کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty مـــومـــو

پست من طرف @p@d@n@ الخميس أبريل 15, 2010 11:25 pm

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 42453488

مـــومـــو ، نوشته : میشائل انده ، ترجمه : محمد زرین بال ، چاپ اول : 1363 ، 315 صفحه ، سازمان انتشاراتی و فرهنگی ابتکار

لینک های دانلود :

Djvu
Size:2 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/SD4CNMjM/Momo__DjVu_.html

Pdf
Size:59.8 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/m3sOWBC4/Momo__Pdf_.html

پسورد کتاب ، توسط عمو شروین برای دوستان فرستاده خواهد شد.

جلد این کتاب توسط عمو سیاوش ، به شیوه ای استادانه ادیت و مرمت شد

قیل از مرمت
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 97932708
بعد از مرمت
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 42453488
همچنین تصویر بعد از جلد کتاب ، توسط ایشون طراحی و ساخته شد که قرار از این ببعد بر روی تمامی کتابها قرار بگیره تا مشخص کننده منبع و سرچشمه ، زایش ایبوک باشه:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 72551979

تصویر ابتدایی کتاب (بعنوان نمونه)
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 528270

بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف babak الجمعة أبريل 16, 2010 1:22 pm

Shervin نوشته است:
سلام بابک جان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Icon_flower
خیلی خوشحالم که تو این فروم میبینمت، بله اون کتابها رو انتشارات دادجو مجددا" چاپ کرده، ولی با کیفیت خیلی پایین تر، فکر میکنم علت اصلیش اینه که اون کتابها قذیم تو ژاپن چاپ میشد! پشت کتابهای چاپ قدیم رو اگه دیده باشی نوشته Printed in japan ، اسم ناشر ژاپنی رو هم نوشته، البته ترجه هاش هم تغییر کرده، در چاپ قدیم شخصی به اسم "حبیبیان" مترجم این کتابها بود، ولی در چاپ جدید "شقایق دادجو" که به احتمال زیاد دختر خود دادجو هست ترجمه مجدد کرده، ولی خب...این چاپهای جدید اصلا" قابل مقایسه با چاپ قدیم نیست

سلام شروین جان

من هر جا دوستانم باشند هستم
گفت و گوها یا بهتر بگم بگومگوهای فروم قبلی برای همه ما یه جور تجربه است و من به همین دید نگاهش می کنم این که مطالب اون فروم انقدر برای بعضی مهم بوده که با نداشتنش به درست یا غلط لب به اعتراض باز کردن خوبه،بد نیست.فقط از دوستان توقع خویشتن داری بیشتری داشتم که مثل تو عزیز عمل کنند و بگذارند کسانی که برای دعوا آمده اند و نه برای دفاع از ماهیت فروم، خودشون ساکت بشن مورد زاپاتا یادتونه ؟ تا وقتی جوابش را می دادیم هر بار یه جوری یه حرفی میزد؟ باور کنید یا نکنید شما از نظر خیلی ها بیش از حد خوب هستید و این موضوع باعث میشه بعضی لب به تحسین باز کنند و بعضی دیگر سعی کنند حداقل به خودشان بگویند :نه!اینها به دلیل فلان و بهمان این کار را می کنند و به قول معروف اگر خودشان را بالا نمی کشند شما را پایین بکشند.بگذریم بریم سر اصل مطلب
در عین حال که فروم ما و فروم های مشابه شاید در اندازه بسیار محدود حکم تبلیغ برای این دسته از کتابها را هم داشته باشد باز هم یک جورهایی نگرانم که نکند با این عمل نان صاحب اثر را حتی در حد یک یا دو نسخه آجر کنیم و فکر می کنم توی این جور مواقع بهتره که یکی دو سال صبر کنیم تا فروش کتابهای اصلی صورت بگیره بعد. البته این پیشنهاده و تا نظر جمع چی باشه.مورد بعدی این که تازگی چند مورد کتاب به دستم رسید که کتاب فروشیها -نه خود ناشر- اقدام به افزایش قیمت کتابهای مربوط به 15-16 سال پیش کردند و اون ها را از توی انبارها بیرون کشیده اند و می فروشند.در مورد اونها چیکار کنیم ؟ من چندتایی از اینها را دارم اسکنش درست هست یا نه؟ نظرتون را بگید بچه ها!
babak
babak

تعداد پستها : 318

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف @p@d@n@ الجمعة أبريل 16, 2010 1:36 pm

والا با این توزیع محدودی که فعلا بدلیل پسورد داشتن کتابها انجام می شه ، دیگه بنظر من کتابهای روز هم اسکن بشه ایراد نداره چون حداکثر 10-15 نسخه بر روی نت به اشتراک گذاشته می شه.در نتیجه بنظر من که مشکلی نداره.تا جمع چی تصمیم بگیره ؟ .
@p@d@n@
@p@d@n@

پست من طرف mohammad الجمعة أبريل 16, 2010 4:00 pm

1- من چندان با اسكن كردن كتاب‌هاي چاپ جديد موافق نيستم، چون گذشته از اينكه حقوق ناشر و مؤلف رو زير پا مي‌گذاره، براي ما هم صرف نمي‌كنه. شما ببينيد چقدر وقت صرف اسكن كتابي ميشه كه مي‌تونيم راحت با قيمت دو- سه هزار تومان بخريمش. (براي اطلاعات بيشتر در مورد ارزش وقت، به مردان خاكستري كتاب مومو مراجعه كنيد!!!)

2- در مورد كتاب‌هايي كه فقط يكي-دو تا كتابفروشي اونم فقط در سطح تهران براشون باقي مونده و اون تعداد محدود رو مي‌فروشن قضيه فرق مي‌كنه. اونها صرفاً در دسترس عده محدودي هستن برا همين من با اسكنشون موافقم.

3- يه استثناء ديگه كه من باهاش موافقم كتاب‌هاي مربوط به انتشارات‌هاي دولتي مثل سروش هست. از لج اين رسانه ميلي كشورمون هم كه شده دلم مي‌خواد يه چند تا از كتاب‌هاي چاپ جديدش رو اسكن كنم بلكه يه خورده ضربه ببينن! حيف كه لامصبا كتاب به درد بخوري هم چاپ نمي‌كنن.
mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف Shervin الجمعة أبريل 16, 2010 4:47 pm

mohammad نوشته است:
3- يه استثناء ديگه كه من باهاش موافقم كتاب‌هاي مربوط به انتشارات‌هاي دولتي مثل سروش هست. از لج اين رسانه ميلي كشورمون هم كه شده دلم مي‌خواد يه چند تا از كتاب‌هاي چاپ جديدش رو اسكن كنم بلكه يه خورده ضربه ببينن! حيف كه لامصبا كتاب به درد بخوري هم چاپ نمي‌كنن.
منم کاملا" با این حرکت موافقم محمد جان و کلا" با هر حرکتی که احساس کنم موجب ضرر دولت میشه با آغوش باز استقبال میکنم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 195374 ولی حیف که به قول تو چیز به درد بخوری هم چاپ نمیکنن!

Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty گاندی

پست من طرف Shervin الجمعة أبريل 16, 2010 5:03 pm

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632
کتاب "گاندی" از انتشارات کورش، چاپ 1365 تقدیم به شما کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Icon_smile

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Scan0080

http://www.4shared.com/file/IO_0g5-n/Gandi__Koorosh_.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود
Shervin
Shervin

پست من طرف mahmood السبت أبريل 17, 2010 4:22 am

[سلام دوستان.خوشحالم تو این سایت میبینمتون.با تشکر از شروین جان که ادرس سایت رو به من دادن.امیدوارم بتونیم تو اینجا هم مثل سایت قبلی کار کنیم.
فقط یه خواهش دارم.من به سهم خودم کتابای زیادی رو واسه سایت فراهم کردم که شروین ورضا زحمت اسکنشون رو واسه سایت کشیدن.
لطفا لطف خود را شامل این حقیر کرده وبرای من هم پسورد ها را ارسال نمایید
دست دست

mahmood

تعداد پستها : 4

پست من طرف Shervin السبت أبريل 17, 2010 5:18 am

mahmood نوشته است:[سلام دوستان.خوشحالم تو این سایت میبینمتون.با تشکر از شروین جان که ادرس سایت رو به من دادن.امیدوارم بتونیم تو اینجا هم مثل سایت قبلی کار کنیم.
فقط یه خواهش دارم.من به سهم خودم کتابای زیادی رو واسه سایت فراهم کردم که شروین ورضا زحمت اسکنشون رو واسه سایت کشیدن.
لطفا لطف خود را شامل این حقیر کرده وبرای من هم پسورد ها را ارسال نمایید

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 480390

سلام محمود جان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632
خیلی خوش اومدی به این فروم، منتظرت بودیم، البته که تو حق بزرگی به این فروم داری، در این هیچ شکی نیست، منتظر بودیم به جمع ما بپیوندی تا پسوردها تقدیمت بشه، پسورد کتاب "گاندی" رو الان برات میفرستم، پسورد بقیه کتابامو هم که تو فروم قبلی برات فرستادم، درسته؟ حالا اگر احیانا" پسوردی از قلم افتاده و برات نفرستادم (ازکتابهای خودم) بگو تا برات بفرستم. بقیه دوستان هم حتما" پسوردهای کتاباشون رو برات میفرستن کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 232740

Shervin
Shervin

پست من طرف @p@d@n@ السبت أبريل 17, 2010 6:22 am

خوش آمدی محمود جان
هر کس برای انجمن یک کتاب درست و حسابی فراهم و یا اسکن کرده باشه پسوردها در اختیارش قرار می گیره ، شما که لطفت رو به بچه ها ، قبلا ثابت کردی...
مسئول پسوردهای کتابهایی که من در انجمن قرار می دهم ، عمو شروین هست و مطمئنا پسوردها رو براتون خواهد
فرستاد.
@p@d@n@
@p@d@n@

پست من طرف siavash السبت أبريل 17, 2010 11:50 am

با سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 .... هدفم از زدن این پست اینه که بگم بعضی از دوستان از جمله sam ، فرید ، aghatarin و محمود ظاهرا یا اینباکسشون پر هست یا مشکل دیگه ای در ارسال و دریافت پیامها بوجود اومده ... همین الان هم بعضی از پیامها حدود 10 روز هست که توی قسمت آماده به ارسال مونده و بعضی رو هم وقتی دیدم که ارسال نمیشه پاکشون کردم ... فقط خواستم به اطلاع دوستان برسونم که لطفاً اینباکس رو یه چک بفرمایید و پیامهای قدیمی و تاریخ مصرف گذشته رو پاک کنید ... در رابطه با اینکه چه نوع کتابهایی اسکن بشه درسته که این اواخر مخصوصا در فروم قبلی بحثهای خیلی خسته کننده ای بوجود اومد ولی من به شخصه نظرم اینه که کتابهایی رو که تاریخ چاپ اونها به بیش از 30 سال پیش بر میگرده و امکان چاپ مجدد اونها دور از ذهن هست رو در اولویت و بعد کتابهایی که تا اواسط دهۀ 60 بچاپ رسیده و اکثراً ترجمه کارهای خارجی هستن مثل کتابهای کمیک که با قاطعیت کامل میشه گفت که هیچکدام از ناشرین از ناشر خارجی کسب اجازه نکرده و خودشون هم قانون کپی .... رو رعایت نکردن با این حال این وسط بعضاً نا پرهیزی کردم ، باید بیشتر مواظب باشم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 3513 ... با تشکر کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 221677
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف faridonline السبت أبريل 17, 2010 5:10 pm

siavash نوشته است:با سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 .... هدفم از زدن این پست اینه که بگم بعضی از دوستان از جمله sam ، فرید ، aghatarin و محمود ظاهرا یا اینباکسشون پر هست یا مشکل دیگه ای در ارسال و دریافت پیامها بوجود اومده ... همین الان هم بعضی از پیامها حدود 10 روز هست که توی قسمت آماده به ارسال مونده و بعضی رو هم وقتی دیدم که ارسال نمیشه پاکشون کردم ... فقط خواستم به اطلاع دوستان برسونم که لطفاً اینباکس رو یه چک بفرمایید و پیامهای قدیمی و تاریخ مصرف گذشته رو پاک کنید ... در رابطه با اینکه چه نوع کتابهایی اسکن بشه درسته که این اواخر مخصوصا در فروم قبلی بحثهای خیلی خسته کننده ای بوجود اومد ولی من به شخصه نظرم اینه که کتابهایی رو که تاریخ چاپ اونها به بیش از 30 سال پیش بر میگرده و امکان چاپ مجدد اونها دور از ذهن هست رو در اولویت و بعد کتابهایی که تا اواسط دهۀ 60 بچاپ رسیده و اکثراً ترجمه کارهای خارجی هستن مثل کتابهای کمیک که با قاطعیت کامل میشه گفت که هیچکدام از ناشرین از ناشر خارجی کسب اجازه نکرده و خودشون هم قانون کپی .... رو رعایت نکردن با این حال این وسط بعضاً نا پرهیزی کردم ، باید بیشتر
مواظب باشم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 3513 ... با تشکر کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 221677
با سلام به سیاوش عزیز . من اینباکسم 28% پرشده . نمیدونم مشکل از چیه . برای راحتی کار یه آف روی مسنجرم میتونی بذاری . با تشکر رفیق
farid_851@Yahoo.com
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty بكنم يا نكنم؟

پست من طرف Indiana Jones السبت أبريل 17, 2010 11:34 pm

siavash نوشته است:

سلام به دوستان خوبم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Icon_biggrin .... برای شما کتاب کدو قلقله زن کاری از شرکت صداسرا و آقای حمید عاملی رو حاضر کردم ، فایل صوتی این کتاب قبلاً توسط پوریای عزیز آپلود شده ولی نمیدونم کتاب تا حالا آپ شده یا نه من که تو لیست ندیدم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Icon_study ... پسورد کتاب متعاقباً برای اعضای فعال و قدیمی فروم ارسال میشه ...کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Icon_flower روز خوبی داشته باشید

سعید عزیز ، ظاهراً مشکل ارسال و دریافت پیامها حل شده برات یک ایمیل فرستادم ، لطفاً ایمیل یاهوتو چک کن

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 61193191

لینک دانلود کتاب کدو قلقله زن :

کتاب فوق دارای پسورد میباشد ، لطفاً فقط دوستانی که برایشان پسورد ارسال شده دانلود کنند

http://www.4shared.com/file/UZ3tAS4c/Kadoo_Ghelghelezan.html

نمونه ای از صفحات کتاب :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 65349188
سلام
پسورد اين كتاب رو براي من نفرستاديد. دانلودش بكنم يا نه؟
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف siavash الأحد أبريل 18, 2010 7:24 am

Indiana Jones نوشته است:
siavash نوشته است:

لینک دانلود کتاب کدو قلقله زن :

کتاب فوق دارای پسورد میباشد ، لطفاً فقط دوستانی که برایشان پسورد ارسال شده دانلود کنند

http://www.4shared.com/file/UZ3tAS4c/Kadoo_Ghelghelezan.html

سلام
پسورد اين كتاب رو براي من نفرستاديد. دانلودش بكنم يا نه؟
افشين

درود بر افشین عزیز کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 ... شما هر کدام رو که میخواهید حتما دانلود کنید راستش من نمیدونم کدوم پسوردها دستتون رسیده یا نه همانطور که میدونید تعدادی از دوستان هم این شرایط رو دارند و احتمالاً بعد از چند روز پاک کردم الان همه پسوردها رو یکبار دیگه براتون ارسال میکنم اگه دیدم که باز ارسال نشد ، پیام رو عینا به شروین عزیز میفرستم تا براتون بفرسته ....حتما یادتونه که در فروم قبلی هم شما جزء افراد ثابتی بودین که لینکها و پسوردها رو براتون میفرستادم ، این وسط هیچ قصد و نیت بدی نبوده ، یه وقت خدا ناکرده فکرهای بد نکنید ها ..... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 221677

فرید عزیز همین الان از طریق ایمیل پسوردها رو برات میفرستم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 221677
siavash
siavash

پست من طرف tisto الأحد أبريل 18, 2010 11:42 am

سلام دوستان یه کتاب جالب براتون میزارم اینو تو اون فروم قدیمیه هم گذاشتم ، امیدوارم خوشتون بیاد،
کتاب مصور ارنستو چه گوارا - نوشته ی م.بنیامین - انتشارات کتیبه - سال 1359

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Fd5cf5a2a760ac06b0eb4fc1ddaf1c4e

در ضمن از آپادانای عزیز به خاطر فرستادن پسورد کتابش ممنونم رز

اين مطلب آخرين بار توسط tisto در الأحد أبريل 25, 2010 11:19 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف agahtarin2005 الإثنين أبريل 19, 2010 10:25 am

سلام به دوستان عزیزم
بعد از یک مسافرت کوتاه خدمتتون رسیدم .
خیلی خیلی خوشحالم که سایت عین قبل شده و همه چی مثله سابق هست و دیگه به قول بابک اون احساس تنگی و غربت رو دیگه اصلآ نداریم . همون طوری بنفش و دل باز .

کتابی رو که امروز براتون آماده کردم اسمش تکه یخ بلورین هست . از سری داستان های شیرین طلائی . شاید بشه گفت اولین نسخه از داستان سفید برفی و هفت کوتوله به زبان فارسی
این کتاب و از همین سری، خیلی شبیه کتاب های طلائی هست . جالبه بدونید که چاب این کتاب ها سال ۱۳۴۲ به پایان رسیده یعنی قبل از انتشار اولین کتاب طلائی .
پس احتمالا کتاب های طلائی از این کتاب ها ها الهام گرفته شده .
تقدیم به همه دوستان

طبق معمول پسورد هم داره که برای اعضا ی قدیمی و فعال ارسال میشه .

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Blorin.jpg?rnd=0

http://www.4shared.com/file/adpZ1RJ5/bolorin.html

agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty دختر کبریت فروش

پست من طرف @p@d@n@ الإثنين أبريل 19, 2010 10:05 pm

درود بر دوستان

قصه پر غصه دخترک کبریت فروش

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 58308371

دخترک کبریت فروش (از سری داستانهای شقایق) ، 16 صفحه ، انتشارات دادجو

لینکهای دانلود :

Djvu
Size:0.5 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/quWr8Vd7/Dokhtare_Kebrit_Forush__DjVu_.html

Pdf
Size:9 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/83VIY7N4/Dokhtare_Kebrit_Forush__Pdf_.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان
ارسال شد

**

بر اساس لیست ، یک نسخه دیگه از این کتاب توسط عمو شروین آپلود شده که متعلق به انتشارات آزاده است و با این نسخه یکسان نیست.یادتونه برنامه کودکی ، یکی دو هفته پشت سرهم نسخه انیمیشن عروسکی این داستان رو ، پخش کرد کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Suspect نه اینکه سریال باشه ، بلکه همون یک قسمت رو 15 -16 بار پشت سرهم ، در برنامه کودک پخش کردند کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Confused درست مثل پخش هر هفته ای قسمت تکراری سندباد ، اون قسمتی که روی نهنگ پیاده می شدند کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 511565

**
*
رضا جان ، کتاب خیلی جالبی بود .دستت درد نکنه
چند وقت پیش ، کتاب تاریخ سینما از سری چه می دانم ؟ را ورق می زدم ، به قسمت اشکال متحرک رسیدم.این کتاب چاپ 1327 هستش.حالا حدس بزنید سفید برفی و 7 کوتوله رو چی ترجمه کرده بود!
ترجمه شده : برف سفید و هفت کوتاه قد ، بنظرم اولین ترجمه ازنام این داستان ، همین باشه.کتاب قطع کوچیکه و برگهای کاهی داره ، مترجمش هم آقای حسن صفاری هستش و چاپ موسسه مطبوعاتی علی اکبر علمی .راستی می دونستید یکی از این علمی ها پدر زن عبدالرحیم جعفری بوده ؟ آقای عبدالرحیم جعفری پیانگذار فقید انتشارات امیر کبیر -که بعد از انقلاب مصادره شد - پدر محمد رضا جعفری عزیز -که پروژه کتابهای طلایی به همت ایشون پا گرفت -و ناشر حدود 3000 کتاب مفید در تمام زمینه ها علمی فلسفی در پیش از انقلاب هستند.
مطالعه قسمتی از جلد دوم کتاب "درجستجوی صبح" ، نوشته آقای عبدالرحیم جعفری که در مورد پروژه کتابهای طلایی هست ، برای ما نه تنها خالی از لطف نیست بلکه بسیار لذت بخش هم می تونه باشه
:

هنگامی که محمد رضا (فرزند عبدالرحیم جعفری) سال اول دبیرستان را تمام می
کرد، به توصیه و تشویق آقای مهدی آذریزدی و من بنا شد یک مجموعه کتاب برای
کودکان و نوجوانان ترجمه کند و او با شور و شوق به این کار پرداخت ، به
کتابفروشیهای ملس و مبسو در خیابان نادری که مرکز فروش کتابهای انگلیسی
بودند می رفت و چند مجموعه کتابهای کودکان و نوجوانان خرید و از میان آنها
داستانهایی به انتخاب خود ترجمه کرد و این مجموعه را "کتابهای طلائی"
نامید. در آغاز کارش از آقای اسمعیل شاهرودی تقاضا کردم که نثر فارسی اورا
تصحیح کند و از آقای محمد بهرامی هم خواستم که یک
طرح جلد واحد برای
این مجموعه بسازد.کم کم این کتابها با استقبال کودکان و نوجوانان روبه رو
شد و برای خواندن آنها رغبت زیاد نشان می دادند به طوری که تیراژ بعضی از
آنها از 5 هزار جلد به 20 هزار جلد هم رسید.
بعدها برای این مجموعه از
همکاری مترجمان دیگر هم استفاده کردیم و تعداد کتابای این مجموعه به 80
رسید که نزدیک به 50 جلد آن ترجمه محمد رضا بود.
بخشی از کتابهای این
مجموعه تلخیصی از آثار کلاسیک خارجی بود : سه تفنگدار ، نهنگ سفید ، کنت
مونت کریستو ، دور دنیا در 80 روز و ... ولی خانم توران میرهادی که ریاست
شورای کتاب کودک را داشتند با این کتابها به مخالفت برخاستند و نظرشان این
بود که کودکان با خواندن خلاصه این کتابها از خواندن متن کامل آنها منصرف
خواهند شد... نظر ما این بود که کودکان با خواندن این آثار کم کم به خواندن
کتابهای دیگر راغب خواهند شد و وقتی بزرگ شدند با خاطراتی که از خواندن
خلاصه این آثار دارند ، مطالعه متن کامل آنها را دنبال خواهند کرد ، کما
اینکه سالهاست در کشورهای غربی خلاصه این آثار را در اختیار کودکان قرار می
دهند و متن کامل آنها هم مرتبا چاپ و تجدید چاپ می شود.به هر تقدیر نه در
آن زمان بلکه هنوز هم نتوانسته ایم یکدیگررا قانع کنیم
...

و حالا مطالعه این صفحه که بطور مختصر در مورد سرنوشت انتشارات امیرکبیر ، بعد از انقلابه ، نه تنها برای ما خوشایند نیست ، بلکه خروارها خروار دردناک و مشمئزکننده است:
كد:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%85_%D8%AC%D8%B9%D9%81%D8%B1%DB%8C
بدرود
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632
@p@d@n@
@p@d@n@

پست من طرف Emiliano الثلاثاء أبريل 20, 2010 4:03 am

1. سلام.
2. ورژن جدید "نمایه ی مدخل های فرهگنامه های برتا موریس پارکر" برای دوستان:
3. باز هم باید بگم که اصل جلدها رو دوستان گرامی، "آپادانا"، "بابک"، "سیاوش" و جناب "دکتر احمد زمانپور آذر شربیانی"، زحمتشو کشیده اند، اسکن کردند؟
پس نمی گم! Smile
http://rapidshare.com/files/377945273/Farhangnameh_Index.doc.html

4.
4. جلدهای باقی مانده ی فرهنگنامه:
4.1. جلد دوم
4.2. جلد نهم
4.3. جلد پانزدهم

5. خوشبختانه، جلد 15 رو دوستمون، "آپادانا"، داره و به زودی آپلودش می کنه؛ اما متأسفانه، تا این لحظه جلدهای 2 و 9 نایابن و هنوز کسی اعلام داشتن این 2 جلد رو نکرده.
هر کی اعلام آمادگی کنه که این جلدها رو داره، جزو اعضای "کودکی" می شه و آشنایی با ایشون افتخار ماست.
6. به محض آپلود این 3 جلد، نمایه به روز می شه و باز هم من در خدمتم.

7. ویژگی جدید این ورژن اضافه شدن جلد 18 ("دانستنی های روز")ه؛ که، امیدوارم خوشتون بیاد.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف agahtarin2005 الثلاثاء أبريل 20, 2010 7:07 am

@p@d@n@ نوشته است:
درود بر دوستان

قصه پر غصه دخترک کبریت فروش

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 58308371

دخترک کبریت فروش (از سری داستانهای شقایق) ، 16 صفحه ، انتشارات دادجو

**
*
رضا جان ، کتاب خیلی جالبی بود .دستت درد نکنه
چند وقت پیش ، کتاب تاریخ سینما از سری چه می دانم ؟ را ورق می زدم ، به قسمت اشکال متحرک رسیدم.این کتاب چاپ 1327 هستش.حالا حدس بزنید سفید برفی و 7 کوتوله رو چی ترجمه کرده بود!
ترجمه شده : برف سفید و هفت کوتاه قد ، بنظرم اولین ترجمه ازنام این داستان ، همین باشه.کتاب قطع کوچیکه و برگهای کاهی داره ، مترجمش هم آقای حسن صفاری هستش و چاپ موسسه مطبوعاتی علی اکبر علمی .راستی می دونستید یکی از این علمی ها پدر زن عبدالرحیم جعفری بوده ؟ آقای عبدالرحیم جعفری پیانگذار فقید انتشارات امیر کبیر -که بعد از انقلاب مصادره شد - پدر محمد رضا جعفری عزیز -که پروژه کتابهای طلایی به همت ایشون پا گرفت -و ناشر حدود 3000 کتاب مفید در تمام زمینه ها علمی فلسفی در پیش از انقلاب هستند.
مطالعه قسمتی از جلد دوم کتاب "درجستجوی صبح" ، نوشته آقای عبدالرحیم جعفری که در مورد پروژه کتابهای طلایی هست ، برای ما نه تنها خالی از لطف نیست بلکه بسیار لذت بخش هم می تونه باشه
:

آپادانای عزیز ممنون از کتاب زیبات . خوشحالم که از کتابم خوشت اومد .
به مطالب خیلی جالبی در مورد تاریخ داستان سفید برفی در ایران اشاره کردی . سال ۱۳۲۷ هفت سال بعد از ساختن کارتون سفید برفی توسط کمپانی والت دیزنی بوده . یعنی داستانها کاملا به روز با داستان های روز جهان بوده . فقط از همین کتاب های شیرین طلائی و کتاب های طلائی و تنوع داستانها شون ، و امانتداری در حفظ اصل قصه میشه فهمید که چه قدر به روحیات بچه ها و دادن اطلاعات صحیح به اونا در مورد ادبیات جهان اهمیت میدادند .

من از این سری چند تا دیگه دارم که انشالله اپلود میکنم . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632
agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty پیرزن کوتوله

پست من طرف Shervin الثلاثاء أبريل 20, 2010 3:22 pm

سلام دوستان عزیزم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632
حالا که صحبت از کتابهای طلایی و داستانهای شیرین طلایی و این قبیل کتابها شد منم یک کتاب از سری کتابهای "داستانهای زمردی" به اسم پیرزن کوتوله رو براتون آماده کردم، تقریبا" تو سبک کتابهای طلایی و از این دسته کتابهاست، انگار این مدل کتابها اون زمان خیلی مد شده بود!
این کتاب از انتشارات معراجی و چاپ بهمن 1348 میباشد

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Scan0081

http://www.4shared.com/file/khnlsIHG/Ketabhaye_Zomorodi_-_Pire_Zane.html

* این کتاب دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود.
Shervin
Shervin

پست من طرف siavash الأربعاء أبريل 21, 2010 10:59 am

سلام به دوستان عزیزم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632

کتاب دنی اردک ( دانولد داک ) از انتشارات پدیده تقدیم به شما

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 1272035960

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال میشود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Star3

لینک دانلود کتاب :

http://www.4shared.com/file/tf2nqUbG/Donald_Duck__with_pass_.html

نمونه ای از صفحات کتاب :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 647566

روز خوبی داشته باشید کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 915632

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الجمعة أبريل 23, 2010 9:34 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

پست من طرف tisto الجمعة أبريل 23, 2010 1:11 am

سلام دوستان
کتاب پرواز از سری کتابهای دانش به زبان ساده -کتابفروشی فروغی -سال 1347

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 942fd3c35a4c69f1aec2e116c00332d6

http://www.4shared.com/document/G-D-QOSg/parvaz.html
tisto
tisto

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty حضرت موسی

پست من طرف amirarsalanroomi الجمعة أبريل 23, 2010 3:40 pm

با سلام خدمت دوستان کتابی را بنام حضرت موسی براتون امده کردم ولی باید ببخشید که جلد وصفحه1و2 اون
روندارم اگه کسی داره واون رو کامل کنه ممنون میشم

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 24_online

لینک کتاب :

http://www.4shared.com/file/cQk3_z6B/mousa.html

amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

پست من طرف SMAM السبت أبريل 24, 2010 6:11 am

رابیتن جنگلها
من طرف eideh اليوم في 12:06

با سلام این کتاب یک ورژن از رابین هود با تصاویر کارتون دیزنی است اما متاسفانه جلد آن وصفحه اول آن ناقص است
http://www.4shared.com/file/VQYp1nqz/rabiten.html

پ.ن:گفته بودم که هر تاپیک مازادی درست بشه مطالبش به تاپیکهای مربوطه منتقل و خود تاپیک پاک خواهد شد.این یکی از همون نمونه ها هست
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty جوجه خودخواه

پست من طرف eideh الأحد أبريل 25, 2010 4:40 am

با سلام کتاب جوجه خودخواه از انتشارات کوروش
http://www.4shared.com/file/i5vj4Zn6/chofi.html

eideh
eideh

تعداد پستها : 203

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 Empty بستور

پست من طرف tisto الثلاثاء أبريل 27, 2010 2:57 am

بســــتور

نوشته ی: مهرداد بهار - نقاشی: نیکزاد نجومی
انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - 1354

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 4 198232r4jejv8iqiuwr2

http://www.4shared.com/document/VpYGRhY2/bastur.html
tisto
tisto

صفحه 4 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة