کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 15 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف 59 الجمعة أكتوبر 07, 2011 6:18 am

بیاد "رضا صفدری" (۱۳۹۰ - ۱۳۴۲)

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Rhmv18y15y6wv3o7bku8_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 0a0ntkkbe1zzce9ezxnd_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 4t8e00bfwac2w9o2526j_thumb

رضا صفدری ۲۲ بهمن سال ۱۳۴۲ در تهران به دنیا آمد.
از سال ۱۳۶۰ و در سن ۱۷ سالگی به عنوان گزارشگر پشتیبان، وارد صدا و سیما شد.
در سال ۶۳ به رادیو رفت و با شبکه‌ های تهران و ایران فعالیت خود را آغاز کرد
و در ادامه دوره کوتاهی را در دوبلاژ فعالیت کرد.

صفدری پس از تجربه کار دوبله و گویندگی رادیو، سال ۱۳۷۴ به طور جدی کارش را
به عنوان مجری تلویزیون آغاز کرد. او از مجریانی بود که در دهه ۷۰ و با رواج
برنامه های ترکیبی به شهرت و موفقیت فراوانی در تلویزیون رسید و بسیاری وی را
با اجرای متفاوتش در برنامه " تا هشت و نیم " به یاد می آورند. او سبک جدید اجرایش را
که چندین سال در رادیو پایه گذاری کرده بود، در برنامه تا هشت و نیم تلویزیون
به مرحله ظهور گذاشت و با همین اجرای متفاوت به مخاطبان معرفی شد.
صفدری همچنان به تجربه‌ اندوزی ادامه داد و به سمت کار تهیه کنندگی و کارگردانی
سریال و برنامه‌های ترکیبی رفت و معروف‌ ترین سریالش، "باغچه مینو" بود
که در سال ۱۳۸۳ کارگردانی کرد و از شبکه تهران پخش شد.

اجرای برنامه‌ های «شب‌ های تابستان»، «شب‌های زمستان»، «تابستان ۷۵»،
«چراغ»، «۳۰ بهار»، «صبح انقلاب» و کارگردانی سریال «باغچه مینو»،
«یه شب مهتاب» و تهیه گنندگی ـ کارگردانی و بازی در مجموعه‌ «بازیگر»
از جمله فعالیت های وی در تلویزیون بود. صفدری از سال ۷۷ تا ۸۱،
اجرای نخستین برنامه‌ زنده‌ شبکه‌ جهانی جام جم به نام «ارتباط» را برعهده داشت.
او علاوه بر تهیه کنندگی و اجرا در تلویزیون، گاهی نیز برای رادیو برنامه سازی می‌ کرد.

رضا صفدری مجری و تهیه کننده رادیو و تلویزیون،
در ۱۰ فروردین سال ۱۳۹۰ بر اثر حمله قلبی در گذشت.

(منبع : همشهری آنلاین)
---------------------------------------------

خوب بخاطر دارم که در سال ۱۳۷۳، که زنده یاد صفدری اجرای برنامه ی
"تا هشت و نیم" را به عهده داشتند و از اینرو چهره شان نیز همانند صدای گرمشان
شناخته شده بود، فهمیده بودم که منزل ایشان در همسایگی خانه ی پدر بزرگم هست.

یکی از روزهای جمعه از تابستان هفتاد و سه بود که منزل پدربزرگ مهمان بودیم.
بعد از ظهر بود و همه پس از صرف نهار مشغول استراحت بودند بجز من که منتظر
شروع پخش برنامه های شبکه ی یک بودم، اما از آنجا که آنروز مصادف بود با
یکی از مناسبتهای آیینی، از اینرو برنامه ی تلویزیون خسته کننده بود و معلوم بود
که تا غروب و کم شدن حالت سوگواری، چیز قابل و سرگرم کننده ای پخش نخواهد شد.

نیم ساعتی در جلوی تلویزیون با امید به رخ دادن معجزه و گشایشی در برنامه ها نشستم
و سر انجام بفکر آب دادن باغچه های حیاط افتادم و به آنجا رفتم. پس از آبیاری باغچه ها
و کمی آبتنی و خنک کردن پاها در حوض، بیاد درختان چنار کوچه افتاده و تصمیم گرفتم
که به آنها هم آب بدهم و شلنگ بدست با پاچه های بالا زده ی شلوار ورزشی به کوچه رفتم.

آبیاری درختان تقریبن تمام شده بود که دیدم یک ماشین تویوتا ی کرم رنگ به سمت منزل
رضا صفدری نزدیک میشود و قصد پارک کردن دارد. تا قبل از این چند باری زنده یاد را
در کوچه دیده بودم و با ادب و احترامی ویژه به او سلام کرده بودم و او هم با آرامش کلام
و متانت همیشگی اش، سلامم را پاسخ داده بود. حتی بخاطر علاقه ی شدیدی که از دوران
راهنمایی و سالهای نوجوانی به دوبلاژ و گویندگی پیدا کرده بودم، نامه ای بلند بالا برایش
نوشته بودم و از او درخواست راهنمایی و کمک در این زمینه کرده بودم و با آنکه مادربزرگم
در همسایگی با مادر ایشان سلام و احوال پرسی داشت، باز هم خجالت میکشیدم و نمیدانستم
که چگونه نامه را باید به دستش برسانم.

از ماشینی که در جلوی درب منزل توقف کرده بود، دو نفر پیاده شدند و یکیشان به سمت
خانه ی رضا صفدری رفت و زنگ درب را زد، بلافاصله هر دوی ایشان را شناختم.
زنده یاد "عبد الحسین اسکندری" مجری رادیو و تلویزیون بود بهمراه همکار خود که اتفاقن
در چند سال قبل از آن، باهم جنگ "سیمای هفته" را اجرا میکردند. من که از دیدن آنها
در پوست خود نمی گنجیدم، از بی برنامه گی تلویزیون خوشحال شدم که این امکان را به من داد
تا به بفکر آب دادن باغچه ها بیافتم و بدین ترتیب بتوانم هنرمندان تلویزیون را از نزدیک ببینم.

در این افکار بودم که با صدای شر شر آب بخود آمدم، درختان روبروی خانه ی پدر بزرگ
دیگر حسابی سیراب شده بودند. نگاهی به آنطرف کوچه انداختم، رضا صفدری با یک سینی
و چند لیوان شربت آلبالو به سراغ میهمانانش آمده بود، سینی خالی روی سقف ماشین بود
و هر سه نفرشان، آرام و آهنگین مشغول صحبت و نوشیدن شربت در آن گرمای هوا بودند.
به این فکر افتادم که تا جایی که طول شلنگ آب اجازه بدهد به آن سمت نزدیک تر شوم
و به بهانه ی آب دادن درخت های خانه ی کناری، بتوانم صدای این جمع گوینده و مجری را
بطور زنده و بهتری بشنوم.

نمیدانم که آنها، متوجه من،
پسرک شلنگ بدست چهارده ساله ی کنجکاو،
با پاچه های بالا زده ی شلوار
و موهای تراشیده با شماره ی چهار،
در بین گفتگویشان شدند یا نه،
اما گستره ی شکیب آفتاب کوچه
و سکوت آرامشگرش،
هنوز از پس سالها در ذهنم میدرخشد
و پژواک نجوای خوش صدایان را
از آن بعد از ظهر تابستان،
برایم یادآور است.

---------------------------------------------

دو فایل صوتی، برگرفته از اجراهای تلویزیونی زنده یاد رضا صفدری
مربوط به میانه ی دهه هفتاد، تقدیم شما بزرگواران میگردد.

با سپاس فراوان از وبلاگ " یاد صفدری" برای عکسها و فایلهای صوتی.

فایل صوتی یکی از برنامه های مجموعه ی " تا هشت و نیم " - بهمن ماه ۱۳۷۳

http://s2.picofile.com/file/7153782896/Reza_safdari_01_Ta_8_to_Nim_11_1373_.wma.html

فایل صوتی برنامه شبکه یک - نوروز ۱۳۷۴

http://s2.picofile.com/file/7153783331/Reza_safdari_02_Norouz_1374.wma.html

.
.
.
یاد خاطرات کودکی و نوجوانی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الجمعة أكتوبر 07, 2011 12:50 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف Indiana Jones الجمعة أكتوبر 07, 2011 9:52 am

59 نوشته است:

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Rhmv18y15y6wv3o7bku8_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 0a0ntkkbe1zzce9ezxnd_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 4t8e00bfwac2w9o2526j_thumb

رضا صفدری ۲۲ بهمن سال ۱۳۴۲ در تهران به دنیا آمد.
و در ادامه دوره کوتاهی را در دوبلاژ فعالیت کرد.....
شاد و سلامت باشید.

59 عزيز
ممنونم از نوشته‌ات. اين بار چيزي وراي يك توضيح مختصر و مفيد بود و كاملاً رگ و پي داشت. همانطور كه اطلاع داري من چنين مدلي از نوشتار را مي‌پسندم كه با خاطرات شخصي همراه است. باز هم ممنونم.
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف 59 الجمعة أكتوبر 07, 2011 12:59 pm

Indiana Jones نوشته است:
59 عزيز
ممنونم از نوشته‌ات. اين بار چيزي وراي يك توضيح مختصر و مفيد بود و كاملاً رگ و پي داشت. همانطور كه اطلاع داري من چنين مدلي از نوشتار را مي‌پسندم كه با خاطرات شخصي همراه است. باز هم ممنونم.
ارادتمند
افشين
لطف داری افشین جان،
بسیار خرسندم که مورد پسندت قرار گرفته،
اتفاقن در پست سریال " زندگی لئوناردو دا وینچی " هم
در همین سبک به بیان خاطره ای پرداخته بودم که امیدوارم
آنرا هم خوانده باشی و مورد توجهت قرار گرفته باشه.
در مقابل شما و دوستان گرامی،
همانند شاگردی کوچک، درس جواب میدم.
سلامت باشی.
59
59

پست من طرف Negin 2 السبت أكتوبر 08, 2011 2:15 am

[color=darkblue]رضا صفدری ۲۲ بهمن سال ۱۳۴۲ در تهران به دنیا آمد.
و در ادامه دوره کوتاهی را در دوبلاژ فعالیت کرد.

[b][size=16].
.
.
شاد و سلامت باشید.

[/quote]

59 عزیز
احساس شما از جنس همان آبی است که با آن طراوت را به باغچه هدیه می دادید زلال و شفاف و چه به دل نشست خاطرات از پس سالهای دورتان.
جالب است که رضا صفدری در ذهن ما دهه 60 ها، حس نوستالژیکی را بیدار می کند.شاید به خاطر اینکه برنامه تا هشت و نیم رنگ و بوی دیگری داشت و ما تا آن زمان به دیدن یک برنامه پر از رنگ و احساس و شعر با موسیقی دلنشین و ویدئو کلیپهایی از سطح شهر عادت نداشتیم و تا آن زمان در یک مجله تصویری جملات زعفراني باشيد و سبز باشید یا شبتان نیلوفری را نشنیده بودیم.
برای من هم صفدری و برنامه تا هشت و نیم،یادآور روزهای خوش دوره دبیرستان است که در آن نیم ساعت پخش برنامه روی مبل لم می دادم و ذهنم را از فرمولها و کتابها و تکالیف انجام نداده و امتحان فردا و ... پاک می کردم و دوست داشتم زمان روی ساعت 8:30 متوقف شود تا از تمام شدن برنامه جلوگیری کنم.سالها بعد وقتی که زمان تعویض مبلها رسید خیلی غمگین شدم بیشتر به خاطر اینکه روح برنامه تا هشت و نیم همچون درون من ، در تار و پود این مبلها رفته بود و من نمی خواستم مبلها را از دست بدهم.آن مبلها یادگار نیم ساعت وارستگی من بودند و با من در این حس سهیم بودند. راستش امسال که رضا صفدری مرحوم شد حس کردم طوفانی به یکباره مرا از سال 73 به سال 90 پرتاب کرد و باورم شد که خیلی از آن سالها فاصله دارم .
به هر حال ممنونم که یادی از این برنامه و مرحوم صفدری کردید و خاطرات زیبایتان را با ما سهیم شدید.
خاطراتتان پاینده.

Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف 59 السبت أكتوبر 08, 2011 6:46 am

Negin 2 نوشته است:
59 عزیز
احساس شما از جنس همان آبی است که با آن طراوت را به باغچه هدیه می دادید زلال و شفاف و چه به دل نشست خاطرات از پس سالهای دورتان.
جالب است که رضا صفدری در ذهن ما دهه 60 ها، حس نوستالژیکی را بیدار می کند.شاید به خاطر اینکه برنامه تا هشت و نیم رنگ و بوی دیگری داشت و ما تا آن زمان به دیدن یک برنامه پر از رنگ و احساس و شعر با موسیقی دلنشین و ویدئو کلیپهایی از سطح شهر عادت نداشتیم و تا آن زمان در یک مجله تصویری جملات زعفراني باشيد و سبز باشید یا شبتان نیلوفری را نشنیده بودیم.
برای من هم صفدری و برنامه تا هشت و نیم،یادآور روزهای خوش دوره دبیرستان است که در آن نیم ساعت پخش برنامه روی مبل لم می دادم و ذهنم را از فرمولها و کتابها و تکالیف انجام نداده و امتحان فردا و ... پاک می کردم و دوست داشتم زمان روی ساعت 8:30 متوقف شود تا از تمام شدن برنامه جلوگیری کنم.سالها بعد وقتی که زمان تعویض مبلها رسید خیلی غمگین شدم بیشتر به خاطر اینکه روح برنامه تا هشت و نیم همچون درون من ، در تار و پود این مبلها رفته بود و من نمی خواستم مبلها را از دست بدهم.آن مبلها یادگار نیم ساعت وارستگی من بودند و با من در این حس سهیم بودند. راستش امسال که رضا صفدری مرحوم شد حس کردم طوفانی به یکباره مرا از سال 73 به سال 90 پرتاب کرد و باورم شد که خیلی از آن سالها فاصله دارم .
به هر حال ممنونم که یادی از این برنامه و مرحوم صفدری کردید و خاطرات زیبایتان را با ما سهیم شدید.
خاطراتتان پاینده.

سپاسگذارم از لطف شما و همه دوستان گرامی،
و همچنین بیان خاطرات و یاد احساس روزهای رفته.
بسیار خرسندم که مورد توجهتون قرار گرفته.
بله درست میفرمایید، رضا صفدری برای نسل ما
بخاطر ویژه گیهای نوین اجرا و ارتباط مستقیم با مخاطبش
بخشی از خاطرات گذشته هست.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 السبت أكتوبر 08, 2011 12:09 pm

برنامه " گوناگون " - استاد احمد دالکی

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 V744g125vpfr7s655nqw_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 M614n23vznqjq018ndm_thumb

مهندس احمد دالکی، در نهم شهریور سال ۱۳۱۵ شمسی در شیراز متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز به پایان رساند
و نخستین دوره‌ی تحصیلات دانشگاهی خود تا مقطع کارشناسی را نیز در شیراز سپری کرد. احمد دالکی در سال ۱۳۳۷،
از دانشکده‌ی کشاورزی شیراز، مدرک مهندسی کشاورزی خود را دریافت و سپس برای ادامه تحصیل
به خارج از ایران سفر کرد. استاد دالکی موفق به کسب مدرک مهندسی نقشه برداری هوایی (فتوگرامتری)
مؤسسه‌ی بین المللی هوا و فضا و علوم زمین در دلفت هلند در سال‌های ۱۳۴۲ تا ۱۳۴۳ شد. چهار سال بعد
مدرک مهندسی تفسیر عکس‌ های هوایی با کاربرد در تشخیص منابع زمین را از همین مؤسسه در هلند
دریافت کرد. مهندس دالکی سپس دوره ای آموزشی- تخصصی را در شهر"سوفالز" ایالت داکوتای جنوبی
در آمریکا در سال ۱۳۵۵ گذراند. این دوره درباره‌ی سنجش از راه دور و کاربرد تصاویر ماهواره ای
در تشخیص منابع زمین بود و در مرکز مشترک آموزشی سازمان زمین شناسی آمریکا و سازمان فضایی
و هوانوردی آمریکا‌(NASA) برگزار شد. پس از باز گشت به ایران، از سال ۱۳۳۸ تا دو سال پس از انقلاب
در سازمان جنگلبانی مشغول به فعالیت بود. سپس از سال ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۶ در سازمان حفاظت محیط زیست،
که در آغاز سازمان شکاربانی و نظارت بر صید نام داشت، فعالیت داشت.
استاد احمد دالکی در تمام این سال‌ها، یعنی از حدود سال ۱۳۴۵، در دانشگاه ها تدریس میکرد. نزدیک به دو دهه
مدرس دانشگاه شهید بهشتی تهران بود (از اوایل دهه‌ی پنجاه تا پس از انقلاب) و به تدریس سنجش از دور،
نقشه‌خوانی، کارتوگرافی، مسّاحی، علوم وابسته به آن و به ویژه به تدریس درسی با نام زمین در فضا کوشیده است.
در سال ۱۳۵۹ نیز پس از سال‌ها تلاش بازنشسته شدند. در خلال این سال‌ها عمده‌ی فعالیت استاد دالکی در زمینه‌های
مربوط به مطالعات ستاره شناسی در بین طبقات مختلف مردم به ویژه جوانان علاقمند و سعی در اختصاص دادن اوقات
فراغت آنها به این سو بوده است. مهندس احمد دالکی به جز کتابهای تخصصی در رشته تفسیرعکس های هوایی و
ماهواره ای ( دانشگاه تهران ۱۳۶۴ و مرکز نشر دانشگاهی ۱۳۶۳)، کتاب زمین در فضا را نوشته و دانشگاه شهید بهشتی
آن را منتشر کرد. ویراستاری علمی کتاب دانشنامه همگانی نجوم مربوط به بنیاد دانشنامه بزرگ فارسی وزارت علوم،
تحقیقات و فناوری را نیز انجام داده است.
برای پدر علم نجوم آماتوری ایران، استاد دالکی سلامتی و سعادت آرزومندیم.

(منبع : سایت ایران صدا)
--------------------------------------
دوستان گرامی حتمن بخاطر دارید که در نیمه دهه شصت خورشیدی، برنامه ای تلویزیونی
با نام "گوناگون" توسط استاد دالکی اجرا و پخش میشد. بیان روان و آشنا کردن مخاطب
با پدیده های علمی به زبان ساده، از ویژه گیهای اجرایی ایشان در برنامه بود و به همین سبب،
برای ما کودکان و نوجوانان دهه شصت نیز دیدن "گوناگون" در آن سالها جذاب و مفید بود.

فایل صوتی زیر دربردارنده مصاحبه رادیویی بسیار جالب و شنیدنی میباشد که چند سال قبل
توسط اسماعیل میرفخرایی با مهندس احمد دالکی - پدرعلم نجوم آماتوری ایران انجام گرفته است.
جدا از صدا و اجرای جناب میرفخرایی که برای نسل ما و نسل قبلتر از ما، همیشه گرم و صمیمی بوده،
بیان و سبک گفتاری استاد دالکی نیز یاد آور سالهای دهه شصت و اجرای ایشان در برنامه ی گوناگون میباشد.
تقدیم به شما گرامیان.

http://s2.picofile.com/file/7154973224/Ahmad_Dalaki.wma.html

.
.
.
یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

59
59

پست من طرف Negin 2 الخميس أكتوبر 27, 2011 6:05 am

دوستان اهل فن بخصوص جناب محمودی آهنگی مدتیست مد نظر من است که برای همه شما آشناست و در روزهای جشن دهه فجر و اعیاد بسیار زیاد در تلویزیون پخش میشد و با صحنه های گل و باغ مزین می گردید.این آهنگ در برنامه زیر با ارگ زده شده از دوستان اگر کسی آهنگ ارجینال را دارد لطفا اینجا برای همه به اشتراک بگذارد.http://s2.picofile.com/file/7168055585/aahang.mpg.html[/size]
Negin 2
Negin 2

پست من طرف Emiliano الجمعة أكتوبر 28, 2011 5:54 am

1. سلام.
2. این هم آهنگی نوستالوژیک از "هاتف"؛ که، با وجود زیبایی تموم متأسفانه خیلی گل نکرد:

http://s2.picofile.com/file/7168883438/Hatef_75_2_Koudakie_Ma.rar.html

3. می خواستم اینو تو تاپیک "همشاگردی سلام" بذارم؛ اما، چه فرقی می کنه؟

Negin 2 نوشته است:دوستان اهل فن بخصوص جناب محمودی آهنگی مدتیست مد نظر من است که برای همه شما آشناست و در روزهای جشن دهه فجر و اعیاد بسیار زیاد در تلویزیون پخش میشد و با صحنه های گل و باغ مزین می گردید.این آهنگ در برنامه زیر با ارگ زده شده از دوستان اگر کسی آهنگ ارجینال را دارد لطفا اینجا برای همه به اشتراک بگذارد.http://s2.picofile.com/file/7168055585/aahang.mpg.html[/size]

4. من اینو دانلود نکرده، می تونم حدس بزنم کدوم آهنگ مدنظرتونه، "نگین" جان.
همون آهنگی نیست که بعدها یکی از خواننده ها (الآن اسمش یادم نیست. کاش "مارچلو" اینجا بود!) روش خوند: "برمی گردم ایران/ خاک دلیران/ اینجا چه سرده!/ دل پُر درده!؟ ...."
5. فقط یادمه اولین بار اینو توی برنامه ی "شما و سیما" شنیدم؛ زمانی که، زنده یاد "اسکندری" مجریش بود.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty تیتراژ برنامه جنگ هفته

پست من طرف fazel1994 الأحد أكتوبر 30, 2011 4:29 am

تیتراژ برنامه جنگ هفته که در اواخر دهه شصت پخش می شد. برای اولین بار برای دوستان ادیتش کردم، امیدوارم مورد توجه اتون قرار بگیره، این بار استثنائأ روی سایت صدای کودکی من (با نام مستعار)گذاشتم چون دفعه قبل که سرود باز هم مرغ سحر رو اینجا گذاشته بودم یک شیر پاک خورده اون رو برداشته بود به نام خودش اونجا قرار داده بود در صورتی که لینکی که من اینجا بصورت اصلی گذاشته بودم تا الان 3200 بار دانلود شده.. فعلأ این رو داشته باشید
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/2349

تا بعد لینک پیکوفایلشم بذارم همین جا
در ضمن اون آهنگ خاطره انگیز سیمای هفته هم تموم که کردم تا هفته دیگه می ذارم که فکر می کنم میان برنامه سیمای هفته و بعد از خبر پخش می شد.
fazel1994
fazel1994

تعداد پستها : 83

پست من طرف 59 الإثنين أكتوبر 31, 2011 11:54 am

fazel1994 نوشته است:تیتراژ برنامه جنگ هفته که در اواخر دهه شصت پخش می شد. برای اولین بار برای دوستان ادیتش کردم، امیدوارم مورد توجه اتون قرار بگیره، این بار استثنائأ روی سایت صدای کودکی من (با نام مستعار)گذاشتم چون دفعه قبل که سرود باز هم مرغ سحر رو اینجا گذاشته بودم یک شیر پاک خورده اون رو برداشته بود به نام خودش اونجا قرار داده بود در صورتی که لینکی که من اینجا بصورت اصلی گذاشته بودم تا الان 3200 بار دانلود شده.. فعلأ این رو داشته باشید
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/2349

تا بعد لینک پیکوفایلشم بذارم همین جا
در ضمن اون آهنگ خاطره انگیز سیمای هفته هم تموم که کردم تا هفته دیگه می ذارم که فکر می کنم میان برنامه سیمای هفته و بعد از خبر پخش می شد.
فاضل جان، تیتراژ برنامه جنگ هفته بسیار شگفت انگیز بود.
یک دنیا شور و شادی بود وقتی که از تلویزیون پخش میشد.
بی صبرانه منتظر آهنگ میان برنامه ی "سیمای هفته" هم هستیم.
سپاس فراوان دارم خدمتت.
سلامت باشی همیشه.
59
59

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty موسیقی میان برنامه سیمای هفته

پست من طرف fazel1994 الإثنين أكتوبر 31, 2011 4:14 pm

ممنون 59 عزیز ، خوشحال هستم که مورد توجه شما قرار گرفت ، ولی جبران کارهای قشنگ علی الخصوص کارهای سیمایی شما نیست بخصوص فایل اخبار و تصویری جنگ هفته ، این فایل صوتی تقدیم به شما که خیلی زحمت می کشید:
موسیقی میان برنامه سیمای هفته
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/2356

البته این صدایی است که بعدن به صورت ترانه درآمد ولی نواهای خاطره انگیزی که بخصوص در دهه شصت لابلای برنامه ها پخش می شد را بمرور بعد از ارتقاء کیفیت تقدیم شما خواهم نمود. با تشکر مجدد از شما
fazel1994
fazel1994

پست من طرف 59 الأربعاء نوفمبر 02, 2011 8:04 am

fazel1994 نوشته است:ممنون 59 عزیز ، خوشحال هستم که مورد توجه شما قرار گرفت ، ولی جبران کارهای قشنگ علی الخصوص کارهای سیمایی شما نیست بخصوص فایل اخبار و تصویری جنگ هفته ، این فایل صوتی تقدیم به شما که خیلی زحمت می کشید:

البته این صدایی است که بعدن به صورت ترانه درآمد ولی نواهای خاطره انگیزی که بخصوص در دهه شصت لابلای برنامه ها پخش می شد را بمرور بعد از ارتقاء کیفیت تقدیم شما خواهم نمود. با تشکر مجدد از شما
سپاسگذارم فاضل جان از لطفت و همچنین فایل صوتی میان برنامه ی سیمای هفته.
شما و همه دوستان منت به سر من دارید.

اگر درست بیاد داشته باشم، این موسیقی که در آن سالها بخاطر شاد بودنش گل کرده بود،
در برنامه های رادیویی همانند "صبح جمعه با شما" و دیگر مجموعه های تلویزیونی
نیز استفاده میشد و در آن زمان و سالهای اپتدایی پس از جنگ، پخش آن
بیشتر به معجزه میماند و شنیدنش، آدرنالین خون و روح مخاطب رسانه را افزایش میداد.

خدمتت بگم که بعد از شنیدن موسیقی زیبا و خاطره انگیز تیراژ "جنگ هفته"
که شما آنرا قرار دادی، سوالی برای من ایجاد شده که این موسیقی با موسیقی
فایل تصویری جنگ هفته که قبلن قرار داده بودم متفاوت هست.
البته گمانی دارم در این زمینه که مجموعه "جنگ هفته" در ۲ سری پخش شد
و موسیقی تیتراژ شما مربوط به سری دوم آن میباشد.
از شما و دوستان دیگر خواهشمندم که در این زمینه شفاف سازی بفرمایید.
سلامت باشی.
59
59

پست من طرف Emiliano الخميس نوفمبر 03, 2011 5:10 am

1. سلام.
2. بیشتر سرودهای خاطره انگیز "بچه های آباده":
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Tarbwafmcfx1w5wbzxm_thumb

2.1. دلیران تنگستان
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/nemidoonom.wma

2.2. شقایق
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/shaghayegh.wma

2.3. قصه ی بابا
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/madar.wma

2.4. آلاله
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/alaleh.wma

2.5. خمینی
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/khomeini.wav

2.6. بی تو
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/bito.wma

2.7. مو آورم نمی گیرم
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/dele-man.wma

2.8. مهربان بابای من کی خواهد آمد
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/eykhoda.wma

2.9. خواهر کوچکم (به مناسبت زلزله ی 1990 رودبار و منجیل)
http://ahestan.persiangig.ir/audio/abadeh/khahar.wma
(این آخری رو حتماً دانلود کنید؛ چون، با بقیه "فرق فوکوله".)

3. منبع: ahestan.ir

4. بالایی ها کامل کامل نیست؛ ولی، خوبه. یه تعداد کم داره.
5. اما "امیل" که ناقص نمی ذاره! این دو رو هم دانلود کنید تا با داشتن 11 کار، آرشیوتون کامل کامل شه:

http://s2.picofile.com/file/7173613331/Emiliano.rar.html

..................................

6. آقا، یه زمانی دوستی بسیار عزیز و فعال داشتیم به نام "دن کوپر". قول داد بره؛ اما، برگرده. نمی دونم کجاست؛ اما، ازش می خوام برگرده، چه دست پُر، چه دست خالی.
دلمون واسه ت تنگ شده، "دنی" جان.

..................................

7. من هنوز آهنگ های "فاضل" عزیز رو دانلود و گوش نکرده م؛ اما، می دونم مثل همیشه عالی کار می کنه و کارای آسی می ذاره.
بعد می یام، در موردش حرف می زنیم.

Emiliano

پست من طرف Negin 2 الخميس نوفمبر 03, 2011 6:37 am

Emiliano نوشته است:

Negin 2 نوشته است:دوستان اهل فن بخصوص جناب محمودی آهنگی مدتیست مد نظر من است که برای همه شما آشناست و در روزهای جشن دهه فجر و اعیاد بسیار زیاد در تلویزیون پخش میشد و با صحنه های گل و باغ مزین می گردید.این آهنگ در برنامه زیر با ارگ زده شده از دوستان اگر کسی آهنگ ارجینال را دارد لطفا اینجا برای همه به اشتراک بگذارد.http://s2.picofile.com/file/7168055585/aahang.mpg.html[/size]

[b]
همون آهنگی نیست که بعدها یکی از خواننده ها (الآن اسمش یادم نیست. کاش "مارچلو" اینجا بود!) روش خوند: "برمی گردم ایران/ خاک دلیران/ اینجا چه سرده!/ دل پُر درده!؟ ...."
5. فقط یادمه اولین بار اینو توی برنامه ی "شما و سیما" شنیدم؛ زمانی که، زنده یاد "اسکندری" مجریش بود.

نه جناب ایمیایانو اگر کلیپ را ببینید متوجه منظور من میشید.تا جایی که من می دونم این آهنگ بیکلام بود و روی آن هیچ آهنگی خوانده نشد.یک آهنگ شاد که زمانیکه عید فطر یا 22 بهمن بود بسیار پخش میشد.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف naser58 الجمعة نوفمبر 04, 2011 12:37 pm

Negin 2 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

[b]

نه جناب ایمیایانو اگر کلیپ را ببینید متوجه منظور من میشید.تا جایی که من می دونم این آهنگ بیکلام بود و روی آن هیچ آهنگی خوانده نشد.یک آهنگ شاد که زمانیکه عید فطر یا 22 بهمن بود بسیار پخش میشد.

منظورتون اینه احیانا؟
naser58
naser58

تعداد پستها : 5

پست من طرف Dan Cooper الجمعة نوفمبر 04, 2011 7:38 pm

Emiliano نوشته است:

6. آقا، یه زمانی دوستی بسیار عزیز و فعال داشتیم به نام "دن کوپر". قول داد بره؛ اما، برگرده. نمی دونم کجاست؛ اما، ازش می خوام برگرده، چه دست پُر، چه دست خالی.

سلام بر همگی،

دوست خوبمون افشین من رو متوجه نوشته امیل عزیز کرد و اینکه چقدر ایشون به این بنده سراپا تقصیر لطف دارند. خواستم بگم که هنوز درگیر مشغله فراوان هستم و نمیتونم اونطور که دوست دارم در خدمت باشم. اما اگر اجازه بدید جهت اطاعت امر امیر گرانقدر هر از چندگاهی برای عرض سلام به حضورتون برسم.
در ضمن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که از کدام سرور برای آپلود کردن استفاده کنم.

سپاس مجدد از شما، بخصوص امیل و افشین عزیز،
تا دیدار بعدی

Dan Cooper
Dan Cooper

تعداد پستها : 37

پست من طرف Negin 2 السبت نوفمبر 05, 2011 6:56 am

[quote="naser58"][quote="Negin 2"]
Emiliano نوشته است:

[b]

منظورتون اینه احیانا؟

احسنت و صد باریکلا.دقیقا منظورم همین بود.بسیار بسیار سپاسگزارم.
Negin 2
Negin 2

پست من طرف fazel1994 الأحد نوفمبر 06, 2011 5:27 am

59 نوشته است:
fazel1994 نوشته است:ممنون 59 عزیز ، خوشحال هستم که مورد توجه شما قرار گرفت ، ولی جبران کارهای قشنگ علی الخصوص کارهای سیمایی شما نیست بخصوص فایل اخبار و تصویری جنگ هفته ، این فایل صوتی تقدیم به شما که خیلی زحمت می کشید:

سپاسگذارم فاضل جان از لطفت و همچنین فایل صوتی میان برنامه ی سیمای هفته.
شما و همه دوستان منت به سر من دارید.

اگر درست بیاد داشته باشم، این موسیقی که در آن سالها بخاطر شاد بودنش گل کرده بود،
در برنامه های رادیویی همانند "صبح جمعه با شما" و دیگر مجموعه های تلویزیونی
نیز استفاده میشد و در آن زمان و سالهای اپتدایی پس از جنگ، پخش آن
بیشتر به معجزه میماند و شنیدنش، آدرنالین خون و روح مخاطب رسانه را افزایش میداد.

خدمتت بگم که بعد از شنیدن موسیقی زیبا و خاطره انگیز تیراژ "جنگ هفته"
که شما آنرا قرار دادی، سوالی برای من ایجاد شده که این موسیقی با موسیقی
فایل تصویری جنگ هفته که قبلن قرار داده بودم متفاوت هست.
البته گمانی دارم در این زمینه که مجموعه "جنگ هفته" در ۲ سری پخش شد
و موسیقی تیتراژ شما مربوط به سری دوم آن میباشد.
از شما و دوستان دیگر خواهشمندم که در این زمینه شفاف سازی بفرمایید.
سلامت باشی.

سلام 59 عزیز، در اینکه هر دو تا تیتراژ جنگ هفته بودن که شکی نیست، من هم گیج شدم راستش اما احتمالن در دو سری بوده و تا آنجا که یادم می آد پخش مستقیم بود
fazel1994
fazel1994

پست من طرف Emiliano الأحد نوفمبر 06, 2011 10:34 am

Negin 2 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

[b]

1. "نگین" جان، من که گفتم، قبل از دانلود اون تیکه از "فیتیله ی 2" با توصیفی، که از اون موسیقی داشتی، می دونستم چی چی مدنظرته و بعد هم مطمئن شدم.
2. "فاضل" عزیز لینک آنلاین این موسیقی رو ادیت و آپلود کرده ن و بنده اون رو با اجازه ی ایشون براتون جای دیگه ای آپ می کنم تا بتونید بگیرید:

http://s2.picofile.com/file/7176341070/Simaye_Hafteh.rar.html

3. اما، "نگین" و "59" عزیز، متأسفانه اطلاعات زیادی از این موسیقی معروف و بسیار زیبا و شاد در دسترس نیست. فقط یه چیزی:
با گوش دادن دوباره به این موسیقی؛ که، "فاضل" عزیز زحمتشو کشیده، می تونم حدس بزنم 99.9 درصد کار کیه. سبکش داد می زنه باید کار "فرید شبخیز" باشه.
امضای تابلوش هم "پاساژ" ثانیه های 58 و 59 موسیقیه؛ که، باید قبلاً کارهای "شبخیز" رو شنیده باشی، تا کشفش کنی.
فقط امیدوارم بعد از این همه حرف زدن، اشتباه نکرده باشم! Smile

...............................................

4. من هم از کارای "فاضل" کردم و روز جمعه نشستم به کمک Adobe Audition CS5.5 4.0.01815 و با فایل های مختلف و نصفه و نیمه ی "علی کوچولو" تونستم فایل نهایی و کاملاً استریوی اون رو ادیت کنم و حالا تقدیمش می کنم به شما:
(دیگه فایل های قبلی تون رو دور بریزید.)

http://s2.picofile.com/file/7176329351/Ali_Kouchoulou.rar.html

5. این فایل بنده هنوز هم جای ادیت داره و از دوستان؛ اگه، کسی حوصله داره، یکی، دو تا پرششو بگیره. متشکرم.

6. "بابک" جان، بنده فکر می کنم منظور "افشین" خان، از این که "فرزانه کابلی" رو بالکل از صفحه ی روزگار حذف کردن، این بوده؛ که، توی هر دو تا فایل (چه اونی که "59" عزیز آپلود کردن؛ یعنی، مصاحبه با "امید آهنگر" و خانومش و چه اونی که خود "افشین" خان گذاشتن) تصویری از "فرزانه کابلی" نیست.
حتا تو دومی بند شعر "مامان علی کوچولو" رو هم حذف کرده ن!

"لی لی لی حوضک/ لی لی لی لی لی/ این مادرشه/ مادر علی/ مامان خوبش/ چی مهربونه/ علی کوچولو/ اینو می دونه."

7. که البته، بنده تو فایل بالا اینو هم درج کردم. Smile

Dan Cooper نوشته است:
Emiliano نوشته است:

سلام بر همگی،

دوست خوبمون افشین من رو متوجه نوشته امیل عزیز کرد و اینکه چقدر ایشون به این بنده سراپا تقصیر لطف دارند. خواستم بگم که هنوز درگیر مشغله فراوان هستم و نمیتونم اونطور که دوست دارم در خدمت باشم. اما اگر اجازه بدید جهت اطاعت امر امیر گرانقدر هر از چندگاهی برای عرض سلام به حضورتون برسم.
در ضمن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که از کدام سرور برای آپلود کردن استفاده کنم.

سپاس مجدد از شما، بخصوص امیل و افشین عزیز،
تا دیدار بعدی

8. به به! سلام "دن کوپر" عزیز.
خیلی خیلی خوش اومدی. دلمون واسه ت تنگ شده بود.
9. من هم از "افشین" عزیز متشکرم و از شما؛ که، سر زدی و ما رو از نگرانی درآوردی.
امیدوارم زودتر گرفتاری هات کمتر شه و بیشتر ببینیمت.

10. در مورد سایت های آپلود، بنده اینجا توی پست دوم تعدادی رو معرفی کرده م:

https://koodaki-nojavani.forumfa.net/t21-topic

11. اما پیشنهاد سرآشپز برای فایل های بزرگ اینه:

http://www.mediafire.com/

و برای زیر 20 مگ هم بالایی و هم این یکی:

http://www.picofile.com/

12. بیشتر ببینیمت، دوست خوبم.

Emiliano

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty آفتاب و مهتاب

پست من طرف Indiana Jones الأحد نوفمبر 06, 2011 12:39 pm

سلام بر دوستان
تا اونجاييكه خودم يادمه من از اين برنامه بدم مي‌اومد اما موزيكش رو همون موقع هم دوست داشتم. حالا و بعد از اين همه سال كه دوباره گوشش دادم ديدم چقدر زيباست. اين فايلي كه براتون مي‌گذارم اين قابليت رو داره كه روي Repeat اگر بگذاريدش بدون نقص و سكته‌اي مي‌چرخه و مي‌خوانه و شما هم لذت خواهدي برد.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 011a3po4tnfotmhjz1g

http://s2.picofile.com/file/7176437739/aftab_o_mahtab_titrazh.mp3.html

ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Dan Cooper الأحد نوفمبر 06, 2011 6:23 pm

59 نوشته است:

برنامه " گوناگون " - استاد احمد دالکی

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 V744g125vpfr7s655nqw_thumb امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 M614n23vznqjq018ndm_thumb

مهندس احمد دالکی، در نهم شهریور سال ۱۳۱۵ شمسی در شیراز متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز به پایان رساند
و نخستین دوره‌ی تحصیلات دانشگاهی خود تا مقطع کارشناسی را نیز در شیراز سپری کرد. احمد دالکی در سال ۱۳۳۷،
از دانشکده‌ی کشاورزی شیراز، مدرک مهندسی کشاورزی خود را دریافت و سپس برای ادامه تحصیل
به خارج از ایران سفر کرد. استاد دالکی موفق به کسب مدرک مهندسی نقشه برداری هوایی (فتوگرامتری)
مؤسسه‌ی بین المللی هوا و فضا و علوم زمین در دلفت هلند در سال‌های ۱۳۴۲ تا ۱۳۴۳ شد. چهار سال بعد
مدرک مهندسی تفسیر عکس‌ های هوایی با کاربرد در تشخیص منابع زمین را از همین مؤسسه در هلند
دریافت کرد. مهندس دالکی سپس دوره ای آموزشی- تخصصی را در شهر"سوفالز" ایالت داکوتای جنوبی
در آمریکا در سال ۱۳۵۵ گذراند. این دوره درباره‌ی سنجش از راه دور و کاربرد تصاویر ماهواره ای
در تشخیص منابع زمین بود و در مرکز مشترک آموزشی سازمان زمین شناسی آمریکا و سازمان فضایی
و هوانوردی آمریکا‌(NASA) برگزار شد. پس از باز گشت به ایران، از سال ۱۳۳۸ تا دو سال پس از انقلاب
در سازمان جنگلبانی مشغول به فعالیت بود. سپس از سال ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۶ در سازمان حفاظت محیط زیست،
که در آغاز سازمان شکاربانی و نظارت بر صید نام داشت، فعالیت داشت.
استاد احمد دالکی در تمام این سال‌ها، یعنی از حدود سال ۱۳۴۵، در دانشگاه ها تدریس میکرد. نزدیک به دو دهه
مدرس دانشگاه شهید بهشتی تهران بود (از اوایل دهه‌ی پنجاه تا پس از انقلاب) و به تدریس سنجش از دور،
نقشه‌خوانی، کارتوگرافی، مسّاحی، علوم وابسته به آن و به ویژه به تدریس درسی با نام زمین در فضا کوشیده است.
در سال ۱۳۵۹ نیز پس از سال‌ها تلاش بازنشسته شدند. در خلال این سال‌ها عمده‌ی فعالیت استاد دالکی در زمینه‌های
مربوط به مطالعات ستاره شناسی در بین طبقات مختلف مردم به ویژه جوانان علاقمند و سعی در اختصاص دادن اوقات
فراغت آنها به این سو بوده است. مهندس احمد دالکی به جز کتابهای تخصصی در رشته تفسیرعکس های هوایی و
ماهواره ای ( دانشگاه تهران ۱۳۶۴ و مرکز نشر دانشگاهی ۱۳۶۳)، کتاب زمین در فضا را نوشته و دانشگاه شهید بهشتی
آن را منتشر کرد. ویراستاری علمی کتاب دانشنامه همگانی نجوم مربوط به بنیاد دانشنامه بزرگ فارسی وزارت علوم،
تحقیقات و فناوری را نیز انجام داده است.
برای پدر علم نجوم آماتوری ایران، استاد دالکی سلامتی و سعادت آرزومندیم.

(منبع : سایت ایران صدا)
دوستان گرامی حتمن بخاطر دارید که در نیمه دهه شصت خورشیدی، برنامه ای تلویزیونی
با نام "گوناگون" توسط استاد دالکی اجرا و پخش میشد. بیان روان و آشنا کردن مخاطب
با پدیده های علمی به زبان ساده، از ویژه گیهای اجرایی ایشان در برنامه بود و به همین سبب،
برای ما کودکان و نوجوانان دهه شصت نیز دیدن "گوناگون" در آن سالها جذاب و مفید بود.

فایل صوتی زیر دربردارنده مصاحبه رادیویی بسیار جالب و شنیدنی میباشد که چند سال قبل
توسط اسماعیل میرفخرایی با مهندس احمد دالکی - پدرعلم نجوم آماتوری ایران انجام گرفته است.
جدا از صدا و اجرای جناب میرفخرایی که برای نسل ما و نسل قبلتر از ما، همیشه گرم و صمیمی بوده،
بیان و سبک گفتاری استاد دالکی نیز یاد آور سالهای دهه شصت و اجرای ایشان در برنامه ی گوناگون میباشد.
تقدیم به شما گرامیان.

http://s2.picofile.com/file/7154973224/Ahmad_Dalaki.wma.html

.
.
.
یاد خاطرات کودکی گرامی.
شاد و سلامت باشید.

سپاس دوست گرامی که یادی از برنامه گوناگون و مهندس دالکی کردید.
سه تا از آهنگهایی که در این برنامه استفاده می شد یادم هست که برای عزیزان آپلود کردم؛ اولی از سری راندووهای ژان میشل ژار، دومی اجرای کوتو از آهنگ I Like Chopin، و سومی آهنگ با کلامی از گروه A-ha که از ابتدا (اینترو)ی اون در برنامه استفاده میشد و خود آهنگ برای فیلم جیمز باند همنامش ساخته شده.

امیدوارم خوشتون بیاد:

Dan Cooper
Dan Cooper

تعداد پستها : 37

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty سلام بر دن کوپر عزیز

پست من طرف fazel1994 الإثنين نوفمبر 07, 2011 4:33 am

ورود مجدد شما باعث خوشحال همگیست...ممنون از کارهای زیبای شما
چند ماه قبل در سایت صدای کودکی درخواست شناسایی یک آهنگ را کرده بودم که متاسفانه کسی موفق به پیدا کردن آن نشد و تنها یکی از دوستان پیشنهاد کمک گرفتن از شما را دادند ...لینک را مجددن خدمت شما قرار می دهم ، امیدوارم با کمک شما نام اهنگ پیدا بشود با آرزوی سلامتی شما

http://www.soundsofmychildhood.com/posts/1347
fazel1994
fazel1994

پست من طرف 59 الإثنين نوفمبر 07, 2011 8:11 am

.
.
.

فاضل جان ممنونم از توضیح و توجهت و باز هم برای دو موسیقی خاطره انگیز.
سلامت باشی.

.
.
.

امیر جان ممنون برای فایلهای صوتی که زحمت کشیدی، بسیار شنیدنی و خاطره انگیز.
اینها نغمه هایی هستند که تا ابد در یاد "کودکان شصتی" پاینده خواهند بود.
در ضمن آهنگساز "علی کوچولو" اگر اشتباه نکنم، زنده یاد "بابک بیات" بودند.
سلامت باشی.

.
.
.

افشین جان سپاسگذارم برای تیتراژ " آفتاب و مهتاب". راستش من هم همانند شما
از دیدن این برنامه ی عروسکی اصلن خوشم نمیامد. عروسکها بخطر ظاهر نچندان خوشایندشان
با مخاطب کودک ارتباط عاطفی برقرار نمیکردند. قیافه هاشان بیشتر به کودکان و حتی بزرگسالانی
شبیه بود که به قطره ی " ا آر اس " احتیاج فوری داشتند.
سلامت باشی.

.
.
.

Dan Cooper گرامی بسیار ممنون از لطف و توجه شما.
خیلی مشتاق شنیدن دوباره ی قطعات موسیقی از برنامه ی گوناگون بودم که اکنون به برکت شما
این خواسته برآورده شد. باز هم سپاسگذارم.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف Negin 2 الأربعاء نوفمبر 09, 2011 7:08 am

دوستان گرامی
دیدم در سایت یادی از فرزانه کابلی کردید مناسب دیدم که حضور ایشان را در مراسم زیر به اطلاع دوستان برسانم.
مراسم دوازدهمين جشن دنياي تصوير و معرفي بهترين‌هاي سينما، تلويزيون و تئاتر در سال‌هاي ۸۸ و ۸۹ شامگاه سه‌شنبه چهارم مرداد 1390 در سالن همايشهاي بين المللي برج ميلاد برگزار شد.
امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Obfix3z79wskclljvnb_thumb
]

برای دیدن باقی عکسها می توانید به سایتهای ف ی ل ت ر ش د ه ایرانیان انگلستان یا بالاترین مراجعه فرمایید.

جناب Dan cooperارائه آهنگهای برنامه گوناگون بسیار روحنواز و دلنشین بود.زیباترین نغمه ها تقدیم شما باد.
Negin 2
Negin 2

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Empty موسیقی خاطره انگیز میان برنامه های سیما (1)

پست من طرف fazel1994 الخميس نوفمبر 10, 2011 6:15 am

با سلام خدمت دوستان گرامی
چند تا از موسیقی های پخش شده ایرانی در میان برنامه ها که بیشتر به صورت موسیقی و تصویر و به مناسبت های مختلف پخش می شد را برای شما بصورت تصویری و صوتی ادیت کرده ام ، که عجالتن اولی که یک موسیقی آشنا و شاد است، تقدیم دوستان گرامی

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 15 Mus_ss_1

فایل صوتی
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/2412

دریافت فایل تصویری
http://s2.picofile.com/file/7179506555/mss1dv.mkv.html
با فرمت جدید فشرده و متداول در سطح وب mkv
fazel1994
fazel1994

صفحه 15 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه