کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

+60
yaghesh
Audiophile
وحید شمسی
SKYNET
venus arian
ارمانن
slevin(HAMID
Milassyui
Mihakralj
sina1984
Mactavish
jovest
simoncrans
suny
prison break
heidiii
Roxpa
aliagha
jasonbourne
arman
Heidii
keyvanmoeini
faridonline
afsoon520
pooria.kianoush
tamarajoon
ahmad1300mo
kazvash
mehrdad khadem
kiakiany
jeff65
aa1359
R3za
Marcello
naser58
fazel1994
mahmood666
sahra_7
stalker
kave
Negin 2
SMAM
siavash
Dan Cooper
arman1389
نگين
Roham
mld_msm
mohammad
S@M
alirad
tisto
ariangirl
Shervin
Emiliano
sparrow
khatereh
babak
@p@d@n@
Indiana Jones
64 مشترك

صفحه 8 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  الصفحة التالية

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف Emiliano الإثنين مارس 21, 2011 1:53 pm

Indiana Jones نوشته است:
سلام بر دوستان عزيز
اين بار اميد همه را غافلگير كرده و فايلي را به اشتراك گذاشته كه جزو خاطرات شيرين من و شما است. شخصاً هنوز زمان پخش اين تبليغ و احساس خودم از ديدن آنونس يك سريال كارتوني جديد را به خاطر دارم. خانم رضايي براي ما بچه‌هاي سالهاي ابتدايي دهه 1360 شمسي تبليغ كارتون بل و سباستين را ميكرد و تكه‌هايي از اين كارتون (كه اتفاقاً جاي هيجان‌انگيزي هم بود) از تلويزيون پخش ميشد. اين شما و اين هم صداي اولين آشنايي بچه‌هاي ايران با كارتون بل و سباستين:
4shared.com /audio/tLmX6tP2/Known_11.html

بچه‌ها ، به نظر من كه اين بار اميد گل كاشته! راستي دوستان عزيز منتظر مسابقه‌هاي سخت صوتي باشند.امثال عيد اميد و من مي‌خواهيم بتركونيم!
ارادتمند
افشين

1. "افشین" جان، عالی بود. دست شما، دو دوست عزیزم، درد نکنه.
2. هووممم! بی صبرانه منتظر عیدی ها می مونیم.
خیلی عالیه.

Indiana Jones نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
به مسابقه صوتي جديد ما خوش آمديد. اميد اين فايل را براي شما عزيزان آماده كرده كه بايد پاسخ دهيد مربوط به چه برنامه‌ي كودك و نوجوان بوده است (حالا امير باز مي‌گويد اين مال سال 1363 است! خب درست گفتي. بقيه‌اش را بگو)
4shared.com /audio/ZtpKSmfd/Unknown_12.html
ارادتمند
افشين و اميد

3. خوب، من هم فکر می کنم همون "نقاشی های مداد آبی"ای باشه؛ که، "تیستو" ("رئوف") عزیز بهش اشاره کرد، درسته؟

4. راستی، این عبارت "فستیوال ..." رو با تیپ خروس کی می گه؟ خنده هاش شبیه زنده یاد "مهدی آژیر"ه.
کسی می دونه؟
"اسمم" جان کجایی؟

Dan Cooper نوشته است:
افشین جان اشتباه نکنم صدای آخر موزیک جواب رو لو میده (فستیوال فیلمهای کودک و نوجوان...). فکر کنم از همین چیزا بود که دم عید یا مناسبتهای دیگه برنامه ها و کارتونهای تکراری رو به خورد بچه ها میدادن و اسمشم میذاشتن "فستیوال" که جذاب بشه؛ نمیدونم به ذهن من که این اومد.
با این کلیپهایی که از طرف امید اینجا میذاری کم کم دارم فکر میکنم این جناب امید خان بخش قابل ملاحظه ای از کودکیش رو ضبط صوت بدست کنار تلویزیون گذرونده!

4. "دن کوپر" عزیز، خوش اومدی. کم پیدا؟
5. "ضبط صوت به دست" رو خیلی خوب اومدی. من هم بودم؛ منتها، یه اخلاق خیلی بدی که داشتم، بعد از مدتی نوارهامو یا پاک می کردم، یا خسته می شدم، می شکستم!
تعدادی رو هم دوستان کش می رفتن!
کلی "صبح جمعه با شما" ضبط کرده بودم. کلی "هوشیار و بیدار"؛ که، اگه امروز بودن، گنجینه ای بودن واسه ی خودشون.
داغ دلم تازه شد.

Dan Cooper نوشته است:
سلام بر همگی؛
دوستان خدمتتون عرض کنم که به دلیل مشغله فراوان متاسفانه مدتی (حدود دو ماه) قادر نخواهم بود در جمعتون باشم. خواستم موقتا خداحافظی کنم و ضمنا سال نو رو هم به همتون تبریک بگم؛ امیدوارم خودتون و عزیزانتون سالی پر از تندرستی، شادی و موفقیت داشته باشید.
و اما عیدی!
اول طبق دستور امیلیانوی عزیز یکی از اجراهای چهار فصل ویوالدی رو براتون میذارم. این اجرا مربوط میشه به همکاری هربرت فن کارایان با ارکسترسمفونیک وین و تکنوازی ویولن آن سوفی موتر:
4shared.com /dir/SwWuGEjN/Four_Seasons.html
عیدی دوم رو سالها پیش که یکی از سرگرمیهام تبادل موزیک در سایتهای P2P بود بطور اتفاقی پیدا کردم. یک نفر فولدری گذاشته بود با عنوان "محمد هوشمند" با این آهنگهایی که براتون میگذارم ؛ اما من از اونروز نتونستم هیچ اطلاعی از این جناب هوشمند پیدا کنم؛ فقط میتونم بگم در نوازندگی فلوت بسیار چیره دسته و متاسفم که از چنین نوازنده (و احتمالا آهنگساز) به این خوبی هیچ کجا مطلبی نوشته نشده (یا حداقل جایی نوشته شده که براحتی در دسترس نیست). اگر شما ایشون رو میشناسید بنده رو هم مطلع بفرمایید؛ فعلا توجهتون رو جلب میکنم به این آهنگها که تقریبا همه رو بارها از تلویزیون و رادیو شنیدیم؛ امیدوارم که خوشتون بیاد:
4shared.com /dir/aJXjxU2K/M_Hoshmand.html
تا درودی دوباره؛
نوروزتان پیروز

6. سال نوی شما هم مبارک!
7. ای بابا. چه بد! دو ماه که خیلیه؛ اما، باشه. همین که می ری و می یای، خیلی عالیه. همین که قول می دی باز هم به دوستانت سر بزنی.
منتظریم، "دن کوپر" عزیز.

8. ضمناً بی نهایت ممنون؛ بخاطر، "چهار فصل".
مثل همیشه عالی بود و با کیفیت بی نظیر.
9. آره. من این سان ترک ها رو بارها و بارها توی رادیوی تاکسی و مغازه ها شنیده بودم؛ و راستش، همیشه واسه م سؤال بود که این از کیه.
همیشه فکر می کردم خیلی قدیمیه. در حد سرنا و دهل تحویل سال، یا کمی جدیدتر از اون.
من همه ی اون آلبوم رو هم گرفتم و یادگاری از شما نگهش خواهم داشت. دست مریزاد.

10. اوه، راستی، اینو هم بگم که ترک اولش ("شیرین") رو روی "سیمای اقتصاد" می شنیدیم؛ در حالی که، کشاورزا و دسته دسته گندم های طلایی رو نشون می داد. یادته؟
11. سایر ترک ها نیز، هم نوستالوژیک بود و هم زیبا.

59 نوشته است:
دوستان گرامی:
برای دانلود موسیقی کامل متن فیلم ترن به لینک زیر مراجعه فرمایید:
http://www.soundtracks.ir/soundtrack/iranian-soundtracks/majid-entezami/161-[اختصاصی]-موسیقی-کامل-و-بسیار-کمیاب-فیلم-ترن-ساخته-مجید-انتظامی-(جدا-شده-از-روی-فیلم).html
فیلم ترن.
كارگردان: امير قويدل
آهنگساز: مجيد انتظامي
محصول ۱۳۶۶- ایران
توضیح:
همانطور که از نام این بخش پیداست،
این قسمت مخصوص : " كليپهاي صوتي از كارتون‌ها و برنامه‌هاي قديمي كودك و نوجوان" میباشد.
از جانب دیگر ژانر موسیقی یاد شده، "بزرگسال" است،
اما بدلیل صوتی بودن فایل، من آن را در این قسمت مطرح کردم.
اگر دوستان بخش دیگری رو تشخیص میدهند، بفرمایید تا پست را به آنجا منتقل کنم.
با احترام.
۵۹

12. ممنون، "59" عزیز.
هم خیلی خوب بود و هم جای این فایل دقیقاً همین جاست.

..........................................

13. بقیه ی پاسخ ها (از "محمد محمودی" عزیز به بعد، سری بعد.)

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Empty رد: امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو)

پست من طرف stalker الإثنين مارس 21, 2011 11:14 pm

یه سوال دیگه. این آهنگ سریال «سیمرغ»ـه:
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/478
از دقیقه ۱:۲۵ یه ملودی‌ای میاد که من خیلی حس می‌کنم قبلا‌تراش شنیده بودمش. کسی می‌دونی این ملودی چیه؟
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

پست من طرف SMAM الأحد مارس 27, 2011 1:48 pm

4. راستی، این عبارت "فستیوال ..." رو با تیپ خروس کی می گه؟ خنده هاش شبیه زنده یاد "مهدی آژیر"ه. کسی می دونه؟"اسمم" جان کجایی؟
لینکهای"فورشیر" برای من فیلته.برای همینم نمیتونم پاسخ بدم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف SMAM الأحد مارس 27, 2011 7:05 pm

تنها همین رو از "بهار را صدا بزن" دارم که آپلود کردم
bahar.mpa - 5.3 MB
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف 59 الإثنين مارس 28, 2011 6:53 am

SMAM نوشته است:تنها همین رو از "بهار را صدا بزن" دارم که آپلود کردم
bahar.mpa - 5.3 MB
ادمین جان آقا فوق العاده بود.
سپاس فراوان.
سلامت باشید همیشه.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj26081980@gmail.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء مارس 29, 2011 5:52 am

tisto نوشته است:
کسی از دوستان خفن این‌جا تا حالا تونسته اصل این آهنگ رو پیدا کنه؟
http://www.soundsofmychildhood.com/posts/455
این آهنگ اون کلیپیه که کانال ۴ می‌داد و کلی پروانه رو یه درخت می‌شستن...

سلام دوستای گلم سال نو رو به همتون تبریک میگم ... اینهم هدیه ی من به شما و دوست خوبمون "محمد محمودی" که این آهنگ رو خواسته بودن ... من این آهنگو 10 ، 12 سال پیش زمانی که برادرم از تهران با خودش کاستی آورد که رویش نوشته بود " افسانه های هیروشیما " ، شنیدم . تمامی کارها زیبا و بیاد ماندنی بودند ولی این یک کار در بین همه ی اونها چیز دیگری بود.... بعدن با جستجوهایی که انجام دادم اصل آهنگ رو توی نت پیدا کردم جالب اینجاست که آهنگساز این کار ظاهرن ایرلندیست نه ژاپنی .

نام آهنگ : the wind

http://s1.picofile.com/file/6455181086/The_wind.wma.html

سلام
ممنون عالی بود چقدر از این آهنگ خوشم میامد. مرسی دست دست
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف Emiliano الأربعاء مارس 30, 2011 3:16 am

SMAM نوشته است:تنها همین رو از "بهار را صدا بزن" دارم که آپلود کردم
bahar.mpa - 5.3 MB

1. سلام.
2. بی نظیر بود، "اسمم". من هم ازت ممنونم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء مارس 30, 2011 3:43 am

Indiana Jones نوشته است:با سلام خدمت دوستان
به مسابقه صوتي جديد ما خوش آمديد. اميد اين فايل را براي شما عزيزان آماده كرده كه بايد پاسخ دهيد مربوط به چه برنامه‌ي كودك و نوجوان بوده است (حالا امير باز مي‌گويد اين مال سال 1363 است! خب درست گفتي. بقيه‌اش را بگو)

http://www.4shared.com/audio/ZtpKSmfd/Unknown_12.html

ارادتمند
افشين و اميد

1. "افشین" جان سلام.
2. نمی خوای تکلیف این مسابقه و جوابایی رو که بنده و دوستان گفتیم، مشخص کنی؟
ممنون.

Emiliano

پست من طرف stalker الخميس مارس 31, 2011 12:26 am

اسمم. عــــــــــالی بود. یعنی از این بهتر نمی‌شد که درخواست بدیم (اون هم بعد از کلی گشتن توی اینترنت) و اینطوری سریع حال بدی... دمت گرم رفیق.
stalker
stalker

تعداد پستها : 256

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Empty le avventure di pinocchio

پست من طرف tisto الخميس مارس 31, 2011 11:49 am

سلام دوستان رز
یکی از نوستالژیهای دوران کودکی من تم اصلی فیلم سینمایی آدمی "ماجراهای پینوکیو" - "le avventure di pinocchio " بود که اون زمان به صورت سریال پخش شد و ناتمام هم پخش شد ....

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 3w4495mzqvi8l0ej3n9f

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 7y5i22dgrlu9fasemz4

تم اصلی فیلم با نام:
"Pinocchio Viaggio In Groppa Al Tonno" - "سفر پینوکیو بر پشت ماهی تن "

tisto
tisto

تعداد پستها : 143

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Empty مسابقۀ با جایزه - شمارۀ 2

پست من طرف siavash الخميس مارس 31, 2011 3:54 pm

با سلام رز ... بعد از مدتها یکی از معدود نوارهای کاستی که سالم مونده بود رو از بین نوارها پیدا کردم و تصمیم گرفتم بر مبنای همین مسابقه ای طرح کنم که نمیدونم سخته یا راحت . این فایل صوتی ارتباطی با برنامه های کودک و نوجوان نداره و مربوط به تیتراژ یک ویژه برنامۀ ورزشی هست که در دهۀ 70 از تلوزیون پخش شده . جواب مورد نظر نام و مناسبت ویژه برنامه و شبکه ای که از آن پخش شده هست تلوزیون . دوستانی که جوابو میدونن میتونن اینجا یا با پیام خصوصی بهم خبر بدن و جایزۀ نفیس این مسابقه رو برنده بشن تایپ ... بدرود رز خدا نگهدار

این آهنگ مربوط به کدام ویژه برنامۀ ورزشی میباشد ؟

http://koodaki-nojavani.persiangig.com/audio/Unknown-2.ogg
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف tisto الخميس مارس 31, 2011 5:21 pm

این فایل صوتی ارتباطی با برنامه های کودک و نوجوان نداره و مربوط به تیتراژ یک ویژه برنامۀ ورزشی هست که در دهۀ 70 از تلوزیون پخش شده . جواب مورد نظر نام و مناسبت ویژه برنامه و شبکه ای که از آن پخش شده هست
سلام
جام ملتهای اروپا سال 92 ( یورو 92) که توی سوئد برگزار می شد و دانمارک قهرمان شد . شبکه ی 2 فک کنم این ویژه برنامه رو پخش میکرد .. درسته؟
tisto
tisto

پست من طرف siavash الخميس مارس 31, 2011 5:58 pm

tisto نوشته است:
جام ملتهای اروپا سال 92 ( یورو 92) که توی سوئد برگزار می شد و دانمارک قهرمان شد . شبکه ی 2 فک کنم این ویژه برنامه رو پخش میکرد .. درسته؟

سلام رئوف عزیز ... متاسفانه جواب مورد نظر این نیست ، ولی با فوتبال مرتبطه Wink
siavash
siavash

پست من طرف SMAM الخميس مارس 31, 2011 6:25 pm

جام جهانی 1998 فرانسه. تیتراَژش یک دوربینه که از فضا به کره زمین نزدیک و نزدیکتر میشه و میره تو دل تماشاگران فوتبال در قاره های مختلف کره زمین.یک همچین چیزی.یکی از تماشاگرها پسری بود که به دوربین چشمک میزد
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف 59 الجمعة أبريل 01, 2011 7:43 am

tisto نوشته است:
سلام دوستان رز
یکی از نوستالژیهای دوران کودکی من تم اصلی فیلم سینمایی آدمی "ماجراهای پینوکیو" - "le avventure di pinocchio " بود که اون زمان به صورت سریال پخش شد و ناتمام هم پخش شد ....

[center]تم اصلی فیلم با نام:

سپاسگذارم.
سلامت باشید.
59
59

پست من طرف siavash الجمعة أبريل 01, 2011 1:46 pm

SMAM نوشته است:جام جهانی 1998 فرانسه. تیتراَژش یک دوربینه که از فضا به کره زمین نزدیک و نزدیکتر میشه و میره تو دل تماشاگران فوتبال در قاره های مختلف کره زمین.یک همچین چیزی.یکی از تماشاگرها پسری بود که به دوربین چشمک میزد
سلام اسمم عزیز ... جواب کاملاً درسته ، شما برنده شدید دست دست دست دست دست دست و تیتراژ هم دقیقاً همانطور بود که گفتی و البته از شبکه یک پخش میشد خنده . برای جایزۀ این مسابقه یکی از قسمتهای بسیار خاطره انگیز فیلمهای لورل و هاردی رو آماده کردم که با دوبله قدیمی و صداگذاری اونو خودم انجام دادم و فیلم بصورت رنگی هست و تا دقایقی دیگه در تاپیک "فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی" قرار خواهم داد . یادمه دهۀ شصت و حتی هفتاد تلوزیون بارها اینو نشون میداد و حتی در برنامۀ دیدنیها که بعدا مستر بین رو جایگزین لورل و هاردی کرد . متاسفانه چند سالیه که تلوزیون این مجموعه رو با دوبله جدید پخش میکنه میخواستم اون رو هم در پست مربوطه برای مقایسه قرار بدم ولی پشیمون شدم ! اینه

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 16025073
siavash
siavash

پست من طرف tisto الجمعة أبريل 01, 2011 6:19 pm

آفرین به smam - چه خوب یادت مونده بود...دست شمام درد نکنه سیاوش جان برای لورل و هاردی .... دست دست
tisto
tisto

پست من طرف kave الأحد أبريل 03, 2011 6:54 am

[quote="tisto"][center]سلام دوستان رز

درود بر رفیق تیستو
سال نو مبارک
وای که چه حالی کردم با این پست ! دستت درد نکنه . یادت باشه تابستون پارسال سینما 4 این فیلمو داد ! این ملودی بسیار معروفه .
من چند مدلشو با ریتمهای تکنو گیرآوردم ! رو آهنگ خونده بودن ! دیدم مناسب کودکی نیست .
اما این اصل ارژینال و نوستالژیک خودمونه . سپاس

kave
kave

تعداد پستها : 60

پست من طرف tisto الأحد أبريل 03, 2011 10:47 am

خواهش می کنم کاوه جان.... آره خیلی نوستالژیکه !!من بارها اونو گوش کردم ولی هنوز برام تکراری نشده.
tisto
tisto

پست من طرف Emiliano الإثنين أبريل 04, 2011 12:08 pm

tisto نوشته است:
سلام دوستان رز

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 3w4495mzqvi8l0ej3n9f

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 7y5i22dgrlu9fasemz4

تم اصلی فیلم با نام:

1. "تیستو"ی عزیز، ممنون از شما.
2. قبلاً هم "اسمم" عزیز ورژن کامل این موسیقی بسیار زیبا و به یاد موندنی رو گذاشته بود؛ و از اونجا که، یادم نیست دقیقاً کدوم صفحه؛ و تازه به احتمال زیاد، فیل هم شده، دوباره می ذارمش:

http://uploadfa.com/2wjql3vfomh2

3. با تشکر از "اسمم".

4. حالا که بحث "پینوکیو" شد، بهتره یادی از سه نسخه ی این کارتون بشه؛ که، تلوزیون ما (شبکه های 1 و 2) این نسخه ها رو داده ن، یکی شون (سریالش) رو خیلی زیاد و دو تاشون (فیلم های سینمایی)شو کمتر:
5. تقدیم به همه ی "پینوکیو"دوستان؛ بخصوص، "شروین" عزیز؛ که، خیلی نسبت به بنده لطف داشته:

5.1. پینوکیو 1
نام اریجینال: Pinocchio

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Duwqp2kruyobbeoisd_thumb

5.2. پینوکیو 2
نام اریجینال: Un Burattino Di Nome Pinocchio

[img][/img]

5.3. پینوکیو 3
نام اریجینال: Le Avventure Di Pinocchio

امواج صوتي گمشده (مخصوص كليپهاي صوتي از كارتون‌ها، سريال‌ها، فيلم‌هاي قديمي كودك و نوجوان و رادیو) - صفحة 8 Xxre921h7zftvpnoekyf_thumb

6. موسیقی "تیستو" در پست های قبلی و موسیقی بالا مربوط به همین ورژنه.

7. راستی، "کاوه" جان، من اگه زودتر می رسیدم، مسابقه رو می تونستم حدس بزنم. اون خروس لوگوی جام همیشه تو ذهنم بود. من عاشق جام های جهانی ام.

Emiliano

پست من طرف tisto الإثنين أبريل 04, 2011 12:38 pm

قبلاً هم "اسمم" عزیز ورژن کامل این موسیقی بسیار زیبا و به یاد موندنی رو گذاشته بود؛ و از اونجا که، یادم نیست دقیقاً کدوم صفحه؛ و تازه به احتمال زیاد، فیل هم شده، دوباره می ذارمش

سپاس " امیلیانو " ... این ورژنشو خیلی دوست دارم ممنون ! رز

درضمن امیلیانو تو موسیقی فیلم "فرار بزرگ" رو احتمالن نداری و اون ملودی معروف رو که سربازا با سوت اجرا می کنن ؟؟
tisto
tisto

پست من طرف Emiliano الإثنين أبريل 04, 2011 12:49 pm

tisto نوشته است:
قبلاً هم "اسمم" عزیز ورژن کامل این موسیقی بسیار زیبا و به یاد موندنی رو گذاشته بود؛ و از اونجا که، یادم نیست دقیقاً کدوم صفحه؛ و تازه به احتمال زیاد، فیل هم شده، دوباره می ذارمش

سپاس " امیلیانو " ... این ورژنشو خیلی دوست دارم ممنون ! رز

درضمن امیلیانو تو موسیقی فیلم "فرار بزرگ" رو احتمالن نداری و اون ملودی معروف رو که سربازا با سوت اجرا می کنن ؟؟

1. خواهش می کنم، دوست خوبم.
2. نه "تیستو" جان. فیلم باز نیستم. شاید "اسمم" داشته باشه. باید منتظرش بمونیم.

Emiliano

پست من طرف 59 الإثنين أبريل 04, 2011 1:40 pm

tisto نوشته است:
با کسب اجازه از امیر گرامی،

این قطعه موسیقی از فیلم "فرار بزرگ" خدمت شما.

http://s1.picofile.com/file/6501315890/The_Great_Escape_1963_.mp3.html

در ضمن چندی پیش یک مجموعه شامل دو سی دی دربردارنده
کل موسیقی این فیلم منتشر شده که میتوانید در صورت امکان
از لینک زیر بصورت رایگان دریاف کنید با حجم ۳۱۵ مگابایت.

http://letitbit.net/download/5856.f0cd74fe40e86b7b0a73c14203/The_Great_Escape_Soundtrack_2011.rar.html

سلامت باشید دوستان.
59
59

پست من طرف tisto الإثنين أبريل 04, 2011 2:29 pm

سلام 59 عزیز
من این فایل موسیقی روکه گذاشتی (تم اصلی فیلم) دیشب تو گشت و گذارام پیدا کردم.... من دنبال اون ملودی معروفم که با سوت اجرا میشه حالا دقیقن نمیدونم توی این فیلم بود یا یه فیلم پارتیزانیه دیگه ... بازم بخاطر توجهت ممنونم رز
tisto
tisto

پست من طرف SMAM الإثنين أبريل 04, 2011 8:00 pm

اون موسیقی "سوت" مال فیلم "پل رودخانهء کوای"هست.اگه هیچ کدوم از دوستان نتونستن پیدا کنن من دست به کار میشم.
SMAM
SMAM
Admin

صفحه 8 از 42 الصفحة السابقة  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة