کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 19 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف siavash الخميس أغسطس 26, 2010 10:27 am

سلام دوستان رز ... غرض از این پست این بود که بگم یک نگاهی به اینباکستون بیاندازید تا پیامهای قدیمی و تاریخ مصرف گذشتتون رو پاک کنید امروز فقط پیام دو نفر از دوستان ارسال شده و بقیه تو قسمت آماده به ارسال مونده و نمیدونم چرا ای بابا! به ناچار یکبار دیگه فرستادم تا ببینم نتیجه چی میشه عینکی
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف S@M الخميس أغسطس 26, 2010 11:54 am

سلام بر دوستان :flower:
میدونم که تاپیک نیازمندی ها و گمگشته ها یه قسمت دیگه است اما به نظرم اینجا بیشتر دیده میشه واسه همین هم با اجازه درخواستم رو اینجا میدم: Very Happy
من فیلم شهر قصه رو میخوام البته همونی که با اجرای جمیله ندایی هست. من توی جستجوهام اونی رو پیدا میکنم که با اجرای پروانه معصومی هستش. No
البته اون اولیه (اجرای جمیله ندایی) رو خودم دارم صدای نسبتاً خوبی هم داره اما می خوام اگه با کیفیت تصویر بهترش باشه اون رو به دست بیارم. کسی از شما این فیلم رو با کیفیت بهتر داره یا جایی برای دانلودش رو سراغ داره که لطف کنه و به من اطلاع بده؟ :?:
و دیگه اینکه Siavash عزیز ممنون از کتاب دکتر کوچولو. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
منم می خواستم این کتاب رو بذارم ولی وضعیتش جالب نبود...اما این نسخه (که منم الان همین رو دارم) از چاپ های بعدیش بود که کاهی هم بود (حداقل نسخه من که اینطوریه). چاپ اولش جلدش رنگ روشنی داشت و مقوایی بود که کیفیت خیلی خوبی داشت. من اول اون رو داشتم اما متاسفانه منهدم شد! Embarassed اگه کسی از دوستان اون جلد رو داره لطف میکنه و آپلودش کنه؟ البته طبیعتاً توی اسکن دیگه مقوایی و کاهی بودنش معلوم نیست اما خب خاطره است دیگه....! خنده
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty GAF-VIEWMASTER

پست من طرف agahtarin2005 الخميس أغسطس 26, 2010 2:57 pm

سلام به دوستان عزیزم . رز

یکی دیگه از مجموعه های 3D GAF-VIEWMASTER رو براتون حاضر کردم البته بسختی ، ولی با اشتیاق . عشق
با عنوان پری دریائی .
تقدیم به کل دوستان رز

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 COVER_MERMAID

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Mermaid_GAF

http://www.4shared.com/file/3rlHRoUL/Mermaid_viewmaster.html

فایل فاقد پسورد میباشد . در نتیجه چیزی به کسی ارسال نمیشود . به امید اینکه جرقه ای باشد برای فعال شدن گروهی غیر فعال که جز کلید دانلود چیزی نمیشناسند و تاکنون بوئی از اپلود نبرده اند . Shocked
اینم یک شعر نو بود از من AGAHTARIN2005 =رضا Very Happy رز

در ضمن تو فروم قبلی قسمت اول تاتر خانوم حنا رو یکی از عزیزان اپلود کرده بود . ممنون میشم اگه دوستان قسمت دوم این تاتر رو اپلود کنند . خیلی دوست دارم قسمت دومش رو هم ببینم .
بازم از زحمات دوستانم ممنونم . رز دست دست

اين مطلب آخرين بار توسط agahtarin2005 در الجمعة أغسطس 27, 2010 4:01 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

پست من طرف babak الخميس أغسطس 26, 2010 3:37 pm

S@M نوشته است:سلام بر دوستان :flower:
میدونم که تاپیک نیازمندی ها و گمگشته ها یه قسمت دیگه است اما به نظرم اینجا بیشتر دیده میشه واسه همین هم با اجازه درخواستم رو اینجا میدم: Very Happy
من فیلم شهر قصه رو میخوام البته همونی که با اجرای جمیله ندایی هست. من توی جستجوهام اونی رو پیدا میکنم که با اجرای پروانه معصومی هستش. No
البته اون اولیه (اجرای جمیله ندایی) رو خودم دارم صدای نسبتاً خوبی هم داره اما می خوام اگه با کیفیت تصویر بهترش باشه اون رو به دست بیارم. کسی از شما این فیلم رو با کیفیت بهتر داره یا جایی برای دانلودش رو سراغ داره که لطف کنه و به من اطلاع بده؟ :?:
و دیگه اینکه Siavash عزیز ممنون از کتاب دکتر کوچولو. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
منم می خواستم این کتاب رو بذارم ولی وضعیتش جالب نبود...اما این نسخه (که منم الان همین رو دارم) از چاپ های بعدیش بود که کاهی هم بود (حداقل نسخه من که اینطوریه). چاپ اولش جلدش رنگ روشنی داشت و مقوایی بود که کیفیت خیلی خوبی داشت. من اول اون رو داشتم اما متاسفانه منهدم شد! Embarassed اگه کسی از دوستان اون جلد رو داره لطف میکنه و آپلودش کنه؟ البته طبیعتاً توی اسکن دیگه مقوایی و کاهی بودنش معلوم نیست اما خب خاطره است دیگه....! خنده
سلام من اجرای جمیله ندایی را دارم منتها کپچر شده از نسخه ویدئویی است با صدایی افتضاح که گمونم مربوط به زمان ضبط باشه چون صدای سرفه تماشاچیا از صدای گوینده ها بهتر شنیده میشه ولی تصویرش ای ی ی ی ی ی بدک نیست کپی وی اچ اسه دیگه اگر فکر میکنی کمک میکنه آپلودش کنم
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف S@M الجمعة أغسطس 27, 2010 1:33 am

سلام بر همگی رز
ممنون Babak جان،
راستش اون فیلمی که من دارم کیفیتش بدک نیست فقط اون پایین تصویرش یه خورده کج و کوله میشه که خوشم نمیاد! Very Happy mohammad هم یک نسخه دااره که نمیدونم چقدر با نسخه من فرق داره... و هردو هم یک گیگ و خورده ای حجمشونه...راستش نمیدونم باید چکار کنیم و از کجا بفهمیم که تصویر کدوم بهتره! scratch ظاهراً نسخه من از روی NITV ضبط شده...الان که دوباره نگاش کردم به نظرم نمیاد که دوباره روش صداگذاری شده باشه ولی در اون حدی هم که سرفه تماشاچی شنیده بشه نیست...

اين مطلب آخرين بار توسط S@M در الجمعة أغسطس 27, 2010 7:18 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty قصه ی پیرزنی که دلش میخواست تمیزترین خانه دنیا را داشته باشد

پست من طرف siavash الجمعة أغسطس 27, 2010 1:43 am

سلام دوستان رز ... صبح جمعه تون بخیر خنده ... برای امروز کتاب قصه ی پیرزنی که دلش میخواست تمیزترین خانه دنیا را داشته باشد رو براتون حاضر کردم ... پسورد کتاب قبلی هم مجدداً به همراه پسورد این کتاب به اعضای فعال ارسال میشود.... تقدیم به دوستان خوبم که برای فروم زحمت میکشند رز
کتاب قصه ی پیرزنی که دلش میخواست تمیزترین خانه دنیا را داشته باشد - نوشتۀ شکور لطفی - نقاشی از نادر ابراهیمی - انتشار از سازمان همگام با کودکان و نوجوانان به سرمایه انتشارات امیر کبیر - چاپ 1353
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 7045394

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

لینک دانلود فایل کم حجم برای اعضای عادی فروم ( بدون پسورد ) :

http://www.4shared.com/file/KdlWr16o/Ghesseye_Pirezani_Ke_Delash_Mi.html

لینک دانلود فایل کامل مخصوص اعضای فعال ( دارای پسورد ) :

http://www.4shared.com/file/GDdqI3cZ/Ghesseye_Pirezani_Ke_Delash_Mi.html
siavash
siavash

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty 14 سال پیش در چنین روزی ...

پست من طرف siavash السبت أغسطس 28, 2010 1:14 am

سلام دوستان Very Happy ... برای امروز یک کیهان بچه ها حاضر کردم مربوط به 14 سال پیش در همین روز بد نیست مقایسه اش کنیم با کیهان بچه های سالهای دور Neutral ... حجم تصاویر مجله رو با فتوشاپ کم کردم تا دوستانی که تمایل به دانلود داشتند زحمت کمتری متحمل بشن ... آن دسته از دوستان فعال که پیامها رو دریافت نکردن محض احتیاط ایمیلشونو با پیام خصوصی برام بفرستند ... بدرود رز
مجله کیهان بچه ها - سال چهلم - شماره 2003 - سه شنبه 6 شهریور 1375 - 68 صفحه
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 57725856

مجله فوق دارای پسورد میباشد که به اعضای فعال ارسال میشود

لینک دانلود مجله کیهان بچه ها :

http://www.4shared.com/file/5Swt23c4/Keyhan_Bacheha_-_No_2003.html
siavash
siavash

پست من طرف eideh السبت أغسطس 28, 2010 2:58 am

با سلام کتاب 5شاهزاده خانم تقدیم به شما دوستان عزیز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 70896692
http://www.4shared.com/document/ejuWScQL/five_princess.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

پست من طرف eideh السبت أغسطس 28, 2010 3:09 am

چرا پست من تکرار شده ونمی تونم پاکش کنم؟؟!!!!!! ای بابا! گریه
eideh
eideh

پست من طرف siavash السبت أغسطس 28, 2010 3:21 am

eideh نوشته است:چرا پست من تکرار شده ونمی تونم پاکش کنم؟؟!!!!!! ای بابا! گریه
سلام ... کدوم پست تکرار شده من که پست تکراری نمیبینم confused
siavash
siavash

پست من طرف eideh الأحد أغسطس 29, 2010 2:42 am

siavash نوشته است:
eideh نوشته است:چرا پست من تکرار شده ونمی تونم پاکش کنم؟؟!!!!!! ای بابا! گریه
سلام ... کدوم پست تکرار شده من که پست تکراری نمیبینم confused
والا دیروز 2تاپست برای کتابم نشون میداد ونمیگذاشت پاکش کنم فکر کنم جنی شده بود What a Face What a Face What a Face
eideh
eideh

پست من طرف eideh الأحد أغسطس 29, 2010 3:13 am

با سلام کتاب جک وساقه لوبیا انتشارات دادجو
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 52808
http://www.4shared.com/document/-cBqBxrX/_2__jack_va_loobia.html
eideh
eideh

پست من طرف khatereh الإثنين أغسطس 30, 2010 3:17 am

سلام دوستان. خبر اینکه کتاب سیندرلا (دختر خاکستر نشین) قصه گو رو در این کتابفروشی اینترنتی (که خودم هم ازش اخیراً چند تا کتاب خریدم) دارن به قیمت 130 پوند معادل 221000 تومان میفروشند!!!!! ای بابا!
این هم از لینکش: http://www.stellabooks.com/shop/results.php?AuthorSurname=&AuthorFirstname=&IllustratorSurname=&IllustratorFirstname=&Title=&titleSearchType=1&Keyword=&keywordSearchType=1&ISBN=
&Publisher=&Date=&Category=&StockNumber=443719&Order=PriceASC&imageField.x=69&imageField.y=16

خلاصه اینکه قدر کتاباتون رو خیلی بدونید....!!!! lol!
khatereh
khatereh

تعداد پستها : 15

پست من طرف آزاده الإثنين أغسطس 30, 2010 10:13 am

چرا نمیشه عکس کتابهایی که میخوام بزارم رو اینجا کپی پیست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه کتاب نمیذارما ...
چه تهدیدی کردم ... affraid 👽 What a Face Twisted Evil Twisted Evil
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty گل طلا و کلاش قرمز / ببر جوان و انسان پیر

پست من طرف آزاده الإثنين أغسطس 30, 2010 10:19 am

آزاده
آزاده

پست من طرف آزاده الإثنين أغسطس 30, 2010 11:59 am

آزاده نوشته است:برای ایندیانا جونز . از حالا هم میگم .... نوارهاشونو مثل همه دوستان .... روشون ..... ضبط شده !!!! شررررمنده

http://www.4shared.com/file/GTYqAcBH/jani_apel_sid.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Xohhm7jqv8gcbpeovqeh

http://www.4shared.com/file/xVvUkBsT/lebase_noye_emperatoor.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 I7dqd0m9vr2xrzxhngzx[/center]

دوستانی که مشکل داشتن .... من از فور شیر حذف نکرده بودم .
به خاطر انتخاب فونت و رنگ .... همه نوشته های لینک قاطی شده بود . امیدوارم منو ببخشین .
آزاده
آزاده

پست من طرف Roham الإثنين أغسطس 30, 2010 3:58 pm

سلام گرم و صميمانه خدمت تمامي دوستاني كه خاطرات كودكي و نوجواني را براي من هم زنده كردند . من خيلي اتفاقي با فروم قبلي شما آشنا شدم و با كمي جستجو فروم جديد رو پيدا كردم . من هم خيلي از كتابهاي دوره كودكي و نوجواني رو داشتم كه متأسفانه حالا چيز زيادي ازش نمونده (البته هنوز ميتونم يه چيزهايي رو هم تهيه كنم) . يه سري كتاب هم دارم كه دوستان ديگه هنوز اينجا قرار نداده‌اند و سعي مي‌كنم بتدريج اونها رو آپ كنم ، شايد من هم بتونم در رونق بيشتر انجمن سهمي داشته باشم . اما من چندتا سئوال دارم : 1- در ليستي كه دوستان تهيه كرده بودند قرار بود افشين عزيز "نجات دهندگان + قسمت سوم پرواز 714" از سري قصه گو را برامون اينجا بگذارند كه من چيزي نديدم . من نوار كاملشو دارم (يعني هر دو طرف رو) اگه كمكي مي‌كنه در خدمتم . 2- چرا سري كتابهاي تن‌تن همشون از انتشارات يونيورسال نيست و از انتشارات ونوس هم استفاده شده ؟ 3- آيا دوستان طالب كتابهاي جنائي پليسي (مثل كتابهاي مايك هامر) يا مجله دانشمند قبل از انقلاب هستند يا خير ؟
در پايان خدمت اعضاء فعال انجمن عرض مي‌كنم براي رونق هر چه بيشتر اين انجمن بنده حاضر به همه گونه همكاري (اعم از مادي و معنوي) در راستاي هدف مشترك هستم و در كل دوست دارم عضو مفيدي باشم . Very Happy
Roham
Roham

تعداد پستها : 12
آدرس پستي : roham79@gmail.com

پست من طرف Shervin الإثنين أغسطس 30, 2010 4:08 pm

Roham نوشته است: 2- چرا سري كتابهاي تن‌تن همشون از انتشارات يونيورسال نيست و از انتشارات ونوس هم استفاده شده ؟ Very Happy

سلام دوست عزیز
به این فروم خوش اومدید، امیدوارم شما هم به زودی با کارهای زیباتون به جمع گرم و صمیمی اینجا بپیوندید، ولی جواب سوالتون :

انتشارات یونیورسال فقط 13 جلد از کتابهای تن تن رو چاپ کرد، بین سالهای 1350 تا 1356، متاسفانه با انقلاب شکوهمند اسلامی (!!!) انتشارات یونیورسال درش تخته شد و سال 1358-1359 انتشارات ونوس اقدام به چاپ ادامهء کتابهای تن تن کرد، که بسیار هم انتشارات بی کیفیت و سطح پایینی بود!
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف Roham الإثنين أغسطس 30, 2010 5:09 pm

Shervin نوشته است:
Roham نوشته است: 2- چرا سري كتابهاي تن‌تن همشون از انتشارات يونيورسال نيست و از انتشارات ونوس هم استفاده شده ؟ Very Happy

سلام دوست عزیز
به این فروم خوش اومدید، امیدوارم شما هم به زودی با کارهای زیباتون به جمع گرم و صمیمی اینجا بپیوندید، ولی جواب سوالتون :

انتشارات یونیورسال فقط 13 جلد از کتابهای تن تن رو چاپ کرد، بین سالهای 1350 تا 1356، متاسفانه با انقلاب شکوهمند اسلامی (!!!) انتشارات یونیورسال درش تخته شد و سال 1358-1359 انتشارات ونوس اقدام به چاپ ادامهء کتابهای تن تن کرد، که بسیار هم انتشارات بی کیفیت و سطح پایینی بود!
از پاسخ روشنگرانه شما سپاسگزارم . خيلي وقت بود كه اين سئوال برام مطرح بود . خودم هم خيلي دنبال سري كامل از يونيورسال گشته بودم و فكر مي‌كردم كه كميابه و گير من نيومده .
Roham
Roham

پست من طرف kurosh الإثنين أغسطس 30, 2010 10:41 pm

Roham نوشته است:سلام گرم و صميمانه خدمت تمامي دوستاني كه خاطرات كودكي و نوجواني را براي من هم زنده كردند . من خيلي اتفاقي با فروم قبلي شما آشنا شدم و با كمي جستجو فروم جديد رو پيدا كردم . من هم خيلي از كتابهاي دوره كودكي و نوجواني رو داشتم كه متأسفانه حالا چيز زيادي ازش نمونده (البته هنوز ميتونم يه چيزهايي رو هم تهيه كنم) . يه سري كتاب هم دارم كه دوستان ديگه هنوز اينجا قرار نداده‌اند و سعي مي‌كنم بتدريج اونها رو آپ كنم ، شايد من هم بتونم در رونق بيشتر انجمن سهمي داشته باشم . اما من چندتا سئوال دارم : 1- در ليستي كه دوستان تهيه كرده بودند قرار بود افشين عزيز "نجات دهندگان + قسمت سوم پرواز 714" از سري قصه گو را برامون اينجا بگذارند كه من چيزي نديدم . من نوار كاملشو دارم (يعني هر دو طرف رو) اگه كمكي مي‌كنه در خدمتم . 2- چرا سري كتابهاي تن‌تن همشون از انتشارات يونيورسال نيست و از انتشارات ونوس هم استفاده شده ؟ 3- آيا دوستان طالب كتابهاي جنائي پليسي (مثل كتابهاي مايك هامر) يا مجله دانشمند قبل از انقلاب هستند يا خير ؟
در پايان خدمت اعضاء فعال انجمن عرض مي‌كنم براي رونق هر چه بيشتر اين انجمن بنده حاضر به همه گونه همكاري (اعم از مادي و معنوي) در راستاي هدف مشترك هستم و در كل دوست دارم عضو مفيدي باشم . Very Happy
DUSTE AZIZ SALAM OMIDVARAM KHUB VA KHOSH BASHI,BALE KETAB HAYE JENAYI MESLE MIKE HAMER VA MAJALE DANESHMAND BESIAR KHUB HASTAND ,LOTFAN AGAR ZAHMATI NIST ANHA RA UP KON,BESIAR KHATERE ANGIZ HASTAND,BA AREZUYE MOVAFAGHIYAT BARAYAT.

kurosh

تعداد پستها : 8

پست من طرف agahtarin2005 الثلاثاء أغسطس 31, 2010 4:53 am

Roham نوشته است: 1- در ليستي كه دوستان تهيه كرده بودند قرار بود افشين عزيز "نجات دهندگان + قسمت سوم پرواز 714" از سري قصه گو را برامون اينجا بگذارند كه من چيزي نديدم . من نوار كاملشو دارم (يعني هر دو طرف رو) اگه كمكي مي‌كنه در خدمتم . Very Happy

سلام دوست عزیز رز
به این انجمن خوش آمدید . ما از هر کسی که بتونه چیزی به این انجمن اضافه کنه و خاطرات مارو زنده کنه استقبال میکنیم .
کتابی از قصه گو که دنبالش میگردید رو افشین عزیز تو فروم قبل گذشته . من لینکش رو با اجازه ی افشین اینجا قرار میدم .
در ضمن ممنون میشم اگه نوار نجات دهندگان و تن تن رو برای بچه ها بزارید . بی صبرانه منتظریم .

لینک :
http://koodaki.forumotion.com/forum-f3/topic-t11-540.htm

رضا رز رز
agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 Empty ماشین آقا سگه

پست من طرف siavash الثلاثاء أغسطس 31, 2010 6:04 am

سلام دوستان رز ... برای امروز یک کتاب برای شما حاضر کردم به نام ماشین آقا سگه ... پسورد کتاب توسط دوست عزیزم شروین به دوستان ارسال خواهد شد ... روز خوبی داشته باشید رز
کتاب ماشین آقا سگه - سازمان ترویج کتابهای کودکان و نوجوانان - نویسنده : نزهت سرشت - نقاشی : داریوش نخعی - چاپ ششم - بهمن ماه 1368
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 19 63418346

لینک دانلود فایل کامل مخصوص اعضای فعال ( دارای پسورد ) :

http://www.4shared.com/file/hw7heLTl/Mashine_Agha_Saghe.html

لینک دانلود فایل کم حجم برای اعضای عادی فروم ( بدون پسورد ) :

http://www.4shared.com/file/M02qI3pZ/Mashine_Agha_Saghe__Low_Qualit.html
siavash
siavash

پست من طرف Roham الثلاثاء أغسطس 31, 2010 9:54 am

agahtarin2005 نوشته است:
[color:4772=darkblue
در ضمن ممنون میشم اگه نوار نجات دهندگان و تن تن رو برای بچه ها بزارید . بی صبرانه منتظریم .[/b]
سلام رضا جان سعي مي‌كنم در اسرع وقت آماده‌اش كنم .
Roham
Roham

پست من طرف Roham الثلاثاء أغسطس 31, 2010 3:20 pm

سلام به همه . من فعلا قسمتي از كتاب "وقتي كه خبرنگار مبارزه ميكند" كه شامل 9 داستان در مايه جنائي پليسي مي‌شود را اسكن و آپلود كردم . شما رو نمي‌دونم ولي خودم با اين داستانها خيلي حال مي‌كردم . همينطور هم داستانهاي تن‌تن كه عشق من بود .اگه دوستان اين سبك رو نمي‌پسندند ، اعلام كنند تا بقيه‌اش رو آپلود نكنم .
http://www.4shared.com/document/sxWXq5No/Reporter.html
Roham
Roham

پست من طرف kurosh الثلاثاء أغسطس 31, 2010 4:55 pm

Roham نوشته است:سلام به همه . من فعلا قسمتي از كتاب "وقتي كه خبرنگار مبارزه ميكند" كه شامل 9 داستان در مايه جنائي پليسي مي‌شود را اسكن و آپلود كردم . شما رو نمي‌دونم ولي خودم با اين داستانها خيلي حال مي‌كردم . همينطور هم داستانهاي تن‌تن كه عشق من بود .اگه دوستان اين سبك رو نمي‌پسندند ، اعلام كنند تا بقيه‌اش رو آپلود نكنم .
http://www.4shared.com/document/sxWXq5No/Reporter.html
duste aziz dastet dard nakone,niki va porsesh?hatman be in kare niket edame bede,in ketab ha kheili khatere angiz ast

kurosh

تعداد پستها : 8

صفحه 19 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة