کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+44
payam27
yaghesh
@p@d@n@
alan45
shahraampesar
kazvash
معصومه خلیلیان
maysmays
lorca
aghaghi
jasonbourne
heidiii
Heidii
Azadeh Brown
booklover
Heidi
m3hd1-r351d3nt
zerocold
babak
rozaa48
ali71
kave
blue2012
Koochooloo
modi1362
pooria.kianoush
SMAM
amirarsalanroomi
نجمه
آزاده
mahyarshoze
eideh
Indiana Jones
tisto
faridonline
علی موسویان
mohammad
fazel1994
Shervin
erfan
Mohsensad
mahmood666
Emiliano
S@M
48 مشترك

صفحه 19 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty کتاب تانک و پرنده انتشارات کتاب نشر

پست من طرف pooria.kianoush الثلاثاء أغسطس 11, 2015 4:55 am

کتاب داستان تانک و پرنده انتشارات کتاب نشر
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 0000-%20Tank%20va%20Parandeh
http://www.4shared.com/rar/_N90e9a7ce/Tank_va_Parandeh.html

نویسنده : ناصر کشاورز
تصویرگر: نیلوفر برومند
pooria.kianoush
pooria.kianoush

تعداد پستها : 72

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty آپلود کتابهای جدید

پست من طرف pooria.kianoush الثلاثاء أغسطس 11, 2015 5:00 am

دوستان عزیز متاسفانه دیگه کتاب داستان قدیمی برای آپلود ندارم واسه همین چند تا کتاب چاپ جدید گذاشتم. امیدوارم بچه های گلتون خوششون بیاد کتابخوان رز
pooria.kianoush
pooria.kianoush

تعداد پستها : 72

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف eideh الإثنين سبتمبر 14, 2015 4:13 am

سلام دوستان عزیز
یه سری کتابهای دهه 60 از دوست بسیار عزیزم شیوا بدستم رسید که سعی می کنم به مرور براتون بذارم
اولین کتاب داستان خانم خرگوش نوشته شرلی هوجز از انتشارات شکوفه
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Meu1r710adgamcuhyhzw
http://s6.picofile.com/file/8212032068/khargoosh.rar.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف eideh الأحد سبتمبر 20, 2015 12:56 am

با سلام
کتاب کوکو پرنده ساعت نوشته مهدخت کشکولی از انتشارات واژه تقدیم به همه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 5799cflgr50md4kxuz7c
http://s6.picofile.com/file/8212989950/kookoo.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء أكتوبر 14, 2015 1:25 am

با سلام
کتاب روزی که همسایه ها فریادم را شنیدند نوشته آقای نادر ابراهیمی وچاپ انتشارات جانزاده تقدیم به همه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Pzo2kpy0eu3jw1ggzjc7
http://s3.picofile.com/file/8217115584/roozi_ke_faryadam.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء أكتوبر 28, 2015 2:32 am

با سلام
کتاب هدیه بچه گنجشک از انتشارات انجام کتاب
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Kad6omnq37j7xx5wpk3p
http://s6.picofile.com/file/8219570400/bache_gongeshk.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء أكتوبر 28, 2015 2:38 am

کتاب آفتاب در سیمها از کانون پرورش فکری
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Df57wxeg5uriptw407go
http://s3.picofile.com/file/8219570942/aftab_dar_simha.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء أكتوبر 28, 2015 2:50 am

کتاب سه دوست از موسسه انجام کتاب
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Rsi5l910bka25fria0wr
http://s3.picofile.com/file/8219571150/se_doost.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء أكتوبر 28, 2015 2:57 am

کتاب چند داستان که متاسفانه جلدش نابود شده
http://s6.picofile.com/file/8219572884/chand_dastan.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأربعاء ديسمبر 16, 2015 5:42 am

با سلام
کتاب خلیج ویکتوریا از ژول ورن تقدیم به همه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Yw3ka8dm50dhyogluxes
http://s1.picofile.com/file/8228346200/khalig.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف amirarsalanroomi الأحد يناير 17, 2016 7:12 pm

سلام دوستان من میخوام بعداز یه مدت خیلی طولانی کتاب بفرستم برای فروم اما نمیشه
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

پست من طرف maysmays الخميس يناير 28, 2016 7:50 pm

کتابهای سوپراسکوپ

اين مطلب آخرين بار توسط maysmays در الثلاثاء فبراير 09, 2016 11:12 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
maysmays
maysmays

تعداد پستها : 13

پست من طرف maysmays الإثنين فبراير 01, 2016 8:02 pm

جن پینه دوز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Cover_256

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 En-play-badge

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Iranapps-badge

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Myket_key

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Aparat_logo_fa_color_black_275x100

اين مطلب آخرين بار توسط maysmays در السبت فبراير 20, 2016 3:21 pm ، و در مجموع 5 بار ويرايش شده است.
maysmays
maysmays

پست من طرف maysmays الثلاثاء فبراير 09, 2016 11:02 am

تام انگشتی فسقلی رایگان دانلود کنید و نظر و پیشنهاد بدید ، سپاس
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Cover_256

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 En-play-badge

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Iranapps-badge

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Myket_key

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Badge-g

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Aparat_logo_fa_color_black_275x100

اين مطلب آخرين بار توسط maysmays در السبت فبراير 20, 2016 3:07 pm ، و در مجموع 5 بار ويرايش شده است.
maysmays
maysmays

پست من طرف Indiana Jones الجمعة فبراير 12, 2016 2:07 am

maysmays نوشته است:تام انگشتی فسقلی رایگان دانلود کنید و نظر و پیشنهاد بدید ، سپاس

http://www.aparat.com/v/o62Dw

http://iranapps.ir/app/com.meyghani.tom

دوست خوبم سلام
من شخصاً با این کار شما موافقم و به نوبه خود مجوز استفاده از تمامی فایل های صوتی که در طول این مدت از نوار به دیجیتالی تبدیل کرده ام را به شما می دهم.
ارادتمند
افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف maysmays الجمعة فبراير 12, 2016 11:28 am

سپاس فراوان افشین جان ، عزیزان برنامه ها رو دانلود کنید و پیشنهادی اگر دارید خوشحال میشم اینجا یا تو مارکتهای اندرویدی برام ارسال کنید. 
maysmays
maysmays

پست من طرف maysmays السبت فبراير 20, 2016 11:44 am

سفیدبرفی و آیینۀ جادویی

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Badge-g
maysmays
maysmays

پست من طرف maysmays الإثنين مارس 07, 2016 3:19 pm

غنچۀ گل سرخ(زیبای خفته)

maysmays
maysmays

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty دانلود کتاب : اسرار بشقابهای پرنده (از سری ماجراهای دن کوپر) - انتشارات یونیورسال

پست من طرف Indiana Jones الجمعة يونيو 24, 2016 9:11 am

با سلام دوباره بر دوستان
میدانم که سالها پیش یک نسخه از این کتاب برای دانلود در اختیار قرار داده شده بود اما خودم که خیلی به آن علاقه دارم نتوانستم لینک دانلودش را پیدا کنم. از آنجائیکه به این کتاب ارادت دارم (!) تصمیم گرفتم آن را شخصاً اسکن و تصحیح رنگ کرده و در اختیار همگان قرار دهم. لازم به ذکر میدانم واقعه ای که در این کتاب به تصویر در آمده برگرفته از حادثه تهران است. اتفاقی که در تاریخ مشاهدات بشقابهای پرنده یکی از مستندترین و دقیق ترین مشاهدات است. حتی استیون اسپیلبرگ در فیلم سینمایی مشهور "برخورد نزدیک از نوع سوم" (محصول سال 1977) سکانس برج مراقبت فرودگاه را بر این اساس به فیلم اصلی اضافه کرد. واقعه در شهر تهران و در شهریورماه سال 1355 رخ داده که پرونده مبسوط آن در مجله دانستنیها چاپ شده است.
پس از این واقعه موجی از کتابهای در رابطه با بشقاب پرنده در ایران ترجمه و منتشر شد. این میان انتشارات یونیورسال هم در ادامه چاپ مجموعه داستانهای مصور (که تن تن گل سر سبد آنها بود) در سال 1356 اقدام به انتشار یک جلد از سری ماجراهای دن کوپر کرد که هم اینک تقدیم میگردد. متأسفانه باقی ماجراهای دن کوپر هیچگاه فرصت چاپ و انتشار نیافت.
این شما و این هم اسرار بشقابهای پرنده از سری ماجراهای دن کوپر (نسخه انتشارات یونیورسال) با بالاترین کیفیت ممکن:

http://s6.picofile.com/file/8257211418/Dan_Cooper_UFO.pdf.html

نمونه صفحات این کتاب را در زیر مشاهده می کنید:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Brhrz4al49dllwic3qy6_thumbکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Aexj828snboyia2n6wpq_thumb     کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 4p5i9y0cdxttz5mqa8e6_thumb   کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Hhik1q5tqnmvwjv6ylse_thumb
ارادتمند
افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف Shervin الجمعة يونيو 24, 2016 9:58 am

Indiana Jones نوشته است:با سلام دوباره بر دوستان
میدانم که سالها پیش یک نسخه از این کتاب برای دانلود در اختیار قرار داده شده بود اما خودم که خیلی به آن علاقه دارم نتوانستم لینک دانلودش را پیدا کنم. از آنجائیکه به این کتاب ارادت دارم (!) تصمیم گرفتم آن را شخصاً اسکن و تصحیح رنگ کرده و در اختیار همگان قرار دهم. لازم به ذکر میدانم واقعه ای که در این کتاب به تصویر در آمده برگرفته از حادثه تهران است. اتفاقی که در تاریخ مشاهدات بشقابهای پرنده یکی از مستندترین و دقیق ترین مشاهدات است. حتی استیون اسپیلبرگ در فیلم سینمایی مشهور "برخورد نزدیک از نوع سوم" (محصول سال 1977) سکانس برج مراقبت فرودگاه را بر این اساس به فیلم اصلی اضافه کرد. واقعه در شهر تهران و در شهریورماه سال 1355 رخ داده که پرونده مبسوط آن در مجله دانستنیها چاپ شده است.
پس از این واقعه موجی از کتابهای در رابطه با بشقاب پرنده در ایران ترجمه و منتشر شد. این میان انتشارات یونیورسال هم در ادامه چاپ مجموعه داستانهای مصور (که تن تن گل سر سبد آنها بود) در سال 1356 اقدام به انتشار یک جلد از سری ماجراهای دن کوپر کرد که هم اینک تقدیم میگردد. متأسفانه باقی ماجراهای دن کوپر هیچگاه فرصت چاپ و انتشار نیافت.
این شما و این هم اسرار بشقابهای پرنده از سری ماجراهای دن کوپر (نسخه انتشارات یونیورسال) با بالاترین کیفیت ممکن:

http://s6.picofile.com/file/8257211418/Dan_Cooper_UFO.pdf.html

نمونه صفحات این کتاب را در زیر مشاهده می کنید:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Brhrz4al49dllwic3qy6_thumbکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Aexj828snboyia2n6wpq_thumb     کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 4p5i9y0cdxttz5mqa8e6_thumb   کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Hhik1q5tqnmvwjv6ylse_thumb
ارادتمند
افشین

سلام افشین جان
ازت خیلی ممنونم، یادمه سالها پیش کتاب "کنان بربرها" رو با کیفیت خیلی پایین اینجا قرار دادی، میتونم ازت خواهش کنم مجددا این کتاب رو با کیفیت عالی اسکن و آپلود کنی؟
بسیار ازت ممنون میشم رز  رز
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty اسکن کتاب : "کونان بربر ، خزنده‌ای در مه"

پست من طرف Indiana Jones الجمعة يونيو 24, 2016 2:04 pm

شروین عزیز سلام
سعی کردم کیفیت بالاتری از این کتاب را در اختیار قرار دهم اما در هر صورت کیفیت چاپ کتاب اصلی هم فرد اعلا نبوده. این شما و این "کونان بربر : خزنده‌ای در مه" امیدوارم لذت ببرید. لینک دانلود در ذیل این نوشته قرار داده شده و نمونه چند صفحه از کتاب را هم در پایین متن ملاحظه می کنید.

http://s7.picofile.com/file/8257242376/Conan_The_Barbarian.pdf.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 2s6y5xarlb3rdvfb1toq   کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Ifpqoeox88u7oe5dz4oe
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 A8ksol1dfq9hwlw9e5hv  کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Oof157066h5j3dxz6b9j

ارادتمند افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف Shervin الجمعة يونيو 24, 2016 5:18 pm

افشین عزیز
ازت بی نهایت ممنونم، خیلی خیلی لطف کردی، واقعا خوشحالم کردی، یک دنیا ممنون دوست عزیزم رز رز رز دوستی
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف babak الأحد يوليو 03, 2016 10:36 am

سلاااااااااام به همه
افشین و شروین و امیر و سهراب و ایده و .... همه
مدتی پیش یکی از دوستان لطف کرد و این مجموعه را برایم فرستاد البته چاپ 1393 انتشارات دادجو!

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Vp43_photo_2009-07-03_17-39-14
فکر می کنم اگر انتشارات دادجو مجدد فعال شده باشه بتونیم خیلی از کتابها را دوباره داشته باشیم
حتی شاید بشه سفارش چاپ دیجیتال داد
البته روی باکس این کتابها فقط یه شماره موبایل هست.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Jlrm_photo_2009-07-03_17-38-26_thumb
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Pjo9_photo_2009-07-03_17-39-22_thumb
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Bj5k_photo_2009-07-03_17-38-07_thumb
نظرتون چیه دوستان؟
babak
babak

تعداد پستها : 318

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty مجله دانستنیها - مورخ 15 بهمن ماه 1362

پست من طرف Indiana Jones السبت يوليو 30, 2016 10:38 am

با سلام خدمت دوستان عزیز
به پیوست اسکن مجله دانستنیها مورخ 15 بهمن ماه 1362 را که برای من حاوی خاطراتی از ایام گذشته است و بتازگی در جمعه بازار تهران یافته ام به اشتراک میگذارم.
امیدوارم شما هم لذت ببرید. خوشبختانه نسخه بسیار تمیز و دست نخورده ای را بدست آورده ام که ارزش اسکن کردن را داشت.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 O9q8dwf14k5rz6368678
http://s2.picofile.com/file/8261769234/Danestaniha_1362_11_15.pdf.html
ارادتمند
افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

پست من طرف amirarsalanroomi الجمعة نوفمبر 11, 2016 6:49 pm

amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

صفحه 19 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة