کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 2 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 21 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty نوار قصه كامل : سيتي آف تيلز!

پست من طرف Indiana Jones الخميس أكتوبر 08, 2009 11:38 am

سلام بر دوستان
برايتان يك سورپريز آماده كرده‌ام كه همانا نوار قصه كامل نمايشنامه شه.ر قص.ه اثر بي.ژن مفي.د نازنين است. نسخه‌اي كه من از قديم يافته‌ام اصل و اورجينال بوده و براي كامل بودن عريضه (برعكس خالي نبودن عريضه!) جلد نوار كاست‌ها را هم گذاشته‌ام. اسم رمزي هم در كار نيست. لذت ببريد:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Cassettecovertape01

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Cassettecovertape02

City of Tales - Part One (1973).zip
City of Tales - Part Two (1973).zip
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف zerocold الخميس أكتوبر 08, 2009 4:31 pm

دوست عزيز
فايل كتاب بالا متعلق به بنده بوده و البته بصورت رايگان در اختيار ساير عزيزان قرار داده‌ام. جهت پرهيز از تكرار لينك‌ها ، لينك دانلود كتابهايي كه پيشتر در اختيار عموم قرار داده بوده‌ام (و غالب بچه‌هاي قديمي از آنها بهره‌مند شده‌اند) مجددا براي شما و ساير دوستان جديدتر ليست مي‌كنم. براي دانلود اين فايلها از اسم رمزهاي زير استفاده كنيد:

با سلام افشین عزیز
من تمام اون کتابهایی که اونجا لینکاشونو گذاشتی من خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم ولی اون کتاب جزئش نبود شاید اون موقع داشتم دانلود می کردم حواسم نبود احتمالا از دستم در رفته بود.
سر همین قضیه دوباره کتاب رو اسکن کردم باید حواسمو بیشتر جمع کنم
zerocold
zerocold

تعداد پستها : 22

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty پینوکیو و خیمه شب بازی

پست من طرف Shervin الأحد أكتوبر 11, 2009 4:25 am

سلام دوستان
کتاب "پینوکیو و خیمه شب بازی" از انتشارات سپیده تقدیم به شما عزیزان
راستی بچه ها کسی از شما کتاب "پینوکیو و درخت پول" از همین سری کتابهای انتشارات سپیده رو داره؟ اگه کسی داره خیلی ممنون میشم اسکن کنه

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Scan0063

http://www.4shared.com/file/140019361/24a7f5da/Pinocchio_Va_Kheyme_Shab_Bazi.html
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty کتاب جوان شجاع از سری کتابهای لک لک

پست من طرف siavash الأربعاء أكتوبر 21, 2009 8:04 pm

سلام به دوستان ... امیدوارم فروم جدیدی که جناب اسمم درست کرده مثل فروم قبلی با مشارکت تمام دوستان رونق بگیره ... شب خوش کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_study

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 11101239

برای دانلود کتاب کلیک کنید

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در الثلاثاء يونيو 01, 2010 5:18 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف zerocold الخميس نوفمبر 19, 2009 4:55 pm

zerocold
zerocold

پست من طرف zerocold الجمعة نوفمبر 20, 2009 5:13 am

zerocold
zerocold

پست من طرف zerocold السبت نوفمبر 21, 2009 3:32 pm

zerocold
zerocold

پست من طرف mohammad الجمعة ديسمبر 11, 2009 4:55 pm

سلام بچه‌ها. بالاخره بعد از مدتها اسكن اين كتاب كه توي بچگي برام خيلي عزيز بود تموم شد. اون موقع‌ها تصاوير كتاب به قدري به نظرم واقعي مي‌رسيد كه حتي يك لحظه هم در حقيقي بودن همه اتفاقات كتاب ترديد نمي‌كردم . بعدها وقتي "لافكاديو" عمو شلبي رو خوندم از تشابهي كه توي ايده اين دو تا كتاب بود خيلي خوشم اومد. الان هم ترجيح مي‌دم به جاي اينكه در مورد مفهوم "الينه شدن" چرت و پرت بگم، مطالعه اين كتاب رو به همه كساني كه لافكاديو رو خوندن و همه كساني كه اونو نخوندن پيشنهاد كنم!

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 66950020

دانلود فايل با كيفيت اصلي با رزولوشن 200 dpi و حجم 95.2 مگابايت
http://www.4shared.com/file/170729727/7a8b70bc/Bear_Remain_a_Bear.html

دانلود فايل كم‌حجم با همون رزولوشن 200 dpi و حجم 14 مگابايت
http://www.4shared.com/file/170735238/8252088f/Bear_Remain_a_Bear__low_.html

پ.ن.1. كتاب بعدي، (اگه عمري باقي بود!) پرتقال آبي از هرژه

Indiana Jones نوشته است:ضمنا اميد نظر شما را خواسته كه آيا نقاشي كتب كودكان در آن دوران تخصصي‌تر نبوده؟
شما چه فكر مي‌كنيد؟
پ.ن.2. در جواب اميد نازنين هم بايد بگم كه كاملا موافقم. وقتي توي اين دوره دارن با امثال "نوالدين زرين كلك" اينجوري برخورد مي‌كنن (طفلك پيرمرد 70 ساله رو سر هيچ و پوچ بي‌آبرو كردن و از دانشگاه انداختنش بيرون) معلومه كه براي افراد بااستعداد انگيزه نمي‌مونه و كيفيت كارها ميآد پائين.
پ.ن.3. كلا اين "آلن بياش" آدم جالبي هست. با وجود اينكه فرانسوي الاصله ولي توي نقاشي‌هايي كه براي كودكان ايراني كشيده حتي اسم روي جلدشون رو هم خودش طراحي مي‌كرده. بايد اضافه كنم كه نقاشي كتاب "بابابرفي" نوشته جبار باغچه‌بان هم كار ايشونه. دمش گرم.

mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف faridonline الإثنين أبريل 05, 2010 5:42 pm

سلام . ما اومدیم گرد و خاک اینجا رو بتکونیم . کسی هست ؟؟ کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Lol
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty آهو کوچولو و شغال ترسو

پست من طرف @p@d@n@ الإثنين أبريل 05, 2010 5:50 pm

ای عمو فرید ناقلا ، چه زود رسیدی کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_smile
بقیه هم تو راهند و دیر یا زود می رسند.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 73567557

آهو کوچولو و شغال ترسو ، نوشته : حيدر جندقي ، نقاشي از : سياوش ذوالفقاريان ، 12 صفحه
لینک های دانلود :

Djvu
Size: 0,5 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/257728476/740e6865/Ahoo__Shoghal__DjVu_.html

Pdf
Size:8,6 Mb
كد:
http://www.4shared.com/file/257730154/5629a87f/Ahoo__Shoghal__Pdf_.html

*کتاب فوق دارای پسورد میباشد، لطفا" فقط دوستانی که پسورد برایشان ارسال شده دانلود کنند
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف siavash الإثنين أبريل 05, 2010 6:09 pm

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Sleep سلام و رسیدن بخیر ، کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_biggrin سعی میکنم تا فرداشب ویرایش کتاب جدید رو تموم کنم ... فعلاً خداحافظ
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty نقاشی کنیم و با علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شویم

پست من طرف Shervin الثلاثاء أبريل 06, 2010 2:38 am

سلام دوستان
SAM تقدیم میکند : نقاشی کنیم و با علائم راهنمایی و رانندگی آشنا شویم
دوستان باید خدمتتون بگم که این کتاب بسیار خط خطیه، اینطور که معلومه سم در کودکی حسابی از شرمندگی این کتاب درومده کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_wink و از من خواست که بابت وضعیت نه چندان جالب کتاب از شما عذر خواهی کنم
با تشکر از SAM عزیز کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 00111

http://www.4shared.com/file/258006419/c3b9b670/Naghashi_Konim__Alaeme_Rahnama.html

* بنا به خواسته SAM این کتاب دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال شده است.
Shervin
Shervin

پست من طرف faridonline الثلاثاء أبريل 06, 2010 3:14 pm

امروز یه سورپرایز کوچیک براتون میذارم . البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی چون تاپیک خاصی براش نداشتیم فعلا ببینینش تا یه جا واسه اینجور چیزا جور کنیم :
http://www.4shared.com/file/258406559/3d865b55/begining.html

http://www.4shared.com/file/258413392/8d268e1/end.html

حالشو ببرین
faridonline
faridonline

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty مجسمه خوشبختی - جادوگر کوتوله ها

پست من طرف siavash الثلاثاء أبريل 06, 2010 3:33 pm

سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_biggrin و تشکر از دوستان خوبم آپادانا ، شروین و فرید که استارت اینجا رو زدند ، خوشحالم که در یک محیط سالمتر دور هم جمع شدیم ... برای شما کتاب مجسمۀ خوشبختی رو حاضر کردم که داستان دیگش جادوگر کوتوله ها هست که اتفاقاً خلاصۀ داستان دوم با یه ترجمۀ دیگه در اون کیهان بچه های سال 57 که قبلاً تو همین فروم لینکشو گذاشتم چاپ شده کتاب و داستان خیلی قشنگی هست پیشنهاد میکنم حتماً ببینید و بخونید ، پسوورد هم متعاقباً به اعضای فعال و قدیمی ارسال میشه ... شب خوش کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_study کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower خدانگهدار

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Imgout

لینک دانلود کتاب مجسمۀ خوشبختی :

کتاب فوق دارای پسوورد میباشد و لطفاً فقط دوستانی که برایشان پسورد ارسال شده دانلود کنند

http://www.4shared.com/file/258418250/9caaabf7/Mojassameye_Khoshbakhti.html

نمونه ای از صفحات کتاب :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 83392886

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در السبت أبريل 24, 2010 1:53 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

پست من طرف SMAM الثلاثاء أبريل 06, 2010 4:49 pm

faridonline نوشته است:
امروز یه سورپرایز کوچیک براتون میذارم . البته نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی چون تاپیک خاصی براش نداشتیم فعلا ببینینش تا یه جا واسه اینجور چیزا جور کنیم :
http://www.4shared.com/file/258406559/3d865b55/begining.html

http://www.4shared.com/file/258413392/8d268e1/end.html

حالشو ببرین

چرا دیگه آقا همون تاپیک برنامه های کودک از گذشته تا هنوز برای این کارها هم هست
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Indiana Jones الثلاثاء أبريل 06, 2010 5:06 pm

apadana نوشته است:

*کتاب فوق دارای پسورد میباشد، لطفا" فقط دوستانی که پسورد برایشان ارسال شده دانلود کنند
سلام
من پنهان نمي‌كنم كه خيلي دلخورم از اينكه توي فاروم قبلي اين برنامه‌ي پسورد گذاشتن و دو دستگي پيش اومد. حالا كه اومديم توي اين فاروم ديگه براي چي پسورد مي‌گذاريد؟ من منكر زحمتهايي كه مي‌كشيد نيستم اما بچه‌هاي خوب اين كه نشد. همين الان شماها من رو در ليست اعضاي فعال گذاشتيد و برايم پسوردها رو مي‌فرستيد اما از شما چه پنهون كه من چون با تأخير مي‌توونم اين فايل‌هارو دانلود كنم بعدش حسابي مات و متحير مي‌مونم كه كدوم پسورد مال چي بود و از بس برايم سخت ميشه كه از خيرش دارم مي‌گذرم. اين فاروم رو راه انداختيم كه يك جو دوستانه و بدون شك و بي‌اعتمادي داشته باشيم نه اينكه مثل جمزباند رفتار كنيم. بعنوان يك پيشكسوت و ريش‌سفيد دير ازتون خواهش مي‌كنم اين جريان پسورد رو تمامش كنيد. شأن شما بچه‌ها از اين حرفها بالاتره. كي رو مي‌شناسيد كه با فروش اين فايل‌ها ملياردر بشه؟ بگذاريد همون جو راحت و بي‌فكر و خيال قبلي رو داشته باشيم. اين پسوردگذاشتنه داره باعث ايجاد استرس در من يكي ميشه. راستش يواش يواش ميرم تو فكر كه آيا پسورد اين يكي رو هم براي من فرستادن يا نه؟ آيا من هم هنوز خودي هستم يا انقلاب فرزندان خودش رو مي‌خوره؟
اين بود صحبت من ديگه عرضي ندارم.
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف @p@d@n@ الخميس أبريل 08, 2010 3:45 am

siavash نوشته است:
سلام کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_biggrin و تشکر از دوستان خوبم آپادانا ، شروین و فرید که استارت اینجا رو زدند ، خوشحالم که در یک محیط سالمتر دور هم جمع شدیم ... برای شما کتاب مجسمۀ خوشبختی رو حاضر کردم که داستان دیگش جادوگر کوتوله ها هست که اتفاقاً خلاصۀ داستان دوم با یه ترجمۀ دیگه در اون کیهان بچه های سال 57 که قبلاً تو همین فروم لینکشو گذاشتم چاپ شده کتاب و داستان خیلی قشنگی هست پیشنهاد میکنم حتماً ببینید و بخونید ، پسوورد هم متعاقباً به اعضای فعال و قدیمی ارسال میشه ... شب خوش کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_study کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower خدانگهدار

لینک دانلود کتاب مجسمۀ خوشبختی :

کتاب فوق دارای پسوورد میباشد و لطفاً فقط دوستانی که برایشان پسورد ارسال شده دانلود کنند

http://www.4shared.com/file/258418250/9caaabf7/Mojassameye_Khoshbakhti.html

نمونه ای از صفحات کتاب :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 83392886

داستان اول این کتاب یکی از داستانها زیبای اسکار وایلده به نام اصلی شاهزاده خوشحال کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 1212552175_51scvtayfml._ss500_
یادمه قدیما کارتونش رو از تلوزیون زیاد پخش می کردند و منم هر بار با لذت بیشتری نگاه می کردم.سیاوش جان دستت درد نکنه
----------------------

Indiana Jones نوشته است:
apadana نوشته است:

*کتاب
فوق دارای پسورد میباشد، لطفا" فقط دوستانی که پسورد برایشان ارسال شده
دانلود کنند

سلام
من
پنهان نمي‌كنم كه خيلي دلخورم از اينكه توي فاروم قبلي اين برنامه‌ي پسورد
گذاشتن و دو دستگي پيش اومد. حالا كه اومديم توي اين فاروم ديگه براي چي
پسورد مي‌گذاريد؟ من منكر زحمتهايي كه مي‌كشيد نيستم اما بچه‌هاي خوب اين
كه نشد. همين الان شماها من رو در ليست اعضاي فعال گذاشتيد و برايم پسوردها
رو مي‌فرستيد اما از شما چه پنهون كه من چون با تأخير مي‌توونم اين
فايل‌هارو دانلود كنم بعدش حسابي مات و متحير مي‌مونم كه كدوم پسورد مال چي
بود و از بس برايم سخت ميشه كه از خيرش دارم مي‌گذرم. اين فاروم رو راه
انداختيم كه يك جو دوستانه و بدون شك و بي‌اعتمادي داشته باشيم نه اينكه
مثل جمزباند رفتار كنيم. بعنوان يك پيشكسوت و ريش‌سفيد دير ازتون خواهش
مي‌كنم اين جريان پسورد رو تمامش كنيد. شأن شما بچه‌ها از اين حرفها
بالاتره. كي رو مي‌شناسيد كه با فروش اين فايل‌ها ملياردر بشه؟ بگذاريد
همون جو راحت و بي‌فكر و خيال قبلي رو داشته باشيم. اين پسوردگذاشتنه داره
باعث ايجاد استرس در من يكي ميشه. راستش يواش يواش ميرم تو فكر كه آيا
پسورد اين يكي رو هم براي من فرستادن يا نه؟ آيا من هم هنوز خودي هستم يا
انقلاب فرزندان خودش رو مي‌خوره؟

اين بود صحبت من ديگه
عرضي ندارم.

افشين
عمو افشین شما سرور مائید ، اما این قضیه پسورد گذاری تصمیم یکنفر و دو نفر نیست بلکه بچه ها قبل از انجام این کار ، به یک اجماع رسیده بودند.بهر حال من همیشه تابع اکثریت بوده و خواهم بود و در ضمن مطمئن باشید که شما همیشه در لیست اعضای فعال خواهید ماند کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_cherry
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف Emiliano الخميس أبريل 08, 2010 4:57 am

1. سلام به همه ی دوستان.
2. نسخه ی جدید نمایه ی مدخل های فرهگنامه های برتا موریس پارکر:
3. اصل جلدها رو دوستان گرامی، "آپادانا"، "بابک"، "سیاوش" و جناب "دکتر احمد زمانپور آذر شربیانی"، زحمتشو کشیده اند، اسکن کردند.

http://rapidshare.com/files/373351118/Farhangnameh_Index.rar.html
طبق تصمیم اعضای محترم، پسورد فایل بالا تنها برای دوستان فعال فرستاده می شود.

4. جلدهای باقی مانده ی فرهنگنامه:
4.1. جلد دوم
4.2. جلد نهم
4.3. جلد پانزدهم

5. خوشبختانه، جلد 15 رو دوستمون، "آپادانا"، داره و به زودی آپلودش می کنه؛ اما متأسفانه، تا این لحظه جلدهای 2 و 9 نایابن و هنوز کسی اعلام داشتن این 2 جلد رو نکرده.
هر کی اعلام آمادگی کنه که این جلدها رو داره، جزو اعضای "کودکی" می شه و آشنایی با ایشون افتخار ماست.
6. به محض آپلود این 3 جلد، نمایه به روز می شه و باز هم من در خدمتم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف ekou6 الخميس أبريل 08, 2010 5:16 am

سلام بر دوستان عزیز

تبریک بابت انتقال به فروم جدید.این مدت کمی‌ سرم شلوغ بود و نتونستم
تو بحث راجع پسورد گذاشتن برای فایل‌ها شرکت کنم.من خیلی‌ با این ایده
موافق نیستم برای اینکه اصولاً تمام چیزهای که به اشتراک میذاریم در اصل
متعلق به دیگران هست و ما به عنوان استفاده کننده‌ها می‌تونیم ازشون
استفاده کنیم.قانون کپی‌ رایت حق استفادهٔ مکرر رو برای خریدار قائل هست
ولی‌ اساسا کپی‌ برادری و حتا به اشتراک گذاشتن اون رو مجاز نمیدونه.فقط
مرکز خاصی‌ هستن که با پرداخت حق شارژ می‌تونن چیزهای رو برای کرایه به
اشتراک بزارن ( به طور مثال ویدئو کلپ ها).
فایل‌های ما جزوی از زحمات دیگران هستن که به دلیل فعال نبودن ناشرین
می‌شه به عنوانه بخشی از فرهنگ، هنر و ..... دوباره اونها رو زنده و ثبت
کرد. استفاده کنندگانی مثل خود من شادی رو از این راه به دست میارن که با
فعال بودنشون سعی‌ می‌کنن همین شادی رو به دیگران ببخشن بدون اینکه از چیزی
سؤ استفاده کنن. پس کار ما نه غیر قانونیه و نه وجدانا بده. فقط یادمون
باشه با وجود زحماتی که براشون کشیدین مال ما نیستن. اجر ما هم قسمت شادی
ها.
اما همیشه و در همه جا کسانی‌ هستند که از زحمت دیگران سؤ استفاده
میکنند و با فروش این آثار استفادهٔ مالی میبرن. خوب اینم یه راه ولی‌
اخلاقا صحیح نیست. حالا با خود ماست که بخواهیم در شادی‌ها شرکت کنیم یا
تاجر باشیم. در هر دو حل داشتن پسورد کمکی‌ نمی‌کنه چرا که مالک قانونی
شرکت‌های نشر هستن. در ضمن هر پسوردی قابل شکستن هست.
در انتها اینکه کسانی‌ که بخشنده هستند همیشه در مسیر زندگیشون میگردن
دنبال کسانی‌ مثل خودشون اند پس همیشه شاد هستن. اما کسانی‌ که اهل سؤ
استفاده میکنند اگر اینجا برند بشن حتما جای دیگه کلی‌ میبازن. به امید خدا
همه ما جزو گره اول باشیم
باز هم تشکر از زحمت همهٔ شما عزیزم. و تبریک به مدیر خوب و فعال فروم
سام عزیز
ekou6
ekou6

تعداد پستها : 3

پست من طرف ekou6 الخميس أبريل 08, 2010 5:18 am

دوستان عزیزم

اینم قسمت دوم سیاه بازی طبق وعدهٔ قبلی‌. کاری از سعدی افشار.امیدوارم
که ازش لذت ببرید

لینک نوار:
http://www.4shared.com/file/259569511/ed392b84/Sadi_Afshar.html
ekou6
ekou6

تعداد پستها : 3

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty سیندرلا

پست من طرف Shervin الخميس أبريل 08, 2010 3:04 pm

سلام دوستان کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower
کتاب "سیندرلا" از انتشارات دادجو تقدیم به شما :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Scan0077

http://www.4shared.com/file/1aPvoH9p/Cinderella__Dadjoo_.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد، لطفا" فقط دوستانی که پسورد برایشان ارسال شده دانلود کنند.
Shervin
Shervin

پست من طرف amirarsalanroomi الجمعة أبريل 09, 2010 6:35 am

با سلام خدمت دوستان بالاخره مشكل من هم با كمك سام عزيز حل شد وتونستم در خدمتتون باشم كتاب در بارگاه رستم رو از انتشارات مطهر كه در تايپيك قبلي گذاشته بودم دوباره اينجا براتون ميگذارم و چون فكر ميكنم اينجا دمه خودموني هستند پسوردش رو هم ميذارم اما مثل اينكه عربها اينجا رو هم بي نصيب نذاشتند

پسورد كتاب ros20tamميباشدhttp://www.4shared.com/file/fPr1vhMX/rostam-1.html
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty غول خودخواه - انتشارات بامداد

پست من طرف siavash السبت أبريل 10, 2010 9:36 am

سلام به دوستان خوبم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_biggrin ... کتاب غول خودخواه از انتشارات بامداد نوشته اسکار وایلد که آپادانای عزیز در چند پست بالاتر اشاره ای در موردش داشت و چاپ 1352 هست ، پسورد کتاب متعاقباً فقط به اعضای (( فعال و قدیمی )) ارسال خواهد شد ... کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower روز خوبی داشته باشید

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Imgout

لینک دانلود کتاب :

http://www.4shared.com/file/cpqlQQ5M/Ghoole_Khodkhaah.html

نمونه ای از صفحات کتاب :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 22227463

اين مطلب آخرين بار توسط siavash در السبت أبريل 24, 2010 1:54 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
siavash
siavash

پست من طرف agahtarin2005 السبت أبريل 10, 2010 3:10 pm

با سلام به دوستان عزیزم
پس بلاخره تو فوروم جدید کار رو شروع کردیم . امیدوارم از این به بعد اینجا پربارتر و در محیطی امن تر ، به کار زیبامون ادامه بدیم . کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Icon_flower

راستی اینم نوشته ای که رو حلقه آواتارم حک شده . با ترجمه . برای شروع کار

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 One_ring.JPG?rnd=0
agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 2 Empty درددل

پست من طرف amirarsalanroomi الأحد أبريل 11, 2010 5:43 am

بابا سياوش جان پسوردي رو كه زدي خيلي خفنه اگه كسي هم بخواد پيداش كنه بيچاره ميشه راستي من يك سري به تايپيك قبلي زدم يك سري از دوستان كه فكر كنم بچه هاي خوبي هم بودنددلخور بودند از اينكه چرا ما اونجا رو كرديم يا روي كتابها پسورد گذاشتيم بايد بگم من هم اول با اينكار مخالف بودم ولي وقتي دنبال يك نرم افزار ميگشتم ديدم تو يه سايت زده سري كامل نوارهاي 48 داستان 7000 تومان اونوقت خيلي شاكي شدم كه يك نفر كه هيچ زحمتي براي جمع كردن اونها نكشيده بياد راحت اونها رو بگيره وقيمت هم براشون بزاره يعني بچه هايي كه اونها رو تو سايت گذاشتند نميتونستند اينكارو بكنند به نظر من كه براي اين كتابها هيچ قيمتي نميشه گذاشت كه هرموقع يكي از دوستان كتابي رو ميفرسته هر چند خط خطي يا پاره پوره خاطرات خوب گذشته برام زنده ميشه واونقدر خوشحال ميشم كه هزينه اينترنتم رو فقط به عشق اين سايت واين دوستان پرداخت ميكنم با اميد موفقيت و سلامتي براي همه دوستان
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

صفحه 2 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 21 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة