کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 19 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف SMAM الأحد يوليو 29, 2012 6:35 pm

از اسمم به امیل!!!!
آیا سریال "نیکلاس کوچک" توی فهرست سیاه سفید خاکستری هست؟ من نتونستم پیداش کنم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف fazel1994 الأربعاء أغسطس 01, 2012 5:26 am

سلام به همگی ، متاسفانه پس از هفته ها سوت و کور بودن این فروم که در این مدت تک و توکی از بچه ها می اومدن و از بقیه خبری نبود از بین کاربرها emiliano یا امیر گرامی بودند که همیشه پست خودشان را داشتند که متاسفانه دیروز باخبر شدم ، اتفاق ناگواری برایشان رخ داده و پدر گرامیشان را از دست داده اند و جا دارد همین جا بهشون تسلیت بگم.
fazel1994
fazel1994

تعداد پستها : 83

پست من طرف kave السبت أغسطس 04, 2012 3:15 am

امیلیانوعزیز من هم درگذشت پدرنازنینت رو تسلیت میگم . ما رو هم درغم خودت شریک بدون .

kave
kave

تعداد پستها : 60

پست من طرف erfan السبت أغسطس 04, 2012 4:10 am

اميليانوي عزيز
درگذشت پدر گرامي تان را تسليت مي گويم : Crying or Very sad
اميد كه قرين رحمت حق گردد

erfan

تعداد پستها : 119

پست من طرف aghaghi الإثنين أغسطس 06, 2012 6:25 am

امیلیانوعزیز من هم درگذشت پدرنازنینت رو تسلیت میگم . امیدوارم در جوار رحمت حق قرار گیرند.

aghaghi

تعداد پستها : 14

پست من طرف SMAM الجمعة أغسطس 10, 2012 9:02 am

اینم یک کارتونی بود نمیدونم پایان دهه70 یا آغاز 80 پخش میشد
گلبرگها
Petals
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Petals
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف stalker السبت أغسطس 11, 2012 6:17 pm

امیرجان (امیلیانو). من هم درگذشت پدر عزیزتون رو تسلیت می‌گم. ایشالا که غرق در رحمت خدا باشن.
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف مژي الثلاثاء أغسطس 14, 2012 5:07 am

سلام به همگي دوستان من تازه عضو شدم و تا حالا كه اين مطالب رو خوندم هر كار كردم نشده كه لينكايي كه شما گذاشتيد رو باز كنم و يا يكي از اين كارتونهاي دوران كودكي رو دانلود كنم حالا اگه جايي را سراغ داريد كه كارتونهاي زير رو با دوبله فارسي ميفروشن به منم بگين ممنون ميشم

كارتون عروسكي باغچه سبزيجات
كارتون دنياي سوزي (كه سياه و سفيد بود)
كارتون عروسكي مامفي
بارباپاپا
بلاي جان گربه ها
[img][/img]

مژي

تعداد پستها : 1

پست من طرف babak الأربعاء أغسطس 15, 2012 8:05 pm

سلام دوستان
دیروز توی یوتیوب کلمه "مغامرات" را جستجو می کردم و دیدم عربها چقدر در مورد آپلود کارتونهای کودکی از ما جلوتر افتادن سری کامل سندباد،پینوکیو،هاچ زنبور عسل،بل و سباستین،پپرو پسر کوهستان،پانزده پسر،نیک و نیکو،داستانهایی از سراسر دنیا(بینوایان،دخترک کبریت فروش و.....)،بل و سباستین،بچه های مدرسه والت،باخانمان،داستان آلپ،زنان کوچک و...... همه قابل تماشا و دانلود هستند به زبان عربی
متاسفانه این امکان برای ما فراهم نیست.چرا؟
به هرصورت تنها استفاده ای که از این دوبله های عربی میشه کرد اینه که قسمتهایی که ندیدیم یا سانسور شده بودند را ببینیم
امیدوارم روزی این امکان برای بچه های ایرانی هم فراهم بشه که در حافظه بصری پدر و مادراشون گشتی بزنن و لذت ببرن
چون با این وضع لا قید و تلخیص سرسری سریالهای کارتونی که شبکه نمایش انجام داد طفلکی ها از این خاطرات فقط دلزده شدند.
نمونه اش پخش خلاصه بی سروته و پر سانسور سندباد بود.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف babak الأربعاء أغسطس 15, 2012 8:43 pm

یک خبر خوب و تصحیح اشتباه ما توسط بچه های پریروز در مورد خپل و باغ گلها
راستش را بخواهید من هم همیشه تعجب می کردم که چرا با james the cat هیچ تصویر و اثری از باغبون باشی و شبنم و نسیم پادشاه گل پریا و ملکه سیاه پیدا نمی کنم
http://bachehayeparirooz.blogfa.com/post-39.aspx
البته داره تقریبا یک سالی از این خبر میگذره امیدوارم این پروژه هم مثل خیلی چیزا پادرهوا نمونده باشه
این هم از سایت صدای کودکی و صدای یه قسمت از این کارتون بیاد ماندنی
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/2757

این هم تیتراژ اولیه این کارتون
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cr5HeClXuCM

On a hill, by the town. Near the forrest, green and brown. Is the house of the elf, king and queen.
And in the garden, just behind. The gardener is so kind. That the flowers grow for him, around and everywhere.
Daily, with his helpers, silk and lawn. He works there protected by the mother of pearly wall.
Flower stories I will tell to you. Flower stories are green and blue for you. Flower stories I will tell to you. Flower stories for you
...
babak
babak

پست من طرف kave الخميس أغسطس 16, 2012 6:21 am

درود
من خودم یادمه سریال ماری کوری که پارسال شبکه چهار میداد یک جشنی گرفته بودن که معلوم بود دربست سانسورشده !
به صرافتش افتادم بیافتم دنبال قضایا که مقدور نشد .
میگم این بخشهای سانسور شده رو پیداکنیم و با هم قسمت کنیم دیدنش لطف مضاعف داره!
مثل این عکس که معلومه ازیک کانال عربی شکار شده !

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 F_online

kave
kave

تعداد پستها : 60

پست من طرف Negin 2 الثلاثاء أغسطس 21, 2012 8:23 am

با سلام خدمت دوستان گرامي و ضمن عرض تسليت به جناب آقاي ايميليانو بابت مصيبت وارده، بقاي عمر شما و خانواده محترم را از خداوند بزرگ خواستارم.
و نيز خير مقدم به جناب آقاي 59 گرامي كه قدم رنجه فرموده و با حضور مجددشان، دلهاي دوستان را گرمي بخشيدند.
راستش من مدتي است كه از فروم كناره گرفته ام و در حال نوشتن هستم.در واقع به ادبيات پناه برده ام و حس مي كنم ورود به فروم مرا در فضايي خاكستري غرق مي كند و هاله هايي از دلتنگي و افسردگي را نصيبم مي كند.اين است كه بابت غيبتهاي طولاني از دوستان عذرخواهي مي كنم.
دوستان بعد ازپرسه زدن در كتابفروشي هاي خيابان انقلاب ، به يك كتاب برخوردم كه با فضاي كاري ماانطباق فراوان داشت و شايد برخي از شما با آن آشنايي داشته باشيد.مشخصات كتاب را در زير شرح دادم تا دوستاني كه تمايل به تهيه آن را دارند، اطلاعات كافي در اختيار داشته باشند.در اين كتاب اكثر خاطرات تصويري ،نمايشي، كارتوني و ... دهه 60 به زيبايي گنجانده شده البته من مطمئنم اگر يكي از شما متخصصين عزيز قصد تهيه اين كتاب را داشتيد، اين مهم را بهتر از اينها فراهم مي كرديد.ولي باز هم اين كتاب در جاي خودگنجينه ارزشمندي است.
نام كتاب: يادتونه؟!! (مروري بر خاطرات مشترك بچه هاي دهه شصت)
گرداوري و تاليف: مهدي منتصري چاپ ششم قيمت : 4500 تومان
(جلد كتاب ، همان جلد دفترهاي مشق 100 برگ صورتي رنگ است.)
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 21, 2012 7:58 pm

سلام نگین عزیز
هر وقت دلم از این مناسبات احمقانه و نامفهوم می گیرد سری به اینجا می زنم تا ببینم هنوز دوستانی دارم که برای این که خودشان باشند و خودشان بمانند مبارزه می کنند.منظورم پرهیز از غرق شدن در حافظه گنگ جمعی که خیلی چیزها را فراموش می کند و هر لحظه به شکلی در می آید است.
به شما خرده نمی گیرم چون احساستان متفاوت است و حتما دلیلی برای این حس دلتنگی و افسردگی دارید.در اصل کامنت شما بهانه ای شد تا به دوستان جمع بگویم که چقدر به وجودشان افتخار می کنم.
جمع کوچکی که شاید خودشان ندانند همدلی و محبتشان برای من که بخشی از عمرم دور از دوستان و وطن می گذرد مثل فانوس گرم و مهربانی است که غارهای وهمناک داستانهای کودکیمان را روشن می کرد.
حالا که می نویسید اگر دلتان خواست بخشی از نوشته هایتان را برای همراهانتان در این فروم بفرستید.به نظرم اگر الان می نویسیم یا نقش می کنیم در واقع تلالو بلورهای رنگی کودکی و نوجوانی با رنگهای سرد و گرم،شاد و دلگیر،مات و براق را در برابر دیدگان دیگران به نمایش می گذاریم.
ژان پل سارتر یک جایی در "فروید" از زبان مایر می گوید:"چرا باید جایی که نمیخارد را بخارانیم؟" فکر می کنم اینجا همین کار را کردیم.به کودکی و دلخوشیهایش نه به عنوان یک بازیچه مایه خجالت که به عنوان بخشی از زندگی امروزمان فکر کردیم برایش وقت گذاشتیم و باعث شدیم دیگران هم بهش فکر کنند.جدی بگیرندش و حتی تحسینش کنند.حتی بخشی از آنتن صدا و سیما که آرشیوش مثل گنج قارون دربسته و مهر شده مانده بود و تنها کالایی که از آن به سرقت نمی رفت،همین یادگارهای کودکی بود را هم فتح کردیم.
حتی چرت بزرگتر ها را هم پاره کردیم و بچه های پریروز شکل گرفت.
اینجا همیشه به من می گوید می شود ساده و بی ادعا دور هم جمع بشویم و کارهای بزرگ کنیم.اگر اینجا خاکستری و خموده شود گناه ماست که به همین کم راضی شده ایم.صفای باطن بچه های اینجا می تواند گره های بزرگتری را هم باز کند. مگر نه این که هروقت سراغ هر کاری و هر اجتماعی خواستیم برویم حسن نیت و اعتماد به جمع اولین سوال و مسئله ما بوده است؟
اگر بپذیریم که همچنان در گذشته بمانیم و برایش آه بکشیم شاید روزی اینجا برای همه مان خاکستری بشود.چه عیبی دارد رنگهای تازه زندگیمان را هم به اینجا اضافه کنیم؟ شاید این فروم باغچه ای برای گپ کم دارد. شاید باید جایی در همین فروم بگوییم دوست عزیز،امروز مرا هم بخوان و امروزت را هم به من بگو.
آن وقت دلیلی ندارد که اگر کسی تحفه ای از کودکی ندارد کناری ساکت بنشیند و حرفی نزند و یا بار عمر و نفس فروم روی دوش دوستان با همتی مثل امیل و شروین و افشین و اسمم بیفتد.
برای من احترامی که شروین به دنیای این فروم می گذارد هزار بار دلنشین تر از تمام کتابهایی بوده که در اینجا به اشتراک گذاشته است.
اهتمام امیل و تلاش او برای زنده نگهداشتن فروم بیشتر از تمام نامها و تصاویری که در اینجا گذاشته برایم می ازرد.
توجه و تعلق پوریا،محمد،سهراب،افشین،اسمم و پنجاه و نه و سم و ایده و ساحل و کاوه و سعید و رئوف و شما و همه بچه های دیگر بیشتر از هر مطلب و تحفه ای مرا به اینجا کشانده
به همه شما افتخار می کنم و امیدوارم لایق دوستی و محبتی که تابحال با من داشته اید باشم
babak
babak

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 22, 2012 6:53 am

SMAM نوشته است:از اسمم به امیل!!!!
آیا سریال "نیکلاس کوچک" توی فهرست سیاه سفید خاکستری هست؟ من نتونستم پیداش کنم

1. سلام. اومدم برم، دیدم این جواب مونده.
2. "اسمم" جان، همون طور که پیشتر هم با اس ام اس جوابتو دادم، از "نیکلاس کوچک" تا به حال هیچ عکسی، ویدئویی، صحبتی گذاشته نشده.
منتظرش هستیم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف sahra_7 الجمعة أغسطس 24, 2012 4:45 am

سلام خدمت همگی. خوبین؟

اول از همه خدمت امیلیانو البته با تاخیر درگذشت پدر بزرگوارتون رو تسلیت میگم و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و خانواده ی محترم دارم.

به به جناب 59 هم که برگشتن! نگین جان چطوری؟ حتما بازم اینجا مطلب بذار. خیلی استفاده میکنیم. از آرین گرل هم خبری نیست . کجاییی؟؟؟!!
امیدوارم دوستان قدیمیترکه دیگه کمتر میان رو هم دوباره تو این جمع ببینیم.

sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف sahra_7 الجمعة أغسطس 24, 2012 11:40 am

علی موسویان نوشته است:سلام به همه .
من بیشتر تو قسمت کتابای مصور میگردم ، ولی یه چند روزیه که دارم اینجا رو زیر و ور میکنم و میبینم چه کلاه بزرگی سرم رفته که زود تر از اینا نیومدم ! دیوونه
دنبال 3 تا موضوع میگردم .
1 - یه کارتون که تو دوران دبستان من احتمالاً شبکه 1 پخش کرده ( یعنی بین سالهای 59 تا 64 ) موضوعش اینه که حیوانات و انسان اولیه میخوان آتش رو از معبد خدایان بدزدن . روباه اول از همه یه کنده که یک طرفش در حال سوختنه رو میدزده و فرار میکنه و خدای رعد و برق میوفته دنبالش و ...... این آتیشه همینطور دست به دست میشه تا آخرش که به اندازه یه چوب کبریت بوده به دست غورباغه میرسه و خدای رعد و برق اونو تو کنج یک درخت گیر میندازه که درخت دهن وا میکنه و آتیش رو میبلعه .....
2 - یه فیلم سینمایی که نمیدونم تلویزیون هم نشون داده یا نه . بچه که بودم تو سینما آمفی تاتر صفویه دیدم که الان مدت هاست که ازش استفاده نمیشه . این هم مربوط به همون دوران دبستان من میشه . راجع به انقلاب یکی از این کشور های اروپایی بود ( شاید فرانسه ) که پسر شاه ( یه پسر 10 - 12 ساله ) عروسکشو میشکنه و بهترین عروسک ساز کشور رو صدا میکنن تا اونو تعمیر کنه ، انقلابیون با عروسک ساز تبانی میکنن تا دختری رو که شباهت زیادی با عروسک داره به جای عروسک به قصر بفرستن تا اخبار داخل قصر رو بهشون برسونه ..... در آخر هم دختره از اعدام فرار میکنه و انقلابیون پیروز میشن .
3 - بازم یه فیلم سینمایی که اوایل انقلاب قبل از ممنوع شدن ویدئو تو شبکه های خانگی بود ، قدیمی ها مثل من باید یادشون باشه ( ویدئو تومبا ..... استودیو 2000 و... ) راجع به یک پسر بچه ژاپنی یا چینی بود که اول فیلم چند تا بولدوزر ماشینشونو دوره میکنن و به خاطر موقعیت سیاسی خاصی که پدرش داشته ماشین رو له و لورده میکنن . پدر ، مادر و خواهرش میمیرن و خودشو تو کما به یه بیمارستان جدید میبرن که کارای تحقیقاتی و روباتیک انجام میداده ، پسره خوب میشه و با همون شکل و اندازش قدرت خارق الاده ای به دست میاره و میره تا قاتل یا قاتلین خانوادش رو مجازات کنه ، بیشتر فیلم صحنه های رزمی داره که اون بچه با قدرت هاش همه آدم بدا رو از بین میبره . تو شبکه خانگی این فیلم رو به اسم پسر 6 میلیون دلاری نشون دادن ( رو ویدئوی بتاماکس که اون موقع قیمتش با پیکان صفر یکی بود ) Very Happy

راجع به هر کدومشون اطلاعاتی دارین ممنون میشم منو در جریان بذارین .

سلام
این مورد اول رو من اسم دقیقق فارسی یا اصلیشو نمیدونم بقیه دوستان شاید یادشون باشه ولی فکر میکنم از سری داستانای بینوایان و آخرین برگ و ایناست. ویدئو دوبله عربیش تو یو توپ! هستش . به اسم حکایات عالمیه " کیف حصلت الحیوانات علی النار" اینم یه چند تا از عکساش

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Itr4oill3joubjg5361
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 O8s18ncmjt72t0uhx4_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 P7d4vbe9zu65qsvc95qj_thumb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Bojebzzbrnqfc6w9w9_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 Fnkjtprew2816gmophot_thumb

sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف علی موسویان الجمعة أغسطس 24, 2012 4:56 pm

ممنون از sahra_7 مورد اول دقیقاً همینه . شاد

علی موسویان

تعداد پستها : 14

پست من طرف 59 السبت أغسطس 25, 2012 9:59 am

خدمت گرامیان:

"نگین"، "بابک" و "صحرا -۷":

شرمنده میفرمایید، منت بر سر من دارید.
سلامت باشید.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف SMAM الإثنين أغسطس 27, 2012 5:51 pm

به به دوستان اینجا هستن.چه خوب.از طرف خودم شرمنده ام که کم سر میزنم.البته قسمتی از کارهایی که بیرون از انجمن انجام میدم در راستای اهداف انجمن هست.دیرو زود داره و سوخت و سوز نداره.

Emiliano نوشته است:
1. سلام. اومدم برم، دیدم این جواب مونده.
2. "اسمم" جان، همون طور که پیشتر هم با اس ام اس جوابتو دادم، از "نیکلاس کوچک" تا به حال هیچ عکسی، ویدئویی، صحبتی گذاشته نشده.
منتظرش هستیم.
امیل جان امیدوارم و آرزو میکنم روحیه ات اگه بهتر نشده زود برگرده.در چنین مواردی اینجا میتونه آرام بخش باشه.متاسفانه همزمانی تقریبی فوت پدر بزرگوارت با فاجغهء زلزلهء اینور سبب شد نتونم به انجمن سر بزنم.به هرحال هرچی بود گذشت و به پایان رسید.این نیکلاس کوچک رو دارم برای عکسهاش پیگیری میکنم و هنوز چیزی پیدا نکردم.تنها نامش رو پیدا کردم
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الثلاثاء أغسطس 28, 2012 2:12 pm

دوست بزرگوارمون "59" تیزر کوتاهی برای من فرستادن که به درستی مال نیکلاس کوچک بود.البته از خود کاراکتر این پسر بچه 10ساله چیزی در تیزر نیست.اما این رو باید غنیمت شمرد.بنابراین و به رسم ادب از خود "59" گرامی خواهش دارم لینکش رو اینجا بذارن
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف 59 الثلاثاء أغسطس 28, 2012 3:46 pm

SMAM نوشته است:دوست بزرگوارمون "59" تیزر کوتاهی برای من فرستادن که به درستی مال نیکلاس کوچک بود.البته از خود کاراکتر این پسر بچه 10ساله چیزی در تیزر نیست.اما این رو باید غنیمت شمرد.بنابراین و به رسم ادب از خود "59" گرامی خواهش دارم لینکش رو اینجا بذارن

آدمین جان لطف دارید، چشم، انجام وظیفه میکنم.
همانطور که خدمت شما گفتم، چهره های "مرد مسن" و "دختر نوجوان"،
بسیار بسیار برای ما آشنا هست. اگر امکان داشت، یک توضیح کوتاه
درباره ی موضوع این سریال بفرمایید که یاد آوری باشه برای من و دوستان.
سپاسگزارم.

---------------

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 82632021210801538058_thumb

قسمت بسیار کوتاهی از سریال "نیکلاس کوچک - ۱۹۹۰"
http://s1.picofile.com/file/7483915692/Little_Sir_Nicholas_1990_.rar.html

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف SMAM الثلاثاء أغسطس 28, 2012 5:11 pm

من هرگز نتونستم این سریال رو درست تماشا کنم چون از داستانش بیزار بودم.تنها چیزهای ساده ای مانند غرق شدن کشتی و فراموشی پسر بچه و در پایان حافظهء دوباره بازگشته و خوشبختی پسر بچه.اون پیرمرد رو درست یادم نیست کی بود.اما دختر نوجوان نسبت فامیلی با اون پسر بچه "نیکلاس" داشت
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 28, 2012 5:54 pm

سلام دوستان
این هم کارتونی که با نام "مرگ بر آمریکا" پخش می شد داستان پسری که آمریکایی ها توی ویرانه محل زندگیشان که خواهر مریضش هم آنجا خوابیده بود بمب می گذاشتند و او هم بمب را به گردن سگ آمریکایی ها می بست و سگ وارد مقر افسران آمریکایی می شد و بمب منفجر می شد.
اسم این انیمیشن سیزده دقیقه ای در اصل بمب ساعتی یا "Time bomb" و محصول کره شمالی است.
نام اصلی: 시한폭탄 - Time Bomb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 0
wn.com/DPRK_Anti-USA_Cartoon

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 1برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 2برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 19 3
babak
babak

پست من طرف Emiliano الخميس أغسطس 30, 2012 10:14 am

1. سلام.
2. تاتونکا
نام اریجینال: Tatonka

http://www.actionsynthese.com/galerie_rubriques.php?idgal=11

.............................................................

3. از دوستان، کسی تیتراژ "بچه های مدرسه ی همت" رو؛ که، از ساخته های زیبای "محمد رضا علیقلی"ه، نداره؟
خیلی دنبالشم.

بیشترین امیدم هم به "اسمم"، "فاضل" و "59" عزیزه.

............................................

4. "59"، "اسمم" و "بابک" عزیز، ازتون ممنونم. "59" عزیز کار رو تموم کرد؛ اما، "بابک" جان، با توجه به مسدود بودن لینکی، که گذاشتی، و همچنین کلی بودن نام این کارتون، می شه لینک رو سیو کنی و جای دیگه ای بذاری؟
عکس چی؟ عکس از این کارتون گیر نیومد؟

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف babak الأحد سبتمبر 02, 2012 10:51 am

سلام امیرجان
من عکسهای کارتون را هم گذاشتم و خودم دو جا بازش کردم قابل رویت بود.
این کارتون توی یوتیوب هم قابل دیدن هست
www.youtube.com/watch?v=jkE349di-T0
babak
babak

صفحه 19 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة