کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 38 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Shervin الأحد يونيو 05, 2011 2:39 pm

mahmood666 نوشته است:
حرف کدو قلقله زن شد من یاد یکی از کتابای قدیمی خودم افتادم که متاسفانه انگار کسی از کتابخونه خونه مادرم کش رفته(همراه باتعداد زیادی کتاب دیگه مثل چند تا از سری مارتین و چند تا جانی و سوفی و یه تعدادی کتاب دیگه).یادمه کتاب کدو قلقله زن من جلد نارنجی داشت وفکر کنم از انتشارات دهداری بود .قطعش بزرگ بود و رو ش عکس یه پیرزن بی نهایت زشت بود که توی یه کدوی بزرگ بود که داشت قاه قاه میخندید.از اون سری یه بزبز قندی هم داشتم که دیگه ندارم.کسی این کتابا رو داره یانه؟

سلام محمود جان
خوشبختانه من این کتابها رو دارم Smile

mahmood666 نوشته است:
من اگه دوستان موافق باشن یه تعدادی کتاب که از سایت قبلی دانلود کرده بودم رو دارم که میتونم دوباره آپلود کنم.ولی نمیدونم دوستانن موافقن یانه؟

محمود جان من اصلا" موافق این کار نیستم، اون کتابها یک بار آپلود شدن و دوستان هم استفاده بردن، آپلود مجدد میشه تکرار و حرکت جالبی نیست و جذابیت فروم روبرای اعضای قدیمی و ثابت کم میکنه! دوستانی که تازه عضو میشن نباید توقع داشته باشند که باید همه کتابها از قدیم در اختیارشون قرار بگیره، چون واقعا" نمیشه!
حالا یه کتابهای خاص در حد تک و توک بد نیست اگر لازم بود تکرار شه، ولی اینکه بخواد دوباره کلی از کتابها (مثلا" کتابهای طلایی) مجددا" آپلود بشه نه!
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف آزاده الأربعاء يونيو 08, 2011 10:56 am

محمود جان من اصلا" موافق این کار نیستم، اون کتابها یک بار آپلود شدن و دوستان هم استفاده بردن، آپلود مجدد میشه تکرار و حرکت جالبی نیست و جذابیت فروم روبرای اعضای قدیمی و ثابت کم میکنه! دوستانی که تازه عضو میشن نباید توقع داشته باشند که باید همه کتابها از قدیم در اختیارشون قرار بگیره، چون واقعا" نمیشه!
حالا یه کتابهای خاص در حد تک و توک بد نیست اگر لازم بود تکرار شه، ولی اینکه بخواد دوباره کلی از کتابها (مثلا" کتابهای طلایی) مجددا" آپلود بشه نه!
[/quote]
آقای شروین ولی شما این حرف رو میزنین چون توی فروم قبلی کل کتابها رو دارین و به اندازه خیلی از ما ها تشنه داشتنشون نیستین . قبول دارین ؟ این اجحاف نیست ؟
بعدشم من خودم هم خیلی از کتابهای فروم قبلی رو دارم .... از طرفی ما ها اصلا به فروم قبلی سر نمیزنیم . مگه شما سر میزنین که براتون تکراری بشه ؟[/b]
به هر حال شما پیشکسوتی و رو حرفتون نمیشه حرف زد .... این فقط پیشنهاد بود .
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف Shervin الأربعاء يونيو 08, 2011 4:43 pm

آزاده نوشته است:
آقای شروین ولی شما این حرف رو میزنین چون توی فروم قبلی کل کتابها رو دارین و به اندازه خیلی از ما ها تشنه داشتنشون نیستین . قبول دارین ؟ این اجحاف نیست ؟
بعدشم من خودم هم خیلی از کتابهای فروم قبلی رو دارم .... از طرفی ما ها اصلا به فروم قبلی سر نمیزنیم . مگه شما سر میزنین که براتون تکراری بشه ؟[/b]
به هر حال شما پیشکسوتی و رو حرفتون نمیشه حرف زد .... این فقط پیشنهاد بود .

نه آزاده خانوم، منم خیلی از کتابها رو ندارم، فکر نکنید چه اینجا و چه فروم قبلی که بودیم هر فایلی که دوستان قرار میدادن من بدو بدو دانلود میکردم، من اگه کتابی رو دوست داشتم دانلود کردم، اگر هم نه که دانلود نکردم،
بعد از اومدن ما به اینجا، فروم قبلی علنا" تعطیل شد و منم دیگه سر نزدم! ولی اگر خیلی اصرار دارید من حرفی ندارم، مجددا" کتابهای قدیمی رو آپلود کنید! ولی اگر خواستید آپلود کنید لطفا" در تاپیک "کتابهای فروم کودکی سابق" آپلود کنید نه تو این تاپیک!

با تشکر
Shervin
Shervin

پست من طرف mahmood666 السبت يونيو 11, 2011 3:08 am

سلام
نوار تولدت مبارک محصولی از شرکت چکاوک مربوط به سالای 67-68.نوار قشنگیه.این با نوار شرکت سحر فرق میکنه.

http://www.4shared.com/audio/nUjpTgeI/tavalodat_mobarak.html
mahmood666
mahmood666

تعداد پستها : 47

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty پتسی و ننه ماهی

پست من طرف Shervin الإثنين يونيو 20, 2011 6:33 am

سلام خدمت دوستان عزیزم رز

کتاب "پتسی و ننه ماهی" از انتشارات یونیورسال تقدیم به شما Very Happy

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 0xzg3jwjqe12o4tqci

http://www.4shared.com/file/kdm2-m7f/Petsi_va_nane_mahi.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

پست من طرف mahmood666 الإثنين يونيو 20, 2011 7:14 am

واقعا ازت ممنونم شروین جان .کتاب بسیار خوبی بود .
کاش اگه کسی کتابای پتسی کشتی میسازد و پتسی و اورسولا رو داره،اونا رو هم آپلود کنه .چون فکر کنم فقط چهار تا کتاب از این مجموعه تو انتشارات یونیور سال منتشر شد.(پتسی در سرزمین اصحاب کهف رودارم).من که فقط همین 4تا رو دیدم.
mahmood666
mahmood666

پست من طرف Shervin الإثنين يونيو 20, 2011 8:28 am

mahmood666 نوشته است:واقعا ازت ممنونم شروین جان .کتاب بسیار خوبی بود .
کاش اگه کسی کتابای پتسی کشتی میسازد و پتسی و اورسولا رو داره،اونا رو هم آپلود کنه .چون فکر کنم فقط چهار تا کتاب از این مجموعه تو انتشارات یونیور سال منتشر شد.(پتسی در سرزمین اصحاب کهف رودارم).من که فقط همین 4تا رو دیدم.

خواهش میکنم محمود جان
من کتاب پتسی کشتی میسازد رو هم دارم، انشالا در آینده اسکن خواهم کرد
Shervin
Shervin

پست من طرف erfan الأحد يوليو 03, 2011 2:50 am

با سلام به عاشقان كودكي
من عرفان عضو جديد اين سايت هستم و تعدادي كتاب قديمي دارم لطفا راهنمايي كنيد كه چطور آنها را در اين سايت بگذارم.
با تشكر
عرفان

erfan

تعداد پستها : 119

پست من طرف Shervin الأحد يوليو 03, 2011 6:25 am

erfan نوشته است:با سلام به عاشقان كودكي
من عرفان عضو جديد اين سايت هستم و تعدادي كتاب قديمي دارم لطفا راهنمايي كنيد كه چطور آنها را در اين سايت بگذارم.
با تشكر
عرفان

سلام
در پیام خصوصی خدمتتون توضیح دادم، لطفا" ملاحظه کنید
Shervin
Shervin

پست من طرف erfan الإثنين يوليو 04, 2011 6:18 am

كتاب قصه هاي مردم آسيا جلد چهارم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Nzflc80l1oacrn2p7f4u

لينك دانلود
http://davvas.com/e6ffgqai2m62

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty مجلهء هزار قصه

پست من طرف Shervin الجمعة يوليو 08, 2011 4:25 am

سلام رز

شمارهء دیگه ای از مجلهء زیبای "هزار قصه" (کارتون سابق) تقدیم به شما دوستان عزیزم Very Happy

(شماره 89 - سال 1367)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 54jy6c6yna2tusrfgyqr

http://www.4shared.com/file/4upxwet7/Hezar_ghesse_Magazine__No_89_1.html

http://davvas.com/h05iph3hcbd3

* مجله فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *

اين مطلب آخرين بار توسط Shervin در السبت يوليو 09, 2011 6:19 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Shervin
Shervin

پست من طرف kazvash السبت يوليو 09, 2011 3:17 am

با سلام

اگر ممكن است كتاب" دني قهرمان جهان"نوشته رولد دال را به اشتراك بگذاريد
قابل توجه خاطره بازان دوران كودكي ، اين كتاب بصورت هفتگي در مجله كيهان بچه هاي سال59 منتشر ميشد
قربان همگي
kazvash
متولد 1348
kazvash
kazvash

تعداد پستها : 60

پست من طرف erfan السبت يوليو 09, 2011 4:22 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 N9wj8gfur91pjl2ndlx6
سلام
يك عزيزي متن كتاب قصه هاي مردم آسيا جلد 1 را در صفحه Html تايپ كرده است. من در حال بازسازي و تبديل آن به صورت كتاب هستم كه به زودي تقديم دوستان مي كنم

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty مجله کیهان بچه ها

پست من طرف amirarsalanroomi السبت يوليو 09, 2011 6:19 am

پنجشنبه میدان انقلاب بودم یک کتاب فروشی یک سری از این مجله ها را که در5جلد صحافی شده بود را به قیمت هر مجلد سی هزار تومان میفروخت که همگی مربوط به سالهای قبل از انقلاب بودند قابل توجه دوستداران مجله کیهان بچه ها
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

پست من طرف babak الأحد يوليو 10, 2011 9:08 am

erfan نوشته است:کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 N9wj8gfur91pjl2ndlx6
سلام
يك عزيزي متن كتاب قصه هاي مردم آسيا جلد 1 را در صفحه Html تايپ كرده است. من در حال بازسازي و تبديل آن به صورت كتاب هستم كه به زودي تقديم دوستان مي كنم
سلام
گمانم پرسیانا از بچه های قدیم گزاره زحمت این کار را کشیده و می تونی اینجا نوشته ها و تصاویر را پیدا کنی
http://forum.persiantools.com/t86972.html
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف erfan الثلاثاء يوليو 12, 2011 2:54 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 N9wj8gfur91pjl2ndlx6
سلام
متن بازسازي شده كتاب قصه هاي مردم آسيا جلد اول تقديم دوستان مي شود.دوستان عزيز، اين سري كتاب ها گرچه قصه هستند اما حاوي نكات عميق فلسفي، اجتماعي و اصول زندگي هستند به طوري كه هنوز براي من جالب و مفيد است. اين كتابها قبل از انقلاب منتشر مي شد و در دهه 60 كه دهه كودكي ماست هم ناياب بود و ما با اشتياق فراوان به دنبال اين كتابها بوديم.من بااين كتابها خيلي خاطره دارم و دوست دارم شما هم با اين خاطرات خوش باشيد.
درود بر شما

لينك دانلود:
http://www.mediafire.com/?15rgtcy4v0iuq6y

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty نان از کجا می آید؟-سری کتابهای آموزشی-انتشارات شهریاری-سال؟

پست من طرف S@M الجمعة يوليو 15, 2011 5:16 pm

گلسلام بر دوستان عزیزم!گل
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Iکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 H
کتاب نان از کجا می آید-انتشارات شهریاری که از سری کتابهای آموزشی است و از محبوب ترین کتابهای دوران کودکی من بود تقدیم به شما عزیزانکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Heartsmile
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 1%20%2868%29

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Pwuwnb85trovb39u12g
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 RakeWhooks%20divider
لینک: http://www.4shared.com/file/vcWwOdZV/1-nan.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Hypnodisk*کتاب دارای پسورد است که برای دوستان ارسال می شود*کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Hypnodisk
مجموعه های مشابه دیگری از این کتابها در انتشارات دیگر هم چاپ شده که خودم قبلاً یکی دو تا جلد از اونها رو با کمک Shervin عزیز تقدیمتون کرده بودم که قدری اسلامیزه شده بودن و من خودم شخصاً اینها رو بیشتر میپسندم و البته خیلی هم درب و داغون بودن که سعی کردم حتی الامکان درستشون کنم. بقیه این سری عبارت است از کتابهای زیر که به مرور تقدیمتون میکنم:
2-شیر
3-عسل
4-میوه
5-روغن
6-ابریشم
طبق معمول اگر من به علت کبر سن کسی از دوستان قدیمی رو جا انداختم لطفاً خودش خبر بده خنده
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven رز شب همگی به خیر رز Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Mکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Aکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 S
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف erfan السبت يوليو 16, 2011 6:39 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 M9vwn48icjrb7bob038u
سلام به دوستان خوبم
كتاب مرغ ماهيخوار از سري كتابهاي شكوفه تقديم به شما
عيدتان مبارك sunny

لينك دانلود:
http://www.mediafire.com/?8yp5nyene3prcju

erfan

پست من طرف erfan الأربعاء يوليو 20, 2011 2:43 am

سلام
پتسي عزيز نوشته بود كه كتابهاي انگليسي و زبان اصلي، زياد طرفدار نداره. شايد علتش اين باشه كه خاطرات ما با كتابهاي فارسي و زبان فارسي كه زبان مادري ماست شكل گرفته.ولي عقيده بدي نيست كه آدم در بزرگسالي ، شكل انگليسي داستان هاي كودكي را به ياد آن دوران بخونه.
به هر حال چون به نسخه فارسي جلد پنجم مجموعه كتابهاي قصه هاي مردم آسيا دسترسي نداشتم نسخه انگليسي آن را تقديم مي كنم.
اين دلنبشته را در اين مبحث گذاشتم اما لينك دانلود را برحسب ارتباط موضوعي، در مبحث كتابهاي مصور، مجلات و ...... زبان اصلي قرار دادم تا بهانه باشد كه دوستان عزيز به آن مبحث هم مراجعه كنند و پتسي عزيز هم خشنود گردد.

اين مطلب آخرين بار توسط erfan در الأحد يوليو 31, 2011 2:59 am ، و در مجموع 4 بار ويرايش شده است.

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty کره خر شیطان

پست من طرف Shervin الجمعة يوليو 22, 2011 5:34 am

سلام دوستان رز

کتاب "کره خر شیطان" از انتشارات کورش تقدیم به شما Smile

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 874n2if747f1n2v1svps

http://www.4shared.com/file/RPIH-ogL/Korreh_Khare_Sheytan.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty تشکر

پست من طرف Petsi الجمعة يوليو 22, 2011 11:01 pm

-

اين مطلب آخرين بار توسط Petsi در الثلاثاء فبراير 28, 2012 9:25 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Petsi

پست من طرف Shervin السبت يوليو 23, 2011 1:20 am

Petsi نوشته است: میدونین چاپ فارسی کتابهای پتسی مربوط به چه سالهایی هستن؟
پتسی

سلام پتسی عزیز
سال دقیقش رو نمیدونم، چون روی خود کتابها هم چیزی ننوشته! ولی چیزی که مطمئنم اینه که مال اواسط دهه 50 هست، مثلا" سالهای 55-56، چون انتشارات یونیورسال نتونست این پروژه چاپ کتابهای پتسی و چند تای دیگه رو تموم کنه، چون خورد به انقلاب و دیگه کلا" تعطیل شد!
Shervin
Shervin

پست من طرف erfan الأحد يوليو 24, 2011 8:02 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Cfutfa64i23hazb3ty

سلام دوستان عزيز
كتاب زيبا و هميشه خواندني اليورتويست كه در دهه 60 توسط انتشارات سپيده منتشر شد تقديم به شما
لينك:
http://hotfile.com/dl/124893272/a32647a/oliver_twist.pdf.html

erfan

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Empty داستان مصور ملانصرالدین

پست من طرف fazel1994 الأربعاء يوليو 27, 2011 3:17 am

مجموعه داستان مصور < ملا نصرالدین > تقدیم به همگی

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Molla

http://www.4shared.com/document/pnr0m8K4/molla_nasraldin.html
fazel1994
fazel1994

تعداد پستها : 83

پست من طرف erfan الأحد يوليو 31, 2011 3:10 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 38 Vlq8fdxpwhtsbt4e1zra

سلام به دوستان عاشق
كتاب مدرسه رابينسونها اثر نويسنده نامدار فرانسه ژول ورن تقديم به شما.
دوستان، كتابهاي ژول ورن در دوران كودكي و نوجواني ما خيلي طرفدار داشت. به نظرم بد نيست كه آثار اين نويسنده را در اين فروم بذاريم. لطفاً نظرات خود را درباره اين پيشنهاد بيان كنيد.
با ارادت
لينك دانلود:
http://davvas.com/p41zk5siz2jj

erfan

صفحه 38 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة