کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 10 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف slevin(HAMID الخميس سبتمبر 23, 2010 8:38 am

بهروز کریمی در تلویزیون قدیم
دانلود کنید
قصه های ظهر جمعه رو توی وبلاگم گذاشتم.با صدای محمد رضا سرشار
دانلود قصه های ظهر جمعه اینجا
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف سلوا الخميس سبتمبر 23, 2010 4:22 pm

سلام.خیلی ممنونم که آهنگ برنامه آفتابگردونو برای من گذاشتین No Crying or Very sad Crying or Very sad
سلوا
سلوا

تعداد پستها : 4
آدرس پستي : تبریز

پست من طرف ariangirl الخميس سبتمبر 23, 2010 6:21 pm

برنامه آفتابگردان کدومه ؟ همینه که عکسش رو گذاشتی واسه آواتار ؟
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف سلوا الجمعة سبتمبر 24, 2010 5:52 am

سلام.
آره خودشه.
سلوا
سلوا

پست من طرف ariangirl الجمعة سبتمبر 24, 2010 11:21 am

من یه هفته نیستم اگه تا اون موقع کسی واست نذاشته بود ، برات میذارمش .
بالاخره این برنامه پسر و بابا پخش شد . قسمتهایی از اون رو کپچر کردم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Pesar_o_babaa
هم اکنون که این نوشته رو تایپ میکنم سایت فرشرد برام بازنمیشه که واستون آپ کنم . بعد از یه هفته اگه کسی اونو نذاشته بود واستون میذارم . (چون شبکه دو دادش و احتمالا همگی دیدید.)
قربان همگی . بای
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Empty شما خبر داشتين؟...

پست من طرف Indiana Jones الجمعة سبتمبر 24, 2010 5:03 pm

شما رو نميدونم اما من همين امروز ساعت 16:30 كه شبكه دوم تلويزيون رو گرفتم ديدم عجب چيزي داره پخش ميشه! اونم با چه كيفيتي!!! ظاهراً چندتايي آدم دلسوز توي تلويزيون مشغول بكار هستند كه دوبله‌ي قديمي رو با بهترين كيفيت گذاشتند روي تصوير دي‌وي‌دي‌هاي فعلي:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna10 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna11 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna12 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna13 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna14 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna15 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna16 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna17 برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna18
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Vlcsna19

قابل توجه شروين عزيز و SMAM مهربان!
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Shervin الجمعة سبتمبر 24, 2010 5:20 pm

Indiana Jones نوشته است:
قابل توجه شروين عزيز و SMAM مهربان!
افشين

سلام افشین جان
بله دوست من، هم من و هم smam اطلاع داشتیم که کارتون پینوکیو به صورت صدا گذاری رو نسخهء دی وی دی مدتیه داره پخش میشه، ولی ظاهرا" به گفته smam عزیز ایراداتی داره، اول اینکه رو نسخهء آلمانی صدا گذاری شده، دوم اینکه تیتراژ کارتون به طور کامل حذف شده! من خودم تا حالا پخش جدیدشو ندیدم و نمینونم قضاوت کنم، ولی احتمال میدم باید از نسخهء بی کیفیت قبلی که الان دست همه هست بهتر باشه، و اینطور که معلومه حالا حالا ها طول میکشه تا پخش کارتون تموم بشه و کپچر بشه و به دست ماها برسه.
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف Emiliano الجمعة سبتمبر 24, 2010 6:10 pm

sahra_7 نوشته است:
سلام . خوب بالاخره من تو این فروم هم عضو شدم .
آرین گرل خوبی ؟ دخملتو ببوس !
وای آره این برنامه شبکه آموزش خیلی کیف داد. بعضی جاها با یادآوری نکته های اونزمان خیلی خیلی ذوقیدم .
این آهنگ همشاگردی سلام نسخه جدیدشه با اجرای علی تفرشی جهت تجدید خاطره که خیلی خوبه ولی دوست داشتم همون کلیپ قدیمی رو هم نشون میداد. تصویر اون بچه هایی که تو حیاط مدرسه همدیگه رو بغل میکردن جلو چشممه.
من آهنگشو کپچر کردم . اینم برای اون دوستانیکه نتونستن برنامه رو ببینند. البته احتمال اینکه فردا هم این سرود پخش بشه هست

https://koodaki-nojavani.forumfa.net/go/aHR0cDovL3d3dy5tZGZyLz81bWF1NnBudGY0ZXR6YXY=

1. سلام، دوست عزیز. خوش اومدید.
2. نام شما خیلی واسه م آشنا می زنه. قبلاً هم با ما بودید؟
3. "همشاگردی سلام" تنها یادآوری کننده ی "همشاگردی سلام" اریجینال بود و به قول "شروین" این دو قابل مقایسه نیستن؛ ولی، باز هم ممنونم. در اولین نوشته تون، همین که ثابت کردید می خوایید همکاری کنید و فقط ارد دهنده نیستید، کافیه.
قابل توجه بعضی ها!

ariangirl نوشته است:
sahra_7 جونم سلاااااااااام . دستت درد نکنه . منم میخواستم کپچر کنم ولی اینکارو نکردم . چون به قول تو اون دخترهایی که همدیگه رو بغل میکردن رو میخواستم . اینم خاطره انگیز بود البته ولی یکم . اون اصلیه یه چیز دیگه است.در هر حال من اینو دانلود کردم . مرسی گلم . امیر خان من عکس دخترم رو میذارم که میخ شده جلوی تی وی . انگار داره تیک آف میکنه .... !

ariangirl نوشته است:
تورو خدا به کچلی دختر من نخندین . دخترم اینورش زشته . اونورش قشنگه ... !! ولی اینم بگم که فوق العاده از کارتون سیمپسونها هم خوشش میاد . با این حساب نمیدونم تکلیف این آرشیو کارتونی که واسش جمع کردم چی میشه . سندباد و سرندی پیتی و ....

4. و ایضاً اون دختر تپلی که دوستشو می بینه و تند و تند از پله های مدرسه می یاد پایین. "همشاگردی سلام" اریجینال رو می گم.
5. خوب، چرا اون ورشو نذاشتی؟
شوخی می کنم. زنده باشه.

slevin نوشته است:
بهروز کریمی در تلویزیون قدیم
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/go/aHR0cDovL3d3dy5zaHJkL3ZpZGVvL2ZzNEJ1ZHRWL1lvdVR1YmVfLV9QcmlzdG9fTWFnaWNfLV9CZWhyby5odG1s
قصه های ظهر جمعه رو توی وبلاگم گذاشتم.با صدای محمد رضا سرشار
دانلود قصه های ظهر جمعه http://11tir88.blogfa.com/

6. ممنون دوست عزیز. شما "سمانه" خانومی یا آقا "حمید"؟
جالبه که یه "سمانه" و "حمید" دیگه هم اینجا هستن و از همین جا به هر دوی این عزیزان هم سلام عرض می کنم.
7. "بهروز کریمی" چقدر حجیمه. امیدوارم بتونم دانلودش کنم. مطمئنم خاطره انگیزه.

سلوا نوشته است:
سلام.خیلی ممنونم که آهنگ برنامه آفتابگردونو برای من گذاشتین

8. من که نداشتمش.

ariangirl نوشته است:
بالاخره این برنامه پسر و بابا پخش شد . قسمتهایی از اون رو کپچر کردم
هم اکنون که این نوشته رو تایپ میکنم سایت فرشرد برام بازنمیشه که واستون آپ کنم . بعد از یه هفته اگه کسی اونو نذاشته بود واستون میذارم . (چون شبکه دو دادش و احتمالا همگی دیدید.)
قربان همگی . بای

9. اسم دقیقش همین بود؟ من از آخراش رسیدم و اگه "سیاه، سفید، خاکستری" رو ببینی، متوجه می شی که آیتم 60 همینه.

60. قصه های پدر و پسر: با بازی "فردوس کاویانی" و "پویا کرمی" و کارگردانی "فریال بهزاد". "پسر اگر نخنده/ پدر دلش می گیره/ همه دنیا به چشماش/ می شه تاریک و تیره/ پسر ناز و پدر ناز/ پسر یه غنچه ی باز/ پدر با پسرش رفیق و دمساز." موسیقی تند و جزش رو هم "کیوان کیارس" با کی بُرد می زد. دهه ی 70، شبکه ی 1 سابق.

10. بنابراین، این هم خوشبختانه سفید شد.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Pesar_o_babaa

11. بی صبرانه منتظر ویدئوی این قسمت هستم، "ارین گرل" عزیز.
این سریال نسخه ی وطنی "قصه های من و بابام" ("Vater Und Sohn") بود.
همون موقع هم خیلی دوسش داشتم و جزو معدود برنامه های دهه ی 70ی بود؛ که، می دیدم.

......................................................

12. راستی، "افشین" جان، ممنون از پاسخ مسابقه؛ اما باز هم، یادم نیومد. انگار خیلی ندادنش.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano الجمعة سبتمبر 24, 2010 6:13 pm

1. امروز هم می رم سراغ چند تا کار قدیمی و تجدید خاطرات. اگه می بینید جدید نیستن و چیزی از "لیست ها" کم نکرده ن، بذارید به حساب چیزی در چنته نداشتن. فعلاً با این ها سرگرم باشید:

2. خانواده ی دی
نام اریجینال: These Are The Days
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 98872210

3. آخرین برگ
نام اریجینال: The Last Leaf
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 36886070

4. مشاهیر بزرگ جهان
نام اریجینال: ؟
(تحت تعقیبه و منتظر جواب شما عزیزان.)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 36330678

Emiliano

پست من طرف slevin(HAMID السبت سبتمبر 25, 2010 2:50 am

من حمیدم
حمید ب
بهروز کریمی برنامه شماره 2
اگه ندیدین حتما دانلود کنید حجمش کمتره 12مگ
آرم قدیمی و خاطره انگیز IRIB گوشه پایین سمت چپش آدمو دیوونه می کنه.
لینک دانلود
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف sahra_7 السبت سبتمبر 25, 2010 5:45 am

ariangirl نوشته است:من یه هفته نیستم اگه تا اون موقع کسی واست نذاشته بود ، برات میذارمش .
قربان همگی . بای

سلام دوست جون . خوبی ؟ مرسی از عکسای نی نیت برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Kiss
ا منم ندیدیم اینو خیلی هم دوسش داشتم . آره بزارش

Emiliano نوشته است:

3. "همشاگردی سلام" تنها یادآوری کننده ی "همشاگردی سلام" اریجینال بود و به قول "شروین" این دو قابل مقایسه نیستن؛ ولی، باز هم ممنونم. در اولین نوشته تون، همین که ثابت کردید می خوایید همکاری کنید و فقط ارد دهنده نیستید، کافیه.
قابل توجه بعضی ها!

1.سلام ممنون.
2.بله من تو اون فروم قبلی کودکی هم هر از گاهی میومدم. ممنون از زحماتتون.
3.خواهش میکنم

Emiliano نوشته است:[b]
1. امروز هم می رم سراغ چند تا کار قدیمی و تجدید خاطرات. اگه می بینید جدید نیستن و چیزی از "لیست ها" کم نکرده ن، بذارید به حساب چیزی در چنته نداشتن. فعلاً با این ها سرگرم باشید:

3. آخرین برگ

4. مشاهیر بزرگ جهان

آخی آخرین برگ . اتفاقا همین چند روز پیش یهو یاد کارتونش افتاده بودم .برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Thankyou

من چند وقت پیشا یه عکس دیدم این بود

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Mdslzn80ip1ji0le82n

خیلی عکس کوچیکیه ولی من به نظرم اومد باید همون مشاهیر بزرگ جهان باشه
اسمشو این زده بود
manga ijin montagari (1977) manga stories of great man
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 89 به نظرتون همینه؟
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف slevin(HAMID السبت سبتمبر 25, 2010 8:28 am

sahra_7 نوشته است:
ariangirl نوشته است:من یه هفته نیستم اگه تا اون موقع کسی واست نذاشته بود ، برات میذارمش .
قربان همگی . بای

سلام دوست جون . خوبی ؟ مرسی از عکسای نی نیت برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Kiss
ا منم ندیدیم اینو خیلی هم دوسش داشتم . آره بزارش

Emiliano نوشته است:

قابل توجه بعضی ها!

1.سلام ممنون.
3.خواهش میکنم

3. آخرین برگ

4. مشاهیر بزرگ جهان

آخی آخرین برگ . اتفاقا همین چند روز پیش یهو یاد کارتونش افتاده بودم .برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Thankyou

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Mdslzn80ip1ji0le82n

اسمشو این زده بود
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 89 به نظرتون همینه؟
ممنون خیلی شبیه هست.مخصوصا نقاشیا،حدود سال ساخت
اینی که شما فرستادی 46 قسمت بوده که تو هر قسمت 2 شخصیت.قسمت 11 گوتنبرگ همراه با ونگوگ.
یعنی ممکنه ایران نصف کرده باشه.هر قسمت دو قسمت.
سه شخصیت از سه قسمت دوبله شده که الان تو یوتیوب هست گوتنبرگ و جنر و سقراط جزو اپیزودهای این سری هست.
پس به احتمال زیاد درسته.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف Emiliano السبت سبتمبر 25, 2010 5:01 pm

slevin نوشته است:
من حمیدم
حمید ب
لینک دانلود
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/go/aHR0cDovL3d3dy5zaHJkL3ZpZGVvL3IxTVVKVWhKL2JlaHJvb3pfa2FyaW1pXy1fMTk4M18tX1BSSVNUTy5odG1s

1. خوشوقتم "حمید" جان. به اینجا خوش اومدی و حتماً به وبلاگت سر می زنم؛ بخصوص، برای شنیدن صدای "محمد رضا سرشار".
2. من هر دو تا فایل "بهروز کریمی" رو دانلود کردم. بی نظیر بودن. اشک تو چشای من هم حلقه زد. اون (IRIB) هم به قول خودت آخرش بود.
باز هم ازت ممنونم.

sahra_7 نوشته است:
1.سلام ممنون.
3.خواهش میکنم

آخی آخرین برگ . اتفاقا همین چند روز پیش یهو یاد کارتونش افتاده بودم .
اسمشو این زده بود
به نظرتون همینه؟

slevin نوشته است:
اینی که شما فرستادی 46 قسمت بوده که تو هر قسمت 2 شخصیت.قسمت 11 گوتنبرگ همراه با ونگوگ.
سه شخصیت از سه قسمت دوبله شده که الان تو یوتیوب هست گوتنبرگ و جنر و سقراط جزو اپیزودهای این سری هست.
پس به احتمال زیاد درسته.

4. شما هم خوش اومدید "صحرا" جان.
5. گفتم آشنایید. بجا آوردمتون. امیدوارم شما هم عضو دائمی اینجا باشید.
6. در مورد اون نام و عکس، نه از اون عکس چیزی دیده می شه و نه تونستم با سرچ اون نام لاتینی شده و حتا نام اریجینالش به عکس قابل توجه و موثقی برسم.
"حمید" جان، شما اگه عکس دقیقی به دست آوردی، لطف می کنی، اینجا بذاری؛ تا اگه بشه، پرونده ی این کارتون هم به نام دوستمون بسته شه؟
ممنون.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الأحد سبتمبر 26, 2010 1:36 am

[quote="slevin"]
sahra_7 نوشته است:
ariangirl نوشته است:
Emiliano نوشته است:

قابل توجه بعضی ها!

1.سلام ممنون.
3.خواهش میکنم

3. آخرین برگ

4. مشاهیر بزرگ جهان

اسمشو این زده بود
پس به احتمال زیاد درسته.

Emiliano نوشته است:
slevin نوشته است:
من حمیدم
حمید ب
لینک دانلود
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/go/aHR0cDovL3d3dy5zaHJkL3ZpZGVvL3IxTVVKVWhKL2JlaHJvb3pfa2FyaW1pXy1fMTk4M18tX1BSSVNUTy5odG1s

1. خوشوقتم "حمید" جان. به اینجا خوش اومدی و حتماً به وبلاگت سر می زنم؛ بخصوص، برای شنیدن صدای "محمد رضا سرشار".
2. من هر دو تا فایل "بهروز کریمی" رو دانلود کردم. بی نظیر بودن. اشک تو چشای من هم حلقه زد. اون (IRIB) هم به قول خودت آخرش بود.
باز هم ازت ممنونم.

sahra_7 نوشته است:
1.سلام ممنون.
3.خواهش میکنم

آخی آخرین برگ . اتفاقا همین چند روز پیش یهو یاد کارتونش افتاده بودم .
اسمشو این زده بود
به نظرتون همینه؟

slevin نوشته است:
پس به احتمال زیاد درسته.

4. شما هم خوش اومدید "صحرا" جان.
5. گفتم آشنایید. بجا آوردمتون. امیدوارم شما هم عضو دائمی اینجا باشید.
6. در مورد اون نام و عکس، نه از اون عکس چیزی دیده می شه و نه تونستم با سرچ اون نام لاتینی شده و حتا نام اریجینالش به عکس قابل توجه و موثقی برسم.
"حمید" جان، شما اگه عکس دقیقی به دست آوردی، لطف می کنی، اینجا بذاری؛ تا اگه بشه، پرونده ی این کارتون هم به نام دوستمون بسته شه؟
ممنون.

4. ممنون
5. منم امیدوارم.
درسته عکسش خیلی کوچیکه ولی به قول حمید آقا با توجه به توضیحاتی که
اینجا نوشته من فکر کردم احتمالا خودش باشه

من این عکسم پیدا کردم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 345isbsiq25mhv6msk37

راستی تو پست قبلیم مثل اینکه یه اشتباه تایپی داره . monogatari درسته. بازم ببینیم عکس بیشتری پیدا میشه یا نه

از اونجاییکه از ورژن جدید همشاگردی سلام خیلی خوشتون نیومد بفرمایین
اینم
همون قدیمیه البته یه خورده به نظر کوتاهه ولی خب خوبه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Studsmatta
دیروز شبکه تهران پخش کرد. جالبه نمیدونم چطور من هنوز لینکشو نذاشته بودم دانلودم شده برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Questionedf . امیدوارم خوشتون بیاد.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Waving1
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف siavash الأحد سبتمبر 26, 2010 4:24 am

اینم همون قدیمیه البته یه خورده به نظر کوتاهه ولی خب خوبه
دیروز شبکه تهران پخش کرد. جالبه نمیدونم چطور من هنوز لینکشو نذاشته بودم دانلودم شده . امیدوارم خوشتون بیاد.

سلام دوست عزیز ... خیلی ممنون بابت سرود همشاگردی سلام همینطور بابت مشاهیر بزرگ جهان ، من قبلاً برای پیدا کردنش حتی مجبور شدم اسم این کارتون رو از ابتدای کارتون بصورت ژاپنی تایپ کنم ولی نتیجه ای بدست نیومد ... تعدادی عکس رو بصورت جسته و گریخته پیدا کردم شاید بدرد شما دوستان بخوره ، برای دیدن در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید ... بدرود

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 3np80w3za8eqktoovou_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 8cszk3kpq5y9gm6glkzo_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Eu6bywsgktk1q31zruq0_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Savus6uq3xdoonz3jdo_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Ua1h07j2nbyn7ui73kar_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Yqpthq1xoq5ijaaqdzns_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 242z1bdtx40j9vgxs7lr_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 7vt7327c4ja4dzgvxzeu_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Zjjdq4llrtl3f28pufy_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Rn900w023a626ta2i3q_thumb

siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف slevin(HAMID الأحد سبتمبر 26, 2010 4:58 am

sahra_7 نوشته است:
راستی تو پست قبلیم مثل اینکه یه اشتباه تایپی داره . monogatari درسته. بازم ببینیم عکس بیشتری پیدا میشه یا نه
اینم
همون قدیمیه البته یه خورده به نظر کوتاهه ولی خب خوبه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Studsmatta
دیروز شبکه تهران پخش کرد. جالبه نمیدونم چطور من هنوز لینکشو نذاشته بودم دانلودم شده برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Questionedf . امیدوارم خوشتون بیاد.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Waving1
ممنون.حیف که تیتراژ کامل مشاهیر جهان رو نداریم.اما اگه داشتیم تموم بود.من قسمت گوتنبرگ رو دادم دوستی ترجمه کرد(تیتراژشو که نصفه هست) اما قسمت نام کارتون رد شده و تو کلیپش نیست.فقط می نویسه: گوتنبرگ و بعد:خرده ریزه ای از حروف شکسته(منظور حروف چاپ)
حیف شد.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف Shervin الأحد سبتمبر 26, 2010 8:02 am

sahra_7 نوشته است:

اینم

سلام
خیلی ممنون بابت همشاگردی سلام، ولی همونطور هم که خودتون اشاره کردید این ورژنش کامل نیست، تقریبا" نصف آهنگ که اینها باشه نیست :

مهر از افق دمید، فصلی دگر رسید
فصل کلاس و درس، ما را دهد نوید
شد فصل کسب علم، فصل تلاش و کار
دانش به نسل ما، می‌بخشد اعتبار
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام

فردا از آن توست، ای نسل چاره‌ساز
با یاری خدا، آینده را بساز

فردای روشن است، با وحدت کلام
از ما تو را درود، از ما تو را سلام
در دل دارم امید، بر لب دارم پیام
هم‌شاگردی سلام، هم‌شاگردی سلام

Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف Emiliano الأحد سبتمبر 26, 2010 2:02 pm

1. "صحرا" جان، با توجه به عکسایی که شما و "سیاوش" عزیز گذاشتید، باز هم به نظر نمی رسه خود جنس باشه. انگار نیاز به تلاش بیشتری داره این "مشاهیر بزرگ جهان".
slevin نوشته است:
ممنون.حیف که تیتراژ کامل مشاهیر جهان رو نداریم.اما اگه داشتیم تموم بود.من قسمت گوتنبرگ رو دادم دوستی ترجمه کرد(تیتراژشو که نصفه هست) اما قسمت نام کارتون رد شده و تو کلیپش نیست.فقط می نویسه: گوتنبرگ و بعد:خرده ریزه ای از حروف شکسته(منظور حروف چاپ)
حیف شد.

2. "حمید" جان، من این عکس رو گیر آوردم. ببین می تونی کمکمون کنی؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Cfddlg6n96ym181pzjbf

3. شما تو ژاپنی می تونی کمکمون کنی؟ چند تا کار رو ترنسکریپشون رو دارم؛ اما، باید کسی پیدا بشه که بخونه یا لاتینی شون کنه تا کشف شن. می تونم رو شما حساب کنم؟

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الإثنين سبتمبر 27, 2010 3:39 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف tisto الأحد سبتمبر 26, 2010 5:14 pm

ممنون "صحرا" جان بابت "همشاگردی سلام" ! این ورژن خیلی کاملتر بود ...درود بر شما دوست عزیز.
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف sooratak الأحد سبتمبر 26, 2010 5:46 pm

Emiliano نوشته است:

1. "صحرا" جان، با توجه به عکسایی که شما و "سیاوش" عزیز گذاشتید، باز هم به نظر نمی رسه خود جنس باشه. انگار نیاز به تلاش بیشتری داره این "مشاهیر بزرگ جهان".
slevin نوشته است:
حیف شد.

2. "حمید" جان، من این عکس رو گیر آوردم. ببین می تونی کمکمون کنی؟
3. شما تو ژاپنی می تونی کمکمون کنی؟ چند تا کار رو ترنسکریپشون رو دارم؛ اما، باید کسی پیدا بشه که بخونه یا لاتینی شون کنه تا کشف شن. می تونم رو شما حساب کنم؟
سلام امیر خان
منظورتون از حمید من بودم؟
من که ژاپنی نم یدانم!!!
در ضمن عکس رو هم ندیدم

sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين سبتمبر 27, 2010 2:51 am

امیلیانو عزیز من عکسی ندیدم.
تا جایی بتونم کمک می کنم
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف Emiliano الإثنين سبتمبر 27, 2010 3:41 am

slevin(HAMID نوشته است:امیلیانو عزیز من عکسی ندیدم.
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. سلام. درسته. بی حواسی من بود. عکس رو گذاشتم.
2. باشه. مزاحمت می شم.

sooratak نوشته است:
سلام امیر خان
منظورتون از حمید من بودم؟
من که ژاپنی نم یدانم!!!
در ضمن عکس رو هم ندیدم

3. نه، منظورم دوست جدیدمون بود. عکس هم تصحیح شد.

.................................................................

4. "اسمم" جان، تولدت مبارک. رز رز رز

Emiliano

پست من طرف Emiliano الإثنين سبتمبر 27, 2010 4:05 am

slevin(HAMID نوشته است:
تا جایی بتونم کمک می کنم

1. باز هم سلام.
2. "اسلوین" جان، "حمید"، لطف می کنی این دو رو لاتین کنی تا سفید بشن؟
پیشاپیش ممنونم:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 Yo39bux8my4mdyafj6qq
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 10 T3srx671uwt6uc99kfw

Emiliano

پست من طرف سلوا الإثنين سبتمبر 27, 2010 9:11 am

arian girl سلام.
من بی صبرانه منتظرت هستم. bounce
سلوا
سلوا

پست من طرف Amir56 الإثنين سبتمبر 27, 2010 10:11 am

این لیست کامل قسمت های مشاهیر است

Episode 1
Wright Brothers
Babe Ruth

Episode 2
Beethoven
Newton

Episode 3
Scott and Amundsen
Nightingale

Episode 4
Edison
Hiroshi Makoto

Episode 5
Nobel
Franklin

Episode 6
Marco Polo
Katsushika Hokusai

Episode 7
Schliemann
Gauguin

Episode 8
Makino Tomitarou
Columbus

Episode 9
Leonardo da Vinci
Pasteur

Episode 10
Morse
Matsuo Basyou

Episode 11
Gutenberg
Goch

Episode 12
Jenner
Alexander the Great

Episode 13
Bell
Livingston

stories 14
Koch
Rodin

stories 15
Watt
Unkei

stories 16
Genghis Khan
Madame Curie

stories 17
Galileo
Darwin

Episode 18
Fabre
Lafcadio Hearn

stories 19
Ikkyu
Magellan

Story 20th
Foster
Mendel

stories 21
Xuanzang
Captain Cook

stories 22
Ryoma Sakamoto
X-ray

stories 23
Ninomiya Kinzirou
Kobayashi Issa

Story 24th
Hukuzawa Yukiti
Millet

Story 25th
Nokuti Hideyo
Copernicus

stories 26
Brothers Grimm
Stevenson

stories 27
Shibasaburo Kitasato
Andersen

stories 28
Lincoln
Makoto Akira

Episode 29
玄白And Sawa Yoshi
Nansen

Story 30th
Fulton
Archimedes

stories 31
Picard
Andou Hiroshige

stories 32
Sesshu
Cervantes

stories 33
Seaton
Du Fu and Li Bai

Story 34th
Natsume Souseki
山上憶良

Story 35th
Washington
Higuchi Ichiyo

Story 36th
Mark Twain
Saigyo

Story 37th
John Manjiro
Schubert

stories 38
Lindbergh
Kano

stories 39
Mozart
Nishigou Wins and

Story 40th
Hedin
Pestalozzi

stories 41
Michelangelo
Tsuiorukofusuki

stories 42
Helen Keller
Inou Tiyuukei

43 stories
Dunan
Den Inoue

Story 44th
Hiraga Gennai
Prince Shotoku

Story 45th
Socrates
昆陽Aoki

stories 46
Monzaemon Chikamatsu
Murasaki Shikibu

Amir56

تعداد پستها : 28

صفحه 10 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة