کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 3 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الأحد يونيو 13, 2010 3:13 am

1. سلام.
2. خیلی از دوستان گفته بودن "زباله دان تاریخ" رو نتونسته بودن دانلود کنن. به کمک دوست عزیزم، "شروین"، اینو توی 4Shared آپ کردم و امیدوارم این بار دیگه ازش لذت ببرید:

3. با تشکر از "محمد محمودی قیداری"، "اسمم" و "شروین".

http://www.4shared.com/file/ekyO6Wak/Zobaledane_Tarikh.html

.................................................

4. درخواستی امروز:

زیر گنبد کبود ("آقای حکایتی"/ و سری دومش، "آقای روایتی"!!!)

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 HFIzVN1276412240

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الإثنين يونيو 14, 2010 4:32 am

1. مجدد سلام.
2. چه کنیم دیگه؟ خراب رفیقیم.
3. درخواستی امروز:
جستجو:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 F61GtR1276504224
4. معروف ترین دیالوگش، که خوب یادمه:
"مهرداد" از باباش ("کاظم افرندنیا") می پرسید "بابا تمدن چیه؟"
(فکر می کنم متن "محمد رضا پهلوی" رو درباره ی "تمدن بزرگ"می خوند.)
و "کاظم افرندنیا" با صدای "حسین عرفانی" می گفت:
"تمدددددن، تمددددن، ......، تمدن، تمدنه دیگه!"

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 16, 2010 3:19 am

1. شبکه ی کودک سه شنبه ها، صبح داره "داینا کوچولوها" رو مجدد می ده. دیدن مجدد این کارتون و شنیدن صدای "مهتاب تقوی" عزیز؛ که، یادآور "نادره سالارپور" ("پینوکیو")ه، خیلی فاز می ده.
2. داینا کوچولوها
نام اریجینال: Diplodo
http://aks98.com/images/dulabq4cx4e12rg9x2.jpg

3. چشمه ای که به دریا پیوست
http://www.free-picture-host.com/images/XXOs0J1276672429.jpg
........................................

SMAM نوشته است:به امیلیانو...ببین این میشه؟http://www.speedyshare.com/files/22597655/duelul.rar
3. "اسمم" جان، تکلیف جواب این معمای صوتی چی شد؟ انگار کسی بلد نیست، ها.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الأربعاء يونيو 16, 2010 3:53 am

1. سلام مجدد.
2. ضمن تشکر از "پروین" عزیز، اسم پسره در "جستجو"، "کامران" بود.

Emiliano

پست من طرف SMAM الخميس يونيو 17, 2010 6:14 am

Emiliano نوشته است:
1. شبکه ی کودک سه شنبه ها، صبح داره "داینا کوچولوها" رو مجدد می ده. دیدن مجدد این کارتون و شنیدن صدای "مهتاب تقوی" عزیز؛ که، یادآور "نادره سالارپور" ("پینوکیو")ه، خیلی فاز می ده
1-آره تا حالا 7-8قسمت پخش کرده.5شنبه ها صبح هم بارباپاپا پخش میشه
2-راستی اگه بارباپاپا رو دیدی خودت رو کنترل کن!!!چون چنان گندی به تیترازش زدن(موسیقی کارتون ستاره کوچولو رو روش گذاشتن و خود تیتراژ هم چند ثانیه سانسور داره)که بدجور میزنه تو ذوق
3-این معمای صوتی هم بیخیال.کلا" انگار کسی گوش نداده
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 19, 2010 4:26 am

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:
1. شبکه ی کودک سه شنبه ها، صبح داره "داینا کوچولوها" رو مجدد می ده. دیدن مجدد این کارتون و شنیدن صدای "مهتاب تقوی" عزیز؛ که، یادآور "نادره سالارپور" ("پینوکیو")ه، خیلی فاز می ده
1-آره تا حالا 7-8قسمت پخش کرده.5شنبه ها صبح هم بارباپاپا پخش میشه
2-راستی اگه بارباپاپا رو دیدی خودت رو کنترل کن!!!چون چنان گندی به تیترازش زدن(موسیقی کارتون ستاره کوچولو رو روش گذاشتن و خود تیتراژ هم چند ثانیه سانسور داره)که بدجور میزنه تو ذوق
3-این معمای صوتی هم بیخیال.کلا" انگار کسی گوش نداده

1. آره. "بارباپاپا" رو هم دیده م و به اون دو موردی که اشاره کردی، کاملاً دقت کرده بودم؛ بخصوص، بوسهه رو می شد حدس زد.
3. یعنی چی؟ پس لااقل به من با پی ام بگو. این جوری که نمی شه. برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Icon_evil

..................................................................

4. مسافر نورسیده

http://www.Free-Picture-Host.com/images/8dCXu61276935942.jpg

5. شب روباه
نام اریجینال: Fantastic Mr Fox
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Fantastic_mr_fox_poster3
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Fantastic_mr_fox1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Fantastic_mr_fox_large_film

6. حالا چرا "شب روباه"، نمی دونم! یاد "همایون اسعدیان" می افتم.

Emiliano

پست من طرف SMAM السبت يونيو 19, 2010 5:24 am

تو "پی ام" نگفتم؟ برنامهء "تماشا" اواخردهه60 و اوایل هفتاد که تیتراژش برای فیلمهای سیمایی ویژه کودک و نوجوان بود ازین موسیقی استفاده میکرد.تیتراژش اون شمارش معکوس معروف فیلمها از 10 به 1 بود و پس از اون یک آپارات که نورش میزد توی چشم و نمایش روی پرده و ...اینا دیگه
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano الخميس يونيو 24, 2010 3:36 am

1. داداشی ها
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1336522110
2. یار مهربان
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1369731696
3. تابستان شاد
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1311227340

Emiliano

پست من طرف ariangirl الجمعة يونيو 25, 2010 5:07 pm

این اولین پستیه که اینجا میذارم .تو اون فروم نمیشه عکس گذاشت تو این یکی نمیشه نوشت . عربی ما هم تقویت شد حسابی . تلویزیون داره سریال " کارآگاه درک " رو
دوباره میذاره . کلی خاطره دارم با این سریال . اینهم آهنگ تیتراژش
http://www.4shared.com/audio/je5bPOPf/Derek.html

ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف omidsilver7 السبت يونيو 26, 2010 7:21 am

سلام کسی این کارتون اسباب بازی ها رو یادشه؟خواستم بدونم اسم اصلیش رو پیدا کردین یا نه؟برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Scratch_one-s_head

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 62305547203387488763
omidsilver7
omidsilver7

تعداد پستها : 10

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 26, 2010 10:11 am

majid noroozi نوشته است:
سلام .....
خسته نباشید بعد از سالیان سال بالاخره اسم سریال خبرنامه را جایی دیدم که برام جالب بود . حتی داستانش با سریال جستجو قاطی شده بود و بازیگرانش هم بعضیهاشون اسمی ازشون
برده نشده بود این سریال رو ما با سختی فراوان تویه جاده ی قم - اراک توی روستای راهجرد یا به زبان محلی راهگرد فیلم برداری کردیم اونم تو سال 1366 که بعد از 50 روز
فیلم برداری توی سوز سرمای اراک به پایان رسید اما متاسف شدم که اسم پسر انقلابی قهوه چی اسماعیل (مجید نوروزی) است که متاسفانه با هدایت الله نوید که نقش قهوه چی رو بازی
میکرد همیشه اشتباه میگرفتند.
حالا بعد از 23 سال از اون موضوع من مجید نوروزی در سن 41 سالگی اون رو تصحیح کردم و همیشه به یاد تهیه کننده مرحومش محمد کیانی و کارگردان خوبش منصور تهرانی
و بقیه یه بچه های سریال هستم ......
امید وارم از این سریال به نیکی یاد شود و
یک بار دیگر تکرار شود.
مجید نوروزی سال 1389 تهران

1. دوست عزیز، جناب "مجید نوروزی" خوش اومدید.
2. خیلی اتفاقی بود که چشمم توی کوت افتاد به این نوشته ی شما و اگه اتفاقی نمی دیدم، ممکن بود مثل خیلی از بچه ها فقط اون اسمایلی "چاکریم" شما رو ببینم. به هرحال، خوش اومدید و لطفاً در کُوت کردن کمی دقت به خرج بدید تا نوشته تون رو ببینیم.
3. همون طور که دیدید اکثرمون حاضریم باز هم این سریال رو ببینیم و در جستجوی حداقل عکسی ازشیم.
4. اگه این طوره، دوستان "کودکی، نوجوانی" بی نهایت خوشحال می شن که به سورس اصلی رسیده ن و شخصاً از شما خواهش می کنم اگه عکس از اون برنامه دارید برای بچه های اینجا بذارید. پیشاپیش ممنونم.

5. سؤال 120 "لیست سیاه"مون (تاپیک دیگه مون) رو این جوری تنظیم کردم:
120. خبرنامه: سریال دوبله شده ای درباره ی انقلاب 1357 ایران، ساخته ی "منصور تهرانی" قبل از سفرش به سوئد. دو برادر پسرای مردی بودن به نام "اسماعیل قهوه چی" (با بازی "هدایت نوید")؛ که، قهوه خونه ای بین راهی داشت و پسرها اونجا اعلامیه پخش می کردن و روزنامه دیواری درست می کردن تا اخبار انقلاب 57 رو منتشر کنن و راننده های توی جاده از اخبار انقلاب آگاه بشن. ماجرا توی این قهوه خونه، که بین تهران و قم بود، اتفاق می افتاد؛ البته، فیلمبرداری بین جاده ی قم و اراک و در روستای راهجرد (راهگرد) انجام شده بود. این دو برادر بچه مثبت یکیشون تیپ تابلو و ریش ستاری داشت. پسر بزرگه هم "یدالله" بود و عینک ته استکانی می زد. داداش کوچیکه ("مجید نوروزی") هم سبیلاش دراومده بود؛ اما، صدای "فریبا شاهین مقدم" روش بود و اصلاً بهش نمی یومد! کاراکتر "منفی" قصه هم "سرکار غلامی" ("استوار غلامی") با بازی "عنایت بخشی" بود؛ که، ساواکی بود و خیلی هم قاطع؛ اما، مثل همیشه و طبق کلیشه های تکراری، پسر این ساواکیه با بچه های بالا توی ساخت اون مقوا (روزنامه دیواری) همکاری می کرد! احتمالاً دوبلور بابای پسرا یکی از آقایان "جواد پزشکیان" یا "ایرج رضایی" بود. سایر بازیگران: زنده یاد "اکبر دودکار" (که این اواخر به عنوان جاسوس اومده بود توی قهوه خونه)، "هدایت نوید"، "روح انگیز مهتدی"، "مسعود رحمانی" و "سیروس اعوانی". کارگردان و موسیقی: "منصور تهرانی". (موسیقی بی نظیری داشت و تو مایه های "ابن سینا" بود.) نویسنده و تهیه کننده: "زنده یاد محمد کیانی". سال 66. (سؤال من، "محمد محمودی قیداری"، "عرفان"، "بابک" و "مجید نوروزی".)
6. از شما می خوام به اون تاپیک هم سر بزنید.
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/montada-f1/topic-t8-40.htm

sooratak00 نوشته است:
سلام به همگی
خیلی خوشحالم که دوستان اینجا هستند.
خوشحالم که آقای نوروزی اومدند اینجا و با خاطرات ما شریک شدند. آقای نوروزی من و برادرم همیشه از خبرنامه می گیم و این که آرزو داریم یک بار دیگه اون رو ببینیم.آهنگ سریال رو خیلی دوست داشتم . حتی گاهی قسمت هایی از آهنگ سریال ابن سینا رو که شبیه خبرنامه است به یاد خبرنامه گوش می کنم
خوشحال می شم باز هم بیایید و از خبرنامه بگید.
مطمئنم خیلی از برو بچ اینجا هم خبرنامه رو. یادشونه و همون طور که دیدید در لیست سیاه هم به اون اشاره شده
موفق باشید
آ

7. خوشبختانه دیدم "حمید" عزیز هم نوشته ی دوستمون رو دیده.
8. "حمید" جان، این هم "قصه های بابا":
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1292560148

omidsilver7 نوشته است:
ُسلام بچه ها من تازه عضو شدم اینم هدیه من واسه شروع تابستون
ترانه نوستالژیک "تابستونه فصل شادی و خنده"
http://www.mirrorcreator.com/files/005FSUN2/tabestoone_fasle_shadi_o_khande.wma_links

9. سلام دوست عزیز. خوش اومدید.
10. بی نهایت ممنون از شما. من هم قبلاً این فایل رو آپلود کرده بودم؛ اما، این یکی نسخ ای؛ که، شما زحمتشو کشیده بودی، هم کامل تر بود و هم باکیفیت تر. ازتون می خوام باز هم به ما سر بزنید.

.......................................
11. "افشین" عزیز، من هم از شما و "امید" گرامی بی نهایت ممنونم و امیدوارم بتونم در مسابقات بعدی شما؛ که امیدوارم، آسون تر باشه، شرکت کنم.
12. "هوشیار و بیدار" رو هم هنوز گوش نکرده م. به موقع می یام و جوابتونو می دم.

sooratak00 نوشته است:سلام
چند روز پیش جواب مفصلی برای امیر نوشتم که ارسال نشد.قصد دارم بعدا کامل جواب دهم .
اما دلم نیامد هوشایر و بیدار را ببینم و بی تشکر بروم
افشین عزیز سپاس
13. بی صبرانه منتظرم مجدد اون نوشته تو بذاری، "حمید" جان.

omidsilver7 نوشته است:سلام کسی این کارتون اسباب بازی ها رو یادشه خواستم بدونم اسم اصلیش رو پیدا کردین یا نه؟برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Scratch_one-s_head
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 62305547203387488763

14. این اون کارتون "اسباب بازی ها" و سؤال شماره ی 25 "لیست سیاه"ه؟
من شک دارم. "اسمم" جان، کجایی؟

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در السبت يونيو 26, 2010 10:15 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 26, 2010 10:13 am

1. قطارهای بی باک
نام اریجینال: Hikarian
یابنده: امیلیانو
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Img1035264223
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Cs201
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Kbska
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 12242
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 2740-hikarian2_large
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 2741-hikarian_large
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Hikarian

2. "اسمم" جان، دیدی الکی جوش می زدی. این هم "قطارهای بی باک"؛ که، یادمه پنجم یا ششم فروردین امسال از شبکه ی یک و آخرهاشو دیدم و از 14 فروردینغ که، قرار شد دیگه این شبکه برنامه ی کودک نداشته باشه، شما جوش دو برنامه رو می زدی که نیمه کاره مونده ن.
یکیش همین کارتون.
و دیگری، جُنگ بسیار زیبای!! "یه کوچه، یه خونه"؛ که، اون هم از شبکه ی 2 دارن می دن.
3. دقت کردید اکثر بازیگرایی که خواستن کارگردان بشن، گند زده ن؟ نمونه ش همین "حسین رفیعی" یا "رامبد جوان" و ....
4. راستی، "اسمم" جان، ممنون بابت پاسخ مسابقه؛ ولی، انصافاً مسابقه ی شما هم خیلی سخت بود.

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت يونيو 26, 2010 10:15 am

ariangirl نوشته است:
این اولین پستیه که اینجا میذارم .تو اون فروم نمیشه عکس گذاشت تو این یکی نمیشه نوشت . عربی ما هم تقویت شد حسابی . تلویزیون داره سریال " کارآگاه درک " رو
دوباره میذاره . کلی خاطره دارم با این سریال . اینهم آهنگ تیتراژش
http://www.4shared.com/audio/je5bPOPf/Derek.html

1. سلام.
2. عالی بود؛ فقط، اینجا مربوط به کارتونه و کاش شما نوشته تون رو مثلاً اینجا می ذاشتید:
https://koodaki-nojavani.forumfa.net/montada-f1/topic-t17.htm

Emiliano

پست من طرف SMAM السبت يونيو 26, 2010 12:12 pm

من دارم جوش3 کارتون دیگه هم میزنم :"گربهء ماجراجو" که نیمه کاره پیش از نوروز رها شد و بجاش فوتبالیستهای تازه پخش شد و خود فوتبالیستها هم قسمت پایانی پخش نشد و "افسانهء زورو2"
اون عکس مال خود اسباب بازیها هست که منم ازش عکس کپچری از تی وی دارم.اما دنبال نام ارجینالش هستم.
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف babak السبت يونيو 26, 2010 7:50 pm

Emiliano نوشته است:
.
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1292560148

سلام
چاکریم
می بینم که عکس غزل و یگانه را گذاشتین
دختری که داره با گوشت کوب توی قابلمه می کوبه خانم یگانه بلوچی دختر آقای کاظم بلوچی و اون یکی هم خانم غزل ارجمنده
فیلم "نگاهی دیگر که داستان یه دختر لوس بود که فکر می کرد نابغه است تجربه مشترک دیگه این دو تا در سال 1373 بود
یگانه بلوچی پارسال فیلم زایرحسین به کارگردانی محمدحسین حقیقی را بازی کرده است.
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف omidsilver7 الأحد يونيو 27, 2010 3:53 am

سلام بر همگي برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Rainbowf يافتم!!!!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Loveshower اسم اورجينال كارتون اسباب بازي ها uniminipet هستش محصول 2001 ساخت كره جنوبي برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Acigar

اينم لينك اطلاعات در مورد كارتون http://www.awn.com/blogs/spotlight-korea/production-profile-uniminipet

اينم چند تا عكس براي بزرگ نشان دادن روشون كليك كنيد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Clap

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 36799486568866202280_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 02129652174061978264_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 60124382225629307383_thumb
omidsilver7
omidsilver7

پست من طرف Emiliano الأحد يونيو 27, 2010 4:58 am

SMAM نوشته است:من دارم جوش3 کارتون دیگه هم میزنم :"گربهء ماجراجو" که نیمه کاره پیش از نوروز رها شد و بجاش فوتبالیستهای تازه پخش شد و خود فوتبالیستها هم قسمت پایانی پخش نشد و "افسانهء زورو2"
اون عکس مال خود اسباب بازیها هست که منم ازش عکس کپچری از تی وی دارم.اما دنبال نام ارجینالش هستم.

1. اصلاً جوش نزن. اون ها رو هم می دن. کلی واسه ی خرید و دوبله ش هزینه و وقت متحمل شده ن.

babak نوشته است:
Emiliano نوشته است:
.

سلام
چاکریم
می بینم که عکس غزل و یگانه را گذاشتین
دختری که داره با گوشت کوب توی قابلمه می کوبه خانم یگانه بلوچی دختر آقای کاظم بلوچی و اون یکی هم خانم غزل ارجمنده
فیلم "نگاهی دیگر که داستان یه دختر لوس بود که فکر می کرد نابغه است تجربه مشترک دیگه این دو تا در سال 1373 بود
یگانه بلوچی پارسال فیلم زایرحسین به کارگردانی محمدحسین حقیقی را بازی کرده است.

2. ممنون "بابک" جان. احتمالاً "غزل ارجمند" الآن واسه ی خودش دافی، ببخشید، خانمی شده.

omidsilver7 نوشته است:سلام بر همگي برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Rainbowf يافتم!!!!برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Loveshower اسم اورجينال كارتون اسباب بازي ها uniminipet هستش محصول 2001 ساخت كره جنوبي برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Acigar

اينم لينك اطلاعات در مورد كارتون http://www.awn.com/blogs/spotlight-korea/production-profile-uniminipet

اينم چند تا عكس براي بزرگ نشان دادن روشون كليك كنيد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Clap

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 36799486568866202280_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 02129652174061978264_thumb

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 60124382225629307383_thumb

3. عالی بود. "اسمم" هم تأیید کرد و شما هم که نام اریجینالشو گذاشتید. به "تیک" خوش اومدید، دوست عزیز. به زودی اسمتون رو اونجا لحاظ می کنم:

Emiliano

پست من طرف ariangirl الأحد يونيو 27, 2010 9:26 am

بعدم یه چیزی . احساس نمیکنید سریال پل کوچولو رو من پیدا کردم ؟!!! البته چون این ها تو نت هستن هر کسی میتونه ادعاشونو بکنه . من خیلی از کارتونها رو وقتی سرکار میرفتم از یوتیوب دانلود میکردم . ولی وقتی اومدم تو فروم شما دیدم ای وای همه رو پیدا کردید . برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Icon_redface
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الإثنين يونيو 28, 2010 5:21 am

1. سلام.
2. "کاوه" جان، من که به شخصه امکان کپچر ندارم. اینو می تونی از عکسایی که به روش سنتی از روی صفحه ی تلوزیون می متوجه شی.

.............................................
3. هر 4 صفحه و نوشته های دور و بر رو بخونید. دانلود کنید و لذت ببرید:
http://www.tebyan.net/index.aspx?PID=77644&PageSize=10&CATEGORYID=4483&PageIndex=0
منبع: http://www.tebyan.net

Emiliano

پست من طرف Emiliano الإثنين يونيو 28, 2010 6:00 am

1. خواهران غریب:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 67232537316219132200951076492186314233
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1304437118
2. "الهام علی یاری" و "الهه علی یاری" الآن این شکلی ان:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1358864357

Emiliano

پست من طرف Emiliano الثلاثاء يونيو 29, 2010 11:47 am

1. سلام.
2. کودک و اشغالگر
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 1316778878

Emiliano

پست من طرف ariangirl الثلاثاء يونيو 29, 2010 5:35 pm

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Pimpa

وقتی بچه بودم خیلی از کارتون پیمپا خوشم می اومد . ولی الان که میبینمش میگم من چی اینو دوست داشتم؟!!! یاد کودکی به خیر
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Pimpa

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Pimpa_altan1
ariangirl
ariangirl

پست من طرف omidsilver7 الأربعاء يونيو 30, 2010 10:39 am

شبكه دو داره كارتونهاي قديمي رو پخش ميكنه ديروز ايكيو سان رو داد با جكي و جيل و امروز هم سندباد رو نشون داد برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Lol
omidsilver7
omidsilver7

پست من طرف SMAM الأربعاء يونيو 30, 2010 7:15 pm

برندگان کوچک
Bakusou Kyoudai Let's & Go

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 0

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 BakusouKyoudaiLetsGo
SMAM
SMAM
Admin

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 3 Empty مسابقه‌ي اميد (شماره‌ي 5)...

پست من طرف Indiana Jones الخميس يوليو 01, 2010 12:46 pm

با سلام خدمت دوستان عزيز
مسابقه‌ي شماره پنج را به همت اميد آماده كرده‌ايم كه لينك دانلود فايل صوتي‌اش را در زير مشاهده مي‌كنيد:

http://www.4shared.com/audio/DEl-acuB/Unknown5.html

دوستان زحمت بكشند و پاسخ دهند اين موزيك تيتراژ چه برنامه‌اي بوده. براي راهنمايي بيشتر عرض مي‌كنم اين تيتراژ مربوط به برنامه‌ي بسيار مشهوري است و از اسفند 1362 تا مهرماه 1363 پخش ميشده و پس از آن تيتراژ برنامه‌ي يادشده عوض شد و تا حداقل ده سال تيتراژ جديدتر پخش شد كه همگي از تيتراژ بعدي خاطرات زيادي داريم و در خواب و روياهايمان آن را مي‌بينيم! اما در هر صورت اول اين تيتراژ كه لينكش را در بالا گذاشته‌ام پخش ميشده...
فكر مي‌كنم راهنمايي‌هام زيادي زياد شد! حالا شايد توي دفعات بعدي كمي از راهنمايي‌هارو پاك كنم...
افشين
Indiana Jones
Indiana Jones

تعداد پستها : 315

http://indianajones2.blogfa.com

صفحه 3 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة