کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 29 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sooratak الثلاثاء مارس 01, 2011 5:11 pm

اسمم عزیز سلام
ممنون
اینکه از امیر پرسیدم به خاطر اینه که شما که نیستید بقیه هم جوابی به من نمی دن و فقط امیره که اینجا به من پاسخ می ده
ازت ممنونم
اون کارتونی که گفتی یادم نیست . این شخصیت رو در نخودی گوش کن
در فیلم ریش قرمز هم صحبت کرده نقش کوتاهی دارد از اون خدمه های آشپزخونه درمانگاه است
ممنون
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف ariangirl الثلاثاء مارس 01, 2011 6:46 pm

صورتک جان سوالهای شما ماشالا همه فوق دکترا به بالا هستن ... صحبت از عید شد ...
سال 74 که بابالنگ دراز پخش شد خیلی خاطره خوبی برام به جا موند . طنز های ساعت خوش هم که بود .... مجری برنامه کودک حسنی بود .... خوب یادمه سال گاو بود . یه گاو (بچه گاو درواقع) رو آورده بودن تو استودیو و میخوندن: حالا که سال گاوه
علف بده به گاوه
گناه داره بیچاره

ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف sahra_7 الأربعاء مارس 02, 2011 2:26 am

sooratak نوشته است:سلام
امیر عزیز
خوبی؟
یک سوال داشتم امیرجان
این فایل نخودی رو که دیدم
http://www.cs.cornell.edu/~mohammad/temp/anim/nokhodi.mp4
روی یکی از شخصیت ها که اسمش حسنی بود یک دوبلور صحبت کرده که سالهاست دارم دنبال اسمش می گردم. خیلی صدای قشنگی داره. تو می دونی اسمش چیه؟ ببین نخودی که فکر کنم مرحوم آژیره - سعید هم ناهید امیریان- اون مرده هم مرحوم احمد مندوب هاشمی است.
این حسنی رو هیچ کس نم یدونه. از قوی ترین دوبله شناس ها هم پرسیدم اما کسی یادش نبود.
تو می شناسیش؟
اولین بار صداش رو توی خرگوش و خارپشت شنیدم روی یک گنجشک بود
شاد باشید

sooratak نوشته است:مادر نخودی هم که همون دوبلور خانوم هویشام است که اسمش رو نم یدونم
ممنون امیر جان

سلام
اجازه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Yahooloser
منم پیدا کردن گوینده های کارها رو دوست دارم ولی از اینکار فقط صدای خانم امیریان و خانم شعشعانی رو تشخیص دادم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Yahoobiggrin
توی گشت و گذارا دیدم در فروم کافه کلاسیک گوینده های نخودی رو معرفی کردن.

به نقل از کافه

نخودی

نخودی : مرحوم زنده یاد مهدی آژیر

بی بی : مرحوم زنده یاد مهین دیهیم

حسنی : فریده شیرازی

سعید : ناهید امیریان

پدر حسنی :مرحوم زنده یاد هحمد مندوب هاشمی

مادر حسنی :ناهید شعشعانی

چیزی که پیدا کردم این خانم فریده شیرازی تو قسمت اول پینوکیو به جای جینا صحبت میکردن. البته حتما کارای دیگه ای هم هست دیگه فرصت نشد خیلی بگردم
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف sooratak الأربعاء مارس 02, 2011 8:22 am

سلام
وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
صحرای عزیز ممنونم
واقعا؟ اگه درست باشه شاهکاره ... هیچ کس تاحالا اسمش رو نتونسته بود پیدا کنه............
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
برم اسمش رو سرچ کنم ببینم چی می آد ممنونم
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الأربعاء مارس 02, 2011 8:25 am

آرین گرل عزیز
ممنون از توجه شما
یعنی دوبلور حسنی مجری بود؟
sooratak
sooratak

پست من طرف 59 الأربعاء مارس 02, 2011 10:34 am

بی هیچ توضیحی لطفا فقط دانلود بفرمایید.

http://www.mediafire.com/?uf17ksibsa71ja4

یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف Emiliano الأربعاء مارس 02, 2011 11:08 am

1. سلام. سلام. سلام.
دست پُر اومدم!

.................................................

2. این هم کارای کودکی:

3. با توجه به این فایل "اسمم" عزیز، عکس "جشن تولد انقلاب" رو با عکس قبلی خودم کلاژ و به روز کردم:

http://www.mediafire.com/?wshi8bnbv60kb3w

4. جشن تولد انقلاب:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Ea7eik2vlf3nok9wfpee

با تشکر از "اسمم".

5. یه سؤال از "اسمم" عزیز و سایر دوستان: آخر فایل تصویری "c" برنامه ای هست که چند تا دستکش، "سعید آقاخانی" و "غلامحسین لطفی" درش دیده می شن. کسی اون یادشه؟ اسمش و جریانش؟
http://www.mediafire.com/?wshi8bnbv60kb3w

6. راستی، از "محمد محمودی" عزیز و "صحرا" جون به خاطر "نخودی" و "النگ و دولنگ" بی نهایت ممنونم. خیلی عالی و آس بودن.

امیر عزیز
خوبی؟
یک سوال داشتم امیرجان
روی یکی از شخصیت ها که اسمش حسنی بود یک دوبلور صحبت کرده که سالهاست دارم دنبال اسمش می گردم. خیلی صدای قشنگی داره. تو می دونی اسمش چیه؟ ببین نخودی که فکر کنم مرحوم آژیره - سعید هم ناهید امیریان- اون مرده هم مرحوم احمد مندوب هاشمی است.
این حسنی رو هیچ کس نم یدونه. از قوی ترین دوبله شناس ها هم پرسیدم اما کسی یادش نبود.
تو می شناسیش؟
شاد باشید

SMAM نوشته است:
امیر عزیز
خوبی؟
یک سوال داشتم امیرجان
تو می شناسیش؟
شاد باشید
با اجازهء امیلیانو من یک پاسخی بدم.منم اسمش رو نمیدونم.اما برجسته ترین نقشی که ازش یادمه(شایدم تنها نقش اولی که گفته) در کارتون(تاکید میکنم کارتون)"الیور و دوست هنرمندش داجر" هست که جای الیور توئیست حرف زده

sooratak نوشته است:مادر نخودی هم که همون دوبلور خانوم هویشام است که اسمش رو نم یدونم
ممنون امیر جان
الان فرصت نشد نخودی رو چک کنم.اما صدای خانم هاویشام(در کارتون آرزوهای بزرگ)خدابیامرز"آذر دانشی"بود(جای مادربزرگ اوشین هم حرف زده)
sahra_7 نوشته است:
امیر عزیز
خوبی؟
یک سوال داشتم امیرجان
تو می شناسیش؟
شاد باشید

ممنون امیر جان

سلام
اجازه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Yahooloser
منم پیدا کردن گوینده های کارها رو دوست دارم ولی از اینکار فقط صدای خانم امیریان و خانم شعشعانی رو تشخیص دادم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Yahoobiggrin
توی گشت و گذارا دیدم در فروم کافه کلاسیک گوینده های نخودی رو معرفی کردن.

به نقل از کافه

نخودی

نخودی : مرحوم زنده یاد مهدی آژیر

بی بی : مرحوم زنده یاد مهین دیهیم

حسنی : فریده شیرازی

سعید : ناهید امیریان

پدر حسنی :مرحوم زنده یاد هحمد مندوب هاشمی

مادر حسنی :ناهید شعشعانی

چیزی که پیدا کردم این خانم فریده شیرازی تو قسمت اول پینوکیو به جای جینا صحبت میکردن. البته حتما کارای دیگه ای هم هست دیگه فرصت نشد خیلی بگردم

7. سلام "حمید" عزیز.
8. اول از همه، ممنونم از "اسمم" و "صحرا"ی عزیز؛ که، جوابو دادن. من به شخصه می خواستم بگم "مادر حسنی" زنده یاد "مهین دیهیم" بوده؛ ولی، فکر می کنم زنده یاد "آذر دانشی؛ که، "اسمم" یاد کرده درست تر باشه.
9. اما، اون یکی ("حسنی"): راستش نمی دونستم و اگه شما و سایر عزیزان بحث نمی کردید، فکر می کردم "زهرا آقا رضا" باشه؛ که، داره با صداش بازی می کنه و دهنشو چرخونده.

10. قصه های مهمان مادربزرگ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Lj733uzulgowkejiamh

11. رستوران کودکان

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 N0liw5qry1ovjjst4d1

12. یک لقمه فیل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Uyr1e4vqa0kju2sbdhj

13. بوفالوی قهرمان
نام اریجینال: Super Buffalo

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Ns4dkb6uhmrdf3vpde8

14. میان پرده های ورزشی 1

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Jwx2qp96qwbj2d46dpw

15. میان پرده های ورزشی 2

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 4xviec90dy01i9nzubj8

16. سرخ پوست ها
نام اریجینال: Go Go Gophers
(با تشکر از "اسمم").

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Njmlvhbvqym4299kb4s7

17. ماجراهای آنی و مانی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 Efwyhyb9b3kie70wiulv

18. جادوی فیزیک

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 29 468fpi7kjhfj2m5n7itb

sooratak نوشته است:آرین گرل عزیز
ممنون از توجه شما
یعنی دوبلور حسنی مجری بود؟

19. فکر می کنم ایشون اشتباه کرده ن. این "حسنی" اون "حسنی" نیست، "ارین" جان. "هاااا، ایییی فرق فوکئله!"
ایشون فکر می کنم با "مهرداد نظری" مشتبه شده.

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الخميس مارس 03, 2011 2:12 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف 59 الأربعاء مارس 02, 2011 11:56 am

3. اختیار دارید، "59" عزیز. لطف دارید.
راستی، امشب می خواستم ازتون بخوام حالا که صحبت از برنامه های زنده ست، شما از "توفان" (Silas) هم فایل تصویری بذارید؛ اما، وقتی دیدم این کارو هم کردید، بی نهایت خوشحال شدم. جداً دست مریزاد. ممنونم.
نظر لطف شماست امیر خان.
بسیار خرسندم که مورد توجهتون قرار گرفت.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف ariangirl الخميس مارس 03, 2011 10:58 am

صورتک جان منظور من از حسنی همون مهرداد نظری بود که اون سال به عنوان مجری اومده بود .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM الخميس مارس 03, 2011 2:03 pm

sooratak نوشته است:اسمم عزیز سلام
ممنون
اینکه از امیر پرسیدم به خاطر اینه که شما که نیستید بقیه هم جوابی به من نمی دن و فقط امیره که اینجا به من پاسخ می ده
ازت ممنونم
در فیلم ریش قرمز هم صحبت کرده نقش کوتاهی دارد از اون خدمه های آشپزخونه درمانگاه است
ممنون
گوش کردم خودشه.اگه نیاز بود میتونم یک کلیپ کوچیک از کارتونی که گفتم بذارم برای رفع شک!!!!

Emiliano نوشته است:
5. یه سؤال از "اسمم" عزیز و سایر دوستان: آخر فایل تصویری "c" برنامه ای هست که چند تا دستکش، "سعید آقاخانی" و "غلامحسین لطفی" درش دیده می شن. کسی اون یادشه؟ اسمش و جریانش؟
16. سرگروهبان
نام اریجینال: ?
5-راستش هیچ چیزی ازش یادم نیست.به وِیژه که وطنی هم هست
16.اسم فارسی اینو مطمئنم "سرخپوستها" هست و نه "سرگروهبان"(دست کم در 7-8 آیتمی که ازش در آرشیوم هست همینه)
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الخميس مارس 03, 2011 2:15 pm

SMAM نوشته است:
sooratak نوشته است:اسمم عزیز سلام
ممنون
ازت ممنونم
ممنون
گوش کردم خودشه.اگه نیاز بود میتونم یک کلیپ کوچیک از کارتونی که گفتم بذارم برای رفع شک!!!!

Emiliano نوشته است:
16. سرگروهبان
نام اریجینال: ?
5-راستش هیچ چیزی ازش یادم نیست.به وِیژه که وطنی هم هست
16.اسم فارسی اینو مطمئنم "سرخپوستها" هست و نه "سرگروهبان"(دست کم در 7-8 آیتمی که ازش در آرشیوم هست همینه)

1. سلام.
2. اول از همه ممنون به خاطر "سرخ پوست ها". من اینو یادم بود؛ اما، اون روز بین خواب و بیداری بد شنیدم و تا اومدم رکوردش کنم، عنوانشو گفته بود. ضمناً من هم به پیشنهاد خودت 70 چوب پیاده شدم و ست تاپ باکس (رسیور دیجیتال) گرفتم.

3. اگه زحمتی نیست، از "الیور و دوست هنرمندش، داجر" کلیپ بذار. پیشاپیش ممنون.

4. Mediafiere رو هم زدن، نامردا! یه سایت آپلود جدید باید پیدا کنیم. تازهف این روزها من از ایمیلم هم اتچ هامو نمی تونم دان کنم! چه خبره! خبریه؟

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف SMAM الخميس مارس 03, 2011 4:22 pm

Emiliano نوشته است:
1. سلام.
2. اول از همه ممنون به خاطر "سرخ پوست ها". من اینو یادم بود؛ اما، اون روز بین خواب و بیداری بد شنیدم و تا اومدم رکوردش کنم، عنوانشو گفته بود. ضمناً من هم به پیشنهاد خودت 70 چوب پیاده شدم و ست تاپ باکس (رسیور دیجیتال) گرفتم.
4. Mediafiere رو هم زدن، نامردا! یه سایت آپلود جدید باید پیدا کنیم. تازهف این روزها من از ایمیلم هم اتچ هامو نمی تونم دان کنم! چه خبره! خبریه؟

2-اگه گرفته باشی و امشب "بچه های دیروز"رو(چون شبکه5 تهران هم میشه با همین ست تاپ باکس و آنتن معمولی گرفت)و ندیده باشی کلی زیان کردی!!!! مشکوک
کار و اندیشه - زهره و زهرا و ... دست دست دست دست
3-حتما"هر زمان تونستم
4-همون ایران بلاگ رو بچسب که وطنی هم هست http://up.iranblog.com

منم با اتچ مشکل دارم.هم دریافت و هم فرستادن

اين مطلب آخرين بار توسط SMAM در الخميس مارس 03, 2011 7:16 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sahra_7 الخميس مارس 03, 2011 5:16 pm

Emiliano نوشته است:
1. سلام.

سلام
به به ! مبارکه . کار بسیار خوبی کردین.

SMAM نوشته است:
2-اگه گرفته باشی و امشب "بچه های دیروز"رو(چون شبکه5 تهران هم میشه با همین ست تاپ باکس و آنتن معمولی گرفت)و ندیده باشی کلی زیان کردی!!!! مشکوک
کار و اندیشه - زهره و زهرا و ... دست دست دست دست
3-حتما"هر زمان تونستم
4-همون ایران بلاگ رو بچسب که وطنی هم هست http://up.iranblog.com

دقیقا. من کلی کیف کردم زهره و زهرا و کار و اندیشه رو داد ! دستشون درد نکنه واقعا. تشویق ! دست دست
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الخميس مارس 03, 2011 5:58 pm

خیلی از دیدن زهره و زهرا خوشحال شدم . دقیقا اولین روزی که روزه گرفتم یادم اومد. خیلی خنده دار بود خاطره ام....
کار و اندیشه هم خوشحالم کرد. اونوقتها فقط تیتراژش رو میدیدم . از خود برنامه خوشم نمی اومد .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Shervin الخميس مارس 03, 2011 6:06 pm

از دوستان عزیزم عاجزانه خواهش میکنم هر کی کار و اندیشه و زهره و زهرا رو ضبط کرده با حجم بالا و کیفیت خیلی خوب اینجا آپلود کنه که بدجور دلم میخواد ببینم عشق عشق عشق عشق
با سپاس فراوان رز رز
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف sooratak الخميس مارس 03, 2011 6:48 pm

ariangirl نوشته است:صورتک جان منظور من از حسنی همون مهرداد نظری بود که اون سال به عنوان مجری اومده بود .
آرین گرل عزیز
ممنون که گفتید ببخشید
اون حسنی و خانم شریدست هم برای ما خاطره شده
موفق باشید
sooratak
sooratak

پست من طرف sooratak الخميس مارس 03, 2011 6:49 pm

اسمم عزیز
بله کاملا درسته ممنونم از شما
sooratak
sooratak

پست من طرف SMAM الخميس مارس 03, 2011 7:48 pm

این کلیپ از "الیور و دوست هنرمندش داجر" به ویژه برای "صورتک" و امیلیک"!! خنده
در چند سایت تازه دیگه آپلود کردم که یک معرفی هم باشه برای دوستان آپلودر
http://113808.20upload.net/files/1389/bahman/oliver-va-dodger.wmv
http://uploadfa.com/i9nxai5yoe2s
oliver va dodger.wmv - 3.7 MB
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sooratak الجمعة مارس 04, 2011 7:05 am

SMAM نوشته است:این کلیپ از "الیور و دوست هنرمندش داجر" به ویژه برای "صورتک" و امیلیک"!! خنده
ممنون اسمم عزیز
اما اون صدایی که دنبالش بودم این تو نیست
فریده شیرازی رو می گم
sooratak
sooratak

پست من طرف 59 الجمعة مارس 04, 2011 7:56 am

SMAM نوشته است:این کلیپ از "الیور و دوست هنرمندش داجر" به ویژه برای "صورتک" و امیلیک"!! خنده
سپاس از شما "اسمم" گرامی.
بسیار خاطره انگیز بود.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف sahra_7 الجمعة مارس 04, 2011 8:59 am

59 نوشته است:بی هیچ توضیحی لطفا فقط دانلود بفرمایید.

یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

سلام
وای چقدر جالب بود. ممنون

Shervin نوشته است:از دوستان عزیزم عاجزانه خواهش میکنم هر کی کار و اندیشه و زهره و زهرا رو ضبط کرده با حجم بالا و کیفیت خیلی خوب اینجا آپلود کنه که بدجور دلم میخواد ببینم عشق عشق عشق عشق
با سپاس فراوان رز رز

راستش من نمیدونم چه بلایی سر اکانتم اومده نمیتونم حداقل فعلا آپ کنم اونم با کیفیت بالا ! حالا باز بقیه دوستان که دیدن حتما میذارن. یه مورد دیگه البته فکر کنم یه خورده دیر باشه ولی اگر تهران هستید یا میتونین این شبکه رو بگیرین امروزم ساعت یک ربع به چهار تکرارشو داره
sahra_7
sahra_7

پست من طرف 59 الجمعة مارس 04, 2011 1:25 pm

" اسکیپی - کانگورو بوش"

سریال تلویزیونی " اسکیپی - کانگورو بوش" راویتگر ماجراهای یک پسر جوان و هوشمند به نام "سانی"
و کانگوروی خانگی او " اسکیپی" میباشد که در پارک ملی "واراتا" واقع در اطراف شهر سیدنی زندگی میکنند.

"سانی" هر روز به برادر بزرگتر و پدرش که فرمانده تکاور گروه حفاظت از پارک ملی واراتا میباشد
برای نصب علامتهایی که برای محافظت از پناهگاه حیات وحش استرالیا که برای جلوگیری
از صید و شکار غیر قانونی، آتش سوزی جنگل ها و دیگر مشکلات پیش بینی نشده در آن
طراحی شده اند کمک میکند که البته در این کمک رسانی، حیوان خانگی و دوست داشتنی او" اسکیپی"
نقش بسزا و مهمی را ایفا میکند.

--------------------------------

سریال تلویزیونی " اسکیپی " در طی سالهای ۱۹۶۶ تا ۱۹۶۸ در ۹۱ قسمت ۳۰ دقیقه ای
برای کودکان ساخته شده است که بیش از ۳ فصل تولید را
در زمینه ساخت سریالهای تلویزیونی شامل میگردد.

برای اولین بار این سریال در تلویزیون کشور سازنده خود استرالیا که هنوز به سیستم رنگی مجهز نبود،
بصورت سیاه و سفید تهیه و پخش شد،از این رو و به منظور افزایش فروش سریال
در بازارهای بین المللی به ویژه در ایالات متحده و کانادا، چندی بعد یعنی در اوایل دهه هفتاد میلادی،
سیستم سریال را به رنگی تغییر دادند. (برای همین در برخی منابع فیلمشناسی،
تاریخ تهیه و ساخت سریال در طی سالهای ۱۹۶۶ تا ۱۹۷۰ میلادی گفته میشود).

سریال " اسکیپی" صرفه نظر از شرایط مختلف سیاسی - فرهنگی سخت گیرانه ای که آن روزگار
در دهه های ۷۰ و ۸۰ میلادی بر برخی کشورهای کمنیستی و ...حاکم بود، توانست از پرده آهنین بگذرد
و به زبانهای بسیاری ترجمه و دوبله گردد که در نتیجه در بیش از ۸۰ کشور دنیا
مانند چکسلواکی، کوبا، مکزیک، اسپانیا و ... به نمایش درآمد.

با این حال از پخش این سریال در کشور "سوئد" جلوگیری شد،
چرا که روانشناسان سوئدی معتقد به این بودند که نمایش سریال اسکیپی در کشورشان
سبب ایجاد گمراهی فکری در کودکان و ایجاد این باور در آنها میگردد که :
"حیوانات قادر به انجام آنچه که کودکان نمی توانند هستند" !!!.

---------------------------------

در ایران این سریال خاطره انگیز و آموزنده اولین بار
در سالهای اپتدایی دهه هفتاد خورشیدی برای پخش به روی آنتن رفت.

عکسی از " گری پانخورست " ایفاگر نقش "سانی هاموند" در روزگار ما که اکنون ۵۴ ساله میباشد (سمت راست در عکس):

http://resources2.news.com.au/images/2009/09/10/1225771/690334-skippy-co-stars.jpg

فایل زیر در بردارنده یک کلیپ از سریال میباشد.
تقدیم به شما گرامیان.

http://www.mediafire.com/?fuvwxscciop5x9z

یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الجمعة مارس 04, 2011 1:41 pm

sahra_7 نوشته است:
59 نوشته است:بی هیچ توضیحی لطفا فقط دانلود بفرمایید.

یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

سلام
وای چقدر جالب بود. ممنون
خواهش میکنم.
بسیار خرسندم که مورد توجهتون قرار گرفته.
برای من به شخصه دیدن این فایل تصویری،
پرواز فراموش نشدنی هست به روزگار کودکی در دهه شصت.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف SMAM الجمعة مارس 04, 2011 6:52 pm

sooratak نوشته است:
ممنون اسمم عزیز
فریده شیرازی رو می گم
البته من در درست بودن نام گوینده شک دارم(جسارتا"چون آذر دانشی هم مهین دیهیم نوشته شده.شایدم من اشتباه میکنم).اما دوباره که گوش کردم صدای الیور تویست(همین پسره که توی کلیپ داره حرف میزنه) و حسنی یکیه اما با 2تیپ مختلف.یکی عروسکی کودکانه و یکی هم جدی پسرونه.بازم شاید من اشتباه میکنم
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sooratak السبت مارس 05, 2011 4:02 am

SMAM نوشته است:
sooratak نوشته است:
ممنون اسمم عزیز
فریده شیرازی رو می گم
البته من در درست بودن نام گوینده شک دارم(جسارتا"چون آذر دانشی هم مهین دیهیم نوشته شده.شایدم من اشتباه میکنم).اما دوباره که گوش کردم صدای الیور تویست(همین پسره که توی کلیپ داره حرف میزنه) و حسنی یکیه اما با 2تیپ مختلف.یکی عروسکی کودکانه و یکی هم جدی پسرونه.بازم شاید من اشتباه میکنم
سلام
مهین دیهیم رو امیر گفته فکر کنم
اسمش رو هم من اولین باره فریده شیرازی رو می شنوم
اما صدای حسنی و الیور به نظرم متفاوته باز هم گوش می کنم
sooratak
sooratak

صفحه 29 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة