کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 34 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty پیدایش خط

پست من طرف tisto السبت مارس 19, 2011 10:12 am

پیدایش خط
دانستنیهای نونهالان - انتشارات پدیده

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 P2gqc2mje4npg1q3nrax

http://s1.picofile.com/file/6452092552/peydayesh_khat.pdf.html
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty کیهان بچه ها 28اسفند1363

پست من طرف kave السبت مارس 19, 2011 12:31 pm

سال نو مبارک دوستان

با آرزوی سالی و دهه ای سبز و آفتابی

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Xeysh74095k904ck8emg

http://s1.picofile.com/file/6452692152/keyhan_bacheh28_12_63.pdf.html
kave
kave

تعداد پستها : 60

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty شاهنامه

پست من طرف Shervin الأحد مارس 20, 2011 7:03 am

سلام دوستان

من این پست رو از طرف دوست عزیزمون "فرید" میزنم که زحمت کشیده و این کتاب (شاهنامه) رو در اختیارمون قرار داده، این کتاب رو از طرف خود فرید تقدیمتون میکنم
خیلی ممنون فرید جان رز

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 30812713

http://www.4shared.com/file/2olRExJV/Shahnameh.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *

اين مطلب آخرين بار توسط Shervin در الإثنين مارس 21, 2011 7:28 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف faridonline الأحد مارس 20, 2011 8:07 am

Shervin نوشته است:
سلام دوستان

من این پست رو از طرف دوست عزیزمون "فرید" میزنم که زحمت کشیده و این کتاب (شاهنامه) رو در اختیارمون قرار داده، این کتاب رو از طرف خود فرید تقدیمتون میکنم
خیلی ممنون فرید جان رز

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 30812713

http://www.4shared.com/file/2olRExJV/Shahnameh.html

رفیق دستت درد نکنه . امیدوارم در این سال جدید بتونم بیشتر در خدمت دوستان باشم . عشق
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty سال نو مبارک

پست من طرف Shervin الإثنين مارس 21, 2011 2:45 am

سلام خدمت همه دوستان عزیزم Very Happy
سال نو رو به همهء شما عزیزان تبریک میگم I love you امیدوارم سالی سرشار از شادی، موفقیت و سلامتی پیش رو داشته باشید cheers
رز رز رز رز رز

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 86616212
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty نغمه های کودک - انتشارات هنرستان عالی موسیقی ملی

پست من طرف siavash الإثنين مارس 21, 2011 5:31 am

سلام دوستان رز ... قبل از هر چیز آغاز سال نو رو خدمت دوستان عزیزم تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوش و پر رونقی رو پیش رو داشته باشید cheers ... برای امروز یک عیدی ناقابل برای دوستان در نظر گرفتم که در ادامه خواهید دید ، لازمه اضافه کنم تمام پیامهای ارسال نشده پاک و به همراه پسورد این کتاب دوباره برای دوستان ارسال میشه ... سال نو مبارک رز رز رز
نغمه های کودک ( مجموعۀ شعر و نت موسیقی برای کودکان ) - اشعار : ابراهیم صفایی ، شوکت ملک جهانبانی ، ناصر خدیوی - سازندگان آهنگ : حسن رادمرد ، ناصر خدیوی ، حبیب اله فخیم - 26 صفحه - انتشارات هنرستان عالی موسیقی ملی - چاپ آبان 1346

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 55778273

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای دوستان ارسال خواهد شد

لینک دانلود کتاب نغمه های کودک :

كد:
http://www.4shared.com/file/XdbEQiVc/Naghmehaye_Koodak.html
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty خرس و کوزه عسل- کتابهای لاک پشت

پست من طرف S@M الإثنين مارس 21, 2011 12:20 pm

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 1%20%28186%29سلام بر دوستان عزیزم کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Bouquet2
سال جدید رو به همگی تبریک عرض میکنم و امیدوارم که برای همه مون سالی پر از شادی و سلامتی و پیروزی باشه کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 %282359%29
کتابی که براتون آماده کردم خرس و کوزه عسل هستش که اولین کار منه بعد از سه چهار جلسه فتوشاپ که امیدوارم استادان فن همچون Siavash عزیز خیلی از دیدنش وحشت نکنن! Razz
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 1%20%2831%29

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 0m2a9fiimfrf46bag4c
لینک: http://www.4shared.com/file/YQ_Y8ieh/khers_va_koozeye_asal.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 1%20%2829%29

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Mکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Aکتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 S

اين مطلب آخرين بار توسط S@M در السبت أبريل 16, 2011 12:06 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty تبریک سال نو

پست من طرف amirarsalanroomi الإثنين مارس 21, 2011 3:36 pm

با سلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان امیدوارم که سال جدید سالی پر بار و سرشار از لحظه های خوب برای شما باشد و از اینکه چند وقتیه که بعلت گرفتاری نتونستم در خدمت دوستان باشد واقعا شرمنده ام و توی سال جدید جبران میکنم رز رز رز رز رز cheers cheers
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

تعداد پستها : 64

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف babak الثلاثاء مارس 22, 2011 2:55 pm

siavash نوشته است:
babak نوشته است: خوشبختانه قبلا فایل صوتی اش توسط بچه های خودمون آپلود شده.اگر پیدا نشد من هم گمان می کنم داشته باشمش

سلام بابک عزیز ...بر خلاف کتابها متاسفانه من زیاد در جریان روال آپلود فایلهای صوتی نیستم و کلاً نمیدونم کدوم آپلود شده و کدومش نه ، اگه لینک دانلودی ازش سراغ داشتی لطفاً با پیام خصوصی برام بفرست تا با ذکر نام به همون پست اضافه کنم رز
خودم آپ می کنم و لینکش را برات می فرستم سیاوش جان
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف babak الثلاثاء مارس 22, 2011 2:58 pm

سلام
خوشحالم از این که یک سال دیگر هم کنار هم بودیم
خوشحالم که باز هم فرصت این رو دارم که بهترین و شادترین روزها را در سال جدید براتون آرزو کنم
شاد باشید
از همین روزن گشوده به دود
با همین دیدگان اشک آلود
به پرستو به گل به سبزه درود
babak
babak

تعداد پستها : 318

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty موش و گربه ، ماجراهای دراز و کوتوله - انتشارات جهان نما

پست من طرف siavash الخميس مارس 24, 2011 11:33 am

سلام دوستان رز ... برای امروز یک کتاب قدیمی از انتشارات جهان نما رو حاضر کردم که در ادامه میبینید ، از قرار این کتاب دارای نوار هم بوده که طبق معمول ندارمش Neutral برای اینکه مشکل ارسال و دریافت پیام پیش نیاد برای این کتاب پسورد کتاب قبلی " نغمه های کودک " رو قرار دادم که قبلاً برای دوستان ارسال شده ، تقدیم به دوستان Very Happy ... بدرود رز
کتاب موش و گربه ، ماجراهای دراز و کوتوله - داستانهای جهان نما - شمارۀ 3 - نوشتۀ چترنور - 18 صفحه - انتشارات جهان نما

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 16482575

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که قبلاً برای دوستان ارسال شده

لینک دانلود کتاب :

كد:
http://www.4shared.com/file/zU0BpN7R/Moosh_Va_Ghorbe_-_Majarahaye_D.html

S@M نوشته است:
کتابی که براتون آماده کردم خرس و کوزه عسل هستش که اولین کار منه بعد از سه چهار جلسه فتوشاپ که امیدوارم استادان فن همچون Siavash عزیز خیلی از دیدنش وحشت نکنن! Razz

سلام S@M عزیز Very Happy ... اتفاقاً کتاب قشنگی بود و خوب هم ویرایش شده بود ، ولی من هیچ وقت از ابزار سطل رنگ تو فتوشاپ استفاده نمیکنم ، برای ترمیم قسمتهای خراب تصاویر از ابزار clone stamp tools فتوشاپ استفاده میکنم که با کلیک روی s قابل انتخابه ، درسته که خیلی وقتگیر هست ولی کیفیت کار بالا میره Wink
babak نوشته است:
خودم آپ می کنم و لینکش را برات می فرستم سیاوش جان
ممنون بابک جان ، من هم سال خوبی رو برات آرزومندم رز
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty از خاک تا آجر

پست من طرف tisto الخميس مارس 24, 2011 3:32 pm

از خاک تا آجر
دفتر نشر فرهنگ اسلامی- 1368

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 6hqxobdnvyma3hfhw1yz

http://s1.picofile.com/file/6466008048/az_khak_taa_ajor.pdf.html
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف S@M الجمعة مارس 25, 2011 4:01 am

siavash نوشته است:

S@M نوشته است:

سلام S@M عزیز Very Happy ... اتفاقاً کتاب قشنگی بود و خوب هم ویرایش شده بود ، ولی من هیچ وقت از ابزار سطل رنگ تو فتوشاپ استفاده نمیکنم ، برای ترمیم قسمتهای خراب تصاویر از ابزار clone stamp tools فتوشاپ استفاده میکنم که با کلیک روی s قابل انتخابه ، درسته که خیلی وقتگیر هست ولی کیفیت کار بالا میره Wink
سلام Siavash جان رز
ممنون از لطفت، اما اونو هنوز نخوندیمش!خنده بعد از عید بهش می رسیم، ولی وقتی یاد گرفتمش مطمئن باش از همون استفاده میکنم، فکر کنم وقتی کلاسمون تموم شد و بنده پروفسورام رو گرفتم مجبور شم از اول همه کارهامو درست کنم! کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 405640
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty چگونه بوجود آمد - دانستنیهای نوجوانان

پست من طرف siavash الجمعة مارس 25, 2011 11:58 am

با سلام رز ... یک کتاب از مجموعۀ علم برای نوجوانان رو حاضر کردم که قبلاً شمارۀ اول این سری ( مطالب مفید ) رو در همین تاپیک قرار دادم ، روی این کتاب استثنائاً پسوردی قرار ندادم ... تقدیم به دوستان رز
چگونه بوجود آمد - ازسری کتابهای دانستنیهای نوجوانان - شمارۀ 3 -ترجمه : ماندانا سمیعی - انتشارات ایران - 34 صفحه - چاپ اول - سال 1361

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 85142156

بــــــــــــــدون پـــــــــــســـــــــــورد

لینک دانلود کتاب " چگونه بوجود آمد " :

كد:
http://www.4shared.com/file/lnmEEkRF/Cheghoone_Bevojud_Amad__Danest.html
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty کفاش خوش قلب - داستانهای دل انگیز

پست من طرف siavash الجمعة مارس 25, 2011 2:40 pm

سلام دوستان رز ... کتابی که در این پست براتون آماده کردم ، اولین کتاب از سری کتابهای " داستانهای دل انگیز " به نام " کفاش خوش قلب " هست که شامل چند قصه میباشد . نکتۀ جالبی که در مورد این کتاب به نظرم اومد استفادۀ ناشر از تصاویر کتاب کمیکی هست که در تاپیک " کتابهای مصور زبان اصلی " گذاشتم Wink . در پایان یک بسته هدیۀ بسیار زیبا رو براتون حاضر کردم که اگه به پرینتر رنگی دسترسی دارید پیشنهاد میکنم ازش پرینت بگیرید Basketball . پیام آن دسته از دوستان مثل ؛ ایده ، کاوه و ... که هنوز ارسال نشده بود پاک و به همراه پسورد این کتاب مجدداً ارسال شد ... تقدیم به شما دوستان عزیزم رز
کفاش خوش قلب ( کفاش خوش قلب ، آقا موشه و خاله قورباغه ، جعبۀ طلایی ، ماهیگیر و مرد ثروتمند ) - داستانهای دل انگیز - شمارۀ 1 - ترجمۀ احمد سعیدی - انتشارات بنیاد - 45 صفحه - چاپ اول - اسفند ماه سال 1345

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 56860809

کتاب و عکسهای فوق دارای پسورد میباشند که برای اعضای فعال و دوستان ارسال خواهد شد

لینک دانلود کتاب کفاش خوش قلب :

كد:
http://www.4shared.com/file/ASAPN99r/Kaffashe_Khosh_Ghalb.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 16271500 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 13147525 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 77529760

لینک دانلود هدایای ویژه از تبلیغات سوپراسکوپ ، قصه گو و کتابهای زرورق ( مخصوص اعضای فعال و دوستان ) :

كد:
http://www.4shared.com/file/Y-CrX9xu/Surprise_-_4.html
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty دختر چوپان

پست من طرف Shervin الجمعة مارس 25, 2011 4:10 pm

سلام دوستان رز

کتاب دختر چوپان از انتشارات سپیده تقدیم به شما عزیزان Smile

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 31246381

http://www.4shared.com/file/WZLft20C/Dokhtare_Choopan__Sepideh__2.html

Shervin
Shervin

پست من طرف mahyarshoze الأحد مارس 27, 2011 7:30 am

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، می خواستم پیشنهاد بدم یه تاپیک هم درباره کتابهای جیبی چاپ قدیم راه بندازیم چرا که مطمئن هستم یکی از علاقمندیهای دوران نوجوانی خیلی ها خوندن اون کتابها بود . مثل نوشته های پرویز قاضی سعید(لاوسون) ، ارونقی کرمانی و نویسنده های خارجی مثل جیمز هادلی چیس، کتابهایی که امروز دیگه چاپ نمی شن و همشون مال یک دوره خاطره انگیز و از دست رفته هستن ، دوره ای که فرهنگ کتاب خوانی و پاورقی خوانی توی مردم رواج داشت . برای ترغیب شما هم تصویر روی جلد دوتا از کتابهای جیبی خودم را قرار دادم. به هرحال درصورت موافقت جمع ،یکی ازدوستان قدیمی فروم زحمت راه اندازی تاپیک را بکشه.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 %D8%AC%D9%88%D8%AE%D9%87%20%D9%85%D8%B1%DA%AF

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 %DA%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%84%D8%A7

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

پست من طرف siavash الأحد مارس 27, 2011 7:41 am

mahyarshoze نوشته است:ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، می خواستم پیشنهاد بدم یه تاپیک هم درباره کتابهای جیبی چاپ قدیم راه بندازیم چرا که مطمئن هستم یکی از علاقمندیهای دوران نوجوانی خیلی ها خوندن اون کتابها بود . مثل نوشته های پرویز قاضی سعید(لاوسون) ، ارونقی کرمانی و نویسنده های خارجی مثل جیمز هادلی چیس، کتابهایی که امروز دیگه چاپ نمی شن و همشون مال یک دوره خاطره انگیز و از دست رفته هستن ، دوره ای که فرهنگ کتاب خوانی و پاورقی خوانی توی مردم رواج داشت . برای ترغیب شما هم تصویر روی جلد دوتا از کتابهای جیبی خودم را قرار دادم. به هرحال درصورت موافقت جمع ،یکی ازدوستان قدیمی فروم زحمت راه اندازی تاپیک را بکشه.
سلام دوست عزیز ، همانطور که میدونین هدف این تاپیک و فروم راجب خاطرات دورات کودکی و نوجوانی هست و البته دوران رونق کتابهای جیبی هم با خاطرات بعضی از دوستان عجین شده . تعداد تاپیکها یخورده زیادتر شده که احتمالا در آینده بعضیها با هم ادغام بشه ، لذا اگه شما چیزی در مورد کتابهای جیبی مرتبط با هدف تاپیک و فروم تصمیم داشتین ارائه بدین ، پیشنهاد میکنم در همین تاپیک باشه... موفق باشید
siavash
siavash

پست من طرف SMAM الأحد مارس 27, 2011 7:59 am

mahyarshoze نوشته است:ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، می خواستم پیشنهاد بدم یه تاپیک هم درباره کتابهای جیبی چاپ قدیم راه بندازیم چرا که مطمئن هستم یکی از علاقمندیهای دوران نوجوانی خیلی ها خوندن اون کتابها بود . مثل نوشته های پرویز قاضی سعید(لاوسون) ، ارونقی کرمانی و نویسنده های خارجی مثل جیمز هادلی چیس، کتابهایی که امروز دیگه چاپ نمی شن و همشون مال یک دوره خاطره انگیز و از دست رفته هستن ، دوره ای که فرهنگ کتاب خوانی و پاورقی خوانی توی مردم رواج داشت . برای ترغیب شما هم تصویر روی جلد دوتا از کتابهای جیبی خودم را قرار دادم. به هرحال درصورت موافقت جمع ،یکی ازدوستان قدیمی فروم زحمت راه اندازی تاپیک را بکشه.

این تاپیک هم برای همین کارهاست دوست ارجمند و گرامی.هدف ما هم متمرکز کردن همه این کارها در یک تاپیک هست تا از پراکندگی جلوگیری بشه.بنابراین همینجا در خدمت دوستان هستیم.از جمله کارهای با ارزش شما
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty شجاعان در اعماق زمین

پست من طرف Shervin الأحد مارس 27, 2011 11:48 am

سلام دوستان

دوست خوبمون "محمد" لطف کرد و این کتاب (شجاعان در اعماق زمین) را در اختیار ما قرار داد، که از طرف خود "محمد" تقدیمتون میکنم Smile
خیلی ممنون محمد جان رز

(انتشارات اکباتان - چاپ 1368)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 64565598

http://www.4shared.com/file/o6A27V_2/shojaan_dar_amaghe_zamin.html

Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty کانیها - علم برای کودکان و نوجوانان

پست من طرف siavash الإثنين مارس 28, 2011 3:32 pm

سلام دوستان رز ... برای شما یک جلد دیگر از کتابهای خواندنی " علم برای کودکان و نوجوانان " از سری کتابهای طلایی رو حاضر کردم . برای این کتاب پسورد کتاب قبلی " کفاش خوش قلب " رو قرار دادم که قبلاً ارسال شده لذا دوستان منتظر پیام جدیدی از من نباشند کتابخوان . برای آن دسته از دوستان که پیامشون ارسال نشده بود مجددا پیام ارسال کردم و برای اینکه مشکل دانلود بوجود نیاد کتاب رو در یک سایت دیگر هم آپلود کردم تایپ ... بدرود رز خدا نگهدار
کتاب کانیها - علم برای کودکان و نوجوانان - سری کتابهای طلایی - نوشتۀ نلسن و.هایلر - تصاویر از کنیون شانون - ترجمۀ محمد رضا خیاطی - 57 صفحه - انتشارات امیرکبیر - چاپ دوم - سال 1357

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 14685391

کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال و دوستان قبلا ارسال شده است

لینکهای دانلود کتاب :

كد:

http://www.4shared.com/file/9nQ1lh-Q/Kaniha.html

https://www.2shared.com/file/KPhsuqYe/Kaniha.html

siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty پیرمرد و دریا

پست من طرف mahyarshoze الثلاثاء مارس 29, 2011 10:44 am

با سلام.
بخش اول کتاب پیرمرد و دریا از انتشارات سپیده تقدیم به شما . بخش دوم هم انشاءالله باشه برای یکی دو روز آینده.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Pirmard%20va%20Darya-Photo

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://mahyarshoze.persiangig.com/other/Pirmard%20va%20Darya-1.rar

mahyarshoze

تعداد پستها : 57

http://darkbook.blogfa.com

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty قصه‌ها و تصاوير (بخش اول)

پست من طرف Indiana Jones الأربعاء مارس 30, 2011 6:26 pm

سلام
اين كتاب يكي از محبوب‌ترين كتابهاي دوران كودكي من است. از آنجائيكه قطر كتاب زياد است تصميم گرفتم در چند بخش به ارائه‌ي داستان‌هاي آن بپردازم. ضمن اينكه تمامي صفحات داستان اول (به جز آخرين صفحه) ضايع شده بودند(توضيح اينكه براي جمع كردن مشتري از داستان سوم شروع كرده‌ايم!). اين شما و اين هم:

قصه‌ها و تصاوير (نوشته‌ي و. سوته‌يف) - چاپ پيش از انقلاب است
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 85785927144665997969 کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 86329976515670849933

لينك دانلود در فورشيرد:
http://www.4shared.com/document/ZiidoDFl/Ghesseh-ha_va_Tasaavir_-_Part_.html
لينك دانلود در پيكوفايل:
http://s1.picofile.com/file/6484747482/Ghesseh_ha_va_Tasaavir_Part_01.pdf.html

اسم رمز هم ندارد.
شاد باشيد.
ارادتمند
افشين

اين مطلب آخرين بار توسط Indiana Jones در الأربعاء مارس 30, 2011 6:37 pm ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 Empty طوفان نوح و برج بابل

پست من طرف Indiana Jones الأربعاء مارس 30, 2011 6:31 pm

سلام
برايتان كتابي را آماده كرده‌ام كه رنگ و بوي مذهبي دارد و البته نقاشي‌هاي آن جذاب هستند. گرچه حالا كه آن را مي‌خوانم بيشتر ياد تئوري‌هاي اريك فون دانيكن مي‌افتم تا خدا. مخصوصاً بخش طوفان نوحش!
اين شما و اين هم كتاب: "طوفان نوح و برج بابل" چاپ سال 1362

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 34 62024269716004700974

لينك دانلود در فورشيرد:
http://www.4shared.com/document/f3HWn3kR/Toofan-e_Nooh_va_Borj-e_Babel.html
لينك دانلود در پيكوفايل:
http://s1.picofile.com/file/6484797782/Toofan_e_Nooh_va_Borj_e_Babel.pdf.html

اسم رمز هم ندارد.
خوش باشيد.
ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Shervin الأربعاء مارس 30, 2011 6:41 pm

سلام افشین جان رز
نمیدونی چقدر خوشحال شدم بعد از مدتها تو این تاپییک دیدمت Very Happy واقعا" جات خالی بود
بابت کتابهای قشنگت خیلی خیلی ممنون دوستی
Shervin
Shervin

صفحه 34 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة