کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+44
payam27
yaghesh
@p@d@n@
alan45
shahraampesar
kazvash
معصومه خلیلیان
maysmays
lorca
aghaghi
jasonbourne
heidiii
Heidii
Azadeh Brown
booklover
Heidi
m3hd1-r351d3nt
zerocold
babak
rozaa48
ali71
kave
blue2012
Koochooloo
modi1362
pooria.kianoush
SMAM
amirarsalanroomi
نجمه
آزاده
mahyarshoze
eideh
Indiana Jones
tisto
faridonline
علی موسویان
mohammad
fazel1994
Shervin
erfan
Mohsensad
mahmood666
Emiliano
S@M
48 مشترك

صفحه 14 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Shervin الأربعاء مايو 14, 2014 6:20 am

Emiliano نوشته است:1. دوستان، یه سری کتابای قطع بزرگ (رحلی؟) بودن؛ شبیه به، کتابای "انتشارات سپیده"؛ از جمله، "گوهر شبچراغ" و .... این سری ای که عرض می کنم، اسم انتشاراتی شو نمی دونم؛ اما، کتاباش بزرگ و دارای نقاشی هایی تقریباً به شکل مینیاتور و تمام رنگی بودن. یکی از معروف ترین کتاباش "ضحاک ماردوش" بود، یکی در مورد شهری که آدماش تبدیل به سنگ و کوه می شن، یا یه همچین چیزی. کسی اسم انتشاراتی شو می دونه، یا از اون سری کتابا داره چیزی؟
2. ممنون.

سلام امير جان
من اين سري کتابها رو دارم، مال انتشارات سپيده هم هست
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Emiliano الأربعاء مايو 14, 2014 6:42 am

Shervin نوشته است:
Emiliano نوشته است:1. دوستان، یه سری کتابای قطع بزرگ (رحلی؟) بودن؛ شبیه به، کتابای "انتشارات سپیده"؛ از جمله، "گوهر شبچراغ" و .... این سری ای که عرض می کنم، اسم انتشاراتی شو نمی دونم؛ اما، کتاباش بزرگ و دارای نقاشی هایی تقریباً به شکل مینیاتور و تمام رنگی بودن. یکی از معروف ترین کتاباش "ضحاک ماردوش" بود، یکی در مورد شهری که آدماش تبدیل به سنگ و کوه می شن، یا یه همچین چیزی. کسی اسم انتشاراتی شو می دونه، یا از اون سری کتابا داره چیزی؟
2. ممنون.

سلام امير جان
من اين سري کتابها رو دارم، مال انتشارات سپيده هم هست

1. سلام "شروین" عزیز.
منظورم این زیری ها نیست، ها:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Xjuhgq936nfzrxad9lyt_thumb

اینا رو به لطف شما و سایر دوستان دارم.
2. منظورم سری "ضحاک ماردوش" و سایر کارهای شبیه به اونه؛ که، همه شون تو ایران قدیم می گذرن.
اگه دارید و درست منظورمو رسوندم، می شه لطف کنید تعداد اون ها و نام هاشونو بگید؟ اگه هم مثل همیشه بنده نوازی کنید و اونا رو به اشتراک بذارید؛ که، دیگه نور علی نوره و باز هم شرمنده م می کنی.

3. بچه ها از این سری "داستان های پرنده" هم پیش تز فقط "زنبور و انگور"شو دوستان گذاشته ن:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Xzxelie5mkbuu3d43viv_thumb

کسی سایر کارهاشو نداره؛ بخصوص، "طوطی و باغ پسته"ش؛ که، فکر می کنم ماجرای پسر چاقی بود که لاغر می کرد و "سیب، موز، پرتقال"؛ که، این سه قصه ی سرگذشتشونو به شعر و نثر می گفتن؟
متشکرم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Shervin الأربعاء مايو 14, 2014 9:37 am

Emiliano نوشته است:
منظورم سری "ضحاک ماردوش" و سایر کارهای شبیه به اونه؛ که، همه شون تو ایران قدیم می گذرن.

نه امير جان، متاسفانه فکر نميکنم اين سري کتابها رو داشته باشم
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف eideh السبت مايو 17, 2014 1:17 am

با سلام
کتاب ابوذر غفاری از انتشارات شناخت اسلام
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 0
http://s5.picofile.com/file/8123498150/abuzar.rar.html
کتاب نخستین کسانی که اسلام اوردند از دفتر نشرفرهنگ اسلامی
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 N
http://s5.picofile.com/file/8123498242/nokhostin_eslam.rar.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

پست من طرف eideh الأحد مايو 18, 2014 3:10 am

با سلام
کتاب مارکوپولو از انتشارات ارغوان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 13795710082972033228
http://s5.picofile.com/file/8123608284/marco_polo.rar.html
کتاب پرستویی که پرواز نمی دانست از انتشارات سروش
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 62549622416530922435
http://s5.picofile.com/file/8123608900/parastoo.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف aghaghi الأحد مايو 18, 2014 8:59 am

سلام دوستان کسی کتاب مادر چاپ انتشارات کانون پرورش فکری ترجمه فاطمه زهروی رو نداره ؟

aghaghi

تعداد پستها : 14

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty پنج هفته پرواز با بالون

پست من طرف pooria.kianoush الثلاثاء مايو 27, 2014 9:22 am

پنج هفته پرواز با بالون
اثر ژول ورن
ترجمه عنایت اله شکیباپور
انتشارات غزالی
چاپ 1354
این کتاب مهیج در سال 1364 با ترجمه ایرج قریب در انتشارات ارغوان نیز چاپ شده است.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 00000-%20Panj%20Hafteh%20Parvaz%20Dar%20Balon
http://s1.picofile.com/file/8124584676/Panj_Hafteh_Parvaz_Dar_Balon.pdf.html
pooria.kianoush
pooria.kianoush

تعداد پستها : 72

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty صاحب دنیا

پست من طرف pooria.kianoush الثلاثاء مايو 27, 2014 9:27 am

صاحب دنیا
اثر ژول ورن
ترجمه: عنایت اله شکیبا پور- کیوان کریم
انتشارت دنیای کتاب
سال انتشار 1360
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 0000-%20Sahebeh%20Donya
http://s1.picofile.com/file/8124584900/Sahebeh_Donya.pdf.html
pooria.kianoush
pooria.kianoush

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty اتل متل (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)

پست من طرف pooria.kianoush الثلاثاء مايو 27, 2014 10:01 am

اتل متل (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
آهنگساز: کامبیز روشن روان
تصویرگر: نورالدین زرین کلک
گوینده: شیوا گورانی
محصول 1353 (به صورت صفحه گرامافون)
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 00000-%20Atal%20Matal
http://s1.picofile.com/file/8124590192/Atal_matal_K_Roshan_ravan_.rar.html

pooria.kianoush
pooria.kianoush

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty آواز فصلها و رنگها (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)

پست من طرف pooria.kianoush الخميس مايو 29, 2014 8:29 am

آواز فصلها و رنگها (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
آهنگساز: فریبرز لاچینی
خواننده: سیمین قدیری
شاعر: ژیلا مساعد، محمود کیانوش، فرهاد شیبانی و احمدرضا احمدی
محصول 1355
تقدیم به همه شما عزیزان حتماً گوشش کنید.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Faslha%20Va%20Rang%20ha
http://s1.picofile.com/file/8124783392/Avazeh_Faslha_Va_Rangha.rar.html

اين مطلب آخرين بار توسط pooria.kianoush در الجمعة مايو 30, 2014 3:32 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
pooria.kianoush
pooria.kianoush

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty آوازهای دیگر (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)

پست من طرف pooria.kianoush الخميس مايو 29, 2014 8:34 am

آوازهای دیگر (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
آهنگساز: فریبرز لاچینی
خواننده: سیمین قدیری
شاعر: احمد رضا احمدی، ژیلا مساعد، محمود کیانوش، بهروز رضوی
محصول 1356
این اثر بسیار زیبا تقدیم به همه شما عزیزان، حتماً حتماً گوش کنید و لذت ببرین

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Avaz%20hayeh%20Digar
http://s1.picofile.com/file/8124785900/Avazhayeh_Digar.rar.html
http://s1.picofile.com/file/8124785942/Avazhayeh_Digar_Cover.rar.html
pooria.kianoush
pooria.kianoush

پست من طرف eideh السبت مايو 31, 2014 4:05 am

با سلام
کتاب های کی از همه بزرگتره و قایم باشک از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 0TLGJr
http://s5.picofile.com/file/8124961626/ki_bozorgtare.rar.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 1C1bVL
http://s5.picofile.com/file/8124962534/gayem_bashak1.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف Emiliano السبت مايو 31, 2014 12:14 pm

ضمن تشکر از "پوریا"ی عزیز برای کتاب های ارزشمندی؛ که، مسلماً برای خیلی ها گنجینه ای محسوب می شه، بنده به شخصه با این دو کتاب "ایده"ی عزیز چون خاطره داشتم، خیلی حال کردم و هر دو رو می گیرم. دست همگی عزیزان درد نکنه.

Emiliano

پست من طرف pooria.kianoush السبت مايو 31, 2014 4:23 pm

Emiliano نوشته است:ضمن تشکر از "پوریا"ی عزیز برای کتاب های ارزشمندی؛ که، مسلماً برای خیلی ها گنجینه ای محسوب می شه، بنده به شخصه با این دو کتاب "ایده"ی عزیز چون خاطره داشتم، خیلی حال کردم و هر دو رو می گیرم. دست همگی عزیزان درد نکنه.

امیلیانوی عزیز از لطف شما ممنونم امیدوارم مورد پسند شماو باقی دوستان قرار گرفته باشه. برای تکمیل شدن کارام دنبال تبدیل یه صفحه قدیمی به اسم آوازهای کودکان ساخته استاد حسین علیزاده تولید 1353 کانون پرورش فکری هستم که حسابی کیفتونو کوک میکنه
pooria.kianoush
pooria.kianoush

پست من طرف Emiliano الأحد يونيو 01, 2014 3:05 am

pooria.kianoush نوشته است:
Emiliano نوشته است:ضمن تشکر از "پوریا"ی عزیز برای کتاب های ارزشمندی؛ که، مسلماً برای خیلی ها گنجینه ای محسوب می شه، بنده به شخصه با این دو کتاب "ایده"ی عزیز چون خاطره داشتم، خیلی حال کردم و هر دو رو می گیرم. دست همگی عزیزان درد نکنه.

امیلیانوی عزیز از لطف شما ممنونم امیدوارم مورد پسند شماو باقی دوستان قرار گرفته باشه. برای تکمیل شدن کارام دنبال تبدیل یه صفحه قدیمی به اسم آوازهای کودکان ساخته استاد حسین علیزاده تولید 1353 کانون پرورش فکری هستم که حسابی کیفتونو کوک میکنه

1. سلام.
2. ممنونم "پوریا"ی عزیز. بنده خیلی دوس دارم اون کار آقای "علیزاده" رو بشنوم. باید خیلی آس باشه. پیشاپیش ازت سپاسگزارم.

Emiliano

پست من طرف babak الجمعة يونيو 06, 2014 3:15 am

سلام
از ایده و پوریای عزیز بابت لطف و زحمتی که کشیدن تشکر می کنم
قبلا توضیح داده بودم که برای ورود به فروم و خواندن و نوشتن پست دچار چه معضلی هستم و فکر می کنم این سومین بار باشه که سعی می کنم پست تشکرم را بفرستم امیدوارم این بار بیاد
دست همتون درد نکنه
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف eideh السبت يونيو 07, 2014 12:11 am

با سلام
کتاب فیل کوچولو دماغت کو ؟ انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 0
http://s5.picofile.com/file/8125703634/fil_kocholo.rar.html
کتاب طبیب آزاده از موسسه انجام کتاب
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 1
http://s5.picofile.com/file/8125703842/tabib_azadeh.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف 59 السبت يونيو 07, 2014 8:28 am

eideh نوشته است:
با سلام
کتاب طبیب آزاده از موسسه انجام کتاب
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 1
http://s5.picofile.com/file/8125703842/tabib_azadeh.rar.html

با درود خدمت شما.

- سپاسگزارم برای تمام کتابهایی که آماده سازی و به اشتراک قرار میدهید.
دیدن کتابی دیگر از انجام کتاب قدیم، یعنی‌ "طبیب آزاده"، بازهم بسیار خاطره‌ انگیز و نوستالژیک بود.
شاید ۲۰ سالی‌ میشد که این کتاب را ندیده بودم، چرا که برخی‌ از عناوین، کمتر بازنشر میشدند.
نکته ی مهم اینکه، در صفحه اول کتاب که داستان شروع میشود، عبارت "بنام خدا" بدرستی نوشته شده،
با اینحال این عبارت در روزگار ما، بویژه در تیتراژ فیلمها و یا کتابها، بصورت جدا، یعنی‌ "به نام خدا" نوشته میشود،
که از جهت نگارشی، درست نیست، و در اصل باید همان "بنام خدا" باشد.

- با کسب اجازه از شما و دیگر یاران ارجمند فروم، از آنجا که چندین سال در کار کتاب بودم،
چند نکته در زمینه ی فعالیت نشر و کارهای انتشاراتی بازگو می‌کنم، که رویکرد اقتصادی و فرهنگی‌ دارند.
مطلب اول اینکه، شیوه ی قیمت گذاری کتاب بدین ترتیب است که اگر برای نمونه، قیمت پشت جلد کتابی،
نوشته شده ۳۰۰ تومان، این بدین معنیست، که تمام هزینه‌ ها، یعنی‌ دستمزد نویسنده، طراح جلد، تصویرساز،
هزینه‌ های چاپ و صحافی و ...، برای آن یک دانه جلد، با توجه به تعداد تیراژش، شده است ۱۰۰ تومان.
یعنی‌ پول یک دانه کتاب، سه‌ برابر بیشتر نوشته میشود. از سویی دیگر، مراکز پخش، بین ۲۵ تا ۳۵ درصد تخفیف،
کتاب را از انتشاراتی دریافت میکنند، یعنی‌ از آن ۳۰۰ تومن قیمت پشت جلد، ۱۰۰ تومن اینجا به عنوان تخفیف میرود،
۱۰۰ تومان هم که خود قیمت و خرج کتاب بوده برای انتشارات، پس در نهایت، ۲۰۰ تومان کسر میشود،
و میماند ۱۰۰ تومان برای خود ناشر، یعنی‌ ۱۰۰ درصد سود خالص. البته در کنار این، گاهن ناشر خودش نیز پخش کننده است،
که در این صورت، ۲۰۰ درصد سود خالص نصیبش میشود. ... خیلی‌ از ناشرها، آنها که "نبض بازار کتاب" در دستشان بود،
با آهن فروش ها، هیچ فرقی‌ ندارند. خیلی ها‌شان حتا ۵ کلاس بیشتر سواد ندارند. اما می‌دانند که چه باید انجام دهند،
تا همان سودی که آهن فروش میبرد، آنها نیز داشته باشند. ... همه چیز پول است، فقط روش پول درآوردن،
لباسهای گوناگونی بر تن‌ دارد. (در ضمن، به آهن فروشها توهینی نکردم) ... / مطلب دیگر اینکه،
شهر "یزد"، بیشترین درصد کتابخوانهای ایران را دارا بود. زمانی که در کار کتاب بودم، گاهن هفته ای ۲ بار!،
ارسال کتاب داشتیم به دو کتابفروشی در "یزد". ... اکنون را نمیدانم، چون اطلاعات من، مربوط به دهه ی هفتاد هست.
هر چند که اکنون، آن بازار داغ کتاب و کتابخوانی، اصلن دیگر وجود ندارد. ...

سپاسگزارم. سلامت باشید بهمراه خانواده ی گرامی‌.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف S@M السبت يونيو 07, 2014 12:38 pm

سلام به همه رز
ببخشید 59 جان، من برعکس فکر میکنم: به نظر من چون " بنام" به معنی مشهور هستش بنابراین کاربردش اینجا نادرسته و همون "به نام" درسته. حالا باز بحث علمی شروع میشه! عینکی Very Happy
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف 59 السبت يونيو 07, 2014 1:03 pm

S@M نوشته است:
سلام به همه رز
ببخشید 59 جان، من برعکس فکر میکنم: به نظر من چون " بنام" به معنی مشهور هستش بنابراین کاربردش اینجا نادرسته و همون "به نام" درسته. حالا باز بحث علمی شروع میشه! عینکی Very Happy

خانم سم با درود.

راستش در سال تحصیلی‌ ۱۳۷۴-۷۵، که سال دوم دبیرستان بودم،
معلم ادبیایی داشتیم که خوش اخلاق و باسواد بودند.
ایشان گفتند که "بنام خدا" باید سرهم نوشته شود. ...
البته فرمایش شما و دلیلی‌ که فرمودید هم، محترم و موجه هست.
از سویی دیگر این نکته ی ظریف هم وجود دارد، که "بنام"،
وقتی‌ همانند "صفت" قرار می‌گیرد، یعنی‌ موردی بجایی که مطرح ساختید،
برای نمونه در عبارت: "استاد علی‌ حاتمی‌، از کارگردانان بنام ایران زمین هستند"، ...
بگمان من، همان حالتی را از جهت واژگانی دارد، که "بنام" قبل از "خدا" قرار می‌گیرد.
یعنی‌ خصلتی که با نام او شناخته میشود، "باسم ویژه ی او"، شناخته میگردد.
بازهم میگم، ادعایی ندارم در این زمینه، و موردی که بخوبی فرمودید هم،
با توجه به نمونه ی بالا، شاید بگمانی، در همان راستا باشد. ...
سپاسگزارم از بررسی‌ زبانشناسانه‌ ای که داشتید. امیدوارم که به پاسخ نهایی‌ برسیم.
این گفتگوها بسیار هم مفید هستند. با احترام. سلامت باشید.

* از دید من، بهترین و روشن ترین حالت، "با نام خدا" میباشد.

پی‌ نوشت:
اگر صحبت معلم ادبیات ما نادرست از آب درآید،
نشان میدهد که ایشان، "خوش اخلاق" بودند،
اما "باسواد" نبودند (لبخند).

59
59

پست من طرف S@M السبت يونيو 07, 2014 2:27 pm

خواهش می کنم شما بزرگوارید. اون بنده خدا هم مقصر نبوده. کلاً یک زمانی سرهم نویسی بخصوص در کتابهای قدیمی مدارس بسیار رایج بود. من چندتا از کتابهای خطی دوره ابتدائی و دبیرستان قدیم رو که دیدم انقدر سرهم نوشته بود که واقعاً نمیشد فهمید چی نوشته(حتی من که خودم یه زمانی خطاطی میکردم توش میموندم) scratch. حالا سر فرصت اگه تونستم اسکن میکنم میذارم تا به عمق فاجعه پی ببرید (کلاً کلمه فرفری میشد!)

59 نوشته است:* از دید من، بهترین و روشن ترین حالت، "با نام خدا" میباشد.

ولی ما می گیم "بسمه تعالی" که از همه راحت تره! Laughing
S@M
S@M

پست من طرف 59 السبت يونيو 07, 2014 2:50 pm

خانم سم، سپاسگزارم، خواهش میکنم. از لطف شما ممنونم.
- بهتر میدونید، که کار دنیا اعتبار نداره، شاید دوباره چند سال دیگه،
سبک نوشتاری امروزین رو زیر سوال ببرن،
و بگن که "سرهم نویسی" باید "مد" بشه.
- راستش خودم همانگونه که در نوشته‌ ها هم پیداست،
از "سرهم نویسی" خیلی‌ خوشم می‌‌ یاد،
درست همانند سبک گفتاری استعاره هست.
- بله (لبخند)، البته آن مورد که زبان مادری ما نیست.
- در ضمن، بزودی فیلمی نوستالژیک تقدیم فروم میگردد،
که اتفاقن همین امروز، مشغول آماده سازی بودم،
که بازهم "تلپاتی فرومی" ایجاد شد، چرا که اولین کادرش اینست!:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Htl6tfxphhj2dzao62m

- بسیار خوب و عالی‌ که شما نیز خوشنویس هستید.
بگمانم فایلهای گیفت آواتار رو هم، خودتون طراحی می‌کنید،
پس در زمینه ی گرافیک هم فعال هستید. ... سلامت باشید.

59
59

پست من طرف S@M الأحد يونيو 08, 2014 12:47 am

نه 59 عزیز، من آواتارهام رو پیدا میکنم و می چسبونم اینجا! من هنرم توی پیدا کردن اونهاست در واقع Smile

و اما راجع به سرهم نویسی از اونجایی که ناف ما ایرانیها رو با افراط و تفریط بریدن، الان برخلاف دوران گذشته آموزش و پرورش به شدت روی جدانویسی تأکید داره و حتی کلماتی مثل خوشحال و خوشبخت رو هم جدا مینویسه. ولی تعصب فرهنگستان هم به این شدت نیست و در رسم الخطی هم که دکتر علی اشرف صادقی (که همانطور که مستحضرید از بزرگان زبان شناسی و عضو فرهنگستان هستند) نوشتن، اینطور افراطی نیست. ولی خب اینجا هرکس ساز خودش رو میزنه!

راستی خیلی وقته میخواستم یه خواهشی بکنم: لطفاً دیگه کلمۀ گاهن رو به کار نبرید من کهیر میزنم! آخه از شما با این علاقه تون به زبان فارسی بعیده که اون تنوین بدترکیب عربی رو بچسبونید به اون کلمۀ زیبا! بابا بزرگ
S@M
S@M

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 Empty آوازهای کودکان (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)

پست من طرف pooria.kianoush الأحد يونيو 08, 2014 5:55 am

آوازهای کودکان (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
آهنگساز: استاد حسین علیزاده
شاعر: حمید حمزه
محصول : 1353
تبدیل شده از صفحه گرامافون 33 دور
تقدیم به همه شمه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 00000-Avazhayeh%20Koodakan
http://s5.picofile.com/file/8125850300/Avaz_hayeh_Koodakan.rar.html

استاد علیزاده این اثر رو وقتی جوانی 23 ساله بودن تنظیم کردن. امیدوارم لذت ببرین. البته به خاطر قدیمی بودن صفحه یک مقدار صدای هوا به گوش می رسه!.
pooria.kianoush
pooria.kianoush

پست من طرف Emiliano الأحد يونيو 08, 2014 12:19 pm

pooria.kianoush نوشته است:آوازهای کودکان (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
آهنگساز: استاد حسین علیزاده
شاعر: حمید حمزه
محصول : 1353
تبدیل شده از صفحه گرامافون 33 دور
تقدیم به همه شمه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 14 00000-Avazhayeh%20Koodakan
http://s5.picofile.com/file/8125850300/Avaz_hayeh_Koodakan.rar.html

استاد علیزاده این اثر رو وقتی جوانی 23 ساله بودن تنظیم کردن. امیدوارم لذت ببرین. البته به خاطر قدیمی بودن صفحه یک مقدار صدای هوا به گوش می رسه!.

1. سلام "پوریا" جان.
دستت درد نکنه.
همین الآن همه ی کار رو شنیدم و قشنگ بود.
مسلماً بعد از این همه سال و پشرفت بی نظیر و مثبت موسیقی تو سال های اخیر، وختی به این کار گوش می دی، شاید بگی خیلی جالب نیست؛ اما، در زمان خودش خوب بوده.
به شخصه بیشتر از همه ی ترک ها با ترک "ایّار" ("ای یار") خیلی حال کردم.

2. این هم هدیه ی ناقابل بنده به شما و همه ی دوستان به پاس این همه خوبی و سخاوت:

"ای یار" با صدای زنده یاد "ناصر عبداللهی" عزیز به همراه "صالح آلتون":

http://s5.picofile.com/file/8125901042/Nasser_Abdollahi_84_10_Feat_Saleh_Alton_Ey_Yar_Uploaded_by_Emiliano_.rar.html

3. شاید باورتون نشه من تا سالای 78 - 79 این ور آبی ها رو قبول نداشتم؛ اما، "ناصر عبداللهی" و بعدش "شادمهر عقیلی" اولین کسایی بودن که باعث شدن به موسیقی وطنی هم علاقمند شم.
و باز جالب تر این که وختی "ناصر" از بینمون رفت، بی نهایت حالم بد بود؛ حتا، بیشتر از وختی که نزدیک ترین کسانم رو از دست دادم.
در سال های اخیر، با این که کلاً موسیقی مشکل داره؛ اما، پیشرفت کارا تو وطن، خیلی بهتر از اون ور آب بوده. درست مث سینما؛ چون، اون وری ها هنوز با ذهنیت های 30 سال پیش زندگی می کنن؛ اما، این وری ها آپدیت ترن.
کار به این ندارم که کلاً موسیقی و سینما به قهقرا رفته؛ اما، تو هر 1000 تا کار، باز کارای نابی پیدا می شه؛ از جمله، کارای "حمید عسگری" و "محسن یگانه" و ....

4. راستی، یه چیز دیگه: من نه جنوبی ام، نه هیچی؛ اما، با شنیدن کارای جنوب؛ چه، شادهاش و چه غمگیناش خیلی حالی به حالی می شم و نی انبون دیوونه م  می کنه.

5. ببخشید که پرحرفی کردم.

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الإثنين يونيو 09, 2014 1:57 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

صفحه 14 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة