کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 26 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف SMAM الخميس فبراير 10, 2011 8:28 am

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... برای امروز قسمتهایی از دو کارتون خاطره انگیز رو براتون حاضر کردم . اولی مربوط به کارتونی که زمانی پنجشنبه ها عصر از شبکه 2 پخش میشد ولی اون موقع من نمیتونستم مرتب ببینمش ، مخصوصاً زمانی که مدرسم شیفت بعد از ظهر بود و باید کلی راه رو پیاده میومدم ! البته هنوز هم که هنوزه این کارتون موافقین و مخالفینی داره خنده ؛

من که همواره از موافقینش بودم و در هر شرایطی پشتش وایسادم. lol! نسخه نمایش داده شده در ایران به قدری بی سروته بود که دلیل بیشتر مخالیفنش برای این بود که چیزی ازش نفهمیدن ممنوع

sahra_7 نوشته است:چه عالی ! البته من هنوز که دان نکردم ولی خیلی دوست دارم ببینم مخصوصا دژ فضایی رو !

صحرا خانم ازینکه شما هم از هواردان دژفضایی هستین خرسندمدست دست تا باشد مشت محکمی بر چهارستون بدن مخالفانش خنده

Emiliano نوشته است:
1. سلام.
2. "اسمم" عزیز، بی نهایت ممنون. آنونس باحالی بود و باز من از توش چند تا کار کش رفته م!

اصلا" هدف منم همین بود.حالا شاید معنی اون جمله ام رو که گفتی نفهمیدی روشن شده باشه:از آرشیو میاد بیرون اینجا ارائه میشه میره تو فهرست سیاه سفید خاکستری
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف 59 الخميس فبراير 10, 2011 9:30 am

تقدیم به همه دوستان گرامی

یکی از بیاد مانده ترین و خاطره انگیزترین ( البته کمی غم انگیز ) سریال دوران کودکی ما دهه شصتی ها، سریال سوئدی بود با نام " برادران شیردل " ساخته
کارگردان توانای سوئدی " اوله هلبوم " که در سال ۱۹۸۲ در سن ۵۶ سالگی درگذشت.

در این فایل فشرده میتوانید تیتراژ و ۲ قسمت کوتاه و خاطره انگیز از پایان سریال رو ببینید.

http://www.mediafire.com/?pmg2do8o9pop1hk

سلامت و پیروز باشید.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف SMAM الخميس فبراير 10, 2011 9:57 am

Emiliano نوشته است:
22. من که دو هفته ای می شه دیگه "سوغات آرشیو" رو دنبال نمی کنم و نخواهم کرد. حالم از هر چی "بارباپاپا" و "هادی و هدا"ست، بد شده.
اینا "ضد کارتونن" دیگه!
26. اولاً خیلی ممنون به خاطر اون آنونس عالی. نوشته ی قبلیم کلی یادت کردم، "اسمم" جان.
27. در مورد خبرها هم نظر خاصی ندارم. "قصه های مجید" رو که قبلاً "سروش" داده بود. از اون دو فیلم هم خیلی، به اندازه ی سریال "قصه های مجید" خوشم نمی یاد.
توی "نان و شعر"، "مجید" کمی دچار دگردیسی (به قول خودت) شده و دیگه اون مجید تو دل بُروی سریال نیست. شاید هم دی وی دیه دیگه جا نداشته! Smile
28. در مورد دوبله های مجدد هم به شخصه خیلی با این کار موافق نیستم. هیچی اون قدیمی ها (با تموم فس فس ها و صدای جمع شدن نوار) نمی شه.
"ارین گرل" کجایی؟
34. اول از همه یه تشکر از "اسمم" عزیز و شما، "سیاوش" دارم؛ که، این روزا که 4shared رو بسته ن، دارید فایل ها رو توی این سایت آپلود می کنید؛ گرچه، "اسمم" همیشه با این سایت یا اون یکی (الآن اسمش یادم نیست) کار کرده.
22-حالا من با اینا زیاد مشکلی ندارم."مدرسه موشها" و "بنر" که دیگه منو ریخته بهم(از دیدگاه منفی البته)
27-به هرحال برای منی که دنبال کامل و استاندارد کردن آرشیوم هستم مهمه که بجای اون نسخه جعلی و ناقص"وی سی دی" که پیشتر داده بودن بیرون بهترش رو داشته باشم
28-دوبله های قدیمی و به قول خودت با فس فس(که من روشون نام "اصل نسخهء دوبله" گذاشتم)که خوراک منه و از هر کاری که در آرشیوم دارم دست کم یک نسخه باید باشه.اما این نسخه یک ویژگی های مثبت هم داره.یکیش حضور منوچهر اسماعیلی هست بجای سر هیس مار (اون تیپ مار در اصل ابتکار خود اسماعیلی بوده که بعدها توسط خیلی از گویندگان که مهمترینش جواد پزشکیان هست تقلید شده)که معمولا" در کارتونها صحبت نمیکنه.البته منم 100 درصد نه اما در بسیاری از موارد با دوبله های دوباره میونهئ خوبی ندارم.حالا که به اینجا رسیدیم و دارم وراجی میکنم بگم تنها کاری که دوست دارم دوباره دوبله بشه"دژ فضایی" هست.چون نسخهء پخش شده که از 85 به 65 قسمت رسیده بود و هر قسمت هم از 20-25 دقیقه در 70 درصد موارد به حدود 15 دقیقه در نتیجه به درد دوبله در ویدیو-رسانه میخوره و باید در تلویزیون فراموشش کرد
26و34-چقدر تشکر میکنی.خبریه؟ خنده

babak نوشته است:
تموم شد اون شبهای سرد و سیاه
نصیحت
از ترس این که یادم بره یه نفس تا تهش را نوشتم غلط غلوطش را اصلاح کنید.منظور از گلاب بپاش این بود که تیتراژ برنامه بود.
جسارتا" تنها یک قسمت رو اشتباه دیدم که اصلاحش کردم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف stalker الخميس فبراير 10, 2011 12:06 pm

سلام بر دوستان عزیز.

اینجا من امیر و اسمم رو می‌شناسم. خدمت باقی دوستان هم سلام عرض می‌کنم.
می‌خواستم یه خواهشی کنم. می‌شه لطف کنید تاریخ/شبکه و ساعت پخش برنامه‌های قدیمی رو اینجا بنویسید که بتونیم از آرشیو صدا و سیما ببینیمشون؟

مثلا حرف از «هزار برگ، هزار رنگ» شده این بالا. یا از اون باحال‌تر «بنر» یا مدرسه موش ها یا.... هر چیزی که قدیمی‌اه و من ممکنه یادم رفته باشه و اخیرن پخش شده.

خلاصه خیلی مخلصیم
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف siavash الخميس فبراير 10, 2011 4:20 pm

SMAM نوشته است:
من که همواره از موافقینش بودم و در هر شرایطی پشتش وایسادم. lol! نسخه نمایش داده شده در ایران به قدری بی سروته بود که دلیل بیشتر مخالیفنش برای این بود که چیزی ازش نفهمیدن ممنوع
منم کاملاً موافقم Very Happy منتها یکی از دلایلی که باعث شده هنوز از یادم نره دوبلۀ قشنگش هست و بدون دوبله که نگاه کردم به قول دوستان زیاد فاز نمیده و البته اگه این دژ فضایی دوباره دوبله بشه فکر کنم این بار جای چند تن از اساتید دوبله خالی باشه Neutral ناگفته نماند من هم اون موقع بعضی از قسمتهاشو نمیفهمیدم که چی به چیه خنده

mahmoody نوشته است:
می‌خواستم یه خواهشی کنم. می‌شه لطف کنید تاریخ/شبکه و ساعت پخش برنامه‌های قدیمی رو اینجا بنویسید که بتونیم از آرشیو صدا و سیما ببینیمشون؟

مثلا حرف از «هزار برگ، هزار رنگ» شده این بالا. یا از اون باحال‌تر «بنر» یا مدرسه موش ها یا.... هر چیزی که قدیمی‌اه و من ممکنه یادم رفته باشه و اخیرن پخش شده.

دوست عزیز شما میتونید از سایت زیر از قسمت آرشیو برنامۀ کودک زمان دقیق برنامه های کودک رو پیدا و از سایت ایران سیما ببینید ؛

http://ch2.iribtv.ir
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Empty بچه های کوه آتشفشان

پست من طرف siavash الجمعة فبراير 11, 2011 4:11 am

سلام دوستان رز ... فایلهای امروز مربوط به یکی از سریالهای قدیمی برنامۀ کودک هست که اگه اشتباه نکنم این هم پنجشنبه ها بعد از ظهر از شبکۀ اول پخش میشد ، این دو تا واقعاً به دل خودمم چسبید drunken ... تقدیم به دوستان ؛

سریال بچه های کوه آتشفشان :

تیتراژ :

http://www.mediafire.com/?z8k3xfxl6t2eo4z

کلیپ چند دقیقه ای از این سریال ( فقط یه وقت نترسید ها lol! ) :

http://www.mediafire.com/?c9benbzibk0t4xd

سری بعدی فایلها بعد از وقفه ای چند روزه تقدیم دوستان خواهد شد . روز خوب و خوشی داشته باشید رز

siavash
siavash

پست من طرف ariangirl الجمعة فبراير 11, 2011 10:17 am

ممنون از همتون بچه ها
این بچه های کوه آتشفشان همون سریال "ایزما" است ؟
من تو بچگی دنبالش نمیکردم ولی یادمه تمام بچه های فامیل ورد زبونشون همین ایزما بود . یه جورایی جومونگ اون زمان شده بود ....
دوست داشتم سرود کی بود کی بود که پرسید رو ببینم ولی ری میکس این سرود رو در شبکه دو دیدم . افتضاح . مسخره.
فقط یه چند بیت دیگه اش یادم اومد همین . اگه صبحها خونه هستید برنامه تصویر زندگی که یه جورایی دنبال کننده راه برنامه محبوب "نقره " هستش رو ببینید . من چون حوصله ندارم با گوشی موبایل چینی (معروف به چینی) این برنامه رو میبینم..... مجری : احسان کرمی ... بعضی وقتها خانم خامنه هم هستش (که دیگه علاقه ای به دیدنش ندارم از بس تو تمام کانالها هستش) . شعارشون هم اینه : برنامه ای برای بچه های دیروز با برنامه خانواده تفاوت زیادی داره . حتما ببینید. میان برنامه ها و آنونس های خوبی داره ولی این سرود خیلی حالگیری بود ....
با چشمامون شهرو چراغون میکنیم /دنیا رو ما ستاره بارون میکنیمممممممم
دلهای ما آیینه عشق خداست / امید پیروزی تو دلهای ماست
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف sahra_7 الجمعة فبراير 11, 2011 11:37 am

Emiliano نوشته است:

24. همین الآن ایمیلتو بده، واسه ت میل کنم.
اینا فکر می کنن با چیز کردن سایت های آپلود، کار تمومه؟
گرچه، اینا برای کارهای دیگه ای چیز می کنن؛ اما، این کارشون اشتباهه. بیان و مطالب فلان رو چیز کنن.

25. چقدر "چیز" و "فلان" شد! به قول یه نفر سال 57:
"این طور نباشد که آن طور باشد! لاکن، این ها بیایند و آن ها بروند!"
Smile
:[/ b]

سلام
ممنون خیلی لطف دارین. درستش کردم! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yes مرسی
خیلی خیلی خوب بود! عالی !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahooapplause چه خوب که ضبط کرده بودین

25.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin

59 نوشته است:با درود به همه دوستان!

امکانش هست که تیتراژ یا قسمت پخش شده از سریال "خبرچین" رو به صورت فایل تصویری قرار بدهید.
با سپاس فراوان برای عکس ها که بسیار بسیار خاطره انگیز بود.

ایشالا در اولین فرصت

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... برای امروز باز یه تعداد دیگه از تیتراژ و کلیپ کارتونها رو حاضر کردم که در ادامه می بینید ؛

کارتون سرود کریسمس ( اسکروج خبیث ) :

تیتراژ کارتون :

http://www.mediafire.com/?1gdrnsq9kjomlly

کلیپ چند دقیقه ای از کارتون با دوبلۀ قدیمی :

http://www.mediafire.com/?m2i3fc5d9k39vcg

کارتون درخت کریسمس پلوتو :

http://www.mediafire.com/?1wiojudxui4eii4

در ادامه دو تا از تیتراژ کارتونهایی رو میبینید که هیچوقت از تلوزیون پخش نشده یا حداقل تا جایی که یادم میاد همیشه بدون تیتراژ از شبکۀ 2 پخش شدن Wink ؛

تیتراژ کارتون دهکدۀ حیوانات :

http://www.mediafire.com/?b0rmq6td0fk8i8d

تیتراژ کارتون جزیرۀ ناشناخته :

http://www.mediafire.com/?964v02fjimgv2d3

روز خوب و خوشی داشته باشید رز

دستتون درد نکنه .برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Thankyou سرود کریسمس که عالی بود. یادش بخیر
اون دو تا تیتراژ هم که نه دیگه هیچوقت پخش نشده بودبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoowink. مرسی

SMAM نوشته است:
siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... برای امروز قسمتهایی از دو کارتون خاطره انگیز رو براتون حاضر کردم . اولی مربوط به کارتونی که زمانی پنجشنبه ها عصر از شبکه 2 پخش میشد ولی اون موقع من نمیتونستم مرتب ببینمش ، مخصوصاً زمانی که مدرسم شیفت بعد از ظهر بود و باید کلی راه رو پیاده میومدم ! البته هنوز هم که هنوزه این کارتون موافقین و مخالفینی داره خنده ؛

sahra_7 نوشته است:چه عالی ! البته من هنوز که دان نکردم ولی خیلی دوست دارم ببینم مخصوصا دژ فضایی رو !

صحرا خانم ازینکه شما هم از هواردان دژفضایی هستین خرسندمدست دست تا باشد مشت محکمی بر چهارستون بدن مخالفانش خنده

خاکستری[/b]

با اونکه خیلی از ربات و اینا خوشم نمیومد ولی دژ فضایی رو خیلی دوست داشتم. اگرچه الان خیلی هم از داستانش یادم نیستا ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin
یادمه یکی بود موهای سبزی داشت خوشم میومد ازش آخرشم با یکی از دشمناشون که اونم موهای سبز داشت فکر کنم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoothinkingو هدایت شده بود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahootongueعروسی کرد! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin
اینو خوب یادمه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahooeyelash

59 نوشته است:تقدیم به همه دوستان گرامی

یکی از بیاد مانده ترین و خاطره انگیزترین ( البته کمی غم انگیز ) سریال دوران کودکی ما دهه شصتی ها، سریال سوئدی بود با نام " برادران شیردل " ساخته

در این فایل فشرده میتوانید تیتراژ و ۲ قسمت کوتاه و خاطره انگیز از پایان سریال رو ببینید.

سلامت و پیروز باشید.

ممنون. یادش بخیر. خیلی داستانش یادم نیست. ولی یادمه یه کمی میترسیدم . یه جاش یادمه این برادرا تو غار بودن انگار بعد دریاچه ای چیزی بود شروع کرد قل قل کردن و یه جونوری اومد بیرون انگار !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoonailbiting آهنگشو قشنگ یادمه

mahmoody نوشته است:سلام بر دوستان عزیز.

خلاصه خیلی مخلصیم

سلام.
من که خودم جسته گریخته میبینم برنامه ها رو . روزاشم یادم نمیمونه. ولی میدونم بنر تموم شده. هزار برگ هزار رنگ هم یکی از دوستان گفت 5 شنبه ها میده. جمعه ها هم شبکه دو یه برنامه داره سوغات آرشیو که برنامه های قدیمی رو پخش میکنه ساعت حدودای 5. البته این هفته که نبود
هکلبری فین هم مثل اینکه میخواد بزودی ! شروع بشه
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف 59 الجمعة فبراير 11, 2011 12:58 pm

babak نوشته است:خب یاد یه برنامه دیگه افتادم "جنگ برای فردا" احتمالا واریته ای که کار بیژن بیرنگ و مسعود رسام بود.شعر تیتراژش این بود:
به باغ آییم فردا جمله یاران, همه یاران همدل همچو باران.
صلا گفتیم فردا روز باغ است, صلای عاشقان و حق گزاران
شعر جناب مولوی از دیوان شمس.البته باید بگم برای بچه ها این شعر سنگین بود من که فکر می کردم اولش میگه:"بپاخواهیم فردا جمعه یاران"!
آخرش هم میگه:"سلام عاشقان خدمتگزاران"!
فکر می کردم این که جمعه ها پخش میشه پس چرا میگه "فردا جمعه" یه روز عقبه ها!
یه بخشش اکبر عبدی بود که میرفت کوه و کلی خوراکی با خودش می برد بالای کوه می خورد و آشغالش را می ریخت اونجا.یه تیکه باحال داشت که می گفت:"چه کردیم با طبیعت!"
یه بخشی هم داشت که عروسکهای ماسک و تن پوش بودن.اسمش یادم نیست ولی شعرش چرا:
"سگی داشتیم ما اسمش بود توپاز
بازی می کرد با گربه ها
توپاز نگهبان خونه بود
توی سگها اون یه دونه بود
توپاز چه با وفا بود
محبوب بچه ها بود.
امان از اون استخون،وای وای وای وای
که از سگ مهربون،وای وای وای وای
یه گرگ درنده ساخت
به جون مردم انداخت"
داستان سگی به اسم توپاز بود که بخاطر یه تیکه استخون که به جونش بسته بود وظایف سگی خودشو انجام نمی داد.
راستی،مجری این جنگ نورالدین استوار بود.همون که در سریال همچون سرو نقش پدر لاله اسکندری را بازی می کرد.

چاکریم!

بابک خان و همه دوستان گرامی!

چه خاطرات خوبی رو شما و دوستان گرامی در این فروم زنده میکنید.
بیش از یک سالی بود که مهمان بودم در فروم شما و هر روز سر میزدم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و با افتخار عضو بشم.

من دقیقا یادم هست این "جنگ برای فردا" که جمه ها پخش میشد.

حتما به خاطر دارید که زنده یاد "فرهاد خان محمدی" هم جزو گروه بازیگری کوهنوردان بودند و همیشه کوله بزرگ کوهنوردی رو حمل میکردند.
یادش بخیر.
اگر اشتباه نکنم این مجموعه در برنامه کودک ساعت دو بعد از ظهر جمه ها و قبل فیلم سینمایی پخش میشد و بارها اینگونه بود که یک قسمت رو چندین هفته پخش میکردند و....
از همه جالب تر اینکه خاطرات این مجموعه "جنگ برای فردا" در ذهن من همراه با پخش فیلم سینمایی ژاپنی " شویینی " نقش بسته.
اگر اشتباه نکنم صدای جلال مقامی بر روی بازیگر نقش پدر شویینی بود و دیگر اینکه من فکر میکنم که در دوبله فارسی این فیلم "شویینی" گفته نمیشد و میگفتند " سوییچی " ؟!

شاد و پیروز باشید.
59
59

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Empty شويي‌چي!

پست من طرف Indiana Jones الجمعة فبراير 11, 2011 5:32 pm

59 نوشته است:

بیش از یک سالی بود که مهمان بودم در فروم شما و هر روز سر میزدم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و با افتخار عضو بشم.

حتما به خاطر دارید که زنده یاد "فرهاد خان محمدی" هم جزو گروه بازیگری کوهنوردان بودند و همیشه کوله بزرگ کوهنوردی رو حمل میکردند.
یادش بخیر.
اگر اشتباه نکنم این مجموعه در برنامه کودک ساعت دو بعد از ظهر جمه ها و قبل فیلم سینمایی پخش میشد و بارها اینگونه بود که یک قسمت رو چندین هفته پخش میکردند و....
از همه جالب تر اینکه خاطرات این مجموعه "جنگ برای فردا" در ذهن من همراه با پخش فیلم سینمایی ژاپنی " شویینی " نقش بسته.
اگر اشتباه نکنم صدای جلال مقامی بر روی بازیگر نقش پدر شویینی بود و دیگر اینکه من فکر میکنم که در دوبله فارسی این فیلم "شویینی" گفته نمیشد و میگفتند " سوییچی " ؟!

شاد و پیروز باشید.

سلام بر 59 عزيز
به فاروم رسماً خوش آمدي. اون سرياله اسم اصلي‌اش " پدر مجرد " بود و اسم پسره هم "شويي‌چي" گفته ميشد. دوبلور شويي‌چي همون دوبلور جودي آبوت بود با همان ژست حرف زدن. بله دوبلور عموي شويي‌چي جلال مقامي بود. آخرش كه عموي شويي‌چي با خانمي كه شويي‌چي خيلي دوستش داشت ازدواج كرد شويي‌چي توي دفتر خاطراتش نوشت : "يه پدر داشتم يه مادر مهربون هم پيدا كردم!" يادش بخير. من اين جمله رو توي دفترچه‌ي خودم نوشتم كه بعنوان يادگاري نگهدارمش. چه عالمي داشتيم...
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Negin 2 السبت فبراير 12, 2011 7:17 am

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... فایلهای امروز مربوط به یکی از سریالهای قدیمی برنامۀ کودک هست که اگه اشتباه نکنم این هم پنجشنبه ها بعد از ظهر از شبکۀ اول پخش میشد ، این دو تا واقعاً به دل خودمم چسبید drunken ... تقدیم به دوستان ؛

تیتراژ :

سری بعدی فایلها بعد از وقفه ای چند روزه تقدیم دوستان خواهد شد . روز خوب و خوشی داشته باشید رز

میشه لطفا توضیح بدید که چطوری میشه این فایلها رو دانلود کرد؟مثل اینکه کار با mediafire به راحتی 4shared نیست؟
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Emiliano السبت فبراير 12, 2011 11:28 am

1. سلام.
2. این هم هدیه ی من. موسیقی وُکال و ابی کلام "زورو".
احتمالاً اولی شو اکثرتون دارید؛ اما، دومیش رو خودم کات کرده م:

http://www.mediafire.com/download.php?kc36m9wflgx81c6

3. این هم متن شعرش:

Out of the night,
When the full moon is bright,
Comes the horseman known as Zorro.

This bold renegade
Carves a Z with his blade,
A Z that stands for Zorro.

Zorro, Zorro, the fox so cunning and free,
Zorro, Zorro, who makes the sign of the Z.

..................................................................

نگین2 نوشته است:
1-یه برنامه ای بود راجع به رنگها و رنگین کمان. برنامه اش شبیه محله بهداشت بود و توش می خوندند رنگین کمان هفت رنگه بنفش نیلی آبی سبز زرد نارنجی قرمز و رنگها رو آموزش میداد .ازش عکسی دارید؟
2-آقای امیلیانو اگه ممکنه این عکسها رو از لیست سفید توی سایت برای ما بذارید تا خاطراتمون زنده شده و این تصاویر مه آلود ذهنی به واقعیت عینی تبدیل بشه .با تشکر
آلبوم تمبر-بچه ها مواظب باشید-خبرچین-درون و برون من-دندان درد-گنجشکک اشی مشی-ما می توانیم-مرغ ماهیخوار.
3-پیشنهاد میکنم به مناسبت دهه فجر اگه کسی از برنامه «خبرچین» کلیپی داره بذاره.ممنون از همگی.

4. "نگین" جان، این هم بقیه ی درخواستی های شما:
5. درون و برون من

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 52978626374475183133

6. دندان درد

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 18353765551913107483

7. گنجشکک اشی مشی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 88418227672846014995

8. ما می توانیم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 37790011772374798467

9. مرغ ماهیخوار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 78887513768566482486

10. این هم سرود "یک تکه ابر" تقدیم به "صحرا"ی عزیز (دیدم ایمیل ندادی، گفتم شاید دوس نداری) :

http://www.mediafire.com/download.php?4d12107w8rc2frw

babak نوشته است:بهار اومد ،یواش یواش
بهار پیروزی اومد گلاب بپاش
فواره ها رو باز کن
قناریا رو ناز کن
دونه بریز براشون
که وا بشه پراشون
بیا سلام کنیم به خورشید و ماه
تموم شد اون روزای سرد و سیاه
یادت میاد اون روزا
موندنی بود زمستون
دیو سیاه کرده بود
بهار ما رو زندون
قناریای غمگین
وا نمی شد پراشون
دستی نبود که یک روز
بریزه دون براشون
گریه می کردن های و های ماهیا
طفلکیا بودن به فکر دریا
یادت میاد که یک شب
خواب بهارو دیدیم
صبح که بیدار شدیم ما
به کوچه ها دویدیم
مشتای بسته ما
گلوله شد تفنگ شد
دیو سیاه تو خواب بود
وقتی که وقت جنگ شد
دیو سیاه دود شد و بر هوا رفت
بهار اومد
زمستون سیا رفت

نصیحت
از ترس این که یادم بره یه نفس تا تهش را نوشتم غلط غلوطش را اصلاح کنید.منظور از گلاب بپاش این بود که تیتراژ برنامه بود.

11. ممنون "بابک" جان. این "گلاب بپاش" با "عطر و گلاب بپاشید" فرق داشته، انگار.
12. من قبلاً سؤالی توی "لیست سیاه" داشتم؛ که، نمی دونم چرا حالا نیست؛ درحالی که، عکساش هم کشف نشده. اون هم این بود:

جُنگی با شرکت "سوسن مقصودلو"، "فریبا متخصص"، "حسن دادشکر" و "حمید عبدالملکی"؛ که، دو به دو زن و شوهر بودن. تو یکی از قسمتاش "حسن دادشکر" لامپی رو نشون "حمید عبدالملکی" می ده و می پرسه "شوما به اینا چی می گید؟" و اون هم می گه: "لامپ". بعد اون می گه: "ما می گیم روشنویی."
این همونه؟
اما، اینم شعری؛ که، شما و "اسمم" گذاشتید، یادم نمی یاد، چرا؟
شما دو تا این ها رو حفظید یا ضبط کردید؟ اگه داریدشون، می شه بذارید؟ هرچند، با کیفیت خیلی بد.

babak نوشته است:خب یاد یه برنامه دیگه افتادم "جنگ برای فردا" احتمالا واریته ای که کار بیژن بیرنگ و مسعود رسام بود.شعر تیتراژش این بود:
شعر جناب مولوی از دیوان شمس.البته باید بگم برای بچه ها این شعر سنگین بود من که فکر می کردم اولش میگه:"بپاخواهیم فردا جمعه یاران"!
یه بخشش اکبر عبدی بود که میرفت کوه و کلی خوراکی با خودش می برد بالای کوه می خورد و آشغالش را می ریخت اونجا.یه تیکه باحال داشت که می گفت:"چه کردیم با طبیعت!"
بازی می کرد با گربه ها
توپاز نگهبان خونه بود
توی سگها اون یه دونه بود
توپاز چه با وفا بود
محبوب بچه ها بود.
یه گرگ درنده ساخت
به جون مردم انداخت"
داستان سگی به اسم توپاز بود که بخاطر یه تیکه استخون که به جونش بسته بود وظایف سگی خودشو انجام نمی داد.
راستی،مجری این جنگ نورالدین استوار بود.همون که در سریال همچون سرو نقش پدر لاله اسکندری را بازی می کرد.

چاکریم!

13. در مورد این جُنگ، بابک جان، طبق توضیحاتی؛ که، توی آیتم 91 "لیست سیاه" از عوامل این برنامه هست، کارگردان هنریش "مجید مظفری" و کارگردان تلوزیونیش "داوود جم" بوده ن.
این عوامل رو "عرفان" گفته. توضیحات ما رو هم قبل از اضافه کردن توضیحات زیبای خودت بخون. احتمالاً کلی حال می کنی:

جُنگی برای فردا": جُنگی که "اکبر عبدی" کاراکتر اصلیش بود. یه بار، بادکنک می خرید و بادکنکا هی می ترکیدن و این گریه می کرد و به دوربین نگاه می کرد و می گفت: "اِه!" البته خیلی ضابلو خودش بهشون سوزن می زد. آقای چاق و عینکی ای هم بود که پیام اخلاقی می داد و "اکبر عبدی" گند می زد به کارای ایشون. اسمش "نورالدین استوار" بود. یه بار "نورالدین استوار" داشت با مداد جدول حل می کرد که "اکبر عبدی" بهش گفت با خودکار حل کنه و اون هم گوش کرد و بعد "عبدی" چند تا جواب اشتباه بهش گفت که حرص طرف دراومد. دکور برنامه هم فضایی ساده و کاملاً سفید بود که گاهی صندلی یا میزی هم درش قرار می دادن. سایر عوامل: کارگردان هنری: "مجید مظفری"، کارگردان تلوزیونی: "داوود جم"، تهیه کننده: "مهناز میرجهانگیری"، نویسنده: "شکور لطفی"، تصویربرداران: "مهدی ربانی نژاد"، "علی شوقیان"، "جواد صفا"، "محمد خیاطان"، نورپرداز: "سعید کاظمیان"، مجری: "نورالدین استوار"، بازیگران: "هادی اسلامی"، "اکبر عبدی"، "مظفر مقدم"، "آتش تقی پور"، "عزیز هنرآموز"، "هرمز سیرتی"، "رضا رویگری"، "صدرالدین حجازی"، "آزیتا لاچینی"، "پروانه حمیدی"، "پرندیس پیکرستانی"، "هومن زرین دست"، "تامارا رشدی نوید"، "روزبه نقشینه"، "رضا شهبازی"، "فرامرز اخلاقی"، "شهرزاد نوروزی"، "محمود ابراهیم زاده"، "پیمان کمالی"، "سحرخیز". شامل 14 قسمت تشکیل شده از بخش های نمایشی، مسابقه و گزارش؛ که، در هر برنامه یک قطعه ی نمایشی از شهرستان ها، یک برنامه ی عروسکی، دو نمایش از متون قدیمی، گزارشی از کارهای هنری نوجوانان و چندین میان پرده ی کوتاه گنجانده شده بود. عصرهای جمعه های سال 64. (سؤال من، "بهرام"، "علیرضا"، "رامین" و "عرفان".)

14. مسلماً توضیحات شما رو هم سری بعد بهش اضافه می کنم. صحنه ی "اکبر عبدی" توی کوه رو خیلی خوب اومده بودی.

نگین2 نوشته است:آقای امیلیانو واقعا ممنون از لطفتون عکسا عالی بودن ولی رنگین کمان اونی نبود که من گفتم شاید رنگها باشه یادمه 2 نفر بودند که راجع به رنگهای رنگین کمان و نحوه ایجاد اون صحبت می کردند بعد رنگین کمان رو نشون میداد و می خوند رنگین کمان 7 رنگه: بنفش نیلی آبی سبز زرد نارنجی قرمز.برنامه جدید نبود مربوط به دهه 60 بودفضاش مثل محله بهداشت و برو بیا بود شایدم قسمتی از اون باشه.امیدوارم کسی یادش بیاد و نره توی لیست سیاه.

15. خواهش می کنم. "رنگین کمان" خود خودشه. می دونم. من عاشق اون شعر "رنگین کمان هفت رنگه" بودم. یادمه خیلی راحت رنگ ها رو به بچه ها آموزش می داد.
بعدها تو دبیرستان سر کلاس فیزیک، معلم فیزیکمون در مورد رنگ های منشور و ترتیب اون ها گفت: "بچه ها، "بناس زنق" یادتون باشه، رنگ ها رو به ترتیب یادتون می یاد."
من گفتم: "لازم نیست، شعر "رنگین کمون" یادتون باشه، حله."
همه ی بچه های اون دوران یادشون بود؛ اما، بچه های الآن از تلوزیون چی یاد می گیرن؟ بزن بزن و خالی بندی و دیش دارام دوپس اوپس قیز!
Smile
قابل توجه طرفداران "دژ فضایی"؛ که، برخلاف "اسمم" خان، ما مخلصشون هم هستیم.

16. بگذریم.
"رنگین کمان" سه شخصیت اصلی داشت: "تندک"، "خرسک" و "اردک". جالبه بدونید این کار کپی جالبی از یه کار انگلیسی (بی بی سی؟) بوده؛ که، همون Rainbow باشه و با اندک سرچی به عکساش می رسید.
منتها، اون ها به جای "اردک" انگار یه اسب آبی (هیپو) داشته ن.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 R1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 1086023
siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... برای امروز باز یه تعداد دیگه از تیتراژ و کلیپ کارتونها رو حاضر کردم که در ادامه می بینید ؛

کارتون سرود کریسمس ( اسکروج خبیث ) :

تیتراژ کارتون :

http://www.mediafire.com/?1gdrnsq9kjomlly

کلیپ چند دقیقه ای از کارتون با دوبلۀ قدیمی :

http://www.mediafire.com/?m2i3fc5d9k39vcg

کارتون درخت کریسمس پلوتو :

http://www.mediafire.com/?1wiojudxui4eii4

در ادامه دو تا از تیتراژ کارتونهایی رو میبینید که هیچوقت از تلوزیون پخش نشده یا حداقل تا جایی که یادم میاد همیشه بدون تیتراژ از شبکۀ 2 پخش شدن Wink ؛

تیتراژ کارتون دهکدۀ حیوانات :

http://www.mediafire.com/?b0rmq6td0fk8i8d

تیتراژ کارتون جزیرۀ ناشناخته :

http://www.mediafire.com/?964v02fjimgv2d3

Emiliano نوشته است:
"سیاوش"، شما قبلاً این کارها رو کردی؟ پس کارتون باز بودی؟ برای ما که جدیده. دست شما هم درد نکنه
اول از همه یه تشکر از "اسمم" عزیز و شما، "سیاوش" دارم؛ که، این روزا که 4shared رو بسته ن، دارید فایل ها رو توی این سایت آپلود می کنید؛ گرچه، "اسمم" همیشه با این سایت یا اون یکی (الآن اسمش یادم نیست) کار کرده

امیر جان اولاً که این فایلها قابل شما و سایر دوستانی که این چند روز به بنده لطف داشتن رو نداره . یکی از دلبستگیهای من همیشه این بوده که از کارتونها و فیلمهای مورد علاقه و خاطره انگیز حداقل دقایقی رو با کیفیت خوب داشته باشم و البته برنامه هایی که برای من خاطره انگیز هستند از آغاز دهۀ 60 شروع و تقریباً تا اواخر دهۀ 70 ادامه دارند مثل اون تیتراژهایی که قبلاً در همین تاپیک قرار دادم ، بعد از اینکه اسمم این حرکت خوب رو دوباره در این تاپیک آغاز کرد من هم گفتم حداقل این چند روز ( تا شنبه) از فرصت استفاده کنم و موجب خوشحالی شما دوستان بشم ، البته آرشیوم آنچنان هم غنی نیست و با اینکه گفتم هر از گاهی ولی در عمل همۀ فایلهایی رو که در دسترس بود تبدیل و آپلود کردم . مطمئن نبودم که آنچنان هم مورد توجه قرار بگیره ولی تعداد دانلود نشون میده که ازشون استقبال خوبی شده . در مورد فورشیرد هم من به شخصه مشکلی ندارم ولی برای راحتی کار شما دوستان خوبم فایلهارو فعلاً در مدیافایر قرار میدم .

17. عالی بودن، "سیاوش" جان. دست گلت درد نکنه.
18. باز هم ممنون. حالا باز "اسمم" می گه "خبریه؟"
نه به جون خودم؛ فقط، گاهی آدم حس می کنه یه تشکر کوچولو کافی نیست و باید بیشتر از این از طرف مقابل تشکر کرد.
19. راستی به خاطر "دزد گوسفند" ("والاس و گرومیت") هم یه تشکر مخصوص ازت دارم.

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
1. سلام.
2. "اسمم" عزیز، بی نهایت ممنون. آنونس باحالی بود و باز من از توش چند تا کار کش رفته م!

اصلا" هدف منم همین بود.حالا شاید معنی اون جمله ام رو که گفتی نفهمیدی روشن شده باشه:از آرشیو میاد بیرون اینجا ارائه میشه میره تو فهرست سیاه سفید خاکستری
20. آره. بعد از همون پست اولت با دو، سه تا هدیه ی اولت کاملاً گرفتم چی می گی. اگه ناراحت نمی شی، باز هم ممنون.

59 نوشته است:تقدیم به همه دوستان گرامی

سلامت و پیروز باشید.

21. عالی بود، دوست عزیز. خوش اومدی و خوب هم شروع کردی. موفق باشید.
22. اره. من هم اون ورژن "رابین هود" (یعنی به عبارتی دو دوبله ی اول رو) گیر اوردم و کلی حال کردم؛ اما، به نظر بنده نیازی به دوبله ی سوم؛ که، دوبله ی امسال باشه، نبود. با این کار کلی خاطره ی خوب ما از بین می ره؛ چون، به احتمال زیاد بچه ها این صداها رو به عنوان "رابین هود" می شناسن.
البته، منتظر نظر دوستانی؛ که، با این عقیده ی بنده موافق نیستن، هستم.

23. موفق باشید. همگی!

mahmoody نوشته است:سلام بر دوستان عزیز.

خلاصه خیلی مخلصیم

24. "محمد" جان، همون طور که "سیاوش" عزیز گفت، اونجا می تونی برنامه های مورد علاقه تو ببینی. پخش کارتون ها چند ماهیه که حساب و کتاب درستی نداره. این روزها؛ به خاطر، جشن استقلال کشور هم که بدتر شده.
اون برنامه ای که قدیمی ها رو می ده اسمش هست "سوغات آرشیو"؛ که، چند ماهیه جمعه ها بین 16 تا 17 از شبکه ی 2 می دن؛ اما، به شخصه پیشنهاد می کنم نبینیش؛ چون، همه ش "هادی و هدی" و "بارباپاپا" و "مدرسه ی موش ها"ست! باز هم خود دانی.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano السبت فبراير 12, 2011 11:41 am

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... فایلهای امروز مربوط به یکی از سریالهای قدیمی برنامۀ کودک هست که اگه اشتباه نکنم این هم پنجشنبه ها بعد از ظهر از شبکۀ اول پخش میشد ، این دو تا واقعاً به دل خودمم چسبید drunken ... تقدیم به دوستان ؛

تیتراژ :

1. وای! چه خبره! بی نهایت ممنون "سیاوش" عزیز. خیلی عالی بودن. دست دست دست دست دست دست رز

59 نوشته است:
بازی می کرد با گربه ها
توپاز نگهبان خونه بود
توی سگها اون یه دونه بود
توپاز چه با وفا بود
محبوب بچه ها بود.
یه گرگ درنده ساخت
به جون مردم انداخت"

چاکریم!

یادش بخیر.

شاد و پیروز باشید.
2. من هم خوشحالم دوستان جدیدی دارن می یان.
3. دوست عزیز، می تونید اسم اریجینال "پدر مجرد" یا حداقل ترنسکریپت "شوییچی"/ "شویینی" (؟) رو بگید؟ خیلی دنبال عکساشم.

نگین2 نوشته است:

تیتراژ :

میشه لطفا توضیح بدید که چطوری میشه این فایلها رو دانلود کرد؟مثل اینکه کار با mediafire به راحتی 4shared نیست؟

4. احتمالاً شما روزهای 21 و 22 بهمن با این سایت ور رفتید؛ که، به علت های مشخص این دو روز مشکل داشت، اساسی. امروز درست شده.
کار باهاش از 4Shared هم راحت تره: هم محدودیت دانلود نداره و به راحتی می تونید کلی فایل رو در روز ازش بگیرید. هم تایمر شمارش معکوسش خیلی خیلی کمتر از اون سایته؛ بخصوص، 4Shared با افزایش حجم فایل، شمارش معکوسش هم تصاعدی بالا می رفت؛ اما، این نه. تازه "فور شرد" ممکن بود بعد اون همه انتظار، آخرش بگه "شرمنده. برای امروز کوپنتون تموم شد!" اما، "میدیا فایر" نه!

برای دانلود، بعد از سه یا چهار ثانیه، روی دکمه ی زرد سمت راست و بالای صفحه (Skip Ad) کلیک کنید تا از پیام بازرگانی خلاص شید. (تازه این چند روزیه؛ که، می یاد و حتا این تا چند وقت قبل هم نبود.) بعد از چند ثانیه لینک دانلود ظاهر می شه. تموم!

5. انصافاً صفحه ی کار با "میدیا فایر" به عنوان آپلودر هم خیلی باحال و کاربرپسنده. خیلی باهاش حال کردم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف sahra_7 السبت فبراير 12, 2011 2:11 pm

ariangirl نوشته است:م. مجری : احسان کرمی ... بعضی وقتها خانم خامنه هم هستش (که دیگه علاقه ای به دیدنش ندارم از بس تو تمام کانالها هستش) . شعارشون هم اینه : برنامه ای برای بچه های دیروز با برنامه خانواده تفاوت زیادی داره . حتما ببینید. میان برنامه ها و آنونس های خوبی داره ولی این سرود خیلی حالگیری بود ....
با چشمامون شهرو چراغون میکنیم /دنیا رو ما ستاره بارون میکنیمممممممم
دلهای ما آیینه عشق خداست / امید پیروزی تو دلهای ماست

سلام. من خیلی وقته دیگه نگاه نمیکنم. آخه چیز خاصی دیگه نشون نمیداد. نمیدونم اون برنامه پنجشنبه هاشون هنوز هست یا نه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoothinking
این سرودم ندیدم. باز خوبه برنامه کودک پخشش کردبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Pinkglassesf

sahra_7 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

24. همین الآن ایمیلتو بده، واسه ت میل کنم.
اینا فکر می کنن با چیز کردن سایت های آپلود، کار تمومه؟
گرچه، اینا برای کارهای دیگه ای چیز می کنن؛ اما، این کارشون اشتباهه. بیان و مطالب فلان رو چیز کنن.

25. چقدر "چیز" و "فلان" شد! به قول یه نفر سال 57:
"این طور نباشد که آن طور باشد! لاکن، این ها بیایند و آن ها بروند!"
Smile
:[/ b]

سلام
ممنون خیلی لطف دارین. درستش کردم! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yes مرسی
خیلی خیلی خوب بود! عالی !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahooapplause چه خوب که ضبط کرده بودین

25.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin

Emiliano نوشته است:

1. سلام.
2. این هم هدیه ی من. موسیقی وُکال و ابی کلام "زورو".
احتمالاً اولی شو اکثرتون دارید؛ اما، دومیش رو خودم کات کرده م:

http://www.mediafire.com/download.php?kc36m9wflgx81c6

3. این هم متن شعرش:

Out of the night,
When the full moon is bright,
Comes the horseman known as Zorro.

This bold renegade
Carves a Z with his blade,
A Z that stands for Zorro.

Zorro, Zorro, the fox so cunning and free,
Zorro, Zorro, who makes the sign of the Z.

10. این هم سرود "یک تکه ابر" تقدیم به "صحرا"ی عزیز (دیدم ایمیل ندادی، گفتم شاید دوس نداری) :

http://www.mediafire.com/download.php?4d12107w8rc2frw

همه ی بچه های اون دوران یادشون بود؛ اما، بچه های الآن از تلوزیون چی یاد می گیرن؟ بزن بزن و خالی بندی و دیش دارام دوپس اوپس قیز!
Smile
قابل توجه طرفداران "دژ فضایی"؛ که، برخلاف "اسمم" خان، ما مخلصشون هم هستیم.

2و3. ممنون خیلی خوب بود . مرسی که متنشم گذاشتینبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Thankyou
10. آخه همونطوریکه تو پست بالایی گفتم مشکلم باهاش حل شد و همونو دان کردم. ممنون خیلی خوب بود. زحمت شدبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoosmile

آها !!! پس شما از مخالفین دژ فضایی هستین !!!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin

Emiliano نوشته است:

4. احتمالاً شما روزهای 21 و 22 بهمن با این سایت ور رفتید؛ که، به علت های مشخص این دو روز مشکل داشت، اساسی. امروز درست شده.
کار باهاش از 4Shared هم راحت تره: هم محدودیت دانلود نداره و به راحتی می تونید کلی فایل رو در روز ازش بگیرید. هم تایمر شمارش معکوسش خیلی خیلی کمتر از اون سایته؛ بخصوص، 4Shared با افزایش حجم فایل، شمارش معکوسش هم تصاعدی بالا می رفت؛ اما، این نه. تازه "فور شرد" ممکن بود بعد اون همه انتظار، آخرش بگه "شرمنده. برای امروز کوپنتون تموم شد!" اما، "میدیا فایر" نه!

برای دانلود، بعد از سه یا چهار ثانیه، روی دکمه ی زرد سمت راست و بالای صفحه (Skip Ad) کلیک کنید تا از پیام بازرگانی خلاص شید. (تازه این چند روزیه؛ که، می یاد و حتا این تا چند وقت قبل هم نبود.) بعد از چند ثانیه لینک دانلود ظاهر می شه. تموم!

5. انصافاً صفحه ی کار با "میدیا فایر" به عنوان آپلودر هم خیلی باحال و کاربرپسنده. خیلی باهاش حال کردم.

4. البته من که اون دو روز هم مشکلی باهاش نداشتم و کار میکرد. واقعا به نظر منم کار باهاش راحتتره. برای آپلودم خیلی خوبه. بقیه توضیحارم که شما دادین امیدوارم نگین خانم مشکلش حل شده باشه
sahra_7
sahra_7

پست من طرف 59 السبت فبراير 12, 2011 5:38 pm

سپاس بیکران از
لطفی که در فضای فروم جاریست،
جواب به سوالات، فایلها و عکسها به برکت همه دوستان گرامی:

" (امیلیانو)، افشین (ایندیانا جونز)، صحرا-۷، نگین ۲، آرین گرل، سیاوش، محمودی، اسمام ( آدمین)، بابک و ...".

اگر اسمی از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید.

دنیایست این فروم کودکی با حضور شما گرامیان.

59
59

پست من طرف Negin 2 الأحد فبراير 13, 2011 3:17 am

وااااااااااااای بچه ها من خیلی هیجان زده ام چون سایت راسخون رو پیدا کردم که همه این کارتونها رو توش می تونید به راحتی دانلود کنید جالب اینکه سری کامل هر کارتون قابل دانلود و رایگانه حتما به سایت زیر سری بزنید معتادش میشید:
گربه سگ-پسر کوهستان-سندباد-استاد نجار و وروجک-بابالنگ دراز-دور دنیا در 80 روز-مگ مگ و دوستان-افسانه توشیشان-قصه های تا به تا-دختری به نام نل-بره ناقلا-خانواده دکتر ارنست-افسانه زورو-اوگی و سوسکها-دوقلوهای افسانه ای-خونه مادر بزرگه-بامزی-هاکلبری فین-گرگ بلا خرگوش ناقلا-رامکال-چوبین و ....انواع کارتونها
http://www.rasekhoon.net/Song/Show-54931.aspx

برای بچه های تازه وارد باید بگم این کارتونها رو می تونید از سایت تبیان دانلود کنید:
بازم مدرسه ام دیر شد-مارکوپولو-کلاه قرمزی-ماجراهای گالیور-دهکده حیوانات-تام و جری-پت و مت-مدرسه موشها-لوک خوش شانس-لولک و بولک و ....انواع کارتونها
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=77644&categoryID=2935
Negin 2
Negin 2

پست من طرف 59 الأحد فبراير 13, 2011 1:05 pm

سریال اسرار جهان

آرتور سی. کلارک
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سِر آرتور چارلز کلارک ( ۱۶ دسامبر ۱۹۱۷، سامرست، انگلستان - ۱۹ مارس ۲۰۰۸، سریلانکا) معروف به آرتور سی. کلارک، نویسنده، مخترع و دانشمند بریتانیایی بود.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Clarke_sm.jpg

رمان علمی-تخیلی بسیار معروف ۲۰۰۱: اودیسه فضایی اثر اوست. فیلمی با همین نام بر مبنای این کتاب توسط استنلی کوبریک ساخته شد و جایزه اسکار را برای او و آرتور سی کلارک به ارمغان آورد. او همچنین آخرین عضو بازمانده از گروهی بود که «بزرگان سه گانه علمی-تخیلی» نامیده می‌شد. دو عضو دیگر این مجموعه «رابرت هاینلین» و «آیزاک آسیموف» بودند.
وی دارنده ۷ مدرک دکترای افتخاری در رشته‌های مختلف تجربی بود.

-------

و اما در ایران، شهرت و شناخت دانشمند فقید " آرتور سی. کلارک " بیشتر به واسطه پخش سریال "اسرار جهان" بود که اگر اشتباه نکنم در اواخر دهه شصت و یا به احتمال قوی تر در اوایل دهه هفتاد خورشیدی بصورت هفتگی از تلوزیون پخش میشد و در میان رده های مختلف سنی طرفدار بسیار داشت (بخاطر ندارم در کدام یک از ۲ یا ۳ کانال آن زمان پخش میشد).

سریال "اسرار جهان" یک سریال انگلیسی سیزده قسمتی بود که برای اولین بار در سبتامبر سال ۱۹۸۰ میلادی توسط شبکه " آی تی وی " برای پخش به روی آنتن رفت.

http://www.imdb.com/media/rm1249022976/tt0247885

این سریال که در هر قسمت به دنبال پدیده های غیر قابل توضیح در سراسر جهان میگشت توسط " آرتور سی. کلارک " اجرا میشد همراه با پخش سکانسهای کوتاهی از کشور "سریلانکا" که محل اقامت وی بود و بر جذابت کار میافزود.

" آرتور سی. کلارک " موضوعات مطرح شده علمی-اسرارآمیز را با تحقیقات از دیگر کارشناسان و دانش و بینش خود کندوکاو میکرد اما هیچ گاه نتیجه گیری و جواب صد درصدی برای موضوع مورد کنکاش ارایه نمیداد و همیشه جایی برای به فکر انداختن ذهن مخاطب باقی میگذاشت که البته این نشان از درایت علمی و استعداد نویسندگی او بود.

فایل زیر دربردارنده تیتراژ و چند قسمت انتخاب شده از سریال "اسرار جهان" میباشد که تقدیم به همه دوستان گرامی میگردد.

http://www.mediafire.com/download.php?kc7l96xcdtou56d

شاد و پیروز باشید.
59
59

پست من طرف sahra_7 الإثنين فبراير 14, 2011 5:36 am

نگین2 نوشته است:وااااااااااااای بچه ها من خیلی هیجان زده ام چون سایت راسخون رو پیدا کردم که همه این کارتونها رو توش می تونید به راحتی دانلود کنید [color=red]جالب اینکه سری کامل هر کارتون قابل دانلود و رایگانه حتما به سایت زیر سری بزنید معتادش میشید:

ممنون نگین جان از معرفی. سایت خیلی خوبی بودبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoosmile

59 نوشته است:سریال اسرار جهان

آرتور سی. کلارک

و اما در ایران، شهرت و شناخت دانشمند فقید " آرتور سی. کلارک " بیشتر به واسطه پخش سریال "اسرار جهان" بود که اگر اشتباه نکنم در اواخر دهه شصت و یا به احتمال قوی تر در اوایل دهه هفتاد خورشیدی بصورت هفتگی از تلوزیون پخش میشد و در میان رده های مختلف سنی طرفدار بسیار داشت (بخاطر ندارم در کدام یک از ۲ یا ۳ کانال آن زمان پخش میشد).

سریال "اسرار جهان" یک سریال انگلیسی سیزده قسمتی بود که برای اولین بار در سبتامبر سال ۱۹۸۰ میلادی توسط شبکه " آی تی وی " برای پخش به روی آنتن رفت.

فایل زیر دربردارنده تیتراژ و چند قسمت انتخاب شده از سریال "اسرار جهان" میباشد که تقدیم به همه دوستان گرامی میگردد.

شاد و پیروز باشید.
[/b]

ممنون از فایل و توضیحات. جالب بود. یه کوچولو ازش یادم اومدبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoothinking

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Myspace_new_year_divider02

تا یادم نرفته اینم تیتراژ خاطره انگیز سریال خبر چین جهت تجدید خاطره اگه ندیدین. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 128fs318181

عکساشم دوباره آپ کردم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 84042956626713754127_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 30806806626433345562_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 60913176561603055988_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 24673615966654960451_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 95020633088090588666_thumb

http://www.mediafire.com/?1287zru6w57yrz5
sahra_7
sahra_7

پست من طرف 59 الإثنين فبراير 14, 2011 7:43 am

sahra_7

سپاس فراوان برای فایل تصویری سریال خبرچین.
چه خاطراتی که زنده نمیگردد!.
59
59

پست من طرف Negin 2 الثلاثاء فبراير 15, 2011 2:29 am

صحرا جان واقعا ممنونم خیلی کار قشنگی کردی .امیدوارم صحرای دلت همیشه پر از شکوفه های بهاری باشه
میشه لطف کنی نحوه گذاشتن عکس و فیلم را توی سایت به ما هم بگی من اون قسمت خبرچین رو ضبط کردم میخوام بدونم چطوری میشه بذارمش اینجا تا همه ازش استفاده کنن.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء فبراير 15, 2011 3:27 am

59 نوشته است:[

سپاس فراوان برای فایل تصویری سریال خبرچین.
چه خاطراتی که زنده نمیگردد!.
[/size]

خواهش میکنم

نگین2 نوشته است:صحرا جان واقعا ممنونم خیلی کار قشنگی کردی .امیدوارم صحرای دلت همیشه پر از شکوفه های بهاری باشه
میشه لطف کنی نحوه گذاشتن عکس و فیلم را توی سایت به ما هم بگی من اون قسمت خبرچین رو ضبط کردم میخوام بدونم چطوری میشه بذارمش اینجا تا همه ازش استفاده کنن.

خواهش میکنم نگین جان لطف داری.

در مورد فیلما من اول فایلی که ضبط کردم رو با این نرم افزارای کانورتور به فرمتای کم حجم تر تبدیل میکنم. مثلا flv.3gp.wmv یا avi . flv هم کم حجمه هم کیفیت به نسبت خوبی داره.
اگرم بخوام فیلمشو ادیت کنم از windowse movie maker استفاده میکنم.(موقع نصب ویندوز این برنامه نصب میشه) راحت میتونی یه تیکه از فیلم رو انتخاب کنی یا براش رو فیلم title بذاری و در نهایت با هر کیفیتی که خواستی به فرمت wmv ذخیره کنی. با همین نرم افزار میتونی از هر صحنه ای هم که خواستی عکس بگیری.
مرحله ی بعدی اینه که فایل عکس و فیلمت رو تو یکی از سایتای آپلود , آپلود کنی و آدرس و لینکی که بهت میده رو تو فروم وارد کنی.
مثلا همین مدیا فایر برای فیلم و iru.pload برای عکس. البته سایتای دیگه ای هم هست.
نمیدونم تا چه حد آشنا هستی اینا یه توضیحات کلی بود که به نظرم اومد یه کوچولو که کار کنی راه میفتی. البته من تو توضیح دادن اونقدرا خوب نیستم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahootongue (امیدوارم با توضیحام گیج نشده باشیبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoobiggrin) ولی هر سوالی بود اگر بلد باشم در خدمتم.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Yahoosmile
sahra_7
sahra_7

پست من طرف 59 الثلاثاء فبراير 15, 2011 10:09 am

الیور توئیست

الیور توئیست (به انگلیسی: Oliver Twist) نام دومین رمان مشهور چارلز دیکنز، نویسنده مشهور انگلیسی است که ابتدا در سال‌های ۱۸۳۷ تا ۱۸۳۹ میلادی به صورت پاورقی در یک ماهنامه انگلیسی به نام Bentley's Miscellany منتشر می‌شد. رمان اجتماعی الیور توئیست برای اولین بار در سال ۱۸۳۸ میلادی به صورت کتاب در پادشاهی متحده منتشر شد.

شخصیت‌های اصلی
الیور توئیست - یک پسر یتیم بسیار ساده که هنوز به اقتضای سنش با اجتماع بی‌رحم و زمانه آشنا نشده است.
فاگین - یک یهودی که بچه‌های یتیم خیابانی را به جیب‌بری و دزدی وا می‌دارد.
بیل سایکس - یک دزد بی‌رحم و در نهایت قاتل نانسی.
چارلی بیتز - یکی از پسران یتیم باند فاگین.
نانسی - دوست دختر بیل سایکس. وی یک دختر یتیم بوده که توسط فاگین پرورش یافته و به دزدی وادار شده است. اما می‌خواهد زندگی پاک و دور از گناهی را شروع کند.
آقای براون‌لا - نجات ‌دهنده الیور و یک مرد نیکوکار.

----------

شاید کمتر کسی پیدا شود که با رمان الیور توئیست و موضوع آن آشنایی نداشته باشد چرا که اگر کتاب آن را نخوانده باشد حداقل فیلم یا سریالی با این عنوان و سوژه دیده است.

بر اساس آماری که در فضای مجازی موجود هست، تا بحال ۲۴ اقتباس تصویری در قالب سریال تلوزیونی یا فیلم سینمایی از این رمان در دنیا صورت گرفته است.

برای ایرانیان و بخصوص ما دهه شصتی ها، سریال انگلیسی " الیور توئیست " به کارگردانی "گرت دیویس" که توسط کمپانی بی بی سی در سال ۱۹۸۵ ساخته شده است، بخاطر پخش چندین بارش در دهه شصت خورشیدی بسیار خاطره انگیز و آشنا میباشد.

https://2img.net/r/ihimizer/img164/3268/689010hvn6.jpg

دوبله بسیار قوی کار توسط گویندگان سرشناس ایران نیز جذابیت این سریال خوش ساخت را دو چندان می نمود.
جا دارد که به این بهانه یادی کنیم از هنرمند توانا، بازیگر، گوینده و دوبلور با احساس، زنده یاد عزت اله مقبلی (دوبلور نقش " فاگین ").
صدای جاودانی که هنوز پس از سالیان سال از یادمان نرفته و نخواهد رفت.

فایل تصویری زیر دربردارنده خلاصه ای از کل سریال میباشد که تقدیم شما گرامیان میگردد.
آن سکانسهایی از سریال انتخاب و در مونتاز بکار رفته اند که در ذهن اینجانب یاد آور سالهای کودکی و مفهوم تصویری کلمه " الیور توئیست " میباشند،
البته با امید به این مهم که سلیقه همه ما یکسان است و چیزی نیست جز: نوستالژی کودکی.

http://www.mediafire.com/?6ipp7445fcjfgsj

شاد و پیروز باشید.
59
59

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 26 Empty کلیپ کارتون تام سایر

پست من طرف siavash الأربعاء فبراير 16, 2011 3:50 am

سلام دوستان رز ... ابتدا باید تشکر کنم از دوستانی که در پستهاشون به من لطف داشتن و خوشحالم که فایلهای قبلی مورد پسندتون بوده ... برای امروز یک کلیپ از کارتون تام سایر رو حاضر کردم که فایل صوتی اون قبلاً توسط افشین عزیز آپلود شده بود و در ضمن سایز فایل نسبت به قبلیها یخورده زیادتر شده Wink ... تقدیم به شما دوستان Basketball

کارتون تام سایر :

http://www.mediafire.com/?dyd4dmauisrrd3d

siavash
siavash

پست من طرف 59 الأربعاء فبراير 16, 2011 9:18 am

siavash نوشته است:سلام دوستان رز ... ابتدا باید تشکر کنم از دوستانی که در پستهاشون به من لطف داشتن و خوشحالم که فایلهای قبلی مورد پسندتون بوده ... برای امروز یک کلیپ از کارتون تام سایر رو حاضر کردم که فایل صوتی اون قبلاً توسط افشین عزیز آپلود شده بود و در ضمن سایز فایل نسبت به قبلیها یخورده زیادتر شده Wink ... تقدیم به شما دوستان Basketball

کارتون تام سایر :

http://www.mediafire.com/?dyd4dmauisrrd3d

سپاس فراوان.
بسیار خاطره انگیز بود.
59
59

پست من طرف Negin 2 الخميس فبراير 17, 2011 1:33 am

59 نوشته است:سریال اسرار جهان

آرتور سی. کلارک

سِر آرتور چارلز کلارک ( ۱۶ دسامبر ۱۹۱۷، سامرست، انگلستان - ۱۹ مارس ۲۰۰۸، سریلانکا) معروف به آرتور سی. کلارک، نویسنده، مخترع و دانشمند بریتانیایی بود.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Clarke_sm.jpg

رمان علمی-تخیلی بسیار معروف ۲۰۰۱: اودیسه فضایی اثر اوست. فیلمی با همین نام بر مبنای این کتاب توسط استنلی کوبریک ساخته شد و جایزه اسکار را برای او و آرتور سی کلارک به ارمغان آورد. او همچنین آخرین عضو بازمانده از گروهی بود که «بزرگان سه گانه علمی-تخیلی» نامیده می‌شد. دو عضو دیگر این مجموعه «رابرت هاینلین» و «آیزاک آسیموف» بودند.
وی دارنده ۷ مدرک دکترای افتخاری در رشته‌های مختلف تجربی بود.

-------

http://www.imdb.com/media/rm1249022976/tt0247885

این سریال که در هر قسمت به دنبال پدیده های غیر قابل توضیح در سراسر جهان میگشت توسط " آرتور سی. کلارک " اجرا میشد همراه با پخش سکانسهای کوتاهی از کشور "سریلانکا" که محل اقامت وی بود و بر جذابت کار میافزود.

" آرتور سی. کلارک " موضوعات مطرح شده علمی-اسرارآمیز را با تحقیقات از دیگر کارشناسان و دانش و بینش خود کندوکاو میکرد اما هیچ گاه نتیجه گیری و جواب صد درصدی برای موضوع مورد کنکاش ارایه نمیداد و همیشه جایی برای به فکر انداختن ذهن مخاطب باقی میگذاشت که البته این نشان از درایت علمی و استعداد نویسندگی او بود.

شاد و پیروز باشید.

59عالی بود.مطمئنم اولین چیزی که با شنیدن اسم لندن در ذهن همه ما دهه شصتی ها خطور میکنه الیور توییسته و آهنگ قدمهاش در کوچه های تاریک و مه آلود لندن .شاید برای همینه که هنوز دوست نداریم لندن مدرن را بببنیم و فارغ از هر زنده باد و مرده باد توی محله های قدیمیش دنبال ردپای کودکیمون می گردیم.از اینکه این تصاویر ذهنی رو عینیت بخشیدی ازت بسیار متشکرم.
Negin 2
Negin 2

صفحه 26 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة