کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+56
sorena0831
raymand
arash_60
reza2009
Indiana Jones
amirpuyol
ramin
saeidehes
majid_barca
new guest
heidiiii
suny
Behzad_T
alan45
heidiii
elena 20
arman
Heidii
Clover
Mihakralj
وهاب
omidsilver7
amirarsalanroomi
Heidi
Davood
mahmood
farhad666
kazvash
مژي
fazel1994
علی موسویان
blue2012
aghaghi
نجمه
tisto
سوگل خانمی
venous_m
arsenal.fc.g
sooratak
manaa
kave
Ishpateka
Esi-72
erfan
S@M
Shervin
alirad
slevin(HAMID
ariangirl
59
babak
Negin 2
mahmood666
sahra_7
stalker
SMAM
60 مشترك

صفحه 18 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف SMAM الأحد مايو 27, 2012 6:56 am

امیل جان خنده تا نپرسیدی این اسمم کجاست خودم میگم هستم و جایی نرفتم.الان دارم روی تیزرهای دیگهء برنامه های کودک که همش خارجی هست(ایرانی ها همونها بود و بیشتر هم نبود)کار میکنم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الخميس مايو 31, 2012 3:10 am

SMAM نوشته است:امیل جان خنده تا نپرسیدی این اسمم کجاست خودم میگم هستم و جایی نرفتم.الان دارم روی تیزرهای دیگهء برنامه های کودک که همش خارجی هست(ایرانی ها همونها بود و بیشتر هم نبود)کار میکنم

1. سلام "اسمم" جان. خیلی مخلصیم.
2. باور کن همین سری می خواستم این سؤالو بپرسم و پیشگیری خوبی بود!
واقعاً ازت ممنونم و مثل همیشه شرمنده مون می کنی.
3. من هم فعلاً نمی رسم خیلی فعال باشم و همه ش منتظر تموم شدن خرداد و تیر هستم. باز بعدش سرم خلوت تر می شه.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف SMAM الجمعة يونيو 01, 2012 6:18 pm

شماره 28 فهرست خاکستری
سفر به روستای کوچولوها
Patta Potta Monta
Going Wild, Going Green
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Patta_Potta_Monta_by_animetolove

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 3420
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الإثنين يونيو 04, 2012 1:46 pm

1. سلام.
2. خانه ی اسرارآمیز

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Q9q4xam1fmhrcegn48w_thumb

3. احسن، "اسمم"ی. کشف بی نظیری بود. دست دست

Emiliano

پست من طرف SMAM الإثنين يونيو 04, 2012 3:17 pm

یعنی باید حرص چو و روبوتها رو بخورم که نمیدونم چرا پیدا نمیشه دیوونه عصبی
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الأحد يونيو 10, 2012 12:08 pm

اگه حیوونها حرف میزدن!
Squawkie Talkie
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 SQUAWKIE_TALKIE
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الثلاثاء يونيو 19, 2012 1:56 pm

1. کوتاه کردن موهای آدام
نام اریجینال: Clipping Adam

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Fu65h4ojq0y0ycyuwcw_thumb

2. باغ وحش
نام اریجینال: The Zoo

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Sm8tlhqtun718jmfst1t_thumb

3. توپ، شوت، شیشه

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 9b57a89rnwjyrqlzjl9n_thumb

4. داداش "اسمم"، ما همچنان منتظریم، ها.

Emiliano

پست من طرف SMAM الأحد يونيو 24, 2012 1:37 pm

داداش "اسمم"، ما همچنان منتظریم، ها.
من الان دقیقا" باید چیکار کنم دندانها
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف aghaghi الأربعاء يونيو 27, 2012 7:00 am

دوستای عزیز سلام خسته نباشین
من دنبال چند تا کارتون می گردم اولیش یه قاصدکه بود که کتونی پاش بود هی این ور و اونور می رفت راستش خیلی دنبال موسیقی اون کارتونم . یه کی هم اون خرگوشه که تفنگ پیدا می کنه با همه قهر می کنه فکر کنم این دو تا رو تا سایت شما پیدا کردم ولی نمی تونم دانلودش کنم . اگه می شه یه کمکی به من بدین ممنون می شم.

aghaghi

تعداد پستها : 14

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 30, 2012 5:39 am

SMAM نوشته است:
داداش "اسمم"، ما همچنان منتظریم، ها.
من الان دقیقا" باید چیکار کنم دندانها

1. سلام.
2. مگه بالاتر نگفتی داری تیزرهای کارتونای خارجی رو آماده می کنی؟ گفتم شاید برای اینجاست! Smile

.........................................................................

3. گل گندم III

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Lqd1orlcu2bkff6vv5pb_thumb

4. دست های طلایی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 W0mb5h3x24clrnidwu_thumb

5. خرگوشک و مخملی
نام اریجینال: ؟

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 L7of22t1qj5zkwxiob99_thumb

6. اتوبوس های کوچولو

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 852h5yo6w1vo0gesf5le_thumb

7. دنیای بچگی من

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Hvrtygnrwvcnbvovgj_thumb

.........................................................................

7. "صحرا" خانوم، کجایی، دوست عزیز؟ این دو، سه تای بالایی دست شما رو می بوسه.

Emiliano

پست من طرف SMAM السبت يونيو 30, 2012 4:00 pm

Emiliano نوشته است:1. سلام.
2. مگه بالاتر نگفتی داری تیزرهای کارتونای خارجی رو آماده می کنی؟ گفتم شاید برای اینجاست! Smile

آهان از اون لحاظ دندانها دارم روشون کار میکنم.این یورو 2012 هم ما رو سر کار گذاشت و تیم محبوبمون حذف شد دارم دوران ریکاوری روحی رو پشت سر میذارم خنده lol!
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM السبت يونيو 30, 2012 4:06 pm

از دوستان چندتا خواهش دارم البته اگه اینجا سر میزنن
نخست از دوستان تهرانی که چون قراره پخش آزمایشی شبکه دیجیتالی انیمیشن در استان تهران آغاز بشه پیگیری کنن ببینن چی به چی هست و اگه ضبط هم کنن(با همون گیرنده های دیجیتال که فلش مموری میخوره و میشه ضبط کرد)سپاسگزار میشم.
دوم دوستانی که کارتون تفنگ خرگوش رو دارن یک پیامی به این بندهء درمونده بدن(به هر زبونی میخواد باشه)
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف blue2012 السبت يونيو 30, 2012 7:24 pm

دوست عزيز من چند عكس از اين انيميشن دانلود كردم تا اينجا آپ كنم و ببينم منظور شما همينه يا نه! ولی متاسفانه هر كاری كردم نشد؛بهرحال من انيميشينی ۱۷ دقيقه‏ای بزبان روسی در اختيارم است كه در ابتدا روباهی بدنبال ۲ خرگوش است و يك شكارچی سر ميرسد و خرگوش بصورت اتفاقی تفنگ شكارچی را بدست مي‏آورد و ... اگر اين انيميشن مورد نظر شماست، اطلاع بدين تا براتون آپلود كنم
blue2012
blue2012

تعداد پستها : 11

پست من طرف SMAM الإثنين يوليو 02, 2012 9:47 am

ماجراهای گاو ناقلا
Ox Tales
Geragera Bus Monogatari
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Ox_Tales_%28anime%29

اين مطلب آخرين بار توسط SMAM در الجمعة يوليو 06, 2012 11:48 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الإثنين يوليو 02, 2012 9:49 am

blue2012 نوشته است:دوست عزيز من چند عكس از اين انيميشن دانلود كردم تا اينجا آپ كنم و ببينم منظور شما همينه يا نه! ولی متاسفانه هر كاری كردم نشد؛بهرحال من انيميشينی ۱۷ دقيقه‏ای بزبان روسی در اختيارم است كه در ابتدا روباهی بدنبال ۲ خرگوش است و يك شكارچی سر ميرسد و خرگوش بصورت اتفاقی تفنگ شكارچی را بدست مي‏آورد و ... اگر اين انيميشن مورد نظر شماست، اطلاع بدين تا براتون آپلود كنم
با سپاس دوست گرامی اگه نیاز بود به آگاهیتون میرسونم.گویا اون دوستی که میخواست نسخهء دوبله رو در نظر داشت.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الجمعة يوليو 06, 2012 12:01 pm

اینم نسخهء تازه ای از افسانهء 3برادر که امروز نخستین قسمتش پخش شد(محصول 2009)
Romance of Three Kingdoms
Saikyō Bushō-den Sangoku Engi
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Sangokuengi_2
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Sangokuengi_1
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف blue2012 الجمعة يوليو 06, 2012 1:24 pm

SMAM نوشته است:
blue2012 نوشته است:دوست عزيز من چند عكس از اين انيميشن دانلود كردم تا اينجا آپ كنم و ببينم منظور شما همينه يا نه! ولی متاسفانه هر كاری كردم نشد؛بهرحال من انيميشينی ۱۷ دقيقه‏ای بزبان روسی در اختيارم است كه در ابتدا روباهی بدنبال ۲ خرگوش است و يك شكارچی سر ميرسد و خرگوش بصورت اتفاقی تفنگ شكارچی را بدست مي‏آورد و ... اگر اين انيميشن مورد نظر شماست، اطلاع بدين تا براتون آپلود كنم
با سپاس دوست گرامی اگه نیاز بود به آگاهیتون میرسونم.گویا اون دوستی که میخواست نسخهء دوبله رو در نظر داشت.

خواهش ميكنم ادمين عزيز، خوشحال ميشم در صورت امكان گوشه كوچكی از زحمات شما و بقيه دوستان رو جبران كنم
blue2012
blue2012

تعداد پستها : 11

پست من طرف Emiliano الأحد يوليو 08, 2012 3:13 am

1. مورکی و پورکی
نام اریجینال: Murklor And Purklor

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 5toymbi281d65cdunwkt_thumb

2. ماجراهای گاو ناقلا
اینو دیگه "اسمم" عزیز کشف کرد و ازش ممنونم.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Hgo34zczwl87hja7k0i3_thumb

3. افسانه ی سه برادر III
نام اریجینال: Sangokushi
اینو هم "اسمم" عزیز گذاشته بودش.

4. خواهرزاده های ماجراجو
نام اریجینال: Min Sosters Born

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 8j2jilc0516xraioo9f_thumb

5. مینا و پلنگ
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 5lv2er1imw5vwnsw4x60_thumb

.......................................................

6. ظاهراً خانوم های تاپیک قصد برگشتن ندارن. "صحرا"، "نگین" و "ارین گرل" عزیز، منتظرتون هستیم.

SMAM نوشته است:از دوستان چندتا خواهش دارم البته اگه اینجا سر میزنن
نخست از دوستان تهرانی که چون قراره پخش آزمایشی شبکه دیجیتالی انیمیشن در استان تهران آغاز بشه پیگیری کنن ببینن چی به چی هست و اگه ضبط هم کنن(با همون گیرنده های دیجیتال که فلش مموری میخوره و میشه ضبط کرد)سپاسگزار میشم.
دوم دوستانی که کارتون تفنگ خرگوش رو دارن یک پیامی به این بندهء درمونده بدن(به هر زبونی میخواد باشه)

7. داداش "اسمم"، من روز دومی، که اینا هی می گفتن به تهرونی ها دستگاهاتونو تنظیم مجدد کنید، همین جور از روی کنجکاوی دستگاهمو ری اسکن کردم و اتفاقاً نه تنها "شبکه ی پویانمایی" رو گرفت؛ که، "جام جم 2" رو هم گرفت!
به عبارتی، الآن چهار، پنج روزه ما تو مشهد 18 کانال داریم.
البته، اینو هم بگم که "شبکه ی پویا" رو فقط صبحا می گیره و بعدازظهرا همون می شه "تهران"؛ اما، با توجه به این که تا آخر شب تکراره، عیبی نداره.

8. حالا، شما تو تبریز امتحان کن، شاید گرفت؛ اما، اگه نگرفت، باور کن هیچچچچچچی رو از دست ندادی. چرا؟
خیلی ساده: این شبکه چرت و پرت به معنی واقعی کلمه ست:
اولاً کارتونای جدید و بی مزه می ده؛ مثل، "فوتبالیست ها" و "خروس و روباه" و "پهلوانان". بی مزه از این جهت؛ که، ما توقع بیشتر از این از این شبکه داشتیم؛ چون، به کارای قدیمی و "لیست سیاه"ی هیچ اهمیتی نمی دن! Smile
و دوم این که هر کارتون رو هم 7، 8 بار بینش قطع می کنن، تیزرهای شبکه ی خودشون رو می دن! به احتمال زیاد برای وقت کُشی؛ چون، نون و آب که براشون نداره.

خلاصه، من که دیگه به هیچ شبکه ای امیدی ندارم. روز به روز هم برنامه هاشون مسخره تر و بی محتواتر می شه.

Emiliano

پست من طرف SMAM الأحد يوليو 08, 2012 2:55 pm

مال ما هم از دیروز شنبه گرفت دندانها
با این شبکه مطمئن شدم دیگه شبکهء اختصاصی کودک نخواهیم داشت و همینهایی که هستن خواهند موند.دست کم اگه زورمون برسه هر روز چندبار اس ام اس بزنیم کارتونهای درخواستیمون رو.گرچه اینم مطمئنم که تا راه اندازی رسمی این شبکه و پایان پخش آزمایشی دگرگونی در فرم و روند برنامه ها داده نخواهد شد.یک جورایی دست کم در این آغاز کار این شبکه نسخهء مدرنی از بچه های دیروز هست که چپ و راست زیرنویس به اصطلاح پیامکهای فرستاده شده توسط بینندگان روی اعصابه بدجور.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano السبت يوليو 14, 2012 5:37 am

1. سلام.
2. مزرعه ی خانواده ی پردی
نام اصلی: Raising Flagg

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 42x0ei1j1tkq8gs1x3s_thumb

.............................................

3. حق با توئه "اسمم". به قول "شاملو":
"جماعت من دیگه حوصله ندارم
به خوب امید و از بد گله ندارم!"

Emiliano

پست من طرف babak السبت يوليو 14, 2012 5:08 pm

SMAM نوشته است:مال ما هم از دیروز شنبه گرفت دندانها
با این شبکه مطمئن شدم دیگه شبکهء اختصاصی کودک نخواهیم داشت و همینهایی که هستن خواهند موند.دست کم اگه زورمون برسه هر روز چندبار اس ام اس بزنیم کارتونهای درخواستیمون رو.گرچه اینم مطمئنم که تا راه اندازی رسمی این شبکه و پایان پخش آزمایشی دگرگونی در فرم و روند برنامه ها داده نخواهد شد.یک جورایی دست کم در این آغاز کار این شبکه نسخهء مدرنی از بچه های دیروز هست که چپ و راست زیرنویس به اصطلاح پیامکهای فرستاده شده توسط بینندگان روی اعصابه بدجور.
سلام
من نسبت های تصویر تلویزیون را طوری تنظیم کرده ام که تصویر استرچ یا به قول خودمون خپل نشود.
این موضوع یه حسن دیگه هم داره،زیرنویسها حذف می شوند. امتحان کن عزیز
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف babak السبت يوليو 14, 2012 5:24 pm

SMAM نوشته است:از دوستان چندتا خواهش دارم البته اگه اینجا سر میزنن

سلام عزیز
این هم صفحه دانلود کارتونی که میخواستی
http://oldtales.ru/zajka-zaznajka-multfilm/
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف علی موسویان الخميس يوليو 19, 2012 4:18 pm

سلام به همه .
من بیشتر تو قسمت کتابای مصور میگردم ، ولی یه چند روزیه که دارم اینجا رو زیر و ور میکنم و میبینم چه کلاه بزرگی سرم رفته که زود تر از اینا نیومدم ! دیوونه
دنبال 3 تا موضوع میگردم .
1 - یه کارتون که تو دوران دبستان من احتمالاً شبکه 1 پخش کرده ( یعنی بین سالهای 59 تا 64 ) موضوعش اینه که حیوانات و انسان اولیه میخوان آتش رو از معبد خدایان بدزدن . روباه اول از همه یه کنده که یک طرفش در حال سوختنه رو میدزده و فرار میکنه و خدای رعد و برق میوفته دنبالش و ...... این آتیشه همینطور دست به دست میشه تا آخرش که به اندازه یه چوب کبریت بوده به دست غورباغه میرسه و خدای رعد و برق اونو تو کنج یک درخت گیر میندازه که درخت دهن وا میکنه و آتیش رو میبلعه .....
2 - یه فیلم سینمایی که نمیدونم تلویزیون هم نشون داده یا نه . بچه که بودم تو سینما آمفی تاتر صفویه دیدم که الان مدت هاست که ازش استفاده نمیشه . این هم مربوط به همون دوران دبستان من میشه . راجع به انقلاب یکی از این کشور های اروپایی بود ( شاید فرانسه ) که پسر شاه ( یه پسر 10 - 12 ساله ) عروسکشو میشکنه و بهترین عروسک ساز کشور رو صدا میکنن تا اونو تعمیر کنه ، انقلابیون با عروسک ساز تبانی میکنن تا دختری رو که شباهت زیادی با عروسک داره به جای عروسک به قصر بفرستن تا اخبار داخل قصر رو بهشون برسونه ..... در آخر هم دختره از اعدام فرار میکنه و انقلابیون پیروز میشن .
3 - بازم یه فیلم سینمایی که اوایل انقلاب قبل از ممنوع شدن ویدئو تو شبکه های خانگی بود ، قدیمی ها مثل من باید یادشون باشه ( ویدئو تومبا ..... استودیو 2000 و... ) راجع به یک پسر بچه ژاپنی یا چینی بود که اول فیلم چند تا بولدوزر ماشینشونو دوره میکنن و به خاطر موقعیت سیاسی خاصی که پدرش داشته ماشین رو له و لورده میکنن . پدر ، مادر و خواهرش میمیرن و خودشو تو کما به یه بیمارستان جدید میبرن که کارای تحقیقاتی و روباتیک انجام میداده ، پسره خوب میشه و با همون شکل و اندازش قدرت خارق الاده ای به دست میاره و میره تا قاتل یا قاتلین خانوادش رو مجازات کنه ، بیشتر فیلم صحنه های رزمی داره که اون بچه با قدرت هاش همه آدم بدا رو از بین میبره . تو شبکه خانگی این فیلم رو به اسم پسر 6 میلیون دلاری نشون دادن ( رو ویدئوی بتاماکس که اون موقع قیمتش با پیکان صفر یکی بود ) Very Happy

راجع به هر کدومشون اطلاعاتی دارین ممنون میشم منو در جریان بذارین .

علی موسویان

پست من طرف SMAM السبت يوليو 28, 2012 8:39 pm

علی موسویان نوشته است:سلام به همه .
من بیشتر تو قسمت کتابای مصور میگردم ، ولی یه چند روزیه که دارم اینجا رو زیر و ور میکنم و میبینم چه کلاه بزرگی سرم رفته که زود تر از اینا نیومدم ! دیوونه
دنبال 3 تا موضوع میگردم .
1 - یه کارتون که تو دوران دبستان من احتمالاً شبکه 1 پخش کرده ( یعنی بین سالهای 59 تا 64 ) موضوعش اینه که حیوانات و انسان اولیه میخوان آتش رو از معبد خدایان بدزدن . روباه اول از همه یه کنده که یک طرفش در حال سوختنه رو میدزده و فرار میکنه و خدای رعد و برق میوفته دنبالش و ...... این آتیشه همینطور دست به دست میشه تا آخرش که به اندازه یه چوب کبریت بوده به دست غورباغه میرسه و خدای رعد و برق اونو تو کنج یک درخت گیر میندازه که درخت دهن وا میکنه و آتیش رو میبلعه .....
2 - یه فیلم سینمایی که نمیدونم تلویزیون هم نشون داده یا نه . بچه که بودم تو سینما آمفی تاتر صفویه دیدم که الان مدت هاست که ازش استفاده نمیشه . این هم مربوط به همون دوران دبستان من میشه . راجع به انقلاب یکی از این کشور های اروپایی بود ( شاید فرانسه ) که پسر شاه ( یه پسر 10 - 12 ساله ) عروسکشو میشکنه و بهترین عروسک ساز کشور رو صدا میکنن تا اونو تعمیر کنه ، انقلابیون با عروسک ساز تبانی میکنن تا دختری رو که شباهت زیادی با عروسک داره به جای عروسک به قصر بفرستن تا اخبار داخل قصر رو بهشون برسونه ..... در آخر هم دختره از اعدام فرار میکنه و انقلابیون پیروز میشن .
3 - بازم یه فیلم سینمایی که اوایل انقلاب قبل از ممنوع شدن ویدئو تو شبکه های خانگی بود ، قدیمی ها مثل من باید یادشون باشه ( ویدئو تومبا ..... استودیو 2000 و... ) راجع به یک پسر بچه ژاپنی یا چینی بود که اول فیلم چند تا بولدوزر ماشینشونو دوره میکنن و به خاطر موقعیت سیاسی خاصی که پدرش داشته ماشین رو له و لورده میکنن . پدر ، مادر و خواهرش میمیرن و خودشو تو کما به یه بیمارستان جدید میبرن که کارای تحقیقاتی و روباتیک انجام میداده ، پسره خوب میشه و با همون شکل و اندازش قدرت خارق الاده ای به دست میاره و میره تا قاتل یا قاتلین خانوادش رو مجازات کنه ، بیشتر فیلم صحنه های رزمی داره که اون بچه با قدرت هاش همه آدم بدا رو از بین میبره . تو شبکه خانگی این فیلم رو به اسم پسر 6 میلیون دلاری نشون دادن ( رو ویدئوی بتاماکس که اون موقع قیمتش با پیکان صفر یکی بود ) Very Happy

راجع به هر کدومشون اطلاعاتی دارین ممنون میشم منو در جریان بذارین .

گویا هنوز مانند خودم هیچ یک از دوستان نتونستن پاسخی پیدا کنن
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف علی موسویان الأحد يوليو 29, 2012 6:27 am

به قول یکی از دوستان اگه اینجا جوابی پیدا نشه ، هیچ جای دیگه هم پیدا نمیشه دندانها
من هنوز امیدوارم .

علی موسویان

صفحه 18 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة