کودکی و نوجوانی

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

کودکی و نوجوانی
کودکی و نوجوانی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

+44
payam27
yaghesh
@p@d@n@
alan45
shahraampesar
kazvash
معصومه خلیلیان
maysmays
lorca
aghaghi
jasonbourne
heidiii
Heidii
Azadeh Brown
booklover
Heidi
m3hd1-r351d3nt
zerocold
babak
rozaa48
ali71
kave
blue2012
Koochooloo
modi1362
pooria.kianoush
SMAM
amirarsalanroomi
نجمه
آزاده
mahyarshoze
eideh
Indiana Jones
tisto
faridonline
علی موسویان
mohammad
fazel1994
Shervin
erfan
Mohsensad
mahmood666
Emiliano
S@M
48 مشترك

صفحه 7 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  الصفحة التالية

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty مورچه خوار باهوش

پست من طرف pooria.kianoush الخميس أكتوبر 25, 2012 4:17 pm

مورچه خوار باهوش
نویسنده بروس ویتی
چاپ سال 1377
انتشارات دانش افزا

فایل با فرمت PDF
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 00000000-%20moorchekhar%20bahoosh
http://www.4shared.com/office/H1ThOdVs/MoorchehKhar_Bahoosh.html
pooria.kianoush
pooria.kianoush

تعداد پستها : 72

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty اگر میتوانستم

پست من طرف Shervin الخميس أكتوبر 25, 2012 7:03 pm

کتاب "اگر میتوانستم" تقدیم به شما دوستان مخصوصا" "امیر" عزیز که مدتی پیش این کتاب رو درخواست کرده بود، فقط شرمنده بابت تاخیر، میدونم خیلی دیر شد...

(انتشارات کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان - سال 1363)

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 26567780286399234067

http://www.4shared.com/rar/3VA0ukM9/Agar_Mitavanestam.html

* کتاب فوق دارای پسورد میباشد که برای اعضای فعال ارسال میشود *
Shervin
Shervin

تعداد پستها : 308

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف erfan الأحد أكتوبر 28, 2012 11:22 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 04808710280878646437

سلام دوستان

كتاب سفرهاي گاليور از انتشارات كورش تقديم مي گردد اميدوارم خلطرات خوبي را براي شما زنده كند Smile

در ضمن خواندن متن كامل اين كتاب را كه توسط انتشارات علمي و فرهنگي چاپ شده است به همه واقعيت جويان راه انساني توصيه مي كنم.

لينك:

http://s3.picofile.com/file/7540172361/gulliver.pdf.html

erfan

تعداد پستها : 119

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty دنياي والت‌ديسني، شماره 2: كلاه‌دوز احمق

پست من طرف mohammad الثلاثاء أكتوبر 30, 2012 6:52 am

سلام بچه‌ها رز
دوستان بسيار خوب ما شروين، كاوه، افشين و اميد عزيز، يه سري كتاب‌هايي از انتشارات كورش اسكن كرده بودند كه مربوط به داستان‌هاي شركت والت ديسني مي‌شد. به همت اين دوستان عزيزمون، تا حالا شماره‌هاي 1، 3، 6 و 7 اين مجموعه اسكن و آپلود شده بود. براي امروز يكي ديگه از كتاب‌هاي اين سري رو كه به دستم رسيده آماده كردم و به اين وسيله تقديم مي‌كنم:

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 76548211875755427104
نام كتاب: دنياي والت‌ديسني
عنوان اصلي: The Wonderful World of Walt Disney
شماره 2؛ كلاه‌دوز احمق
چاپ‌شده توسط انتشارات كورش
اسكن‌شده با رزولوشن 200 dpi
ذخيره‌شده به‌صورت عكس با فرمت .jpg و ابعاد 1700*2338 پيكسل

لینک دانلود:
http://www.4shared.com/rar/dtC1ux6m/The_Wonderful_World_of_Walt_Di.html

* فايل فوق داراي پسورد بوده كه براي عزیزان همكار به صورت پيام خصوصي فرستاده مي‌شود *

اين مطلب آخرين بار توسط mohammad در الثلاثاء أكتوبر 30, 2012 7:04 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
mohammad
mohammad

تعداد پستها : 68

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty رد: کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست و ...)

پست من طرف rozaa48 السبت نوفمبر 03, 2012 5:34 pm

وای چه سایتی دستون دردنکنه برای یاد اوری خاطرات قدیمی و اقای بابک عکس اواتارت داره منو میکشه(خانم حنا) وشرمنده اگر اسپم شدنمی دونم یادتون میاد یا نه یه مجله بودبه اسم[کارتون که مثل مجلهای کمیک بود با تشکر

rozaa48

تعداد پستها : 1

پست من طرف eideh الأربعاء نوفمبر 07, 2012 2:55 am

با سلام کتاب خروسها و گربه هاتقدیم به همه دوستان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 72314525704519258567_thumb
http://s3.picofile.com/file/7548889672/khoroosha.rar.html
eideh
eideh

تعداد پستها : 203

پست من طرف Emiliano الأربعاء نوفمبر 07, 2012 11:08 am

eideh نوشته است:با سلام کتاب خروسها و گربه هاتقدیم به همه دوستان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 72314525704519258567_thumb
http://s3.picofile.com/file/7548889672/khoroosha.rar.html

1. سلام به همه ی دوستان.
2. وای، عجب آسی! به کل از این کتاب یادم رفته بود. دستتون درد نکنه، دوست عزیزم. دست همگی درد نکنه. رز رز دست دست

Emiliano

تعداد پستها : 1670

پست من طرف erfan السبت نوفمبر 10, 2012 5:28 am

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 92222976049838614667

سلام

كتاب جك و لوبياي سحرآميز از سري كتابهاي مصور بهارك و مربوط به انتشارات كورش تقديم به شما

لينك:
http://s1.picofile.com/file/7551853973/jack.pdf.html

erfan

پست من طرف Emiliano الثلاثاء نوفمبر 13, 2012 12:42 pm

1. سلام دوستان.
2. تو وب گردیام به کتابی بامزه از "بزرگمهر حسین پور" عزیز رسیدم. کسی که کاریکاتورهای زیادی ازش تو تاپیک "همشاگردی سلام" هم گذاشته م.
کتاب؛ اون طور که، بعضی سایت ها تعریف و تمجید کرده ن، "عالی و بی نظیر" نیست؛ ولی، بامزه ست.
3. گفتم گوشه ی کوچیکی از دِین خودمو نسبت به دوستان کتاب باز ادا کنم و مجموعه ی کامل این کتاب رو براتون تهیه کردم.
سری اولش رو از جاهای مختلف گیر آوردم، سر هم کردم و براش جلد هم پیدا کردم.
البته، سری دومش هم انگار اومده؛، که، اونو هم می گردم، اگه کامل شد، تقدیم می کنم؛ گرچه، تجربه نشون داده دنباله ها همیشه بی مزه ترن.

http://s3.picofile.com/file/7554828060/Man_Gousaleam.rar.html

4. این کتاب پسورد داره و پسورد تقدیم دوستانی می شه؛ که، نشون داده ن دوست و همراه هستن.

Emiliano

پست من طرف eideh الأربعاء نوفمبر 14, 2012 2:00 am

با سلام
کتاب قایم باشک از سری داستانهای انتشارات خشایار تقدیم به همه دوستان عزیز
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 88736375363793154384_thumb
http://s1.picofile.com/file/7555191505/gayem_bashak.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف babak الجمعة نوفمبر 16, 2012 9:11 pm

سلام دوستان
یادم نیست دقیقا کدام یکی از دوستان روباه پوستین دوز را خواسته بود.
امروز تنبلی را گذاشتم کنار و بعد از تبدیل توی فور شرد آپلودش کردم که البته جای مطمئنی نیست.اگر جای بهتری هست که لینک هایش به سرعت فورشرد اکسپایر نمی شوند لطف کنید و اونجا آپلودش کنید و در فروم آدرس جدیدش را بگذارید.

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Ba1120
لینک طرف اول نوار
http://www.4shared.com/music/sDX-s5nP/roobahe_poostin_dooz_-_01_-_Tr.html

لینک طرف دوم
http://www.4shared.com/music/I4k6lSBx/roobahe_poostin_dooz_-_02_-_Tr.html
babak
babak

تعداد پستها : 318

پست من طرف mahmood666 الإثنين نوفمبر 19, 2012 9:39 am

سلام .من بعد از دوسال برگشتم(سربازی دیوونه دیوونه دیوونه دیوونه دیوونه دیوونه )من چند سال پیش با کمک شروین و رضا تعداد زیادی از کتابام رو تویسایت کودکی سابق قرار دادم ولی متاسفانه در همون زمان متوجه شدم که تعداد زیادی از کتابام(چیزی نزدیک به 100جلد)مفقود شده .خوشبختانه تعدادی از کتابای دیگم که جدا از اون تعداد کتاب گمشدم است رو هنوز دارم وکم کم در سایت قرار میدم. اینم اولین کتاب اسکن شده توسط اینجانب:حیوانت کیهان نورد که خیلی عکسهای قشنگی داره
http://www.4shared.com/folder/Y8CQNKOb/ketab_koodak.html
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 1_online.pdf?rand=0
یه سوال:کسی میدونه هنوز لینکی از کتابای سندباد در سرزمین کشتی های پرنده و نوارهای شرکت زنگ تفریح از شماره 4 تا 8 وجود داره که هنوز کار کنن؟اصلا میشه اسم کتابای زنگ تفریح رو به ترتیب نام ببیرین من از شماره 5به بعد اسماشون رو به ترتیب نمیدونم.

اين مطلب آخرين بار توسط mahmood666 در الأربعاء نوفمبر 21, 2012 4:50 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
mahmood666
mahmood666

تعداد پستها : 47

پست من طرف eideh الثلاثاء نوفمبر 20, 2012 1:11 am

با سلام خدمت دوستان
کتاب اصحاب کهف از انتشارات شناخت معارف اسلام تقدیم به همه عزیزان
کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 32570721043884324367_thumb
http://s3.picofile.com/file/7560605585/ashabe_kahf.rar.html
eideh
eideh

پست من طرف Emiliano الجمعة نوفمبر 23, 2012 2:32 pm

1. سلام "ایده" جان.
2. شما؛ که، به نظر می یاد کتابای نشر "رسالت قلم" رو دارید، کتاب "حجاج یوسف" (؟) رو هم دارید؟
اگه آره، یه زحمت می کشید، اونو هم بذارید؟ پیشاپیش ممنونم ازتون.

Emiliano

پست من طرف Shervin الجمعة نوفمبر 23, 2012 2:51 pm

mahmood666 نوشته است: کسی میدونه هنوز لینکی از کتابای سندباد در سرزمین کشتی های پرنده و نوارهای شرکت زنگ تفریح از شماره 4 تا 8 وجود داره که هنوز کار کنن؟

محمود جان متاسفانه دیگه لینکی از این کتاب سندباد و نوارهای زنگ تفریح وجود نداره، آپلود این کتاب و نوارها مربوط میشه به هزار سال پیش که بچه ها زحمت کشیده بودن و آپلود کردن، البته این کتاب سندباد کار خودم بود، اولین بار خودم تو سایت گذاشتم، ولی دیگه الان چیزی ازش وجود نداره...
Shervin
Shervin

پست من طرف faridonline الجمعة نوفمبر 23, 2012 5:47 pm

Shervin نوشته است:
mahmood666 نوشته است: کسی میدونه هنوز لینکی از کتابای سندباد در سرزمین کشتی های پرنده و نوارهای شرکت زنگ تفریح از شماره 4 تا 8 وجود داره که هنوز کار کنن؟

محمود جان متاسفانه دیگه لینکی از این کتاب سندباد و نوارهای زنگ تفریح وجود نداره، آپلود این کتاب و نوارها مربوط میشه به هزار سال پیش که بچه ها زحمت کشیده بودن و آپلود کردن، البته این کتاب سندباد کار خودم بود، اولین بار خودم تو سایت گذاشتم، ولی دیگه الان چیزی ازش وجود نداره...

من اكثرا فايلها روذخيره كرده دارم اگه كسي چيزي لازم داره بگه من فايلشو آپ ميكنم .
faridonline
faridonline

تعداد پستها : 64

پست من طرف mahmood666 الجمعة نوفمبر 23, 2012 7:13 pm

faridonline نوشته است:
Shervin نوشته است:

من اكثرا فايلها روذخيره كرده دارم اگه كسي چيزي لازم داره بگه من فايلشو آپ ميكنم .
میدونم ماله همون هزار ساله پیشه.ولی من 999 سال پیش که رفتم دانلود کنم هم دانلود نمیشد.
من فعلا یه چند تایی از اون هزار سال پیش یادمه که دانلود نمیشدن.یکیش همین سندباده .یکیشم لورل و هاردی که کامیک بود و من متاسفانه کتابشو داشتم وگم شد و یکی هم سری ماندارک.اگه شروین اجازه میده ممنون میشم.میشه بگین اسم نوارای زنگ تفریح به ترتیب چی بود ؟چون من چند تا رو دارم.دقیقا نمیدونم کدوما رو ندارم .
شوین جان بابت پسوردا دستت درد نکنه ولی یادت رفت پسور گربه چکمه پوش رو بفرستی.
mahmood666
mahmood666

پست من طرف eideh السبت نوفمبر 24, 2012 4:36 am

Emiliano نوشته است:

1. سلام "ایده" جان.
2. شما؛ که، به نظر می یاد کتابای نشر "رسالت قلم" رو دارید، کتاب "حجاج یوسف" (؟) رو هم دارید؟
اگه آره، یه زحمت می کشید، اونو هم بذارید؟ پیشاپیش ممنونم ازتون.
سلام امیلیانو جان
متاسفانه کتاب حجاج یوسف را ندارم Crying or Very sad
eideh
eideh

پست من طرف mahmood666 الأحد نوفمبر 25, 2012 5:08 am

سلام.یادم نمیاد این کتابو اینجا دیده باشم.به هر حال تقدیم به شما: کلاه قرمزی و سه دختر کوچولو
http://www.4shared.com/office/jJUysJYh/2_online.html

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 2online

mahmood666
mahmood666

پست من طرف amirarsalanroomi الإثنين نوفمبر 26, 2012 7:57 am

اميليانوي عزيز كتاب حجاج ابن يوسف رو خواسته بود اين كتاب رو من قبلا اپلود كرده بودم الانم متاسفانه پسوردشو فراموش كردم وگرنه لينكش رو برات ميذاشتم من براي كتابام پسورد نميذاشتم ولي وقتي ديدم كتاب قبليم رو عبدالملك مروان رو تو يكي از سايتها براي فروش گذاشتند خيلي ناراحت شدم خيلي بده كه ادم از زحمت ديگران سواستفاده كنه حالا اگه بقيه دوستان پسوردشو داشته باشند لينكشو برات ميفرستم يه سلامي هم از اينجا خدمت شروين عزيز بكنم و بگم بازم از مجله هاي كارتون برامون بذار با تشكر فراوان

http://www.4shared.com/photo/KbrcB0Ca/01-qpr.html
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

پست من طرف Shervin الإثنين نوفمبر 26, 2012 7:03 pm

amirarsalanroomi نوشته است:يه سلامي هم از اينجا خدمت شروين عزيز بكنم و بگم بازم از مجله هاي كارتون برامون بذار با تشكر فراوان

سلام از ماست دوست عزیز و گرامی
به روی چشم، انشالا به زودی...
Shervin
Shervin

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Empty این گوشه تا اون گوشه

پست من طرف pooria.kianoush الجمعة نوفمبر 30, 2012 11:15 am

این گوشه تا اون گوشه

مجموعه تصنیف های ایرانی برای کودکان

شعر و آهنگ: لیلا حکیم الهی

سرپرست اجرا: پیام جهانمانی

شرکت فرهنگی هنری ماهور

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 00-%20In%20Gooshe%20ta%20Un%20Gushe

فایل صوتی با حجم حدود 40 مگابایت

http://www.4shared.com/file/8E8Pc427/In_Gushe_Ta_Un_Gushe.html

در این اثر اکثر دستگاه های موسیقی ایرانی مثل سه گاه، چهارگاه، ماهور، همایون و آوازهای بیات کرد و ... به شکل استادانه ای با شعر و زبان کودکان اجرا شده است
دوستان عزیز اگه به موسیقی اصیل این مرز و بوم علاقه دارین حتماً این اثر رو بخرین تا به ارتقای فرهنگ این مملت کمکی کرده باشین
pooria.kianoush
pooria.kianoush

تعداد پستها : 72

پست من طرف erfan الأحد ديسمبر 09, 2012 6:34 am

سلام دوستان عزيز

كتاب سه بچه خوك كوچولو از انتشارات كورش تقديم مي شود

کتابها , داستانها , نوار قصه ها و مجلات دوران کودکی(مصور - کاست  و ...) - صفحة 7 Ckf5ii0eu7lr91kv777l
لينك دانلود:

http://s2.picofile.com/file/7578833545/3_pigs.pdf.html

اين مطلب آخرين بار توسط erfan در الأحد ديسمبر 23, 2012 8:01 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

erfan

پست من طرف Emiliano الثلاثاء ديسمبر 11, 2012 12:18 pm

amirarsalanroomi نوشته است:اميليانوي عزيز كتاب حجاج ابن يوسف رو خواسته بود اين كتاب رو من قبلا اپلود كرده بودم الانم متاسفانه پسوردشو فراموش كردم وگرنه لينكش رو برات ميذاشتم من براي كتابام پسورد نميذاشتم ولي وقتي ديدم كتاب قبليم رو عبدالملك مروان رو تو يكي از سايتها براي فروش گذاشتند خيلي ناراحت شدم خيلي بده كه ادم از زحمت ديگران سواستفاده كنه حالا اگه بقيه دوستان پسوردشو داشته باشند لينكشو برات ميفرستم يه سلامي هم از اينجا خدمت شروين عزيز بكنم و بگم بازم از مجله هاي كارتون برامون بذار با تشكر فراوان

http://www.4shared.com/photo/KbrcB0Ca/01-qpr.html

1. سلام "امیر ارسلان" عزیز.
2. حالا نمی شه مجدد آپلودش کنی؟ روی سیستمتون نداریدش؟ حداقل با یه پسورد جدید بذاریش؟
ممنون می شم.

Emiliano

پست من طرف amirarsalanroomi السبت ديسمبر 15, 2012 6:42 am

با سلام خدمت دوست عزيزم اميليانو فكر ميكنم كه اسكن كتاب رو داشته باشم فقط بايد دوباره اپلودش كنم كه چند روز اينده انجام ميدم به روي چشم
amirarsalanroomi
amirarsalanroomi

صفحه 7 از 20 الصفحة السابقة  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة