کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 35 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف stalker الخميس أبريل 07, 2011 12:31 pm

sahra_7 نوشته است: خب تا اونجاییکه یادمه اتوبوس 99 فکر کنم برای برنامه روز دوم فروردین بود
درسته! این لینک روز دوم‌اه:
mms://media.iransima.ir/tv5/tv5_13900102_013.wmv
از دقیقه‌ی ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ یک دقیقه می‌شه اتوبوس شماره‌ی ۹۹ رو دید. البته من هم این کارتون رو یادم نمی‌آد...
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الجمعة أبريل 08, 2011 11:33 am

1. عکس ها رو که دیدم، یادم اومد. مرسی "سم" به این حافظه! و مرسی "اسمم"!
2. بعد که خوب فکر کردم، یادم اومد اون بچه (دختری؟) که گفتی موهاش سیاه بود و وقتی شست، طلایی شد، یه کم شبیه "هایدی" بود (ورژن زنده ش):

3. هایدی
نام اریجینال: Heidi In The Mountains

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Cz2ybfen6zydtq4vz3_thumb

4. از "صحرا" جون هم؛ بخاطر، عکس های عالیش ممنونم.
5. صحرا، راستش هم عکسای "تام بند انگشتی"ت عالی بود و کامل! و هم "اتوبوس شماره ی 99" یادم لومد، با اون دماغ موشیش.

6. این هم هدیه ی امروز من:
تعدادی از سان ترک های "کلاه قرمزی و پسرخاله"، "کلاه قرمزی 88" و "کلاه قرمزی 90" از ساخته های ایشون:

http://uploadfa.com/balf0d7lrlfi

(در دانلودش عجله کنید؛ که، ممکنه سایت به هر دلیلی برش داره.)
7. بهترین تم هم از نظر من دومین فایل (Kolah Ghermezi Va Pesar Khaleh (2))ه
8. سری بعد هم "مدرسه ی موش ها" و "شهر موش ها" رو می یارم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano الجمعة أبريل 08, 2011 11:38 am

1. سازش:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 V9qso2q0vablo3aykqpw_thumb

2. خرس های مهربان، جشن هدیه ها
نام اریجینال: Care Bears, The Giving Festival

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 The_giving_festival_dvd
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 75996433309880641133_thumb

3. خرس های مهربون
نام اریجینال: Care Bears

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 0vcalsa47kxgmpf58jir_thumb

4. خانواده ی خرس های مهربان
نام اریجینال: The Care Bears Family

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Tgtfg882ddt1f2xr78f_thumb

5. خرس های مهربان، سر به هوا موفق می شود
نام اریجینال: Care Bears, Oopsy Does It

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 V4r50lbecsit0qibfmnp_thumb

Emiliano

پست من طرف Negin 2 السبت أبريل 09, 2011 2:04 am

برای دانلود تیتراژ و بخشهایی از سریال خاطره انگیز از سرزمین شمالی (به سفارش آقای امیلیانو و 59) به بخش برنامه ها و فیلمها ی روی طاقچه ذهن کودکی مراجعه فرمایید.
ارادتمند
نگین

Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف Emiliano الأحد أبريل 10, 2011 10:31 am

1. سلام.
2. این هم قولی که داده بودم: "مدرسه ی موش ها" و "شهر موش ها":

http://uploadfa.com/h4i86lb6c25m

3. با توجه به محدود بودن زمان (یا تعداد؟) دانلود در این سایت ایرونی، هر چه سریع تر دانلودش کنید.

Emiliano

پست من طرف 59 الإثنين أبريل 11, 2011 10:53 am

دوستان گرامی:

برای دیدن پست مربوط به " تقلید صدای دهه شصت "،
لطفن به بخش "فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی"
تشریف بیاورید.

با احترام.
۵۹.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء أبريل 26, 2011 11:02 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف stalker الإثنين أبريل 11, 2011 9:15 pm

این هفته، «بچه‌های دیروز» دقایقی از «حمید و وحید»‌ رو پخش کرد.
mms://media.iransima.ir/tv5/tv5_13900118_018.wmv
(از دقیقه‌ی ۳۱ شروع می‌شه و دو دقیقه بیشتر نیست! ولی این قسمتش رو خوب یادم بود!)
stalker
stalker

پست من طرف Negin 2 الثلاثاء أبريل 12, 2011 6:27 am

با سلام به همه دوستان گرامی
من حدود 300 عکس نوستالوژیک از ابزار ،وسایل ،آگهی ها،مکانهای زندگی در دهه 60 و ما قبل جمع آوری کرده ام که فکر می کنم باید در یک تاپیک جدید به صورت بخش بخش ارائه شوند. به طور مثال در مورد مدرسه در دهه 60 حدود 100 تا عکس دارم که دیدنشان خالی از لطف نیست.
اگر بخواهم این عکسها را در تاپیکهای مختلف پخش کنم احساس می کنم از بار نوستالوژیک آنها کاسته می شود.پیشنهاد می کنم یک تاپیک جدید ایجاد کرده تا بتوانیم در یک بستر مناسب به زنده کردن خاطرات آن دوران بی بازگشت بپردازیم.این تاپیک جدید میتواند بخش اسباب بازیها را هم شامل شود.از دوستان خواهشمندم در صورت تایید ، اسمهای پیشنهادی برای تاپیک جدید را در اینجا قید کنند.
پیشنهاد اول را از خودم شروع می کنم: تاپیک: ابزار نوستالوژیک در دهه 60

Negin 2
Negin 2

پست من طرف 59 الثلاثاء أبريل 12, 2011 10:59 am

Negin 2 نوشته است:با سلام به همه دوستان گرامی
من حدود 300 عکس نوستالوژیک از ابزار ،وسایل ،آگهی ها،مکانهای زندگی در دهه 60 و ما قبل جمع آوری کرده ام که فکر می کنم باید در یک تاپیک جدید به صورت بخش بخش ارائه شوند. به طور مثال در مورد مدرسه در دهه 60 حدود 100 تا عکس دارم که دیدنشان خالی از لطف نیست.
اگر بخواهم این عکسها را در تاپیکهای مختلف پخش کنم احساس می کنم از بار نوستالوژیک آنها کاسته می شود.پیشنهاد می کنم یک تاپیک جدید ایجاد کرده تا بتوانیم در یک بستر مناسب به زنده کردن خاطرات آن دوران بی بازگشت بپردازیم.این تاپیک جدید میتواند بخش اسباب بازیها را هم شامل شود.از دوستان خواهشمندم در صورت تایید ، اسمهای پیشنهادی برای تاپیک جدید را در اینجا قید کنند.
پیشنهاد اول را از خودم شروع می کنم: تاپیک: ابزار نوستالوژیک در دهه 60

چه خبر و مژده خوبی،
بسیار عالی،
ما بیصبرانه منتظریم.

اسم پیشنهادی من برای این تاپیک فوق العاده شما:

" تصویر زندگی دهه شصت " ... یا ... " تصویر زندگی در ۶۰ "

سلامت باشید.
59
59

پست من طرف sahra_7 الأربعاء أبريل 13, 2011 10:52 am

mahmoody نوشته است:این هفته، «بچه‌های دیروز» دقایقی از «حمید و وحید»‌ رو پخش کرد.
mms://media.iransima.ir/tv5/tv5_13900118_018.wmv
(از دقیقه‌ی ۳۱ شروع می‌شه و دو دقیقه بیشتر نیست! ولی این قسمتش رو خوب یادم بود!)

سلام
من خیلی اینو یادم نمیومدش.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 89
اینم دو تیکه ای که پخش شد فقط نمیدونم چرا دومی صداش پس و پیشه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Yahoobiggrin

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 G7pdpq3luzj0n2uja8_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Abfdorex8yp8qxzh4ba_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Umiihzmey5x6ondjpwq1_thumb

bahar dar bahar 1.wmv - 6.7 MB

bahar dar bahar2.wmv - 1.9 MB
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف 59 الخميس أبريل 14, 2011 6:47 am

sahra_7 نوشته است:
سلام
من خیلی اینو یادم نمیومدش.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 89
اینم دو تیکه ای که پخش شد فقط نمیدونم چرا دومی صداش پس و پیشه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Yahoobiggrin
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 G7pdpq3luzj0n2uja8_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Abfdorex8yp8qxzh4ba_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 Umiihzmey5x6ondjpwq1_thumb
bahar dar bahar 1.wmv - 6.7 MB
bahar dar bahar2.wmv - 1.9 MB
سپاس خدمت شما.
بسیار خاطره انگیز بود.

نکته جالب اینکه در اون زمانی که این برنامه بهار در بهار پخش میشد
من با اینکه سنم کم بود اما همیشه با دیدن این آیتم "وحید و حمید " این سوال برام پیش میامد که:
" اینها که آدم بزرگن!، خجالت نمیکشن که ادا و بازی بچه ها رو از خودشون در میارن؟".
اما در کل برنامه سرگرم کننده ای بود، بخصوص همین قسمت "وحید و حمید".

...و یاد "سروش خلیلی" - بازیگر توانا و بی ادا، گرامی و جاودان.
بازیگری که هیچ وقت همانند ستاره های پوشالی امروزین سینما،
عکسش را بر روی مجله ها چاپ نکردند اما بازیگری او پس از گذشت سالها،
همچنان درخشان مینماید.

سلامت باشید.
59
59

پست من طرف aghaghi الخميس أبريل 14, 2011 5:17 pm

سلام دوستان عزیز
واقعا خسته نباشید. اقاقی هستم تازه وارد این جمع شدم دنبال یک گمشده می گشتم که به دنیای شورانگیز شما راه پیدا کردم.
دنبال هنس کوچولو می گشتم که به شما رسیدم و آدم برفی های گمشده خودمو پیدا کردم . ازتون بی نهایت متشکرم راستی دوستان اگه خبری از باغ گلها که یک گربه تنبل به اسم خپل داشت خبری دارید من رو هم بی خبر نگذارید البته امیدوارم دوبله فارسی اش باشه چون من عاشق صدای راوی اش بودم. همینطور هم سوزی دختری که موهاش سه خط منحنی بود و بدنش هم مثلثی و هیچ وقت هم مامان و باباش رو نشون نداد.
کاشکی که پیدا بشن آخه ماییم و همین خاطره های پاک کودکی. ممنون از همتون. رز گل

aghaghi

تعداد پستها : 14

پست من طرف stalker الخميس أبريل 14, 2011 7:53 pm

۱. نگین جان، از پیشنهاد «تاپیک جدید» که شامل عکس‌های نوستالژیک باشه شدیدن استقبال می‌شه.

۲. صحرا جان، با اینکه خودت «حمید و وحید» رو یادت نبود باز هم زحمتش‌رو کشیدی. خیلی خیلی ممنون.

۳. اقاقی جان، این یه بخش از باغ گل‌هاست:
http://www.vidyoara.com/izle/485511960274/

stalker
stalker

پست من طرف stalker الجمعة أبريل 15, 2011 8:14 pm

اقاقی:
۵۹ عزیز هم دو تا فایل غیر از لینک بالا در ارتباط با خپل داد بهم که هر ۳ رو گذشتم اینجا. البته بقیه‌ی بچه‌ها احتمال زیاد هر۳ تا فایل رو دیدن ولی برای شما شاید جدید باشه.
http://www.cs.cornell.edu/~mohammad/temp/anim/Khepel.rar
stalker
stalker

پست من طرف aghaghi السبت أبريل 16, 2011 6:59 am

سلام
از لطفتون خيلی متشکرم و از سرعت عملتون حيرت زده واقعا شرمنده ام کرديد عالی بود تمام شيرينی يادآوری اين خاطرات را مديون شما هستم .باز هم سپاسگزارم.
رز

aghaghi

پست من طرف aghaghi الأحد أبريل 17, 2011 7:32 am

با سلام
می خواستم بگم اگه محله بروبيارو تا حالا توی سايتتون نگذاشتينش من آپلودش کنم. من يکسری کاملش رو دارم.

aghaghi

پست من طرف stalker الأحد أبريل 17, 2011 3:19 pm

aghaghi نوشته است:با سلام
می خواستم بگم اگه محله بروبيارو تا حالا توی سايتتون نگذاشتينش من آپلودش کنم. من يکسری کاملش رو دارم.

نیکی و پرسش اقاقی جان؟ ولی احتمالا حجم کلش خیلی زیاد می‌شه نه؟ شاید جایی مثل rapidshare بهتر باشه برای این کار؟ یا که خودتون شاید واردتر باشید. من خیلی وارد نیستم کجا خوبه برای upload همچین چیزی.
stalker
stalker

پست من طرف 59 الأحد أبريل 17, 2011 4:50 pm

" آخرین خبرها از هوتسن پلوتس - دزد تفنگدار"

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 35 4g9m0p079e4y49197v_thumb

جناب "هوتسن پلوتس" یعنی همان دزد معروفی که
در ایستگاه آتشنشانی دهکده بعنوان زندانی نگهداری می شد،
با ترفند و کلک موفق میشود لباس فرم گروهبان نگون بخت را که برای سرکشی و دادن غذای روزانه
پیش او آمده بود با ضرب و شتم درآورد، به تن خود کند و از آنجا بگریزد.

برای هوتسن پلوتس که دزدی سابقه دار است، سرقت های کوچک و پولهای کم آنچنان اهمیتی ندارد،
بنابراین اینبار او تصمیم می گیرد که از آزادی خود به شکل مفیدی استفاده نماید.
از سویی دیگر و همانطور که قبلان جایزه ای به مبلغ ۵۵۵،۵۵ مارک برای یافتن او تعیین شده بود،
هوتسن پلوتس به فکر اخاذی میافتد و با ربودن مادربزرگ و مخفی کردن او
همین مقدار پول را برای آزاد کردن آن زن خواستار می گردد.

در راه یافتن مادر بزرگ و بدام انداختن هوتسن پلوتس،
گروهبان نگون بخت و اهالی دهکده با ماجراهای جالب و سرگرم کننده ای روبرو می شوند،
ماجراهایی که لحظات شاد و مفرحی را برای تماشاگران این فیلم به ارمغان میآورد.

-----------------------------

فیلم آلمانی " آخرین خبرها از هوتسن پلوتس - دزد تفنگدار"
بر اساس کتاب داستانی برای کودکان و با همین نام، در سال ۱۹۷۹ ساخته و پخش گردیده است.
از سویی دیگر این فیلم ادامه فیلم "هوتسن پلوتس راهزن" که در سال ۱۹۷۴ ساخته شده بود نیز بشمار میرود.

لازم به یاد آوری می باشد که سوژه و کاراکتر "هوتسن پلوتس" تا به حال ۴ بار
به شکل "فیلم بلند - ژانر کودک" در آلمان تهیه شده است (۳ فیلم بلند سینمایی و ۱ فیلم بلند تلویزیونی)،
که آخرین بار آن در سال ۲۰۰۶ و با ساخت فیلم " دزد جنگل - هوتسن پلوتس" بوده است.

و اما در ایران اگر اشتباه نکنم ما در سالهای ابتدایی دهه هفتاد خورشیدی
بارها و بارها شاهد پخش این فیلم جذاب و دیدنی بودیم.

خوب بیاد دارم که در همان سالها، حوالی یک ظهر گرم خرداد ماه،
در خانه مشغول آماده شدن برای رفتن به جلسه یکی از امتحانات نهایی سال سوم راهنمایی بودم
که در نوبت دوم یعنی در ساعت ۱ یا ۲ بعد از ظهر شروع میشد.

طبق معمول و بدستور مادر باید برای آخرین بار مشغول دوره کردن درس مورد امتحان آنروز
که زبان عربی بود می شدم اما با این حال فقط کتاب بدست نشسته بودم و در اصل
زیر چشمی مشغول دیدن تلویزیون بودم که به ناگاه در انتهای پخش صبحگاهی
برنامه کودک و نوجوان، "هوتسن پلوتس" به روی آنتن رفت.

این دومین باری بود که این فیلم پخش می شد و من که حالا سراپا شوق گشته بودم
آنقدر سرگرم دیدن آن شدم که سرانجام با سرزنشها و تذکرات مادر در میانه فیلم از آن دل کنده
و با عجله خانه را به سمت حوزه امتحانی ترک کردم غافل از اینکه من و هوش و حواسم
که در فیلم مانده بودیم یادمان رفته بود که کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را با خود برداریم!.

خوشبختانه حوزه امتحانی یکی از مدرسهای نزدیک به خانه بود و با رفت و برگشتی سریع،
کارت را برداشته و با تاخیر به جلسه امتحان راه پیدا کردم، البته با خواهش!.

فایل کوتاه تصویری زیر دربردارنده صحنه های به یاد ماندنی
از فیلم " آخرین خبرها از هوتسن پلوتس - دزد تفنگدار" می باشد.
تقدیم به شما گرامیان.

http://s1.picofile.com/file/6551270620/Hotsenplots_1979.wmv.html

یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.
59
59

پست من طرف stalker الأحد أبريل 17, 2011 8:34 pm

wowwww
۵۹ کولاک کرد! من ۱۰ بار اومدم این فیلم رو یه جوری برای بقیه توضیح بدم که آیا اسم اصلی‌ش رو کسی یادشه یا نه، ولی اینقدر کم یادم بود که تقریبن همیشه بی‌خیالش شدم. تصویری که شفاف‌تر از هر چیزی یادم بود غذا دادن مامور به هوتسن-پلوتس بود و از اون باحال‌تر اونجایی که اون خنگ قد بلند (!) تو هر جیبش دو تا شیشه نوشابه می‌ذاره. خلاصه وقتی این پستت رو دیدم داشتم بال در می‌آوردم! کارت خیلی درسته ۵۹ عزیز. اگه نبودی واقعا اینجا یه چیزی کم داشت.
stalker
stalker

پست من طرف Negin 2 الإثنين أبريل 18, 2011 6:11 am

با سلام
برای مشاهده و دانلودبخشهایی از فیلم «تنهایی یک دونده استقامت» به بخش برنامه ها و فیلمهای روی طاقچه ذهن کودکی مراجعه فرمایید.
ارادتمند
نگین
Negin 2
Negin 2

پست من طرف stalker الثلاثاء أبريل 19, 2011 11:08 pm

با تشکر فراوان از نگین عزیز، حیف که من این فیلم رو یادم نمی‌آد. البته مثل خواب یه چیزی از اون صحنه که از دوستش مواظبت می‌کرد یادم می‌آد ولی اگه دیده باشمش هم معلومه خیلی کوچیک بودم اون وقت (من متولد ۶۱ هستم)، یا که نتونستم ببینمش.

چند تا سوال از دوستان حرفه‌ای «لیست سیاه» مثل امیر و اسمم و باقی متخصصین داشتم که ممنون می‌شم کمک کنید:
یه سریال ایرانی بود که همه‌ش تو یک خونه می‌گذشت. یه پسر و دختر بودن که بعضا بحث‌شون می‌شد پسره عینکی بود و پدر خانواده (اگه اشتباه نکنم) رضا بابک بود. این رو یادتونه؟ تو لیست سیاه هست؟

اگه سریال قبلی رو یادتون بیاد خیلی کمک می‌کنه به سوال بعدی! همون پسر عینکیه که بالا گفتن تو یک سریال دیگه هم بازی می‌کرد که داستانش تو یک مدرسه (راهنمایی) می‌گذشت. کلا تمام داستان بین بچه‌های اون مدرسه بود. من از این سریال دوم چیز زیادی یادم نیست غیر از اینکه تو مدرسه‌ی دبستان من (شهید مسعودیان، روبروی نمایشگاه بین‌المللی قدیم) ساخته شده بود. مستخدم مدرسه‌مون آقای حیدری هم تو تیتراژ فیلم دیده می‌شد،‌ منتها یه کم جوون‌تر. بنده خدا همون سال‌ها که من دبستان بوده فوت کرد البته... خدا رحمتش کنه.

سوال آخر: یه سریالی بود که دوبلر پسر بزرگه تو خانواده‌ی دکتر ارنست توش بازی کرده بود. اگه تعداد همچین سریال‌هایی بیشتر از یکی باشه من به مشکل می‌خورم چون فقط و فقط همین یادمه که صدای پسره رو که دقت می‌کردی همون دوبلره بود...
stalker
stalker

پست من طرف babak الأربعاء أبريل 20, 2011 12:12 pm

اون پسر عینکیه آرش میر حسینی و پدرشون مرحوم رضا خندان بود یا جلیل فرجاد (یادم نیست) و مادرشون نسیم اکبری مبارکه.اسم پسره سعید بود و دختره سارا(یه دختر سبزه و لاغر). یه قسمتش بود که می خواستن برن مرقد امام و سارا مریض شد و نتونست بره.بعد خواب دید که آقای خمینی اومده پیشش.تلویزیون انقدر از این اوج خلاقیت!!!! خوشش اومده بود که عین آهنگ برنادت هر سال پخشش می کرد برای همین یادم مونده. امیدوارم کمک کنه.
آرش میرحسینی توی سه تا فیلم و چند تا سریال تلویزیونی بازی کرده.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Shervin الأربعاء أبريل 20, 2011 3:56 pm

babak نوشته است:یه قسمتش بود که می خواستن برن مرقد امام و سارا مریض شد و نتونست بره.بعد خواب دید که آقای خمینی اومده پیشش

واقعا" نمیدونم چی بگم!!! خوش به سعادت سارا! مردم
عجب فیلم معنوی و ملکوتی ای بوده من ندیدم نفس گیر دست کارگردان و تهیه کننده اش درد نکنه!!! نفس گیر نفس گیر نفس گیر

Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف stalker الأربعاء أبريل 20, 2011 10:59 pm

babak نوشته است:اون پسر عینکیه آرش میر حسینی و پدرشون مرحوم رضا خندان بود یا جلیل فرجاد (یادم نیست) و مادرشون نسیم اکبری مبارکه.اسم پسره سعید بود و دختره سارا(یه دختر سبزه و لاغر). یه قسمتش بود که می خواستن برن مرقد امام و سارا مریض شد و نتونست بره.بعد خواب دید که آقای خمینی اومده پیشش.تلویزیون انقدر از این اوج خلاقیت!!!! خوشش اومده بود که عین آهنگ برنادت هر سال پخشش می کرد برای همین یادم مونده. امیدوارم کمک کنه.
آرش میرحسینی توی سه تا فیلم و چند تا سریال تلویزیونی بازی کرده.

اینجا ماشالا یکی از یکی خفن‌ترن بچه‌ها. الان دیدم که آرش میرحسینی تو ۳ تا فیلم بازی کرده که یکی‌ش «سفر جادویی» هستش و روی یوتوب این رو دیدم تا جایی که قیافه‌ش رو شناختم. خود خودشه. جالبیش اینه که من تنها اطلاعات مفیدی که در مورد این سریال گفتم این بود که پدرشون رضا بابک بوده ولی تو با این حال فهمیدی چی رو می‌گم! الان فکر می‌کنم پدرشون جلیل فرجاد بود.

حالا از باقی دوستان کسی هست سریال دومی که گفتم رو یادش باشه. با توضیحات بابک باید سریال اول رو دیگه یادتون اومده باشه و قیافه‌ی پسره رو هم همینطور. حالا این آرش خان میرحسینی تو کدوم سریال بود که ماجراهاش همه تو یک مدرسه می‌گذشت؟ من چه میدونم
stalker
stalker

پست من طرف stalker الجمعة أبريل 22, 2011 3:12 pm

من دو تا پست در اون یکی شاخه زدم که شاید اینجا هم می‌تونست مفید باشه:
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t17p220-topic#3187
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t17p220-topic#3203
stalker
stalker

صفحه 35 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة