کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 39 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 21 ... 38, 39, 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف 59 الأحد يوليو 31, 2011 7:20 am

erfan نوشته است:کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Cfutfa64i23hazb3ty

سلام دوستان عزيز
كتاب زيبا و هميشه خواندني اليورتويست كه در دهه 60 توسط انتشارات سپيده منتشر شد تقديم به شما
لينك:
http://hotfile.com/dl/124893272/a32647a/oliver_twist.pdf.html
عرفان جان سپاسگذارم،
یک دنیا خاطره با این كتاب زنده شد.
كتاب پر طرفدار دیگری هم بود از مجموعه انتشارات سپيده
با نام " قهرمان بکس اماتوری ".
سلامت باشید.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty تشکر

پست من طرف Shervin الأحد يوليو 31, 2011 9:08 am

سلام عرفان عزیز
خیلی ممنون بابت کتابهای قشنگی که آپلود میکنی، و همچنین یه قدردانی و تشکر ویژه باید ازت بکنم بخاطر اینکه کتابهایی با این حجم صفحه اسکن میکنی! چون کمتر کسی اینجا کتابهای قطور اسکن میکنه، واقعا" دستت درد نکنه و خسته نباشی رز رز
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف erfan الإثنين أغسطس 01, 2011 2:11 am

59 نوشته است:
erfan نوشته است:کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Cfutfa64i23hazb3ty

سلام دوستان عزيز
كتاب زيبا و هميشه خواندني اليورتويست كه در دهه 60 توسط انتشارات سپيده منتشر شد تقديم به شما
لينك:
http://hotfile.com/dl/124893272/a32647a/oliver_twist.pdf.html
عرفان جان سپاسگذارم،
یک دنیا خاطره با این كتاب زنده شد.
كتاب پر طرفدار دیگری هم بود از مجموعه انتشارات سپيده
با نام " قهرمان بکس اماتوری ".
سلامت باشید.

سلام دوست عزيز
من هم از شما تشكر مي كنم به خاطر فيلمها و سينماي قشنگي كه در اين فروم دزست كردي تلوزیون كتاب قهرمان بكس اماتوري را ندارم ولي هر وقت كتابهاي ديگر انتشارات سپيده به دستم رسيد تقديم خواهم كرد
درود بر شما

erfan

تعداد پستها : 119

پست من طرف erfan الإثنين أغسطس 01, 2011 2:16 am

Shervin نوشته است:سلام عرفان عزیز
خیلی ممنون بابت کتابهای قشنگی که آپلود میکنی، و همچنین یه قدردانی و تشکر ویژه باید ازت بکنم بخاطر اینکه کتابهایی با این حجم صفحه اسکن میکنی! چون کمتر کسی اینجا کتابهای قطور اسکن میکنه، واقعا" دستت درد نکنه و خسته نباشی رز رز

سلام شروين جان
خواهش مي كنم خواهش میکنم ، اصلا قابل دوستاني مثل شما رو نداره I love you

erfan

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أغسطس 02, 2011 2:45 am

fazel1994 نوشته است:مجموعه داستان مصور < ملا نصرالدین > تقدیم به همگی

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Molla

http://www.4shared.com/document/pnr0m8K4/molla_nasraldin.html

1. "فاضل" عزیز، عالی بود. دست گلت درد نکنه.

2. "سم" عزیز، لطف می کنی سری های دیگه ی "نان از کجا می آید" رو هم زحمت بکشی؟ با اون کتابت منو بردی به سال های دور.

3. از سایر دوستان عزیزم هم ممنونم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty تیستو سبز انگشتی

پست من طرف tisto السبت أغسطس 06, 2011 1:39 pm

این کتاب چاپ دیگری از کتاب " تیستوسبز انگشتی " ست که پیش ازین در اختیار کتاب دوستان قرار گرفته بود ...

تیستو سبز انگشتی
نوشته : موریس دروئون - ترجمه : لیلی گلستان
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مهر ماه 57

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 0brmf423mocau584yybo

http://www.4shared.com/document/JzRRmew4/tisto.html
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف Shervin السبت أغسطس 06, 2011 2:43 pm

tisto نوشته است:این کتاب چاپ دیگری از کتاب " تیستوسبز انگشتی " ست که پیش ازین در اختیار کتاب دوستان قرار گرفته بود ...

سلام رئوف جان رز
خیلی ممنون بابت کتابی که آپلود کردی، و همچنین خیلی خوشحالم که بعد از مدتها در فروم مخصوصا" در این تاپیک میبینمت Smile امیدوارم بیشتر شاهد حضورت باشیم و از کارهای قشنگت بیشتر بهره ببریم رز
Shervin
Shervin

پست من طرف tisto السبت أغسطس 06, 2011 3:23 pm

سلام شروین جان ... ممنون دوست خوب و قدیمی رز
tisto
tisto

پست من طرف Mohsensad الأحد أغسطس 07, 2011 6:00 am

سلام خدمت همه عزیزان
و خسته نباشید مخصوصا خدمت شروین و افشین عزیز
بعد از سالها که دورادور شمارو نگاه میگردم توی سومین فرم بالاخره طاقت نیاوردم و من هم وارد شدم البته بگم که من تقریبا توی این سالها هر روز فورم رو نگاه می کردم از مطالبتون لذت می بردم و چیزایی رو که می زاشتین هم رو دانالود می کردم ولی به علت مشغله شدید کاری نمی تونستم توی فعالیتهاتون شرکت کنم ، توی این چند وقت آرشیو کاملی از نوارها رو جمع کردم که هم از سایت کودکی هست و هم چیزایی هستد که خودم کامورتشون کرده ام الان که نگاه می کنم چیزی بیشتر از 199 عدد نوار معادل 10 گیگابیت وخوشحال میشم دوستانی که چیزی از اون وقتها گم کردن و دیگه به لینکهای اصلی دسترسی ندارند رو در اختیارشون قرار بدم فایلهای من همگی دارای تگ بوده و محتوی کاور و جلد نوار یا جلد کتاب در خود فایل mp3 و پوشه محتوی کتاب در صورت موجود بودن هستند.
Mohsensad
Mohsensad

تعداد پستها : 22

پست من طرف Mohsensad الأحد أغسطس 07, 2011 6:12 am

اون قدیما یه کتاب برای من گرفته بودن که کمیک استریپ بود و داستان در مورد یه گاوبیخیال و تنبل با چشمای ضعیف بود که دوستاشش براش عینک خریده بودن داستان توی اسپانیا اتفاق می افتاد و جای این گاو بیخیال با یه گاو مسابقه عوض میشه و دنباله ماجرا با آدم بدا و مسابقه گاو بازی با یه ماتادور بداخلاق کسی این کتاب رو سراغ داره یا حداقل اسمش یادش هست
Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف Shervin الأحد أغسطس 07, 2011 6:24 am

Mohsensad نوشته است:سلام خدمت همه عزیزان
و خسته نباشید مخصوصا خدمت شروین و افشین عزیز
بعد از سالها که دورادور شمارو نگاه میگردم توی سومین فرم بالاخره طاقت نیاوردم و من هم وارد شدم البته بگم که من تقریبا توی این سالها هر روز فورم رو نگاه می کردم از مطالبتون لذت می بردم و چیزایی رو که می زاشتین هم رو دانالود می کردم ولی به علت مشغله شدید کاری نمی تونستم توی فعالیتهاتون شرکت کنم ، توی این چند وقت آرشیو کاملی از نوارها رو جمع کردم که هم از سایت کودکی هست و هم چیزایی هستد که خودم کامورتشون کرده ام الان که نگاه می کنم چیزی بیشتر از 199 عدد نوار معادل 10 گیگابیت وخوشحال میشم دوستانی که چیزی از اون وقتها گم کردن و دیگه به لینکهای اصلی دسترسی ندارند رو در اختیارشون قرار بدم فایلهای من همگی دارای تگ بوده و محتوی کاور و جلد نوار یا جلد کتاب در خود فایل mp3 و پوشه محتوی کتاب در صورت موجود بودن هستند.

سلام محسن عزیز
خیلی خوشحالم که بالاخره شما هم به جمع ما پیوستید و دیگه فقط دانلودر نیستید!
ازتون خیلی ممنون میشم اگه لیست نوارهاتون رو در اختیار ما قرار بدید تا ببینیم کدومها رو نداریم که شما زحمتشون رو بکشید
با تشکر رز
Shervin
Shervin

پست من طرف Mohsensad الأحد أغسطس 07, 2011 8:15 am

اینم لیست فایلها :

4shared.com/file/Yf_NngKy/48_dastan.html
Mohsensad
Mohsensad

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty تشکر

پست من طرف Shervin الأحد أغسطس 07, 2011 9:20 am

محسن جان من لیستت رو دریافت کردم
سر فرصت چک میکنم و ببینم کدومها رو نداریم، تو همین یکی دو روزه بهت اطلاع میدم
ازت بی نهایت ممنونم بخاطر و لطف و زحمتی که کشیدی رز
Shervin
Shervin

پست من طرف erfan الثلاثاء أغسطس 09, 2011 2:59 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 V9mz2o3d3ruhf400zn6
سلام دوستان
كتاب الماس شوم از سري كتابهاي طلايي تقديم به همه شما به خصوص آپاداناي عزيز به خاطر علاقه اش به اين كتابها cheers
شاد باشيد
لينك:
http://www.uploadbaz.com/dir8lqywlkor

اين مطلب آخرين بار توسط erfan در السبت أغسطس 13, 2011 4:05 am ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty داستان صوتی اشک و آب

پست من طرف Mohsensad الأربعاء أغسطس 10, 2011 2:54 am

خدمت شروین عزیز و بقیه دوستان داستان صوتی
اشک و آب
4shared.com/file/rdnwQX7p/Ashk_va_Ab.html
فایل فاقد هیچ گونه پسوردی است
Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف Shervin الأربعاء أغسطس 10, 2011 2:59 am

بی نهایت ممنون محسن جان خوش اومدی خیلی لطف میکنی رز
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty نوار قصه : اولین پرواز از مجموعه داستان کوتی و موتی

پست من طرف Mohsensad الأربعاء أغسطس 10, 2011 3:46 am

نوار قصه : اولین پرواز از مجموعه داستان کوتی و موتی

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Kootiomooti

4shared.com/file/pSk1jGJ3/Avalin_Parvaz.html

خدمت شروین عزیز و بقیه دوستان

اين مطلب آخرين بار توسط Mohsensad در الثلاثاء أغسطس 16, 2011 5:24 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف Mohsensad الأربعاء أغسطس 10, 2011 6:26 am

کسی کتاب های
تن تن وپیکاروها و تن تن در سرزمین طلای سیاه چاپ یونیورسال رو داره نسخه هایی که من دارم چاپ جدبده و شدیدا سانسور شده
Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف Shervin الأربعاء أغسطس 10, 2011 6:35 am

Mohsensad نوشته است:کسی کتاب های
تن تن وپیکاروها و تن تن در سرزمین طلای سیاه چاپ یونیورسال رو داره نسخه هایی که من دارم چاپ جدبده و شدیدا سانسور شده

من خیلی وقت پیش کتاب تن تن و پیکاروها رو آپلود کرده بودم، تو صفحه های گذشته بگردی پیدا میکنی
Shervin
Shervin

پست من طرف Mohsensad الأربعاء أغسطس 10, 2011 9:19 am

شروين جان
اونارو كه شما گذاشتى براى از ما بهترونه و رمز داره
ولى از شوخى كه بگذريم سه تا لينك چاپ قديم پيدا كردم ١- پرتقال آبى ٢- تن تن وپيكارو ها ٣- تن تن در سرزمين طلائ سياه
كه هر سه تاشون فايلهاى اصلى از 4shered پاك شدن ميشه زحمت بكشى و دوباره آپلودشون كنى البته اگه قابلمون بدونى
ممنون

Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف Shervin الأربعاء أغسطس 10, 2011 9:44 am

Mohsensad نوشته است:شروين جان
اونارو كه شما گذاشتى براى از ما بهترونه و رمز داره
ولى از شوخى كه بگذريم سه تا لينك چاپ قديم پيدا كردم ١- پرتقال آبى ٢- تن تن وپيكارو ها ٣- تن تن در سرزمين طلائ سياه
كه هر سه تاشون فايلهاى اصلى از 4shered پاك شدن ميشه زحمت بكشى و دوباره آپلودشون كنى البته اگه قابلمون بدونى
ممنون

محسن جان اینجا کسی که زحمت نمیکشه دسترسی اش به فایلها محدود میشه، پسوردگذاری ها هم بخاطر همینه که هر کسی از راه رسید زحمت بچه ها رو مفت دانلود نکنه، شما هم که دیگه عضو فعال محسوب میشید و باعث خوشحالی همهء ماست، و از این به بعد فایلهایی که با پسورد آپلود میشن پسوردشون برای شما هم ارسال میشه،
محسن جان من فقط میتونم کتاب تن تن و پیکاروها رو که کار خودم هست مجددا" برات آپلود کنم، اون دوتای دیگه رو دوستان دیگه گذاشتن که باید خودشون بیان برات آپلود کنند
چشم، در اسرع وقت برات آپلود میکنم
Shervin
Shervin

پست من طرف Mohsensad الأربعاء أغسطس 10, 2011 11:49 am

بسيار ممنونم شروين جان What a Face
Mohsensad
Mohsensad

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty کودک ، سرباز و دریا

پست من طرف tisto الأربعاء أغسطس 10, 2011 10:22 pm

درود !

رز
کودک ، سرباز و دریا
نوشته ی : ژرژ فون ویلیه - ترجمه ی : د. قهرمان
چاپ دوم - شهریور 52 - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان-235 صفحه

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 757150decbd8

http://www.4shared.com/document/lJUPIN_T/LENFANT_LE_SOLDAT_ET_LA_MER_.html
tisto
tisto

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Empty نوار قصه باباریش برفی و مورچه و جیرجریک

پست من طرف Mohsensad الخميس أغسطس 11, 2011 3:26 am

نوار قصه باباریش برفی و مورچه و جیرجریک

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 39 Babarishbarfi

4shared.com/file/JXCYsHXj/Baba_Rish_Barfi__Moorcheh_Va_J.html

خدمت شروین عزیز و بقیه دوستان

اين مطلب آخرين بار توسط Mohsensad در الثلاثاء أغسطس 16, 2011 5:27 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Mohsensad
Mohsensad

پست من طرف آزاده الخميس أغسطس 11, 2011 4:14 am

درود . فقط میخواستم از زحمات محسن سپاسگزاری کنم . .... همیشه پیروز باشی
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

صفحه 39 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 21 ... 38, 39, 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة