کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 19 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف ariangirl الجمعة ديسمبر 24, 2010 8:12 am

خانم افشار تو شبکه دو بودن . حالا شما یادت نمیاد . بقیه چی ؟ واقعا کسی انگیزه ای نداره که بدونه اون خانم الان کجاست ؟
این برنامه های نوستالژیک پرستی سیما هم خیلی حال بهم زن شده . همش تکرار تکرار ..... کاش به جای اینهمه بارباپاپا ، یه بار با خانم افشار مصاحبه میکردن . من دیگه خیلی کنجکاو شدم بدونم الان کجاست و چه میکنه.....
اون تیتراژی که گفتی مال شبکه یک بود .... تیتراژ بخش نقاشی بود دیگه . وقتی میخواستن نقاشی هارو پخش کنن اون تیکه رو اولش میذاشت..... اتفاقا من ایمیل و اس ام اس دادم به شبکه که اگه میخواید نقاشی براتون بفرستیم ، تیتراژ اولیه اش رو که یه اردک بدون رنگ سیاه و سفید بود و وقتی رنگی میشد خوشحال میشد رو برامون بذارید . درواقع براشون شرط گذاشتم . اونا هم میگن چشممممممم
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sahra_7 الجمعة ديسمبر 24, 2010 3:29 pm

ariangirl نوشته است:خانم افشار تو شبکه دو بودن . حالا شما یادت نمیاد . بقیه چی ؟ واقعا کسی انگیزه ای نداره که بدونه اون خانم الان کجاست ؟
این برنامه های نوستالژیک پرستی سیما هم خیلی حال بهم زن شده . همش تکرار تکرار ..... کاش به جای اینهمه بارباپاپا ، یه بار با خانم افشار مصاحبه میکردن . من دیگه خیلی کنجکاو شدم بدونم الان کجاست و چه میکنه.....
اون تیتراژی که گفتی مال شبکه یک بود .... تیتراژ بخش نقاشی بود دیگه . وقتی میخواستن نقاشی هارو پخش کنن اون تیکه رو اولش میذاشت..... اتفاقا من ایمیل و اس ام اس دادم به شبکه که اگه میخواید نقاشی براتون بفرستیم ، تیتراژ اولیه اش رو که یه اردک بدون رنگ سیاه و سفید بود و وقتی رنگی میشد خوشحال میشد رو برامون بذارید . درواقع براشون شرط گذاشتم . اونا هم میگن چشممممممم

سلام.
من فکر کنم یادمه این خانم افشار رو., قیافشم جلو چشممه ! البته اگه همونی باشه که میگیبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 169
دوست جان پنجشنبه برنامه بچه های دیروز رو دیدی؟ اگه خانم افشار همونی باشه که من فکر میکنم تو اون برنامه رو نقاشیایی که از بزرگترا نشون میدادن داشت حرف میزد. خودشو که نشون نداد. البته من تو یه برنامه هم چند وقت پیشا دیدم که مجری بود.

اون تیتراژ رو هم اصلا یادم نیست!

حالا که صحبت از مجریا شد من امروز یاد اون خواهر برادر دوقلویی افتادم که جمعه ها صبح برنامه اجرا میکردن. برنامه فکر کنم تازه ها بود شاید. این دوتا هم تا اونجاییکه یادمه شدیدا تپق میزدن و اجرای خوبی نداشتن. یهو یادش افتادم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Yahoobiggrin اسمی چیزی ازشون دارین؟

. وای! "صحرا" جان، دست مریزاد! جداً با این همه لطف دوستان کم آوردم! گاهی به خودم می گم بنده، که مدتیه نمی رسم درست و درمون به اینجا سر بزنم، لایق این همه لطف دوستان هستم؟ بخصوص، دوستانی که کتاب ها رو با پسورد می فرستن.
10. دست همه ی دوستان رو می فشارم. این نوشته ی آخرم نیست و من باز هم می یام؛ فقط، خواستم بگم:

سلام
خواهش میکنم قابلی نداشت.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Yes
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف ariangirl الجمعة ديسمبر 24, 2010 6:08 pm

صحرا جونم فکر کنم اونها میثم و مانیا میلانی بودن . درسته ؟ اره خیلی تپق میزدن .
برنامه پنجشنبه رو ندیدم .اخه دوستش ندارم
دوست داشتم کارتون صندوق پست رو میذاشتن به جای اینا.....
خانم افشار صدای خیلی شادی داشت ... خیلی هم مهربون بود. هیچ مشخصه دیگه ای نداشت که بگم ....
ariangirl
ariangirl

پست من طرف babak الجمعة ديسمبر 24, 2010 6:45 pm

ariangirl نوشته است:صحرا جونم فکر کنم اونها میثم و مانیا میلانی بودن . درسته ؟ اره خیلی تپق میزدن .
خانم افشار صدای خیلی شادی داشت ... خیلی هم مهربون بود. هیچ مشخصه دیگه ای نداشت که بگم ....
بهتره بگیم میثم و مانیا میگانی بچه های مهدی میگانی گوینده دم دراز مدرسه موشها
خانم افشار چشمهای روشنی-گمونم سبز- داشت .مجری شبکه دو بود.اوایل که آمده بود به زور به دوربین نگاه می کرد و صداش تقریبا شنیده نمی شد بعدها بهتر و به قول شما خنده رو شد.اواخر مجری برنامه نوجوانها بود با سید محمد سادات اخوی .فکر می کنم اسم کوچکش هم مریم بود مطمئن نیستم
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف sooratak الجمعة ديسمبر 24, 2010 6:55 pm

سلام به همه
1- امیر عزیز ممنونم
2- می دونی که من خیلی گرفتارم اما اینجا رو یام نمی ره
3- دیدم حمید جدید هم دارید مبارکه
4- به همه دوستان سلام
5- من خانم افشار رو نمی دونم کدومه اما یک خانمی بود مدتی شبکه 2 سالهای 70 به بعد نمی دونم چند. برادرم می گفت این دانشگاه تهران درس م یخونه فکر کنم علوم سیاسی می خوند.
منظورتون همونه؟
الان هم سالهاست که دیگه نیست
موفق باشید
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

پست من طرف ariangirl السبت ديسمبر 25, 2010 4:54 pm

بابک و صورتک عزیز ممنون از توجهتون . ولی خانم افشاری که من میگم این نبود !!! از همون دهه شصت تو تی وی بودش
ولی یواش یواش تو شک و تردید افتادم .... نکنه اصلا خانم افشار نبوده . یکی دیگه بودههههه ....
اون که چشمای رنگی داشت که خانم محمدی یا محمدی خواه بود .... اون یکی هم که چشمای رنگی داشت این نبودددد!!!!
اصلا شما یادتونه مجری شبکه دو تو سالهای شصت کی بود؟
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM السبت ديسمبر 25, 2010 4:57 pm

در آغاز باید بگم درگذشت "حسین باغی" که یکی از بهترین دوبلورهای تیپ گوی کارتونهای دوران ما بوداونقدر منو شوکه کرده بود که چند روزی حوصلهء تایپ کردم نداشتم. میدونستم بیماره.اما اینکه به این زودی بره.... گریه

خدمتان دوستان بگم که من هم خانم افشار یادمه(که تا اواسط دهه هفتاد هم مجری برنامه کودک شبکه2 بود)و هم اون تیتراژ برنامه کودک شبکه 2 که موسیقی سریال "سلطان و شبان" روش بود.نمیدونم توی این خرت و پرتهایی که در آرشیو دارم تصویری یا چیزی از خانم افشار دارم یا نه.اگه بود میذارم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Shervin السبت ديسمبر 25, 2010 5:38 pm

babak نوشته است:

خانم افشار چشمهای روشنی-گمونم سبز- داشت .مجری شبکه دو بود.اوایل که آمده بود به زور به دوربین نگاه می کرد و صداش تقریبا شنیده نمی شد بعدها بهتر و به قول شما خنده رو شد

منم چیزی که به عنوان خانوم افشار تو ذهنم مونده همینیه که بابک عزیز بهش اشاره کرد، یه خانوم با چشمای سبز که صدا و چهرهء مهربونی هم داشت، فکر نمیکنم کارش به دهه 70 کشید، همون یه مدت نسبتا" کوتاه تو دهه 60 فعالیت کرد و یهو غیب شد!
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف S@M السبت ديسمبر 25, 2010 5:51 pm

سلام بر همگی رز
من خانم افشار رو یادمه. دختر جوونی بود که چشم و ابرو مشکی بود و ابروهای پیوسته تقریباً نازک و چهره دلنشینی داشت عشق خیلی هم خوشرو بود، صورت گردی هم داشت. من خودم خیلی دوستش داشتم، ولی انگار مدت زیادی کار نکرد یا اگر هم بود خاطره من هم ازش کمرنگه. اتفاقاً چند وقت پیش داشتم فکر میکردم که چرا اینجا کسی از اون اسمی نمیبره...
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف ariangirl الأحد ديسمبر 26, 2010 7:11 am

وای خدا رو شکر که همه یادشون اومد. دیگه داشتم ناامید میشدم....
خانم افشار رو خیلی دوست داشتم چون روزهایی که اجرا داشت سرندیپیتی و بارباپاپا میذاشت و بنر ....
تیتراژ برنامه کودک هم کسی یادش نیست یه همه پرسی دیگه باید بذارم
یادتون نیست اولش یه چیزی مثل دو تا ستون نورانی میذاشت که توی یه صفحه سیاه بود و روی صفحه وسط ستونها می نوشت برنامه کودک و نوجوان ....
بعد یه سری تصاویر قاطی و پاطی از ورزش کردن بچه ها میذاشت . مثلا یه بچه باستانی کار که روی پاهاش میچرخید (ببخشید اسم تکنیکش رو نمیدونم !) بعد یه سری بچه که رزمی کار بودن و اینا ... خدا چیزی یادم نمیاد دیگه . شما هم کمک کنید.
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الأحد ديسمبر 26, 2010 7:12 am

راستی بابک خان من تا حالا فکر میکردم میثم و مانیا میلانی هستننننن !!!! مرسی که گفتی
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الأحد ديسمبر 26, 2010 9:37 am

وای من امروز چقدر اومدم اینجا
اینهم یه خبر :
خالق و نویسنده سریال انیمیشنی وامبلز که در ایران با نام خانواده خرس ها شناخته می شود درگذشت.به گزارش شبکه تلویزیونی بی بی سی،الیزابت برسفورد خالق و نویسنده سریال انیمیشنی مشهور تلویزیونی وامبلز روز شنبه در سن هشتاد و چهار سالگی در بیمارستانی در شهر آلدرنی در انگلیس درگذشت.
وی متولد هزار و نهصد و بیست و شش بود و بسیاری از شخصیت های داستانهایش را از زندگی واقعی خود برگرفته بود.وی در بیشتر داستانهایش بر روی موضوع محیط زیست تاکید داشت .سریال انیمیشنی وامبلز تا کنون به چهل زبان مختلف در جهان ترجمه شده است.
اونموقع خانواده خرسها رو زیاد دوست نداشتم . ولی حالا خیلی دلم واسش تنگ میشه
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM الأحد ديسمبر 26, 2010 6:15 pm

اسم اون پسره در سریال پسر فیلبان هم "تومای" هست.اسم فیلش"کالان" و برادرش"رانجیت"
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف babak الأحد ديسمبر 26, 2010 6:38 pm

سلام چاکریم
من فکر می کنم این تیتراژی که آرین گرل عزیز میگه مربوط باشه به ویژه برنامه دهه فجرواون ستون نور واین پسرهای کاتا کار که جفتک مینداختن رو توی تیتراژ دهه فجر یادم میاد.
babak
babak

پست من طرف آزاده الأحد ديسمبر 26, 2010 7:45 pm

درود دوستان کسی اسم اون کارتون که میگم اسمش رو یادشه؟؟؟؟؟
یه فیل کوچولو میخواست نمیدونم کجا بره که صدای آآآآآآب آآآآآآآآآب شنید و با خرطومش به یه گل آب داد ..... بعد یه جونور بود که میخواست فیله رو بگیره ..... و وقتی به فیله نزدیک میشد هی با اون صدای وحشتناکش میگفت : گرم شد ...گرمتر شد ... گرمتر شد !!! عاقبت لحظه ای که جونوره میخواست فیله رو بگیره فیله گنار گله بود که گله یهو تبدیل به یه درخت درخشان میشه و فیله رو نجات میده
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف tisto الإثنين ديسمبر 27, 2010 7:15 am

.... پسرهای کاتا کار که جفتک مینداختن رو توی تیتراژ دهه فجر ....

...خیلی با حال بود Wink
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 27, 2010 7:17 am

وای بابک جان مرسی که یکم یادت اومد . نه مال دهه فجر نبود بلکه سالهای شصت و نه و هفتاد هم این تیتراژ رو داشتیم تا اینکه این که در سال 73 اون تیتراژ سه بعدی مسخره رو اوردن . همون که اولش یه بچه شروع به دویدن میکنه و بعد یه چوپون در حال نی زدن و رستم دیو سفید رو پرت میکنه اونور ... اینقدر ازش بدم می اومد که عکسی هم ازش ندارم . ولی تو سایت الهام عزیز هست...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 27, 2010 7:21 am

tisto نوشته است:
.... پسرهای کاتا کار که جفتک مینداختن رو توی تیتراژ دهه فجر ....

...خیلی با حال بود Wink

آره خعلی بامزه بود من هم خندیدم زیاد
آزاده جان . اون کارتون که میگی مامفی نبود ؟
چرا دیگه مامفی بود . عکسش رو هم واست میذارم
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 4466889
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 27, 2010 8:05 am

من تند تند از کتاب فارسی اول منصور ضابطیان عکس گرفتم . ببخشید دیگه کمبود امکانات بیداد میکنه
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval3

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval4

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval5

ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 27, 2010 8:08 am

برای خودم که در همین حد که یادم بیاد دقیقا موقع خوندن این درسها کجا بودم و چکار میکردم کافی بود . یادش بخیر .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval6

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval7

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval8

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Farsi_aval9
ariangirl
ariangirl

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 27, 2010 9:40 am

http://www.4shared.com/file/2NMsOMAJ/Nasser_Cheshm_Azar_-_Khaharan_.html

اینهم لینک دانلود آهنگهای فیلم خواهران غریب ، قولی که داده بودم
تمام آهنگها ، بوی ماه مهر ، انار ، مادر من ، قهر نکن تو با من ، بیکلام ، با کلام ، ای نام تو بهترین سراغاز، خلاصه هم
چی .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف mld_msm الإثنين ديسمبر 27, 2010 5:03 pm

سلام دوستان عزیزم
راجع به خانم افشار من دوتا مجری یادم میاد که دوتاشون خیلی جوون بودن یکی شون گونه های برجسته و چشماشم کشیده و گربه ای مانند بود صدای خیلی خاصی داشت شبیه صدای آن شرلی نسخه ی فیلمی اش. یکی دیگه هم خیلی نمی تونم توضیح بدم فقط می تونم بگم خیلی مهربون و با شخصیت بود. به نظر لاغر و قد بلند می اومد.احتمال خیلی زیادی می دم که هر دو مال شبکه دو بودن چون شبکه یک رو بیشتر با خانم خامنه ای یادم میاد.اون خانمی هم که چشمهای روشنی داشت و همش می خندید و یه مدتی هم مجری برنامه ی آدم بزرگا تو به خانه بر می گردیم شبکه پنج (حالا اگه اسم برنامه رو اشتباه نکرده باشم) مطمئنم که اسمشون رضایی نبود.یادمه یه بار با دایی ام رفته بودیم کلبه ی شادی بولینگ عبدل که تو شریعتی تهران هست و ایشون اومده بودن اونجا و من از ذوق داشتم سکته می کردم اما روم نشد برم سلام کنمSmile)

mld_msm

تعداد پستها : 19

پست من طرف babak الإثنين ديسمبر 27, 2010 11:19 pm

سلام دوستان
آرین جان عکسی که گذاشتی مامفی نبود
از کارتونهای تک قسمتی روسی بود .بجای فیله ناهید امیریان صحبت می کرد و بجای هیولا هم گمونم منوچهر آذری با یکی از اون کاراکترهای صدا کلفتش بود یا مرحوم مقبلی . فیله یکسره صدای گله رو می شنید که تکرار می کرد آب، آب.

در مورد جفتک انداختن ،چون این صحنه دقیقا یادم مونده و کارگردان اومده بود بین این همه حرکت زیبای رزمی ، حالتی رو انتخاب کرده بود و اسلوموشن پخش می کرد که فقط می تونم اسمشو بذارم جفتک!
babak
babak

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء ديسمبر 28, 2010 4:59 am

ariangirl نوشته است:صحرا جونم فکر کنم اونها میثم و مانیا میلانی بودن . درسته ؟ اره خیلی تپق میزدن .

babak نوشته است:
بهتره بگیم میثم و مانیا میگانی بچه های مهدی میگانی گوینده دم دراز مدرسه موشها

خیلی خیلی ممنونم دوستان برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Flower4

SMAM نوشته است:
در آغاز باید بگم درگذشت "حسین باغی" که یکی از بهترین دوبلورهای تیپ گوی کارتونهای دوران ما بوداونقدر منو شوکه کرده بود که چند روزی حوصلهء تایپ کردم نداشتم. میدونستم بیماره.اما اینکه به این زودی بره.... گریه

خدا رحمتشون کنه منم خیلی ناراحت شدم. با صداشون خیلی خاطره داشتیم.

SMAM نوشته است:اسم اون پسره در سریال پسر فیلبان هم "تومای" هست.اسم فیلش"کالان" و برادرش"رانجیت"

عالی بود ! ممنون . هر کار میکردم یادم نمیومد. مرسی مرسی ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Thankyou

اینهم لینک دانلود آهنگهای فیلم خواهران غریب ، قولی که داده بودم
تمام آهنگها ، بوی ماه مهر ، انار ، مادر من ، قهر نکن تو با من ، بیکلام ، با کلام ، ای نام تو بهترین سراغاز، خلاصه هم
چی .

من تند تند از کتاب فارسی اول منصور ضابطیان عکس گرفتم . ببخشید دیگه کمبود امکانات بیداد میکنه

دستت درد نکنه دوست جون . برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Yahooapplause
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف ariangirl الثلاثاء ديسمبر 28, 2010 7:37 pm

ممنون بابک جان بابت تذکر . راستش من همین کارتون رو یاد م بود . ولی فکر کردم مامفی هستش و اینا .... ببخشید دیگه
یه عکس که همشهری جوان تحت عنوان چیزهایی که ما را به یاد یارانه می اندازد منتشر کرده ، آوردم بذاریم تو سایت . بالاخره ما هم یه غنیمتی از اینها بگیریم بد نیست
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 160678_393
ariangirl
ariangirl

صفحه 19 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة