کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

+34
stalker
Milassyui
aghaghi
S@M
arman
alimontaz
Heidii
Mihakralj
volant
slevin(HAMID
keyvanmoeini
abnbat
SMAM
jasonbourne
پل کوچولو
ASDALIREZA105
erfan
ramin
edo
Clover
Heidi
sahra_7
Negin 2
Indiana Jones
mehrnaz_sadeghi86
Ishpateka
fazel1994
afsoon520
ahmad1300mo
Emiliano
kazvash
faridonline
babak
59
38 مشترك

صفحه 5 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف 59 الثلاثاء فبراير 26, 2013 5:09 pm

خدمت شرلی گرامی:
بسیار خرسندم که موفق به دریافت فایل فیلم "کفشهای میرزا نوروز - ١٣٦٤" شدید
و خاطرات دهه ی شصتی برایتان تازه تر گشت. در باره ی سریالهایی هم که فرمودید،
قبلن هم با دوستان چنین گفتگویی داشتیم و همگی مشتاق دیدن دوباره ی آنها هستیم
که البته شوربختانه تاکنون به نتیجه ای نرسیدیم. تنها دو مورد هست که بهشان کمی نزدیک شدیم.
در صفه ی اول از همین بخش فروم که پس از بایگانی پنجاه صفحه ی قبلی ایجاد شده،
یک فایل کوتاه تصویری از سریال "تعطیلات نوروزی - ۱۳۷۰" هست با کاراکتر "طاهره خانم"
که به آن اشاره داشتید و دو عکس از سریال "پيك سحر - ١٣٧٠"،
که البته تاکنون با خواندن پست های قبلی، آنها را دیده اید و دلیل نوشتن من تنها برای یادآوری میباشد.
سلامت باشید.

.
.
.

درود بر عرفان جان.
نظر لطف شما هست، شرمنده میفرمایید.
فیلمهای خاطره انگیز دیگری نیز هستند که تقدیم خواهند شد.
سلامت باشی.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در الثلاثاء فبراير 26, 2013 5:13 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

تعداد پستها : 1476
آدرس پستي : vj2005h@yahoo.com

http://www.aparat.com/PanjaH_o_NoH

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty رد: فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی

پست من طرف 59 الثلاثاء فبراير 26, 2013 5:13 pm

ابراهیم وحید زاده

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 32201959586642955953_thumb

محمد ابراهیم وحید زاده، زاده ی ۱۳۲۳ در مشهد - فیلمنامه ‌نویس، تهیه کننده،
کارگردان و تدوینگر ایرانی است. وی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۵،
با ساختن فیلم کوتاه آغاز نمود و پس از آن کارگردانی تئاتر را بر عهده گرفت.
وحیدزاده در سال ۱۳۶۶ اولین فیلم بلند خود را با عنوان تحفه‌ها ساخت.
تا کنون ۷ فیلم بلند سینمایی و ۱۱ تئاتر نمایشی، بکارگردانی او انجام شده است.

از دیدگاه نگارنده، ابراهیم وحید زاده یکی از معدود کارگردانان و فیلمسازان
در سینمای ایران میباشد که طنز و شوخی در فیلمهایش، با زبان تصویر نشان داده میشوند
و نه تنها با ایجاد فضایی فکاهی بر مبنای کلمات و "طنز رادیویی".
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشان.

سایت رسمی هنرمند گرامی " ابراهیم وحید زاده ":

http://www.vahidzadeh.com/aboutus.asp

------------------------

مجسمه (۱۳۷۱)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 57393876807311302189_thumb

فیلم کامل "مجسمه - ۱۳۷۱" در یک فایل فشرده:

http://www.4shared.com/rar/W0Vq4sTo/Mojasame-1371.html

.
.
.
جاودان باد یاد خاطرات کودکی و نوجوانی.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:35 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف ASDALIREZA105 الأربعاء فبراير 27, 2013 6:14 am

سلام دوستان.
فيلمي آمريكايي به نام هويت پنهان در نوروز 79 يا 80 از تلويزيون پخش شد كه در مورد خانمي بود كه كارش گرفتن عكس از زندگي خصوصي افراد مشهور بود . بعد يك عده كلاهبردار پيدا ميشن و كلي شيشه ضد گلوله و خدمات حفاظتي به اون ميفروشند كه بعد معلوم ميشه همه تقلبي بوده بعد كه به پليس مراجعه ميكنه پليس ها هم همدست كلاهبردارها از آب درميايند. آخر فيلم اين خانم گانگستر ها رو به جون هم مياندازه و يك صحنه مرگ جعلي براي خودش ترتيب ميده و با هويت جديد و با پول هاي گانگسترها سوار هواپيما ميشه و ميره.

من از همون موقع دنبال مشخصات سازندگان اين فيلم و اسم انگليسي اين فيلم هستم و حتي به ماهنامه فيلم هم زنگ زدم كه به خاطر نداشتند اگه كسي يادش هست لطفا راهنمايي كنه

ASDALIREZA105

تعداد پستها : 9

پست من طرف babak الأربعاء فبراير 27, 2013 7:29 pm

ramin نوشته است:کسی می دونه که اسم آهنگی که در اول سریال عزالدین قسام روی تیتراژ پخش می شد چی بود؟‌ظاهرا باید یک آهنگ معروف عربی باشه که در زمان جنگ شش روزه یا جنگ یوم کیپور ساخته شده. خیلی سعی کردم که در youtube پیداش کنم ولی هیچ سرنخی نداشتم.
سلام رامین جان
رسیدن بخیر
موسیقی این سریال برگرفته از سرودهای فرقة العاشقين است.یک گروه فلسطینی که در سال 1977در دمشق تشکیل شد و هیثم حقی برای سریال "عزالدین القسام " در سال 1981ازشان استفاده کرد.این گروه به خواندن سرودهای حماسی برای فلسطین مشهورند و محبوب مردم فلسطین. این گروه اشعار بهترین شاعران فلسطینی مثل محمود درويش وسميح القاسم وتوفيق زياد وأبو الصادق صلاح الحسيني و يوسف الحسون را خوانده اند .رهبر این گروه یک بازیگر خواننده قدیمی به نام حسين المنذر (أبو علي)است و آهنگسازشان هم حسين نازك است.
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcTXSADxogq0N1Gfak1HKBP2lf-hKhn3TSCqxdG7G1FcOTpKRFFp9g
این ابو علی است در سال 1981 موقع اجرای عزالدین القسام
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 2Q==

حسین نازک
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcRG0evuhomRNirw5xwrwEpkI5uA9lPfNHl0a573GoNbGecgE3lf1w
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcRY89YRAe53wvLYPlmhim2n6JFCaCuTlXqUBrkhmWrm07O_sicT

این صفحه فهرست کامل بازیگران سریال عزالدین القسام و اطلاعاتی در مورد فرقة العاشقين به زبان عربی داره که امیدوارم به دردت بخوره

http://musicportals.biz/nahp/artic-ar/%D8%B9%D8%B2%20%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%8A%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%B3%D8%A7%D9%85%20(%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%B3%D9%84)
چاکریم!
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف 59 الخميس فبراير 28, 2013 3:04 pm

احمد بهبهانی

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 93539400735316326362_thumb

احمد بهبهانی متولد سال ؟ در اهواز می باشد. از سال ١٣٤٤ به عنوان نویسنده ی نمایش های رادیویی،
همكاری با رادیو ایران را آغاز كرد و بسیاری از نمایش های برنامه "داستان شب" را نوشت.
او كه در رشته ی ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران تحصیل كرده بود، كارش را در تلویزیون،‌
از سال ١٣٤٨ با نوشتن مجموعه ی تلویزیونی "سركار استوار" آغاز كرد. در سال های پیش از انقلاب،
نویسنده ی مجموعه های تلویزیونی از جمله "خانه بدوش (مراد برقی) - ١٣٥٢"
و "تلخ و شیرین - ١٣٥٥" بود. بهبهانی فعالیت در سینما را از سال ١٣٥١ و با نوشتن فیلمنامه ی
"شیر تو شیر" آغاز كرد و فیلمنامه ی "سازش - ١٣٥٥" را به همراه متوسلانی نوشت.

پس از انقلاب، مجموعه های تلویزیونی "طبل تو خالی - ١٣٦٢" و "اشك تمساح - ١٣٦٣" را نوشت.
فیلمنامه ی مجموعه عروسكی "مدرسه ی موش ها" را در سال ١٣٦١ به رشته تحریر درآورد.
سریال پربیننده و ماندگار " آرایشگاه زیبا - ١٣٦٩ " و همچنین "چراغ خانه - ١٣٦٩" نیز،
به قلم توانای او نوشته شدند. تجربه ی او در عرصه ی كارگردانی،
مجموعه ی تلویزیونی " فروشگاه - ١٣٧٥" بود كه نویسندگی آن را نیز بر عهده داشت.
(برگرفته از "سوره سینما" با ویرایش و تکمیل)

------------------------------

شوربختانه هیچ منبع رسمی از سوی سازمانهای سینمایی و نمایشی،
درباره ی زادروز و سال درگذشت زنده یاد بهبهانی وجود ندارد و چه غمگینانه مینماید
که سایت "سوره سینما" با اشتباهی آشکار مینویسد که او در سال ١٣٤٣ بندیا آمد
و از سال ١٣٤٤ یعنی ١ سال بعدش، همکاری خود را با رادیو آغاز کرد!.

تنها نوشته ی موجود درباره ی زنده یاد بهبهانی در مجله ی "بخارا"
به تاریخ خرداد ماه ١٣٧٨ چاپ گردیده است که در آن منظور از "ماه تیر"
بعنوان زمان درگذشت ایشان، به احتمال زیاد تیرماه ١٣٧٧ بوده.
البته خود من بیاد دارم که خبر درگذشت احمد بهبهانی در همان سالهای ٧٧ و یا ٧٨
توسط تلویزیون اعلام شد. به هر صورت در تصویر بالا،
سال بدنیا آمدن و درگذشت ایشان بگونه ی تقریبی نوشته شده است.

احمد بهبهانی درگذشت - نوشته ی: "محسن قانع بصیری"
چاپ شده در شماره ی ٦ مجله ی "بخارا" - خرداد ماه ١٣٧٨.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 83452124241190777080_thumb

یادش گرامی باد.

مردی که موش شد - ١٣٦٤

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 99688741704191050641_thumb

کارگردان: احمد بخشی
نویسنده: احمد بهبهانی
آهنگساز: مرتضی حنانه
سرپرست گویندگان: ناصر طهماسب
بازیگران: محمدعلي كشاورز، حميد جبلي، اكبر عبدي، پرويز پورحسيني، سروش خليلي،
جهانگیر فروهر، سعيد اميرسليماني، نعمت اله گرجي، فرزانه كابلي، محبوبه بيات، اكبر دودكار و ....
محصول: گروه تعاونی جم - ١٣٦٤

توضیح: این فیلم قبلن با کیفیت دیداری متوسط در فروم رویایی قرار گرفته بود،
و اینبار برای بار دوم و با کیفیت اوریجینال پخش شده از تلویزیون تقدیم میگردد.

فیلم کامل "مردی كه موش شد - ۱۳۶۴" در یک فایل فشرده
http://www.4shared.com/rar/nZOutPxI/Mardi_Ke_Moush_Shod-1364.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:33 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف Heidi الخميس فبراير 28, 2013 7:24 pm

59 نوشته است:

احمد بهبهانی

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 F71r1wrvgrcue6q0q5z6_thumb

احمد بهبهانی متولد سال ؟ در اهواز می باشد. از سال ١٣٤٤ به عنوان نویسنده ی نمایش های رادیویی،
همكاری با رادیو ایران را آغاز كرد و بسیاری از نمایش های برنامه "داستان شب" را نوشت.
او كه در رشته ی ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران تحصیل كرده بود، كارش را در تلویزیون،‌
از سال ١٣٤٨ با نوشتن مجموعه ی تلویزیونی "سركار استوار" آغاز كرد. در سال های پیش از انقلاب،
نویسنده ی مجموعه های تلویزیونی از جمله "خانه بدوش (مراد برقی) - ١٣٥٢"
و "تلخ و شیرین - ١٣٥٥" بود. بهبهانی فعالیت در سینما را از سال ١٣٥١ و با نوشتن فیلمنامه ی
"شیر تو شیر" آغاز كرد و فیلمنامه ی "سازش - ١٣٥٥" را به همراه متوسلانی نوشت.

پس از انقلاب، مجموعه های تلویزیونی "طبل تو خالی - ١٣٦٢" و "اشك تمساح - ١٣٦٣" را نوشت.
فیلمنامه ی مجموعه عروسكی "مدرسه ی موش ها" را در سال ١٣٦١ به رشته تحریر درآورد.
سریال پربیننده و ماندگار " آرایشگاه زیبا - ١٣٦٩ " و همچنین "چراغ خانه - ١٣٦٩" نیز،
به قلم توانای او نوشته شدند. تجربه ی او در عرصه ی كارگردانی،
مجموعه ی تلویزیونی " فروشگاه - ١٣٧٥" بود كه نویسندگی آن را نیز بر عهده داشت.
(برگرفته از "سوره سینما" با ویرایش و تکمیل)

شوربختانه هیچ منبع رسمی از سوی سازمانهای سینمایی و نمایشی،
درباره ی زادروز و سال درگذشت زنده یاد بهبهانی وجود ندارد و چه غمگینانه مینماید
که سایت "سوره سینما" با اشتباهی آشکار مینویسد که او در سال ١٣٤٣ بندیا آمد
و از سال ١٣٤٤ یعنی ١ سال بعدش، همکاری خود را با رادیو آغاز کرد!.

تنها نوشته ی موجود درباره ی زنده یاد بهبهانی در مجله ی "بخارا"
به تاریخ خرداد ماه ١٣٧٨ چاپ گردیده است که در آن منظور از "ماه تیر"
بعنوان زمان درگذشت ایشان، به احتمال زیاد تیرماه ١٣٧٧ بوده.
البته خود من بیاد دارم که خبر درگذشت احمد بهبهانی در همان سالهای ٧٧ و یا ٧٨
توسط تلویزیون اعلام شد. به هر صورت در تصویر بالا،
سال بدنیا آمدن و درگذشت ایشان بگونه ی تقریبی نوشته شده است.

احمد بهبهانی درگذشت - نوشته ی: "محسن قانع بصیری"
چاپ شده در شماره ی ٦ مجله ی "بخارا" - خرداد ماه ١٣٧٨.

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 G4srkbb205gnaxujgvc_thumb

یادش گرامی باد.

مردی که موش شد - ١٣٦٤

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Fi355tjkkumuiq3ktpc0_thumb

کارگردان: احمد بخشی
نویسنده: احمد بهبهانی
آهنگساز: مرتضی حنانه
سرپرست گویندگان: ناصر طهماسب
بازیگران: محمدعلي كشاورز، حميد جبلي، اكبر عبدي، پرويز پورحسيني، سروش خليلي،
جهانگیر فروهر، سعيد اميرسليماني، نعمت اله گرجي، فرزانه كابلي، محبوبه بيات، اكبر دودكار و ....
محصول: گروه تعاونی جم - ١٣٦٤

توضیح: این فیلم قبلن با کیفیت دیداری متوسط در فروم رویایی قرار گرفته بود،
و اینبار برای بار دوم و با کیفیت اوریجینال پخش شده از تلویزیون تقدیم میگردد.

فیلم کامل "مردی كه موش شد - ۱۳۶۴" در یک فایل فشرده
http://www.4shared.com/rar/nZOutPxI/Mardi_Ke_Moush_Shod-1364.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

سلام. مطالب تصویری و نوشتاری ارزشمندی را به اشتراک می گذارید. ممنونم.
Heidi
Heidi

تعداد پستها : 129

پست من طرف Clover السبت مارس 02, 2013 12:50 pm

سلام رز
ببخشید 59 جان که مجدد مزاحم میشم. میخواستم بدونم آیا شما فیلم کامل شهر موشها رو هم دارید؟ آخه این نسخه ای که هست نمیدونم چرا انقدر ناقصه.... من خودم کاملش رو در سینما دیده بودم که همونی هست که توی نوارش بود. بخصوص اون تابلوی نقد و نسیه اش رو هم که به شکل موشی بود و پشت سر موشها توی میدون شهر بود یادمه Smile
Clover
Clover

تعداد پستها : 31

پست من طرف 59 السبت مارس 02, 2013 1:31 pm

Clover نوشته است:سلام رز
ببخشید 59 جان که مجدد مزاحم میشم. میخواستم بدونم آیا شما فیلم کامل شهر موشها رو هم دارید؟ آخه این نسخه ای که هست نمیدونم چرا انقدر ناقصه.... من خودم کاملش رو در سینما دیده بودم که همونی هست که توی نوارش بود. بخصوص اون تابلوی نقد و نسیه اش رو هم که به شکل موشی بود و پشت سر موشها توی میدون شهر بود یادمه Smile
چه مزاحمتی قربان، منت بر سر من دارید.
راستش نسخه ای که من هم دارم و البته نمیدانم که اکنون کجا هست،
دقیقن همانی بود که منتشر شده و شما هم آنرا دارید. اتفاقن خودم هم این فیلم را در سینما برای اولین بار دیدم،
و سکانس جنگل که گربه ی سیاه بدنبال موشها بود، در آن سن کم خیلی برایم ترسناک بود.
سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مارس 02, 2013 1:38 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف 59 السبت مارس 02, 2013 1:36 pm

sherli نوشته است:
سلام. مطالب تصویری و نوشتاری ارزشمندی را به اشتراک می گذارید. ممنونم.

خواهش میکنم، نظر لطف شما هست. انجام وظیفه میکنم.
درباره ی زنده یاد احمد بهبهانی، البته چندی پیش نیز نوشته ای از زبان همسرشان،
در "مجله خانوادگی مادران" آورده شده که با آنکه بگونه ی تخصصی، به شخصیت هنری
و جایگاه حرفه ای ایشان در آن اشاره نشده، اما خواندنش خالی از لطف نیست.

همسرم نويسنده بزرگترين سريال‌ها بود:
http://www.madaranmag.com/gftgv-hay-hnry-v-vrzshy/hmsrm-nvisndh-bzrgtrin-srial-ha-bvd.aspx

.
.
.

نزدیک بر ١٣ - ١٤ سال پیش بود که برای اولین بار فیلم "سازش - ١٣٥٥" را دیدم.
جدای از ساختار خوب و جذابی که فیلم داشت و همچنین ایفای نقش واقعگرایانه ی بازیگرانش،
بویژه هنرنمایی درخور توجه "بهروز. و." که در اصل دو نقش را بازی میکرد و جالبتر از همه آنکه،
این فیلم یکی از چهار یا پنج فیلمی هست که صدای خود او را در آن میشنویم آنهم با دو تیپ سازی متفاوت و موفق،
با این حال شالوده و ساختار اصلی فیلم که همان فیلمنامه باشد نیز، خوش رنگ و استوار جلوه مینمود
و پیدا بود که داستان فیلم، با قلمی توانا نوشته شده که نویسنده اش بجای فلسفه بافی های طولانی و نامفهوم،
سوژه های عامه پسند را بگونه ای خلق میکند و سپس میپروراند، که درسهای خوب و موثری را نیز،
در زمینه های اجتماعی بهمراه دارند. فیلم "مردی که موش شد - ١٣٦٤" و تمامی آثار نوشته شده توسط او،
همگی ویژه گیهای یاد شده را دارا هستند. برای دیدن و دنبال کردن سریالهای " آرایشگاه زیبا - ١٣٦٩ "
و "چراغ خانه - ١٣٦٩" که همگی ما، آنها را در زمان پخششان بخوبی بیاد داریم،
مردم کارهایشان را جوری تنظیم میکردند که حتمن خانه باشند و تلویزیون را با شوق تماشا کنند.
و سخن آخر اینکه، برخی انسانها در هر زمینه ای که فعالیت کاری و حرفه ای داشته باشند،
بسیار بیشتر از طول و مدت عمر کاری و زندگانیشان، به انجام تکاپو و تلاش مفید میپردازند
و به نسبت سنشان هم بسیار زود از این جهان میروند. احمد بهبهانی یکی از این انسانها بود.
یادش گرامی.

-----------------------

پی نوشت:

پاسداشت آفرینه ها (بخش نخست)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 64023944280691618326_thumb

در دهه ی هشتاد خورشیدی که سستی سینمای ایران به پابرجایی و جاودانی رسید!،
موج تازه ای در ساخت فیلم ایجاد شد که در آن، سوژه را از یکی از فیلمهای قبل از پنجاه و هفت میگرفتند
و نام فیلم را از یکی دیگر از آنها !. نمونه های زیادی وجود دارند که از موارد درخور به گفتگویمان،
میتوان به فیلم "آقای هفت رنگ - ١٣٨٧" اشاره داشت که نامش را از فیلمی کمدی با همین عنوان گرفته اند
که در سال ١٣٤٢ و بکارگردانی "امین امینی" ساخته شده، و کل داستان با تغییراتی کوچک و البته اجباری،
کپی شده از فیلمنامه ی احمد بهبهانی (سازش - ١٣٥٥) میباشد بی آنکه یادی از او در فیلم داشته باشند.
"برداشت (اقتباس)" به هر شکلی که باشد، در جهان ادبیات و هنر، هماره روا بوده و هست تنها به گرو آنکه،
مزد مادی و مینوی آن آفرینه ی ادبی و یا هنری، یادسپاری گردد.
ادامه دارد....

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:32 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف Emiliano السبت مارس 02, 2013 3:06 pm

babak نوشته است:حالا که درباره داستان زندگی صحبت شد بهتره چند مورد را هم من بگم
اسم اصلی این سریال はね駒 یا Hanekonma است که در سال 1986 از شبکه NHK پخش شده و سی وششمین سریال ساخته شده این شبکه است
یوکی سایتو بازیگر نقش هانیکو موقع ساخت این سریال نوزده ساله بوده و او هم مثل کنجی ساوادا اهل موسیقی و خواننده است. از دیگر بازیگران مهم این سریال "کن واتانابه" بازیگر نقش گنزو است که آخرین بار در فیلم سینمایی "تلقین" یا همون inception دیدیمش و البته قبل تر از اون در خاطرات یک گیشا و آخرین سامورایی هم نقشهای مهمی داشته و یک بار هم نامزد دریافت اسکار بوده.نقش مادر هانیکو را کیرین کیکی بازی کرده که در اون زمان از بازیگرهای مهم تلویزیونی طنز محسوب می شده.

پ.ن. :سایت دراما ویکی مجموعه نسبتا کاملی درباره سریال های شرقی داره که شاید بشه با جستجو داخلش سریالهایی مثل پدر مجرد یا همون شوییچی را هم پیدا کرد
http://wiki.d-addicts.com/Main_Page

sherli نوشته است:بچه های الان را نمی دانم ولی برای ما توی اون سن و سال، هیچ چیز جذاب تر از راز و رمز داستان های چارلز دیکنز نبود. با آن فضاهای مه آلود بیرون شهر و خانه های قدیمی و آدم های انگلیسی عجیب و غریب. سالها بعد ورژن های کارتونی و سینمایی مختلفی از داستان های چارلز دیکنز ساختند و تماشا کردیم. ولی هنوز هم برای خیلی از ما، آن نسخه های اولیه کارتونی ای که در بچگی از آرزوهای بزرگ و دیوید کاپرفیلد و الیورتویست دیدیم مزه دیگری دارد. شاید خیلی از ما بعد از دیدن آن کارتون ها سراغ کتاب های چارلز دیکنز رفتیم و موقع خواندن کتاب ها، قیافه ها و فضاهای همان کارتون ها توی ذهنمان چرخ می زد.
قسمتی از کارتون آرزوهای بزرگ که پیپ دور از چشم خواهر بداخلاقش، مخفیانه به انبار می رود تا یک سری وسایل و خوراکی برای مرد زندانی فراری که در قبرستان منتظرش است بردارد برای خیلی از ما خاطره انگیز است.
از اونجائیکه دانلود از سایل پیکو فایل برای خیلی ها راحت نیست، حجم فایل را تا حد امکان کم کردم و آن را در دو قسمت اینجا قرار دادم تا ببینید:

http://s2.picofile.com/file/7668187197/Arezoohaye_Bozorg01.flv.html
http://s1.picofile.com/file/7668191505/Arezoohaye_Bozorg02.flv.html

1. حالا ما یه هفته نبودیم، ببین این تاپیک چه خوب پیش رفته!
اینجا آدم رو یاد زمونای اوج فورم می ندازه!
2. "بابک" جان، از این که اسم اریجینال "داستان زندگی" رو نوشتی، ازت متشکرم. خیلی دنبالش بودم.

3. "59" عزیز، مثل همیشه عالی عمل کردی و بابت تموم تلاش هات؛ بخصوص، "آرزوهای بزرگ" خیلی خیلی ازت ممنونم. دانلودش کردم.

4. "شرلی" عزیز، از شما هم خیلی سپاسگزارم. دارم عکس های سری دومتون رو می بینم و کلی خاطره دارن می یان تو ذهنم.
این عکس های سری دوم رو امشب برای اولین باره دارم می بینم و احتمالاً بعداً درباره شون بحث می کنیم.

5. اما، در مورد عکس های سری اول، این عکس ها برام ناآشنا و مشکوک اومد. مطمئنین همه ی اینا رو از تلوزیون ایران دیدیم؟
اسماشون رو می گید، بی زحمت؟ بخصوص، خیلی دوس دارم بدونم شماره های 25 و 27 و 31 و 42 اسمشون چیه.
اون زنده ها (آدمی ها!) هم همه ش آدمو یاد "هایدی" می ندازن؛ اما، مطمئنم "هایدی" نیستن.
یه ورژن "آلیس در سرزمین عجایب" هم بود (شماره ی 16)؛ که، تقریباً مطمئنم تلوزیون نداده.

لطفاً دوستان دیگه هم نظری دارن، بگن.

http://s2.picofile.com/file/7676907311/Col_1.rar.html

.......................................................................

7. "شرلی" عزیز، من هم خیلی دوس دارم درخواستی های شما رو ببینم؛ ضمن این که، مورد آخری، آیتم 115 "لیست سفید برنامه های کودک" هم هست و خیلی دنبالشم.
8. اما، از اون بین، فقط و فقط دو تا عکس از "پیک سحر" رو دارم؛ که، همین چند وقت پیش یکی از دوستان خوبم تو همین فورم گذاشت.
اگه اشتباه نکنم، "59" عزیز بود؛ چون، متأسفانه خوب یادم نیست و جایی ثبت نمی کنم.
تقدیم به شما، دوست عزیز:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Jgm1e2p712z9iqfqft90_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Y69847hc9nyq0j0xstdt_thumb

.............................................

9. در پایان تشکر ویژه ای دارم از دوست عزیزمون، "59"؛ که، بی وقفه دارن تلاش می کنن و آپلود این همه فیلم به طور کامل، واقعاً کار خودشونه و بس. من هم خیلی ایشون رو زحمت داده م و به شخصه نسبت به بنده خیلی لطف داشته ن. دست همگی درد نکنه.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف ramin الثلاثاء مارس 05, 2013 1:33 am

babak نوشته است:
ramin نوشته است:کسی می دونه که اسم آهنگی که در اول سریال عزالدین قسام روی تیتراژ پخش می شد چی بود؟‌ظاهرا باید یک آهنگ معروف عربی باشه که در زمان جنگ شش روزه یا جنگ یوم کیپور ساخته شده. خیلی سعی کردم که در youtube پیداش کنم ولی هیچ سرنخی نداشتم.
سلام رامین جان
رسیدن بخیر
موسیقی این سریال برگرفته از سرودهای فرقة العاشقين است.یک گروه فلسطینی که در سال 1977در دمشق تشکیل شد و هیثم حقی برای سریال "عزالدین القسام " در سال 1981ازشان استفاده کرد.این گروه به خواندن سرودهای حماسی برای فلسطین مشهورند و محبوب مردم فلسطین. این گروه اشعار بهترین شاعران فلسطینی مثل محمود درويش وسميح القاسم وتوفيق زياد وأبو الصادق صلاح الحسيني و يوسف الحسون را خوانده اند .رهبر این گروه یک بازیگر خواننده قدیمی به نام حسين المنذر (أبو علي)است و آهنگسازشان هم حسين نازك است.
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcTXSADxogq0N1Gfak1HKBP2lf-hKhn3TSCqxdG7G1FcOTpKRFFp9g
این ابو علی است در سال 1981 موقع اجرای عزالدین القسام
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 2Q==

حسین نازک
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcRG0evuhomRNirw5xwrwEpkI5uA9lPfNHl0a573GoNbGecgE3lf1w
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Images?q=tbn:ANd9GcRY89YRAe53wvLYPlmhim2n6JFCaCuTlXqUBrkhmWrm07O_sicT

این صفحه فهرست کامل بازیگران سریال عزالدین القسام و اطلاعاتی در مورد فرقة العاشقين به زبان عربی داره که امیدوارم به دردت بخوره

http://musicportals.biz/nahp/artic-ar/%D8%B9%D8%B2%20%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%8A%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%B3%D8%A7%D9%85%20(%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%B3%D9%84)
چاکریم!

بابک جان ممنون از جوابت. البته من پیش تر در طی جستجوهایم به اسم این گروه برخورده بودم و این که مسوولیت ساخت آهنگ های این سریال به عهده شان بوده . اما فکر می کنم که آهنگ تیتراژ‌سریال استثنا بوده و از یک آهنگ قدیمی تر برای آن استفاده شده. چرا که من بارها آهنگ های این گروه را روی youtube جستجو کردم و با این وجود که این اهنگ بسیار معروف به نظر می رسد هیچ وقت اجرایی از آن را با نام این گروه پیدا نکردم.

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف ramin الثلاثاء مارس 05, 2013 1:55 am

استاد بابک بالاخره پیداش کردم!
این آهنگی که منظورم بود اصلا ربطی به اون گروه نداره. ظاهراْ یک مارش نظامی مصری در زمان جنگ سوئز بوده که بعدا هم به سرود ملی لیبی در زمان قذافی تبدیل شده!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Allahu_Akbar_(anthem)

این هم لینکش روی youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=qqXPG-2e4Wc

من احتمال می دهم که این آهنگ در ایران به تیتراژ اضافه شده چون در نسخه زبان اصلی سریال که در اینترنت موجود هست هیچ موسیقی ای به گوش نمی رسه.

ramin

تعداد پستها : 23
آدرس پستي : Ottawa

پست من طرف 59 الثلاثاء مارس 05, 2013 8:59 am

Emiliano نوشته است:

3. "59" عزیز، مثل همیشه عالی عمل کردی و بابت تموم تلاش هات؛ بخصوص، "آرزوهای بزرگ" خیلی خیلی ازت ممنونم. دانلودش کردم.

9. در پایان تشکر ویژه ای دارم از دوست عزیزمون، "59"؛ که، ....

سپاسگزارم امیر جان از مهر و محبت شما هم در این بخش و هم در بخش "امواج صوتی"،
بسیار هم خوشحال شدم که سرانجام موفق به دریافت فایلهای پست "صداهایی از جنس نمایش" شدی.
امیدوارم که نماهای برگزیده از کارتون "آرزوهای بزرگ" هم برای شما و دوستان خاطره انگیز بوده.
چون حافظه ی کودکی، به بعضی تصویرها و واکنشهای رفتاری، اجتماعی و ... بیشتر توجه میکنه،
از اینرو در زمانی که مشغول انجام کلیپ این کارتون بودم، با دیده ی کودکی و نگاه ٢٦- ٢٧ سال پیش،
آنرا تماشا و ارزیابی میکردم و بدینگونه هر نمایی که آشناتر میامد، آنرا انتخاب میکردم.
باز هم از لطفی که داری ممنونم و خرسند که در این فروم رویایی انجام وظیفه میکنم.
سلامت باشی.
59
59

پست من طرف 59 الثلاثاء مارس 05, 2013 9:02 am

پاسداشت آفرینه ها (بخش دوم)

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 08449653528243824863_thumb

.
.
.

ساولی کراماروف

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 13536632848859888151_thumb

"ساولی ویکتوروویچ کراماروف" در سیزده اکتبر سال ١٩٣٤ در محله ی "بااومانسک" واقع در شهر مسکو بدنیا آمد.
پدرش یکی از وکلای مشهور شهر بود که در طول زندگی، دو بار توسط "کمیته ی خلق شوروی در امور داخلی کشور"،
دستگیر و زندانی شده بود. "ساولی" هنگامی که شانزده سال داشت مادرش را از دست داد. چند سال بعد و پس از اتمام تحصیل
در دوره ی متوسطه، با کوشش و علاقه تصمیم گرفت تا وارد کالج تئاتر گردد که تلاشهایش بی نتیجه ماند و او را بدانجا نپذیرفتند
و در نتیجه برای آنکه بتواند تحصیلات عالی را به هر شکل ادامه دهد، به کالج جنگلداری مسکو رفت و در رشته ی
"سر سبز سازی شهری" ثبت نام نمود و همزمان با تحصیل در سال ١٩٥٤، در کلاسهای آزاد بازیگری تئاتر،
که زیر نظر "خانه ی مرکزی هنرمندان" برگزار میگردید نیز شرکت میکرد. پس از به پایان رساندن تحصیل برای مدتی
در زمینه ی رشته ی تخصصی خود فعالیت نمود اما پس از زمان اندکی آنرا رها کرد و بخاطر علاقه ی فراوان
و شیفتگی که به هنر بازیگری داشت، عکسهایش را بهمراه نامه، به استودیوهای مختلفی که در شوروی بودند فرستاد
که سرانجام یک روز، جوابی بر یکی از نامه هایش از سوی یکی از دفترهای سینمایی دریافت کرد و این،
آغازی بود برای ورود او به دنیای بازیگری و حرفه ی هنرپیشگی.

از سال ١٩٥٤ تا ١٩٧٨، در پنجاه و پنج فیلم ساخت شوروی، به ایفای نقش پرداخت که بیشتر این فیلمها،
در سبک سینمای کمدی بودند و او بخاطر چهره ی انعطاف پذیر و شیوه ی گیرایی که در بازیگری داشت،
تبدیل به یکی از مشهورترین کمدین های زمان خود گردید. با اینحال از سوی حزب شوروی که میدانست،
"ساولی" دوستان و نزدیکان زیادی را در خارج از مرزها دارد و با آنها از طریق نامه در ارتباط است،
عرصه بر او تنگ میگردید چرا که در آن زمان، مهاجرت به کشوری دیگر و یا داشتن دوستانی که در وطن زندگی نمیکردند،
برای یک شهروند روس، بسان خیانت به میهن شناخته میشد. با بالاگرفتن فشارها از سوی حزب شوروی
و مشکلات ایجاد شده برای او، "ساولی" بهمراه یکی دیگر از همکاران خود که کارگردان و بازیگر بود،
در سال ١٩٨١، در نامه ای سرگشاده که برای رییس جمهور وقت آمریکا "رونالد ریگان" نوشته و فرستاده بودند،
بگونه ای آشکار از شرایط نامناسب کاری و سرنوشت ناخوشایندی که از جانب حزب برای آنها ایجاد شده،
گله و شکایت کردند که این نامه در همان سال، چندین بار در شبکه ی رادیویی "صدای آمریکا" خوانده شد.

"کراماروف" در ٣١ اکتبر ١٩٨١، مسکو را به مقصد اورشلیم ترک نمود چرا که قصد داشت
نزد عمویش که ساکن آنجا بود برود اما بخاطر مشکلات پدید آمده و قطع روابط دیپلماتیک میان شوروی و آن کشور،
تنها توانست تا خود را به "وین" پایتخت اتریش برساند. در آنجا با همکاری "ویکتور شالمان"
که سمت "مدیر اماکن تفریحی و نمایشی" در آن شهر را داشت، تورهای نمایشی - تفریحی زیادی را
در اروپا، استرالیا، ژاپن و آمریکا برگزار کردند که پس از مدتی، با اقامت دایم در شهر لوس آنجلس،
حرفه ی بازیگری اش را با ایفای نقش در تبلیغات بازرگانی و سپس در سینمای هالیوود ادامه داد.

"ساولی" از سال ١٩٨١ تا ١٩٩٥، در یازده فیلم و سریال محصول هالیوود ایفای نقش کرد که در مقایسه
با پنجاه و پنج فیلمی که تا قبل از مهاجرت در زادگاهش داشت، نقش های آنها از جهت اهمیت در فیلمنامه،
در جایگاه تکمیلی و در کنار بازیگران نقش های اول و دوم قرار میگیرند، با اینحال "ساولی" در یکی از نامه هایش
که برای دوست خود به مسکو مینویسد اینچنین میگوید: "میدانی!، برایم خیلی جالب است، من قبلها که پیش شما بودم
و آنجا کار سینما میکردم، همیشه به این فکر بودم که باید نقش اول و دوم را داشت تا هم دیده شوی و هم از جهت مادی،
شرایط بهتری داشته باشی و گرنه، با سیاهی لشگرها هیچ فرقی نخواهی داشت، اما اینجا جای خوبیست،
چرا که مهم خود فیلمی است که تو برایش انتخاب میشوی حتی اگر آن نقش، درجه سه و بسیار کوچک باشد،
آنوقت هم دیده میشوی و هم از جهت مالی تامین خواهی بود. به تلاش و استعداد انسانها در اینجا ارج نهاده میشود.
باورت نمیشود که همین دیروز، پستچی زنگ خانه ام را زد و چک بانکی به من داد از طرف یکی از دفترهای فیلمسازی،
بعنوان سهم و درصد من از فروش فیلمی که سال پیش اکران شد بود و دستمزد خوبی هم در زمان بستن قرار داد آن گرفته بودم
و حال امتیاز نمایش فیلم، به شبکه های تلویزیونی فروخته شده و من اینبار در فروش آن سهیم هستم. از این چکها هر ماه،
بخاطر فیلمهایی که تاکنون بازی کرده ام، بدست من و تمام عوامل سازنده میرسد و این یعنی احساس امنیت شغلی
و نداشتن ترس و بی پولی در زمانی که به هر دلیل نمیخواهی و یا نمیتوانی بازی کنی".

"ساولی کراماروف"، در ششم ژوئن سال ١٩٩٥ در سن ٦٠ سالگی و پس از یک دوره ی پنج ماهه بیماری،
بدلیل ابتلا به سرطان، در یکی از کلینیک های شهر سانفرانسیسکو درگذشت
و در گورستان "تپه های جاودانگی" واقع در نزدیکی همان شهر بخاک سپرده شد.

پایان.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:31 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف babak الثلاثاء مارس 05, 2013 1:26 pm

ramin نوشته است:استاد بابک بالاخره پیداش کردم!
این آهنگی که منظورم بود اصلا ربطی به اون گروه نداره. ظاهراْ یک مارش نظامی مصری در زمان جنگ سوئز بوده که بعدا هم به سرود ملی لیبی در زمان قذافی تبدیل شده!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Allahu_Akbar_(anthem)

این هم لینکش روی youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=qqXPG-2e4Wc

من احتمال می دهم که این آهنگ در ایران به تیتراژ اضافه شده چون در نسخه زبان اصلی سریال که در اینترنت موجود هست هیچ موسیقی ای به گوش نمی رسه.

من هم همینطور فکر می کنم که دستپخت دوبله تلویزیون خودمون باشه.البته بسیاری از سرودهای مصری بعدا با تغییر و تحریف توسط فلسطینی ها اجرا شده که ممکنه این هم از همون دسته باشه.مثلا سرود بلادی بلادی بلادی که سرود ملی مصر است و توسطمحمد یونس القاضی سروده و توسط سید درویش خوانده شده است و با صدای خودش در یوتیوب قابل شنیدن است
https://www.youtube.com/watch?v=ckqhoYhU3lM
؛ اما فلسطینی ها با تغییر آن را بازخوانی کرده اند و بالکل متنش را منتسب به فلسطین کرده اند
https://www.youtube.com/watch?v=WthlQLyaaxA
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف Heidi الأربعاء مارس 06, 2013 11:39 am

سلام دوست گرامی. خوشحالم که مجموعه عکسها براتون خاطره انگیز بودن. حقیقتش تعداد زیادی از اون عکسها مربوط به برنامه هایی می شن که طی اون دوران از تلویزیون ایران پخش شده بود. البته بینشون مواردی هم هستن که از برای ما پخش نشده بودن و من صرفا چون ساخت همون دوران بودن و جزو گنجینه خاطرات نوستالژیک بچه های دنیا، عکساشونو گذاشتم. سالها قبل از اینکه داستانهای دکتر سوس مثل گربه ای در کلاه و هورتون به صورت کارتونهای جدید امروزی با تکنولوژی کامپیوتری ساخته بشن، کمپانی DePatie-Freleng که مورچه و مورچه خوار و بازرس و پلنگ صورتی از ساخته های آشناشون هست، داستان های دکتر سوس را با همان تکنولوژی آشنای دو بعدی تبدیل به کارتون کرده بودن که من شخصا اون کارتون ها را خیلی بیش از نمونه های جدیدشون دوست دارم. بعدها این کمپانی داستان های آشنای دیگری مثل دکتر دولیتل را هم با همان سبک و سیاق و دیزاین تبدیل به کارتون کرد. عکس شماره بیست و پنج همان گربه ای در کلاه نوشته دکتر سوس و از همان سری کارتونهاست که اخیرا نمونه جدیدش هم ساخته شده. عکس شماره بیست و هفت یک داستان کریسمسی مال کمپانی هانا بارابارا هست که همونطور که گفتم فقط چون جزو همون مجموعه کارتونهای قدیمی بود اینجا گذاشتم و تلویزیون ما نشون نداده بود. عکس شماره سی و یک بارها از تلویزیون خودمان و شبکه یک پخش شده بود و دوبله زیبایی هم داشت. عکس شماره چهل و دو هم جزو یک مجموعه کارتون مفصل بود که بیش از صد و شصت قسمت مختلف داشت و تلویزیون ما تعدادی از قسمت هایش را پخش کرده بود مثل سه بچه خوک، جوجه اردک زشت، شنل قرمزی، هانسل و گرتل، موش شهری و موش روستایی و خیلی نمونه های دیگر. جالبه بدونین که کارتون پانزده پسر و حتی بینوایان (آن ورژن کارتونی آشنا که همه مون می شناسیم) هم جزو همون مجموعه کارتون ها بودن. بین عکسهای آلبوم دوم سریال هایدی هم بود که تلویزیون خودمان عصر ها از شبکه یک پخش کرده بود. بجای هایدی، خانوم مژگان عظیمی صحبت می کرد و جای کلارا خانوم شیرزاد.

Emiliano نوشته است:

babak نوشته است:حالا که درباره داستان زندگی صحبت شد بهتره چند مورد را هم من بگم
اسم اصلی این سریال はね駒 یا Hanekonma است که در سال 1986 از شبکه NHK پخش شده و سی وششمین سریال ساخته شده این شبکه است
یوکی سایتو بازیگر نقش هانیکو موقع ساخت این سریال نوزده ساله بوده و او هم مثل کنجی ساوادا اهل موسیقی و خواننده است. از دیگر بازیگران مهم این سریال "کن واتانابه" بازیگر نقش گنزو است که آخرین بار در فیلم سینمایی "تلقین" یا همون inception دیدیمش و البته قبل تر از اون در خاطرات یک گیشا و آخرین سامورایی هم نقشهای مهمی داشته و یک بار هم نامزد دریافت اسکار بوده.نقش مادر هانیکو را کیرین کیکی بازی کرده که در اون زمان از بازیگرهای مهم تلویزیونی طنز محسوب می شده.

پ.ن. :سایت دراما ویکی مجموعه نسبتا کاملی درباره سریال های شرقی داره که شاید بشه با جستجو داخلش سریالهایی مثل پدر مجرد یا همون شوییچی را هم پیدا کرد
http://wiki.d-addicts.com/Main_Page

sherli نوشته است:بچه های الان را نمی دانم ولی برای ما توی اون سن و سال، هیچ چیز جذاب تر از راز و رمز داستان های چارلز دیکنز نبود. با آن فضاهای مه آلود بیرون شهر و خانه های قدیمی و آدم های انگلیسی عجیب و غریب. سالها بعد ورژن های کارتونی و سینمایی مختلفی از داستان های چارلز دیکنز ساختند و تماشا کردیم. ولی هنوز هم برای خیلی از ما، آن نسخه های اولیه کارتونی ای که در بچگی از آرزوهای بزرگ و دیوید کاپرفیلد و الیورتویست دیدیم مزه دیگری دارد. شاید خیلی از ما بعد از دیدن آن کارتون ها سراغ کتاب های چارلز دیکنز رفتیم و موقع خواندن کتاب ها، قیافه ها و فضاهای همان کارتون ها توی ذهنمان چرخ می زد.
قسمتی از کارتون آرزوهای بزرگ که پیپ دور از چشم خواهر بداخلاقش، مخفیانه به انبار می رود تا یک سری وسایل و خوراکی برای مرد زندانی فراری که در قبرستان منتظرش است بردارد برای خیلی از ما خاطره انگیز است.
از اونجائیکه دانلود از سایل پیکو فایل برای خیلی ها راحت نیست، حجم فایل را تا حد امکان کم کردم و آن را در دو قسمت اینجا قرار دادم تا ببینید:

http://s2.picofile.com/file/7668187197/Arezoohaye_Bozorg01.flv.html
http://s1.picofile.com/file/7668191505/Arezoohaye_Bozorg02.flv.html

1. حالا ما یه هفته نبودیم، ببین این تاپیک چه خوب پیش رفته!
اینجا آدم رو یاد زمونای اوج فورم می ندازه!
2. "بابک" جان، از این که اسم اریجینال "داستان زندگی" رو نوشتی، ازت متشکرم. خیلی دنبالش بودم.

4. "شرلی" عزیز، از شما هم خیلی سپاسگزارم. دارم عکس های سری دومتون رو می بینم و کلی خاطره دارن می یان تو ذهنم.
این عکس های سری دوم رو امشب برای اولین باره دارم می بینم و احتمالاً بعداً درباره شون بحث می کنیم.

5. اما، در مورد عکس های سری اول، این عکس ها برام ناآشنا و مشکوک اومد. مطمئنین همه ی اینا رو از تلوزیون ایران دیدیم؟
اسماشون رو می گید، بی زحمت؟ بخصوص، خیلی دوس دارم بدونم شماره های 25 و 27 و 31 و 42 اسمشون چیه.
اون زنده ها (آدمی ها!) هم همه ش آدمو یاد "هایدی" می ندازن؛ اما، مطمئنم "هایدی" نیستن.
یه ورژن "آلیس در سرزمین عجایب" هم بود (شماره ی 16)؛ که، تقریباً مطمئنم تلوزیون نداده.

لطفاً دوستان دیگه هم نظری دارن، بگن.

http://s2.picofile.com/file/7676907311/Col_1.rar.html

.......................................................................

7. "شرلی" عزیز، من هم خیلی دوس دارم درخواستی های شما رو ببینم؛ ضمن این که، مورد آخری، آیتم 115 "لیست سفید برنامه های کودک" هم هست و خیلی دنبالشم.
8. اما، از اون بین، فقط و فقط دو تا عکس از "پیک سحر" رو دارم؛ که، همین چند وقت پیش یکی از دوستان خوبم تو همین فورم گذاشت.
اگه اشتباه نکنم، "59" عزیز بود؛ چون، متأسفانه خوب یادم نیست و جایی ثبت نمی کنم.
تقدیم به شما، دوست عزیز:

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Jgm1e2p712z9iqfqft90_thumb
فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Y69847hc9nyq0j0xstdt_thumb

.............................................

9. در پایان تشکر ویژه ای دارم از دوست عزیزمون، "59"؛ که، بی وقفه دارن تلاش می کنن و آپلود این همه فیلم به طور کامل، واقعاً کار خودشونه و بس. من هم خیلی ایشون رو زحمت داده م و به شخصه نسبت به بنده خیلی لطف داشته ن. دست همگی درد نکنه.

Heidi
Heidi

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Empty کهنه سوار- حسین ابراهیمی

پست من طرف Heidi الأربعاء مارس 06, 2013 11:53 am

این روزها سریالی به اسم کهنه سوار از شبکه آی فیلم پخش می شود که سالها قبل - اوایل افتتاح شبکه سه - جزو اولین سریال هایی بود که از این شبکه پخش شده بود. علی اکبر محلوجیان - نویسنده فیلمنامه - در این سریال زحمت کشیده اند و تعدادی از کلیشه های پدرسالار را عینا تکرار کرده اند. عصدلله خانم تبدیل به عزیزالله خان شده و نقش همان پدر مقتدری را بازی می کند که تا نیمه های سریال حرف حرف خودش است و مرغش یک پا دارد! خانم حمیده خیرآبادی هم مثل سریال پدرسالار، نقش زن عزیزالله خان (محمدعلی کشاورز) را بازی می کنند و وقتی عزیزالله خان می فهمد پسرش بر خلاف خواسته او اقدام به کاری کرده و کم مانده آتیشی بشود و با پسرش گلاویز بشود، همان دیالوگ های آشنای پدرسالار را مسلسل وار تکرار می کند: عزیزالله خان! صبر کن! تو رو ارواح خاک پدرت...! عزیزالله خان!
بازیگرها هم بیش و کم همان بازیگرهای سریال پدرسالار هستند. در این سریال، چهره ی جدیدی به اسم حسین ابراهیمی، نقش پسر عزیزالله خان را بازی می کند که بعدها هم کمتر در تلویزیون ظاهر شد و جز در تعدادی تله فیلم، در یکی دو فیلم هم به عنوان دستیار کارگردان فعالیت هایی کرد. متاسفانه این بازیگر خیلی زود در سن جوانی به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.
در این تکه کوتاه از فیلم، محمدعلی کشاورز با پسرش (حسین) در مورد مرگ حرف می زند.

http://s2.picofile.com/file/7681269244/kohne_savar.flv.html

غیر از این بازیگر؛ حمیده خیرآبادی، نادیا دلدار گلچین و جعفربزرگی هم جزو مرحومین سریال هستند. خدا رحمتشان کند.
Heidi
Heidi

پست من طرف Heidi الأربعاء مارس 06, 2013 10:49 pm

توضیح تکمیلی در خصوص سوال جناب امیلیانو:

گربه ای در کلاه محصول 2003

http://www.imdb.com/title/tt0312528

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Spencer-Breslin-Mike-Myers-and-Dakota-Fanning-in-Universals-Dr.-Seuss-The-Cat-In-The-Hat-2003-14

گربه ای در کلاه محصول 1971

http://www.imdb.com/title/tt0284714

کاری از:
David H. DePatie - Friz Freleng - Chuck Jones

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Cat01

Heidi
Heidi

پست من طرف Heidi الأربعاء مارس 06, 2013 11:14 pm

هورتون یک "هو" می شنود- محصول 2008

http://www.imdb.com/title/tt0451079

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Horton_label_original-300x300

هورتون یک "هو" می شنود- محصول 1970

http://www.imdb.com/title/tt0198545

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 Ispe39axjcaogxzf40paj1moqs04zk67mvwg0y9o5kvcl3r4ycgte7qej6kg2sjz0lhrcuioeqx47tpx

تو این صفحه می تونید کل داستان های دکتر سوس را که به کارتون تبدیل شدن ببینید (تولیدات دهه هفتاد و هشتاد میلادی)

http://trakt.tv/show/dr-seuss/specials

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 20084111021323L

نقاشی از چاک جونز

Heidi
Heidi

پست من طرف Heidi الأربعاء مارس 06, 2013 11:23 pm

سلام دوست گرامی. خوشحالم که مجموعه عکسها براتون خاطره انگیز بودن. حقیقتش تعداد زیادی از اون عکسها مربوط به برنامه هایی می شن که طی اون دوران از تلویزیون ایران پخش شده بود. البته بینشون مواردی هم هستن که از برای ما پخش نشده بودن و من صرفا چون ساخت همون دوران بودن و جزو گنجینه خاطرات نوستالژیک بچه های دنیا، عکساشونو گذاشتم. سالها قبل از اینکه داستانهای دکتر سوس مثل گربه ای در کلاه و هورتون به صورت کارتونهای جدید امروزی با تکنولوژی کامپیوتری ساخته بشن، کمپانی DePatie-Freleng که مورچه و مورچه خوار و بازرس و پلنگ صورتی از ساخته های آشناشون هست، داستان های دکتر سوس را با همان تکنولوژی آشنای دو بعدی تبدیل به کارتون کرده بودن که من شخصا اون کارتون ها را خیلی بیش از نمونه های جدیدشون دوست دارم. بعدها این کمپانی داستان های آشنای دیگری مثل دکتر دولیتل را هم با همان سبک و سیاق و دیزاین تبدیل به کارتون کرد. عکس شماره بیست و پنج همان گربه ای در کلاه نوشته دکتر سوس و از همان سری کارتونهاست که اخیرا نمونه جدیدش هم ساخته شده. عکس شماره بیست و هفت یک داستان کریسمسی مال کمپانی هانا بارابارا هست که همونطور که گفتم فقط چون جزو همون مجموعه کارتونهای قدیمی بود اینجا گذاشتم و تلویزیون ما نشون نداده بود. عکس شماره سی و یک بارها از تلویزیون خودمان و شبکه یک پخش شده بود و دوبله زیبایی هم داشت. عکس شماره چهل و دو هم جزو یک مجموعه کارتون مفصل بود که بیش از صد و شصت قسمت مختلف داشت و تلویزیون ما تعدادی از قسمت هایش را پخش کرده بود مثل سه بچه خوک، جوجه اردک زشت، شنل قرمزی، هانسل و گرتل، موش شهری و موش روستایی و خیلی نمونه های دیگر. جالبه بدونین که کارتون پانزده پسر و حتی بینوایان (آن ورژن کارتونی آشنا که همه مون می شناسیم) هم جزو همون مجموعه کارتون ها بودن. بین عکسهای آلبوم دوم سریال هایدی هم بود که تلویزیون خودمان عصر ها از شبکه یک پخش کرده بود. بجای هایدی، خانوم مژگان عظیمی صحبت می کرد و جای کلارا خانوم شیرزاد.
بابت تصاویر سریال "پیک سحر" بسیار سپاسگزارم.
Heidi
Heidi

پست من طرف 59 الخميس مارس 07, 2013 9:54 am

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 24139076858331440176

ترنج - ١٣٦٥

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 31988964422768517799_thumb

کارگردان و فیلمنامه نویس: محمد رضا اعلامی
طرح اوليه داستان: زنده یاد احمد هاشمی
مدیر فیلمبرداری: مهرداد فخیمی
موسیقی: زنده یاد بابک بيات
سرپرست گویندگان: خسرو خسرو شاهی
بازیگران: علي نصيريان، پروانه معصومی، كمند اميرسليمانی
جمشيد لايق، فهيمه راستكار، خسرو اميرصادقی، زنده یاد عزت اله مقبلی
سال ساخت: ١٣٦٥

فیلم کامل "ترنج -١٣٦٥" در دو فایل فشرده
(هر دو فایل را بارگیری کرده، سپس با هم انتخاب و از حالت فشرده خارج نمایید)

http://www.4shared.com/rar/lGKZCTjK/Toranj-1365part1.html
http://www.4shared.com/rar/KfGnumas/Toranj-1365part2.html

.
.
.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:27 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف 59 الخميس مارس 07, 2013 10:00 am

رضا صفدری در دهه ی هفتاد

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 24745906085552517694

رضا صفدری ٢٢ بهمن سال ١٣٤٢، در خانواده ای اصالتن بروجردی در تهران به دنیا آمد.
از سال ١٣٦٠ و در سن ١٧ سالگی بود که به عنوان گزارشگر پشتیبان، وارد صدا و سیما شد
و در سال ٦٣ به رادیو رفت و با شبکه‌های تهران و ایران فعالیت خود را آغاز کرد
و در ادامه، دوره ی کوتاهی را نیز در دوبلاژ فعالیت نمود.

رضا صفدری از مجریانی بود که در دهه ٧٠ و با رواج برنامه‌ های ترکیبی به شهرت رسید
و بسیاری او را با اجرای متفاوتش در برنامه " تا هشت و نیم " به یاد می آورند. او که سبک جدید اجرایش را
چندین سال قبل در رادیو پایه ‌گذاری کرده بود، اینبار آنرا در برنامه ی " تا هشت و نیم " و در تلویزیون
به مرحله ظهور گذاشت و با همین اجرای متفاوت بود که به مخاطبان معرفی شد.

صفدری همچنان به تجربه ‌اندوزی ادامه داد و به سمت کار تهیه ‌کنندگی و کارگردانی سریال
و برنامه‌های ترکیبی رفت و معروف ترین سریالش، "باغچه مینو" بود که در سال ١٣٨٣ کارگردانی کرد.
اجرای برنامه‌های: "تاهشت و نیم"، "شب‌های تابستان"، "شب‌های زمستان"، "چراغ"، "٣٠ بهار"،
"صبح انقلاب" و کارگردانی سریال "باغچه مینو"، "یه شب مهتاب" و تهیه ‌گنندگی ـ کارگردانی و بازی
در مجموعه‌ "بازیگر" از جمله فعالیت‌های وی در تلویزیون بود.

رضا صفدری مجری و تهیه‌ کننده رادیو و تلویزیون،
در ١٠ فروردین سال ١٣٩٠ بر اثر حمله قلبی درگذشت
یادش گرامی. (از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد)

------------------------------------

فیلمها و برنامه های تلویزیونی روی طاقچه ذهن کودکی - صفحة 6 02754944387076304531_thumb

نظر دوستان گرامی را به دیدن یک کلیپ ترکیبی ١٤ دقیقه ای جلب مینمایم
که شامل لحظاتیست از اجراهای تلویزیونی زنده یاد رضا صفدری در دهه ی هفتاد.
با سپاس از وبلاگ "به یاد رضا صفدری"، برای فایلهای صوتی و تصویری،
که در تهیه ی کلیپ زیر از آنها استفاده شده است.

کلیپ تصویری "رضا صفدری در دهه ی هفتاد":
http://elmond.persiangig.com/Reza%20Safdari%20dar%20Dahe%2070.rar

و یا:
http://www.4shared.com/rar/kaFZfLzE/Reza_Safdari_dar_Dahe_70.html

.
.
.
تا اردوی بهشت در بهاری تازه، بدرود.
شاد و سلامت باشید.

اين مطلب آخرين بار توسط 59 در السبت مايو 11, 2013 8:26 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
59
59

پست من طرف Emiliano السبت مارس 09, 2013 6:48 am

59 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

بسیار هم خوشحال شدم که سرانجام موفق به دریافت فایلهای پست "صداهایی از جنس نمایش" شدی.
امیدوارم که نماهای برگزیده از کارتون "آرزوهای بزرگ" هم برای شما و دوستان خاطره انگیز بوده.
چون حافظه ی کودکی، به بعضی تصویرها و واکنشهای رفتاری، اجتماعی و ... بیشتر توجه میکنه،
از اینرو در زمانی که مشغول انجام کلیپ این کارتون بودم، با دیده ی کودکی و نگاه ٢٦- ٢٧ سال پیش،
آنرا تماشا و ارزیابی میکردم و بدینگونه هر نمایی که آشناتر میامد، آنرا انتخاب میکردم.
سلامت باشی.

1. آره. دست گلت درد نکنه، دوست عزیزم.
2. اون روز به علت پایین بودن سرعت، نتونستم بگیرمش؛ اما، امروز حتماً این کارو انجام می دم. الآن دارم فایل زنده یاد "رضا صفدری" رو می گیرم؛ که، باز خودت زحمت کشیدی، گذاشتیش و به نظرم اون ارجحه. فرصت بشه، "آرزوهای بزرگ" رو هم می گیرم. پیشاپیش برای هر دو فایل و زحمتای شما سپاسگزارم.

sherli نوشته است:سلام دوست گرامی. خوشحالم که مجموعه عکسها براتون خاطره انگیز بودن. حقیقتش تعداد زیادی از اون عکسها مربوط به برنامه هایی می شن که طی اون دوران از تلویزیون ایران پخش شده بود. البته بینشون مواردی هم هستن که از برای ما پخش نشده بودن و من صرفا چون ساخت همون دوران بودن و جزو گنجینه خاطرات نوستالژیک بچه های دنیا، عکساشونو گذاشتم. سالها قبل از اینکه داستانهای دکتر سوس مثل گربه ای در کلاه و هورتون به صورت کارتونهای جدید امروزی با تکنولوژی کامپیوتری ساخته بشن، کمپانی DePatie-Freleng که مورچه و مورچه خوار و بازرس و پلنگ صورتی از ساخته های آشناشون هست، داستان های دکتر سوس را با همان تکنولوژی آشنای دو بعدی تبدیل به کارتون کرده بودن که من شخصا اون کارتون ها را خیلی بیش از نمونه های جدیدشون دوست دارم. بعدها این کمپانی داستان های آشنای دیگری مثل دکتر دولیتل را هم با همان سبک و سیاق و دیزاین تبدیل به کارتون کرد. عکس شماره بیست و پنج همان گربه ای در کلاه نوشته دکتر سوس و از همان سری کارتونهاست که اخیرا نمونه جدیدش هم ساخته شده. عکس شماره بیست و هفت یک داستان کریسمسی مال کمپانی هانا بارابارا هست که همونطور که گفتم فقط چون جزو همون مجموعه کارتونهای قدیمی بود اینجا گذاشتم و تلویزیون ما نشون نداده بود. عکس شماره سی و یک بارها از تلویزیون خودمان و شبکه یک پخش شده بود و دوبله زیبایی هم داشت. عکس شماره چهل و دو هم جزو یک مجموعه کارتون مفصل بود که بیش از صد و شصت قسمت مختلف داشت و تلویزیون ما تعدادی از قسمت هایش را پخش کرده بود مثل سه بچه خوک، جوجه اردک زشت، شنل قرمزی، هانسل و گرتل، موش شهری و موش روستایی و خیلی نمونه های دیگر. جالبه بدونین که کارتون پانزده پسر و حتی بینوایان (آن ورژن کارتونی آشنا که همه مون می شناسیم) هم جزو همون مجموعه کارتون ها بودن. بین عکسهای آلبوم دوم سریال هایدی هم بود که تلویزیون خودمان عصر ها از شبکه یک پخش کرده بود. بجای هایدی، خانوم مژگان عظیمی صحبت می کرد و جای کلارا خانوم شیرزاد.

4. خیلی ممنون، دوست عزیز. توضیحات عالی بود؛ اما، کاش در مورد سایر سریال های زنده (منظورم اوناییه که آدم ها درش بازی کردن!) بیشتر می گفتی.
عکس های سری دومتون هم عالی بود و هیچ جای سؤالی نذاشته بودید. ممنونم.
5. راستی، این "بچه های بالربی"؛ که، چند صفحه ی پیش ازش عکس گذاشته بودید، با همون "بچه های دهکده ی بالربین" یکیه؟ لطفاً شما یا سایر دوستان سریع تر جواب بدید. متشکرم.

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف Heidi السبت مارس 09, 2013 9:59 am

سلام دوست گرامی. تا اونجایی که یادم میاد اون سریالو تو ایران به اسم بچه های بالربی پخش می کردن. اسم اصلی سریال و کتاب Alla vi barn i Bullerbyn بوده که سال 1987 ساخته شده. یک سال قبل از اون یک فیلم سینمایی هم با همین بازیگرا ساختن که اسمش The Children of Noisy Village بوده. البته سال 1960 هم یک سریال به اسم Alla vi barn i Bullerbyn ساخته شده که با این ورژنی که ما دیدیم فرق می کرده.
اینا تصاویری از اون سریاله:
http://bedroomsinmovies.wordpress.com/2012/12/07/alla-vi-barn-i-bullerbyn-1960/
اونی که نشون ما دادن مال 1987 بود.
من این روزها درگیر امتحان مهمی هستم که بخش زیادی از وقتم رو گرفته. به محض اینکه وقتم آزاد بشه مفصل توضیحاتی در مورد اون عکسها اینجا می نویسم.
موفق باشید.

Emiliano نوشته است:
59 نوشته است:
Emiliano نوشته است:

سلامت باشی.

1. آره. دست گلت درد نکنه، دوست عزیزم.
2. اون روز به علت پایین بودن سرعت، نتونستم بگیرمش؛ اما، امروز حتماً این کارو انجام می دم. الآن دارم فایل زنده یاد "رضا صفدری" رو می گیرم؛ که، باز خودت زحمت کشیدی، گذاشتیش و به نظرم اون ارجحه. فرصت بشه، "آرزوهای بزرگ" رو هم می گیرم. پیشاپیش برای هر دو فایل و زحمتای شما سپاسگزارم.

sherli نوشته است:سلام دوست گرامی. خوشحالم که مجموعه عکسها براتون خاطره انگیز بودن. حقیقتش تعداد زیادی از اون عکسها مربوط به برنامه هایی می شن که طی اون دوران از تلویزیون ایران پخش شده بود. البته بینشون مواردی هم هستن که از برای ما پخش نشده بودن و من صرفا چون ساخت همون دوران بودن و جزو گنجینه خاطرات نوستالژیک بچه های دنیا، عکساشونو گذاشتم. سالها قبل از اینکه داستانهای دکتر سوس مثل گربه ای در کلاه و هورتون به صورت کارتونهای جدید امروزی با تکنولوژی کامپیوتری ساخته بشن، کمپانی DePatie-Freleng که مورچه و مورچه خوار و بازرس و پلنگ صورتی از ساخته های آشناشون هست، داستان های دکتر سوس را با همان تکنولوژی آشنای دو بعدی تبدیل به کارتون کرده بودن که من شخصا اون کارتون ها را خیلی بیش از نمونه های جدیدشون دوست دارم. بعدها این کمپانی داستان های آشنای دیگری مثل دکتر دولیتل را هم با همان سبک و سیاق و دیزاین تبدیل به کارتون کرد. عکس شماره بیست و پنج همان گربه ای در کلاه نوشته دکتر سوس و از همان سری کارتونهاست که اخیرا نمونه جدیدش هم ساخته شده. عکس شماره بیست و هفت یک داستان کریسمسی مال کمپانی هانا بارابارا هست که همونطور که گفتم فقط چون جزو همون مجموعه کارتونهای قدیمی بود اینجا گذاشتم و تلویزیون ما نشون نداده بود. عکس شماره سی و یک بارها از تلویزیون خودمان و شبکه یک پخش شده بود و دوبله زیبایی هم داشت. عکس شماره چهل و دو هم جزو یک مجموعه کارتون مفصل بود که بیش از صد و شصت قسمت مختلف داشت و تلویزیون ما تعدادی از قسمت هایش را پخش کرده بود مثل سه بچه خوک، جوجه اردک زشت، شنل قرمزی، هانسل و گرتل، موش شهری و موش روستایی و خیلی نمونه های دیگر. جالبه بدونین که کارتون پانزده پسر و حتی بینوایان (آن ورژن کارتونی آشنا که همه مون می شناسیم) هم جزو همون مجموعه کارتون ها بودن. بین عکسهای آلبوم دوم سریال هایدی هم بود که تلویزیون خودمان عصر ها از شبکه یک پخش کرده بود. بجای هایدی، خانوم مژگان عظیمی صحبت می کرد و جای کلارا خانوم شیرزاد.

4. خیلی ممنون، دوست عزیز. توضیحات عالی بود؛ اما، کاش در مورد سایر سریال های زنده (منظورم اوناییه که آدم ها درش بازی کردن!) بیشتر می گفتی.
عکس های سری دومتون هم عالی بود و هیچ جای سؤالی نذاشته بودید. ممنونم.
5. راستی، این "بچه های بالربی"؛ که، چند صفحه ی پیش ازش عکس گذاشته بودید، با همون "بچه های دهکده ی بالربین" یکیه؟ لطفاً شما یا سایر دوستان سریع تر جواب بدید. متشکرم.

Heidi
Heidi

پست من طرف Heidi السبت مارس 09, 2013 11:39 am

این پسر بازیگر در تعدادی از سریال های کودک و نوجوان دهه شصت بازی می کرد. مثل مجموعه ای که بازیگرهای اصلیش یک خواهر و برادر به اسم های سارا و سعید بودن و ماجراهای مختلفی داشت مثل عید نوروز یا رفتن به مرقد امام خمینی. سریال دیگری بود که این پسر غذا را با نمک زیادی شور می کرد و توی غذا سیب زمینی می انداخت که شوری اش را بگیرد. این تکه فیلم کوتاه به یادآوریش کمک می کند. ولی اسم و مشخصاتش را نمی دانم.

http://s2.picofile.com/file/7685109244/bazigar.flv.html

Heidi
Heidi

صفحه 5 از 40 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة