کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 11 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين سبتمبر 27, 2010 12:46 pm

Emiliano نوشته است:
slevin(HAMID نوشته است:
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. باز هم سلام.
2. "اسلوین" جان، "حمید"، لطف می کنی این دو رو لاتین کنی تا سفید بشن؟
پیشاپیش ممنونم:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Yo39bux8my4mdyafj6qq
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 T3srx671uwt6uc99kfw
سلام.
عکس دوم(بزرگه) نوشته: 10min.ボックス
انگلیشسیش میشه:10min.box , ژاپنگلیش!!:10min.Bokkusu
اما عکسه دیگه متاسفانه ژاپنی نیست.احتمالا کره جنوبی که سعی می کنم مترجم پیدا کنم واسش.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الإثنين سبتمبر 27, 2010 2:45 pm

Amir56 نوشته است:
این لیست کامل قسمت های مشاهیر است
Episode 1
Wright Brothers
Babe Ruth
.
.
.

1. امیر جان، متشکرم؛ ولی، این لیست چه کمکی در کشف نام و در نتیجه عکس اریجینال از این کارتون می کنه؟ نمی شه کار رو تموم کنی؟

slevin(HAMID نوشته است:
سلام.
عکس دوم(بزرگه) نوشته: 10min.ボックス
انگلیشسیش میشه:10min.box , ژاپنگلیش!!:10min.Bokkusu
اما عکسه دیگه متاسفانه ژاپنی نیست.احتمالا کره جنوبی که سعی می کنم مترجم پیدا کنم واسش.

2. "حمید" عزیز، درسته. اینی که گفتید "10 دقیقه با علم"ه؛ که، این روزها داره از شبکه ی کودک داده می شه و شما با کشفش رسماً جزو "تیک" شدید! این باعث افتخار ماست.
3. در مورد "قصه های جنگل سبز" هم حق با شماست. دقیقاً مربوط به کُره ی جنوبیه و سالی که "موج کُره ای" تو ایران بیداد می کرد و هشتصد و بیست و پنج کیلو فیلم و سریال و کارتون کره ای خریده بودن و به خوردمون می دادن. امیدوارم اون رو هم کشف کنید.
4. در مورد اون عکسی که از "مشاهیر بزرگ جهان" گذاشتم، باز هم نمی شه کمکی کنه؟ چه گیری داره این کارتون!
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Cfddlg6n96ym181pzjbf

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف sahra_7 الإثنين سبتمبر 27, 2010 4:42 pm

siavash نوشته است:
از اونجاییکه از ورژن جدید همشاگردی سلام خیلی خوشتون نیومد بفرمایین
اینم همون قدیمیه البته یه خورده به نظر کوتاهه ولی خب خوبه
دیروز شبکه تهران پخش کرد. جالبه نمیدونم چطور من هنوز لینکشو نذاشته بودم دانلودم شده . امیدوارم خوشتون بیاد.

سلام دوست عزیز ... خیلی ممنون بابت سرود همشاگردی سلام همینطور بابت مشاهیر بزرگ جهان ، من قبلاً برای پیدا کردنش حتی مجبور شدم اسم این کارتون رو از ابتدای کارتون بصورت ژاپنی تایپ کنم ولی نتیجه ای بدست نیومد ... تعدادی عکس رو بصورت جسته و گریخته پیدا کردم شاید بدرد شما دوستان بخوره ، برای دیدن در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید ... بدرود
g[/img][/URL]

سلام. ممنون زحمت کشیدین. عکسا به نظر من که آشناست حالا دقیقا نمیدونم مربوط به مشاهیر جهان هست یا نه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Eu6bywsgktk1q31zruq0_thumb

این عکس که مربوط به هلن کلره . دقیقا این صحنش یادمه همونجاییکه یهو زیر بارون متوجه منظور معلمش شد و کلمات رو فهمید

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Savus6uq3xdoonz3jdo_thumb

این عکسم فکر کنم کاشف قطب بود اسمشوو یادم نیست برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 134

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Zjjdq4llrtl3f28pufy_thumb

اینم که فلورانس نایتینگل و نیوتن و ... یعنی به نظرتون مربوط به مشاهیر جهان نیست ؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 297

Shervin نوشته است:[quote=]

سلام
خیلی ممنون بابت همشاگردی سلام، ولی همونطور هم که خودتون اشاره کردید این ورژنش کامل نیست، تقریبا" نصف آهنگ که اینها باشه نیست :

مهر از افق دمید، فصلی دگر رسید
فصل کلاس و درس، ما را دهد نوید
شد فصل کسب علم، فصل تلاش و کار
دانش به نسل ما، می‌بخشد اعتبار
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام

فردا از آن توست، ای نسل چاره‌ساز
با یاری خدا، آینده را بساز

فردای روشن است، با وحدت کلام
از ما تو را درود، از ما تو را سلام

در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام

ممنون از متن کاملش . این تیکه آخرشو الان یادم اومد . من نمیدونم آخه چرا کامل پخش نشد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Sigh اونموقعا که روزی چند بار پخش میشد. دیگه من که یه جورایی حرصم میگرفت هی یادمون مینداختکه دوباره مدرسه ها باز شده Very Happy

دوستان بابت همشاگردی سلام هم خواهش میکنم قابلی نداشت . واقعا خاطره انگیزه من خودمم خیلی دوست داشتم دوباره بشنوم اگرچه زمان مدرسه کلی هم بابتش یه جورایی اظطراب میگرفتم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Hanghead
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف slevin(HAMID الثلاثاء سبتمبر 28, 2010 3:16 am

[

2. "حمید" عزیز، درسته. اینی که گفتید "10 دقیقه با علم"ه؛ که، این روزها داره از شبکه ی کودک داده می شه و شما با کشفش رسماً جزو "تیک" شدید! این باعث افتخار ماست.
3. در مورد "قصه های جنگل سبز" هم حق با شماست. دقیقاً مربوط به کُره ی جنوبیه و سالی که "موج کُره ای" تو ایران بیداد می کرد و هشتصد و بیست و پنج کیلو فیلم و سریال و کارتون کره ای خریده بودن و به خوردمون می دادن. امیدوارم اون رو هم کشف کنید.
4. در مورد اون عکسی که از "مشاهیر بزرگ جهان" گذاشتم، باز هم نمی شه کمکی کنه؟ چه گیری داره این کارتون!
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Cfddlg6n96ym181pzjbf

[/quote]
باعث افتخار منه.
این عکس فقط توضیحی از شخص مورد نظر برنامه داده(مثل گوتنبرگ که گفتم خرده ریزه هایی از حروف شکسته).
متاسفانه اسامی عواملش ناخواناست.
امیدوارم بتونیم با عکسایی که sahra فرستاده جلو بریم.
اون "قصه های جنگل سبز" ببینم چه میشه کرد.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف خاطره باز الثلاثاء سبتمبر 28, 2010 12:06 pm

سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی از مشخصات کارتونی که توش یه سگ خالدار با گوشای دراز که زبونش همیشه بیرون بود خبری داره.در ضمن صاحبش هم یه مردی با سبیل هایی بزرگ و کلاهی گرد بود. چاکریم! مشکوک

خاطره باز

تعداد پستها : 1

پست من طرف Shervin الثلاثاء سبتمبر 28, 2010 12:42 pm

خاطره باز نوشته است:سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی از مشخصات کارتونی که توش یه سگ خالدار با گوشای دراز که زبونش همیشه بیرون بود خبری داره.در ضمن صاحبش هم یه مردی با سبیل هایی بزرگ و کلاهی گرد بود. چاکریم! مشکوک

سلام
منظور شما کارتون "پیمپا" هست، فکر میکنم خیلی وقت پیش دوستان درباره اش مطالبی نوشته بودن، حالا دقیقا" یادم نیست این فروم بود یا فروم قبلی، میتونید از دوست عزیزم امیر (Emiliano) کمک بگیرید
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف Emiliano الأربعاء سبتمبر 29, 2010 9:31 am

Shervin نوشته است:
خاطره باز نوشته است:سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی از مشخصات کارتونی که توش یه سگ خالدار با گوشای دراز که زبونش همیشه بیرون بود خبری داره.در ضمن صاحبش هم یه مردی با سبیل هایی بزرگ و کلاهی گرد بود. چاکریم! مشکوک

سلام
منظور شما کارتون "پیمپا" هست، فکر میکنم خیلی وقت پیش دوستان درباره اش مطالبی نوشته بودن، حالا دقیقا" یادم نیست این فروم بود یا فروم قبلی، میتونید از دوست عزیزم امیر (Emiliano) کمک بگیرید

1. سلام.
2. درسته. همون "پیمپا" (Pimpa) کاملاً درسته.
3. "صحرا" جان، با این که خیلی ته دلم مطمئن نیستم عکسای "مشاهیر بزرگ جهان" خودِ جنس باشه؛ اما، ازت قبول می کنم. منتظر عکس های دقیق تر از این کارتون می مونیم.

Emiliano

پست من طرف SMAM الأربعاء سبتمبر 29, 2010 1:17 pm

من عکسهای مشاهیر بزرگ جهان رو تایید میکنم lol!
از اونهایی که یادمه:"هلن کلر" - "آموندسن" - "برادران رایت"- فلورانس نایتینگل" - کاپیتان هوک" - "لویی پاستور" رو شناختم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Amir56 الأربعاء سبتمبر 29, 2010 1:44 pm

[quote="Emiliano"]
Amir56 نوشته است:
این لیست کامل قسمت های مشاهیر است
Episode 1
Wright Brothers
Babe Ruth
.
.
.

1. امیر جان، متشکرم؛ ولی، این لیست چه کمکی در کشف نام و در نتیجه عکس اریجینال از این کارتون می کنه؟ نمی شه کار رو تموم کنی؟

slevin(HAMID نوشته است:

سلام

من فکر می کنم یکی از دوستان به اسم اصلی اشاره کرده بود بهرحال اسم اورجینالش

Manga Ijin Monogatari

Manga Stories of Great Men

まんが偉人物語

برای عکس هم بهتر است همین فونت ژاپنی رو تو گوگل کپی پیست کنید

http://www6.big.or.jp/~1happy/ijin.htm

http://izun.blog50.fc2.com/blog-entry-140.html

Amir56

تعداد پستها : 28

پست من طرف Emiliano الأربعاء سبتمبر 29, 2010 4:31 pm

SMAM نوشته است:
من عکسهای مشاهیر بزرگ جهان رو تایید میکنم
از اونهایی که یادمه:"هلن کلر" - "آموندسن" - "برادران رایت"- فلورانس نایتینگل" - کاپیتان هوک" - "لویی پاستور" رو شناختم

Amir56 نوشته است:
سلام
Manga Ijin Monogatari
まんが偉人物語

1. حله!
2. "صحرا" جان، معذرت می خوام اگه این همه گیر دادم و سخت گیر شدم. نمی دونم چرا اون قسمت هایی که من دیدم، تو این عکسا نبود! انگار این کارتون خیلی قسمت داشته و چند سری بوده.
به هر حال، باعث افتخار ما شدید که تونستید اینجا این کارتون رو کشف کنید.

..........................................

3. "امیر" جان، خوشحالم که مجدد اینجا می بینمت. کم می یای؛ اما، به موقع.
4. بچه ها از "رامین" مدتیه خبری نیست، چرا؟ دلم واسه ش خیلی تنگ شده.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الخميس سبتمبر 30, 2010 3:03 am

Emiliano نوشته است:
SMAM نوشته است:
من عکسهای مشاهیر بزرگ جهان رو تایید میکنم

Amir56 نوشته است:
سلام
Manga Ijin Monogatari
まんが偉人物語

1. حله!
2. "صحرا" جان، معذرت می خوام اگه این همه گیر دادم و سخت گیر شدم. نمی دونم چرا اون قسمت هایی که من دیدم، تو این عکسا نبود! انگار این کارتون خیلی قسمت داشته و چند سری بوده.
به هر حال، باعث افتخار ما شدید که تونستید اینجا این کارتون رو کشف کنید.

خدارو شکر که حل شد. اختیار دارید مساله ای نیست که ! درسته همونطور که amir56 لیست قسمتارو زدن اپیزوداش زیاد بوده هر اپیزود هم دو شخصیت .
خوب شد که اسمم خان هم اومدن تایید کردن مرسی. و ممنون از آقا سیاوش بابت عکسا
sahra_7
sahra_7

پست من طرف sahra_7 السبت أكتوبر 02, 2010 9:39 am

سلام
من این انیمیشن عروسکی رو خیلی دوست داشتم( دختر کبریت فروش). خیلی ناز بودو همچنین غمگین برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Crysmiley1 دوست دارم دوباره ببینمش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Yes

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Zfof175k6v4zql75w68

انگار تو لیست سیاه بودش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 169

sahra_7
sahra_7

پست من طرف @p@d@n@ السبت أكتوبر 02, 2010 12:30 pm

sahra_7 نوشته است:سلام
من این انیمیشن عروسکی رو خیلی دوست داشتم( دختر کبریت فروش). خیلی ناز بودو همچنین غمگین برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Crysmiley1 دوست دارم دوباره ببینمش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Yes

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Zfof175k6v4zql75w68

انگار تو لیست سیاه بودش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 169

جانا سخن از زبان ما می گویی ! داستانی زیبا اما بینهایت تلخ و سیاه که بنظر من کسی حق نداشت در دوران کودکی و بی خبریمان ، به خورد مغزهای کوچکمان دهد، اما دادند و می دهند.
بی شک قسمتی از افسردگی نسل ما ریشه در تماشای اینچنین برنامه هایی دارد ، جالبه که چند وقت پیش ، وقتی داشتم این داستان را برای کودکی می خواندم ، در صفحات پایانی چنان بغض گلویم را گرفت که نتوانستم ادامه دهم.خاطره ای تلخ در پوشش تماشای برنامه ای عروسکی برای نسل ما که تنها دلخوشیش 2 ساعت برنامه کودک در روز بود .تکرار بیش از حد این انیمشن را هنوز که هنوزهه یادم هست، برای چند هفته بطور مستمر از شبکه یک یا دو بخش شد و پخش شد و ما هم دیدیم و دیدیم و دیدیم.بنظر شما واقعا بهداشت روانی کودک برای مسولان پخش آن دوران معنایی هم داشت؟
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف Emiliano السبت أكتوبر 02, 2010 12:48 pm

1. "صحرا" جان، عالی بود! این دیگه جای هیچ شک و شبهه ای نداره و خودشه! "دخترک کبریت فروش". cheers cheers دست دست
دست مریزاد.
2. لطفاً اسم اریجینالش رو هم بذار.
3. به زودی بچه های "تیک" رو آپدیت می کنم.

@p@d@n@ نوشته است:

جانا سخن از زبان ما می گویی ! داستانی زیبا اما بینهایت تلخ و سیاه که بنظر من کسی حق نداشت در دوران کودکی و بی خبریمان ، به خورد مغزهای کوچکمان دهد، اما دادند و می دهند.
بی شک قسمتی از افسردگی نسل ما ریشه در تماشای اینچنین برنامه هایی دارد ، جالبه که چند وقت پیش ، وقتی داشتم این داستان را برای کودکی می خواندم ، در صفحات پایانی چنان بغض گلویم را گرفت که نتوانستم ادامه دهم.خاطره ای تلخ در پوشش تماشای برنامه ای عروسکی برای نسل ما که تنها دلخوشیش 2 ساعت برنامه کودک در روز بود .تکرار بیش از حد این انیمشن را هنوز که هنوزهه یادم هست، برای چند هفته بطور مستمر از شبکه یک یا دو بخش شد و پخش شد و ما هم دیدیم و دیدیم و دیدیم.بنظر شما واقعا بهداشت روانی کودک برای مسولان پخش آن دوران معنایی هم داشت؟

4. "آپادانا" جان من از این حرفا نگو! بچه های اون موقع آدم بزرگایی بودن؛ که، بچه بودن. نسل ما نسل این کارتون های توپ بود و "پر لک لک" و امثالهم؛ که، همه شون درسته ثقیل بودن؛ اما، باعث شدن ما بزرگ فکر کنیم و کمی سوادمون از همون زمانه.
بچه های الآن خیلی حالیشونه که "دیجی مون" و کارتون های بی سروته نگاه می کنن؟
کم لطفی نکن، دوست من.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الأحد أكتوبر 03, 2010 11:18 am

Emiliano نوشته است:
sahra_7 نوشته است:

1. "صحرا" جان، عالی بود! این دیگه جای هیچ شک و شبهه ای نداره و خودشه! "دخترک کبریت فروش". cheers cheers دست دست
دست مریزاد.
2. لطفاً اسم اریجینالش رو هم بذار.
3. به زودی بچه های "تیک" رو آپدیت می کنم.

@p@d@n@ نوشته است:
من این انیمیشن عروسکی رو خیلی دوست داشتم( دختر کبریت فروش). خیلی ناز بودو همچنین غمگین

4. "آپادانا" جان من از این حرفا نگو! بچه های اون موقع آدم بزرگایی بودن؛ که، بچه بودن. نسل ما نسل این کارتون های توپ بود و "پر لک لک" و امثالهم؛ که، همه شون درسته ثقیل بودن؛ اما، باعث شدن ما بزرگ فکر کنیم و کمی سوادمون از همون زمانه.
بچه های الآن خیلی حالیشونه که "دیجی مون" و کارتون های بی سروته نگاه می کنن؟
کم لطفی نکن، دوست من.

خواهش میکنم. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 2lbkos0کاشکی بند انگشتی هم پیدا میشد

اسمش اینه .. .
;Match Uri no Shoujo

اینجا پیدا کردم

عکس این پسر جان رو هم دیدم ! البته اینکه پیدا شده ولی چه خاطراتی ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Pinkglassesf این عروسکیا خیلی بامزه بودن! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Flower2

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Wzvyrtnc82tdxwos8w48

من یه جورایی هم با آپادانا موافقم هم با امیلیانو .این داستان خیلی تلخ بود. مرگ دختر بچه سوزناک بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Cry2 اگرچه برای بچه ها ساخته شده ولی مخاطبش میتونست بزرگسال هم باشه. اصلا همش تقصیر هانس کریستین اندرسونه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Gigglesmile
واقعیت اینکه شرایط بچگی ما هم متفاوت بود خوب یا بد ماها خیلی بچگی نکردیم . با وجود کوچیکیمون خیلی ملاحظه همه چی رو میکردیم. یاد دوران جنگ افتادم . دغدغه های ما خیلی با بچه های الان فرق داشت برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Balloony نمیدونم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Hanghead
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الأحد أكتوبر 03, 2010 2:38 pm

وای چه میکنه این صحرا !!
عالی بود عزیزم . دستت طلا
کارتونهای زمان ما خیلی غمگین بودن . ولی من هم مثل صحرا هم با امیر موافقم و هم با دوست گلمون. آهنگ کارتون واتو واتو یادتون هست ؟ به نظر من تمام غم عالم توش بود ...
راستی من هم با دست پر اومدم .
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ariangirl الأحد أكتوبر 03, 2010 2:41 pm

این آهنگ رو بگوشید !! http://www.4shared.com/file/2GaaXULM/Voice-0003.html

یه کم روحتون شاد بشه . یه چند ثانیه بیشتر نیست . من این رو روی نوار کاست دارم . با موبایل یه کمیش رو ظبطیدم....
بلد نیستم آهنگهای روی کاست رو mp3 کنم . تازه همشاگردی سلام رو هم دارم .... حالا چکار کنم ؟
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM الأحد أكتوبر 03, 2010 9:29 pm

ariangirl نوشته است:یه کم روحتون شاد بشه . یه چند ثانیه بیشتر نیست . من این رو روی نوار کاست دارم . با موبایل یه کمیش رو ظبطیدم....
بلد نیستم آهنگهای روی کاست رو mp3 کنم . تازه همشاگردی سلام رو هم دارم .... حالا چکار کنم ؟
بهترین و مطمئن ترین روش فرستادن یک نسخه با بهترین کیفیت ممکن برای یکی از بچه هایی هست که این کار رو میتونن انجام بدن(یکیش خود من)
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sahra_7 الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:06 am

ariangirl نوشته است:این آهنگ رو بگوشید !! http://www.4shared.com/file/2GaaXULM/Voice-0003.html

یه کم روحتون شاد بشه . یه چند ثانیه بیشتر نیست . من این رو روی نوار کاست دارم . با موبایل یه کمیش رو ظبطیدم....

سلام دوست جون خوبی ؟ برگشتی؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Wavesmile
فایل صوتی "حسنیه" درسته ؟ ممنون. امیدوارم زودتر بتونی بقیه کاستاتو پیاده کنی. منتظریم ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 SBo_bounce2

داشتم لیست سیاه رو میدیدم فکر کنم یه چیزی پیدا کردم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Studsmatta. حالا باید برم ببینم فایلشو پیدا میکنم یا نه ؟! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Th_running1
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:12 am

اسمم خان من کاست زیاد دارم . یعنی دستگاههای مخصوصی باید داشته باشم ؟
صحرا جون تو لیست سیاه رو سفید میکنی من میدونم . سرچهات عالیه . آفرین . تو پی تی و بهشت نمیرم دیگه . یعنی روم نمیشه . از بس غایب بودم .
این روزا حال و هوای اوایل مهر خیلی دلگیره . یه کم هم استرس دارم . فکر نکنم استرس اول مدرسه از جون ما بیرون بره . حتی بعد از اینهمه سال . کی بود میگفت باز آمد بوی ماه مدرسه .......... بوی ماه مهر ماه مهربان .... اصلا هم مهربان نبود . فقط الان بعد از گذشت سالها برام خاطره انگیزه ....
ariangirl
ariangirl

پست من طرف sahra_7 الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:32 am

ariangirl نوشته است:اسمم خان من کاست زیاد دارم . یعنی دستگاههای مخصوصی باید داشته باشم ؟
صحرا جون تو لیست سیاه رو سفید میکنی من میدونم . سرچهات عالیه . آفرین . تو پی تی و بهشت نمیرم دیگه . یعنی روم نمیشه . از بس غایب بودم .
این روزا حال و هوای اوایل مهر خیلی دلگیره . یه کم هم استرس دارم . فکر نکنم استرس اول مدرسه از جون ما بیرون بره . حتی بعد از اینهمه سال . کی بود میگفت باز آمد بوی ماه مدرسه .......... بوی ماه مهر ماه مهربان .... اصلا هم مهربان نبود . فقط الان بعد از گذشت سالها برام خاطره انگیزه ....

مرسی عزیزم تو لطف داری . اینجوریا هم نیست. این چند تا هم یه جورایی اتفاقی دیدم.

ها چرا پی تی و بهشت نمیری؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Vahidrk1 بهشت که بخش انیمیشنش خیلی سوت و کور شده بخشای دیگش فعاله . البته من خودمم کمتر سر میزنم تاپیک عزیزم تو پی تی داره خاک میخوره برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Shame

خودمونیم منم اول مهر خیلی استرس داشتم . آخه بدبختی هر سال هم یه جور کلاسبندی میکردن که با دوستای سال قبلمون نمیفتادیم. همش دوست داشتم زودتر این روزای اول بگذره درسا شروع بشه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Gigglesmile

ببخشید میدونم اسپم شد ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Vahidrk
sahra_7
sahra_7

پست من طرف @p@d@n@ الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:46 am

ariangirl نوشته است:اسمم خان من کاست زیاد دارم . یعنی دستگاههای مخصوصی باید داشته باشم ؟
هیچ احتیاجی به دستگاه خاصی نیست، فقط یک ضبط و یک فیش دو سر که خودت هم می تونی درستش کنی.یک هد فون می گیری ، سیمشو قطع می کنی و یک فیش ورودی (از همون نوعی که پشت کیس باید بزنی تا اسپیکرت کار کنه) به اون سرش وصل می کنی.حالا خروجی هد فون را وصل کن به ضبط و سر دیگر کابل هم وصل کن به خروجی audio کیس.الان فقط احتیاج داری به یک نرم افزار مثل audacity که رایگانه و بخوبی نوارها را برات دیجیتالی می کنی.همین
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف Emiliano الإثنين أكتوبر 04, 2010 6:59 am

ariangirl نوشته است:
وای چه میکنه این صحرا !!
عالی بود عزیزم . دستت طلا
کارتونهای زمان ما خیلی غمگین بودن . ولی من هم مثل صحرا هم با امیر موافقم و هم با دوست گلمون. آهنگ کارتون واتو واتو یادتون هست ؟ به نظر من تمام غم عالم توش بود ...
راستی من هم با دست پر اومدم .

ariangirl نوشته است:
این آهنگ رو بگوشید !! 4shared.com /file/2GaaXULM/Voice-0003.html

1. سلام "ارین گرل" عزیز. خوش اومدی. سفر خوش گذشت؟
2. عالی بود! این "مهرداد نظری" بود که از "خانوم شیردست"، معلم کلاس اولش، می خوند! وای!
لطف می کنی به طریقی که "آپادانا"ی عزیز گفتن، همه شو آپ کنی؟
3. یه قول دیگه هم قبل از رفتنت داده بودی. امیدوارم یادت نرفته باشه. قرار شد ویدئویی "قصه های پدر و پسر" رو برامون بذاری.
4. راستی، چند صفحه قبل هم قول داده بودی "یو تیوب"های "باغچه ی سبزیجات" رو بذاری. اونو هم لطفاً زحمتشو بکش.

sahra_7 نوشته است:
سلام دوست جون خوبی ؟ برگشتی؟
فایل صوتی "حسنیه" درسته ؟ ممنون. امیدوارم زودتر بتونی بقیه کاستاتو پیاده کنی. منتظریم !
داشتم لیست سیاه رو میدیدم فکر کنم یه چیزی پیدا کردم . حالا باید برم ببینم فایلشو پیدا میکنم یا نه ؟!

5. "صحرا" جان، مدت ها بود که "لیست سیاه" دیر به دیر سفید می شد و با اومدن شما داره یکی یکی موارد کشف می شه.
بی صبرانه منتظر سورپرایز بعدیت هستم.

Emiliano

پست من طرف ariangirl الإثنين أكتوبر 04, 2010 7:53 am

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
میدونم که خیلی قول دادم . اگه میشه بذارید به حساب بچه داری !!!
اگه هم نمیشه یه کم تحمل کنید من از تنبلی دربیام . راستی اسمم جان یه کاری کردم . زنگ زدم به بابام و گفتم نوار همشاگردی سلام(سی دی اش در اولویته) رو از اداره آموزش و پرورش بگیره . چرا به ذهنمون نرسیده بود . الان هم زنگ زد و گفت یه قولایی بهش دادن .... اگه کاست بود براتون میفرستم. با وجود اینکه همسریم خیلی به کارای انفورماتیک علاقه داره ولی به نوستالژی کودکی اصلا اصلا اصلا علاقه نداره . میفرستم واسه شما .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف sahra_7 الإثنين أكتوبر 04, 2010 8:39 am

یافتمش ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 19

مورد 85. عیدانه.

تو همون برنامه رنگها و زنگها که روز قبل از اول مهر بود بابک بادکوبه رو آورده بودن که ایشون هم چند تا عکس با خودش آورده بود برنامه یکیش اینه !

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 E0p5w61fhzyhh0p1nin

اینم فایل صوتی یه سری صحبتایی که در موردش کردن

البته من خودم اصلا برنامشو یادم نمیاد. فکر کنم خیلی فسقلی بودم !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 11 Wink
sahra_7
sahra_7

صفحه 11 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة