کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+62
Ma.amin1992
ssaharee
najmak
Roozbeh_vb
Mohsensad
ahmad1300mo
Mihakralj
bahram13
Heidi
drajang
afsoon520
mehrnaz_sadeghi86
ars_53
Marcello
morteza3274
Pardis
Nexon
Ishpateka
mim-alef
erfan
Petsi
kazvash
naser58
arman
mahmood666
eideh
alirad
sahra_7
fazel1994
stalker
Negin 2
59
Roham
f222f
reza_c00lboy
hadish
nama
نگين
edo
sina
slevin(HAMID
آزاده
sooratak
mahyarshoze
amirarsalanroomi
ariangirl
siman1
ramin
kave
Amir56
siavash
PBook
S@M
Shervin
@p@d@n@
Emiliano
Indiana Jones
tisto
SMAM
faridonline
khatereh
babak
66 مشترك

صفحه 38 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف babak الثلاثاء يونيو 19, 2012 6:00 pm

najmak نوشته است:نه بابک فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی معلم متحول کننده یه خانمی بوده و اینکه پسره متحول نمیشه چون اشتباها چیزی میبینه که فکر میکنه معلم شاگرد اول کلاس و دوست داره و ...
خب با این وصف تنها گزینه ای که به ذهنم میرسه فیلم "دوازده جفت چشم" داستان خانم معلم یه مدرسه روستایی است که بعد از چند سال موقع بازنشستگیش شاگردهای اولین سال تدریسش دور هم جمع میشن و ازش تقدیر می کنن
babak
babak

تعداد پستها : 318

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف hamalous الأربعاء يونيو 20, 2012 3:43 am

باسلام
دنبال فیلمی رزمی قدیمی میگردم به اسم کارآگاه کوبهت لطفأاسم انگلیسیشوبرام ارسال کنید
تشکرازدوستان عزیز

hamalous

تعداد پستها : 1

پست من طرف Ma.amin1992 الأربعاء يونيو 20, 2012 4:08 am

سلام
ببخشید یه فیلم بود حدود سال 79 از شبکه دو پخش میشد
به اسم ملوان کوچولو که یه بچه بوده که یه ملوان سرپرستیشو به عهده
میگیره بعد یه جا هست که ملوانه میمیره
این فیلم رو هرچی گشتم هیچی در موردش پیدا نکردم فکر کنم اسمشو
اشتباه یادمه اگه میشه راهنمایی کنید البته یه سکانس هم از فیلم یادمه که
توش کف کشتی پر ماهیه و ملوانه به بچه میگه که ماهیا رو جمع کنه
میشه راهنمایی کنید کسی این فیلم رو دیده ؟؟؟؟؟؟؟؟ من هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Ma.amin1992

تعداد پستها : 2

پست من طرف ramin السبت يونيو 23, 2012 1:26 pm

ahmad1300mo نوشته است:یه فیلم هندی قدیمی بود بنام " فراموشی " نه این فیلم فراموشی که الان در بازار موجود هست و یک فیلم دیگر بنام " کتاب" فکر کنم اسم بازیگر پسری که در این فیلم بازی میکرد راجو بود و یه کمی از این فیلم که تو ذهنم مونده اینه که راجو شیر زیاد میخورد و هی گنده و گنده تر میشد بهر حال هر کسی میتونه خاطره ای از این فیلمها زنده کنه دریغ نکنه

اگر منظور فیلم فراموشی هست که در دهه شصت از تلویزیون نشون داده می شد اون فیلم اولین ساخته ساندیپ رای پسر فیلمساز برجسته هند ساتیاجیت رای بود با عنوان اصلی Phatik Chand که فیلمنامه اش رو هم پدرش نوشته بود:

http://www.imdb.com/title/tt0086103/

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Scaled.php?server=535&filename=vlcsnap2011091923h35m25

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Scaled.php?server=202&filename=vlcsnap2011091923h33m32

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Scaled.php?server=197&filename=vlcsnap2011091923h34m32

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Scaled.php?server=684&filename=vlcsnap2011091923h34m14

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف ahmad1300mo الثلاثاء يونيو 26, 2012 11:51 am

دوست عزیز خودشه فیلم فراموشی در دهه 60 از تلویزیون پخش شد اگر میتوانید قسمتی از فیلم را بگذارید یا اطلا عات بیشتری از این فیلم بدهید. ممنون

ahmad1300mo

تعداد پستها : 34

پست من طرف ariangirl الثلاثاء يونيو 26, 2012 6:48 pm

.
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف ramin الأربعاء يونيو 27, 2012 1:01 am

ahmad1300mo نوشته است:دوست عزیز خودشه فیلم فراموشی در دهه 60 از تلویزیون پخش شد اگر میتوانید قسمتی از فیلم را بگذارید یا اطلا عات بیشتری از این فیلم بدهید. ممنون

What else do you want to know?
Here you can watch the last scene of the film:

https://www.youtube.com/watch?v=I61L9Bs1QhM

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف faridonline الأربعاء يونيو 27, 2012 7:31 am

دوستان عزيز اخيرا سروش كارتون داستانهاي پينوكيو را در قالب dvd و با فرمت و قاب شكيل و به قيمت نازل 1500 تومان عرضه كرده . سه قسمت در يك dvd . فقط تنها ايرادش اينه كه كيفيت تصاوير قديمي هست و با تصاوير با كيفيت صداگذاري نشده .
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

پست من طرف amir_T_2008 الجمعة أغسطس 03, 2012 11:23 pm

با سلام

من به دنبال يك موزيك ويدئو قديمي مربوط به نوروز 72 مربوط به گروه black cats هستم كه تمامي آهنگ هاي البوم پول در يك كار آورده و كليپ كرده بودن.من خيلي خيلي دنبال اين كليپ گشتم و در نهايت در يوتوپ پيدا كردم كه متاسفانه از سرور خذف شده بود.
يك دنيا ممنون ميشم خاطرات كودكي منو زنده كنيدو برام پيدا كنيد.

ممنونم

amir_T_2008

تعداد پستها : 1

پست من طرف 59 الأربعاء أغسطس 15, 2012 3:58 pm

سرزمین یادمانه ها

.
.
.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Dgwhhndngnzl9q84i3cc_thumb

.
.
.

با درود خدمت همه ی یاران گرامی و اهالی سرزمین یادمانه ها.

قبل از هر سخنی، مراتب تسلیت خود را خدمت امیر گرامی بیان میدارم.

همچنین سپاسگزارم از لطف همه ی دوستان که در این چند زمانی که در خدمت نبودم
من کوچک رو مورد محبت خویش قرار دادند. اکنون که تمام پستهای گذشته رو میخواندم
به این فکر افتادم که چند نکته ای رو خدمت شما بگم.

نکته ی اول آنکه، گنجینه ی ویژه و قابل توجهی ندارم، هر چه هست یا از فضای مجازی تهیه شده
و یا به برکت دوستان جمع آوری گردیده و همچنان هم موجود میباشد و همانند رویاهای کودکیمان، تمام ناشدنی.

مطلب دیگر اینکه با کودکی و نوستالژی هایم هیچگاه خداحافظی نکرده و نمیکنم چرا که
بدون آنها "مایی که به ظاهر بزرگ اما در روح کودک مانده ایم" تبدیل به "هیچ" میگردیم،
هیچی که سرگردان تر و آشفته تر از حال خواهد بود. به هر حال زندگی و وظایف کاری، فراز و نشیب های
خود را دارا هستند و گاهی برای آنانی که سادگی و زود باوری کودکی را فراموش نکرده اند!،
تکرار ساده لوحی های سالهای دور آنهم در دهه ی چهارم زندگی، ضربه ایست ناخوشایند.

.
.
.

--------------------------

ساندویچ سوسیس

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Wjwrm8rdaz0xplxxfkh_thumb

زمستان سال ۱۳۶۷ بود و من در کلاس سوم دبستان درس میخواندم. هنوز بیش از یک ماه
به امتحانات ثلث دوم وقت داشتیم. برای من این اولین زمستان و فصل سرد سال بود که از آغاز تولد تا به آنروز،
دیگر خطر جنگ و حمله های هوایی، فضای شهر و مدرسه را در چنگال تیز و دلهره آور خود نداشت.
آنروز صبح پس از نواخته شدن اولین زنگ خوش آیند و امید بخش تفریح، کلاس را ترک کردم
و به بیرون آمدم. همانند همیشه در میان شیطنت و بازی های بچه ها در داخل حیاط مدرسه ایستاده بودم
و با اشتهایی که دیگر رو به فراوانی داشت تصمیم به خوردن تغذیه ام گرفته بودم.

از یکی - دو سال قبل از آن و در کارزار سالهای پایانی جنگ و موشک باران تهران و شهرهای دیگر،
تولید سوسیس های کوکتل در کشور افزایش پیدا کرده بود و به همان نسبت بدلیل کمیاب بودن ارزاق عمومی
و سیستم کوپنی، این سوسیس ها در مقایسه با گوشت قرمز بمراتب از قیمتی مناسب تر برخوردار بودند.
از سوی دیگر شرکت "مهرام" هم اقدام به تولید گستره ی سس گوجه فرنگی در قوطی هایی قرمز رنگ
به شکل "خرسی بامزه" کرده بود. اینگونه بود که همنشینی سوسیس های سرخ شده در ماهی تابه
به همراه سس خرسی مهرام آنهم پیچیده در نان لواش و یا قرار داده شده در نانی ساندویچی،
برای بچه ها و بزرگترها همانند یک پرس چلوکباب کوبیده با یک سیخ کباب برگ اضافه و مخلفات آن،
اشتها برانگیز و مهمتر از هر چیز "اقتصادی" بود.

آنروز صبح من هم مشغول باز کردن یکی از همان ساندویچ ها بودم که شب قبل از آن،
مادر برای شام درست کرده بود و سهم تغذیه مدرسه من را کنار گذاشته بود. تکه های چاق و چله ی سوسیس
با برش های گوجه فرنگی در کنارشان، به قرمزی رنگ سس خرس نشان، جلوه ای دیگر داده بود
و من ایستاده در حیاط مدرسه را لحظه به لحظه، بیشتر و بیشتر از فضای اطراف و شلوغی بچه ها دور میکرد.
گاز اول را هنوز به ساندویچ نزده بودم که یکی از بچه ها که شاگرد کلاس کناری ما بود با عجله خود را به من رساند.
با نگاهی که انگار خبری را در خود پنهان میکرد، بعد از کمی درنگ با چهره ای پایدار و صدایی آرام
به من گفت که آقای ناظم با تو کار مهمی دارد و هر چه زودتر باید خود را به دفتر مدرسه برسانی. هوس خوردن
و گاز زدن به ساندویچ برایم تبدیل به دلهره ای آشنا شد، به همان دلهره ای که زمان درس جواب دادن در سر کلاس
و یا دم های پایانی انتظار و قبل از شروع امتحانات مدرسه، بسان ماری که آرام بدور خود میپیچد به سراغم میامد
و احساسی درد گونه را در وجودم به اینسو و آنسو می کشاند.

با نگاهی ناباورانه به او که چشمانش درست مردمک چشم مرا هدف گرفته بود سرم را به پایین آوردم
و نگاهی به ساندویچ انداختم، او که انگار سوال من را زودتر فهمیده بود بدون آنکه واژه ی به زبان بیاورم گفت :
"خب اشکالی نداره، من برات نگه میدارم، با این که پیش آقا ناظم نمیرن!، فقط زود برگرد که زنگ میخوره ها!".
همانند کسی که در جلوی دوراهی ایستاده و نمیداند که چه کند، پیشنهادش را پذیرفتم، ساندویچ را به او دادم
و به سمت دفتر مدرسه دویدم.

چند دقیقه بعد خوشحال از آنکه ناظم با من کاری نداشته و کمی متعجب از آنکه احتمالن همکلاسی،
من را با دانش آموز دیگری اشتباه گرفته!، خود را به حیاط رساندم. زنگ شروع کلاس بعدی نواخته شده بود
و بچه ها بدون صف مشغول رفتن به سر کلاس ها بودند. احساس کردم که زمانم در این چند دقیقه ی دلهره آمیز
و رفت و آمد و بدنبال ناظم گشتن، بیهوده و بدون آنکه آنرا حس کنم به سطل زباله ای ریخته شده،
و شاید درست به همان سطل کنار حیاط مدرسه که آن همکلاسی پس از خوردن کامل ساندویچ سوسیس،
بی آنکه متوجه نگاه من باشد، کیسه اش را بدور انداخت و با قیافه ای پیروزمندانه راهی کلاس درس شد.

هنوز هم بارها و با آنکه دیگر سالیان سال از آن ماجرا و نمونه های بسیار دیگرش
که همه در نتیجه و آخر کار با هم یکسان بودند میگذرد، باز هم ساده لوحی و زودباوری کودکی
همانند یاری وفادار همراه من است و تنهایم نمیگذارد، با این تفاوت که ساندویچ ها، شکلات ها و ...
دیگر جای خود را به برگه هایی کاغذی داده اند که نامشان "اسکناس" است.

و یادی داشته باشیم از هنرمندی که در دهه شصت،
خاطراتی خوش برای کودکی ها و نوجوانی هایمان رقم زد.

منوچهر لاریجانی ( ۱۳۲۴- ۱۳۹۰)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Sglfeoit9axjp0j2fzs_thumb

منوچهر لاریجانی در سال ۱۳۲۴ در تهران متولد شد.
در دهه شصت با حضور در سریال‌های "آخرین روز تابستان"، "بچه‌های مدرسه" و ...
تبدیل به یکی از ماندگارترین چهره های تلویزیونی برای ما اهالی دهه شصت گردید.
از آخرین فعالیت‌های او می‌توان به بازی در نقش طلحه در سریال امام علی اشاره کرد.
همچنین در سینمای پربار دهه شصت خورشیدی، حضور در فیلم‌های "ستاره دنباله‌ دار-۱۳۶۴"
و "مرد پنجم - ۱۳۷۳" را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

منوچهر لاریجانی در هفتم بهمن ماه سال ۱۳۹۰ خورشیدی بر اثر بیماری سرطان کبد
در سن ۶۶ سالگی در کشور استرالیا درگذشت.
یادش گرامی.

.
.
.

پی نوشت ۱: نمیدانم این چه سرنوشتی است که بعضی از بازیگران توانای دهه شصت به آن دچار شدند.
یا همچون جواد خدادادی و منوچهر لاریجانی و دیگرانی که احتمالن نمیدانیم!، دور از وطن بخاک سپرده شدند،
و یا همچون "حمید عبدالملکی" تن به مهاجرت دادند و یا همانند "حسن داداشگر" و دیگرانی که کم نیستند،
ماندند اما بی هیچ تفاوتی، از دایره ی جعبه ی جادویی و پرده ی نقره ای بدور افتادند.

پی نوشت ۲: سال گذشته در بخش برنامه های کودک این فروم رویایی،
اگر اشتباه نکنم توسط "محمد گرامی - استالکر" سوالی مطرح شد درباره ی سریالی که در اواخر دهه شصت
در برنامه کودک پخش میشد. ماجرای یک خانواده که که اگر اشتباه نکنم خواهر و برادری بودند که بهمراه
پدر خود زندگی میکردند. نقش پسر خانواده را همان دوست لاغر اندام اکبر عبدی در فیلم سفر جادویی ایفا میکرد.
از آن زمان تا چندی پیش که قصد فرستادن این مطلب را به فروم داشتم، دایمن با آنکه چهره پدر خانواده
در جلوی چشمانم بود، بخاطر ندانستن نام ایشان مجالی برای گفتن پیش نمی آمد. نقش پدر را زنده یاد منوچهر لاریجانی
با بازی روان و مستند گونه ی خویش ایفا میکردند. حتی خوب بیاد دارم که در خرداد ۱۳۶۸ که امتحانات مدارس
بخاطر تعطیلات سراسری کشور به تعویق افتاده بود، یک قسمت ویژه و مناسبتی از این سریال که بگمانی باید
یکی از ۲ سریال نامبرده در بیوگرافی زنده یاد باشد، توسط ایشان به نمایش درآمد که تا چند هفته پس از آن
از برنامه ی کودک بازپخش میشد.

و در انتهای این پست،
قسمت کوتاه یکی از فیلمهای تلویزیونی دهه شصت تقدیم میگردد
که حال و هوای آن روزگاران را برایمان زنده میگرداند.

فیلم تلویزیونی روز خاکستری (۱۳۶۹)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Rms9yt6ro6r4ia33ho6q_thumb

بازیگران: آتیلا پسیانی، آزیتا حاجیان،
حسین محب اهری، مهراوه شریفی نیا و ....
کارگردان: مجید ماهیچی
محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۲
پاییز ۱۳۶۹.

قسمت کوتاهی از " فیلم تلویزیونی روز خاکستری - ۱۳۶۹ "
http://s3.picofile.com/file/7470346234/Rouze_khakestari_1369.rar.html

.
.
.

دوستان گرامی، سعی خواهم داشت که در صورت موافق بودن شرایط، زمان و ...
همانند گذشته در خدمت باشم و چراغ فانوس کودکی را با کمک هم زنده نگاه داریم.

شاد و سلامت باشید.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت يناير 26, 2013 6:10 am ، و در مجموع 4 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف 59 الجمعة أغسطس 17, 2012 12:46 pm

محسن شاه محمدی

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Egbno1drr7afrlzu3ds9_thumb

محسن شاه محمدی متولد ۱۳۴۰ در شهر اراک است. فعاليت سينمايي را از سال ۱۳۵۵
در سينماي آزاد اراک با ساخت چندين فیلم هشت میلیمتری آغاز کرد. اولین فیلم حرفه ای اش را
در سال ۱۳۶۳ به نام "اولین روز" ساخت و در همان زمان در گروه کودک شبکه یک مشغول به کار شد.

از نیمه ی اول دهه شصت خورشیدی تاکنون، بعنوان یکی از کارگردانان موفق و خوشفکر
در زمینه ی ساخت سریالهای تلویزیونی شهرت دارد. از آثار او در این زمینه میتوان به ساخت سریالهای:
"هشدارهای پلیس"، "آینه عبرت"، "شلیک نهایی"، "فکر پلید"، "کلانتر (۳،۲،۱)"،
"یکی مثل من"، "پاييز پدرسالار" و ... اشاره نمود.

-------------------------

نظر دوستان گرامی را به دیدن قسمتهایی خاطره انگیز از دو سریال پر بیننده
که بکارگردانی محسن شاه محمدی در دهه هفتاد خورشیدی ساخته و پخش گردید، جلب مینماییم.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Hd72bhf4obyb3vpgjw_thumb

فایل فشرده شامل نماهایی از سریالهایی "شلیک نهایی - ۱۳۷۴" و "فکر پلید - ۱۳۷۶"
http://s1.picofile.com/file/7471484294/Serial_M_Sh_M.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت يناير 26, 2013 6:12 am ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف kazvash السبت أغسطس 18, 2012 6:38 am

بنام خدا
با سلام خدمت همه دوستان و خير مقدم براي مراجعت جناب 59 به فروم
و همچنين با عرض تسليت به همه هموطنان عزيز به خصوص آذري زبانها بابت وقوع زلزله اخير و با آرزوي سلامتي و بهبودي براي مجروحين اين حادثه
59 عزيز ، از اينكه دوباره به فروم بازگشتي بسيار خوشحال شدم .
هميشه مطالبت دلنشين ميباشد.
قربان همگي
kazvash
28/5/91
kazvash
kazvash

تعداد پستها : 60

پست من طرف ahmad1300mo السبت أغسطس 18, 2012 8:56 pm

از دوستان اگر کسی فیلم دویل سرجیو نیکلاسکو را دارد برای دانلود بگذارد ممنون

ahmad1300mo

پست من طرف 59 الأحد أغسطس 19, 2012 8:43 am

kazvash نوشته است:بنام خدا
با سلام خدمت همه دوستان و خير مقدم براي مراجعت جناب 59 به فروم
و همچنين با عرض تسليت به همه هموطنان عزيز به خصوص آذري زبانها بابت وقوع زلزله اخير و با آرزوي سلامتي و بهبودي براي مجروحين اين حادثه
59 عزيز ، از اينكه دوباره به فروم بازگشتي بسيار خوشحال شدم .
هميشه مطالبت دلنشين ميباشد.
قربان همگي
kazvash
28/5/91
خدمت جناب " kazvash " :
نظر لطف شما هست.
من خوشحال تر هستم که میتوانم در انجام وظیفه
و بازگو کردن احساس درونی، خدمت شما و دوستان باشم.
سپاسگزارم از لطف شما.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الأحد أغسطس 19, 2012 8:45 am

ahmad1300mo نوشته است:از دوستان اگر کسی فیلم دویل سرجیو نیکلاسکو را دارد برای دانلود بگذارد ممنون
با درود.
اگر اشتباه نکم،
در لینک زیر فیلم کامل آن قرار دارد با زبان اصلی.

https://www.youtube.com/watch?v=P_S4QBsjUpA

سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 الأحد أغسطس 19, 2012 8:49 am

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
بینشینی نوین از فرزانگان پارس

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Epuaqaorxgyabh50lqt9

در دی‌ ماه ۱۳۴۴ به عنوان سازمان فرهنگی - هنری و ناسودبر، بنیان نهاده‌ شد.
کانون پرورش فکری دارای گسترده‌ ترین شبکه‌ ی کتابخانه ‌های کودکان و نوجوانان است
و نیز از برجسته‌ ترین تولید کنندگان و ناشران کتاب‌های کودکان و نوجوانان در ایران به شمار می‌رود.
کانون همچنین تهیه ‌کننده‌ی فیلم‌ها و سایر فرآورده‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان است که
پس از انقلاب، به ‌عنوان نهادی دولتی و وابسته به وزارت آموزش و پرورش به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وظایف کانون بر پایه اساسنامه عبارتند از:
بنیاد مراکز عرضه کتاب و آموزش‌های فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان در نقاط مختلف کشور
گسترش و تکمیل کتابخانه‌های عمومی ثابت و سیار
همکاری با سازمان‌ها برای ایجاد بخش‌های ویژه کودکان و نوجوانان
تهیه و چاپ محصولات دیداری و شنیداری
فراهم‌ آوردن وسایل و کلاس‌های آموزشی
تولید، خرید، پخش، نمایش و فروش فیلم‌های سینمایی و تاتر مخصوص کودکان و نوجوانان
و .... (از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد)

----------------------------

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Wcgdzd68q2tl6otbc8ok_thumb فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 R86waehrz8fftinq7ib_thumb

در مقایسه با بچه های امروز، ما متولدین دهه های پنجاه و شصت خورشیدی در سراسر ایران،
با نام و آوای دلنشین گزاره ی "کانون پرورش فکری" بی هیچ شبهه ای آشناتر هستیم.
در دورانی که تکنولوژی و گستره ی وسایل ارتباط جمعی هنوز به حجم بالا و امروزی خود نرسیده بود،
استفاده از محصولات کانون پرورش، شادی آورترین لحظات را برای ما کودکان آن دوران،
با کمترین هزینه از سوی خانواده ها فراهم میساخت.

خرید کتاب های قصه و بارها خواندن آنها همراه با پروازی اسرار آمیز به دنیای تصویرهایشان،
شوق گذاشتن نوار در ضبط صوت، فشردن دکمه آن و شنیدن داستانی جدید با صدای خوش گویندگان،
و یا سرهم ساختن اسباب بازی و سرگرمی فکری که تنها از کاغذ و مقوا ساخته می شد،
همه و همه به برکت اندیشه ی کارساز و خردمندانه ی کانون پرورش فکری برای ما فراهم میامد.

و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در بعد از ظهری خلوت و تابستانی در دهه ی پنجاه یا شصت خورشیدی،
برای یک بار هم که شده بود، به نزدیک ترین مرکز کانون پرورش فکری در شهر و محل زندگی خود رفتید
و آن حس قرار گرفتن در محیطی آرام و شیک همراه با فضایی آموزشی اما بی هیچ واداشتن و بایستگی را،
تجربه کردید و چندی بعدش با شروع سال رنج بار تحصیلی و بازگشایی مدارس، به این فکر افتاده اید که
ای کاش میشد در همان محیط آسوده‌ و بی تشویش کانون به فراگیری دانسته ها و خواندن کتابها ادامه میدادیم
و گذرمان دوباره به پای میز و نیمکتهای خشن و بد رنگ مدرسه نمی افتاد!.

پی نوشت:
عکسها برگفته از صفحه ی "کانون پرورش فکری - نسخه ی زبان آلمانی"
در سایت ویکی پدیا میباشند که با در نظر گرفتن کیفیت دیداری آنها،
اسکن شده از کتاب و یا بولتن های سالانه از فعالیتهای کانون در دهه پنجاه هستند.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Qsgpmpvcbstocz2tr6fy_thumb

یاران همراه همانگونه که بیاد دارید، امیر گرامی چند ماه پیش آدرس سایت کانون
همراه با اطلاعات خوب و مفیدی از بخش های تصویری آن را به اطلاع ما رساند.
ضمن سپاس دوباره از ایشان، بسته ای فشرده شامل ۶ نمونه ی کوتاه و انتخابی
از تولیدات بخش فیلم های کانون تقدیم میگردد که در فاصله ی سالهای ۵۷ تا ۶۸
ساخته شده اند و بارها از تلویزیون آن دوران در برنامه ی کودک پخش میشدند.
دیدن این کادرهای خاطره انگیز، حس یادمانه رویمان را ستایشگر است.

http://s3.picofile.com/file/7473670000/KPFKVN.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت يناير 26, 2013 6:13 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف ahmad1300mo الإثنين أغسطس 20, 2012 2:50 am

دوست عزیز 59 فیلمهای رانده شده و وسوسه که در صفحه های 23 و 24 گذاشته اید دانلود نمیشوند فکر کنم فیلتر شده اند اگر میشود یکبار دیگر با مدیا فایراپلود کنید بتوانیم دانلود کنیم ممنون

ahmad1300mo

پست من طرف 59 الإثنين أغسطس 20, 2012 11:44 am

ahmad1300mo نوشته است:دوست عزیز 59 فیلمهای رانده شده و وسوسه که در صفحه های 23 و 24 گذاشته اید دانلود نمیشوند فکر کنم فیلتر شده اند اگر میشود یکبار دیگر با مدیا فایراپلود کنید بتوانیم دانلود کنیم ممنون
پیام خصوصی را مطالعه بفرمایید.
59
59

پست من طرف ahmad1300mo الأربعاء أغسطس 22, 2012 9:36 am

راستیتش جناب 59 موفق به دانلود فیلم دوۀل نشدم

ahmad1300mo

پست من طرف Emiliano السبت أغسطس 25, 2012 4:47 am

59 نوشته است:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
بینشینی نوین از فرزانگان پارس

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Epuaqaorxgyabh50lqt9

در دی‌ ماه ۱۳۴۴ به عنوان سازمان فرهنگی - هنری و ناسودبر، بنیان نهاده‌ شد.
کانون پرورش فکری دارای گسترده‌ ترین شبکه‌ ی کتابخانه ‌های کودکان و نوجوانان است
و نیز از برجسته‌ ترین تولید کنندگان و ناشران کتاب‌های کودکان و نوجوانان در ایران به شمار می‌رود.
کانون همچنین تهیه ‌کننده‌ی فیلم‌ها و سایر فرآورده‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان است که
پس از انقلاب، به ‌عنوان نهادی دولتی و وابسته به وزارت آموزش و پرورش به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وظایف کانون بر پایه اساسنامه عبارتند از:
بنیاد مراکز عرضه کتاب و آموزش‌های فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان در نقاط مختلف کشور
گسترش و تکمیل کتابخانه‌های عمومی ثابت و سیار
همکاری با سازمان‌ها برای ایجاد بخش‌های ویژه کودکان و نوجوانان
تهیه و چاپ محصولات دیداری و شنیداری
فراهم‌ آوردن وسایل و کلاس‌های آموزشی
تولید، خرید، پخش، نمایش و فروش فیلم‌های سینمایی و تاتر مخصوص کودکان و نوجوانان
و .... (از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 8k9kq458ef275xgtrzp0_thumb فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Gnvdyt280ou3tie1iw3j_thumb

در مقایسه با بچه های امروز، ما متولدین دهه های پنجاه و شصت خورشیدی در سراسر ایران،
در دورانی که تکنولوژی و گستره ی وسایل ارتباط جمعی هنوز به حجم بالا و امروزی خود نرسیده بود،

خرید کتاب های قصه و بارها خواندن آنها همراه با پروازی اسرار آمیز به دنیای تصویرهایشان،
شوق گذاشتن نوار در ضبط صوت، فشردن دکمه آن و شنیدن داستانی جدید با صدای خوش گویندگان،
همه و همه به برکت اندیشه ی کارساز و خردمندانه ی کانون پرورش فکری برای ما فراهم میامد.

و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در بعد از ظهری خلوت و تابستانی در دهه ی پنجاه یا شصت خورشیدی،
برای یک بار هم که شده بود، به نزدیک ترین مرکز کانون پرورش فکری در شهر و محل زندگی خود رفتید
و آن حس قرار گرفتن در محیطی آرام و شیک همراه با فضایی آموزشی اما بی هیچ واداشتن و بایستگی را،
تجربه کردید و چندی بعدش با شروع سال رنج بار تحصیلی و بازگشایی مدارس، به این فکر افتاده اید که
ای کاش میشد در همان محیط آسوده‌ و بی تشویش کانون به فراگیری دانسته ها و خواندن کتابها ادامه میدادیم

پی نوشت:
عکسها برگفته از صفحه ی "کانون پرورش فکری - نسخه ی زبان آلمانی"
در سایت ویکی پدیا میباشند که با در نظر گرفتن کیفیت دیداری آنها،
اسکن شده از کتاب و یا بولتن های سالانه از فعالیتهای کانون در دهه پنجاه هستند.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Gdywlpk6tz3x1ph6f6nn_thumb

یاران همراه همانگونه که بیاد دارید، امیر گرامی چند ماه پیش آدرس سایت کانون
همراه با اطلاعات خوب و مفیدی از بخش های تصویری آن را به اطلاع ما رساند.
ضمن سپاس دوباره از ایشان، بسته ای فشرده شامل ۶ نمونه ی کوتاه و انتخابی
از تولیدات بخش فیلم های کانون تقدیم میگردد که در فاصله ی سالهای ۵۷ تا ۶۸
ساخته شده اند و بارها از تلویزیون آن دوران در برنامه ی کودک پخش میشدند.
دیدن این کادرهای خاطره انگیز، حس یادمانه رویمان را ستایشگر است.

http://s3.picofile.com/file/7473670000/KPFKVN.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

59 نوشته است:

1. دقیقاً همین طوره.
با خوندن این خطوط رفتم به 20، 24 سال پیش. چه بازی های ساده ای داشت و چه ساعت ها باهاشون درگیر می شدیم. یادمه یه مثلث بزرگ متساوی الاضلاع پلاستیکی بود؛ که، درش یه عالم مثلث با همون مقیاس؛ اما، کوچیک تر بود؛ که، با مقواهای رنگی و با خلاقیت باید باهاشون شکل می ساختیم.
طبق معمول همه ی کارای کانون؛ که، اصولی و با پیش زمینه های آموزشی طراحی شده بودن، کتابچه ی زیبایی هم کنار این بازی بود؛ که، مثلاً می تونید این شکل ها رو بسازید.
کسی اسم این بازی یادشه؟
شکل ساده شده ش شبیه این بود؛ منتها، مثلث های داخلش همه یه اندازه و همه متساوی الاضلاع بودن. محل تلاقی خطوط هم منظم بود؛ که، من نتونستم خوب بکِشمشون. ضمناً مثلث های داخل بیشتر هم بودن:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 3it74a1f98ep46h99qy_thumb

2. یه بازی دیگه هم بود؛ که، یه مربع بود؛ که، 7 تکه می شد و باهاش می شد n تا شکل درست کنی؛ که، معروف ترینشون قو بود.
یادمه بعداً توی مجلات هم این بازی مُد شده بود و همه اون رو می کشیدن و مسابقه می ذاشتن که چجوری می شه این شکل ها رو دست کرد؟ همه شون هم تشویقت می کردن که مجله تو قیچی کنی!
کاری که حتا یه بار هم انجامش ندادم.

کسی اسم این بازی یادشه؟ دوستان دیگه کجایید؟ "شروین"، "افشین"، "بابک"، شماها باید حتماً اسم این مریع مشکیو بدونید.

3. اما، بهترین بازیش؛ که، همه براش سر و دست می شکستن، "گردونه"ش بود:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 4cpgqp1pvfdyzt4dpt_thumb

چه خوب و ساده به بچه ها آموزش "انیمیشن" می دادن!
اصلاً کانون به قول شما، "59" عزیز، خیلی شیک بود، هم فضاش، هم کتاباش، هم نقاشی هاش و هم انیمیشناش.
هیچ کدوم از کارای "شرکت صبا" تو انیمیشن به پای کارای ساده؛ اما، جذاب "کانون" نمی رسه.
می دونی چیه؟ مث موسیقی می مونه. "صبا" فقط خط افقی خوبی داره؛ اما، کانون خطوط عمودیش حس و حال دارن! مث "هارمونی". کاراش "آن" دارن و می گیردتت.
دیگه نمی تونم بیشتر توضیح بدم و مطمئنم گرفتی که چی می گم.

4. تو "کانون" بود که با "قصه های مجید" آشنا شدم و چقدر خوندمشون. چه نثری داشت، "هوشنگ مرادی کرمانی". بعدها، سریالش؛ که، اومد، بیشتر فاز داد.
تو "کانون" بود؛ که، اولین کتاب قصه ی امانتی رو تجریه می کردم و چه حالی داد. داستان یه پرستو کوچولو؛ که، فکر کنم از خونه دور می شد و شاید هم گم (؟).
کسی این کتابو داره؟
تو "کانون" مدتی هم همکار آقای "عبداللهی"، مسؤولش، بودم و بهش در نوشتن کارت های کتابای امنتی کمک می کردم.

یاد اون روزای گرم تابستون؛ که، حتا یه ظهرش هم نمی خوابیدم، بخیر!

5. ضمناً، بی نهایت ازت ممنونم؛ بخاطر، فایل انتهایی پست.
و چه خوب نامگذاری کرده بودی شون.
6. ضمناً "مشق شب" رو هم؛ که، سؤال خودتون، "حمید" و "نگین" بود، از "لیست سیاه" با این هدیه ت حذف کردی.

7. راستی، خود شما یا دوستان دیگه می تونید راجع به بقیه هم صحبت کنید؟
راستش من این موارد اصلاً یادم نیومد و اصلاً به همین دلیل هم فکر می کردم اونا رو ندیده م و توی لیست پیداشده ها نذاشته بودمشون:

7.1. لحظه ها.
7.2. مکانیک.
7.3. نادر می تواند.
7.4. رفتگر.
7.5. سه شنبه ی آخر.

8. انگار دومی، سومی و چهارمی مستند بودن و صدای زنده یاد "حسین باغی" و همچنین "ناصر طهماسب" عزیز رو می شد رو دوتاشون شنید.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف 59 السبت أغسطس 25, 2012 9:40 am

ahmad1300mo نوشته است:راستیتش جناب 59 موفق به دانلود فیلم دوۀل نشدم
با دورد.
اگر در اینترنت جستجو بفرمایید،
نرم افزارهای رایگان زیادی هستند که با آنها،
امکان بارگیری فیلم از سایت "ی.و.ت.و.ب" فراهم میاید.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف 59 السبت أغسطس 25, 2012 9:52 am

خدمت امیر گرامی:
نظر لطف شما هست، بله کاملن درست میفرمایید.
عکس بازی "گردونه"، بسیار بسیار خاطره انگیز بود.
فایلهای دیگر از "نمونه فیلمهای کوتاه" که فرمودی،
لحظه به لحظه شان پرواز یادهاست و کادرهای گویایشان،
بهترین توضیح برای آنها میباشد.
سلامت باشی امیر جان.

.
.
.

خدمت گرامیان: "نگین"، "بابک" و "صحرا -۷":
شرمنده میفرمایید، منت بر سر من دارید.
سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت أغسطس 25, 2012 10:00 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف 59 السبت أغسطس 25, 2012 10:01 am

داریوش فرهنگ

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 32okfgyei9ica36hlb_thumb

داریوش فرهنگ درخشانی در ششم آذر ماه سال ۱۳۲۶ در شهر آبادان دنیا آمد.
در سن هشت سالگی پس از درگذشت پدرش به شهر کرمان (زادگاه مادرش) مهاجرت کرد.
دوران دبستان و دبیرستان را در کرمان گذراند و پس از آنکه در دانشگاه پذیرفته شد به تهران رفت.

او در سال ۱۳۵۲ در رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ ‌التحصیل شد.
فعالیت در تئاتر را از سال ۱۳۴۵ آغاز کرد و در سال ۱۳۴۷ گروه تئاتر پیاده را بنیان گذاشت.
نخستین فعالیت سینمایی او با بازی در فیلم کوتاه سلندر (واروژ کریم‌مسیحی) در سال ۱۳۵۹ بود.
پس از آن با فیلم‌نامه ‌نویسی و کارگردانی فیلم ۶۵ دقیقه‌ای رسول پسر ابوالقاسم،
فعالیت حرفه‌ای خود را در سینما آغاز کرد. سوسن تسلیمی، بازیگر سینما و تئاتر، همسر پیشین او بود.
فرهنگ در بخش‌های دیگر صنعت سینما همچون طراحی صحنه و لباس، طراحی تیتراژ،
تهیه ‌کنندگی نیز فعالیت داشته است.

در سال‌های آغازین دهه ی شصت خورشیدی، نخستین ساخته تلویزیونی او،
سریال سلطان و شبان نام داشت که پخش آن با استقبال فراوانی از سوی مخاطب تلویزیون روبرو شد،
همچنین در همین دهه، آثار سینمایی درخشانی همچون "طلسم - ۱۳۶۵" و "دو فیلم با یک بلیت - ۱۳۶۹"
را در مقام کارگردان و فیلمنامه نویسنده و همچنین دو فیلم سینمایی "اتوبوس - ۱۳۶۴" و
"کفش‌های میرزا نوروز - ۱۳۶۴" را در مقام فیلمنامه نویس در کارنامه ی هنری خود دارد.
هنر بازیگری او نیز در فیلمها و سریالهای مختلف و بویژه در فیلم ماندگار "شايد وقتي ديگر - ۱۳۶۶"
نشان دیگریست از قدرت دراماتیک و استعداد درخشان او.

-----------------------------------

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Iyqxzi9zt19s8oe59t87_thumb

فایل تصویری زیر در بردارنده ی سکانسهایی
از فیلم خوش ساخت و ماندگار"طلسم - ۱۳۶۵"
و تیتراژهای اپتدایی دو فیلم دیگر او از همان دوران میباشد.

http://s3.picofile.com/file/7472659458/Telesm_DARIUSH_FARHAANG_1365_.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت يناير 26, 2013 6:15 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف babak السبت أغسطس 25, 2012 5:08 pm

Emiliano" نوشته است:

2. یه بازی دیگه هم بود؛ که، یه مربع بود؛ که، 7 تکه می شد و باهاش می شد n تا شکل درست کنی؛ که، معروف ترینشون قو بود.
یادمه بعداً توی مجلات هم این بازی مُد شده بود و همه اون رو می کشیدن و مسابقه می ذاشتن که چجوری می شه این شکل ها رو دست کرد؟ همه شون هم تشویقت می کردن که مجله تو قیچی کنی!
کاری که حتا یه بار هم انجامش ندادم.

کسی اسم این بازی یادشه؟ دوستان دیگه کجایید؟ "شروین"، "افشین"، "بابک"، شماها باید حتماً اسم این مریع مشکیو بدونید.

سلام امیرجان
اسم این بازی "هفت قطعه شگفت انگیز "یا همون "تانگرام" بود.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 July2010-killbrainstorm-cat-300x400

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Tangram02
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف 59 الإثنين أغسطس 27, 2012 10:13 am

بعد از خبر (کامل) - ۱۳۷۱

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 1v0g4vzddpl4tpuaq8n1_thumb

جعبه ی جادویی یا همان تلویزیون دوست داشتنی، در گذر سه دهه ای که پشت سر نهادیم،
کارسازی چشم گیری را در زندگی روزمره، سبک گفتار و حتی شکل زندگی انسانها
از هر طبقه و کلاسی که باشند، در سراسر دنیا داشته است. پایان یک روز فشرده ی کاری
یا به پایان رسیدن زمان روزانه برای تحصیل، تحقیق، کارهای منزل و یا حتی فکری که
بخاطر مسایل و مشکلات، درگیر و نگران بوده، همه و همه میتواند با نشستن در جلوی تلویزیون
و انتخاب شبکه ی مورد علاقه، قدری از فضای قبلی رها شود و برای دو- سه ساعت هم که شده
دنیای درون و اندیشه را بکمک جادوی تصویر متحرک، به آرامش و راحتی فراخواند.

از اینرو میباشد که تولید برنامه های فکاهی و طنز های روتین و شبانه،
از جایگاهی مهم در برنامه ریزیهای کانالهای تلویزیونی برخوردار هستند.
پیدایش این نسل از برنامه های شادی آفرین در تلویزیون ایران را میتوان
وامدار مجموعه برنامه ی "بعد از خبر" دانست که در سال ۱۳۷۱ خورشیدی
توسط برنامه سازان خوشفکر تلویزیون آقایان "محمد اوزی" و "صادق عبداللهي"
ساخته شد. تا قبل از آن و در دهه شصت نیز ایشان با همکاری کارساز خود در تلویزیون،
یک تنه برنامه هایی پربیننده همچون "هوشيار و بيدار" و "جنگ هفته" را ساخته بودند.

مجموعه ی طنز "بعد از خبر" بخاطر پخش مداوم و نوآورانه ی خود در سال ۷۱،
تبدیل به مهمانی شده بود که هر شب قبل از پخش اخبار سراسری
به نزد خانواده ها می آمد و بسیاری شامشان را همراه با دیدن آن میل میکردند.
صدای زیبا و اجرای باوقار جواد آتش افروز هنوز هم پس از گذشت دو دهه،
برایمان بی همتا و حرفه ای میباشد.

-----------------------

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 Hlf9x5az95jxqqxix3tl_thumb

دوستان گرامی، قبلن هم چند نمایش طنز از "بعد از خبر" تقدیم شده بود.
ارمغان اینبار، یک فایل تصویری ۱۸ دقیقه ای میباشد که یاد آوری کاملی است
از "بعد از خبر" و تمام قسمتهای تشکیل دهنده ی آن. بازیگرانی که بواسطه ی این برنامه
هر شب دیده میشدند و با آنکه دیگر ۲ دهه ازشان خبری نیست، با نگاه کردن به این فایل تصویری،
باز مهمان میگردند و گویی که ما را همراه با پروازی نا آشکار، به دیار گذشته باز میگردانند.

پی نوشت ۱:
با سپاس فراون و دوباره از هنرمند ارجمند جناب آقای محمد اوزی (سایت "طنزنویس قدیمی")
برای به اشتراک قرار دادن قسمتهای مختلف "بعد از خبر" که در فایل ترکیبی زیر از آنها استفاده شد.

پی نوشت ۲:
آهنگ تیتراژ پایانی "بعد از خبر" که در انتهای فایل تصویری قرار داده شده،
چنان نوستالژیک هست که خود بخود پس از شنیدن آن،
تیتراژ آغازین اخبار سراسری در آن دوران بگوش میرسد!.

پی نوشت ۳:
و در صورت تمایل میتوانید از سایت رسمی هنرمند گرامی "امیر نیکیار (آقا نیکی)"
دیدن فرمایید. بخش بیوگرافی را حتمن مطالعه بفرمایید، گالری عکس هم دیدنی هست.
ایشان همچنین مدیر گروه فرهنگی هنری "شاپرک" نیز میباشند.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 39 8swmq280rxmvtu7hnt
http://niky.ir/

.
.
.

برگزیده ای کامل از جنگ شبانه ی "بعد از خبر" - ۱۳۷۱ خورشیدی
http://s3.picofile.com/file/7474118060/Bad_Az_Khabar_Kamel_.rar.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت يناير 26, 2013 6:16 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

صفحه 38 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة