کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+46
omid
mahmood666
mahyarshoze
59
ariangirl
bi
pouria_tanin
alimaleki
easy
hadish
malekrezai
sin
slevin(HAMID
fataneh
Petsi
o m i d
Marian
sooratak
reza1
Roham
kurosh
آزاده
ziba
mld_msm
Azadeh Brown
mina101
pooria.kianoush
kave
khatereh
eideh
mahmood
babak
S@M
tisto
agahtarin2005
amirarsalanroomi
ekou6
mohammad
zerocold
Indiana Jones
Emiliano
faridonline
siavash
Shervin
@p@d@n@
SMAM
50 مشترك

صفحه 17 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف Shervin الثلاثاء أغسطس 17, 2010 5:36 am

mohammad نوشته است:

پي‌نويس: منم مي‌خوام يه كتاب درخواست بدم. اون موقع‌ها يه كتاب داشتم به اسم "هانس و غول خودخواه" يا يه همچين چيزي. راجع به شهري با آدم‌هاي كوچولو بود كه يه روز يه غول مي‌آد و همه‌شونو مجبور مي‌كنه براش غذا درست كنن. آخرش آدم كوچولوها براي غوله يه كلاه درست مي‌كنن شبيه هلي‌كوپتر كه از شهرشون بره. كسي اينو نداره؟

محمد جان من این کتاب رو دارم، حتما" در روزهای آینده برات اسکن میکنم رز

eideh نوشته است:حالا غول بعدی که خودخواه است به درخواست محمد عزیز ازحالا بگم خیلی درب وداغونه

http://www.4shared.com/document/s89F58nj/gool_khodkhah.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 20041960

سلام ایده خانوم
خیلی ممنون بابت کتابهای قشنگتون رز ولی این کتابی که گذاشتید کتاب درخواستی محمد نیست، کتاب مورد نظر محمد "هانی کوتوله و آقا غوله" هست :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Scan0023
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف آزاده الثلاثاء أغسطس 17, 2010 8:05 am

Shervin نوشته است:

آزاده خانوم بابت کتابهای قصه گو ازتون خیلی خیلی ممنونم رز خیلی زحمت کشیدید رز

درود . قابلی نداشت هنوز یوسف و ذلیخا و تن تن اسب شاخدار قسمت دومش مونده. گل طلا و کلاش قرمز و یه کتاب دیگه هم آماده داشتم برای ارسال .... ولی فور شیر آپلود نمیکنه؟
نمیدونم چه مرگشه . از دیشب دارمتلاش میکنم. .
امروز هم میرم مسافرت تا یه هفته . حالا از اونجا یه بار میتونم به روز بشم شاید .... ولی اگه نمیام به این علته . نگین ....یهو رفتم و .... اولش فعال بودم. / زود و به عشششششه اینجا برمیگردم. با دست پر قول میدم.
آزاده
آزاده

تعداد پستها : 93
آدرس پستي : shahbanoo_ar@yahoo.com

http://www.panizasal.persianblog.ir

پست من طرف آزاده الثلاثاء أغسطس 17, 2010 8:11 am

eideh نوشته است:ایییییده ..... کجااااییی ؟کجایی که خواهرت غش کرد .
بیا ببین .... یکی ما رو تشویق کرد .
یعنی اگه کارهای خونه میذاشت.... من یکسره اینجا بودم.[/size]...[/size]

همینجام خواهر دارمت Razz Razz
راستش خواهر کوچکتر من هم اسمش آزاده است پس واقعا خواهر هستیم ها Laughing
ایده جان خواهر .... پس چی که خواهرتم . اونم خواهر بزرگ ....
خوب آدرسم توی پروفایلم هست عزیزم .... برای عموم آزاده.
و نمیدونی همین حالا با خواهر جدید و برادر جدید رفتم هپروت . البته من این کتاب رو دارم و دادمش به خواهر زاده که اونموقع منتظر یه برادر کوچولو بود .
حالا خواهر زاده م کنکوریه و کتاب من هنوز دستشه.
ممنون میشم آدرسها رو یا همون جور که آدرس جدید خواهر و برادر جدید رو گذاشتی بزاری و یا ایمیل کنی قبلی ها رو . شرمنده م میکنی اگه این آخری رو هم بدی . چون اینم باز نمیشد.
آزاده
آزاده

پست من طرف آزاده الثلاثاء أغسطس 17, 2010 8:24 am

تازه متوجه شدم با فایلهای تستو هم همین مشکلی که با فایلهای ایده دارم رو ..... دارم
خلاصه من میرم مسافرت و برمیگردم. تلاشتونو بکنین مشکل رفع شه ....
هر چی باشه بزرگتری گفتن .... کوچکتری گفتن .....
حالا پیش کسوت هستین باشین .... من بزرگترم .
لا اقل 4 تا کتاب از شما بیشتر پاره ..... نه یعنی .... سالم نگه داشتم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از ما گفتن بود
آزاده
آزاده

پست من طرف آزاده الثلاثاء أغسطس 17, 2010 8:27 am

راستی ایده جان .کفاش خوش شانسی رو که گذاشتی ..... والبته واسمن باز هم نمیشه ..... اسمش در واقع هست کوچولوهای بهشتی ./ اتفاقا این یکی از کتابهایی بود که اسکن و زیپ کردم بزارم ولی نشد .
چرا اسم کتاب شما فرق میکنه؟
آزاده
آزاده

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty کدوی قلقله زن-انتشارات سپیده

پست من طرف S@M الثلاثاء أغسطس 17, 2010 8:30 am

سلام بر دوستان گرامی رز
کتاب کدوی قلقله زن از انتشارات سپیده تقدیم به همگی. ببخشید که جلد پشتش یه خورده درامه! خنده
من اصلاح و فتوشاپ اصلاً بلد نیستم...دو جلد دیگه اش رو هم که قبلاً دوستان زحمتش رو کشیدند.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 13215790
لینک: http://www.4shared.com/file/uOA0Ldd0/kadoo.html
فعلاً خداحافظ همگی Very Happy
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Hi5

اين مطلب آخرين بار توسط S@M در الأربعاء أغسطس 18, 2010 12:56 pm ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
S@M
S@M

تعداد پستها : 161

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 17, 2010 10:00 am

Shervin نوشته است:
mohammad نوشته است:

پي‌نويس: منم مي‌خوام يه كتاب درخواست بدم. اون موقع‌ها يه كتاب داشتم به اسم "هانس و غول خودخواه" يا يه همچين چيزي. راجع به شهري با آدم‌هاي كوچولو بود كه يه روز يه غول مي‌آد و همه‌شونو مجبور مي‌كنه براش غذا درست كنن. آخرش آدم كوچولوها براي غوله يه كلاه درست مي‌كنن شبيه هلي‌كوپتر كه از شهرشون بره. كسي اينو نداره؟

محمد جان من این کتاب رو دارم، حتما" در روزهای آینده برات اسکن میکنم رز

سلام ایده خانوم
خیلی ممنون بابت کتابهای قشنگتون رز ولی این کتابی که گذاشتید کتاب درخواستی محمد نیست، کتاب مورد نظر محمد "هانی کوتوله و آقا غوله" هست :

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Scan0023

سلام
من هانی کوتوله را دارم ولی جلدش تعطیله یه جوونمرد برای اسکنش پیدا بشه من بفرستم براش چاکریم!
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Shervin الثلاثاء أغسطس 17, 2010 12:59 pm

babak نوشته است:
سلام
من هانی کوتوله را دارم ولی جلدش تعطیله یه جوونمرد برای اسکنش پیدا بشه من بفرستم براش چاکریم!

سلام بابک جان رز

من که تو پستم گفتم این کتاب رو دارم و تو همین 2-3 روز آینده اسکن و آپلودش میکنم

Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف eideh الثلاثاء أغسطس 17, 2010 1:52 pm

آزاده نوشته است:راستی ایده جان .کفاش خوش شانسی رو که گذاشتی ..... والبته واسمن باز هم نمیشه ..... اسمش در واقع هست کوچولوهای بهشتی ./ اتفاقا این یکی از کتابهایی بود که اسکن و زیپ کردم بزارم ولی نشد .
چرا اسم کتاب شما فرق میکنه؟
این سری کتابها متعلق به دوستم پریسا جان بود که جلد وداستان داخل آن متفاوت بودند
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty هانی کوتوله

پست من طرف tisto الثلاثاء أغسطس 17, 2010 2:10 pm

آخ آخ !!!...من ( وبرادرم ) دربدر دنبال این "هانی کوتوله" هستیم...شروین ، برادر ، دستت درد نکنه !!! ...در ضمن چه خبره تو این فروم ها !!!! میرم برمیگردم میبینم 20 تا پست جدید اضافه شده..خیلی باحاله!!...در مورد دانلود نشدن فایلها که آزاده مطرح کرد والا منکه مشکلی ندارم،...هرچند صفحه فورشیرد یه خورده با تاخیر باز میشه، همین!
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

پست من طرف siavash الثلاثاء أغسطس 17, 2010 2:46 pm

eideh نوشته است:حالا غول بعدی که خودخواه است به درخواست محمد عزیز ازحالا بگم خیلی درب وداغونه
http://www.4shared.com/document/s89F58nj/gool_khodkhah.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 20041960
سلام ... ایده عزیز این کتابی که گذاشتی اسمش غولهای استعمارگر و مال دفتر نشر فرهنگ اسلامی هست من هم به نظرم اومد که کتاب درخواستی محمد همین بود که من هم دارم این کتابو که جلدشم سالمه ، ولی در این کتاب خبری از کلاه گذاشتن سر غول نیست confused و در آخر این مردم هستند که غولها رو مطیع خودشون کردند... به نظرم کتاب مد نظر محمد همون کتابی هست که شروین عکسشو گذاشته :study: :study: :study:
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty ghese goo .final list

پست من طرف agahtarin2005 الثلاثاء أغسطس 17, 2010 4:03 pm

سلام به دوستان عزیزم رز

واقعا این کتاب های قصه گو فاز رو عوض کرد . سرعت فروم تو این چند روز اصلا با چند ماه گذشته قابل مقایسه نیست . حدود ۱۰ پست در روز . ممنون از آزاده عزیز .
دست دست از این فرصت استفاده کردم و با اجازه ی محمد عزیز بخش قصه گو لیستش رو که تو فروم قبل جا مونده بود و مدت ها فراموش شده بود update کردم . الان تمام کارها که تا الان از این شرکت اپلود شده معلومه . و تکلیفمون روشنه .
عکسهای بعد از لیست زیر که مربوط به کارهای قصه گو هست هم یکی دیگه از دوستان تو فروم قبل آماده کرده بود . که متاسفانه اسمش رو یادم نمیاد . ممنون از هر دو این عزیزان .

Very Happy رز

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Ghessepic1

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Ghessepic2

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Ghesse_pic_all

agahtarin2005
agahtarin2005

تعداد پستها : 27

پست من طرف babak الثلاثاء أغسطس 17, 2010 4:45 pm

Shervin نوشته است:
babak نوشته است:
سلام

سلام بابک جان رز

من که تو پستم گفتم این کتاب رو دارم و تو همین 2-3 روز آینده اسکن و آپلودش میکنم

شرمنده ام شروین جان ،چشمِ کور و وقتِ کم دیگه! ندیدم عینکی
babak
babak

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty ممنون بچه‌ها

پست من طرف mohammad الثلاثاء أغسطس 17, 2010 11:45 pm

سلام بچه‌ها. واقعا ممنون از لطف همتون.
ايده جان خيلي خيلي ممنونم از محبت‌ات، ولي كتابي كه مي‌خواستم همين "هاني كوتوله و آقا غوله" بود كه شروين عزيز عكس روي جلدش رو گذاشته. بابك جان و سياوش عزيز، از شما هم ممنون. الهي به همه خواسته‌هاي دلتون برسين.

رضا جان از شما هم ممنون به خاطر آپديت ليست كتاب‌هاي قصه‌گو. عكسي كه از جلد كتاب‌هاي قصه‌گو گذاشتي كار دوست خوبمون پوريا است. ضمناً از همه دوستان به خاطر اينكه خيلي وقته ليست رو آپديت نكردم عذر مي‌خوام. واقعاً فرصت نشد.
شرمنده محبت‌هاي همه دوستان هستم.

mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

پست من طرف eideh الأربعاء أغسطس 18, 2010 2:11 am

با سلام کتابهای مرد نادان و سگ با وفا از انتشارات معراجی تقدیم به شما دوستان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 98551767
http://www.4shared.com/document/Ol0gXghN/mard_nadan.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 61290339
http://www.4shared.com/document/CPb0Ezss/sag_bavafa.html
eideh
eideh

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty گزیده ای از ادبیات جهان برای کودکان ونوجوانان

پست من طرف @p@d@n@ الأربعاء أغسطس 18, 2010 3:04 am

درود بر دوستان

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 54779272

گزیده ای از ادبیات جهان برای کودکان ونوجوانان-جلد اول ، ترجمه عبدالحسین سعیدیان ، 33 صفحه ، انتشارات ابن سینا ، شماره ثبت کتابخانه ملی 23.6.1353

شامل داستانهای جزیره گنج ، دیویدکاپرفیلد، آیوانهو، سفرهای گالیور، روبینسن کروزوئه ، کلبه عمو توم

Djvu
Size:2.4 Kb
كد:
http://www.4shared.com/file/jnb-9dK6/Adabiat_Jahan-Jeld_1.html

Pdf
Size:14 Mb
كد:
http://www.4shared.com/document/BF0HX8Sh/Adabiat_Jahan-Jeld_1.html
*
**
**
*

tisto نوشته است:
دانش آموز عجیب کلاس ششم ب ، نوشته : ولادیمیر ژلزنیکوف ، ترجمه: گامایون ، بنگاه نشریات پروگرس ، 79 صفحه ، چاپ 1352 مسکو
- آپادانا جان ممنون دوست عزیز ! این کتابو خیلی قدیما خونده بودم و پاک از ذهنم پریده بود.... دستت درد نکنه! رز
خوشحالم که باعث شد با یه رفیق قدیمی تجدید خاطره کنی ، حالا بگو تا ببینیم داستان این دانش آموز عجیب چیه ؟

eideh نوشته است:با سلام کتاب غول مهربان از سری داستانهای زمردی تقدیم به همه دوستان عزیز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 31071148
http://www.4shared.com/document/EQbd90gk/gool_mehraban.html
ایده جان این کتاب غول مهربان شما ، طرح جلدش عینا شبیه سری 12 جلدی "گزیده ای از ادبیات جهان برای کودکان ونوجوانان" که جلد اولش را توی این پست گذاشتمه.البته طرح جلد کتاب شما اصلیشه ، چون به داستان کتاب می خوره ، اما این سری 12 جلدی داستانها و افسانه های بسیاری داره که هیچکدومشون به طرح جلد یکسان و یکنواختشون نمی خوره.
بدرود
@p@d@n@
@p@d@n@

تعداد پستها : 186

پست من طرف eideh الأربعاء أغسطس 18, 2010 3:12 am

سلام
از انتشارات معراجی کتابهای مجسمه جادویی-پنج شاهزاده خانم وشمشیر جواهر نشان مانده اکه قبلا آپلود نشده بگید که بگذارم
ضمنا دختر با ادب انتشارات سعیدی را هم دارم که نمی دونم آپلود شده یا نه
eideh
eideh

پست من طرف Emiliano الأربعاء أغسطس 18, 2010 11:30 am

1. سلام.
2. "شهر قصه"، شاهکار بی بدیل "بیژن مفید" کاست مربوط به دوران کودکی ما نیست؛ اما، شاید کمتر خونه ای پیدا می شد که این نوار درش نبود. تو خونه ی ما هم این نوار (که در اصل 2 کاست بود) داداشم بود؛ که، بعدها من صاحب شدم و بعد نمی دونم چی شد. شاید هم خودش پاکش کرده م و یادم نیست.
3. القصه، بالأخره هم تونستم باکیفیتشو گیر بیارم (کیفیت 320) و هم کیفیت و لینک ها چک شده و سالم سالمن. از این 4 لینک برای دانلود 4 روی 2 کاست یا به عبارتی 4 پرده ی نمایشنامه استفاده کنن:

http://www.4shared.com/file/93788101/e1598af4/shahre_ghesse_EPZ_001.html

http://www.4shared.com/file/95038323/37e069a7/shahre_ghesse_EPZ_002.html

http://www.4shared.com/file/95049713/115829cd/shahre_ghesse_EPZ_003.html

http://www.4shared.com/file/95053743/3ef2145c/shahre_ghesse_EPZ_004.html

4. فقط، حجم کار کمی بالاست و فایل های تکه تکه شده شون هم (12 فایل) توی وب هست و شاید بپرسید چرا اونا رو نگفتم؛ آخه، اونا ناقصن.
5. منبع:

http://ayeneh.persianblog.ir/page/shahreghesseh

S@M نوشته است:سلام بر دوستان گرامی رز
کتاب کدوی قلقله زن از انتشارات سپیده تقدیم به همگی. ببخشید که جلد پشتش یه خورده درامه! خنده
من اصلاح و فتوشاپ اصلاً بلد نیستم...دو جلد دیگه اش رو هم که قبلاً دوستان زحمتش رو کشیدند.
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 13215790
لینک: http://www.4shared.com/file/uOA0Ldd0/kadoo.html
فعلاً خداحافظ همگی Very Happy

6. واااااای! عالی بود خانوم "سم" عزیز. دست گلت درد نکنه.
7. کسی کاستشو نداره؟ من اینو با "خروس زری، پیرهن پری" داشتم و اصلاً از این یادم رفته بود.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف S@M الأربعاء أغسطس 18, 2010 1:17 pm

Emiliano نوشته است:
6. واااااای! عالی بود خانوم "سم" عزیز. دست گلت درد نکنه.
7. کسی کاستشو نداره؟ من اینو با "خروس زری، پیرهن پری" داشتم و اصلاً از این یادم رفته بود.
سلام بر همگی sunny
پروفسور Emil جان، من هم ممنون بابت شهر قصه. کتاب هم قابل شما رو نداشت... Very Happy راستی مگه اینا نوار هم دارن؟ من نمی دونستم! Shocked خوب شد منو از این خواب غفلت بیدار کردی! Razz اینو از یکی از همکارام گرفتم. خودم هیچوقت نداشتمش...یکی دوتا کتاب فسقلی دیگه هم داده که همین روزها براتون میذارم...
فعلاً خدانگهدار I love you
Hi5 Layouts

S@M
S@M

تعداد پستها : 161

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 Empty مجله نهال انقلاب - شماره 142 - تیر ماه سال 67

پست من طرف siavash الخميس أغسطس 19, 2010 1:11 am

سلام دوستان رز ... یکی از مجلات نهال انقلاب رو براتون حاضر کردم که چند وقت پیش قول اسکنشو داده بودم ... پیشاپیش به علت ناقص بودن دو صفحه و رنگ آمیزی نقاشیها حلالیت می طلبم ، برای این مجله پسوردی قرار ندادم .. تقدیم به تمام دوستان خوبم بخصوص امیر و رئوف عزیز که دنبال این مجلات بودند ... روز خوب و خوشی داشته باشید :study: بدرود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 37928174

لینک دانلود مجله نهال انقلاب شماره 142 :

http://www.4shared.com/file/UApt8L5z/Nahale_Enghelab_-_No_142.html
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف Emiliano الخميس أغسطس 19, 2010 1:56 am

آزاده نوشته است:
بازم واسم باز نشد البته باز شد ولی دانلود میشه تا نصفه بعد ارور میده . نگران نباشین . حتما فردا صبح امتحان میکنم. .... ببخشید که زحمت افتادین

1. سلام.
2. آزاده جان، هنگام دانلود فایل های حجیم از فورشرد دو تا نرم افزار خیلی خیلی لازمه؛ که، اولی مهم تره:

2.1. Download Studio 5.1.2.0
با حجمی حدود 15 مگ و قابلیت پرتابل بودن. بهترین برنامه ی مدیریت دانلودیه؛ که، تا به حال دیده م.
بعد از این که لینک فورشرد با شمارش معکوس آزاد شد، کافیه برش داری و توی این بالایی کاپی، پیست کنی و بقیه ش چند تا Next و تموم کارها رو بذار به عهده ی دونلود استودیو.

2.2. IP Shifter 2.1.14
با حجمی حدود 2.5 مگ و بسیار عالی برای مواقعی که فورشرد می گه ای نامردا، کوپنتون تموم شده و من آی پی شما رو شناختم و دیگه نمی تونید دانلود کنید و از این جور مسائل (همون پیغام دو، سه خطیه)! Smile
با این نرم افزار سرش گول می مالیم و کارمون رو ادامه می دیم.

3. برای دانلود دو نرم افزار بالا، کافیه تو یکی از ده ها موتور جستجوی معمول این عبارات رو کاپی کنی و بعدش به فارسی بنویسی "دانلود"! این که می گم به فارسی؛ چون، دستمون درد نکنه، خودمون یکی از بهترین کشورهای دنیا در این زمینه هستیم و نرم افزار اگه کرک و دائمی نباشه، شبا خوابمون نمی بره.

siavash نوشته است:
سلام دوستان رز ... یکی از مجلات نهال انقلاب رو براتون حاضر کردم که چند وقت پیش قول اسکنشو داده بودم ... پیشاپیش به علت ناقص بودن دو صفحه و رنگ آمیزی نقاشیها حلالیت می طلبم ، برای این مجله پسوردی قرار ندادم .. تقدیم به تمام دوستان خوبم بخصوص امیر و رئوف عزیز که دنبال این مجلات بودند ... روز خوب و خوشی داشته باشید :study: بدرود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 37928174

لینک دانلود مجله نهال انقلاب شماره 142 :

http://www.4shared.com/file/UApt8L5z/Nahale_Enghelab_-_No_142.html

4. دارم می گیرمش "سیاوش" عزیز. بی نهایت ممنونم ازت. هم از شما و هم عزیزانی که با عشق فراوون دارن اینجا کار می کنن و روزی این همه پست و ویزیتور. یاد "گفتمان" می افتم و جداً داره اون روزها تکرار می شه. موفق باشید.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف eideh الخميس أغسطس 19, 2010 2:57 am

با سلام کتاب باغ وحش برای بچه ها از سری داستانهای خشایار و فسقلی خوب نگاه کن 1 از کانون پرورشی تقدیم به همه دوستان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 79885901
http://www.4shared.com/document/-OdllvNn/bag__vahsh_.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 17 72272229
http://www.4shared.com/document/jhNJ0D9x/fesgeli1.html
eideh
eideh

پست من طرف eideh الخميس أغسطس 19, 2010 3:00 am

eideh نوشته است:سلام
از انتشارات معراجی کتابهای مجسمه جادویی-پنج شاهزاده خانم وشمشیر جواهر نشان مانده اکه قبلا آپلود نشده بگید که بگذارم
ضمنا دختر با ادب انتشارات سعیدی را هم دارم که نمی دونم آپلود شده یا نه
من چه میدونم من چه میدونم من چه میدونم من چه میدونم مشکوک مشکوک scratch
eideh
eideh

پست من طرف babak الخميس أغسطس 19, 2010 3:40 am

سلام
مهلت بده ایده جان !
من که تازه دیدم نوشته ات رو،نه هیچ کدام آپلود نشده خیالت تخت
دست خودت را می بوسه زحمت اسکن و آپلودشون.

اين مطلب آخرين بار توسط babak در الخميس أغسطس 19, 2010 4:14 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
babak
babak

پست من طرف eideh الخميس أغسطس 19, 2010 3:47 am

babak نوشته است:سلام
مهلت بده ایده جان !
من که تازه دیدم نوشته ات رو،نه هیچ کدام آپلود نشده خیالت تخت
دست خوت را می بوسه زحمت اسکن و آپلودشون.
شرمنده بابک جان من کلا یکمی عجولم
eideh
eideh

صفحه 17 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة