کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 4 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty مسابقه صوتي شماره نه...

پست من طرف Indiana Jones السبت نوفمبر 20, 2010 1:12 pm

با سلام خدمت دوستان
مسابقه صوتي اين مرتبه نيز دستپخت اميد عزيز است و از نسخ ديگري كه بعدها به همت سايرين (بخصوص SMAM عزيز!) در دسترس شما دوستان قرار گرفته استفاده نگرديده است. بهرحال اين شما و اين مسابقه صوتي اين دفعه. به پيرو چند سئوال تكميلي هم آمده كه دوستان در صورت امكان پاسخ آنها را نيز بدهند:

http://www.4shared.com/audio/WKi2Emsb/Unknown9.html

1- نخستین بار در چه زمانی این پویا نمائی پخش شد؟

2- بار دوم در چه زمانی؟

3- از این موسیقی برای کدام پویا نمائی دیگر آن سالها استفاده می شد؟

در انتظار پاسخ‌هاي شما هستيم. اميل جان نگي نگفتي!
ارادتمند : اميد و افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف Emiliano السبت نوفمبر 20, 2010 5:51 pm

1. سلام "افشین" جان.
2. ضمن تشکر از شما و "امید" عزیز، بالأخره تونستم به مسابقه برسم.
3. پاسخ:
بل و سباستین
Belle Et Sebastien

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 18788341

4. در مورد سالش زیادی ندارم؛ ولی، احتمالاً 1363 باشه!!!
5. این موسیقی رو روی "بچه خرس های قطبی" ("میشکا و موشکا") هم شنیدیم.
6. حالا جایزه ش چیه؟ فقط، عکس نباشه، ها! Smile

Emiliano

تعداد پستها : 1670

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف babak الأحد نوفمبر 21, 2010 5:51 pm

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان
مسابقه صوتي اين مرتبه نيز دستپخت اميد عزيز است و از نسخ ديگري كه بعدها به همت سايرين (بخصوص SMAM عزيز!) در دسترس شما دوستان قرار گرفته استفاده نگرديده است. بهرحال اين شما و اين مسابقه صوتي اين دفعه. به پيرو چند سئوال تكميلي هم آمده كه دوستان در صورت امكان پاسخ آنها را نيز بدهند:

2- بار دوم در چه زمانی؟

سلام افشین جان مخلصم
جواب رو که بچه زرنگ مدرسه یعنی همین امیر آقای گلمون داد.من می خواستم خواهش کنم از این کلمه غلط پویانمایی استفاده نکنی،این کلمه اصلا ترجمه و جایگزین صحیحی برای انیمیشن نیست I love you
خیلی چاکریم چاکریم!
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف arman1389 الخميس نوفمبر 25, 2010 7:04 am

با سلام به همه دوستان
این موسیقی کوتاه که خدمتتان تقدیم میشه رو رادیو ایران وسط یه برنامه گذاشت . من شک دارم که اونو روی یکی از برنامه های کودک دهه 60 شنیدم. تکرار می کنم فقط حدس می زنم. نظر شما چیه ؟
http://up.iranblog.com/Files0/9d23ac47c70e4f81919b.rar

arman1389

تعداد پستها : 2

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty راز يك رمز!...

پست من طرف Indiana Jones الخميس نوفمبر 25, 2010 7:15 am

arman1389 نوشته است:با سلام به همه دوستان
این موسیقی کوتاه که خدمتتان تقدیم میشه رو رادیو ایران وسط یه برنامه گذاشت . من شک دارم که اونو روی یکی از برنامه های کودک دهه 60 شنیدم. تکرار می کنم فقط حدس می زنم. نظر شما چیه ؟

نه اشتباه نكنيد. مربوط به كارتون "راز يك رمز" نيست. اين موزيك در تيتراژ برنامه نمايش عروسكي شتر و روباه و شير عزيز استفاده شده بود.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف arman1389 الخميس نوفمبر 25, 2010 7:19 am

سلام.
ممنونم . پس حدس من هم درست بود.

arman1389

تعداد پستها : 2

پست من طرف Dan Cooper الأحد نوفمبر 28, 2010 12:15 am

Indiana Jones نوشته است:

نه اشتباه نكنيد. مربوط به كارتون "راز يك رمز" نيست. اين موزيك در تيتراژ برنامه نمايش عروسكي شتر و روباه و شير عزيز استفاده شده بود.
افشين

سلام;
اين آهنگ ( كه همونطور كه گفتيد در تيتراژ شتر كج و كوله ازش استفاده شده بود) در اصل از ساخته هاى ونجليسه براى يك سريال مستند حيوانات در دهه هفتاد ميلادى در تلويزيون فرانسه. ميتونيد از اينجا دانلودش كنيد:

http://www.mediafire.com/?bc4oe543bf1d3we

آهنگ ساعت قبل از اخبار هم از همين آلبومه.
Dan Cooper
Dan Cooper

تعداد پستها : 37

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty عجب رمزي كشف شد!

پست من طرف Indiana Jones الأحد نوفمبر 28, 2010 2:41 pm

Dan Cooper نوشته است:
Indiana Jones نوشته است:

افشين

سلام;
اين آهنگ ( كه همونطور كه گفتيد در تيتراژ شتر كج و كوله ازش استفاده شده بود) در اصل از ساخته هاى ونجليسه براى يك سريال مستند حيوانات در دهه هفتاد ميلادى در تلويزيون فرانسه. ميتونيد از اينجا دانلودش كنيد:

فوق‌العاده بود. من اصلاً فكر نمي‌كردم اين آهنگ از آثار ونجليس باشه. بسيار بسيار مشعوفم كه بالاخره فهميدم اصل و اساس اين آهنگ چه بوده.
باز هم ممنون.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف Emiliano الأحد نوفمبر 28, 2010 3:01 pm

Indiana Jones نوشته است:
Dan Cooper نوشته است:
Indiana Jones نوشته است:

افشين

سلام;

فوق‌العاده بود. من اصلاً فكر نمي‌كردم اين آهنگ از آثار ونجليس باشه. بسيار بسيار مشعوفم كه بالاخره فهميدم اصل و اساس اين آهنگ چه بوده.
باز هم ممنون.
افشين

1. "افشین" جان، ضمن تشکر از این دوست تازه واردمون، اگه آیتم شماره ی 68 "لیست سیاه" رو می خوندید، هم متوجه می شدید، این شاهکار "وینجلز" ("ونجلس") عزیزه؛ که، به شخصه از طرفدارانشم.

68. "شتر خوش باور": به کارگردانی زنده یاد "اردشیر کشاورزی". داستانی بر اساس "مرزبان نامه" و دارای کاراکترهایی مثل روباه، شتر، شیر و ... که روباهه "شتر جان" گفتنش تکیه کلام شده بود. شیره هم با صدایی بم و خفن می گفت "آه، شتر جان!" و شتره هم می گفت "شیر عزیز". روی این برنامه هم موسیقی "وینجلز"؛ بخصوص، Apocalypse Des Animaux Generique شنیده می شد! کار صدا و سیمای مرکز گیلان. دهه ی 60. (سؤال من، "علیرضا"، "بابک" و "رامین".)

2. از دیگر کارهای معروف ایشون می شه به این ها اشاره کرد؛ که، با کمی سرچ بهشون می رسی و اگه نرسیدی، بگو، واسه ت آپ کنم:

2.1. Vangelis 1973 (1) _ Apocalypse Des Animaux Generique
همینی که دنبالش بودید.

2.2. Vangelis 1973 (2) _ La Petite Fille De La Mer
موسیقی قبل از خبر.

2.3. Vangelis 1976 (1) _ Alpha
این موسیقی به کرات توی نوارهای "48 داستان" شنیده می شد.

2.4. Vangelis 1979 (1) _ Opera
روی آیتم های "دیدنی ها" خیلی شنیده می شد.

2.5. Vangelis 1981 (1) _ Titles
توی وله ها و برنامه های ورزشی شنیده می شه.

2.6. Vangelis 1983 (1) _ Song Of White
توی وله ها و برنامه های سیاسی شنیده می شه.

2.7. Vangelis 1988 (1) _ Elsewhere
گاهی اینو با کارهای "یانی" عزیز اشتباه می گیرم.

2.8. Vangelis 1988 (1) _ Rotation's Logic

2.9. Vangelis 1994 (1) _ Blade Runner
گزارش هفته (جمعه ها، شبکه ی یک). و همچنین "آیینه ی عبرت" و "هشدار هفته" در دهه ی 60.

2.10. Vangelis 1995 (1) _ To The Unknown Man
بسیار زیبا و رؤیایی.

2.11. Vangelis 1999 (1) _ Dial Out
گزارش هفته (جمعه ها، شبکه ی یک). و همچنین "آیینه ی عبرت" و "هشدار هفته" در دهه ی 60. و وله هایی که نریتور داشت.

2.12. Vangelis 1999 (1) _ Spiral
برنامه های سیاسی.

2.13. Vangelis 1999 (2) _ 12 O'clock

2.14. Vangelis 1999 (3) _ Dervish
اینو سرچ نکنی، خیلی بد می شه.

2.15. Vangelis _ Conquest Of Paradise
در ایران معروف به "کریستف کلمب"، فیلمشه.

2.16. Vangelis _ Popcorn
معروف ترین تم "وینجلز" و کاری که هنوز تازه ست و "شادمهر عقیلی" هم ریمیکسشو داده بیرون.

2.17. Vangelis _ Pulstar
و اما این معروف ترین کار اون برای برنامه های سیاسی و بعدازظهرهای جمعه هاست.

3. البته، کارهای ایشون بسیار زیاده و این ها اصل کاری ها بودن.

Emiliano

پست من طرف Dan Cooper الأحد نوفمبر 28, 2010 4:15 pm

Emiliano نوشته است:

1. "افشین" جان، ضمن تشکر از این دوست تازه واردمون، اگه آیتم شماره ی 68 "لیست سیاه" رو می خوندید، هم متوجه می شدید، این شاهکار "وینجلز" ("ونجلس") عزیزه؛ که، به شخصه از طرفدارانشم.

2.16. Vangelis _ Popcorn
معروف ترین تم "وینجلز" و کاری که هنوز تازه ست و "شادمهر عقیلی" هم ریمیکسشو داده بیرون.

سلام

ممنون از اميليانو بابت اين ليست جالب كارهاى ونجليس كه در تلويزيون شنيديم. در مورد "معروفترين تم ونجليس" كه فرموده بوديد پاپ كورن بايد بگم كه فكر نمى كنم اين از آثار ونجليس باشه; نظر شما رو به اين صفحه ويكيپيديا در همين مورد جلب مى كنم:

http://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_%28instrumental%29

به شخصه فكر مى كنم معروفترين اثر ونجليس تم اصلى فيلم CHARIOTS OF FIRE باشه (شماره 2.5 در ليست شما) كه بخاطرش اسكار هم گرفت. همونطور كه فرموده بوديد اين يك زمانى روى تيتراژ "ورزش از شبكه دو" بود.

با سپاس از حسن سليقه شما
Dan Cooper
Dan Cooper

پست من طرف @p@d@n@ الأحد نوفمبر 28, 2010 5:18 pm

حالا که بحث از ونجليس شد ، کسی دقیقا می دونه که چه نسبتی با Demis Roussos داره.توی یک سایت ایرانی زده بود که پسر عمو هستند اما من چیزی در این مورد پیدا نکردم.بعضی از بهترین کارهای Demis Roussos مربوط می شه به دوران همکاری این دو هنرمند.صدای ملکوتی دمیس با آهنگهای ونجليس در دل خیلی ها لونه کرده ، صد حیف که دمیس دیگه یه پاش لبه گوره Neutral
اسم چندتا از بهترین کارهای دمیس را اینجا لیست می کنم :

Demis Roussos - Rain And Tears
Demis Roussos - It's Five O'Clock
Demis Roussos - Goodbye My Love, Goodbye
Demis Roussos - My Friend The Wind
Demis Roussos - My Reason
Demis Roussos - Forever And Ever
Demis Roussos - Lost In A Dream
Demis Roussos - Lost In Love
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف Emiliano الإثنين نوفمبر 29, 2010 11:24 am

Dan Cooper نوشته است:
Emiliano نوشته است:

2.16. Vangelis _ Popcorn

سلام

ممنون از اميليانو بابت اين ليست جالب كارهاى ونجليس كه در تلويزيون شنيديم. در مورد "معروفترين تم ونجليس" كه فرموده بوديد پاپ كورن بايد بگم كه فكر نمى كنم اين از آثار ونجليس باشه; نظر شما رو به اين صفحه ويكيپيديا در همين مورد جلب مى كنم:

http://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_%28instrumental%29

به شخصه فكر مى كنم معروفترين اثر ونجليس تم اصلى فيلم CHARIOTS OF FIRE باشه (شماره 2.5 در ليست شما) كه بخاطرش اسكار هم گرفت. همونطور كه فرموده بوديد اين يك زمانى روى تيتراژ "ورزش از شبكه دو" بود.

با سپاس از حسن سليقه شما

1. من هم از شما ممنونم "دنی کوپر" عزیز. و سپاسگزارم از این که اشتباه بنده رو تصحیح فرمودید. من تا امروز فکر می کردم "پاپ کورن" ("پف فیل"!) از کارای ایشونه و به فرموده ی شما از کارای Gershon Kingsley ("گرشون کینگزلی")ه.
2. جالبه که تو اون لینکی که دادید(http://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_%28instrumental%29)، از "شادمهر عقیلی" هم نام برده شده.

..........................................

3. "افشین" جان، دیگه مسابقه نداریم؟

Emiliano

پست من طرف Dan Cooper الإثنين نوفمبر 29, 2010 3:11 pm

Emiliano نوشته است:

1. من هم از شما ممنونم "دنی کوپر" عزیز. و سپاسگزارم از این که اشتباه بنده رو تصحیح فرمودید. من تا امروز فکر می کردم "پاپ کورن" ("پف فیل"!) از کارای ایشونه و به فرموده ی شما از کارای Gershon Kingsley ("گرشون کینگزلی")ه.
2. جالبه که تو اون لینکی که دادید(http://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_%28instrumental%29)، از "شادمهر عقیلی" هم نام برده شده.

مخلصيم قربان،

يكى ديگه از آهنگهاى ونجليس رو كه در ايام جوانى ما از تلويزيون پخش ميشد اينجا ميگذارم، به احتمال خيلى زياد شما اين آهنگ رو داريد ولى گفتم شايد بعضى از دوستان بخوان گوش كنند. من از حالت آرامش و در عين حال راز آلودگى اين آهنگ خيلى خوشم مياد و حيفم اومد تو ليستى كه شما زحمتش رو كشيديد نباشه. اسمش هست Abraham's Theme

http://www.mediafire.com/?re4uvu0101keehc

سپاس فراوان
Dan Cooper
Dan Cooper

پست من طرف Dan Cooper الإثنين نوفمبر 29, 2010 3:33 pm

@p@d@n@ نوشته است:حالا که بحث از ونجليس شد ، کسی دقیقا می دونه که چه نسبتی با Demis Roussos داره.توی یک سایت ایرانی زده بود که پسر عمو هستند اما من چیزی در این مورد پیدا نکردم.بعضی از بهترین کارهای Demis Roussos مربوط می شه به دوران همکاری این دو هنرمند.صدای ملکوتی دمیس با آهنگهای ونجليس در دل خیلی ها لونه کرده ، صد حیف که دمیس دیگه یه پاش لبه گوره Neutral
اسم چندتا از بهترین کارهای دمیس را اینجا لیست می کنم :

Demis Roussos - Rain And Tears
Demis Roussos - It's Five O'Clock
Demis Roussos - Goodbye My Love, Goodbye
Demis Roussos - My Friend The Wind
Demis Roussos - My Reason
Demis Roussos - Forever And Ever
Demis Roussos - Lost In A Dream
Demis Roussos - Lost In Love
سلام;

اول بگم كه آواتار شما براى من بسيار خاطره انگيزه و مخصوصا منو ياد سرى كتابهاى "علم براى كودكان و نوجوانان" ميندازه. در مورد سوالتون بايد عرض كنم كه طبق شواهد اين دو عزيز هيچگونه نسبت خويشاوندى با هم ندارند، ولى همونطور كه اشاره كرده بوديد در گروه APHRODITE'S CHILD با هم همگروه بودند و بعد از اون هم گهگاه با هم همكارى ميكردند (از جمله در ساندترك ارابه هاى آتشين و بليد رانر).
يكى از آهنگهاى دميس كه شايد جزو ليست بهترينهاش نباشه ولى در خاورميانه بسيار معروف شد آهنگيست بنام FAR AWAY از آلبوم HAPPY TO BE سال 1976. شايد شنيده باشينش ولى اگر نه به گوش دادنش مى ارزه. اگر مايل بودين بفرماييد تا براتون آپلود كنم.
Dan Cooper
Dan Cooper

پست من طرف @p@d@n@ الإثنين نوفمبر 29, 2010 11:27 pm

ممنون دن کوپر جان، اولا که خوش آمدی به انجمن ما و ثانیا هم اینکه که آواتار شما هم بنده را یاد دن کوپر میندازه Wink در مورد آهنگ far away هم لازم نیست زحمت بکشی و آپلودش کنی و همونطور که گفتی بسیار زیباست.
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty مسابقۀ با جایزه

پست من طرف siavash الأحد ديسمبر 19, 2010 3:46 am

سلام دوستان رز ... این بار پام رو از گلیم خودم درازتر کردم و دست به طراحی سوال و مسابقه زدم . سوال این مسابقه اینه که موسیقی که در لینک گذاشتم مال چه کارتونی هست . اول به نظرم این سوال سخت میومد ولی حالا فکر میکنم جوابش برای دوستان راحت باشه ، اینه که دیگه راهنمایی ننوشتم . دوستانی که جواب رو میدونن همینجا یا با پیام خصوصی بهم خبر بدن و جایزۀ نفیس ویژۀ این مسابقه رو بگیرن Wink

این موسیقی دلنشین مربوط به چه کارتونی است ؟

http://www.4shared.com/audio/_zupIzWr/Unknown_-_1.html
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف tisto الأحد ديسمبر 19, 2010 6:18 am

" رامکال " سیاوش جان !!... جایزه رو رد کن بیات Laughing
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty جواب همون كارتون رامكاله كه tisto‌ گفت ، اي زبل‌ل‌ل‌ْ همچين آسون هم نبودا!

پست من طرف Indiana Jones الأحد ديسمبر 19, 2010 12:29 pm

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... این بار پام رو از گلیم خودم درازتر کردم و دست به طراحی سوال و مسابقه زدم . سوال این مسابقه اینه که موسیقی که در لینک گذاشتم مال چه کارتونی هست . اول به نظرم این سوال سخت میومد ولی حالا فکر میکنم جوابش برای دوستان راحت باشه ، اینه که دیگه راهنمایی ننوشتم . دوستانی که جواب رو میدونن همینجا یا با پیام خصوصی بهم خبر بدن و جایزۀ نفیس ویژۀ این مسابقه رو بگیرن Wink

این موسیقی دلنشین مربوط به چه کارتونی است ؟

http://www.4shared.com/audio/_zupIzWr/Unknown_-_1.html

جايزه كه ازدست رفت. سياوش جان فقط بگو چطور همچين گنجي پيدا كردي؟ ساندترك كارتون‌ها داره پيدا ميشه؟
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف siavash الأحد ديسمبر 19, 2010 4:00 pm

سلام به همگی رز

tisto نوشته است:" رامکال " سیاوش جان !!... جایزه رو رد کن بیات Laughing
صحیح است ...! دست دست دست دست دست دست شما برنده شدین . این هم آلبوم کامل ساندترک کارتون رامکال که جایزۀ این مسابقه بود و به قول بروبکس تاپیک " برنامه کودک و نوجوان " خیلی آسه ! رز اینه که پیشنهاد میکنم بقیۀ دوستان هم اگه به اینترنت پرسرعت دسترسی دارن حتماً دانلود کنن Wink

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 17725661

لینک دانلود آلبوم کامل ساندترک کارتون رامکال :

http://www.4shared.com/file/_ehlSqFe/Rascal_Full_Soundtrack.html

Indiana Jones نوشته است: جايزه كه ازدست رفت. سياوش جان فقط بگو چطور همچين گنجي پيدا كردي؟ ساندترك كارتون‌ها داره پيدا ميشه؟
افشين
افشین جان فکر میکنم که یه تعدادیش داره پیدا میشه و همینطور که اشاره کردین واقعاً یه گنج هست . بعضی از آهنگهاش آدم رو میبره تو عالم هپروت . البته هنوز لینک دانلودی ازش توی اینترنت پیدا نکردم ، فقط یه فایل تورنت هست که دانلودش بعضاً چند روز طول میکشه . ولی هرچی از سانترک کارتونهای اون موقع پیدا کردم یواش یواش به عنوان جایزه یا همینطوری در این تاپیک قرار میدم .

بدرود رز
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف babak الإثنين ديسمبر 20, 2010 1:54 pm

سلام دوستان
این سرود امروز به یادم اومد
با این روزها هم بی تناسب نیست
شاید بعضی از دوستان جوانتر همین پارسال شنیده باشنش
((اندر آنجا که ظالم امیر است
اندر آنجا که حق سر به زیر است
راستی زندگی ناگوار است
مرگ بالاترین افتخار است
اندر آنجاکه ظالم به مستی
بر سر خلق می تازد آزاد
وندر آنجا که از فرط بیداد
نیست مظلوم را تاب فریاد
خاست باید دلیرانه بر پا
کرد باید قیامی شررزا
یا شدن غرق خون با شهامت
یا رسیدن به فتحی هویدا
آری آزادمردان بکوشند
بر ستمگر چو طوفان خروشند
این اساس مرام حسین است
روح و رمز قیام حسین است
یا که آزادگی یا شهادت
حاصلی از قیام حسین است
شیعه او همینسان غیور است
تا ابد از زبونی به دور است
چون یزید از هوس کامور شد
پایه دولتش مستقر شد
کار اسلام از او شد پریشان
آدمیّت دچار خطر شد
سیل طغیان او دین ز جا برد
تا لب پرتگاه فنا برد
دید فرزند زهرا که اینجا
نیست جای سکوت و تماشا
نهضتی کرد خونین و پر شور
آتشین محشری کرد برپا
کربلا را ز نهضت تکان داد
باز از نو به اسلام جان داد
زان شهید سر از دست داده
زان فداکار در خون فتاده
جاودان آید این بانگ پر شور
لا اری الموت الاالسّعاده))
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Dan Cooper الإثنين ديسمبر 20, 2010 4:10 pm

سلام،

اول تشكر از دوستانى كه لطف داشتند و بنده تازه وارد رو تحويل گرفتند.
خدمتتون عرض كنم كه ژان ژاك پرى (Jean-Jacques Perrey) و گرشون كينگزلى (Gershon Kingsley) از پيشگامان موسيقى الكترونيك و سينتى سايزر هستند كه آثار زيادى رو با همكارى هم يا به تنهايى ساخته يا براى سينتى سايزر تنظيم كرده اند و زمانى از كارهاشون مثل نقل و نبات در برنامه كودك و برنامه هاى ديگر تلويزيون استفاده ميشد.
22 تا از اين كارها رو كه بيشتر آشنا هستند براتون آپلود كردم كه از اينجا قابل دسترسى است:

http://www.4shared.com/dir/FwUg9JN-/Perrey__Kingsley.html

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 370099

اگر حوصله نداريد به همه اين كارها گوش كنيد من اين چندتا رو پيشنهاد ميكنم:

Little Ships
Strangers in the Night
Lover's Concerto
Gossipo Perpetuo
The Elephant Never Forgets

همينطور كه قبلا عرض شد همه اين كارها لزوما ساخته پرى و كينگزلى نيستند و خيلى از اونها صرفا تنظيم و اجراى آثار ديگران است (مثل قطعه "Lover's Concerto" كه از كتابچه آنا ماگدالناى باخ گرفته شده يا "Strangers in the Night" كه از ساخته هاى برت كمپفرت است).

با سپاس از توجه شما
Dan Cooper
Dan Cooper

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 4 Empty پاسخ مسابقه صوتي شماره 9

پست من طرف Indiana Jones الأحد ديسمبر 26, 2010 12:26 pm

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان

2- بار دوم در چه زمانی؟

پاسخ مسابقه بچه خرس‌هاي قطبي بود.
- بار اول در نوروز 62

- بار دوم در اواسط پائیز 63

اين مطلب آخرين بار توسط Indiana Jones در الإثنين ديسمبر 27, 2010 3:04 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف SMAM الأحد ديسمبر 26, 2010 6:39 pm

البته نرسیدم همه نوشته ها رو بخونم.اما یک سری صوتی"ام پی تری" از کارها و ترکهای معروف ونجلیس گردآوری کرده بودم چند سال پیش.اگه کسی خواست کافیه بگه.گرچه فکر کنم تا حالا همه جا پخش شده و دوستان دارن.
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Dan Cooper الأربعاء ديسمبر 29, 2010 4:36 pm

سلام،

ميخواستم يادى بكنم از حسين باغى....
در اوايل دهه شصت مسابقه اى پخش ميشد بنام (اگه اشتباه نكنم) "مسابقه و جدول" كه مجريش حسين باغى بود و يك كارشناس هم داشت به اسم "آقاى خالصى". يك جدول سه در سه بود كه شركت كننده ها بايد با جواب دادن سوال هر خونه مثل بازى XO و باصطلاح "دوز" كردن خونه ها برنده مسابقه بشن (گاهى هم استفاده از اين اصطلاح باعث خنده ما ميشد). زمانى كه به گروهها براى جواب دادن به سوال وقت مشورت مى دادن آهنگى پخش ميشد كه اينجا براتون ميذارم، قطعه ايست از كنسرتو براى چنگ در سى بمل ماژور اثر هندل، كه البته در جاهاى ديگر هم از تلويزيون شنيديمش، بخصوص در برنامه هاى علمى. يادمه يك ساعت بزرگ جلوى حسين باغى بود كه دكمه روشو ميزد و سى ثانيه وقت مشورت ميداد... يادش گرامى و روحش شاد.

G. F. Handel; Harp concerto in B-flat major, op. 4 No. 6- 1- Andante-Allegro

كيفيت 128 , Mb 5.7

كيفيت 64 , Mb 2.8

Dan Cooper
Dan Cooper

پست من طرف Indiana Jones الخميس ديسمبر 30, 2010 10:51 am

Dan Cooper نوشته است:سلام،

ميخواستم يادى بكنم از حسين باغى....
در اوايل دهه شصت مسابقه اى پخش ميشد بنام (اگه اشتباه نكنم) "مسابقه و جدول" كه مجريش حسين باغى بود و يك كارشناس هم داشت به اسم "آقاى خالصى". يك جدول سه در سه بود كه شركت كننده ها بايد با جواب دادن سوال هر خونه مثل بازى XO و باصطلاح "دوز" كردن خونه ها برنده مسابقه بشن (گاهى هم استفاده از اين اصطلاح باعث خنده ما ميشد). زمانى كه به گروهها براى جواب دادن به سوال وقت مشورت مى دادن آهنگى پخش ميشد كه اينجا براتون ميذارم، قطعه ايست از كنسرتو براى چنگ در سى بمل ماژور اثر هندل، كه البته در جاهاى ديگر هم از تلويزيون شنيديمش، بخصوص در برنامه هاى علمى. يادمه يك ساعت بزرگ جلوى حسين باغى بود كه دكمه روشو ميزد و سى ثانيه وقت مشورت ميداد... يادش گرامى و روحش شاد.

G. F. Handel; Harp concerto in B-flat major, op. 4 No. 6- 1- Andante-Allegro

كيفيت 128 , Mb 5.7

كيفيت 64 , Mb 2.8

دوست خوبم ازت ممنونم بابت گذاشتن اين موسيقي. نام صحيح اون مسابقه هم "يك مسابقه و سي سئوال" بود. ياد حسين باغي هم گرامي باد.
افشين

Indiana Jones
Indiana Jones

صفحه 4 از 42 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة