کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 34 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف kave الخميس يوليو 24, 2014 3:27 am

بابک عزیز حافظه شما حیرت انگیزه !!!!
چطور این شعر یادتون مونده !!!!!!!!!!
اگه حافظه کودکی من هم درست یاری کنه این آهنگ مال سال 60یا 61 باید باشه .
وقطعا الان ممنوع الپخشه . چون قشنگ یادمه دختری این رو میخوند .
kave
kave

تعداد پستها : 60

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف ahmad1300mo الخميس يوليو 24, 2014 9:46 am

babak نوشته است:روی کاغذ سفید
می کشم خطی سیاه
می روم کمی زدور
می کنم به ان نگاه

خط صاف دیگری
می کشم کنار ان
بعد رنگ قهوه ای
می زنم در ان میان

چند خط صاف و کج
می کشم به روی آن
در میان شاخه ها
نقشی از یک آشیان

در میان آشیان
می کشم کبوتری
یک دو جوجه قشنگ
روی خط دیگری

روی کاغذم کشم
قرص زرد آفتاب
خوب چه مانده بعد از این
هان یکی دو جوی آب

پیش جوی آب هم
چند لاله قشنگ
طرح شد تمام ومن
میزنم به طرح رنگ

یادش بخیر سرود آرامش بخشی بود
دوست عزیز خودشه منکه بعد از سالها فقط این یه بیتش تو ذهنم مونده بود:
روی کاغذ سفید میکشم خط سیاه .......خط صاف دیگری میکشم کنار آن
حال اگه بزرگی کنی و یه لطفی کنی این سرود برای دانلود بزاری واقعا خاطرات کودکی مان را زنده کرده ای

ahmad1300mo

تعداد پستها : 34

پست من طرف babak الخميس يوليو 24, 2014 3:51 pm

سلام
باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه من هم مثل شما این سرود را ندارم و متنش را هم به اتکای حافظه نوشتم
اگر پیداش کردید حتما در فروم (به قول 59 عزیز) رویایی قرار بدید تا ما هم از دوباره شنیدنش لذت ببریم
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Mihakralj الجمعة يوليو 25, 2014 6:58 pm

Milassyui نوشته است:
Mihakralj نوشته است:
Milassyui نوشته است:
Mihakralj نوشته است:

سلام دوستان گرامی،

در واقع شاید این درخواست من ربطی به هیچ کدوم از بخشهای سایت نداشته باشه اما من بدجور کارم گیر کرده و نیاز دارم یکی توی اسپانیا کمکم کنه تا بتونم چند تا آلبوم رو معاوضه کنم.
این مسئله واسم شده یک معضل بزرگ و امیدوارم یکی بتونه به من کمک یا راهنمایی کنه.
کاش می تونستم یکی رو توی اسپانیا پیدا کنم تا چند دقیقه وقت داشته باشه برای معاوضه چند تا البوم.

ایا سایتی هست که بتوان ایرانیان مقیم اسپانیا و پیدا کرد توش و کمک خواست؟

متشکرم.
میحا

سلام دوست بزرگوار جناب ميحا عزيز خسته نباشيد عذر مي خواهم اين اهنگ هاي مرحوم منصوري هنوز شناسايي نشدند يعني هيچ نشانه اي وجود نداره كه بتونيم به البوم ها دسترسي داشته باشيم بنده كه شخصا در اسپانیا اشنا ندارم ولي در كانادا و برزيل  دوستان و فاميل اقامت دارند حالا البوم هايي كه قرار است معاوضه كنيد چه نوعي هستند باتشكر

سلام دوست گرامی،
در واقع هم در رابطه با درخواست شما و هم شناسایی چند موسیقی صدا و سیمایی به چند آلبوم مشکوک شدم و تصمیم گرفتم که اونها رو بخرم.
این آلبوم ها موسیقی لایبراری هستند و واسه پخش در کارهای صدا و سیما ساخته شدند با گرایش جاز و Crime Jazz.
بالاخره تونستم که اونها رو در آرشیو قدیمی یک کلکسیونر اسپانیایی علاقه مند به موسیقی جاز پیدا کنم.
پس از نامه نگاری طاقت فرسا با این فرد بهانه گیر که بیش از دو ماه طول کشیده ، ایشون راضی شد تا اون البومها رو با آلبومی از آرشیو خودم معاوضه کنه اما رو در رو اونهم در شهر بارسلونای اسپانیا.
مشکل امروز من پیدا کردن فردی هست تا آلبوم منو بگیره و بده دست این بابا و آلبوم های این بابا رو بگیره و بده به من.
من فعلا باید به این خواسته هر چند احمقانه تن در بدهم چون از دست دادن آلبوم هایی که می خواهد این بابا به من ارئه دهد احمقانه تر هست.
به هر حال اگر کسی حتی خیال سفر به اسپانیا داشته باشد هم مناسب می باشد چون معاوضه آلبوم ها فقط چند دقیقه داخل یک مغازه فروش آلبوم های قدیمی در شهر بارسلونا انجام خواهد شد.
نیازی به حمل آلبوم ها هم نیست بلکه همونجا در اسپانیا اونها رو باید پست کنه به یک آدرس.
امیدوارم که یکی بتونه کمک کنه.
متشکرم.
میحا.

خب در واقع اين البوم اسم نداره يا حتي اهنگساز من با شما در اين زمينه همكاري خواهم كرد باتشكر

سلام دوست گرامی،

من سخت بیمارم و این بیماری توان رو از من گرفته و نمی توانم بدرستی به اینجا سر بزنم در نتیجه این روزها کمتر می توانم فعالیت کنم.

در واقع این سری آلبوم ها نه اینکه فقط توی اسپانیا باشد ، بلکه به علت انتشار معدود کمیابند و کسانی که اونها رو در اختیار دارند خیال فروش ندارند. من هم با یک کلکسیونر اسپانیایی به توافق رسیدم که آلبوم های خودمون رو معاوضه کنیم.
به عبارتی این فرد هم آلبوم خود رو نمی فروشد و فقط حاضر به معاوضه شده است.

آلبوم ها از این فرارند.

BC 3010 Dramatic Selections
BC 3004 Sport Marches
BC 3001 Light Industrial
BC 3002 Heavy Industrial
BC 3005 Far East
BC 3007 Light Industrial
BC 3009 Scientific

آهنگسازان از این قرارند. البته کم کم دارم این لیست رو کامل می کنم و این به اون معناست که باید افراد دیگری هم باشند در این زمینه که من نمی شناسم.

Trevor Duncan
Rick Kiefer
Rudi Fuessers
Dick Spencer
Hans Koller
Ronnie Ross
Joe Haider
Peter Trunk
Pierre Favre
Rudi Flierl
Rudi Risavy
Pepsi Auer
Attila Zoller
Hans Rettenbacher
Cees See
Meinrad Geppert

آهنگها هم در Munich نواخته شده است.

همونطور که قبلا گفتم آهنگها حال و هوای جاز رو دارند .

موفق باشید.
Mihakralj
Mihakralj

تعداد پستها : 169

پست من طرف Roxpa الإثنين يوليو 28, 2014 5:02 am

لطفا کسی‌ اگر این آهنگ رو میشناسه بگه، و البته اسم مستند رو هم بگین ممنون میشم. برای سال‌ها من فکر می‌کردم جاده ابریشم هستش !
https://www.youtube.com/watch?v=app0rBEDdcM&feature=youtu.be

Roxpa

تعداد پستها : 6

پست من طرف 59 الأربعاء أغسطس 13, 2014 9:42 pm

.
.
.

برخی چیزها دلیل میشوند،
که برخی چیزهای دیگر، آشکار گردند ...
برای نمونه، "بیخوابی"، ...
اما اگر راستش را بگویم،
رهاسازی جان از تن‌ توسط "رابین ویلیامز گرامی"،
دو‌- سه‌ روزیست، که فکر کوچک مرا بخود مشغول ساخته ....
اما برای اینکه "فراسوی زندگانی"، که همانا زیبایی‌ و امیدوارسیت، به زیر پرسش نرود،
آهنگ بیکلامی از ساخته‌های "استاد صادق نوجوکی" تقدیم میگردد،
که "معین گرامی" آنرا بزیبایی خوانده بودند ....
(این آهنگ بیکلام است، و بسیار زیبا می‌باشد)

http://s5.picofile.com/file/8134989934/Sadegh_Nojuki.wma.html

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Ajh1sofepf73tn6ep1pa

.
.
.

- زندگی‌ زیباست ...

59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Empty ویدیوی برنامه صبح جمعه با شمای سال 1368

پست من طرف Indiana Jones الإثنين سبتمبر 01, 2014 2:43 pm

با سلام خدمت عزیزان
به پیوست ویدیوی برنامه صبح جمعه با شمای رادیو مربوط به سال 1368 تقدیم میگردد.
ارادتمند
افشین

http://s5.picofile.com/file/8137791034/sobhe_jomeh_ba_shoma_1368.MP4.html
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف 59 السبت سبتمبر 20, 2014 3:49 pm

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 91o7ld7j46v5pf936f1y

.
.
.

آرامش پیانو، از  راکی  تا  سرخپوستها ...

فیلم "سرخپوستها"، محصول ۱۳۵۷، به نویسندگی و کارگردانی "جناب آقای غلامحسین لطفی‌" ساخته شده است.
سال گذشته، سرانجام نسخه ی کامل این فیلم، در یو.تیو.ب. قرار گرفت، و تماشایش پیشنهاد میگردد (البته فضایش مردانه است).
فیلم دارای ساختار بسیار خوبی میباشد. ... ماجرای شخصی را بازگو میکند، که بدلیل علاقه ی بیش از اندازه ا‌ش به سینما،
و بویژه به شخص رضا بیک ایمانوردی، به تهران می‌‌آید، و تمام هدفش، یافتن رضا بیک، و گرفتن عکس یادگاری با اوست.
در این میان، فیلم بیننده را با بازیگران سیاهی لشگری که پاتقشان در خیابان "ارباب جمشید" است نیز آشنا مینماید.
فضای زندگی‌ و ذهن عامیانه و کوچه - بازاری این سیاهی لشگری ها، همراه با عشق کودکانه ی آنها به سینما،
مخاطب را با روی دوم سکه ی صنعت فیلمسازی، که همان مشکلات پشت صحنه است، مواجه میسازد.
بازی زنده یاد "پرویز فنی‌ زاده" در نقش "داوود"، که عشقش عکس گرفتن با رضا.بیک است،
از نکات برتر و بیادماندنی این فیلم میباشد. ... "سرخپوستها"، بدلیل سال تولیدش،
که مرزی میان سینمای قبل و بعد از ۵۷ گردید، مجال آنرا نیافت که در سینمای زمان خود،
مورد توجه فضای فیلمسازی ایران قرار گیرد، اما چون ساختارش در فیلمنوشت و زبان تصویر قوی بود،
در آرشیو مفهومی‌ سینمای ایران، جایگاه خود را در کنار فیلمهای بیاد ماندنی، دارا میباشد.
موسیقی‌ این فیلم، با آنکه نام آقای "محمد تراب نیا" بعنوان آهنگسازش نوشته شده، اما انتخابی ست.
سبب نوشتن این پست، آهنگ تیتراژ این فیلم هست که در متن آن‌ نیز، بارها و بخوبی استفاده شده است.
قطعه‌ ایست بسیار زیبا از تکنوازی پیانو، که برگرفته از موسیقی‌ مشهور متن فیلمهای "راکی" میباشد.  
در سکانس بسیار زیبایی‌ که سرانجام "داوود" موفق به دیدن و عکس گرفتن با رضا بیک ایمانوردی میشود نیز،
بخش دیگری از موسیقی‌ "راکی" که حالت پیروزی را بروشنی ترسیم میکند، استفاده شده است.
آهنگ متن تمامی ۶ فیلم "راکی" (از ۱۹۷۶ تا ۲۰۰۶)، توسط آهنگساز برجسته ی امریکایی -
جناب آقای "Bill Conti" ساخته گردیده است. ... به بیان دیگر، "سرخپوستها-۱۳۵۷ (۱۹۷۸)"،
از موسیقی‌ فیلم "راکی ۱ - ۱۹۷۶"، که دو سال قبل از خود تولید شده بوده، استفاده کرده است.
توجه یاران ارجمند فروم رویایی را، به شنیدن قطعه ی آرامشبخش پیانونوازی یاد شده، جلب مینمایم.

* پوستر بالا، با اندازه و کیفیت اصلی‌ (HQ) .:
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Fsi58fv3u7wil2ubmsi1_thumb

* قطعه ی زیبای پیانونوازی همراه با ارکستر زهی، از فیلمهای راکی -
استفاده شده در تیتراژ و متن فیلم ایرانی "سرخپوستها-۱۳۵۷" -  
آهنگساز: "Bill Conti" .:

http://s5.picofile.com/file/8141829950/Bill_Conti_1976_.wma.html

-------------------------------------------

پی‌ نوشت:

http://fa.wikipedia.org/wiki/آئینه_(مجموعه_تلویزیونی)

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

59
59

پست من طرف babak الأحد سبتمبر 21, 2014 6:30 pm

نکته جالب فیلم سرخپوستها علاوه بر مطالبی که 59 ذکر کردند بازی نسل بازیگران بعد از انقلاب در این فیلم است.
اصغر همت ، مجید مظفری، غلامحسین لطفی و گمانم اصغر محبی را در این فیلم متفاوت می بینید
جالب تر از همه نامه ای است که در ابتدای فیلم با لهجه ای خراسانی خطاب به شورانگیز طباطبایی خوانده می شود و حاکی از عزم جزم یک جوان روستایی برای ازدواج با شورانگیز طباطبایی و غیرتی شدن او موقع دیدن بدن برهنه شورانگیز روی پرده سینماست.
باید اذعان کنم وقتی حدود 4-5 سال پیش فیلم را دیدم نظرم نسبت به غلامحسین لطفی کلی عوض شد.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف 59 الأربعاء أكتوبر 01, 2014 9:13 pm

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Afc61gskrnyk4ts2tt_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Xy83p6zpqe187k0z4oio_thumb

جای چشمانت خالیست ...

با درود خدمت یاران ارجمند فروم رویایی.
ترانه ی روسی زبانی که تقدیم میگردد، تقریبن تازه و جدید هست.
برایم بسیار جای خوشحالیست که فضای رومانتیک و احساسگونه،
در موسیقی‌ روسی سبک "شانسون"، هنوز پایدار و محفوظ میباشد.
واژه ی "شانسون" اگر اشتباه نکنم، وام گرفته شده از زبان فرانسوی میباشد،
و در زبان روسی، به معنای آهنگهای کوچه بازاری و ترانه‌ های عامیانه هست.
نام آهنگی که تقدیم میگردد، "جای چشمانت خالیست" میباشد.
... با هر چه که دل‌ را به امواج خروشان احساس بسپارد، ارتباط برقرار میکنیم.
ملودی، تنظیم، و از همه مهمتر، جنس صدای وکالیست این ترانه، بسیار قابل توجه میباشد.
همانگونه که در تصویر پیداست، خواننده ی گرامی‌ این آفرینه، جوان هستند،
اما از پختگی بسیار خوبی‌ در صدا برخوردارند. (الکسی بریانتسف - Алексей Брянцев)
بیش از این سخنی نیست جز آنکه، توجه یاران گرامی‌ را به این آهنگ جلب مینمایم.
تا آنجا که در توان بود، شعر را همچون موارد گذشته، با رعایت وزن،
به زبان شیرین پارسی برگرداندم. امیدوارم که مورد پسند قرار گیرد.

.
.
.

نمیخواهم با بوسیدن دیگران خود را بفریبم
جهان بی‌ تو صحرایی ‌ست، جایی‌ که غمگینم
و عشق و مهرت تا سحرگاه، طلوع خورشیدم

جای چشمانت در دلم خالیست
عطر لبهایت بر گونه‌ هایم جاریست
و اشک دیدگان نیمه شبهایت
چو گرمای دستانت، در برم خالیست

نمیخواهم برای دیدارت بهانه بیاورم
چرا که خدا می‌بیند تنهایان را در جهان
و اوست که بازمیگرداند نسیم را به بهاران
همچو درخشش خورشید در دل‌ سبزه زاران

جای چشمانت در دلم خالیست
عطر لبهایت بر گونه‌ هایم جاریست
و اشک دیدگان نیمه شبهایت
چو گرمای دستانت، در برم خالیست

.
.
.

(Photo & Graphic by 59)

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Dvwb6qnt23vojf800hzf_thumb

* " جای چشمانت خالیست ... " - (الکسی بریانتسف - Алексей Брянцев) .:

http://s5.picofile.com/file/8143718934/Jaye_Chashmanat_Khalist_Aleksey_Bryantsef_2013_.wma.html

.
.
.

در ژرفای سکوت و تنهایی‌، رنگ سیاه، خود نور است.
همان چراغی، که فقط چشمانش را بسته است.
اما در درون، رنگین و امیدوار است.

59
59

پست من طرف Mihakralj الجمعة أكتوبر 03, 2014 12:45 am

سلام به دوستان،
اخیرا آلبومی رو پیدا کردم از دهه 80 که دو آهنگ شاخص رو داشت.
یکی تند و دیگری ارام.
شاید شما هم دوست داشته باشید.

http://s5.picofile.com/file/8143885750/Paul_Guiot_Jean_Paul_Guiot_Sound_Structures.mp3.html
http://s5.picofile.com/file/8143886268/Paul_Guiot_Jean_Paul_Guiot_Wave_From.mp3.html
Mihakralj
Mihakralj

پست من طرف 59 الجمعة أكتوبر 03, 2014 5:13 pm

Mihakralj نوشته است:

سلام به دوستان،
اخیرا آلبومی رو پیدا کردم از دهه 80 که دو آهنگ شاخص رو داشت.
یکی تند و دیگری ارام.
شاید شما هم دوست داشته باشید.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Twjy2hwsy5qn5pxp9b8x

http://s5.picofile.com/file/8143886268/Paul_Guiot_Jean_Paul_Guiot_Wave_From.mp3.html

میحا ی گرامی‌ با درود.
آهنگی که در بازگویش آوردم،
بسیار بسیار بسیار، خیال انگیز و زیبا هست.
سپاس فراوان دارم ... عالی ست.
سلامت باشید.

59
59

پست من طرف Milassyui السبت أكتوبر 04, 2014 4:41 am

سلام عرض ادب واحترام خدمت دوستان بزرگوار بعد از اين همه انتظار بالاخره هيچ سرنخي از اهنگ هاي استفاده شده در فيلم مشت پيدا نشد چند روز قبل كه كه فيلم برزخي ها را نگاه ميكردم چند قطعه اهنگ به صورت خيلي كوتاه در صحنه جنگي فيلم استفاده شده بود كه درواقع همان قطعات به كار برده شده در فيلم مشت بود عده اي شناسايي شدند كه از ساخته هاي جري گلداسميت بود ولي بعضي كه بنده تو اين انجمن ه اشتراك گذاشتم متاسفانه غيرقابل شناسايي بود حالا نميدونم جناب ميحا عزيز تو اين مدت طولاني درپيدا كردن اين اهنگ ها به نتيجه اي رسيدن يا خير
Milassyui
Milassyui

تعداد پستها : 49

پست من طرف Mihakralj الأحد أكتوبر 05, 2014 12:09 pm

سلام 59 گرامی،
خوشحالم که از آهنگ خوشتون اومد.
در این رابطه آهنگی دیگه رو معرفی می کنم که فراز و نشیب زیادی داره. ولی حس جالبی رو در من بر می انگیزد.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 F5nmojirj3kutebb6eql

George Atwell - First Date
http://s5.picofile.com/file/8144317650/George_Atwell_First_Date.mp3.html

Milassyui گرامی،
همونطور که قبلا هم گفتم آلبوم های جدید خریده شده من در اسپانیا هست و هنوز هم همونجاست چون کسی پیدا نشد که اونها رو از اونجا منتقل کنه.
پس تا پیدا کردن فردی که بتونه اونها رو منتقل کنه به خارج از اسپانیا باید صبر کرد.
روز خوش.
Mihakralj
Mihakralj

پست من طرف 59 الأربعاء أكتوبر 08, 2014 6:20 pm

پیشگفتار:

میحا ی گرامی‌، از لطف و توجه شما ممنون هستم.

.
.
.

آهنگهای قدیمی، یک دنیا شور و احساسند.
شاید چون هنوز در آن‌ زمان ۶۰ و ۷۰، تقلیدی در کار جهان نبود.
ما بچه‌ های مکتب سانسور هستیم. گاهی حرفهایمان را، لب بسته به خاک میسپاریم.
اما باید گفت که در دهه ی گذشته، خوانندگان (؟) بیشماری در ایران پدید آمدند،
که بی‌ شک نامشان مردانه است، اما صدایشان، بین پسرک و دخترکی تازه بالغ شده، سرگردان است.
گاهی‌ فکر میکنم که مخاطب عام، اصلن برایش فرقی‌ نمیکند که چه محصولی از فرهنگ و هنر به خوردش داده شود.
مخاطبی که فقط تقلیدوار، هر چه که به او بدهند، میپسندند و تکرار میکند.

.
.
.

سال گذشته مصاحبه‌ ای از شهرام دیدم، که صحبت از آلبوم تازه اش "از تار تا گیتار" بمیان آورده بود.
امروز سرانجام آلبوم را شنیدم. ... به گفته ی او، میخواسته تا از دیگر خوانندگان دعوت کند،
تا آهنگهای قدیمی‌ را بازخوانی کنند، اما دعوا بر سر چاپ اسم آنها بر روی جلد آلبوم درگرفته، و سرانجام،
خود او، به تنهایی‌ کارها را بازخوانی می‌کند. ... ایشان (شهرام)، رمز موفقیت و ماندگاری اش، در تقلید نکردن میباشد.
در میان ۱۰ آهنگ بازنوازی و بازخوانی شده، آهنگ "دلم تنگه" از طراوت و شور و شوق تازه‌ تری برخوردار است.
تنظیم این آفرینه‌ های قدیمی‌، با رنگ و بویی امروزین، اما اصولی انجام شده، و درخور تقدیر هست.
لازم به یاد آوریست، که شعر و آهنگ یاد شده "دلم تنگه"، از "استاد جهانبخش پازوکی" میباشد،
و اولین بار، با صدای افتخار ‌دده بالا، خوانده شده بود. ... اجرا و تنظیم نوین این آفرینه، قابل توجه هست.
با سپاس از شهرام، که سالهاست بدون تقلید، در سبک خودش، هنرآفرینی میکند.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 5xrociuucwp4h5cjwpa5_thumb

http://s5.picofile.com/file/8144879434/Delam_Tange_Ostad_JahanBakhsh_Pazoki_.rar.html

.
.
.

میچرخد قلب کوچک در سینه ای داغ    
با اندوه خزان غنچه‌ های مانده در باغ
کاین رقص باد و آتش با نسیم شعله میگیرد
همچو قدمهای لرزان کودک سیه رنگ زاغ

59
59

پست من طرف Milassyui الخميس أكتوبر 09, 2014 3:05 am

سلام جناب ميحا از اظهار لطف شما بسيار ممنون وسباسگذارم اما تا رسيدن اهنگ ها اگر زحمتي نيست محبت كنيد اين اهنگ زيبا كه در سريال اينه عبرت به كار برده شده را شناسايي كنيد موفق باشيد
http://s5.picofile.com/file/8144907026/music.wav.html
Milassyui
Milassyui

پست من طرف 59 الخميس أكتوبر 09, 2014 6:27 pm

.
.
.

... این ترانه ی بیهمتا،
یکی‌ از زیباترین های موسیقی‌ رمانتیک ایران است.
تا به امروز، بی‌ نهایت بار آنرا شنیده ایم،
و همگی‌ میدانیم که ساخته ی دل‌ انگیزی از "استاد محمد حیدری" میباشد.
شعر دلنشین هم از "استاد اردلان سرفراز" ...
اما اکنون برایم روشن شد، که تنظیم کننده ی چیره دست و با احساس آن‌،
استاد "ناصر چشم آذر" بودند. (سپاس فراوان) ...
چه دنیایی‌ است این موسیقی‌ ...
یاد رفتگان از جهان خاکی را گرامی‌ میداریم ...
با سپاس از "Bahram9821".

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 P9v1ex1nxgl9cvpc83ht_thumb

سوغاتی. فایل تصویری. اولین اجرای تصویری .:

http://s5.picofile.com/file/8145075892/Soghati_Asatid_M_Heydari_N_Cheshmazar_.rar.html

.
.
.

59
59

پست من طرف Mihakralj الإثنين أكتوبر 13, 2014 1:18 am

Milassyui نوشته است:سلام جناب ميحا از اظهار لطف شما بسيار ممنون وسباسگذارم اما تا رسيدن اهنگ ها اگر زحمتي نيست محبت كنيد اين اهنگ زيبا كه در سريال اينه عبرت به كار برده شده را شناسايي كنيد موفق باشيد

59 گرامی،
متشکر از معرفی این آهنگهای خاره انگیز و زیبا.
آهنگی قدیمی و ایتالیایی رو از Marco Melchiori معرفی می کنم که امیدوارم بپسندید. هر چند از سبکی خاص بهره می برد و شاید حال و هوای خاصی رو بطلبد.

http://s5.picofile.com/file/8145623126/Marco_Melchiori_Lamentazione.mp3.html

Milassyui گرامی،
آیا شما تک تک آهنگهای بکار رفته در سریال آئینه عبرت رو دارید؟
من خیلی مشتاقم که این آهنگها رو داشته باشم تا بتونم اونها رو شناسایی کنم.
روز خوش.

Mihakralj
Mihakralj

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Empty منبع تم آشنای استفاده شده در کارتون رابین هوود از سری والت دیزنی

پست من طرف Indiana Jones الإثنين أكتوبر 13, 2014 4:47 am

با سلام
بالاخره منبع اصلی تم آشنای استفاده شده در پسزمینه دوبله کارتون رابین هوود را پیدا کردم.
ملاحظه کنید تا متوجه شوید منظور نظرم چه تمی است.

http://s5.picofile.com/file/8145642018/The_Reluctant_Dragon_1941_that_familiar_cartoon_theme.avi.html

این هم چند اسکرین شات از کارتون اصلی که باز از محصولان دیزنی بوده و من پخش همین سکانس را بصورت دوبله از تلویزیون ایران بخاطر دارم.
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 2c459ksi9bc789dr0hfg_thumb  امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 8a2y1kt046yc4llbcswv_thumb
ارادتمند
افشین
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Mihakralj الإثنين أكتوبر 13, 2014 5:12 pm

Indiana Jones نوشته است:با سلام
بالاخره منبع اصلی تم آشنای استفاده شده در پسزمینه دوبله کارتون رابین هوود را پیدا کردم.

http://s5.picofile.com/file/8145642018/The_Reluctant_Dragon_1941_that_familiar_cartoon_theme.avi.html

این هم چند اسکرین شات از کارتون اصلی که باز از محصولان دیزنی بوده و من پخش همین سکانس را بصورت دوبله از تلویزیون ایران بخاطر دارم.
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 2c459ksi9bc789dr0hfg_thumb  امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 8a2y1kt046yc4llbcswv_thumb
ارادتمند
افشین

سلام آقا افشین،
بسیار کشف جالبی هست.
من سعی کردم تا آههنگساز مربوطه رو پیدا کننم.

http://www.imdb.com/title/tt0034091/soundtrack

اما با دیدن لینک بالا و دیدن اینکه چند آهنگساز وجود دارد بیشتر از پیش گیج شدم.
روز خوش.
Mihakralj
Mihakralj

پست من طرف kazvash الثلاثاء أكتوبر 14, 2014 3:54 am

Indiana Jones نوشته است:با سلام

ارادتمند
افشین
سلام افشين خان
يك قسمت ازآهنگي كه در متن دوبله انيميشن رابين هود استفاده شده مربوط به موسيقي متن فيلم گذرگاه كاساندرا است
با احترام
kazvash
22/07/1393
kazvash
kazvash

تعداد پستها : 60

پست من طرف Milassyui السبت أكتوبر 18, 2014 8:20 am

Mihakralj نوشته است:
Milassyui نوشته است:سلام جناب ميحا از اظهار لطف شما بسيار ممنون وسباسگذارم اما تا رسيدن اهنگ ها اگر زحمتي نيست محبت كنيد اين اهنگ زيبا كه در سريال اينه عبرت به كار برده شده را شناسايي كنيد موفق باشيد

59 گرامی،
متشکر از معرفی این آهنگهای خاره انگیز و زیبا.
آهنگی قدیمی و ایتالیایی رو از Marco Melchiori معرفی می کنم که امیدوارم بپسندید. هر چند از سبکی خاص بهره می برد و شاید حال و هوای خاصی رو بطلبد.

http://s5.picofile.com/file/8145623126/Marco_Melchiori_Lamentazione.mp3.html

Milassyui گرامی،
آیا شما تک تک آهنگهای بکار رفته در سریال آئینه عبرت رو دارید؟
من خیلی مشتاقم که این آهنگها رو داشته باشم تا بتونم اونها رو شناسایی کنم.
روز خوش.

سلام عرض احترام خدمت دوست بزرگوار جناب ميحا عزيز بنده فقط همين تعداد اهنگ از اينه عبرت را دارم البته قبلا بسيار زياد بودند كه متاسفانه حذف شدند در ضمن يكي از دوستان گفتند مرحوم روبيك منصوري اوايل انقلاب صفحه اهنگ هاي خارجي را از عتيقه فروشي منوچهري خريداري مي كردند وهنوز مشخص نشد كه اهنگ هايي كه ايشون در فيلم هاي ايراني استفاده مي كردند از چه سبك وچه اهنگسازي بود عده اي ميگفتند ميكيس تئودوراكيس و مكس استاينر وجري گلد اسميت نظر شما در اين مورد چيه چون من بعضي از اهنگ هايي كه روبيك منصوري در فيلم برزخي ها استفاده كردن را تونستم شناسايي كنم كه مربوط به موسيقي متن فيلم كاروان ها انتوني كوئين بود ساخته اهنگساز Mike Batt - Caravan On The Moveو Jerry Goldsmith - Logan's Runاست به هرحال از تمام زحمات شما سپاسگذارم بسيار لطف كرديد ممنونم http://s5.picofile.com/file/8146533668/music_1.mp3.html
http://s5.picofile.com/file/8146534242/music_2.mp3.html
http://s5.picofile.com/file/8146534426/music_3.mp3.html
http://s5.picofile.com/file/8146536568/music_4.mp3.html
http://s5.picofile.com/file/8146536700/music_5.mp3.html
Milassyui
Milassyui

پست من طرف 59 الخميس أكتوبر 23, 2014 10:15 am

پرواز به آینده ...

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Yuewy9z9opuy2ofp405j_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 43ybiyn01h43ruc307_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Upjh1f9ts8deeawlv133_thumb
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 30ud4zsuwpkq3b4hic8_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 0zghi9rav6yrokf3i5e_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Su8klka72piabwc22dcy_thumb

.
 .
 .

در زمستان سال ۲۰۰۲، یعنی‌ ۱۲ سال پیش، ۳-۴ ماهی‌ میشد که به شهر کی‌ یف آمده بودم.
 یکشنبه‌ عصرها، با ۲-۳ نفر از همکلاسیها، به خیابان اصلی‌ شهر - "کرشاتیک" میرفتیم (عکسهای بالا).
 اکنون را نمیدانم، اما آن‌ سالها، روزهای شنبه و یکشنبه‌، این خیابان زیبا را می‌بستند،
 و امکان آن‌ بود تا رهگذران، در خود خیابان نیز قدم بزنند. ... ما نیز در آن‌ عصر سپید و برفی،
 مشغول قدم زدن بودیم که ناگهان از آن‌ سوی خیابان که پیاده رو بود، صدای یک موسیقی‌ جادویی،
 هوش و حواس مرا بخواد جلب کرد. بی‌ اختیار به آن‌ سمت رفتم و دیدم که مغازه ی فروش لوازم صوتی و تصویریست،
 و این آهنگ نیز از آنجا بگوش می‌رسد. ... آن‌ زمان، دوران مقدماتی زبان روسی را در پایتخت اوکراین میگذراندم،
 و با گذر ۳-۴ ماه از آغاز اقامت، جمله‌های کوتاه و هر آنچه مربوط به کارهای شخصی بود را میتوانستم انجام دهم.
 به داخل مغازه رفتم و همچون انسانی‌ که مسخ شده، نام این آهنگ را از فروشنده پرسیدم.
 او نیز متوجه شدت هنایش این موسیقی‌ بر من شده بود و با لبخندی، نام آلبوم را گفت.
 بعد گفتم، "من میخواهم این سی‌ دی را بخرم". ... جوان فروشنده گفت که این آخرین کامپکت است،
 سپس آنرا از ضبط صوت چند طبقه ای بیرون آورد، در قاب سی‌ دی اش گذاشت و بدین ترتیب،
 آلبوم موسیقی‌ بیکلام و مدهوش کننده را خریدم. ... وقتی‌ از مغازه بیرون آمدم،
 با بچه‌ها که در پیاده رو منتظر شده بودند، خداحافظی کردم، و برای شنیدن آهنگ گوشنواز،
 خود را به خوابگاه رساندم .... /  نام این آلبوم بی‌ همتا، "پرواز به آینده (Полёт в будущее)" میباشد،
 که توسط آهنگساز با احساس اهل  کی‌ یف - اکراین، جناب آقای "سرگی گریمالسکی (Сергей Гримальский)"،
 در سال ۱۹۹۸، ساخته و اجرا گردیده است. سبک کار ایشان، موسیقی‌ الکترونیک در ژانر مدیتیشن و آرامبخش میباشد.
 ۳-۴ سال پیش، کل آلبوم را به فرمت ‌MP3 تبدیل کرده بودم، و در هارد قبلی موجود بود.
 فایل فشرده ی زیر، شامل تمام ۱۶ قطعه ی این آلبوم بیکلام هست. نام قطعه ها به فارسی‌ نوشته شد،
 و وقتی‌ عنوانشان را می‌‌بینیم، درونمایه ی وزینشان، بیشتر روشن میگردد، ... موسیقی‌ که،
 با نوستالژی و دنیای درون، رابطه ی مستقیم دارد. امیدوارم شما نیز از این آلبوم لذت ببرید.
 هنوز پس از ۱۲ سال، شنیدن این آهنگ ها، طراوت و تازگی همان عصر سرد و سپید زمستانی را دارند.

.
 .
 .

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Z96ljuogmz54tkcusy8_thumb

* آلبوم بیکلام (کامل): "پرواز به آینده - سرگی گریمالسکی - (۱۹۹۸)" .:
 (1998 - Полёт в будущее - Сергей Гримальский)

http://s5.picofile.com/file/8147417134/Parvaz_Be_Ayande_S_Grimalsky_1998_.rar.html

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Tfbbjcikiol2aw7mnusd

.
.
.
 یاد خاطرات گرامی‌.
شاد و سلامت باشید.

59
59

پست من طرف 59 الإثنين أكتوبر 27, 2014 7:00 pm

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Qjhigfwgmohmdcenvxgs_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Nb1lf27thiujq7q41hxd_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Wrzloh9tljst73dzcsc3_thumb
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Ttal9b2y7pmd9mdpu3vh_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Gp2dpqq73windlmwdoj1_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Xbx2u575wjri1pzqxge_thumb

.
.
.

جناب آقای "میخائیل بایارسکی (Михаил Боярский)"،
زاده ی ۲۶ دکابر ۱۹۴۹ در شهر "لنینگراد (سنکت پیتربورگ فعلی)"،
یکی‌ از بازیگران و خوانندگان مشهور روسی میباشند.
آفرینه‌های ایشان در زمینه ی بازیگری و وکال،
در طول سالهای شوروی، اکنون تبدیل به یادمانه‌ها و نوستالژی گشته است.
برخی‌ از صداها، انگار که نبض زمان خود هستند،
و پژواکشان در گذر زمان، به یادگار باقی‌ میماند.
یکی‌ از ترانه‌های معروف ایشان، مربوط به فیلم:
"!Гардемарины, вперёд" ~ "دریاوران به پیش"
("Гардемарин" عنوان دانشجویان نیروی دریایی در روسیه تزاری - قرنهای ۱۷ و ۱۸ میلادی)،
که در سال ۱۹۸۶-۸۷ ساخته و اکران شده است. ...
این آهنگ زیبا (ملودی قدیمی‌ فرانسوی هست)، با نام "عزیزم" میباشد که وکالیست،
عنوانی با اسم فرانسوی "لان فرن  لان فرا" را مخاطب خود قرار میدهد،
که البته در برگردان زیر به پارسی، این عنوان را بکار نبرد‌م.

.................

ملودی این آهنگ و صدای آقای بایارسکی، بی‌شک هنایشگذار است،
و البته، همنوازی سازهای زهی و جاز، در رنگامیزی و تنظیم آن، سهم بسزایی دارد.
تقدیم به یاران ارجمند فروم رویایی.

.
.
.

به باغ خاطراتم
پر بگشای کبوتر عزیزم
به آنجا که روی شاخه هایش
برگهایی از خوابهایم آویزانند
پر بگشای به باغی که نهرهایش
پاک و زلال میخروشند
و بستری از نیلوفرهای تازه
گسترده و خالی‌ در انتظار است

به باغ خلوت دل‌
پر بگشای نازنینم
که خواب آرام من
از شاخه‌ ای تنومند
چیده شده به یادت
و چه شیرینند رویاها
همان خوابهایی که کمیابند
اما شیرینتر از آنها، لبهای توست
نقش لبخندی، که گل را از بوته
به سینه‌ هایت می‌‌افشاند

در آسمان قلبم
بدرخش ستاره ی عمرم
به باغ خاطراتم
پر بگشای کبوترعزیزم
به آنجا که بلبلانش
کلام عشق را زمزمه میکنند ...

.
.
.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Npnnh6hg92f132tqy3ag_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 62vmeroljlutc5fm705v_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 7bok4rlp2paoa547hta_thumb

* ترانه ی نوستالژیک و رومانتیک "lanfren lanfra (عزیزم) - ۱۹۸۷" ~ "میخائیل بایارسکی" .:

http://s5.picofile.com/file/8148217726/Mikhail_Boyarskii_lanfren_lanfra_1987_.rar.html

.
.
.

همانگونه که در فیلم هم گفته میشود،
موسیقی‌ (لان فرن ...)، یک آهنگ قدیمی‌ فرانسوی هست،
که داماد، برای عروسش آنرا میخواند.

* فایل تصویری موسیقی‌ بالا از فیلم یاد شده (۱۹۸۷)  .:
https://www.youtube.com/watch?v=l4dZqAEbltw

.
.
.
یاد خاطرات گرامی‌.
شاد و سلامت باشید.

59
59

پست من طرف 59 الجمعة نوفمبر 07, 2014 12:02 pm

پیشگفتار: با سپاس از آدمین گرامی برای نظارت کاملی که به انجمن دارند.

.
.
.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 68yr9o5bj7zzxe8tp6t2

قبلن طی‌ گفتگوهایی که با امیر گرامی داشتیم، صحبت یک آلبوم موسیقی‌ بیکلام شده بود، که آهنگ متن چند فیلم هست.
مجموعه ی وزین و قابل تاملی ‌ست با نام "برداشت-۱۳۸۰"، ساخته ی جناب آقای "پیمان یزدانیان"، که شامل ۲۶ قطعه میباشد.
۱۲ آهنگ اول آن، مربوط به موسیقی‌ هست که ایشان برای فیلم خوشساخت "آب و آتش-۱۳۷۹" نوشته بودند،
و ۱۴ تراک دیگر، موسیقی‌ متن "از کنار هم میگذریم"، "باد ما را خواهد برد" و "بیگانگان" هست.
ساختار شنیداری تمام آهنگهای این آلبوم بصورت پیوسته، یک حس بی‌ وزنی و شاید بی‌ تفاوتی نسبت به روزمرگی‌ها را،
برای شنونده ایجاد مینماید. از اینرو آنرا میتوان، کاری متفاوت در زمینه ی آهنگهای بیکلام ایرانی دانست.
از آنجا که دیگر ۱۳ سال از انتشار این آلبوم میگذرد، این مجموعه بصورت کامل در فروم رویایی قرار میگیرد.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Rasliq6a2jiyrq2inzof_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 5ffb4r15nrde8fcsym39_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 3r25nvorfiy5hkg1lqw_thumb
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Kxu0n09okwg4l9w2ahlo_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 2dzhjgol4p2clf61dw7_thumbامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Snuhki8zwznsvm9wxpi8_thumb

* آلبوم کامل "برداشت - ۱۳۸۰" ~ آهنگساز: "پیمان یزدانیان" .:
http://s5.picofile.com/file/8150211892/P_Yazdanian_Bardasht.rar.html

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 35 Hf1ewqx0pdxj7p18eh4h_thumb

59
59

صفحه 34 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه