کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 12 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف ariangirl الإثنين أكتوبر 04, 2010 8:43 am

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 4886839576_b30754c59c_m

این همون کارتون بچه گوزن هستش ؟ اسمش رو تو تی وی نمیگفتن . فقط پخشش میکردن . مثل خیلی از کارتونای دیگه .
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف tisto الإثنين أكتوبر 04, 2010 8:47 am

آپادانا جان با jet audio هم میشه تبدیل کرد خیلی راحته ...اگه هم بخای روی فایل دیجیتالی شده کار ویرایشی انجام بدی من adobe audition رو پیشنهاد میدم . رز
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف Emiliano الإثنين أكتوبر 04, 2010 11:14 am

ariangirl نوشته است:
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
میدونم که خیلی قول دادم . اگه میشه بذارید به حساب بچه داری !!!
اگه هم نمیشه یه کم تحمل کنید من از تنبلی دربیام . راستی اسمم جان یه کاری کردم . زنگ زدم به بابام و گفتم نوار همشاگردی سلام(سی دی اش در اولویته) رو از اداره آموزش و پرورش بگیره . چرا به ذهنمون نرسیده بود . الان هم زنگ زد و گفت یه قولایی بهش دادن .... اگه کاست بود براتون میفرستم. با وجود اینکه همسریم خیلی به کارای انفورماتیک علاقه داره ولی به نوستالژی کودکی اصلا اصلا اصلا علاقه نداره . میفرستم واسه شما

1. بچه های اینجا یا قول نمی دن، یا اگه قول می دن، قولشون دیر و زود دراه؛ اما، ....
امیدوارم شما هم یادتون نره، دوست عزیز.
2. ما هم بی صبرانه منتظر فرجام این کاریم. ببینیم آخرش می شه "همشاگری سلام" کامل رو گیر آورد؟
شاید هم تو اون نوار (سی دی؟) کارهای دیگه ای گیر بیاد که از یاد همه مون رفته باشه و با شنیدنشون همه بگیم: وااااای! این!

sahra_7 نوشته است:
یافتمش !
مورد 85. عیدانه.
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 E0p5w61fhzyhh0p1nin
تو همون برنامه رنگها و زنگها که روز قبل از اول مهر بود بابک بادکوبه رو آورده بودن که ایشون هم چند تا عکس با خودش آورده بود برنامه یکیش اینه !
اینم فایل صوتی یه سری صحبتایی که در موردش کردن
البته من خودم اصلا برنامشو یادم نمیاد. فکر کنم خیلی فسقلی بودم

3. بی نظیر بود، "صحرا" جان! دست مریزاد، دوست خوبم.
4. مگه متولد چه سالی هستی؟
5. اگه می بینی اسم بچه های "تیک" یابنده ی کارهای داخلی رو نمی ذارم، علتش اینه که از اول این کار رو نکرده م و بنابراین تبعیضی در میون نیست. پس از دستم دلخور نشی، صحرا جان.

ariangirl نوشته است:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 4886839576_b30754c59c_m
این همون کارتون بچه گوزن هستش ؟ اسمش رو تو تی وی نمیگفتن . فقط پخشش میکردن . مثل خیلی از کارتونای دیگه .

6. درسته "ارین" جان.
7. این سؤال رو توی "لیست خاکستری" گذاشته بودم؛ با عنوان، Deer Ring. (آیتم 41.)
اولین بار "پرشیانا"ی عزیز (خانم "پانتی فرهنگی") از این کارتون عکس گذاشت.
به قول خودت چون فقط می گفتن "برنامه ی بعد رو ببینیم" این ها اسمشون می موند!

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 G4studllk9amw8s3x5z3

8. سؤال شماره ی 2 "لیست سیاه" هم خیلی شبیه این کار چینی بود.
9. به افتخار تو، دوست خوبم، اسمشو موقتاً می ذاریم "بچه گوزن".

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف ariangirl الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:09 pm

من تمام امیدم اینه که تو سی دی یا کاست همشاگردی سلام چیزای دیگه ای هم بشنویم . وای فردا می پرسم خبرش رو میدم .
میدونم که این کارتون رو پرشیانا یافته بود. یافته های پرشیانا واقعا بی نظیر بودش . اصلا چیزی در این زمینه نمیگفتن . دارم تو مجله های کیهان بچه ها و سروش و آفتابگردان که برنامه پخش تی وی رو مینوشتند میگردم شاید تو اونا چیزی پیدا بشه . این آخرین منبعیه که سراغ دارم . مگه اینکه شما اونا رو هم دوره کرده باشید !!!
ariangirl
ariangirl

پست من طرف babak الإثنين أكتوبر 04, 2010 5:57 pm

سلام
بابا چه کردید شماها!
دم همتون گرم
باغچه سبزیجات و روپرت خرسه و مامفی همشون با هم به عهده من
قول قول که تا آخر هفته همشون را براتون آپ می کنم
آدم وقتی برمیگرده می بینه اینجا آبادتر شده روحش شاد میشه و روانش گرامی! lol!
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Emiliano الإثنين أكتوبر 04, 2010 6:04 pm

ariangirl نوشته است:
من تمام امیدم اینه که تو سی دی یا کاست همشاگردی سلام چیزای دیگه ای هم بشنویم . وای فردا می پرسم خبرش رو میدم .
میدونم که این کارتون رو پرشیانا یافته بود. یافته های پرشیانا واقعا بی نظیر بودش . اصلا چیزی در این زمینه نمیگفتن . دارم تو مجله های کیهان بچه ها و سروش و آفتابگردان که برنامه پخش تی وی رو مینوشتند میگردم شاید تو اونا چیزی پیدا بشه . این آخرین منبعیه که سراغ دارم . مگه اینکه شما اونا رو هم دوره کرده باشید !!!

1. "پرشیانا" به سبب آشنایی با زبون چینی در سال 85 کمک زیادی به بچه های ما کرد و از همین جا به ایشون سلام عرض می کنم. آخرین بار دیدم تو "پرژن تولز" فعاله. من اونجا هم عضوم؛ ولی، همیشه تقاضای ترانه می کنم!
2. بنده به شخصه خیلی از شماره های "سروش" رو به قول شما دوره کردم؛ ولی، تعدادی ممکنه از دست در رفته باشن؛ اما، شما باز هم زحمتشو بکش. در مورد "کیهان بچه ها" و "آفتابگردون"؛ اما، بی صبرانه منتظرم.
3. قولات داره زیاد می شه، ها! می تونی از پسشون بربیای؟

babak نوشته است: سلام
بابا چه کردید شماها!
دم همتون گرم

4. سلام "بابک" جان. بی نهایت ممنون. و منتظر، البت!.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 6:33 am

[quote="Emiliano"]
ariangirl نوشته است:
[b
[/b]

sahra_7 نوشته است:
یافتمش !
مورد 85. عیدانه.
تو همون برنامه رنگها و زنگها که روز قبل از اول مهر بود بابک بادکوبه رو آورده بودن که ایشون هم چند تا عکس با خودش آورده بود برنامه یکیش اینه !
اینم فایل صوتی یه سری صحبتایی که در موردش کردن
البته من خودم اصلا برنامشو یادم نمیاد. فکر کنم خیلی فسقلی بودم

3. بی نظیر بود، "صحرا" جان! دست مریزاد، دوست خوبم.
4. مگه متولد چه سالی هستی؟
5. اگه می بینی اسم بچه های "تیک" یابنده ی کارهای داخلی رو نمی ذارم، علتش اینه که از اول این کار رو نکرده م و بنابراین تبعیضی در میون نیست. پس از دستم دلخور نشی، صحرا جان.

[/b]

خواهش میکنم قابلی نداشت . امیدوارم بزودی همه آیتما پیدا بشن برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Smiley-angelic001

اونموقع 3-4 ساله بودم. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 10 البته خیلی چیزا از اونزمان یادمه. خیلی تصویرا واضح جلو چشممه.

نه بابا چه دلخوری .اختیار دارین .

babak نوشته است: سلام
بابا چه کردید شماها!
دم همتون گرم

سلام. وای چه خوب ! منتظریم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Yes

آرین گرل جان هر وقت فرصت کردی اون کلیپ پدر و پسر رو بزاریا ! خیلی دوست دارم ببینم. ممنون برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 2vsj1nm
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف slevin(HAMID الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 6:43 am

Emiliano نوشته است:
slevin(HAMID نوشته است:
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. باز هم سلام.
2. "اسلوین" جان، "حمید"، لطف می کنی این دو رو لاتین کنی تا سفید بشن؟
پیشاپیش ممنونم:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Yo39bux8my4mdyafj6qq

잠꾸러기

یعنی کسی که همیشه خواب آلوده و از خواب خیلی خوشش می یاد و همش می خوابه

꾸루꾸루

یک شخصیت کارتونی در کره است که بچه ها خوب می شناسنش .

یعنی گورو گوروی خواب آلود یا همش خواب و از این قبیل. به یک حالت بچه گانه و بانمک بیان می شه

عکس ورژن جدیدترش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 20080425_1

لینم لینک ویدئوش: https://www.youtube.com/watch?v=EvoFn1s2COc
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 7:37 am

slevin(HAMID نوشته است:
Emiliano نوشته است:
slevin(HAMID نوشته است:
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. باز هم سلام.
پیشاپیش ممنونم:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Yo39bux8my4mdyafj6qq

잠꾸러기

꾸루꾸루

یعنی گورو گوروی خواب آلود یا همش خواب و از این قبیل. به یک حالت بچه گانه و بانمک بیان می شه

عکس ورژن جدیدترش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 20080425_1

لینم لینک ویدئوش: https://www.youtube.com/watch?v=EvoFn1s2COc

1. عالی بود، "حمید" جان! دست مریزاد، پسر!
2. فقط لطفاً لاتینی شده ش (کُرینگیلیش!)شو هم بذار تا کار رو تموم کرده باشی. بی نهایت ممنون.
3. این سریال یکی، دو سال پیش از شبکه ی 1 سابق و تحت عنوان "قصه های جنگل سبز" داده می شد.

Emiliano

پست من طرف slevin(HAMID الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 8:25 am

Emiliano نوشته است:
slevin(HAMID نوشته است:
Emiliano نوشته است:
slevin(HAMID نوشته است:
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. باز هم سلام.
پیشاپیش ممنونم:

잠꾸러기

꾸루꾸루

1. عالی بود، "حمید" جان! دست مریزاد، پسر!
2. فقط لطفاً لاتینی شده ش (کُرینگیلیش!)شو هم بذار تا کار رو تموم کرده باشی. بی نهایت ممنون.
3. این سریال یکی، دو سال پیش از شبکه ی 1 سابق و تحت عنوان "قصه های جنگل سبز" داده می شد.

معنای انگلیش: sleepy curucuru

کرینگلیش:
jamkkuleogi curucuru

ورژن جدیدش با نام curucuru and friends تو نت هست.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف ariangirl الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 4:52 pm

سلوا این برنامه آفتابگردان کیا پخش میشه؟
بگو برات سیوش کنم
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Marcello الثلاثاء أكتوبر 05, 2010 6:00 pm

Emiliano نوشته است:1. سلام.
2. خیلی از دوستان گفته بودن "زباله دان تاریخ" رو نتونسته بودن دانلود کنن. به کمک دوست عزیزم، "شروین"، اینو توی 4Shared آپ کردم و امیدوارم این بار دیگه ازش لذت ببرید:

3. با تشکر از "محمد محمودی قیداری"، "اسمم" و "شروین".

http://www.4shared.com/file/ekyO6Wak/Zobaledane_Tarikh.html

.................................................

4. درخواستی امروز:

زیر گنبد کبود ("آقای حکایتی"/ و سری دومش، "آقای روایتی"!!!)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 HFIzVN1276412240

سلام

آقا این عکس مال کی‌ بوده هر کی‌ این رو گذاشته محال هستش یک قسمت آقای حکایتی ( زیر گنبد کبود رو نداشته باشه ) دیوانه شدیم پیداش نکردم لطف میکنین‌ آهنگش رو بذارین برای من ؟
امیلیانو جان پارتی بازی کن این دیگه مال خودت بوده که بابا من یک عمر هستش می‌گردم Rolling Eyes
آهنگ کار و اندیشه هم مثل همین + ژوپیه ژوپیه لا لا لا لا لا لا لا
اسم کارتون سوزی چی بوده ؟
آهنگ صبح است اول مهر دل میتپد ز شادی رو کسی‌ داره ؟
لطف می‌کنین صوتی یا تصویری ( ویدئو ) آقای حکایتی و کار و اندیشه رو برای من بذارید ؟
راستی‌ تصویری ویدئو عکس این اریانا نفر بالا پیدا میشه ؟

Marcello
Marcello

تعداد پستها : 5

پست من طرف Persiana الأربعاء أكتوبر 06, 2010 12:59 am

سلام به همگى، منو يادتون مياد؟! Laughing

خوب يه کوچولو اومدم يه سلامى بکنم و برم، اميدوارم تا چند ماه ديگه بتونم مرتب بهتون سربزنم و تجديد خاطرات کنم ^_^

راستى خوشحالم که ميبينم اين جمع صميمى هنوز حفظ شده و اميدوارم تا هميشه هم همينجور باقى بمونه.

خوب خيلى پرچونگى کردم، دوست هم داشتم با دست پر خدمت ميرسيدم ولى چيزى در چنته باقى نمونده بود!! شايد دفعه ى ديگه تونستم جبران کنم ^.^

پس فعلا خدانگهدار تا يک نوبت ديگه که اميدوارم خيلى دور نباشه ^^

Persiana

تعداد پستها : 1

پست من طرف sahra_7 الأربعاء أكتوبر 06, 2010 6:19 am

[quote="Marcello"]
Emiliano نوشته است:1. سلام.
2. خیلی از دوستان گفته بودن "زباله دان تاریخ" رو نتونسته بودن دانلود کنن. به کمک دوست عزیزم، "شروین"، اینو توی 4Shared آپ کردم و امیدوارم این بار دیگه ازش لذت ببرید:

3. با تشکر از "محمد محمودی قیداری"، "اسمم" و "شروین".

[b].................................................

4. درخواستی امروز:

زیر گنبد کبود ("آقای حکایتی"/ و سری دومش، "آقای روایتی"!!!)

سلام

آقا این عکس مال کی‌ بوده هر کی‌ این رو گذاشته محال هستش یک قسمت آقای حکایتی ( زیر گنبد کبود رو نداشته باشه ) دیوانه شدیم پیداش نکردم لطف میکنین‌ آهنگش رو بذارین برای من ؟
امیلیانو جان پارتی بازی کن این دیگه مال خودت بوده که بابا من یک عمر هستش می‌گردم Rolling Eyes
لطف می‌کنین صوتی یا تصویری ( ویدئو ) آقای حکایتی و کار و اندیشه رو برای من بذارید ؟

این آهنگ صبح است اول مهر رو من اصلا یادم نمیادش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 297

ویدئو چشم چشم دو ابرو رو من تو ی و تیوب دیدم البته فکر کنم درواقع به نقل از پافاست برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 128fs318181

Persiana نوشته است:سلام به همگى، منو يادتون مياد؟! Laughing

خوب يه کوچولو اومدم يه سلامى بکنم و برم، اميدوارم تا چند ماه ديگه بتونم مرتب بهتون سربزنم و تجديد خاطرات کنم ^_^

راستى خوشحالم که ميبينم اين جمع صميمى هنوز حفظ شده و اميدوارم تا هميشه هم همينجور باقى بمونه.

خوب خيلى پرچونگى کردم، دوست هم داشتم با دست پر خدمت ميرسيدم ولى چيزى در چنته باقى نمونده بود!! شايد دفعه ى ديگه تونستم جبران کنم ^.^

وای پرشیانا؟! چه خوب برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Laie_22mini. سلام. امیدوارم اینجا تند تند سر بزنین برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Re1zwut20uspp45vxxc
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الأربعاء أكتوبر 06, 2010 7:46 am

پرشیانا عزیزم ... بازم به ما سر بزن . خوشحال میشیم .. همیشه هم به یادت هستیم .
خب .. به یکی از قولهام عمل کنم ....
mp3 تیتراژ ابتدایی قصه های پدر و پسر رو براتون میذارم : http://www.4shared.com/audio/TE80kpXS/pedar_pesar.html
امیلیانو دقیقا اسمش همون بود که خودت گفتی : قصه های پدر و پسر . صدا و سیما این یکی رو تغییر نداده بوده انگار ...
دقیقا از اصلش کپی کرده بوده... من با دوربین از تی وی ضبط کردم و بعد تبدیلش کردم . ایشالا این هفته تصویریش رو با کیفیت اچ دی واستون آپ میکنم . اینم یه قول دیگه ....
بابام میگه سی دی همشاگردی سلام رو گرفته ...اینم خبر خوب
البته من تا خودم نشنوم باور نمیکنم . از بس دنبالش گشتم . شده حکایت هاچ زنبور عسل ...
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الأربعاء أكتوبر 06, 2010 12:49 pm

Marcello نوشته است:
سلام
امیلیانو جان پارتی بازی کن این دیگه مال خودت بوده که بابا من یک عمر هستش می‌گردم

1. "معین" عزیز، "مارچلو"، من این عکس رو گذاشته م و حتا یه قسمتش رو هم ندارم!
محال نیست؛ خیلی ساده است، بنده این عکس رو از مجلات "سروش" "کتابخانه ی حرم مشهد" اسکن کرده م.
2. شرمنده، هیچ کدوم از درخواست هاتو ندارم. خودم سال هاست دنبال موسیقی تیتراژ "کار و اندیشه"ام؛ اما، نیست که نیست.
3. تنها می تونم عکسشو واسه ت آپ کنم؛ محض، خالی نبودن عریضه:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 7rldqb9xrjtmp8fqhm62

4. کارتون "دنیای سوزی" رو ازش اسم نداریم؛ وگرنه، توی "سیاه، سفید، خاکستری" نمی آوردیم:
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/montada-f1/topic-t8-40.htm

5. اما، تصویری "چشم، چشم دو ابرو" رو دارم و سری بعد که بیام؛ اگه، بچه ها نذارن، می ذارمش.

Persiana نوشته است:
سلام به همگى، منو يادتون مياد؟!

6. بَه! سلام "پرشیانا"ی عزیز.
اختیار داری. همیشه یادت بین دوستان بوده و هست؛ حتا، اگه به قول خودتون چیزی در چنته نداشته باشید.
7. "پانتی" جان، لطف می کنی شما هم به لینک بالا ("سیاه، سفید، خاکستری") یه نگاه بندازی؟ مدت زیادی از آخرین دیدارمون می گذره و تو این مدت لیست کلی تغییر و تحول داشته و احتمال کشف چیزهایی هست؛ همون جور که، دوستان جدید، "صحرا"، ""حمید اسلوین" و سایر عزیزان جدیداً دست به کشف های خوبی زده ن.
منتظرت هستیم.

ariangirl نوشته است:
پرشیانا عزیزم ... بازم به ما سر بزن . خوشحال میشیم .. همیشه هم به یادت هستیم .
mp3 تیتراژ ابتدایی قصه های پدر و پسر رو براتون میذارم : 4shared.com /audio/TE80kpXS/pedar_pesar.html
امیلیانو دقیقا اسمش همون بود که خودت گفتی : قصه های پدر و پسر . صدا و سیما این یکی رو تغییر نداده بوده انگار ...
دقیقا از اصلش کپی کرده بوده... من با دوربین از تی وی ضبط کردم و بعد تبدیلش کردم . ایشالا این هفته تصویریش رو با کیفیت اچ دی واستون آپ میکنم . اینم یه قول دیگه ....
بابام میگه سی دی همشاگردی سلام رو گرفته ...اینم خبر خوب
البته من تا خودم نشنوم باور نمیکنم . از بس دنبالش گشتم . شده حکایت هاچ زنبور عسل ...

8. اووم! می بینیم که ه ه ه "صحرا" و "ارین گرل" هم "پرشیانا" رو می شناسن! جالبه! از کجا اون وقت؟ "پرژن تولز"؟
9. عالی بود، "ارین" عزیز. دستت درد نکنه، دوست خوبم.
10. راستی، صدا و سیما اسم ایرونی ها رو که تغییر نمی ده، می ده؟
اون خارجی هاست که گاهی یا به کل حذف می شن یا با خط فارسی روی صفحه می یاد:
"ای کیو، مرد کوچک"!
اون هم با نستعلیق!! Smile
یا "پزشک دهکده"، "بچه های کوه تاراک" و ....
11. با این که صوتیش هم کلی فاز داد؛ اما، اگه تصویری شو هم بذاری، کار رو تموم کردی، دختر!
12. در مورد خطوط آخر بی صبرانه منتظرم و فقط امیدوارم خود جنس باشه.

Emiliano

پست من طرف SMAM الأربعاء أكتوبر 06, 2010 3:51 pm

اوه اوه!!!!این 2 صفحهء پایانی چنان تخت گاز رفته جلو که دیر رسیدم پاسخ بدم.
پیشنهاد من برای فرستادن نوارهای کاست برای یکی از دوستان با در نظر گرفتن نداشتن زمان یا امکانات بود.وگرنه برازندهء دارندهء اصلی کار هست که تبدیلشون کنه. چون ارزش کار بالاتره.به هرحال من هستم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sahra_7 الخميس أكتوبر 07, 2010 2:09 am

ariangirl نوشته است:پرشیانا عزیزم ... بازم به ما سر بزن . خوشحال میشیم .. همیشه هم به یادت هستیم .
mp3 تیتراژ ابتدایی قصه های پدر و پسر رو براتون میذارم : http://www.4shared.com/audio/TE80kpXS/pedar_pesar.html ...

ممنون خیلی خوب بود. البته منتظر تصویریشم هستیم !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Pinkglassesf

Emiliano نوشته است:

8. اووم! می بینیم که ه ه ه "صحرا" و "ارین گرل" هم "پرشیانا" رو می شناسن! جالبه! از کجا اون وقت؟ "پرژن تولز"؟
9
[/b]

دقیقا برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Yes

راستی یه چیزی جهت اطلاع.مثل اینکه شبکه تهران یه برنامه ای گذاشته به اسم بچه های دیروز. ساعت حدود 10 شب پنجشنبه ها .
مجریشم خانم الهه رضایی و خانم خامنه هستن. من که نمیتونم ببینم گفتم خبر بدم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Flower4

جمعه هم مثل اینکه روز کودکه . یادش بخیر ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Emoticon-anime-041
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الخميس أكتوبر 07, 2010 7:49 am

SMAM نوشته است:اوه اوه!!!!این 2 صفحهء پایانی چنان تخت گاز رفته جلو که دیر رسیدم پاسخ بدم.
پیشنهاد من برای فرستادن نوارهای کاست برای یکی از دوستان با در نظر گرفتن نداشتن زمان یا امکانات بود.وگرنه برازندهء دارندهء اصلی کار هست که تبدیلشون کنه. چون ارزش کار بالاتره.به هرحال من هستم

وای اسمم جان این چه حرفیه ؟ من منظورم این نبود . شما که کاراتون خیلی باارزش تره . راستش تو کاستهای من مسخره بازیای خودمون هم هست . یه خرده خجالت آوره . اگه میتونستم کپی شون کنم حتما میفرستادم خدمتتون . این ضبط صوت هم مال مدرسه است که من از بابام امانت گرفتم....
امیلیانو پرشیانا دیگه یه شخصیت یونیورسال شده . همه جا میشناسنش . بنده خدا از بس که در هر زمینه ای اطلاعات داره ... راستی منظورم از اسم اصلی پدر و پسر ، اسم اصلی کتاب اریش ازر بود ... دقیقا اسمش همینه: fater & sohn اگه درست نوشته باشم ..
صحرا جان اگه این هفته پدر و پسر و پخش کردن حتما واست کلیپ تصویریش رو میگیرم .
سلوا ازت خبری نیستها ... من این برنامه جدیدا رو دوست ندارم . نمیدونم ساعت پخشش کیا هست. بهم بگو کی پخش میشه واست کپچر کنم.
راستی این شبکه دو یه برنامه ای داشت که اون بره هه با یه مجری دختر و پسر رو دیدم . واقعا تبریک میگم به صدا و سیما در راستای این بد آموزی ......

اين مطلب آخرين بار توسط ariangirl در الخميس يونيو 09, 2011 12:02 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
ariangirl
ariangirl

پست من طرف babak الخميس أكتوبر 07, 2010 8:50 pm

خوب دوستان برای این که یه کم به قولم عمل کرده باشم براتون تیتراژ قدیمی باغچه سبزیجات و روپرت خرسه را گذاشتم.از باغچه سبزیجات 5 اپیزود و از روپرت دو اپیزود منتها به زبان اصلی دارم که در اولین فرصت براتون آپلود می کنم
چاکریم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Rupertbear70b
http://www.4shared.com/video/dPlqn1Mn/Rupert_the_Bear.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 MainPhoto
http://www.4shared.com/account/video/_yaqa2wA/parsley_and_lion_circos1_clip0.html
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Amir56 الجمعة أكتوبر 08, 2010 5:36 am

Amir56

تعداد پستها : 28

پست من طرف sahra_7 الجمعة أكتوبر 08, 2010 12:47 pm

babak نوشته است:خوب دوستان برای این که یه کم به قولم عمل کرده باشم براتون تیتراژ قدیمی باغچه سبزیجات و روپرت خرسه را گذاشتم.از باغچه سبزیجات 5 اپیزود و از روپرت دو اپیزود منتها به زبان اصلی دارم که در اولین فرصت براتون آپلود می کنم
چاکریم

http://www.4shared.com/video/dPlqn1Mn/Rupert_the_Bear.html

http://www.4shared.com/account/video/_yaqa2wA/parsley_and_lion_circos1_clip0.html

ممنون خیلی خوب بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Flowerysmile. البته منتظر بقیشم هستیما برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Yes.

Amir56 نوشته است:BEAR-TIGER AND OTHER

https://www.youtube.com/watch?v=oluYmiheI98&feature=related

Growing children
https://www.youtube.com/watch?v=vUXC-ZjMzFI&feature=related

The Little Match Girl(JAPANESE STORY" children's stories with puppets)
https://www.youtube.com/watch?v=eAX7A9k3shk&feature=related

THE PUPPET Chatterbox - BEAR THE TIGER AND THE OTHER
https://www.youtube.com/watch?v=0bFnIVtcrSA&feature=related
JAPANESE STORY

https://www.youtube.com/watch?v=lHM8PoM89QU&feature=related

وای خیلی خیلی ممنون
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Thankyou. فوق العاده بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Cheerleader2/ خیلی دوست داشتم دختر کبریت فروش رو ببینم . فقط میشه لطف کنید اگر لینک پارت 2 ش رو هم دارین زحمتشو بکشین ؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Waving2ممنون

یه چند تا عکسشم میزارم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 At0mnuz9dkzctlcnckl_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 P01lzgv3x9flyjne2d_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 15jvciqze99ufcedy6lc_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Fa4uua3rwwwqe22vruvy_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Bpi03109whwdp4g1o1y3_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Kbdhdf0ycq7xh3azp6dh_thumb

اینم خیلی خوب بود مرسی . چقدر از اینا خوشم میومدبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 2vsj1nm برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 2lkfck5

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 V2an85qv2d7pk8vz652c_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 B8os1sb30jn2shw5q163_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Y5uuezjo3vtlqcn4qn8_thumb
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الجمعة أكتوبر 08, 2010 4:51 pm

تا حالا روز جهانی کودک به این بی مزگی ندیده بودم!!!!
سال 72 که واسمون برنامه گذاشتن خیلی بهتر بود که . برنامه هاشم قشنگتر بود ...
یا شاید برنامه گذاشتن من ندیدم .... نمیدونم
از حال و هوای پاییز و مهر و اینا که دربیایم .... یه سریال خارجی رو طاقچه ذهنم داره خاک میخوره ...
اسمش رو تو "آفتابگردان " نوشته جزیره کلات دریایی ....
شما یادتون هست ؟
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Amir56 السبت أكتوبر 09, 2010 1:05 am

sahra_7 نوشته است:[quote="babak

وای خیلی خیلی ممنون
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Thankyou. فوق العاده بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Cheerleader2/ خیلی دوست داشتم دختر کبریت فروش رو ببینم . فقط میشه لطف کنید اگر لینک پارت 2 ش رو هم دارین زحمتشو بکشین ؟ برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 12 Waving2ممنون

]

https://www.youtube.com/watch?v=gyVGhqdYdkg&feature=related

Amir56

پست من طرف Amir56 السبت أكتوبر 09, 2010 1:31 am

Amir56

صفحه 12 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة