کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 11 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف tisto السبت مايو 14, 2011 2:46 pm

محمد خبر داشتی و به ما چیزی نگفتی ؟؟ ;-) ...چه خون دلها که نخوردیم سر یافتن این آهنگ .... رفتم کامنتا رو خوندم مال دوم اردیبهشت بود یعنی 22 روز از قافله عقب مونده بودم ....( : ... به هر حال ممنون !
tisto
tisto

تعداد پستها : 143

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف Negin 2 الإثنين مايو 16, 2011 3:07 am

جناب محمودی آهنگ بوسنی خیلی خاطره انگیز بود .کاش (با جزییات)نحوه دانلود کردن آهنگها از این سایت رو به ما هم بگی.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف 59 الإثنين مايو 16, 2011 9:06 am

ادوارد گریگ، مردی نروژی که با نتهایش دنیای موسیقی رمانتیک را دگرگون ساخت

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 4yn6w1a6v5z65mi01d0h_thumb

در اپتدا مراتب سپاس و قدردانی خود را خدمت افشین گرامی بخاطر قرار دادن فایل صوتی از
اولین لحظات سالگشت نوروز ۱۳۶۳(که اگر این فایل نبود، خود من هیچگاه با آن موسیقی رویایی
و آهنگساز نابش آشنا نمی شدم)،
و همچنین خدمت دوستان گرامی "محمد محمودی" و "رئوف" که به برکت ایشان نام آهنگساز اثر
یعنی " ادوارد گریگ " مشخص شد اعلام میدارم.
تاثیر این قطعه موسیقی از" ادوارد گریگ " بقدری در این چند ماه، پس از دریافت فایل افشین
و شنیدن آن برای اولین بار و همچنین پس از آنکه دوستان نام آهگنساز رو یافتند
و دوباره این حس و حال جریان یافت، بر روی من زیاد بود که بر آن شدم تا اطلاعات اندکی
درباره " ادوارد گریگ " کسب و خدمت شما دوستان گرامی ارایه دهم.

-------------------------------------------
ادوارد گریگ در پانزدهم ماه ژون سال ۱۸۴۳ در برگن (دومین شهر بزرگ نروژ) بدنیا آمد.
پدرش سمت کنسول انگلستان در شهرشان - برگن را داشت و مادرش پیانیست، دانش آموخته
کنسرواتوار هامبورگ بود، کنسرواتواری که معمولان مردان را برای تحصیل در خود می پذیرفت.
ادوارد از کودکی بهمراه برادر و سه خواهرش طبق آداب و رسوم خانواده های ثروتمند،
تحت تعلیم موسیقی قرار گرفت. اولین بار او چهار ساله بود که پشت پیانوی رویال قرار گرفت.
در سن ده سالگی ادوارد را به مدرسه متوسطه فرستاند اما از آنجا که علایق و استعداد او
به زمینه دیگری (موسیقی) گرایش داشت، سعی میکرد تا به عناوین و بهانه های مختلف از حضور
در کلاس درس سر باز بزند. به عنوان نمونه ادوارد در دوره ابتدایی فهمیده بود دانش آموزانی که
لباسشان در راه آمدن به مدرسه بخاطربارندگی خیس میشود بنا به قوانین آموزشی نروژ
به خانه برگردانده میشوند تا لباس دیگری به تن کرده و به مدرسه باز گردند.
با دانستن این قانون، ادوارد در راه آمدن به مدرسه سعی میکرد تا حتمن لباسش خیش شود
و یا آنرا خیس میکرد و این دلیلی میشد تا دوباره به خانه بازگردد.
از آنجا که فاصله خانه تا مدرسه ادوارد زیاد بود، تا این رفت و برگشت انجام میشد،
کلاسهای آن روزمدرسه تمام شده بود، و این ترفند او بارها ادامه پیدا میکرد.
ادوارد بین سالهای ۱۸۵۸ تا ۱۸۶۲ به تحصیل موسیقی در کنسرواتوآر لایپزیک پرداخت
و با موسیقی رمانتیک آشنا شد.
همین رفت و آمدها و گردشهای او در دل طبیعت و کوههای محل زندگی اش
نکته تاثیر گذار بسیار مهمی است بر استعداد موسیقایی و آثار جاودان خلق شده توسط او.
از سویی دیگر ادوارد بنا به دلایلی از اندام و فیزیک کوچکی برخوردار بود،
بدین شکل که در زمان جوانی همانند پسر بچه ای ده ساله می نمود.
اگر او در یک کشور آسیایی زندگی میکرد، کمبود فیزیکی او در جامعه برایش مشکل ساز نبود
اما ادوارد یک نروژی بود، اهل کشوری که مردانش به بلند قامتی معروف هستند.
زمانی که ادوارد گریگ اولین کنسرت و سمفونی خود را با الهام از صدای همان طبیعتی
که روزگار کودکی را در آن گذرانده بود و با استفاده از نغمه ها و آواهایی که هر روز در راه مدرسه
از چوپانانی که برای چهارپایان خویش میخواندند و او می شنید، اجرا نمود،
دیگر کسی او را با نام "پسربچه سیبیلو" نمی شناخت.
او به اندازه خلاقیت خویش در چشمها و فکر مردم، بزرگ و بی نقص شده بود.

-------------------------------------------
دوستان گرامی را دعوت به شنیدن دو قطعه بسیار دلنشین و آشنا
از آثار ساخته شده توسط ادوارد گریگ مینمایم.

(کلیپها برگرفته ازیوتوب میباشند)

قطعه دلبرانه "صبح"
http://s1.picofile.com/file/6669038228/Edvard_Grieg_Morning.wmv.html

قطعه باشکوه و حماسی "درسرای غار شاه کوه"
http://s1.picofile.com/file/6669045270/Edvard_Grieg_In_the_Hall_of_the_Mountain_King.wmv.html

شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء مايو 17, 2011 7:23 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف stalker الثلاثاء مايو 17, 2011 4:45 am

59 نوشته است:خدمت "محمد جان" گرامی :
خواهش میکنم،
من به سایت صدای کودکی من هر چند وقت یکبار سر میزنم و کلی استفاده میکنم،
اینکه شما در اون سایت خاطره انگیز هم همانند اینجا فعال هستی، بسیار جای تقدیر داره.
سلامت باشی.
افتخار می‌دی شما. بر و بچ قدیم اینجا می‌دونن (از شما هم نباید پنهان باشه) که من شدیدن علاقه‌مند به فایل‌های صوتی، خصوصا تیتراژ‌های ملودیک برنامه‌های قدیمی هستم. این سایت هم باعث شده ۴-۵ تا چیز که سال‌ها دنبالش بودم پیدا بشه.

tisto نوشته است:محمد خبر داشتی و به ما چیزی نگفتی ؟؟ ;-) ...چه خون دلها که نخوردیم سر یافتن این آهنگ .... رفتم کامنتا رو خوندم مال دوم اردیبهشت بود یعنی 22 روز از قافله عقب مونده بودم ....( : ... به هر حال ممنون !
آقا شرمنده. می‌‌دونستم زودتر می‌گفتم. من موسیقی کلاسیک زیاد گوش می‌دادم. و به نظرم ارزش‌اش رو داره.

Negin 2 نوشته است:جناب محمودی آهنگ بوسنی خیلی خاطره انگیز بود .کاش (با جزییات) نحوه دانلود کردن آهنگها از این سایت رو به ما هم بگی.
می‌تونید Internet Download Manager نصب کنید و وقتی فایل‌ها رو play می‌کنید ازتون می‌پرسه که کجا save اش کنم.
راه ساده‌تری که فعلا کار می‌کنه ولی آینده رو نمی‌دونم: کافیه برای هر لینک مثل این:
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/725
عدد پست رو به جای ??? در لینک زیر بذارید:
http://storage.soundsofmychildhood.com/sounds/???/mp3/out.mp3
که می‌شه:
http://storage.soundsofmychildhood.com/sounds/725/mp3/out.mp3

59 نوشته است:
دوستان گرامی را دعوت به شنیدن دو قطعه بسیار دلنشین و آشنا
از آثار ساخته شده توسط ادوارد گریگ مینمایم.

(کلیپها برگرفته ازیوتوب میباشند)

قطعه دلبرانه "صبح"
http://s1.picofile.com/file/6669038228/Edvard_Grieg_Morning.wmv.html

قطعه باشکوه و حماسی "درسرای غار شاه کوه"
http://s1.picofile.com/file/6669045270/Edvard_Grieg_In_the_Hall_of_the_Mountain_King.wmv.html
کلا این سوییت Peer Gynt همه‌ش عالیه. این قطعه‌ی «صبح» رو به طور خاص دوست دارم چون یک بار سرش یه شرط رو بردم! داشتم با سوت می‌زدمش که یکی از دوستان عزیزم گفت که این بخشی از دریاچه‌ی قو‌ی چایکوفسکی‌اه. من هم که می‌دونستم تو این چیزا زدن زیر شرط راحته همون‌جا با موبایل ضبطش کردم که دو دره نشه قضیه.

راستی! تا حالا به شباهت قطعه‌ی «در سرای غار شاه کوه» و آهنگ کاراگاه کجت دقت کرده بودید؟ :-) به نظر من که کاملا از روی این کپی کردن (و فقط با ریتم بازی شده): http://www.soundsofmychildhood.com/posts/128
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف Negin 2 الأربعاء مايو 18, 2011 5:58 am

جناب محمودی گرامی من بالاخره موفق شدم از سایت صدای کودکی من آهنگهای منتخبم را دانلود کنم.از پیگیریتون ممنونم.
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

پست من طرف stalker الخميس مايو 19, 2011 7:57 pm

http://www.soundsofmychildhood.com/posts/1144
امروز درس چی داریم؟
درس ایمنی داریم.
شما بگو ببینم. فرزند نازنینم.
وقتی میای تو خونه. یا توی آشپرخونه.
اگه از راه رسیدی. بوی گاز رو شنیدی، اول چی کار باید کرد؟ چه کاری نباید کرد؟...
stalker
stalker

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Empty تدفین ملکه ماری - هانری پورسل

پست من طرف tisto الخميس مايو 19, 2011 9:41 pm

در اوایل دهه ی 60 ، در روزهای عزا از تلویزیون پخش می شد .
tisto
tisto

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Empty زير آسمان پاريس (اثري از اديت پياف)

پست من طرف Indiana Jones الجمعة مايو 20, 2011 5:01 am

سلام بر دوستان
ببينيد آيا اين امكان وجود داره كه اين آهنگ از اديت پياف مشهور مبناي آهنگ تيتراژي باشد كه تلويزيون ايران براي كارتون بچه‌هاي مدرسه‌ي والت گذاشته بود؟ من در كمال تعجب نسخه‌اي از آهنگ اين كارتون نداشتم تا هر دو را كنار هم بگذارم.

http://s1.picofile.com/file/6686138828/19_Sous_Le_Ciel_de_Paris.mp3.html

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 04oaz6rdu17woz4w72 امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 E23i3cu3efw39okk2lo امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Mfltcnei75w1l9xcoebr

ارادتمند
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف stalker الجمعة مايو 20, 2011 5:41 am

Indiana Jones نوشته است:سلام بر دوستان
ببينيد آيا اين امكان وجود داره كه اين آهنگ از اديت پياف مشهور مبناي آهنگ تيتراژي باشد كه تلويزيون ايران براي كارتون بچه‌هاي مدرسه‌ي والت گذاشته بود؟ من در كمال تعجب نسخه‌اي از آهنگ اين كارتون نداشتم تا هر دو را كنار هم بگذارم.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 04oaz6rdu17woz4w72 امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 E23i3cu3efw39okk2lo امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Mfltcnei75w1l9xcoebr

ارادتمند
افشين

افشین جان، خانواده‌ای رو از نگرانی نجات دادی!
من حدود ۶ سال پیش این آهنگ رو به طور شانسی پیدا کرده بودم (بدون کلام‌اش رو) و دقیقا به همین سوالی که پرسیدی هم فکر کردم. البته اولش فکر می‌کردم که این دقیقا (ملودی‌اش) خود آهنگ کارتون‌اه، تا اینکه یکی از دوستانم آهنگ اصلی رو برام با سوت زد و فهمیدم که فرق دارن. بعد حدود ۳ سال قبل یک روز که تو کتاب‌خونه بودم ایمیلی از اسمم به دستم رسید که بهش دو تا آهنگ اتچ شده بود:‌ یکی‌اش اوشین بود اگه درست یادم باشه و یکی‌اش ورژنی از «بچه‌های مدرسه‌ی آلپ» که کسی بار ارگ زده بود:
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/581
هنوز یادمه که از شنیدن هر دوش چه حالی شدم. همون ورژن ارگ هم غنیمتی بود اون روز‌ها ... بعد‌تر‌ها هم که اصلِ آهنگ یافت شد. ولی باورت می‌شه که ۲ شب پیش یاد این آهنگ کردم و هرچی تو خرت و پرت‌هام گشتم نتونستم پیداش کنم؟ اصلا یادم نبود اون کدوم آهنگ بود که شبیه «بچه‌های مدرسه‌ی وات» بود. خلاصه خلاصم کردی. داشت کم کم اذیت کننده می‌شد! این هم ورژن اصلی که البته کیفیت‌اش بده:
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/101
stalker
stalker

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Empty موزيك تيتراژ برنامه تلويزيوني رفتار با كودك

پست من طرف Indiana Jones السبت مايو 21, 2011 2:43 pm

59 نوشته است:

سلام
با تشكر از 59 عزيز كه لينك بالا را گذاشته بود خواستم يكسري اطلاعات قديمي را بروي كاغذ(؟) بياورم براي ثبت در تاريخ. برنامه‌ي بالا را من هم دقيقاً به ياد ندارم اما حدس ميزنم در ادامه مجموعه برنامه‌هايي با نامي همرديف اين نام بود كه پيش از ظهر تابستان‌هاي سالهاي 1364 و 1365 از شبكه دوم تلويزيون ايران پس از پخش كارتون‌هايي مثل "بچه‌هاي آلپ" پخش ميشد. در اين برنامه رفتار با كودك مورد بحث قرار مي‌گرفت و طي آن فيلمي در دو اپيزود پخش ميشد. در يكي رفتار با كودك اشتباه بود و رابطه پدر و مادر و كودك به بن‌بست ميرسيد و در ديگري رفتار درست ميشد و كودكي كه آنقدر مايه اعصاب‌خردي بود تبديل به يك بچه مثبت مهربان ميگرديد. هنرپيشه يكساني نقش كودك را در كل آن مجموعه برنامه‌ها بازي ميكرد و تا حدودي مشهور شده بود. البته بعدها در هيچ فيلم يا سريالي بازي نكرد و براي هميشه گم شد. در قحطي برنامه‌هاي تلويزيوني ، ما كودكان آن زمان پاي برنامه‌هايي كه براي بزرگترها (در ارتباط با رفتار با كودكان) ساخته ميشد هم مي‌نشستيم و تماشا ميكرديم. حالا كه اين را گفتم يادم به چيز ديگري هم افتاد. آن زمان به هنگام عزاداري‌ها ، برنامه‌ها واقعاً خسته‌كننده و بي‌روح ميشد. روزهاي سه‌شنبه هم كه از بيخ و بن برنامه‌ها بسيار كسل‌كننده بود و جز برنامه اقتصادي هفته چيز ديگري بدرد نمي‌خورد كه آن هم اگر مصادف با عزاداري ميشد ديگر برنامه‌ها از تشيع‌جنازه چيزي كم نداشت. اين ميان آخرين برنامه تلويزيوني "راز بقا" بود كه طي آن شيرها و پلنگ‌هاي عزيز گورخران را مي‌دريدند و آهوها توسط كروكوديل‌ها خورده ميشدند... براي تماشاي يك چيز رنگي و هيجان‌انگيز با چه ولعي اين فيلمهاي مستند كشدار را تماشا مي‌كرديم. كجا بود اين ماهو آره‌ها؟
خب من زياد حرف زدم. ببخشيد.
ارادتمند
افشين
افشین جان، من و شما انگار که بخش نوستالژیک مغزمان با هم مشترک هست.
اون برنامه ای که گفتی:" پيش از ظهر تابستان‌هاي سالهاي ۱۳۶۴ و ۱۳۶۵ از شبكه دوم تلويزيون ايران پس از پخش كارتون‌هايي مثل "بچه‌هاي آلپ" پخش ميشد" رو من بخوبی بیاد دارم، بسیار هم برنامه محبوبی بود و آنزمان همیشه برای دیدنش انتظار می کشیدم و برای همین مدتها هست که خاطره آن برنامه ذهن نوستالژیک من رو بخود مشغول کرده بود.
من در اون زمان اسمش رو گذاشته بودم "پسر شیطونه". بطور مثال این پسر بچه بازیگر که شما هم درباره اش کامل گفتی،
با مادرش برای خرید لباس به فروشگاهی رفته بود (فکر کنم فروشگاه قدس بود) و آنجا زمانی که مادرش مشغول انتخاب مانتو بود،
این پسر بچه شیطون ماسکی به صورتش زده بود و در بین ردیفهای مخصوص لباس قایم می شد،
مادرش پس از مدتی نگران شده و بدنبالش میگشت و او سرانجام با بیرون پریدن از بین لباسهای آویزان شده،
با صورت درون ماسک مادرش را میترساند و به اینسو وآنسو میدوید و در واقع با لجبازیهای فراوان
و شیطنت خارج از اندازه او، یک ناهنجاری کودکانه نشان داده میشد. پس از پخش این برنامه هم، آموزش خیاطی پخش میشد.
حالا سوال و شک من با نوشتار شما کاملن برطرف شد، چون من کمی به این فکر افتاده بودم که برنامه "پسر شیطونه"
لابد قسمتی از این نسخه برنامه تلویزیونی "رفتار با کودک - ۱۳۶۶" بوده، و در خلال آن پخش میشده. از طرفی دیگر
در فایل "رفتار با کودک "، مجری با گفتن: "برنامه امشب ما"، زمان پخش رو مشخص میکنه،
شما هم که سرانجام با دادن اطلاعات کامل (سال پخش و ....) همانند همیشه جواب سوالهای بیان نشده ذهن رو
به بهترین شکل پاسخگو هستی و راهنمایی کردی.
بسیار سپاسگذارم.
سلامت باشی.

http://s1.picofile.com/file/6692991946/TURKISH.mp3.html
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف 59 الأحد مايو 22, 2011 7:11 am

Indiana Jones نوشته است:
59 نوشته است:

سلام
با تشكر از 59 عزيز كه لينك بالا را گذاشته بود خواستم يكسري اطلاعات قديمي را بروي كاغذ(؟) بياورم براي ثبت در تاريخ. برنامه‌ي بالا را من هم دقيقاً به ياد ندارم اما حدس ميزنم در ادامه مجموعه برنامه‌هايي با نامي همرديف اين نام بود كه پيش از ظهر تابستان‌هاي سالهاي 1364 و 1365 از شبكه دوم تلويزيون ايران پس از پخش كارتون‌هايي مثل "بچه‌هاي آلپ" پخش ميشد. در اين برنامه رفتار با كودك مورد بحث قرار مي‌گرفت و طي آن فيلمي در دو اپيزود پخش ميشد. در يكي رفتار با كودك اشتباه بود و رابطه پدر و مادر و كودك به بن‌بست ميرسيد و در ديگري رفتار درست ميشد و كودكي كه آنقدر مايه اعصاب‌خردي بود تبديل به يك بچه مثبت مهربان ميگرديد. هنرپيشه يكساني نقش كودك را در كل آن مجموعه برنامه‌ها بازي ميكرد و تا حدودي مشهور شده بود. البته بعدها در هيچ فيلم يا سريالي بازي نكرد و براي هميشه گم شد. در قحطي برنامه‌هاي تلويزيوني ، ما كودكان آن زمان پاي برنامه‌هايي كه براي بزرگترها (در ارتباط با رفتار با كودكان) ساخته ميشد هم مي‌نشستيم و تماشا ميكرديم. حالا كه اين را گفتم يادم به چيز ديگري هم افتاد. آن زمان به هنگام عزاداري‌ها ، برنامه‌ها واقعاً خسته‌كننده و بي‌روح ميشد. روزهاي سه‌شنبه هم كه از بيخ و بن برنامه‌ها بسيار كسل‌كننده بود و جز برنامه اقتصادي هفته چيز ديگري بدرد نمي‌خورد كه آن هم اگر مصادف با عزاداري ميشد ديگر برنامه‌ها از تشيع‌جنازه چيزي كم نداشت. اين ميان آخرين برنامه تلويزيوني "راز بقا" بود كه طي آن شيرها و پلنگ‌هاي عزيز گورخران را مي‌دريدند و آهوها توسط كروكوديل‌ها خورده ميشدند... براي تماشاي يك چيز رنگي و هيجان‌انگيز با چه ولعي اين فيلمهاي مستند كشدار را تماشا مي‌كرديم. كجا بود اين ماهو آره‌ها؟
خب من زياد حرف زدم. ببخشيد.
ارادتمند
افشين
افشین جان، من و شما انگار که بخش نوستالژیک مغزمان با هم مشترک هست.
اون برنامه ای که گفتی:" پيش از ظهر تابستان‌هاي سالهاي ۱۳۶۴ و ۱۳۶۵ از شبكه دوم تلويزيون ايران پس از پخش كارتون‌هايي مثل "بچه‌هاي آلپ" پخش ميشد" رو من بخوبی بیاد دارم، بسیار هم برنامه محبوبی بود و آنزمان همیشه برای دیدنش انتظار می کشیدم و برای همین مدتها هست که خاطره آن برنامه ذهن نوستالژیک من رو بخود مشغول کرده بود.
من در اون زمان اسمش رو گذاشته بودم "پسر شیطونه". بطور مثال این پسر بچه بازیگر که شما هم درباره اش کامل گفتی،
با مادرش برای خرید لباس به فروشگاهی رفته بود (فکر کنم فروشگاه قدس بود) و آنجا زمانی که مادرش مشغول انتخاب مانتو بود،
این پسر بچه شیطون ماسکی به صورتش زده بود و در بین ردیفهای مخصوص لباس قایم می شد،
مادرش پس از مدتی نگران شده و بدنبالش میگشت و او سرانجام با بیرون پریدن از بین لباسهای آویزان شده،
با صورت درون ماسک مادرش را میترساند و به اینسو وآنسو میدوید و در واقع با لجبازیهای فراوان
و شیطنت خارج از اندازه او، یک ناهنجاری کودکانه نشان داده میشد. پس از پخش این برنامه هم، آموزش خیاطی پخش میشد.
حالا سوال و شک من با نوشتار شما کاملن برطرف شد، چون من کمی به این فکر افتاده بودم که برنامه "پسر شیطونه"
لابد قسمتی از این نسخه برنامه تلویزیونی "رفتار با کودک - ۱۳۶۶" بوده، و در خلال آن پخش میشده. از طرفی دیگر
در فایل "رفتار با کودک "، مجری با گفتن: "برنامه امشب ما"، زمان پخش رو مشخص میکنه،
شما هم که سرانجام با دادن اطلاعات کامل (سال پخش و ....) همانند همیشه جواب سوالهای بیان نشده ذهن رو
به بهترین شکل پاسخگو هستی و راهنمایی کردی.
بسیار سپاسگذارم.
سلامت باشی.

http://s1.picofile.com/file/6692991946/TURKISH.mp3.html
چقدر این آهنگ خاطره انگیز و نوستالژیک هست.
با شنیدنش، همان ظهرهای تابستان، پسر شیطونه، آموزش خیاطی، شبکه دو و ...
دوباره به آغوش چشمان خاطره باز، برمیگردند.
اگر اشتباه نکنم "چهار فصل - ویوالدی" هست، درسته؟
سپاسگذارم افشین جان.
سلامت باشی.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف Emiliano الأحد مايو 22, 2011 11:32 am

mahmoody نوشته است:
امروز درس چی داریم؟
درس ایمنی داریم.

1. عالی بود، "محمد". اینا رو از کجا گیر می یاری، پسر!

Indiana Jones نوشته است:
سلام بر دوستان

2. نه، "افشین" جان. شباهت این دو آهنگ به هم یه چیزی تو مایه های شباهت "ابی" و "عزت ضرغامی"ه! Smile
3. این هم آهنگی؛ که، ما شنیدیم و گفتی دنبالشی:

http://s1.picofile.com/file/6697204224/Bachehaye_Madreseye_Valt.rar.html

4. پی اس: اول اینو فرستادم، بعد دیدم "محمد" عزیز هم لینک داده؛ فقط، محمد جان "بچه های مدرسه ی والت"، نه "آلپ".

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الأحد مايو 22, 2011 11:35 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Emiliano الأحد مايو 22, 2011 11:32 am

1. مجدد سلام.
2. اگه خاطرتون باشه، من به کمک "59" عزیز اینجا سان ترک های سریال "آیینه ی عبرت" رو گذاشتم و از دوستان؛ بخصوص، "دن کوپر" خواستم کمکم کنن، اریجینال ها، کامل ها و باکیفیت هاشو پیدا کنن:

http://s1.picofile.com/file/6643611666/Ayeeneye_Ebrat.rar.html

3. باز هم "دن کوپر" کولاک کرد و اینجا 9 ترک کامل از آلبوم فیلم Flashpoint با موسیقی Tangerine Dream رو گذاشت؛ که، با اجازه ی ایشون برای دوستان می ذارم:
لیست کامل آهنگ ها عبارتند از:
3.1. Tangerine Dream 1984 (1) _ Going West
3.2. Tangerine Dream 1984 (2) _ Afternoon In The Desert
3.3. Tangerine Dream 1984 (3) _ Plane Ride
3.4. Tangerine Dream 1984 (4) _ Mystery Tracks
3.5. Tangerine Dream 1984 (5) _ Lost In The Dunes
3.6. Tangerine Dream 1984 (6) _ Highway Patrol
3.7. Tangerine Dream 1984 (7) _ Lover Phantasy
3.8. Tangerine Dream 1984 (8) _ Mad Cap Story
3.9. Tangerine Dream 1984 (9) _ Dirty Cross Roads

mediafire.com sk8bw4wj37k17

4. کیفیت ها در حد تیم ملیه و تقریباً همه ی آهنگ ها هست؛ بخصوص، Highway Patrol رو توصیه می کنم حتماً بگیرید.
5. شرمنده، اگه لینک فیله. دوستانی؛ که، ای دی اس ال دارن، زحمت آپلودشو جای دیگه ای بکشن، لطف می کنن.

6. در مورد سان ترک های "محله ی برو و بیا" هم فکر می کنم تنها کسی که می تونه کمکمون کنه، باز هم "دن کوپر" خودمون باشه. باید منتظر باشیم گرفتاری و درس ایشون تموم شه. از همین جا هم براش آرزوی موفقیت می کنم.

Emiliano

پست من طرف tisto الأحد مايو 22, 2011 5:33 pm

59 گفت :
اگر اشتباه نکنم "چهار فصل - ویوالدی" هست، درسته؟

نه 59 عزیز ! این آهنگ ، مارش ترکی (turkish march) "موتزارت" است .
tisto
tisto

پست من طرف stalker الإثنين مايو 23, 2011 6:02 pm

Emiliano نوشته است:
mahmoody نوشته است:
امروز درس چی داریم؟
درس ایمنی داریم.

1. عالی بود، "محمد". اینا رو از کجا گیر می یاری، پسر!

Indiana Jones نوشته است:
سلام بر دوستان

2. نه، "افشین" جان. شباهت این دو آهنگ به هم یه چیزی تو مایه های شباهت "ابی" و "عزت ضرغامی"ه! Smile
3. این هم آهنگی؛ که، ما شنیدیم و گفتی دنبالشی:

http://s1.picofile.com/file/6697204224/Bachehaye_Madreseye_Valt.rar.html

4. پی اس: اول اینو فرستادم، بعد دیدم "محمد" عزیز هم لینک داده؛ فقط، محمد جان "بچه های مدرسه ی [b]والت
"، نه "آلپ".

۱. قابلی نداشت. یکی از دوستان توی یوتوب وید‌ئوش رو پیدا کرده بود:
https://www.youtube.com/watch?v=0RSNhkoZtew

۴. من خودم روزی ۲ بار به این و اون می‌گم «مدرسه‌ی والت درسته»، فکر کنم از تکرار زیاد خودم هم قاطی کردم..
stalker
stalker

پست من طرف stalker الإثنين مايو 23, 2011 6:03 pm

Emiliano نوشته است:1. باز هم سلام.
2. "دن کوپر" عزیز، باز هم تو پی ام لطف کرده و لینک تک تک آهنگ های

mediafire.com sk8bw4wj37k17

رو واسه ی دوستان فرستاده، بنده بذارم:

با تشکر از ایشون:

http://s1.picofile.com/file/6698414484/01_Going_West.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698418508/02_Afternoon_In_The_Desert.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698422532/03_Plane_Ride.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698427562/04_Mystery_Tracks.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698431586/05_Lost_In_The_Dunes.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698435610/06_Highway_Patrol.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698439634/07_Lover_Phantasy.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698443658/08_Mad_Cap_Story.mp3.html
http://s1.picofile.com/file/6698447682/09_Dirty_Cross_Roads.mp3.html

متساسفانه از وقتی من دوباره فعال شدم آقای دن کوپر کم پیدا بوده و من توفیق آشنایی نداشتم. ولی به وضوح کارشون درسته. من هم امیدوارم که بتونن اصل موسیقی «وقتی بابا کوچک بود» و «محله‌ی برو بیا» رو پیدا کنن.
stalker
stalker

پست من طرف stalker الإثنين مايو 30, 2011 2:54 am

کسی یادشا آهنگ فوتبالیست‌ها سری اول با سری دوم فرق داشت یا نه؟
مثلا سری اول هیچ ربطی به این داشت آهنگش؟
https://www.youtube.com/watch?v=DUFB6iIPHfE
stalker
stalker

پست من طرف sahra_7 الإثنين مايو 30, 2011 5:09 pm

mahmoody نوشته است:کسی یادشا آهنگ فوتبالیست‌ها سری اول با سری دوم فرق داشت یا نه؟

سلام.
ام ... خب من در این زمینه یه کم متخصص شدم دیگه! دندانها
اگه منظورتون اپنینگ این دوتا کارتون هست که آهنگ اپنینگ و اندینگ هردو سری گانباره کیکرز و کاپیتان سوبا رو تلویزیون ما یه جور پخش کرده. حالا چرا معلوم نیست مشکوک
اینی که شما لینکشو گذاشتی که در واقع اپنینگ اصلی (ژاپنی) سری اول یا به قولی گانباره کیکرز هستش که بی کلامش تو موسیقی متنشم استفاده میشد.
گانباره کیکرز ! cheers
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف stalker الإثنين مايو 30, 2011 6:39 pm

sahra_7 نوشته است:
mahmoody نوشته است:کسی یادشا آهنگ فوتبالیست‌ها سری اول با سری دوم فرق داشت یا نه؟

سلام.
اگه منظورتون اپنینگ این دوتا کارتون هست که آهنگ اپنینگ و اندینگ هردو سری گانباره کیکرز و کاپیتان سوبا رو تلویزیون ما یه جور پخش کرده. حالا چرا معلوم نیست مشکوک
اینی که شما لینکشو گذاشتی که در واقع اپنینگ اصلی (ژاپنی) سری اول یا به قولی گانباره کیکرز هستش که بی کلامش تو موسیقی متنشم استفاده میشد.
گانباره کیکرز ! cheers

ممنون از توضیحات صحرا خانم.
stalker
stalker

پست من طرف stalker الخميس يونيو 02, 2011 1:43 am

«السلام علیکم مشاهدین‌ الکرام»
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/1482
stalker
stalker

پست من طرف stalker الأحد يونيو 05, 2011 1:08 am

بالاخره بعد از سال‌ها مفتخر هستم که خدمتتون اعلام کنم که:
«شد جمهوری اسلامی به پا که هم...»
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/1514
stalker
stalker

پست من طرف sahra_7 الأحد يونيو 05, 2011 7:58 am

mahmoody نوشته است:
sahra_7 نوشته است:

سلام.
گانباره کیکرز ! cheers

ممنون از توضیحات صحرا خانم.

قابل نداشت

mahmoody نوشته است:بالاخره بعد از سال‌ها مفتخر هستم که خدمتتون اعلام کنم که:

فوق العاده بودامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 47b20s0 ممنون از شما و دوستی که اینو گذاشتنامواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 11 Thankyou
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف mahmood666 الأحد يونيو 05, 2011 12:23 pm

سلام
نمی دونم تاپیک درستی اومدم یانه ولی فکر کنم این آهنگ قبلا تو سایت قرار نگرفته آهنگ introکارتون آخرین تک شاخ ساخته گروه america که یکی از گروه های محبوب منه واخیرا به طور تصادفی متوجه شدم آهنگ این کارتون متعلق به این گروهه:
http://www.4shared.com/audio/AMc4ByP9/03_-_THE_LAST_UNICORN.html
mahmood666
mahmood666

تعداد پستها : 47

پست من طرف Emiliano الخميس يونيو 09, 2011 3:36 am

mahmoody نوشته است:بالاخره بعد از سال‌ها مفتخر هستم که خدمتتون اعلام کنم که:

1. سلام "محمد".
2. آقا، این بی نظیر بود. بالأخره هم پیدا شد. دست همگی درد نکنه: شما، "مهرآوا" و بقیه.

Emiliano

صفحه 11 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة