه همون بلایی که سر "کودکی" اومد و به قهقرا رفت.
5. پس از "اسمم" عزیز می خوام مدیرها و دستیاراشو از بچه های فعال انتخاب کنه. حداقل 3 نفر:
5.1. کتاب بازها.
5.2. کارتون بازها.
5.4. غیره (متفرقه)؛ شامل، موسیقی، فیلم، دانلود نرم افزار و ... (در صورت تمایل).
6. لطفاً هر چی کم گفتم، بگید.
7. راستی، پیشنهاد من برای نام یا عبارت اینجا:
"بازگشت به کودکی"
یا
"خاطرات کودکی".
البته، خودم از هیچ کدوم زیاد راضی نیستم و منتظر عبارت شیک تری ام.
8. یه By the way دیگه:
دکمه ی "تشکر" جاش خیلی خالیه. باور کنید باعث می شه کلی پست الکی حذف شه.

9. پی اس:
امروز دیدم نوشتید: "کودکی تا همیشه". به نظر من که خیلی عالیه.

اتفاقا بهترین روش همین چندمدیریتی بودنه ، حداقلش اینه که داغ دموکراسی به دلمون نمی مونه و اینجا یه کوچولو تجربه اش می کنیم. درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Icon_wink

برای بخش کتابها هم با وجود عزیزانی همچون عمو شروین ، عمو افشین ، عمو بابک و...که حق سروری برما دارند ، بنده عمو سیاوش رو پیشنهاد می کنم که هم از نظر فنی و هم از نظر علاقه ای که تاکنون برای اصلاح شرلیط فروم، نشون داده ، بی نظیر و عالی بوده و مطمئنا با گشترش دامنه اختیاراتش ، انجمن بهره بسیار خواهدبرد.
اما در مورد بخش کارتون ، تصمیم واقعا سختیه ، هم امیر و هم بابک سزاوار مدریت هستند و حتی اگه هر دو به مقام مدریت ارشد ارتقا پیدا کنند ، هیچ ضرری که نکرده ایم ، هیچ ، بلکه در آینده هم که اعضا بیشتر می شوند ، ادمین انجمن -جناب اسمم- در اداره فروم با مشکل کمتری روبه رو خواهد شد.
اگر بقیه عزیزان فعال اعلام نظر بفرمایند، زودتر به نتیجه خواهیم رسید.
همنوطور که امیر گفت ، دکمه تشکر واقعا جاش خالیه ، تا دیروز یک بعلاو و منها بود ، اما از دیشب اون هم دیگه نیست.بنظرم این گره هم تنها بدست عمو سیاوش باز می شه. ، امیدوارم وقت پیدا کنه تا رسیدگی به این مشکل هم انجام بگیره.
@p@d@n@
@p@d@n@

پست من طرف siavash الثلاثاء أبريل 20, 2010 1:10 pm

با سلام به دوستان درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 ...

آپادانای عزیز در مورد هدر انجمن و اینکه منو به عنوان مدیر پیشنهاد دادی واقعاً لطف داری ، سعی کردم تا جاییکه میشد یه چیز جالب باشه هر چند که جای بسیاری از شخصیتهای کارتونی و داستانی خالیه چون دیگه جا نشدند و از طرفی نمیخواستم عکسها زیاد کوچولو باشن و از طرفی دیگه اگه عکس بزرگتر از این میشد که برای لود شدن فروم مشکل بوجود می اومد... در مورد مدیر و ناظر اینطور که من فهمیدم ظاهراً میشه از یکی از قسمتهای کنترل پانل اصلی سایت برای کاربران مختلف درجه انتخاب کرد که احتمالاً جناب اسمم خودش میدونه و میشه به جای یه مدیر چند مدیر داشت که البته نه با تمام اختیارات مدیر اصلی و درست مثل سایتی که مسعود خان و من و چند تا از دوستان دیگه اونجا بودیم و چندین سایت دیگه که حتماً دیدین درجه های کاربران فرق میکنه و میتونه پستهای الکی و اسپمها رو حذف کنه و اگه در هر بخش یکی دو مدیر باشه خوبه تا با هماهنگی همدیگه به صورت نوبتی کار کنن و هر موقع یکی به علت گرفتاری مدتی نبود ، مدیر دیگه برروی مطالب فروم نظارت داشته باشه و فکر کنم این امکانات رو این فروم هم داشته باشه ولی من خودم امتحان نکردم چونکه آخه کاربر و پست رو از کجا بیارم در اون فروم خودم درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 3513

در مورد عکسها ظاهراً یه امکاناتی داره فروم تا عکسها رو بزرگتر از اندازۀ خاصی نشون نده درست مثل همون سایتی که گفتم اگه اسمم بتونه قضیه رو حل کنه که چه خوب ولی اگه نشد انشاالله هر موقع وقت درست و حسابی داشتم یک بار دیگه اون فروم رو بررسی میکنم و به جناب اسمم میفرستم ، آخه الان شدیداً گرفتارم و اگه هم این نشد میشه از اون روشی که سایت kimage برای عکسها داره استفاده کرد که پیشنهاد من فعلاً به دوستان در تاپیکهای دیگه اینه که هر کی بخواد عکس بزرگ رو ببینه میتونه روش کلیک کنه و صفحه عکس باز بشه .

امیلیانوی عزیز من تعدادی از مجله های نهال انقلاب رو فکر کنم هنوزم دارم ولی باید چک کنم ، اگه بود بعداً ترتیب اسکن و آپلودش رو میدم ... چون در حال حاضر به اسکنر دسترسی ندارم و تمام کتابهایی که گذاشتم قبل از عید اسکنشون کردم .

بدرود ... درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف Emiliano الجمعة أبريل 23, 2010 11:53 am

siavash نوشته است:با سلام به دوستان درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 ...

آپادانای عزیز در مورد هدر انجمن و اینکه منو به عنوان مدیر پیشنهاد دادی واقعاً لطف داری ، سعی کردم تا جاییکه میشد یه چیز جالب باشه هر چند که جای بسیاری از شخصیتهای کارتونی و داستانی خالیه چون دیگه جا نشدند و از طرفی نمیخواستم عکسها زیاد کوچولو باشن و از طرفی دیگه اگه عکس بزرگتر از این میشد که برای لود شدن فروم مشکل بوجود می اومد... در مورد مدیر و ناظر اینطور که من فهمیدم ظاهراً میشه از یکی از قسمتهای کنترل پانل اصلی سایت برای کاربران مختلف درجه انتخاب کرد که احتمالاً جناب اسمم خودش میدونه و میشه به جای یه مدیر چند مدیر داشت که البته نه با تمام اختیارات مدیر اصلی و درست مثل سایتی که مسعود خان و من و چند تا از دوستان دیگه اونجا بودیم و چندین سایت دیگه که حتماً دیدین درجه های کاربران فرق میکنه و میتونه پستهای الکی و اسپمها رو حذف کنه و اگه در هر بخش یکی دو مدیر باشه خوبه تا با هماهنگی همدیگه به صورت نوبتی کار کنن و هر موقع یکی به علت گرفتاری مدتی نبود ، مدیر دیگه برروی مطالب فروم نظارت داشته باشه و فکر کنم این امکانات رو این فروم هم داشته باشه ولی من خودم امتحان نکردم چونکه آخه کاربر و پست رو از کجا بیارم در اون فروم خودم درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 3513

در مورد عکسها ظاهراً یه امکاناتی داره فروم تا عکسها رو بزرگتر از اندازۀ خاصی نشون نده درست مثل همون سایتی که گفتم اگه اسمم بتونه قضیه رو حل کنه که چه خوب ولی اگه نشد انشاالله هر موقع وقت درست و حسابی داشتم یک بار دیگه اون فروم رو بررسی میکنم و به جناب اسمم میفرستم ، آخه الان شدیداً گرفتارم و اگه هم این نشد میشه از اون روشی که سایت kimage برای عکسها داره استفاده کرد که پیشنهاد من فعلاً به دوستان در تاپیکهای دیگه اینه که هر کی بخواد عکس بزرگ رو ببینه میتونه روش کلیک کنه و صفحه عکس باز بشه .

امیلیانوی عزیز من تعدادی از مجله های نهال انقلاب رو فکر کنم هنوزم دارم ولی باید چک کنم ، اگه بود بعداً ترتیب اسکن و آپلودش رو میدم ... چون در حال حاضر به اسکنر دسترسی ندارم و تمام کتابهایی که گذاشتم قبل از عید اسکنشون کردم .

بدرود ... درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632 درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632

1. ممنون "سیاوش" جان. نظراتت خیلی عالیه؛ بخصوص، بحث چند مدیریتی.
2. و در مورد "نهال انقلاب"ها هم مشتاقانه منتظرم بدونم پیدا شدن یا نه. همین که قول بدی حداقل یه جلدشو می ذاری، ازت ممنونم و می دونم انجام می دی. درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 915632

Emiliano

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Empty جريان خراب شدن لينكهاي 4shared چيه؟

پست من طرف Indiana Jones الأحد يونيو 27, 2010 3:32 pm

سلام به دوستان عزيز
من نميدونم من چشمام اينجوري مي‌بينه يا اينكه كلاً لينكهايي كه از 4shared داريم ميذاريم همه بهم ريخته ميشن و به هزار بدبختي بايد صفحه اصلي رو بيارم؟ جالبه كه توي هر دو فاروم (قبلي و اين يكي) اين اتفاق افتاده. شما چكارشون مي‌كنيد كه مثل قبل سريع بره توي صفحه‌ي دانلود فايل؟
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Shervin الأحد يونيو 27, 2010 3:56 pm

Indiana Jones نوشته است:سلام به دوستان عزيز
من نميدونم من چشمام اينجوري مي‌بينه يا اينكه كلاً لينكهايي كه از 4shared داريم ميذاريم همه بهم ريخته ميشن و به هزار بدبختي بايد صفحه اصلي رو بيارم؟ جالبه كه توي هر دو فاروم (قبلي و اين يكي) اين اتفاق افتاده. شما چكارشون مي‌كنيد كه مثل قبل سريع بره توي صفحه‌ي دانلود فايل؟
افشين
سلام افشین جان
نمیدونم چرا برای تو اینطوری شده، چون لینکهایی که من تو فروم میبینم مشکلی ندارن و همچنان مثل سابق هستند، فقط با این تفاوت که وقتی روشون کلیک میکنم ابتدا یک صفحه سفید که وسطش یک دایرهء آبی هست باز میشه، که باید رو دایره کلیک کنیم و صفحهء دانلود اصلی میاد، ولی قبلا" مستقیم صفحه دانلود اصلی باز میشد! نمیدونم...مال من که اینطوریه و مشکلی نمیبینم، لطفا" بقیه دوستان هم گزارش بدن که آیا با لینکهای فورشرد مثل افشین مشکل دارن یا نه؟
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف ariangirl الأحد يونيو 27, 2010 5:11 pm

لینک این فروم رو تو اون فروم نذارید که یکی بیاد به خاطر آدم برفی ها صدتا تاپیک جدید بزنه و بعد ول کنه و بره
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف tisto الأحد يونيو 27, 2010 5:18 pm

منم فعلا با فورشیرد مشکلی ندارم همینطور که شروین گفت فقط ظاهرش عوض شده ...
tisto
tisto

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Empty راهش رو پيدا كردم!

پست من طرف Indiana Jones الخميس يوليو 01, 2010 12:38 pm

Shervin نوشته است:
Indiana Jones نوشته است:سلام به دوستان عزيز
افشين
سلام افشین جان
نمیدونم چرا برای تو اینطوری شده، چون لینکهایی که من تو فروم میبینم مشکلی ندارن و همچنان مثل سابق هستند، فقط با این تفاوت که وقتی روشون کلیک میکنم ابتدا یک صفحه سفید که وسطش یک دایرهء آبی هست باز میشه، که باید رو دایره کلیک کنیم و صفحهء دانلود اصلی میاد، ولی قبلا" مستقیم صفحه دانلود اصلی باز میشد! نمیدونم...مال من که اینطوریه و مشکلی نمیبینم، لطفا" بقیه دوستان هم گزارش بدن که آیا با لینکهای فورشرد مثل افشین مشکل دارن یا نه؟

شروين جان. همون كه گفتي برام پيش اومده بود. خب خودم راه حلش رو پيدا كردم. بچه‌ها اگر خوب دقت كنين يك space شيطون رو مي‌بينين كه وسط لينك سبز شده. اونو پاك كنيد تا يكراست بريد توي صفحه‌ي اصلي!
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano الجمعة يوليو 02, 2010 10:44 am

ariangirl نوشته است:لینک این فروم رو تو اون فروم نذارید که یکی بیاد به خاطر آدم برفی ها صدتا تاپیک جدید بزنه و بعد ول کنه و بره

1. سلام.
2. نگران نباش. مدیریت اینجا با خودمونه و این جور توپک ها یکراست می رن تو سطل زباله. اصلاً به همین دلیل اومدیم اینجا.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الخميس أغسطس 19, 2010 3:10 am

1. سلام.
2. امروز دیدم با تغییراتی که تو ستینگ های اینترفیس فورم اِعمال شده، می شه کلی کاراکتر توی هر پست اضافه کرد. هرچند یه سری از کارها مشکل تر شده و مث قبل نمی شه برای نمونه عکس و امکاناتی مثل بولد کردن رو اضافه کرد و نیاز به کدهای خاص داره؛ اما، این امکان به اونا می ارزه.

3. فقط باز هم می گم جای کلید "حذف" خیلی احساس می شه. تو تموم فورم های دیگه علاوه بر کلید ادیت (ویرایش) کلید دلیت هم وجود داره و این برای من که "لیست های سیاه، سفید، خاکستری" رو تهیه می کنم خیلی لازمه. لطفاً به فکر باشید.

Emiliano

پست من طرف SMAM الخميس أغسطس 19, 2010 6:22 pm

بجای کلید حذف علامت ضربدر هست که همون کار رو انجام میده کنار ادیت.امااگه دیده نمیشه به یکی از مدیرها بگی زود ردیفش میکنن.
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الجمعة أغسطس 20, 2010 12:14 pm

SMAM نوشته است:بجای کلید حذف علامت ضربدر هست که همون کار رو انجام میده کنار ادیت.امااگه دیده نمیشه به یکی از مدیرها بگی زود ردیفش میکنن.

1. من که نمی بینم. دقیقاً کجاست؟ می شه از صفحه ی خودت عکس بگیری؟ (با کلید Print Scrren روی کی برد و پیست کردن اون در یکی از محیط های ویرایشی؛ مثل، Paint، ورد و ...)؟ ممنون.

2. در مورد دکمه ی "تشکر" هم که قبلاً گفتم لازمه و اون رو هم بی زحمت بذارید؛ که، پست های الکی زده نشه. رز

Emiliano

پست من طرف SMAM الجمعة أغسطس 20, 2010 1:40 pm

عکس زیر همین پست خودته که دور اون 2تا گزینه رو قرمز کشیدم.از پستت هم تشکر کردم که نشون بدم فعاله خنده نمیدونم این مشکل چرا برای کاربرهای دیگه هست مشکوک هر چند وقت یک بار هم انگولکش میکنم اتفاقی نمیفته.به جان خودم اگه تقصیر من باشه گریه

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Emil10
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الجمعة أغسطس 20, 2010 1:59 pm

SMAM نوشته است:عکس زیر همین پست خودته که دور اون 2تا گزینه رو قرمز کشیدم.از پستت هم تشکر کردم که نشون بدم فعاله خنده نمیدونم این مشکل چرا برای کاربرهای دیگه هست مشکوک هر چند وقت یک بار هم انگولکش میکنم اتفاقی نمیفته.به جان خودم اگه تقصیر من باشه گریه

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Emil10

1. نه. نیست. هیچ کدوم، نه دلیت و نه تشکر.
2. بی زحمت بذار مدیرای دیگه هم؛ اگه، واردترن، دستی به سر و روی اینجا بکشن. اینترفیس عربیش هم یه جاهایی خیلی بدفرمه؛ مثلاً، اگه بخوای به کسی پی ام بفرستی، باید تک تک آیتم هاشو چک کنی و دست آخر بفهمی که "الاتصالات" درسته! آدم یاد لوله کشی و نصاب می افته!

3. راستی، اینو هم بگم که دکمه ی ضربدر (حذف) همیشه در آخرین نوشته هام می یاد؛ اما، به محض این که خودم یا کسی پست دیگه ای بزنه، دیگه ضربدر حذف می شه؛ در حالی که، امکان حذف قبلی ها "حق مسلم ماست"! خنده ؛و همون جور که عرض کردم، تو 99 درصد فورم ها داره اجرا می شه.

Emiliano

پست من طرف Shervin الجمعة أغسطس 20, 2010 4:58 pm

Emiliano نوشته است:
2. بی زحمت بذار مدیرای دیگه هم؛ اگه، واردترن، دستی به سر و روی اینجا بکشن. اینترفیس عربیش هم یه جاهایی خیلی بدفرمه؛ مثلاً، اگه بخوای به کسی پی ام بفرستی، باید تک تک آیتم هاشو چک کنی و دست آخر بفهمی که "الاتصالات" درسته! آدم یاد لوله کشی و نصاب می افته!

3. راستی، اینو هم بگم که دکمه ی ضربدر (حذف) همیشه در آخرین نوشته هام می یاد؛ اما، به محض این که خودم یا کسی پست دیگه ای بزنه، دیگه ضربدر حذف می شه؛ در حالی که، امکان حذف قبلی ها "حق مسلم ماست"! خنده ؛و همون جور که عرض کردم، تو 99 درصد فورم ها داره اجرا می شه.

سلام امیر جان
منم نمیدونم چرا دکمهء ضربدر برای شما مشخص نیست scratch حالا فعلا" ناچارا" هر موقع خواستی پستی رو حذف کنی به من یا سیاوش بگو تا حذفش کنیم، امیدوارم این مشکل زودتر حل بشه
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف tisto الجمعة أغسطس 20, 2010 6:00 pm

برای منم ضربدری در کار نیس ! فقط برای آخرین پست اونهم تا قبل از اینکه پست جدیدی اضافه بشه وجود داره مشکوک
tisto
tisto

پست من طرف siavash السبت أغسطس 21, 2010 1:33 am

سلام دوستان رز ... من دکمه ضربدر رو دارم ولی اونطور که یادم میاد در فروم قبلی هم امکان حذف پستهای قبلی نبود و فقط میشد ویرایش کرد و کلاً اینطوری هست انگار ... دکمه تشکر هم همون ابتدای کار برای من ناپدید شد ... کلاً امکاناتی که فروم میده به احتمال زیاد در همین حد هست و عربی شدن دامنه هم فقط مال این فروم نیست و نمیشه کاریش کرد Neutral هر کدام از دوستان اگه پستی رو اشتباه فرستادند و نتونستن پاکش کنند اطلاع بدن تا پاکش کنیم ... روز خوبی داشته باشید رز
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 24, 2010 2:51 am

tisto نوشته است:برای منم ضربدری در کار نیس ! فقط برای آخرین پست اونهم تا قبل از اینکه پست جدیدی اضافه بشه وجود داره مشکوک

1. دقیقاً!

Shervin نوشته است:
Emiliano نوشته است:

سلام امیر جان
منم نمیدونم چرا دکمهء ضربدر برای شما مشخص نیست scratch حالا فعلا" ناچارا" هر موقع خواستی پستی رو حذف کنی به من یا سیاوش بگو تا حذفش کنیم، امیدوارم این مشکل زودتر حل بشه

2. سلام "شروین" عزیز. درسته. برای خیلی هایی هم که نمی گن این دکمه ها نیست و خوب شد "تیستو" هم گفت؛ وگرنه، از خودم ناامید می شدم.
3. ممنون از لطفت. مثل همیشه مهربون و باگذشت هستی. به قول "آپادانا" "همه ی راه ها به خودت ختم می شه."

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... من دکمه ضربدر رو دارم ولی اونطور که یادم میاد در فروم قبلی هم امکان حذف پستهای قبلی نبود و فقط میشد ویرایش کرد و کلاً اینطوری هست انگار ... دکمه تشکر هم همون ابتدای کار برای من ناپدید شد ... کلاً امکاناتی که فروم میده به احتمال زیاد در همین حد هست و عربی شدن دامنه هم فقط مال این فروم نیست و نمیشه کاریش کرد Neutral هر کدام از دوستان اگه پستی رو اشتباه فرستادند و نتونستن پاکش کنند اطلاع بدن تا پاکش کنیم ... روز خوبی داشته باشید رز

4. کلاً نباید این طوری باشه، دیگه "سیاوش" جان. اینجا و "کودکی" جزو معدود فورم هایین که این مدلین و کلاً فورم های این شکلی همه ش یه مشکلی دارن. تا حالا هر جا بودیم می تونستیم نوشته های قبلی خودمون رو هم پاک کنیم (به هر دلیلی)؛ ولی، اینجا خیلی بده که این امکان رو نداریم و شاید بشه ترفندی زد.
5. از شما هم ممنون. حتماً. فعلاً تو تاپیک "سیاه، ..." از "اسممی" خواستم این کارو بکنه.

Emiliano

پست من طرف آزاده الإثنين أغسطس 30, 2010 9:19 am

من دارم گیج میزنم .
هی اونجا .... هی اینجا
به جاش مشکلات یه جا رو حل کنین و تکلیف منو روشن کنین
و اینکه من هنووووووووووز لینکهایی که تستو و ایده میذارن نمیتونم دانلود کنم.
چرا متوجه نیستین؟ من کمتر از یه ماهه با آشناشدن با اینجا ..... دارم زندگی میکنم.
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف naztoole السبت أكتوبر 09, 2010 10:27 am

سلام من هیپو هستم

این کارتون رو دارید؟

درخواستها و نیازمندیها - صفحة 2 Gdsyvr00pop8ytb8a9h9

http://www.4shared.com/audio/mqQquncu/Ghasedak.html?s=1