کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sooratak الجمعة أغسطس 06, 2010 1:09 pm

سلام آزاده خانم
اگر امیر (امییانو)اینجا بود می گفت این ها رو خیلی وقت پیش بحث کردیم و بهتره به آرشیو فوروم مراجعه کنید.
آره عکس های سوزی رو قبلا گذاشتند .
البته یک قست صورت پدر و مادرش رو نشون داد ... اون قسمت که دنبالش می گشتند
sooratak
sooratak

تعداد پستها : 86

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف آزاده الجمعة أغسطس 06, 2010 4:56 pm

دوستم . آخرش من نفهمیدم این آرسیو .... این لیست نوارها . این لیست کتابها .... کجاست ؟ هیچ جای این سایت هیچ توضیحی وجود نداره . آموزش .... و..... و .....
مثلا من چه طور میتونم به همه نوشته های یه فرد خاص دست رسی پیدا کنم. توی فروم قبلی میشد .
خوب من حالا عکس سوزی و پروفسور بالتازار و مداد جاد و . .... کجا ببینم ؟
اصلا چه جوری بفهمم کدوم کتاب سری طلایی اینجا هست و من اشتباهی اسکن نکنم .... و .........و............
اگه این مدیر گروهتون بدونه من چه قدر در طول روز توی اینجا میام و حظ میبرم .... یه نگاهی هم به ما میندازه . بابا نوار قصه زشت و زیبا . یوسف و ذلیخا .
کتاب قصه گلهای قالی نوشته نادر ابراهیمی ...
گل طلا و کلاش قرمز نوشته علی اشرف درویشیان .... پلنگ صو.رتی -هاچ .... مایا - من حدود 70 تا کتاب دارم که مطمئنم 50 تاشو شماها ندارینا ....
نبود ؟
کسی نبود ؟
دیگه دارم کم کم عصصصصصصصصبانی میشم . برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 07, 2010 9:27 am

1. سلام.
2. سؤال شماره ی 44 "لیست سیاه" کشف شد:
44. دکترهای کوچولو: فیلمی استرالیایی که تموم دکتر و پرستارا بچه بودن و مریضا آدم بزرگ. یه یارو سرتاپا باندپیچی هم بود که طبق معمول فقط چشماش دیده می شد و جلوی دهنش باز و همچنین آخرِ بدشانسی بود. یه پسر با موهای بلند هم دائم آمپولی دستش بود. دهه ی 60. (سؤال من، "اسمم" و "رامین".)

3. دکترهای کوچولو:
نام اریجینال: Doctors And Nurses
یابنده: Edo

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Pkpnp2k4wnn6099znqy_thumb
می تونید روی عکس کلیک کنید.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 07, 2010 9:30 am

1. مجدد سلام.
2. امروز هم از اون روزاست که می خوام ذوق مرگتون کنم!
3. این عکس ها به روز شده ن و این لطف رو مدیون دوست قدیمی و عزیزم، "محمد محمودی قیداری"، هستم و همین جا ازش تشکر و بهش سلام می کنم.

4. لباس جدید امپراتور
نام اریجینال: The Emperor's New Clothes
یابنده ی اولیه: آیدین
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Ns6wewjj06myd2uflndr_thumb

5. بالانل، سگ کوچولو
نام اریجینال: Balanel Le Petit Chien
یابنده ی اولیه: بهرام
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Uxssuhkjnptxnyocwt97_thumb

6. توفان
نام اریجینال: Silas
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 D59m1ivp7rcmh864syxb_thumb

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 07, 2010 9:42 am

sooratak نوشته است:سلام
الان داداشم یه کارتونی رو تعریف کرد من که یادم نمی آد شما چی؟
"یه فرشته یا پری به یه مردی یک تبر می ده که هر وقت آرزویی داره اون تبر رو م ی اندازه داخل اون پری می آد و برآورده می کنه ... مثلا تبرش رو تبدیل به طلا می کنه"
راستی امیر جان داداشم می گه همون پوست پلنگ صحیح تر است

1. یه چیزایی یادم می یاد؛ اما، کامل نه، "حمید" جان.

sooratak نوشته است:راستی امیر جان
از اون عروسکی های ژاپنی خیلی صحبت کردیم اما نم یدونم از اون هروسکیه که غاز یا مرغابی شکار می کرد عکس پیدا کردین یا نه؟
امروز برادرم به اون اشاره ای می کرد و می گفت اسم شخصیت اصلی "گومبه" بوده و وقتی مرغابی ها اون رو بلند کرده و به آسمون برده مردم داد می زدند: گومبه تو آسمونه گومبه تو آسمونه

2. "گمبه" سؤال "بهرام" بود. یادش به خیر. توی "لیست سیاه" بود؛ اگه، دقت می کردی:
37. تک قسمتی. در شرق دور، شکارچی مرغابی ای به نام "گمبه" بود که هر روز فقط یه مرغابی شکار می کرد و با زنش می خوردن. روزی یکی ازش پرسید چرا بیشتر شکار نمی کنه، بفروشدشون و گمبه هم طمعکار شد و با دوتا مرغابی ادامه داد و بعد سه تا؛ ولی، ارضا نشد. تااین که یه شب رفت به گردن تموم مرغابی های خوابیده طناب بست و سر طنابا تو دستش بود که صبح شد و مرغابی ها، همه با هم پرواز کردن و گمبه رو با خودشون تو آسمون بردن. بچه های ده هم روی زمین دنبال گمبه و مرغابی ها می کردن و همه ش می خوندن: "گمبه تو آسمونه!" آخر سر هم گمبه به ساختمون بلندی رسید و طنابو ول کرد و نجات یافت. (سؤال "بهرام".)

آزاده نوشته است:دوستم . آخرش من نفهمیدم این آرسیو .... این لیست نوارها . این لیست کتابها .... کجاست ؟ هیچ جای این سایت هیچ توضیحی وجود نداره . آموزش .... و..... و .....
مثلا من چه طور میتونم به همه نوشته های یه فرد خاص دست رسی پیدا کنم. توی فروم قبلی میشد .
خوب من حالا عکس سوزی و پروفسور بالتازار و مداد جاد و . .... کجا ببینم ؟
اصلا چه جوری بفهمم کدوم کتاب سری طلایی اینجا هست و من اشتباهی اسکن نکنم .... و .........و............
اگه این مدیر گروهتون بدونه من چه قدر در طول روز توی اینجا میام و حظ میبرم .... یه نگاهی هم به ما میندازه . بابا نوار قصه زشت و زیبا . یوسف و ذلیخا .
کتاب قصه گلهای قالی نوشته نادر ابراهیمی ...
گل طلا و کلاش قرمز نوشته علی اشرف درویشیان .... پلنگ صو.رتی -هاچ .... مایا - من حدود 70 تا کتاب دارم که مطمئنم 50 تاشو شماها ندارینا ....
نبود ؟
کسی نبود ؟
دیگه دارم کم کم عصصصصصصصصبانی میشم . برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Affraid برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_pale برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_sad
sooratak نوشته است:سلام آزاده خانم
اگر امیر (امییانو)اینجا بود می گفت این ها رو خیلی وقت پیش بحث کردیم و بهتره به آرشیو فوروم مراجعه کنید.
آره عکس های سوزی رو قبلا گذاشتند .
البته یک قست صورت پدر و مادرش رو نشون داد ... اون قسمت که دنبالش می گشتند

3. دقیقاً! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_smile
4. فعلاً که خونه نیستم "آزاده" خانوم. درخواست هاتون هم خیلی زیاده. یه کم بگردید، پیدا می کنید و به همین جا یا جاهایی که بودیم می رسید؛ اما، باز هم اگه پیدا نشد، یکی یکی واسه تون می ذارم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 07, 2010 9:43 am

sooratak نوشته است:
سلام امیر جووووووووووووووووووووووون
ممنون از کلاه قرمزی
بابا چرا پسورد می ذاری داداش
ما از کجا باید بدونیم رمز امیر جونه اون هم با یک اسپیس؟
ممنون

1. سلام "حمید" جان. خوبی؟
2. از همونجایی که فهمیدی رمز "امیر جون"ه؛ اون هم، با یک اسپیس!
بابا، با باز شدن فایل، پسورده می یاد. این مث نذاشتنه و فقط و فقط کاری کرده م؛ که، اگه کسی خواست لینک بده، نام فورم خودمون بیاد بالا. دیدی که در ادامه ش نوشته بودم:
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/forum-f1/
3. خوشحالم که خوشت اومده. طنز رو حال کردی؟

آزاده نوشته است:
وای خدای من . تا این عکس رو اینجا ندیده بودم هیچی ازش توی ذهنم نبود . من میخواااااااام ببینمش دوباره .
کی پخش میشد ؟ اصلا یادم نیست . عاشق جنگلبان بودم
3. جنگلبان جوان و گوزن بادپا

4. ما اینیم دیگه! یابنده ش خودم بودم. Smile
5. یک بار دیگه، تقدیم به همه ی دوستان:
6. جنگلبان جوان و گوزن بادپا
نام اریجینال: O Hajnem Robatkovi A Jelenu Vetrnikovi
یابنده: امیلیانو
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Aqvjcz5cdm5oe57yzaq_thumb

babak نوشته است:
سلام دوستان
سری به اینجا بزنید خالی از لطف نیست------> http://www2.tv-ark.org.uk/childrens/itv_a-l.html

7. عالی بود "بابک" جان؛ فقط، خیلی ها واسه ی من ناآشنا بود و شاید 4، 5 تا آشنا می زد.
8. راستی، من هم مث "آزاده" هر کار کردم نتونستم موسیقی "مامفی" رو دانلود کنم و از اوناست که ندارم:
http://tv.cream.org/specialassignments/themes/mumfie.mp3
حالا فیلتره، چیه، نمی دونم. می شه اگه زحمتی نیست، یه جای دیگه آپلودش کنی؟ پیشاپیش متشکرم ازت.

...........................................................................
9. این هم جدیده:
امید و دوستان
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Us7oua4yxwg1fajwst8_thumb

Emiliano

پست من طرف SMAM الأحد أغسطس 08, 2010 7:05 am

امروز برای نخستین بار بود که میدیدم
مییییییییییییییووو!!!!
Meeow!(2000)
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Maisiemac-1

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Maisiemac-2
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف sooratak الأحد أغسطس 08, 2010 12:02 pm

سلام
امیر مثل همیشه و مثل قدیما کولاک کردی
sooratak
sooratak

پست من طرف Emiliano الإثنين أغسطس 09, 2010 3:25 am

1. تقدیم به "آزاده" خانوم:
2. مداد جادو
نام اریجینال: Zaczarowany Olowek

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 7ttob6u7es42eura2h8_thumb

3. پروفسور بالتازار
نام اریجینال: Professor Balthazaق

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Y11lkv6smbfqlxdvu8f_thumb

Emiliano

پست من طرف siavash الثلاثاء أغسطس 10, 2010 7:40 am

سلام دوستان برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 915632 ... تعدادی از تیتراژ کارتونهای قدیمی رو برای شما حاضر کردم البته بعضی هاشون همونی هست که در تلوزیون خودمون پخش شده و بعضی هاشون به زبان اصلی هست ... تقدیم به شما برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 915632

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 C83ylg02bguowxgeezu

تیتراژ سری اول گوش مروارید :

http://www.4shared.com/video/ssAfCJ8X/Goosh_Morvareed_-_1.html

تیتراژ سری دوم گوش مروارید :

http://www.4shared.com/video/VatUIXwt/Goosh_Morvareed_-_2.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Yjsxqtksdrfv35imrvfv

تیتراژ آغازین پروفسور بالتازار :

http://www.4shared.com/video/I7M1CM4H/Professor_Balthazar_-_1.html

تیتراژ پایانی پروفسور بالتازار :

http://www.4shared.com/video/9v-CmyY9/Professor_Balthazar_-_2.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 8dim7xqh12rxprv9zoz

تیتراژ نیلز :

http://www.4shared.com/video/9vIWZvNx/Nils.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Esh06rdrzo0l5meywppi

تیتراژ حنا دختری در مزرعه :

http://www.4shared.com/video/DTkPTFf2/Hana_Dokhtari_Dar_Mazrae.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Vcez3qxt2g98sksvz8ii

تیتراژ گربۀ بازرس :

http://www.4shared.com/video/bNI7q05-/Black_Cat_Detective.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 34buk6x4vokewxixwh9e

تیتراژ رمی :

http://www.4shared.com/video/R3zDrGc_/Remi.html
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 10, 2010 11:22 am

1. سلام. نیازی به گفتن نیست که با کلیک روی عکس ها به عکس بزرگتر می رسید.
2. بوستان دوستان پورنگ

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 B4iwxbevr546wfmvluqg_thumb

3. این قدر برنامه جذابه که بچه ها دستشون تو دماغاشونه!

4. جورواجور
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 49sjaqkqslhtd6br1cg_thumb

.....................................................
5. به روز شده ها:
6. آب، آب، زندگی 1

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Am591kz4e9u5060slep_thumb
7. این هم فایل صوتیش

http://www.4shared.com/file/cB631Xiy/Ab_Ab_Zendegi_1.html

8. آب، آب، زندگی 2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Xd28125jxg9rqwfyzpf_thumb

...........................................................................

9. "سیاوش" جان، جداً دست مریزاد. بی نظیر بودن؛ بخصوص، "گربه ی بازرس" و "رمی". برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_cheers

Emiliano

پست من طرف آزاده الثلاثاء أغسطس 10, 2010 3:44 pm

Emiliano نوشته است:
2. مداد جادو

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 7ttob6u7es42eura2h8_thumb

3. پروفسور بالتازار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Y11lkv6smbfqlxdvu8f_thumb
دوستم . سپاس . از وقتی خوندم این کارتونها قبلا در موردش بحث شده دوباره همه جا رو کنکاش کردم . ولی نبود . خصوصا سوزی ....
شاد زی
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف Emiliano الجمعة أغسطس 13, 2010 3:54 am

1. سلام "سیاوش" جان.
2. بفرما، این هم موسیقی "ماجراهای نیلز"ی که ما دیدیم:

http://www.4shared.com/audio/SLcnCk8H/The_Wonderful_Adventures_Of_Ni.html

3. بی زحمت با اون شم حرفه ای که داری، اینو روی اون ویدئوی اریجیناتل بذار و حاصل کار رو؛ اگه زحمتی نیست، مجدد آپلود کن. ممنونم.
...............................................
4. هدیه ی امروز من:
5. ماجراهای موشی
نام اریجینال: Przygody Myszki

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 7pz58079tg53ieyyj2lt_thumb

فایل تصویریش:
http://www.4shared.com/file/EwFm-9BA/Przygody_Myszki__Majarahaye_Mo.html

آزاده نوشته است:
Emiliano نوشته است:
2. مداد جادو

3. پروفسور بالتازار

دوستم . سپاس . از وقتی خوندم این کارتونها قبلا در موردش بحث شده دوباره همه جا رو کنکاش کردم . ولی نبود . خصوصا سوزی ....
شاد زی

6. خواهش می کنم.
7. باشه. اون رو هم می یارم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأحد أغسطس 15, 2010 4:17 am

1. این هم به ترتیب "دنیای سوزی" و "پوکو و دوستانش" برای "آزاده":
2. به اسامی فارسی دقت کنید .اسم های فارسی شون همیناست؛ که، نوشته م؛ اما، اسمای اریجینالشون تحت تعقیبه و به همین علت توی "لیست خاکستری" هستن؛ یعنی، اینجا:
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/montada-f1/topic-t8-40.htm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 T44xnbqtry8dbdu5ujjx_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 6hnljidsfptla0d4erc0_thumb
3. "آزاده" خانم، در ازای این عکسا، به جای تشکر و از این حرف ها، بگردید، ببینید می تونید از لیستمون کم کنید. ممنون.

.............................................................
4. این هم جدیده:
5. صندوقچه ی هدهد
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 4zcim6v0gfniukwwlypc_thumb

Emiliano

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Empty سری دوم تیتراژ کارتونهای قدیمی

پست من طرف siavash الإثنين أغسطس 16, 2010 8:25 am

سلام دوستان برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 915632 ... سری دوم تیتراژ کارتونهای قدیمی که بعضی هاشون برای اولین بار هست که آپلود میشه و با کیفیت عالی ، در بین اینها فقط تیتراژ سنجاب کوچولو (بنر) به زبان آلمانی هست و بقیه با صدای فارسی و همونی هستند که از تلوزیون خودمون پخش شده برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_biggrin ... این چند روز فرصت در فصل تابستون باعث شد تا بتونم یه فلاش بک هم به سالهای دوران دبستان بزنم که بعد از تموم شدن مدرسه تا خونه میدویدم تا بتونم به کارتونهای شبکه 2 و بعد از اون شبکه 1 برسم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Icon_neutral ... امیدوارم از دیدنشون لذت ببرید ... بدرود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 915632

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Qi9w5ofriy7tyuehzdwx

تیتراژ کارتون رامکال :

http://www.4shared.com/video/S7yH2gFO/Rrmkal__Rascal_.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 S7pty6kg3jortejhd8u

تیتراژ آغازین داستان آلپ :

http://www.4shared.com/video/YKzKQ3F1/Alp_Story__opening_.html

تیتراژ پایانی داستان آلپ :

http://www.4shared.com/video/5f6KN_V0/Alp_Story__end_.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Foqa0rr5n12bwzjxw885

تیتراژ مهاجران :

http://www.4shared.com/video/R1Dcuu3_/Mohajeran.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 7ggsp4wmgpym6u56vcgy

تیتراژ سنجاب کوچولو (بنر) :

http://www.4shared.com/video/Im08c-vB/Banner.html

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 8dim7xqh12rxprv9zoz

تیتراژ نیلز با صدای فارسی تقدیم به امیر عزیز :

http://www.4shared.com/video/CBz-fxgS/Nils__Persian_.html
siavash
siavash

پست من طرف Emiliano الإثنين أغسطس 16, 2010 1:10 pm

1. سلام.
2. این هم "قصه های کوچه ی ما"؛ که، فکر می کنم برای بیست و خورده ای امین بار دارم آپلود می کنم و این بار فقط و فقط به درخواست دوست جدیدمون، خانم "نگین شوکتیان" می ذارم:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 96140682

3. ضمناً ایشون سؤالی داشته ن؛ که، نمی دونم باید توی "لیست های برنامه ی کودک" بذارم یا مربوط می شه به آدم بزرگا و تاپیک "فیلم ها"ی "بابک" عزیز:
ایشون پرسیده ن:

4. فیلم "سوت کوچک نقره ای" رو می خوان؛ که، فضایی مه آلود داشته با کوچه هایی تاریک که روشون بند رخت پهن می کرده ن و جریان در اسکله ای اتفاق می افتاده.
5. از فیلم بازهای عزیز، کسی می تونه کمکمون کنه؛ یا لااقل، بگه این فیلم توی ژانر کودک بوده یا نه.

.............................................

6. "سیاوش" عزیز، باز هم تیتراژها عالی بود. کار زیبایی رو شروع کردید و ممنون که دارید ادامه ش می دید.
به خاطر "ماجراهای نیلز" هم یه تشکر ویژه ازت دارم. دست مریزاد.

Emiliano

پست من طرف babak الإثنين أغسطس 16, 2010 4:08 pm

سلام سیاوش جان
ازت متشکرم بابت لطفی که به کودکی بچه های فروم می کنی
cheers cheers cheers cheers
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف نگين الأربعاء أغسطس 18, 2010 4:55 am

آقاي ايميليانو از لطفتون ممنونم.آقاي بابک برام اطلاعاتي از فيلم سوت کوچک نقره اي فرستادند که من اينجا براتون کپيش کردم.سوت کوچک نقره ای یه تله فیلم انگلیسی بود در مورد یه دختر کوچیک ایرلندی که پدرش قبل از مرگش بهش یه سوت نقره ای داد که به عقیده دختر خاصیت جادویی داشت.دختر کوچولو کلی کار کرد تا برای مادرش یه دامن پشمی دست دوم بخره و توی دوخت پایین دامن یه حواله پنج پوندی پیدا کرد و .....
کاش عکسي ازش داشتيم.

نگين

تعداد پستها : 8

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 18, 2010 11:02 am

1. سلام.
2. "تق تق" برای "الهام" عزیز:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Igsrxu0x4lhf4uo529l6_thumb

3. چقدر زود همه چی خاطره می شه و "عمه"ها و "خاله"ها چه زود فید می شن.

.................................................

4. اینا هم جدیدن:

5. پسری که کوچک شد
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 3egbnlh69pgffwa30pm_thumb

6. مونی و مگی
نام اریجینال: Mooney And Magee

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Ovdju9fqze7wre5njkv_thumb

7. این هم از اون برنامه هاست که ازش عکس اریجینال پیدا نمی شه؛ حداقل، تا به امروز.
8. و باز هم ملاک برای نام فارسیش، روزنامه ی "جام جم"ه و رسماً اسمی براش عنوان نمی شه.

نگين شوکتيان نوشته است:آقاي ايميليانو از لطفتون ممنونم.آقاي بابک برام اطلاعاتي از فيلم سوت کوچک نقره اي فرستادند که من اينجا براتون کپيش کردم.سوت کوچک نقره ای یه تله فیلم انگلیسی بود در مورد یه دختر کوچیک ایرلندی که پدرش قبل از مرگش بهش یه سوت نقره ای داد که به عقیده دختر خاصیت جادویی داشت.دختر کوچولو کلی کار کرد تا برای مادرش یه دامن پشمی دست دوم بخره و توی دوخت پایین دامن یه حواله پنج پوندی پیدا کرد و .....
کاش عکسي ازش داشتيم.

9. خوب، پس تأکید "بابک" عزیز، یعنی این که ژانر کودکه.
10. نگران نباش "نگین" خانوم. این هم می ره تو "لیست سیاه"؛ مث، ده ها مورد دیگه و یه حسی به من می گه این لیست سفید می شه؛ فقط، زمان نیاز داریم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 18, 2010 11:14 am

1. مجدد سلام.
2. کار زیبای "سیاوش" عزیز با تیتراژ کارتون ها منو تشویق کرد که سه تیتراژ دیگه رو واسه ی دوستان آپلود کنم. امیدوارم خوشتون بیاد:

3. مگ مگ و دوستان زبل
کیفیت: عالی

http://www.4shared.com/video/n-F0Lmce/Mag_Mag_Va_Doustane_Zebel.html

4. السون و ولسون
کیفیت: فقط در حد تجدید خاطرات

http://www.4shared.com/video/geLtIcAJ/Alessoun_O_Valessoun.html

5. باباش و داداش
کیفیت: فقط در حد تجدید خاطرات

http://www.4shared.com/video/kW56A3tX/Babash_Va_Dadash.html

.................................................

6. "سیاوش" جان، اینو باید تو تاپیک کتاب مطرح کنم؛ اما، فکر نمی کنم نیاز به پست اضافه داشته باشه: قرار بود از کتاب های درسی دوره ی خودمون مث سابق عکس بذاری؛ از همون عکسایی که، برای اولین بار آپ کردی و باب دوستی مون شد.
چرا ادامه ندادی، عزیز؟

Emiliano

پست من طرف siavash الأربعاء أغسطس 18, 2010 12:07 pm

Emiliano نوشته است:
"سیاوش" جان، اینو باید تو تاپیک کتاب مطرح کنم؛ اما، فکر نمی کنم نیاز به پست اضافه داشته باشه: قرار بود از کتاب های درسی دوره ی خودمون مث سابق عکس بذاری؛ از همون عکسایی که، برای اولین بار آپ کردی و باب دوستی مون شد.
چرا ادامه ندادی، عزیز؟
سلام امیر جان رز ... بروی چشم هر موقع فرصت شد باز یه چیزهایی اسکن میکنم ، دلیل اینکه ادامه ندادم هم که میشه حدس زد No ... اما قبل از اون قرار بود یه نهال انقلاب اسکن کنم که امشب یا فردا شب به امید خدا ترتیبش رو میدم Very Happy .. فعلاً خداحافظ رز
siavash
siavash

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 18, 2010 12:15 pm

siavash نوشته است:
Emiliano نوشته است:
"سیاوش" جان، اینو باید تو تاپیک کتاب مطرح کنم؛ اما، فکر نمی کنم نیاز به پست اضافه داشته باشه: قرار بود از کتاب های درسی دوره ی خودمون مث سابق عکس بذاری؛ از همون عکسایی که، برای اولین بار آپ کردی و باب دوستی مون شد.
چرا ادامه ندادی، عزیز؟
سلام امیر جان رز ... بروی چشم هر موقع فرصت شد باز یه چیزهایی اسکن میکنم ، دلیل اینکه ادامه ندادم هم که میشه حدس زد No ... اما قبل از اون قرار بود یه نهال انقلاب اسکن کنم که امشب یا فردا شب به امید خدا ترتیبش رو میدم Very Happy .. فعلاً خداحافظ رز

1. دلیلش فکر کنم نامردی یه عده بود که با واترمارک کردن اون عکسا به نام خودشون ناراحتت کردن؛ درست شبیه، کاری که با عکسایی که بنده از "سروش"ها طی 4 ماه اسکن کرده بودم، کرده ن.
2. می تونی دو کار بکنی: یا مث عکس "پل کوچولو" کاری کنی که نفهمیم این یارو "پل کوچولو"یه یا "آل پاچینو"! یا این که لااقل واسه ی دوستان عکس بدون واترمارک یا در حد قابل تحمل بفرستی؛ البته، امیدوارم این حرفم رو جسارت ندونی و معنی واقعی سهیم کردن دیگران در لذت رو می دونم که می دونی.

3. وای! بی نهایت خوشحال شدم و بی صبرانه منتظرم. کاش اونایی باشه که داشتمشون. رز عشق

Emiliano

پست من طرف Emiliano الخميس أغسطس 19, 2010 2:13 am

1. سلام.
2. هدیه ی امروز من: موزیک ویدئویی زیبا از "ماجراهای مارکوپولو" کاری از "شهریار":

http://www.4shared.com/video/7pM0dZHR/Majarahaye_Marko_Polo.html

3. "شهریار" قبلاً هم موسیقی "باغ گل ها" ("خپل") و "واتو واتو" رو به زیبایی تموم کار کرده بود و با کمی سرچ می تونید به اون ها هم برسید.
4. با تشکر از "محمد محمودی" عزیز؛ به خاطر، ارسال این فایل به من.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الجمعة أغسطس 20, 2010 12:14 pm

1. دالگوی باهوش
نام اریجینال: The Adventures Of Dalgo The Great

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Oimg_GC00011657_CA00011675
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Dalgo-the-Great-1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 03337978_20090504

2. ماجراهای جکی چان
نام اریجینال: The Adventures Of Jackie Chan

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Jackie-Chan-Adventures-pic
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Jackie-chan-adventures1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Jackie-Chan-Adventures-002
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Jackie_chan_adventures-show
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 7kkJackieChanAdventures
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 O_jackie_chan_ep_19_-_00hr_13min_11sec.bmp
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Jackiechan
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Viper-char
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Thedarkhand-36
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 Hqdefault
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 6 ZYJRN9D284.aHR0cDovL3R2c2VyaWVzZmluYWxlLmNvbS9hc3NldHMvamFja2llY2hhbjAxbS5qcGc=...

Emiliano

پست من طرف sooratak السبت أغسطس 21, 2010 9:15 am

سلام
فقط همین و دیگر هیچ
sooratak
sooratak

صفحه 6 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة