کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

+35
Negin 2
S@M
mehrave22
نیک خان
kave
Petsi
alirad
Persiana
Marcello
@p@d@n@
خاطره باز
Amir56
sahra_7
edo
saman
سلوا
khatereh
slevin(HAMID
tisto
نگين
آزاده
mld_msm
sooratak
Indiana Jones
omidsilver7
ariangirl
baron
reza023
Shervin
babak
siavash
siman1
Emiliano
SMAM
WARRIOR
39 مشترك

صفحه 17 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  الصفحة التالية

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الأربعاء نوفمبر 24, 2010 9:34 am

SMAM نوشته است:
قهر؟ من؟ چرا اونوقت؟ نه همش تنها مال اینه که با این اینترنت هیزمی و حجم فایل آپلودش دشواره.ببینم پایان هفته که تعطیله نتیجه داره یا نه.تا یادم نرفته بگم منم با این نام عربی"چو و روبوتها" به نتیجه نرسیدم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن:از دوست بزرگوار"امید سیلور"خواهش میکنم اگه تیتراژ تصویری یا عکسی که سایر نامها از چو و روبوتها(چه آغاز و چه پایان) هستش هم بذاره تا شاید از روی اونها به نتیجه برسیم

1. نه. دیدم کمتر سر می زنی، نگران شدم.
2. آره. این اسم عربی، بیشتر آدم رو حریص می کنه. به جز کارتون هایی که پرونده هاشون توسط دوستان؛ از جمله، خودت بسته شد؛ از جمله، "زبل خان"، "میو میو عوض می شه" و ده ها مورد دیگه، این روزها این ها بیشتر از قبل آزارم می دن و دوس دارن پیدا شن دیگه! لج درآرا!

2.1. چو و روبات ها.
2.2. خارخاری و دوستان.
2.3. درخشان.

ariangirl نوشته است:
سلاااااام بابک جان . من زیر سایه تون هستم و به قول شاعر هستم اگر میروم !!
دست شما ها درد نکنه که تا ما میریم یه کم به این بچه برسیم و یه چند تا عکس ازش بگیریم که فردا نگه نسل سوخته بودم !! میایم و میبینیم ای بابا تاپیک چند صفحه جلو رفته ...
سوغات آرشیو قسمتهای اول بلفی و بارباپاپا رو گذاشت . با یه قسمت از هادی و هدی و همونطور که صحرا جان گفتن محله برو بیا ... خیلی جالب بود .
ولی من فکر میکنم اونا ازعمد لیست سیاهی ها رو نمیذارن..... به خصوص خارجی هاشو ... چون چندتا از ایرانی هاشو گذاشتن . اسمم جان زیاد سربزن من عذاب وجدان دارم هنوز بابت اون فایل صوتی ....
امیلیانو جان قولام یادمه ها دوتاش مونده ..... ایشالا با دست پر میام .

3. این تاپیک یه هفته، ده روزی خاک می خورد، "ارین" جان، اون وقت شما می گی چند صفحه رفته جلو! پس اگه اون روزهایی که شیش، هفت صفحه می رفتیم جلو، با ما بودی، حتماً یا بچه ت رو گاز می سوخت یا شوهرت رو نمی رسیدی بزنی به برق!
البت، ما چاکر ایشون هم هستیم و امیدوارم از شوخیم خرده به دل نگیری.

4. آخرش بود! یعنی اون ها با ما لج می کنن؟ حاااالشونو می گیریم. مگه بقیه رو چجوری کشف کردیم؟
تازه مگه ده ها مورد رو هم تیتراژ اول و هم آخرشو نزدن؟ مگه ما ساکت می شینیم؟

5. عذاب وجدان نداره، دوست خوبم. نشده دیگه. این که غصه نداره. همه چی پیدا می شه؛ منتها، زمان می بره.
6. من کوچیکتم، "ارین گرل" عزیز. خودم یادم نیست چند تا قولت مونده بود و کدوما بود؛ اما، همین که خودت گفتی، خوشحالم و امیدوارم این سری دست پُر بیای.

....................................

7. امروز هم شبکه ی کودک"سیاه گوش گمشده" رو دوباره داد.

http://koodaki.forumotion.com/montada-f3/topic-t36-480.htm

امیدوارم این روزها شبکه ی دو غوغا کنه و دل همه مون رو شاد.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Empty رد: برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون

پست من طرف Emiliano الأربعاء نوفمبر 24, 2010 10:30 am

1. سلام دوباره.

2. گمشده:
http://www.irupload.ir/images/o7cnpzf63pjm6j3ci1c1.jpg

Emiliano

پست من طرف Emiliano الجمعة نوفمبر 26, 2010 5:52 am

1. سلام.
2. ادی دردسرساز
نام اریجینال: Best Ed

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Best-ed
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Bested_crossing
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Best_ed
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Bested
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 ShowsBestEdBtm1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Bested
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Best-ed

Emiliano

پست من طرف slevin(HAMID الأحد نوفمبر 28, 2010 4:09 am

سلام به دوستان.
خصوصا امیلیانو عزیز بخاطر "قشنگ ترین قصه های دنیا"
سوغات آرشیو این هفته ثابت کرد که خیلی بهتر از "بچه های دیروز " کار میکنه.
این هفته "گنجشک اشی مشی 1366" رو نشون داد.هادی و هدی،بارباپاپا و نمایش عروسکی؟ که من یادم نمیاد.بهرحال خدا خیرشون بده.کاش بچه های دیرور و سوغات آرشیو بجای بعضی برنامه ها که این روزا هر ساعت تی وی نشون میده(مث پینوکیو و مدرسه موشها و...)چیزای نابیو نشون بدن(مث همین اشی مشی).
اما درخواست از دوستان که طی یک حرکت منسجم و همگانی طی یک روز همه برای این دو برنامه پیامک بزنیم و یک برنامه رو درخواست کنیم.
مثلا این هفته از هر دو برنامه "سیزده آدم برفی کوچولو" رو درخواست کنیم.من به تنهایی کلی اس زدم اما یه دست صدا نداره.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

تعداد پستها : 129
آدرس پستي : تهران

پست من طرف Emiliano الأحد نوفمبر 28, 2010 3:00 pm

slevin(HAMID نوشته است:سلام به دوستان.
خصوصا امیلیانو عزیز بخاطر "قشنگ ترین قصه های دنیا"
سوغات آرشیو این هفته ثابت کرد که خیلی بهتر از "بچه های دیروز " کار میکنه.
این هفته "گنجشک اشی مشی 1366" رو نشون داد.هادی و هدی،بارباپاپا و نمایش عروسکی؟ که من یادم نمیاد.بهرحال خدا خیرشون بده.کاش بچه های دیرور و سوغات آرشیو بجای بعضی برنامه ها که این روزا هر ساعت تی وی نشون میده(مث پینوکیو و مدرسه موشها و...)چیزای نابیو نشون بدن(مث همین اشی مشی).
اما درخواست از دوستان که طی یک حرکت منسجم و همگانی طی یک روز همه برای این دو برنامه پیامک بزنیم و یک برنامه رو درخواست کنیم.
مثلا این هفته از هر دو برنامه "سیزده آدم برفی کوچولو" رو درخواست کنیم.من به تنهایی کلی اس زدم اما یه دست صدا نداره.

1. خواهش می کنم "حمید" جان. خوشحالم که خوشت اومده.
2. من موافقم. بنده هم این هفته همین "13 آدم برفی کوچولو" رو حتماً می فرستم.
منتظر سایر عزیزان هم هستم.

Emiliano

پست من طرف Emiliano الثلاثاء نوفمبر 30, 2010 9:39 am

1. سلام.
2. ماجراهای کاکلی:

http://www.irupload.ir/images/mr5c4ltfrc6kmpenhtkk.jpg

Emiliano

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Empty موسیقی کوتلاس

پست من طرف SMAM الثلاثاء نوفمبر 30, 2010 10:23 am

از اسمم به امیل!!!
اینم لینک موسیقی کوتلاس آپلود شده.برای اطمینان با ایمیل هم فرستادم.دوستان دیگه هم میتونن استفاده کنن.ببرین تا داغه lol! خنده

http://www.speedyshare.com/files/25453373/CUTTLAS.rar
SMAM
SMAM
Admin

تعداد پستها : 351

https://koodaki-nojavani.forumfa.net

پست من طرف Emiliano الأربعاء ديسمبر 01, 2010 10:28 am

SMAM نوشته است:از اسمم به امیل!!!
اینم لینک موسیقی کوتلاس آپلود شده.برای اطمینان با ایمیل هم فرستادم.دوستان دیگه هم میتونن استفاده کنن.ببرین تا داغه lol! خنده

http://www.speedyshare.com/files/25453373/CUTTLAS.rar
1. سلام "اسمم" جان.
بی نهایت ممنونم ازت. مثل همیشه عالی بود!

.......................................

2. این هم هدیه ی تصویری من، به "اسمم" و دیگر دوستان (گرچه، شاید "اسمم" خان دانلود نکنه):

3. روبارب
نام اریجینال: Roobarb And Custard

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Roobarb
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 HE_Roobarb_LargePackshot

http://www.4shared.com/video/JZGeQlm0/Roobarb_And_Custard.html

Emiliano

پست من طرف ariangirl الأربعاء ديسمبر 01, 2010 7:48 pm

امیلیانو من جنبه شوخی دارم حالا که اینو گفتی بهتره بدونین بعضی بعضی وقتها موقع ضبط یه تیتراژ یا برنامه بچه ام واقعا روگاز میسوزه . مثلا من دارم غذا درست میکنم یهو تی وی گنجشکک اشی مشی میذاره .من همه چیز و ول میکنم و میدوم سمتش ... خیلی وقتها شوهرم میگه چی شد؟؟؟؟؟؟؟ طفلی فکر میکنه من سوختم یا دستمو بریدم!!!!!
کارتون قاصدک رو که ما پیگیری میکنیم و اس میزنیم به شبکه . آدم برفی ها باشما
http://forums.animparadise.com/showthread.php?t=10114
ariangirl
ariangirl

تعداد پستها : 201

پست من طرف Emiliano الجمعة ديسمبر 03, 2010 10:49 am

ariangirl نوشته است:امیلیانو من جنبه شوخی دارم حالا که اینو گفتی بهتره بدونین بعضی بعضی وقتها موقع ضبط یه تیتراژ یا برنامه بچه ام واقعا روگاز میسوزه . مثلا من دارم غذا درست میکنم یهو تی وی گنجشکک اشی مشی میذاره .من همه چیز و ول میکنم و میدوم سمتش ... خیلی وقتها شوهرم میگه چی شد؟؟؟؟؟؟؟ طفلی فکر میکنه من سوختم یا دستمو بریدم!!!!!
کارتون قاصدک رو که ما پیگیری میکنیم و اس میزنیم به شبکه . آدم برفی ها باشما
http://forums.animparadise.com/showthread.php?t=10114

1. مخلصیم، "ارین گرل" عزیز. حتماً.

2. شیطنت:
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Bryu77tf8mgyz7q3jyz

Emiliano

پست من طرف Emiliano الجمعة ديسمبر 03, 2010 1:37 pm

1. مجدد سلام.
2. یه سؤال از دوستان؛ بخصوص، "اسمم" عزیز:
درسته که شبکه ی 2 فیلم "A Christmas Carol"، ورژن تری دی "والت دیزنی"، رو داده؟
همون جدیده. همون ماحصل "رابرت زمه کیس" و "جیم کری"؟
3. اگه آره، به چه اسمی؟ همون "سرود کریسمس" معروف یا اسم دیگه ای؟

اين مطلب آخرين بار توسط Emiliano در السبت ديسمبر 04, 2010 3:19 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Emiliano

پست من طرف sahra_7 الجمعة ديسمبر 03, 2010 2:05 pm

سلام
درسته این برنامه بچه های دیروز و بخصوص سوغات آرشیو شاید به درخواستا جواب داد و برنامه های قدیمی درخواستی رو پخش کنه بالاخرهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Smiley-angelic001
من این هفته ندیدم. چطور بود؟ چیزی از برنامه های قدیمی که دنبالشونیم پخش کردن ؟
راستی هفته پیش این عروسکی که پخش شد اسمش چی بود؟ من خیلی یادم نیومدش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 297

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Gqmglh5c73yn2qykdpiq_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 23wrpxch6ntv95zv27_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 8cpqnc4n3qnbenu1me7h_thumb
sahra_7
sahra_7

تعداد پستها : 164

پست من طرف SMAM الجمعة ديسمبر 03, 2010 6:21 pm

Emiliano نوشته است:

1. مجدد سلام.
درسته که شبکه ی 2 فیلم "A Christmas Carole"، ورژن تری دی "والت دیزنی"، رو داده؟
بله با همون دوبله ای که در بازار هست مال اون یکی انجمن پخش شد.اما اگه بگم به چه اسمی پخش شد شاخ درمیاری و اگه کسی هم درش شک داشت مدرک تصویری دارم ازش:"صبح روز بعد"!!!!
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 04, 2010 3:18 am

sahra_7 نوشته است:سلام
درسته این برنامه بچه های دیروز و بخصوص سوغات آرشیو شاید به درخواستا جواب داد و برنامه های قدیمی درخواستی رو پخش کنه بالاخرهبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Smiley-angelic001
راستی هفته پیش این عروسکی که پخش شد اسمش چی بود؟ من خیلی یادم نیومدش برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 297

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Gqmglh5c73yn2qykdpiq_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 23wrpxch6ntv95zv27_thumbبرنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 8cpqnc4n3qnbenu1me7h_thumb

1. دیروزش تکرار مکررات بود. باز هم "گنجشکک اشی مشی" و باز هم "هادی و هدی" و "بارباپاپا" و ... همه تکراری بودن. این جوری که نمی شه. اگه می خوان تکراری و به ترتیب بدن، چرا برنامه ی ویژه؟ تو همون برنامه های روتینشون جا بدن، دیگه.
تو تیزرش که خوب بلدن بگن "هر هفته یک برنامه ی فلان"!
2. من هم اون اصلاً یادم نیست؛ اما، دوستانی که سه، چار سال از بنده بزرگترن، می گن اسمش "خونه ی عروسک ها" و در زمان خودش خیلی جالب بوده.

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:

1. مجدد سلام.
بله با همون دوبله ای که در بازار هست مال اون یکی انجمن پخش شد.اما اگه بگم به چه اسمی پخش شد شاخ درمیاری و اگه کسی هم درش شک داشت مدرک تصویری دارم ازش:"صبح روز بعد"!!!!

3. ممنون؛ اما، چرا "صبح روز بعد"؟
آدم یاد "کیومرث پوراحمد" و "مجید" و "بی بی" می افته!
آخه این ها که نباید تغییر نام داده بشن؛ اون هم، به این صورت عجیب و غریب.

Emiliano

پست من طرف Emiliano السبت ديسمبر 04, 2010 4:11 am

1. آیا تا به حال می دونستید ترانه ی نوستالوژیک "گنجشک لالا" از "مصطفی رحماندوست" عزیزه؟
2. من که امروز متوجه شدم:
سایت رسمی ایشون:

http://www.rahmandoost.org/taraneha.html

Emiliano

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين ديسمبر 06, 2010 11:40 am

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:

1. مجدد سلام.
درسته که شبکه ی 2 فیلم "A Christmas Carole"، ورژن تری دی "والت دیزنی"، رو داده؟

سلام
آره به اسم "صبح روز بعد"
من که همون خرجیشو دیدم.
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف slevin(HAMID الإثنين ديسمبر 06, 2010 11:42 am

Emiliano نوشته است:
sahra_7 نوشته است:سلام

1. دیروزش تکرار مکررات بود. باز هم "گنجشکک اشی مشی" و باز هم "هادی و هدی" و "بارباپاپا" و ... همه تکراری بودن. این جوری که نمی شه. اگه می خوان تکراری و به ترتیب بدن، چرا برنامه ی ویژه؟ تو همون برنامه های روتینشون جا بدن، دیگه.
تو تیزرش که خوب بلدن بگن "هر هفته یک برنامه ی فلان"!
2. من هم اون اصلاً یادم نیست؛ اما، دوستانی که سه، چار سال از بنده بزرگترن، می گن اسمش "خونه ی عروسک ها" و در زمان خودش خیلی جالب بوده.

SMAM نوشته است:
Emiliano نوشته است:

1. مجدد سلام.

3. ممنون؛ اما، چرا "صبح روز بعد"؟
آدم یاد "کیومرث پوراحمد" و "مجید" و "بی بی" می افته!
آخه این ها که نباید تغییر نام داده بشن؛ اون هم، به این صورت عجیب و غریب.

ما نمیتونیم دست رو دست بذاریم و دعا کنیم که پخش کنن.باید اونقدر زنگ و اس و... بدیم که مجبور شن.
1-پیامک
2-تماس با روابط عمومی شبکه 5 و 2
3-سایت http://pr.irib.ir سایت روابط عمومی و درخواست از شبکه 2 و 5(من این کارا رو کردم شما هم بکنید)
slevin(HAMID
slevin(HAMID

پست من طرف ariangirl الثلاثاء ديسمبر 07, 2010 8:24 am

شبکه ایتالیا داشت اینو میذاشت
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 61K35KJHYPL
یادتون هست ؟ ما با نام سفرهای علمی میدیدیم
ولی اینا بهش میگن ماشین جادویی مدرسه
ariangirl
ariangirl

پست من طرف siavash الجمعة ديسمبر 10, 2010 5:56 pm

سلام دوستان رز ... چند صفحه ای از ویژه نامه های دوچرخه و قاب کوچک رو کنار گذاشته بودم که مطالب جالبی در مورد کارتونهای والاس و گرومت ، بابا لنگ دراز ( جودی آبوت ) و همچنین مصاحبه با دوبلور ای کیو سان دارند ... اینهارو براتون حاضر کردم که البته به خوندنش می ارزه Wink بدرود

برای دیدن صفحات در اندازۀ اصلی روی عکسها کلیک کنید

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Fkishfdsk4xio3g30oeu_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 F8xdcmtyi5wdkmck6jtb_thumb برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Xq90gw0bof49h8ibqrmg_thumb
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف SMAM الجمعة ديسمبر 10, 2010 7:48 pm

سوتی بسیار بزرگیه که شوکت حجت با فریبا شاهین مقدم(دوبلور ایکیوسان)اشتباه شده!!!!غیرقابل بخشش و غیر قابل گذشت lol! خنده خندیدن
SMAM
SMAM
Admin

پست من طرف siavash السبت ديسمبر 11, 2010 11:31 am

SMAM نوشته است:سوتی بسیار بزرگیه که شوکت حجت با فریبا شاهین مقدم(دوبلور ایکیوسان)اشتباه شده!!!!غیرقابل بخشش و غیر قابل گذشت lol! خنده خندیدن

خیلی عجیبه مشکوک ... چون منم هر چقدر فکر کردم شباهتی بین صدای ایشی زاکی و ایکیوسان ندیدم ولی گفتم شاید من اشتباه میکنم ، ممکنه در اون کارتون جای یکی دیگه از کاراکترها حرف زده باشه . به هر حال منم در این سوتی بزرگ یخورده سهیم شدم Very Happy
siavash
siavash

تعداد پستها : 196

پست من طرف ariangirl الأحد ديسمبر 12, 2010 9:47 am

امروز شبکه ایتالیا یه سریال قدیمی میذاشت که داستان یه بچه فیل بود که بایه پسر دوست بود . اینجا هم چند بار پخشش کردن . اسم سریال یادتون هست؟
من خودم یادم نمیاد .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الإثنين ديسمبر 13, 2010 7:57 am

ariangirl نوشته است:امروز شبکه ایتالیا یه سریال قدیمی میذاشت که داستان یه بچه فیل بود که بایه پسر دوست بود . اینجا هم چند بار پخشش کردن . اسم سریال یادتون هست؟
من خودم یادم نمیاد .

1. سلام.
2. منظورت اینه؟

Prosze Slonia

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 9032_1
برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Prosze_Slonia_Wycieczka_za_miasto_02

3. اسم اینجاش بود: "فیل خوبی باش" و من خوب خوب یادمه.

Emiliano

پست من طرف ariangirl الإثنين ديسمبر 13, 2010 11:14 am

نه اون انیمیشن نبود . فکر میکنم اسمش elephant boy هستش من فقط تیتراژش رو دیدم . و از روی دستیار کارگردانش ! سرچش کردم . به طریقه سیاه و سفید هم پخش میشد .
ariangirl
ariangirl

پست من طرف Emiliano الثلاثاء ديسمبر 14, 2010 5:35 am

ariangirl نوشته است:نه اون انیمیشن نبود . فکر میکنم اسمش elephant boy هستش من فقط تیتراژش رو دیدم . و از روی دستیار کارگردانش ! سرچش کردم . به طریقه سیاه و سفید هم پخش میشد .

1. آره. اون پسر سبزه ی هندی. روش "شوکت حجت" حرف می زد. شبکه ی 2 می داد.
2. خوب خوب یادمه. اینجا اسمش بود:

"پسر فیلبان". اریجینالش رو هم که خودت گفتی؛ فقط، یه The تعریف هم اولش بذار، "ارین" جان.

3. سری بعد که بیام، حتماً ازش عکس می ذارم. اگه اشتباه نکنم، عکساشو "اسمم" عزیز به من داد. چهار، پنج سال پیش.

...................................................................

4. باز هم سلام.
5. این هم "پسر فیلبان"، تقدیم به "ارین گرل" عزیز:

برنامه های كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا اکنون - صفحة 18 Vvf4u01yjdv4226pu0j7

Emiliano

صفحه 17 از 40 الصفحة السابقة  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة