کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 22 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف sahra_7 الأربعاء يناير 19, 2011 8:08 am

Emiliano نوشته است:
SMAM نوشته است:

6. اوه، راستی، امروز دیدم ورژن کامل "باز هم مرغ سحر" رو توی آرشیوم داشته م؛ اما، با کیفیت پایین؛ که، فقط در حد خالی نبودن عرضه ست و آدم رو با ایرفون ارضا نمی کنه.
به هرحال، کامله: 3 دقیقه و 18 ثانیه و از دوستان کسی خواست، بگه، بذارمش.
فکر می کنم از "تبیان" دانلودش کردم. این بچه های "تبیان" هم یه زمان هایی خوب فعال می شن

12. آره، خودشه، "ارین" جان؛ ولی، من باهاش خیلی خاطره دارم و همون جور که عرض کردم، کاملشو با کیفیت نه خیلی خوب دارم و هر کی بخواد، بگه، بذارمش.

سلام
راست میگین این تبیان هم بعضی وقتا چیزای خوبی میذاره . البته این مرغ سحرو تبیان نذاشته بید !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin فکر کنم اون فایلو من گذاشتم !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahooloser
در مورد کیفیتش اینی که من ضبط کردم کیفیتش بد نیست خوبه ولی وقتی فایل صوتیش رو جدا کردم نمیدونم چرا کیفیتش پایین اومد. حالا یه کم باهاش سرو کله میزنم شاید درست بشهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Idk

SMAM نوشته است:این 2لینک هم برای دوستان که دانلود کنن.با پوزش که حجمشون بالاست.ازین فشرده تر دیگه کیفیت رو نابود میکنه
http://www.mediafire.com/?27ja9epn33u9151
http://www.mediafire.com/?54n3kslp52tiprc

پ.ن:راستش من نتونستم همه نوشته ها درباره تیتراژ مسافرکوچولو رو بخونم. در نتیجه اونی که ایران پخش کرد رو آپلود میکنم
http://up.iranblog.com/images/vxd1yns2zzbo3uzct6ii.rar

آرین جان کجایی ؟! بیا که اسمم خان پیداش کرد دیگه!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Th_running1 تازه الان یادم اومد چطوری بود آهنگش !
ممنون واقعا سه تا فایل عالی بود. زحمت کشیدید.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Thankyou منتظر بقیشم میمونیم
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Shervin الأربعاء يناير 19, 2011 9:56 am

SMAM نوشته است:
پ.ن:راستش من نتونستم همه نوشته ها درباره تیتراژ مسافرکوچولو رو بخونم. در نتیجه اونی که ایران پخش کرد رو آپلود میکنم

عالی بود جناب اسمم cheers بسیار لذت بردم، بعد از بیست و چند سال برای اولین بار دوباره تیتراژ مسافر کوچولوی پخش شده از تلویزیون خودمون رو دیدم و شنیدم عشق چه آهنگ توهم زایی هم داره! نمیدونید چقدر دوست دارم دوباره این کارتون رو بصورت کامل با همون دوبلهء قدیمی خودمون ببینم، ولی نمیدونم چرا موجود نیست!
ازتون خیلی خیلی ممنونم رز
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف SMAM الأربعاء يناير 19, 2011 4:18 pm

البته چند قسمت(درست یادم نیست شاید 2-3تا بیشتر نباشه)از مسافر کوچولو در برنامهء"هرچی شما بگین" پخش شد.اگه دوستان بخوان تقدیم میکنم
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Shervin الأربعاء يناير 19, 2011 4:22 pm

SMAM نوشته است:البته چند قسمت(درست یادم نیست شاید 2-3تا بیشتر نباشه)از مسافر کوچولو در برنامهء"هرچی شما بگین" پخش شد.اگه دوستان بخوان تقدیم میکنم

ازتون بی نهایت ممنون میشیم اگر این لطف رو در حق ما بکنید، همون 2-3 قسمت هم غنیمته،
با سپاس فراوان
رز رز
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

پست من طرف SMAM الأربعاء يناير 19, 2011 5:17 pm

تنها صبر نیازه چون باید بگردم از اینور اونور گردآوری کنم!!!
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف ariangirl الخميس يناير 20, 2011 4:16 pm

آره هر سه تا خیلی خوب و خاطره انگیز بود . به خصوص مسافر کوچولو . ممنونم اسمم جان .
صحرا جونم محال بود این آهنگ مسافر کوچولو یادم بره .... خیلی دوستش داشتم . ولی میبینید چقدر غمناکه ؟ من نمیدونم چرا ما بچه های دیروز روانی نشدیم با این تیتراژهای غمناک و ناراحت کننده . خود کارتونها هم همه اش غم و غصه بود.....
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف sahra_7 الجمعة يناير 21, 2011 2:12 am

ariangirl نوشته است:آره هر سه تا خیلی خوب و خاطره انگیز بود . به خصوص مسافر کوچولو . ممنونم اسمم جان .
صحرا جونم محال بود این آهنگ مسافر کوچولو یادم بره .... خیلی دوستش داشتم . ولی میبینید چقدر غمناکه ؟ من نمیدونم چرا ما بچه های دیروز روانی نشدیم با این تیتراژهای غمناک و ناراحت کننده . خود کارتونها هم همه اش غم و غصه بود.....

سلام. آره آهنگش یه جورایی بود. ولی بهشم میخوردا !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin فضا , یه سیاره کوچولوی عجیب , تنهایی مسافر کوچولو .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Liniia-1237

تیتراژ زیر گنبد کبود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 128fs318181
گفتم شاید ندیده باشین. یه کم کیفیتش پایینه ها !

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 63351378438621761098

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 98089808793131674162_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 02395158978671232530_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 20529601950619310882_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 96163155768375476473_thumb

زیر گنبد کبود
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الجمعة يناير 21, 2011 8:35 am

عهههههههههههههههههه
صحرا جونم تو و اسمم خیلی گلین .... مرسی .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano السبت يناير 22, 2011 6:27 am

ariangirl نوشته است:
یعنی شما تیتراژ صوتیشو دارید ؟ میشه لینک دانلودش رو به من هم بدید ؟ من یادمه آهنگش چطوری بود . ولی خیلی دوست داشتم تصویریش رو هم داشته باشم . اما بیشتر دوست دارم فقط دوباره بشنومش . حالا سینک نشد هم نشد.....
از دست سوغات ارشیو خیلی ناراحتم.. صحرا جونم راست میگی . حالا مدرسه موشها به کنار یه نیم دقیقه بیشتر نیست . ولی بنررررررر!! نمیشد مثلا بل و سباستین رو ببینیم ؟
به قول کیانو ریوز : always a crash !!!
همین برنامه ململ خیلی بهتره به نظر من . یادتونه وقتی کریسمس میشد ، یه میان برنامه هایی از کارتونهای دیزنی پخش میکردن بین کارتونها ؟ چند وقت پیش یا بهتر بگم کریسمس امسال بین برنامه های ململ این میان برنامه رو پخش کردن . خیلی خوشحال شدم که دیدمش ولی نمیتونستم ضبطش کنم متاسفانه ..... یعنی اصلا فکرشم نمیکردم که اینو پخش کنن. حالا هم چشم امید دارم به ململ که دهه فجر امسال ، برنامه های قدیمی دهه فجر رو بذارن . به خصوص اون گروه سرود که تک خوانشون یه پسر چشم درشت بود....
راستی بعضی از این شبکه های ایرانی بلاد کفر فیلم تاراج رو پخش میکنند . فکر کنم یه نفر دنبال این فیلم بود ....

1. خوب، دیدم "اسمم" عزیز، زحمتشو کشیده و زحمت بنده کم شد! Smile

از "اسمم" متشکرم. عالی بود و بدون س ا ن س و ر.
2. من بیشتر دنبال موسیقی های متن "تاراج" بودم. دیدم جمعه ی هفته ی پیش داره شبکه ی 1 می دش. تو سایت "ناصر چشم آذر" هم؛ متأسفانه، نبود. این سایت بیشتر جنبه ی معرفی داره تا کاربردی.

SMAM نوشته است:
1.دوباره مجبورم مورد فسفر رو یادآوری کنم
2.والا باغ رنگارنگ رو که خودمم یادم نبود.شانسی میون یک سری تیتراژ که بود به چشمم خورد.این از همون کارهایی هست که گفتی 3بار اون جمله رو خوندی اما چیزی دستگیرت نشد.کم کم بیشتر هم میشه.گاماس گاماس

SMAM نوشته است:
این 2لینک هم برای دوستان که دانلود کنن.با پوزش که حجمشون بالاست.ازین فشرده تر دیگه کیفیت رو نابود میکنه
mediafire.com 27ja9epn33u9151
mediafire.com 54n3kslp52tiprc

3. خیلی چاکریم. لطف کردی.
4. "پسر کوهستان" و "دوقلوها" بی نظیر بودن؛ بخصوص، از "پسر کوهستان" چیزی نداشتم و اینو به یادگار حتماً نگهش می دارم.

........................................................

5. یک اتفاق خیلی خیلی ساده

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 14
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 16
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 15

6. الاغ و آواز خوش

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 9jqigquur4xmjb6r2dtk

7. قصه های بهلول

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 A5c0z85op56q2c4js3z5

8. افسانه ی شکفتن

http://www.irupload.ir/images/17oj1ajtimbjugcvjmv0.jpg

9.قطار قدیمی شماره ی 587
نام اریجینال: Old No. 587, The Great Train Robbery

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 8z5q0z3f1uq2cuckjl

........................................................

sahra_7 نوشته است:
Emiliano نوشته است:
SMAM نوشته است:

6. اوه، راستی، امروز دیدم ورژن کامل "باز هم مرغ سحر" رو توی آرشیوم داشته م؛ اما، با کیفیت پایین؛ که، فقط در حد خالی نبودن عرضه ست و آدم رو با ایرفون ارضا نمی کنه.
به هرحال، کامله: 3 دقیقه و 18 ثانیه و از دوستان کسی خواست، بگه، بذارمش.
فکر می کنم از "تبیان" دانلودش کردم. این بچه های "تبیان" هم یه زمان هایی خوب فعال می شن

12. آره، خودشه، "ارین" جان؛ ولی، من باهاش خیلی خاطره دارم و همون جور که عرض کردم، کاملشو با کیفیت نه خیلی خوب دارم و هر کی بخواد، بگه، بذارمش.

سلام
راست میگین این تبیان هم بعضی وقتا چیزای خوبی میذاره . البته این مرغ سحرو تبیان نذاشته بید !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin فکر کنم اون فایلو من گذاشتم !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahooloser
در مورد کیفیتش اینی که من ضبط کردم کیفیتش بد نیست خوبه ولی وقتی فایل صوتیش رو جدا کردم نمیدونم چرا کیفیتش پایین اومد. حالا یه کم باهاش سرو کله میزنم شاید درست بشهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Idk

SMAM نوشته است:این 2لینک هم برای دوستان که دانلود کنن.با پوزش که حجمشون بالاست.ازین فشرده تر دیگه کیفیت رو نابود میکنه
http://www.mediafire.com/?27ja9epn33u9151
http://www.mediafire.com/?54n3kslp52tiprc

آرین جان کجایی ؟! بیا که اسمم خان پیداش کرد دیگه!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Th_running1 تازه الان یادم اومد چطوری بود آهنگش !
ممنون واقعا سه تا فایل عالی بود. زحمت کشیدید.برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Thankyou منتظر بقیشم میمونیم

10.آره. خودم هم شک داشتم که از کجا گرفتمش. بی دقتی بنده رو ببخشید و باز هم ممنون از شما.

sahra_7 نوشته است:
ariangirl نوشته است:آره هر سه تا خیلی خوب و خاطره انگیز بود . به خصوص مسافر کوچولو . ممنونم اسمم جان .

سلام. آره آهنگش یه جورایی بود. ولی بهشم میخوردا !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin فضا , یه سیاره کوچولوی عجیب , تنهایی مسافر کوچولو .

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Liniia-1237

تیتراژ زیر گنبد کبود برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 128fs318181
گفتم شاید ندیده باشین. یه کم کیفیتش پایینه ها !

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 63351378438621761098

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 98089808793131674162_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 02395158978671232530_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 20529601950619310882_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 96163155768375476473_thumb

زیر گنبد کبود

11. این دیگه آخرش بود. اگه پیشم بودی، لپپپپپتو محکم می کشیدم! دست گلت درد نکنه، دوست خوبم. بی نظیر بود. cheers

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف ariangirl السبت يناير 22, 2011 3:38 pm

چه کوت بزرگی امیلیانو.... ! منم حسسساسسسسسس
اگه فیلم تاراج رو گذاشت آهنگش رو میگیرم . قول میدم . البته اگه دوباره گذاشتن پخش بشه ....
این تی وی هم خیلی خطری شده . تا روتو میکنی اون طرف ، یهو چند تا برنامه میذاره که تاحالا پخش نکرده بوده..
ariangirl
ariangirl

پست من طرف SMAM السبت يناير 22, 2011 7:01 pm

ariangirl نوشته است:عهههههههههههههههههه
ما اینیم دیگه lol!
Emiliano نوشته است:
1. خوب، دیدم "اسمم" عزیز، زحمتشو کشیده و زحمت بنده کم شد! Smile
از "اسمم" متشکرم. عالی بود و بدون س ا ن س و ر.
3. خیلی چاکریم. لطف کردی.
4. "پسر کوهستان" و "دوقلوها" بی نظیر بودن؛ بخصوص، از "پسر کوهستان" چیزی نداشتم و اینو به یادگار حتماً نگهش می دارم.

1- اگه اون رز خوشگل کوچولو نبود که نمیذاشتم.فقط بخاطر تو خنده
4-هر دو دیگه بخاطر صدای خدابیامرز حسین باغی کلاسیک شدن.در پسر کوهستان تیتراژ رو میگفت و در دوقلوها هم به جز همین آنونس دوبله هم میکرد
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sahra_7 الأحد يناير 23, 2011 10:54 am

emiliano نوشته است:

.آره. خودم هم شک داشتم که از کجا گرفتمش. بی دقتی بنده رو ببخشید و باز هم ممنون از شما

اختیار دارید . مسئله ای نیست که

ariangirl نوشته است:عهههههههههههههههههه

emiliano نوشته است:
. این دیگه آخرش بود. اگه پیشم بودی، لپپپپپتو محکم می کشیدم! دست گلت درد نکنه، دوست خوبم. بی نظیر بود. cheers

قابلی نداشت خوشحالم خوشتون اومد. منم خیلی ذوق کردم نشون دادبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 128fs318181

این چند وقته خیلی برنامه های قدیمی نشون میده. مشاهیر بزرگ جهان رو هم دیدم پخش شد. یه برنامه دیگه هم دیدم ولی متاسفانه اسمشو نزد چی بود منم یادم نیست . یادمه خیلی خوشم میومد ازش . اگه شد تیتراژشو میذارم

( نمیدونم چرا عکسا اینجوری کپچر شده ؟!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahootongueبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin)
ادیت: درستش کردم

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 72948994882839901012

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 76725241641467940867_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 55507341322636115362_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 81546873147043466968_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 41727094105126365629_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 23131405187943929226_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 72644057596640182175_thumb
sahra_7
sahra_7

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين يناير 24, 2011 6:07 am

سلام به دوستان
اين آقای حکایتیو کی نشون داد.؟
تو آرشيو iransima که نیست
کی ميتونه برنامه هارو کپچر و آپلود کنه؟
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Negin 2 الإثنين يناير 24, 2011 6:10 am

دوستان عزیز اگر روزهای جمعه قصد تفریح دارید و فرصت دیدن برنامه های سوغات آرشیو و تکرار بچه های دیروز را ندارید می توانید کلیه برنامه ها رو از سایت زیر ببینید فقط قابل دانلود کردن نیستند
http://iransima.ir/Calendar.jsp?code=30
فقط کافیه تاریخ و ساعت اجرای برنامه رو بدونید مثلا برنامه بچه های دیروز پخش 1/11/89 :
http://iransima.ir/CalendarResult.jsp
Negin 2
Negin 2

تعداد پستها : 244

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty ...و این داستان ادامه دارد!!!

پست من طرف SMAM الإثنين يناير 24, 2011 7:17 pm

SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف SMAM الإثنين يناير 24, 2011 7:26 pm

sahra_7 نوشته است:یه برنامه دیگه هم دیدم ولی متاسفانه اسمشو نزد چی بود منم یادم نیست . یادمه خیلی خوشم میومد ازش . اگه شد تیتراژشو میذارم
نام این برنامه که فرمش ترکیبی بود و از ایتمهای مختلف تشکیل شده بود"هزار برگ هزار رنگ"بود(از نامش هم روشنه که ایتمهای جورواجور داشته).اما این گدا گشنه ها از چندین سال پیش هم تنها همین ایتم "قاضی" رو بلدن بذارن.کلی ایتم دیگه داشت که همش بهتر از این بود:معماهای سرکار اکبری - برگ سیاه تاریخ و...
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sahra_7 الثلاثاء يناير 25, 2011 5:04 am

slevin(HAMID) نوشته است:سلام به دوستان
اين آقای حکایتیو کی نشون داد.؟
تو آرشيو iransima که نیست
کی ميتونه برنامه هارو کپچر و آپلود کنه؟

سلام.
آقای حکایتی رو تو برنامه بچه های دیروز هفته ی پیش داد. البته فقط تیتراژشو ها ! راستش من با کیفیت بالا که حجمش زیاد باشه نمیتونم آپ کنم.
فعلا همین کیفیت پایین رو تونستم بذارمبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoosmile

SMAM نوشته است:... و در ادامه "اسمم" همچنان تقدیم میکند lol!

http://www.mediafire.com/?ggphq9c36qcfwdv
http://www.mediafire.com/?pt3vgrdywa1h9px
http://www.mediafire.com/?tbbwdv4wedyvsfu

دستتون درد نکنه . عالی بود. مخصوصا اون آنونسه !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahooapplause

SMAM نوشته است:
sahra_7 نوشته است:یه برنامه دیگه هم دیدم ولی متاسفانه اسمشو نزد چی بود منم یادم نیست . یادمه خیلی خوشم میومد ازش . اگه شد تیتراژشو میذارم
نام این برنامه که فرمش ترکیبی بود و از ایتمهای مختلف تشکیل شده بود"هزار برگ هزار رنگ"بود(از نامش هم روشنه که ایتمهای جورواجور داشته).اما این گدا گشنه ها از چندین سال پیش هم تنها همین ایتم "قاضی" رو بلدن بذارن.کلی ایتم دیگه داشت که همش بهتر از این بود:معماهای سرکار اکبری - برگ سیاه تاریخ و...

مرسی . الان که اینارو توضیح دادین بیشتر یادم اومدبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yes. پس آیتمای مختلفی داشت. چون تو تیتراژش یه تیکه هایی بود هی میگفتم ربطشون چی بود به این قاضی و اینا. تو ذهنم یه برنامه دیگه ای میومد.مرسیبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Thankyou
sahra_7
sahra_7

پست من طرف ariangirl الأربعاء يناير 26, 2011 10:04 am

ممنون اسمم جان . مثل همیشه عالی .
آه .. آره برنامه هزار برگ هزار رنگ بود .... امسال که دوستای همدلی مثل شما پیدا کردم ، بهمن ماه یه احساس خاصی دارم . خیلی دوست دارم برنامه های دهه فجر رو دوباره میذاشتن ... آخه اونموقع تنها وقتی که برنامه های کودک و کارتن زیاد میشد عید و دهه فجر بود . دهه فجر مدرسه ها یه جورایی تق و لق میشد . برای همین خاطرات خوبی از اون زمان دارم... راستی یادتونه یه برنامه بود که رضا شفیعی جم توش بازی میکرد و میخواست یه تلویزیون کابلی راه اندازی کنه در واقع پیش درآمد تلویزیون کابلی سیما بود ..... .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الجمعة يناير 28, 2011 6:23 am

1. عجب اشتباهی

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 90577900894616876671

2. قاب عکس

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 28824616575445607362

3. سبزتر از بهار

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 50223131753458775392

4. ماجراهای اسب سیاه
نام اریجینال: The Adventures Of The Black Stallion

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 52469L
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 042914_44
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Adventures-of-the-Black-Stallion-Season-2

5. این سریال رو شبکه ی سه می داد و بعد از این که رسماً از شبکه ی کودک داده شد، اومد تو ژانر کودک؛ وگرنه، دلیلی نداشت بیاد این شبکه.

6. از اون کارهایی که "بابک" دوس دارهک الآن "ریچرد ای ین کاکس" این شکلیه:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 8013_cox_richard_ian
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Brendangall

7. شرمنده اگه حالتون بد شد! خنده

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در الجمعة يناير 28, 2011 8:01 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Empty بيزززززززز! تصحيح ميشود!

پست من طرف Indiana Jones الجمعة يناير 28, 2011 7:23 am

Emiliano نوشته است:

8. و "وین رونی" (مربی/ پیرمرده) هم چند سال پیش فوت کرد.

[/b]

اميرجان سلام
تصحيح ميشود:
دشمنتون مرده باشه. ميكي روني هنوز زنده است و در آستانه‌ي 90 سالگي مي‌باشد. توضيح اينكه يك فيلم از جواني‌هاش در گذشته‌هاي دور ساخته شد و از تلويزيون ايران هم شونصد دفعه پخش شده بود با اسم "اديسون جوان". يادتون مياد؟
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

پست من طرف Emiliano الجمعة يناير 28, 2011 8:01 am

Indiana Jones نوشته است:
Emiliano نوشته است:

8. و "وین رونی" (مربی/ پیرمرده) هم چند سال پیش فوت کرد.

[/b]

اميرجان سلام
تصحيح ميشود:
دشمنتون مرده باشه. ميكي روني هنوز زنده است و در آستانه‌ي 90 سالگي مي‌باشد. توضيح اينكه يك فيلم از جواني‌هاش در گذشته‌هاي دور ساخته شد و از تلويزيون ايران هم شونصد دفعه پخش شده بود با اسم "اديسون جوان". يادتون مياد؟
افشين

1. سلام "افشین" جان.
2. حق با شماست. تصحیح شد. و ممنونم از بذل توجه شما، دوست عزیز.

........................

3. پاسخ به سایر دوستانم، سری بعد.

Emiliano

پست من طرف SMAM الجمعة يناير 28, 2011 2:10 pm

از اسمم به امیل خنده
این سوتی بسیار بزرگی بود که جای "میکی رونی" بازیگر90 ساله نوشتی"وین رونی" که فوتبالیسته lol!و البته دیگه نبینم نام این یا هر فوتبالیست دیگه از اون جزیره نفرت انگیز رو اینجا بیاری که اینجوری میشم ممنوع و باز هم البته هرچی بنویسی ما بسیار بسیار چاکریم!
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف sahra_7 السبت يناير 29, 2011 5:19 am

ariangirl نوشته است:ممنون اسمم جان . مثل همیشه عالی .
آه .. آره برنامه هزار برگ هزار رنگ بود .... امسال که دوستای همدلی مثل شما پیدا کردم ، بهمن ماه یه احساس خاصی دارم . خیلی دوست دارم برنامه های دهه فجر رو دوباره میذاشتن ... آخه اونموقع تنها وقتی که برنامه های کودک و کارتن زیاد میشد عید و دهه فجر بود . دهه فجر مدرسه ها یه جورایی تق و لق میشد . برای همین خاطرات خوبی از اون زمان دارم... راستی یادتونه یه برنامه بود که رضا شفیعی جم توش بازی میکرد و میخواست یه تلویزیون کابلی راه اندازی کنه در واقع پیش درآمد تلویزیون کابلی سیما بود ..... .

سلام.
وای آره ! دهه فجر خیلی خوش میگذشت ! یه سالایی برنامه ها خیلی خوب بود. شفیعی جم رو قشنگ یادمه برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yes
منم خیلی امیدوارم با این روندی که هست امسال برنامه های قدیمی پخش بشه. خیلی دوست دارم و منتظرم برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoodaydreaming

اینو دیدین ؟ اوستا بابا ! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 47b20s0چقدر یهو ذوق کردم نشون داد. البته ویژه برنامه دهه فجر بوده. بازم یادم نمیاد اسمش چی بودبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahooloser. متاسفانه اسمش زیر نوشته ها مونده بود. البته دوستان اینجا حافظه هاشون بیسته !برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 128fs318181

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 04641234912384017730
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 51988847531312054134_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 42964925172905130972_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 05002039219463647450_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 32823649967239445425_thumb
sahra_7
sahra_7

پست من طرف slevin(HAMID السبت يناير 29, 2011 7:25 am

SMAM نوشته است:

این هزار رنگ . هزار برگو داره هر هفته شبکه دو برنامه کودک میده
خیلی خاطره انگیزه
قسمت امانت سرکه شیره شو دیدم
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف sahra_7 السبت يناير 29, 2011 12:23 pm

این هزار رنگ . هزار برگو داره هر هفته شبکه دو برنامه کودک میده
خیلی خاطره انگیزه
قسمت امانت سرکه شیره شو دیدم

اتفاقا منم همون قسمتشودیدم .
درسته خیلی خاطره انگیزه ولی کاشکی بقیه آیتماشم نشون بده . برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Hanghead یه چیز محوی ازش یادم میاد

اینو دیدین ؟ اوستا بابا ! چقدر یهو ذوق کردم نشون داد. البته ویژه برنامه دهه فجر بوده. بازم یادم نمیاد اسمش چی بود. متاسفانه اسمش زیر نوشته ها مونده بود. البته دوستان اینجا حافظه هاشون بیسته !

فکر کنم اسمش عطر و گلاب بپاشید بود یا فقط گلاب بپاشید . البته شاید! برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 22 Yahoobiggrin
sahra_7
sahra_7

صفحه 22 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة