کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 1 از 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف SMAM الأحد سبتمبر 20, 2009 1:28 pm

دوستان بزرگوار دیگه خودشون بهتر هدف این تاپیک رو میدونن.امیدوارم مانند گذشته ادامه پیدا کنه.
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty عمو بابک تقدیم می کند

پست من طرف @p@d@n@ الثلاثاء سبتمبر 22, 2009 11:29 pm

درود بر دوستان
تبریک شدید اللحن من را هم بابت تشکیل انجمن "کودکی و نوجوانی" بپذیرید.
و اما اولین پست را با یکی دیگه از کتاب های عمو بابک آغاز می کنم :
هوگو و ژوزفین

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 98417912

هوگو و ژوزفین ، نوشته ی ماریا گریپه ، ترجمه ی پوران صلح کل ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،161 صفحه ، چاپ دوم: ١٣٥7 (Pdf) هفت مگا بایت

فایل صوتی کتاب

امیدوارم یه بزرگوار پیدا بشه و لیست کتابای انجمن قیلی را به نحوی شایسته و درخور انجمن جدید فهرست و اندیکس بکنه.
بدرود

اين مطلب آخرين بار توسط apadana در الأربعاء سبتمبر 23, 2009 9:01 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty کیهان بچه ها -شماره 108 سال 1360

پست من طرف @p@d@n@ الأربعاء سبتمبر 23, 2009 8:50 pm

درود بر دوستان
کیهان بچه ها -شماره 108 سال 1360

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 87966002
کیهان بچه ها -شماره 108 سال 1360 (DjVu)

کیهان بچه ها -شماره 108 سال 1360 (Pdf)

بدرود

اين مطلب آخرين بار توسط apadana در الخميس سبتمبر 24, 2009 11:35 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty یاران شگفت انگیز 2

پست من طرف Shervin الخميس سبتمبر 24, 2009 3:19 am

سلام دوستان
با عرض تبریک فراوان بابت فروم جدید، امیدوارم تو این فروم هم مانند فروم قبلی روزهای خیلی خوبی کنار هم داشته باشیم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin
امروز قسمت دوم کمیک "یاران شگفت انگیز" از سری داستانهای انتشارات مصور رو براتون آماده کردم، قسمت 1 این داستان رو خیلی وقت پیش در فروم قبلی آپلود کردم، این هم قسمت دوم این داستان تقدیم به شما دوستان عزیزم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Scan0051

http://www.4shared.com/file/135005457/cceda51f/Asre_Mosavar__Yarane_Shegeft_Angiz_2_.html
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty نسخه بازسازي شده کتاب محمد رسول الله (ص)

پست من طرف siavash الخميس سبتمبر 24, 2009 4:40 pm

با سلام .. کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin . من هم به نوبه خودم افتتاح فروم جدید رو به همه دوستانم تبریک میگم و امیدوارم در این فروم بهتر و بیشتر از قبل فعالیت داشته باشیم ...کتابی که براتون آماده کردم کتاب محمد رسول الله (ص) شماره ویژه سوپر اسکوپ هست که برای بار اول توسط جناب دانش آپلود شد ولی چون کیفیتش متاسفانه پایین بود و بعضی نوشته هاش نیافتاده بود توسط پوریا چند بار ادیت و آپلود شد من هم به درخواست دوست عزیزم شروین به مدت دو روز روی این کتاب کار کردم و تا آنجا که توان ..ابزار و البته حوصله ام اجازه میداد سعی کردم مشکلات کتاب رو تا حدود زیادی برطرف کنم امیدوارم بعدا این کتاب رو یک نفر از دوستان با کیفیت بالا پیدا و اسکنش کنه ... شب خوبی داشته باشید کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_study

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 24268658

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

لینک دانلود نسخه بازسازی شده کتاب محمد رسول الله (ص)

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الثلاثاء يونيو 01, 2010 4:49 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty تشکر

پست من طرف Shervin الخميس سبتمبر 24, 2009 5:57 pm

siavash نوشته است:
با سلام .. کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin . من هم به نوبه خودم افتتاح فروم جدید رو به همه دوستانم تبریک میگم و امیدوارم در این فروم بهتر و بیشتر از قبل فعالیت داشته باشیم ...کتابی که براتون آماده کردم کتاب محمد رسول الله (ص) شماره ویژه سوپر اسکوپ هست که برای بار اول توسط جناب دانش آپلود شد ولی چون کیفیتش متاسفانه پایین بود و بعضی نوشته هاش نیافتاده بود توسط پوریا چند بار ادیت و آپلود شد من هم به درخواست دوست عزیزم شروین به مدت دو روز روی این کتاب کار کردم و تا آنجا که توان ..ابزار و البته حوصله ام اجازه میداد سعی کردم مشکلات کتاب رو تا حدود زیادی برطرف کنم امیدوارم بعدا این کتاب رو یک نفر از دوستان با کیفیت بالا پیدا و اسکنش کنه ... شب خوبی داشته باشید کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_study

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

لینک دانلود نسخه بازسازی شده کتاب محمد رسول الله (ص)

سلام سیاوش جان
واقعا" نمیدونم چه جوری ازت تشکر کنم، بی نهایت عالی شد، اصلا" فکرشو نمیکردم تا این حد خوب روی این کتاب کار کنی، وقتی کتابو دیدم یه لحظه شک کردم که واقعا" این همون کتاب درب و داغونه؟؟!!! کارت خیلی درسته سیاوش جان، صمیمانه ازت تشکر میکنم دوست عزیزم
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف faridonline الجمعة سبتمبر 25, 2009 2:28 pm

باز هم عده ای سودجو با استفاده از زحمات دیگران برای خود کسب درآمد میکنند . اولبن بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود :

http://www.onlineiran.ir/music/gheseh-ghadimi.htm
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty پسر شجاع

پست من طرف Shervin السبت سبتمبر 26, 2009 4:25 am

سلام دوستان
کتاب رنگ آمیزی پسر شجاع تقدیم به شما دوستان مخصوصا" به امیر عزیز که درخواست کرده بود، من از این سری کتاب "هاچ" رو هم داشتم ولی متاسفانه دیگه الان ندارم، من زمان بچگی عاشق این کتابهای رنگ آمیزی بودم، چقدر کتابهای رنگ آمیزی از پینوکیو و سندباد و پلنگ صورتی و.... داشتم، ولی متاسفانه اکثرشون همون موقع ها از بین رفتن و الان خیلی حسرت میخورم و دلم شدیدا" برای اون کتابها تنگ شده، از خیلی ها هم پرسیدم و پی گیر شدم، ولی متاسفانه هیچکی نداشت Embarassed
بگذریم... امیدوارم از این کتاب خوشتون بیاد

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Scan0060

http://www.4shared.com/file/135494081/b91491b9/Pesare_Shoja.html
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Emiliano السبت سبتمبر 26, 2009 9:25 am

Shervin نوشته است:سلام دوستان
کتاب رنگ آمیزی پسر شجاع تقدیم به شما دوستان مخصوصا" به امیر عزیز که درخواست کرده بود، من از این سری کتاب "هاچ" رو هم داشتم ولی متاسفانه دیگه الان ندارم، من زمان بچگی عاشق این کتابهای رنگ آمیزی بودم، چقدر کتابهای رنگ آمیزی از پینوکیو و سندباد و پلنگ صورتی و.... داشتم، ولی متاسفانه اکثرشون همون موقع ها از بین رفتن و الان خیلی حسرت میخورم و دلم شدیدا" برای اون کتابها تنگ شده، از خیلی ها هم پرسیدم و پی گیر شدم، ولی متاسفانه هیچکی نداشت Embarassed
بگذریم... امیدوارم از این کتاب خوشتون بیاد

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Scan0060

http://www.4shared.com/file/135494081/b91491b9/Pesare_Shoja.html

1. عالی بود، داداش شروین. ممنونم ازت.

2. من دیوونه رو بگو که جوگیر می شدم که بزرگ شده م و کتابا و نوارامو پاره می کردم! Sad

Emiliano

تعداد پستها : 1670

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty تشکر از دوستان

پست من طرف siavash السبت سبتمبر 26, 2009 2:55 pm

با سلام وتشکر از دوستان ... Very Happy شروین جان و آپادانای عزیز قابل نداشت خوشحالم که ویرایش جدید رو بدرد بخور دیدید بابت کتابهایی که گذاشتید ممنون راستش من هم فکر کنم همین پسر شجاع رو داشتم اندازه اش یه چیزی تو مایه های کتابهای تن تن بود یا یه خورده بزرگتر نمیدونم شاید همون باشه . فرید خان به قول خودت این اولین بار نیست احتمالا" بعدا" سراغ کتابهای قصه گو و کتابهای طلایی و ... خواهند رفت . متاسفانه امروز به دلیل گرفتاری زیاد نتونستم چیزی براتون حاضر کنم فردا هم تا آخر وقت کلاس دارم ولی فردا شب یا پس فردا که کلاس ندارم دو سه تا از کتابهام رو اگه خواست خدا باشه براتون حاضر و آپلود میکنم :study: خدانگهدار
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty قوهاي وحشي از سري کتابهاي لک لک

پست من طرف siavash الإثنين سبتمبر 28, 2009 8:07 am

با سلام به دوستان خوبم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin ... کتاب قوهای وحشی از سری کتابهای لک لک با سه فرمت تقدیم به شما دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_study

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 13938275

برای دانلود روی یکی از لینکها کلیک کنید

لینک دانلود فایل پی دی اف

لینک دانلود فایل دجاوو

لینک دانلود فایل عکس

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الثلاثاء يونيو 01, 2010 5:13 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty کتاب گنجشک زبان بريده از سري کتابهاي طلايي

پست من طرف siavash الإثنين سبتمبر 28, 2009 3:22 pm

با سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin ... این هم یک کتاب دیگه از سری کتابهای طلایی که من به شخصه خیلی دوستش دارم و داستانهای بسیار قشنگی هم از کشورهای ژاپن و چین داره ... تقدیم به شما دوستان عزیزم .... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_study بدرود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 82183021

برای دانلود روی لینکهای زیر کلیک کنید

دانلود فایل پی دی اف با حجم 6 مگابایت

دانلود فایل دجاوو با حجم 5 مگابایت

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الثلاثاء يونيو 01, 2010 5:13 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty مجله فکاهیون (فروردین 1367)

پست من طرف Shervin الثلاثاء سبتمبر 29, 2009 3:32 am

سلام دوستان
اینبار یکی از شماره های مجله فکاهیون (فروردین 1367) رو به درخواست دوست عزیزم "امیر" براتون آماده کردم، که تقدیم میکنم به همهء دوستان خوبم در این فروم Very Happy
به دلیل اینکه حجم مجله بالای 100 مگابایت شد ناچارا" در 2 قسمت براتون آپلود کردم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Scan0061

http://www.4shared.com/file/136188405/673a6a52/Fokahiyoon__Farvardin_1367__-_Part_2.html
http://www.4shared.com/file/136188408/198b16ef/Fokahiyoon__Farvardin_1367__-_Part_1.html
Shervin
Shervin

پست من طرف Emiliano الخميس أكتوبر 01, 2009 5:42 am

1. شروین جان، خیلی خیلی ممنون. لطف کردی، عزیز.
2. اسمم جان، پس دکمه ی تشکر کوشش؟ من که نمی بینم!

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف SMAM الخميس أكتوبر 01, 2009 11:24 am

Emiliano نوشته است:1. شروین جان، خیلی خیلی ممنون. لطف کردی، عزیز.
2. اسمم جان، پس دکمه ی تشکر کوشش؟ من که نمی بینم!
2- من که دارم میبینم به زبان فرانسوی نوشته merci
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty كيهان بچه‌ها و اميد

پست من طرف Indiana Jones الخميس أكتوبر 01, 2009 1:41 pm

سلام بر دوستان خوب
پس از مدتي دوري اميد اين بار در فاروم جديد به ما سر زده و برايمان لينك دو كيهان بچه‌ها را قرار داده كه من متأسفانه جلد يك شماره را گم كرده‌ام. لينك شماره اول بدين ترتيب است
و لينك دومين شماره هم به پيرو مي‌آيد
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 0001rv.th
اميد جان خوش آمدي. اميدوارم اميد مستقيما در اين فاروم فعاليت كند و بچه‌هاي ديگر بتوانند از دوستي با او لذت ببرند.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف @p@d@n@ الجمعة أكتوبر 02, 2009 6:59 pm

درود بر دوستان

این هم کتاب بافنده داننده تقدیم به سیاوش وسایر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 99336343

بافنده داننده ، نگارش : مهدی آذریزدی ، از سری قصه های تازه از کتاب های کهن (9)،یک قصه از "جامع الحکایات دهستانی" ، 39 صفحه ، انتشارات اشرفی ، چاپ اول 1345 ، چاپ پنجم 1364 (Pdf)

بافنده داننده ، نگارش : مهدی آذریزدی ، از سری قصه های تازه از کتاب های کهن (9)،یک قصه از "جامع الحکایات دهستانی" ، 39 صفحه ، انتشارات اشرفی ، چاپ اول 1345 ، چاپ پنجم 1364 (DjVu)

این چند وقته بدجوری درگیر مبارزه با بیماری بودم و هستم .شاید یه چند وقتی نتونم فعالیتی داشته باشم.پیشاپیش معذرت می خواهم و امیدوارم شما هیچ وقت به ویروس من دچار نشوید.
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty تشکر

پست من طرف siavash السبت أكتوبر 03, 2009 11:38 am

apadana نوشته است:درود بر دوستان

این هم کتاب بافنده داننده تقدیم به سیاوش وسایر دوستان

بافنده داننده ، نگارش : مهدی آذریزدی ، از سری قصه های تازه از کتاب های کهن (9)،یک قصه از "جامع الحکایات دهستانی" ، 39 صفحه ، انتشارات اشرفی ، چاپ اول 1345 ، چاپ پنجم 1364 (Pdf)

بافنده داننده ، نگارش : مهدی آذریزدی ، از سری قصه های تازه از کتاب های کهن (9)،یک قصه از "جامع الحکایات دهستانی" ، 39 صفحه ، انتشارات اشرفی ، چاپ اول 1345 ، چاپ پنجم 1364 (DjVu)

این چند وقته بدجوری درگیر مبارزه با بیماری بودم و هستم .شاید یه چند وقتی نتونم فعالیتی داشته باشم.پیشاپیش معذرت می خواهم و امیدوارم شما هیچ وقت به ویروس من دچار نشوید.
بدرود

سلام ... آپادانای عزیز یک دنیا ممنون الان که خونه اومدم هیچ خبری مثل این نمیتونست خوشحالم کنه . امیدوارم حالت بزودی خوب بشه راستش حال خودم هم دست کمی از حال شما نداره با این حال امروز تا عصر در دانشگاه بودم بدتر اینکه کامپیوترم داغون شده تقریبا هر یه ربع یا نیمساعت یکبار اتوماتیک وار خاموش میشه دیروز هم با یه حالت متزلزل کتاب رو آپلود کردم ظاهرا مشکل سخت افزاری هست امیدوارم بعدا کتابهایی رو که دوستان دنبالشون میگردن داشته باشم باز هم ممنون دوست عزیزم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_flower
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty قصه خانم گل و گل آقا

پست من طرف @p@d@n@ السبت أكتوبر 03, 2009 7:30 pm

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) 73361019

قصه خانم گل و گل آقا ، قصه نویس : سودابه مسرور ، ناشر : سازمان سحر ، 24 صفحه ، چاپ اول : بهار 1365 (DjVu)

قصه خانم گل و گل آقا ، قصه نویس : سودابه مسرور ، ناشر : سازمان سحر ، 24 صفحه ، چاپ اول : بهار 1365 (Pdf)

فایل صوتی کتاب - با تشکر از ساینای عزیز

خواهش می کنم سیاوش جان . خوشحالم که یه کمی خوشحال شدی. در مورد کامپیوترت هم اختمالا فن cpu مشکل پیدا کرده و دمای سیستمت بالا می ره و در نتیجه ری استارت می کنه.اگه اینطور باشه با تمیز کردنش و یه کم روغنکاری مشکل حل می شه.
امید جان ممنون از لطفت. به قول عمو افشین مطمئنا ارتباط مستقیم با شما لذت بخش خواهد بود.
راستی این دکمه merci کجاست ؟ theme انجمن قشنگ شده و بهتر از دوتای قبلیه.فقظ این چت باکس مونده که امیدوارم زودتر راهش بیاندازی.
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty كتاب داستان "سه تفنگدار" از انتشارات دادجو

پست من طرف Indiana Jones الإثنين أكتوبر 05, 2009 3:46 pm

با سلام
پس از يك بيماري چند روزه برگشتم با يك كتاب كه جديدا كار اسكن كردنش را به پايان رسانده‌ام : "سه تفنگدار" اين بار خبري هم از اسم رمز نيست. خوش باشيد.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Image122h.th
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty کیهان بچه ها - 28 دی ماه 1357

پست من طرف siavash الثلاثاء أكتوبر 06, 2009 1:54 pm

با سلام به دوستان خوبم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_biggrin ... برای شما یکی از شماره های قدیمی کیهان بچه ها رو با کیفیت عالی حاضر کردم... به تاریخش دقت کنید... شامل چند داستان مصور قسمتهایی از کمیک های تارزان و سیاره اسرار آمیز و مطالب خواندنی قشنگ دیگر ... تقدیم به شما و تمام دوستدران کیهان بچه ها کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_study

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Kb001zj

برای دانلود روی لینکهای زیر کلیک کنید :

دانلود فایل پی دی اف

دانلود فایل دجاوو

دوستان گرامی و خوبم فکر کنم یکی دو روز از اکانت اینترنتم باقی مونده اگر نتونستم طی روزهای آینده چیزی براتون آماده و آپلود کنم بگذارید به حساب فشرده گی درس و کلاسهام البته امیدوارم هر از چند گاهی یک چیزی براتون آماده و حداقل از کافی نت آپلود کنم امیدوارم همگی موفق و پیروز باشید ... بدرود کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Icon_flower
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty سوپرمن - یک بیگانه

پست من طرف zerocold الأربعاء أكتوبر 07, 2009 9:27 am

دوستان گرامی و خوبم فکر کنم یکی دو روز از اکانت اینترنتم باقی مونده اگر نتونستم طی روزهای آینده چیزی براتون آماده و آپلود کنم بگذارید به حساب فشرده گی درس و کلاسهام البته امیدوارم هر از چند گاهی یک چیزی براتون آماده و حداقل از کافی نت آپلود کنم امیدوارم همگی موفق و پیروز باشید ... بدرود
سلام سیاوش عزیز
امیدوارم کتابهای که آماده میکنی لطمه ای به درسهات نزنه منتظر کارهای جدیدت هستیم
zerocold
zerocold

تعداد پستها : 22

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) Empty روی ماه قدم گذاشتیم

پست من طرف zerocold الخميس أكتوبر 08, 2009 4:24 am

با سلام
این کتاب قبلا توسط دوستان آپلود شده شده بود ولی کیفیت چندان خوبی نداشت دوباره اسکن کردم حجمش یخوره بالاست
zerocold
zerocold

تعداد پستها : 22

پست من طرف Indiana Jones الخميس أكتوبر 08, 2009 11:05 am

zerocold نوشته است:

دوستان گرامی و خوبم فکر کنم یکی دو روز از اکانت اینترنتم باقی مونده اگر نتونستم طی روزهای آینده چیزی براتون آماده و آپلود کنم بگذارید به حساب فشرده گی درس و کلاسهام البته امیدوارم هر از چند گاهی یک چیزی براتون آماده و حداقل از کافی نت آپلود کنم امیدوارم همگی موفق و پیروز باشید ... بدرود
سلام سیاوش عزیز
امیدوارم کتابهای که آماده میکنی لطمه ای به درسهات نزنه منتظر کارهای جدیدت هستیم

دوست عزيز
فايل كتاب بالا متعلق به بنده بوده و البته بصورت رايگان در اختيار ساير عزيزان قرار داده‌ام. جهت پرهيز از تكرار لينك‌ها ، لينك دانلود كتابهايي كه پيشتر در اختيار عموم قرار داده بوده‌ام (و غالب بچه‌هاي قديمي از آنها بهره‌مند شده‌اند) مجددا براي شما و ساير دوستان جديدتر ليست مي‌كنم. براي دانلود اين فايلها از اسم رمزهاي زير استفاده كنيد:
afshin‌ يا afshinihsfa يا shervin
موفق باشيد
افشين
Cinderella, Walt Disney.zip
Conan, The Barbarian.zip
Dracula.zip
Flash Gordon.zip
Jungle book (Ghesseh-Goo).zip
Micky, The Tailor.zip
Phantom.zip
Pinoccio, Walt Disney.zip
Planet of The Apes.zip